Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216601) kchryss válasza jano_77 (#216600) üzenetére


kchryss
addikt

Már napokkal ezelőtt linkeltem videókat ahol a Daki parancsnok beszél. Nem tűnt fel? :U
Ők előbb megkapták.

(#216602) jano_77 válasza kchryss (#216601) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én kérek elnézést, hogy nem olvastam el minden bejegyzést és nem néztem meg minden linkelt videót. :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216603) kchryss válasza jano_77 (#216602) üzenetére


kchryss
addikt

Nem olvasod a posztjaimat? Hát akkor minek gépelek ennyit? :Y
Pedig csak neked írtam őket. :((( Most úgy megbántottál lehet többet nem is írok ide. ;]

(#216604) hulp01 válasza kchryss (#216585) üzenetére


hulp01
senior tag

Jó, egy-két lövést látni, de ennél sokkal durvábbra gondoltam. Tök egyértelmű, hogy hol van. Totál a bokor mögött nem lehet, mert akkor nem spottol, szóval valahol a bokorban kell lennie. Ráadásul látható, hogy mekkora sebzést kap egyetlen lövéstől. Szóval két splash, aztán halott (mondjuk az más kérdés, hogy hova célzol artyval, meg hogy hova megy a lövés). Szerintem az ellenfél artyjai rém bénák voltak. És úgy az egész ellenfél csapat. Ez persze nem kisebbíti az érdemeit, mert baromi jól játszott, és nagyon okosan használta a spot rendszert. Én ezzel azért szoktam hadilábon állni, mert előremegyek, spottolok, visszatolatok, és mire leszűkül az a nyüves célzókor, a spottolt ellenfél vagy eltűnik, meg odébbmegy. És ilyenkor jönnek a fasza sárga trackelős lövések, a wg kedvencei. Ma pl. obj268 4-gyel játszottam egész nap (randomban). Katasztrófa lett a végére. Úgy 2500 átlagsebzéssel mentem délután (25-30 csatát), aztán tc sc-vel, és vissza az objectbe. Na onnantól aztán jöttek a full értékelhetetlen csaták. Pattogás a lightokról, 3m-ról mellélőtt bárminek. Mellé meg jött a goldcunami.

Ma tc-n láttam egy nagyon érdekes játékost. Bot_2326 (vagy valami ilyesmi szám) volt a játékos neve és volt valami 1k csatája. És a wot értékelése is ekörül volt. Természetesen csapattag volt és használhatatlan bármire. Szóval hű volt a nevéhez. Volt egy csatám, ahol Circon volt az egyik ellenfél. Batchattel volt steppes-en, de végig hátul volt, tök simán lenyomtuk a csapattársait, és sokat már ő sem tudott tenni hatunk ellen. :) Egy másik csatában NewMultival hozott össze a sors. Na, ott ők nyertek tök simán. Hárman voltak platoonban. 13k-s wot értékelésű játékos volt az egyik. Azt tényleg nem tudom, hogy ahhoz mit kell tenni, hogy valaki ilyen értékelést kapjon. Szerintem ahhoz már személyesen orálisan kell kényeztetni a teljes wg csapatát, és neki kikapcsolják az rng-t.

(#216605) peterson79 válasza jano_77 (#216598) üzenetére


peterson79
őstag

Mire hajtasz Jano? Melyik küldi kell?

(#216606) peterson79


peterson79
őstag

A [Sandbox] megújul.

Ha jól értem a mostanitól kezdve Token-eket lehet nyerni/kapni és azokat értékes dolgokra beváltani.
Először HE revizió lesz, később, olyan március első felében valamikor pedig a Crew 2.0.
Engem ez utóbbi érdekel legjobban. És úgy néz ki hamarosan be is vezetik...vagy kitudja mikor :)

szerk.: Ja, mondjuk az arty-kat érintő változások sem lesznek hátrányosak..szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#216607) hulp01 válasza peterson79 (#216606) üzenetére


hulp01
senior tag

A tetves goldammojukat rebalanszolnák már, hogy a páncél is érjen valamit a játékban.
Erre a crew 2.0-ra nagyon kíváncsi leszek. Meg arra is, hogy hogyan fogják kompenzálni azt a rengeteg extraként megszerzett személyzetet.

Az arty-kra nézve, vagy mindenki másra nézve? :D

[ Szerkesztve ]

(#216608) peterson79


peterson79
őstag

A Super Bowl miatt előfizettem Express VPN-re. Melyik országot érdemes beállítani a játék előtt? Németet? Ezen felül ezen a cuccon belül kell indítani magát a kliens-t is, jól értem, akkor fog csak működni? hogyan tudom ellenőrizni, hogy milyen IP címem van? Az alacsony ping-ből fogom csak észrevenni vagy hogy?

(#216609) peterson79 válasza hulp01 (#216607) üzenetére


peterson79
őstag

Mindenki mást nézve. Elvielg csökken a stun idő és látni fogjuk a repülő lövedéket, meg szól, ha lőttek, vagy ilyesmi.

(#216610) kchryss válasza hulp01 (#216604) üzenetére


kchryss
addikt

Azért elég sok fát kidöntött, nagy volt az a terület és nem szabad elfelejteni hogy egész csata alatt 1x sem kapott ott spotot. Volt egy időszak amikor záporoztak oda a vak lövések az arty-któl, már ez nagy dolog volt hogy kitalálták merre kell keresni. Akkor viszont pont a bokroktól balra állt és onnan lőtte a jobbról érkezőket az artyk meg úgy számolták hogy a bokrok mögött lehet és a jégút felé néz. 6-os artyknak kicsi a splash-e, hiába van papírból a nashorn ahhoz hogy sebezzék nagyon közel kellett volna lőniük hozzá.

#216606 peterson79
#216607 hulp01
Engem crew 2.0 nem érdekel a repesz és az arty átdolgozást viszont nagyon várom. Sokkal nagyobb problémának látom a repeszt mint a prém lőszert. Viszont pesszimista vagyok már a WG balanszolását illetően és nem lepne meg ha ezt is elcsesznék és csak tovább rontanának a helyzeten.

#216608 peterson79
Pinged csak akkor lesz alacsonyabb VPN-től ha úgy egyébként egy rosszul működő vonalon vagy. Ha problémád van a magas és ingadozó pinggel mint a telekomosoknak mostanában akkor tud rajta javítani. Ha viszont nem volt ping problémád akkor a VPN nem csökkenteni hanem növelni fogja a pinged! Ha nincs ping problémád akkor ne használj a wot-hoz VPN-t!
Országot nyilván azt állítsd amelyik legközelebb van földrajzilag a wot szerverekhez. EU1 Hollandiában van, EU2 Luxemburgban.

[ Szerkesztve ]

(#216611) peterson79 válasza kchryss (#216610) üzenetére


peterson79
őstag

Telekom-os vagyok és már évekkel ezelőtt megoldották az üvegszálas technológiát errefelé is. Szerencsére, legalábbis szerintem.
Ping problémám nem sűrűn van, de időnként akad. Mivel most van egy hónapig, gondoltam kipróbálom, jobb vagy esetleg pont nem jobb.
Köszönöm a tanácsokat.

(#216612) hulp01 válasza peterson79 (#216609) üzenetére


hulp01
senior tag

QB-nek láttam egy érdekes videóját yt-on. Foch B-vel játszott, de amit most kiemelnék belőle, hogy végig azon filózott, hogy mennyire balanszolhatatlan td. Ez volt a helyzet a WT-vel is, ki is vették. Szerintem ugyanez van a kukáskocsival is. Amiket elmondott a Foch-ra, azok teljesen illenek az FV-re is. És az artyval is ugyanez a helyzet. Amúgy emlékeim szerint ilyen volt már korábban, hogy láttad a lövedék pályáját. Nagyon rövid időn belül vissza is csinálták, mert akkor meg artyzni volt értelmetlen. Mondjuk én örülnék neki, ha eltűnnének.

#216610 kchryss ha olyan tankokkal szeretsz játszani, amik nem a páncélra építenek, akkor elhiszem, hogy nem zavar a goldammo. Engem tegnap az obj-tel eléggé idegesített, hogy sokan szinte célzás nélkül lőttek át.

Az amikor átment a bokor másik oldalára, az zseniális lépés volt. A yt videóit szoktam nézni, és elképesztő, hogy milyen könnyűnek tűnik a játéka. Elhiszem, hogy á, ez tök könnyű, aztán belépek a játékba, és jön a pofára esés. :)

(#216613) D1Rect válasza hulp01 (#216612) üzenetére


D1Rect
félisten

Engem az basz fel így 7 év kihagyás után, hogy minden tankon egy rohadt revolver van és csak tippelhetsz, hogy most ötöt? hatot? hetet? fog lőni sorozatban...

(#216614) peterson79 válasza D1Rect (#216613) üzenetére


peterson79
őstag

7 év az rengeteg idő. Szerintem Téged most minden is felbasz :D

(#216615) D1Rect válasza peterson79 (#216614) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, gyönyörű lett a játék, mindent belepakoltak amit anno modolni kellett, sokkal jobb mint játék.
De ez, hogy minden sorozatlövő elég sz@r.

(#216616) zozyk válasza D1Rect (#216613) üzenetére


zozyk
addikt

Nem kell tippelni, elég csak utánanézni. :B

(#216617) D1Rect válasza zozyk (#216616) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, tök egyszerű.
Alig van jármű ami jöhet szembe, ha ülsz egy 8-as tankban.

(#216618) Pug válasza notika77 (#216595) üzenetére


Pug
veterán

Ez elegge "hanyinger" hozzaalas... ;)

(#216619) Pug válasza kchryss (#216583) üzenetére


Pug
veterán

Jah, minden streamer szerint uberkiralysag..., csak az a "mocsokszemet" QB-nek vannak ellenerzesei.... jah, nem... ;]

"Az első helyet Amway és Corben csapata szerezte meg. Amway már kijelentette, hogy soha többén nem vesz részt a tartalomgyártók csatájában, míg Korben szerint ha a jövőben nem változnak a szabályok, akkor 90% hogy ő sem."

[ Szerkesztve ]

(#216620) dualface válasza jano_77 (#216598) üzenetére


dualface
tag

Nem az a baj, hogy belefutsz egy ilyen hülyébe ( mindenki belefut kivétel nélkül, mert vannak ilyen hülyék és kész). A te problémád az volt, hogy eszkaláltad, gerjesztetted, kiszolgáltad.

Tegyük fel 500 csatánként belefutsz egy ilyen gyökérbe (szerintem több is, de nagyjából reális) 10ből 9szer ha nem foglalkozol vele, tehát odébb állsz, vagy mintha észre se vennéd, 2-3 perced elvesz a csatádból, aztán játszhatsz nyugodtan. Megunja és keres mást akivel lehet szórakozni.
A te esetedben megtalálta a "megfelelő partnert" aki felveszi a kesztyűt és visszalökdösi, beirogat chatre, meg lövöldözi. Abba gondolj bele, hogy neki ez a célja, ezzel a szándékkal kedzi a csatát, hogy találjon valakit aki bosszanthat, te pedig szépen kiszolgáltad az igényét.

Tehát a legjobb dolog amit tehetsz, hogy nem reagálsz arra amit csinál, nem foglalkozol vele, így nincs öröme belőle keresni fog mást. Ezután pedig reportolod, ahogy végül meg is tetted helyesen! Ennek a belelövöldözésnek semmi értelme, bukod a creditet, bekékülsz meg még örömet is okozol a szerencsétleneknek.

Vannak speciális hülyék 10ből egyszer akik nem állnak le, hiába nem csinálsz semmit, ez ellen nem nagyon lehet csinálni semmit, próbálsz játszani, amennyire tudsz de elkönyvelheted szar csatának. de ez 5000 csatánként 1, vagy ritkábban. Megmondom őszintén nekem 5000 csatából többször volt, hogy csengettek, fontos telefont kaptam, vagy más IRL téma miatt nulláztam csatát, szóval...bár bosszantó statisztikailag nem számottevő.

Én egy ilyen csatára emlékszem pedig van 27k+ csatám, persze a hagyományos idiótából több is volt, de mindig működött a figyelmen kívül hagyás. Chat ban-t se kaptam még soha.
Nem megoldás semmire elküldeni mindenkit a k**** a**jába. Ők se lesznek ügyesebbek tőle, te se fogod már megnyerni a csatát.

Szóval sok szerencsét!

(#216621) Geller72 válasza D1Rect (#216615) üzenetére


Geller72
veterán

Pont ezt írtam egyik nap. Eddig is nagyon gyorsan vége van a csatának, most a tárasokkal meg még hamarabb. Öt nehézből enemynek négy táras volt. Nagyjából el lehet pakolni az egylövetű, hosszú töltési idejű tankokat a fiókba.

(#216622) 3 válasza dualface (#216620) üzenetére


3
senior tag

Ha a csapatból az artám gyönyörűséges, szent életére törnek, nem szokták abbahagyni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216623) jr1994


jr1994
addikt

Érdekesség, nálam meghülyült a kiválóság jel mod. Most felraktam hogy lássam hogy haladok a Tiger II-vel, mert már közel van a jel, de össze-vissza számol. Kisebb ugrást jelez előre, akár pozitiv, akár negativ irányba. Igy nem sok értelme van.

Team clash parancsnokot mikor lehet átvenni? Most már tényleg kiadhatnák, vége az eventnek :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#216624) Thrawn válasza jr1994 (#216623) üzenetére


Thrawn
félisten

Pár csatát menned kell a MoE moddal, hogy jó legyen. Nálam hibátlanul megy.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216625) jr1994 válasza Thrawn (#216624) üzenetére


jr1994
addikt

20 csatát mentem a tigrissel amióta fent van a mod ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#216626) Thrawn válasza jr1994 (#216625) üzenetére


Thrawn
félisten

Valamennyi ingadozás belefér, a MoE sosem egy állandó érték.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216627) phoenix1989


phoenix1989
őstag

mióta megszereztem nem nagyon mentem a caernarvon ax -el de ezek után se fogok vele sokat menni. borzasztó. a löveg oké de páncél nulla. hiába a jó töltés ha szétverik.

(#216628) Warton válasza dualface (#216620) üzenetére


Warton
őstag

+1

(#216629) Swinegod


Swinegod
őstag

Annyira szeretem hogy a 600 sebzés Progetto több XP-t kap mint a vesztes csapatban az első 5000 dmg-re

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216630) Geller72 válasza Swinegod (#216629) üzenetére


Geller72
veterán

Nos, igen, ez is igen xarul van megoldva..többek közt. Miért nem lehet az XP-t csata vesztéstől/nyeréstől függetlenül a csatában nyújtott teljesítmény alapján adni, Pl. :U

(#216631) dokee78


dokee78
félisten

Nem találom Daki-t az újoncok között!
Később kapjuk meg?

[ Szerkesztve ]

(#216632) Warton válasza Swinegod (#216629) üzenetére


Warton
őstag

A csata hőse kitüntetés miatt ez azért nem teljesen igaz.

(#216633) Gyuri27 válasza Swinegod (#216629) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem olyan rég pont ezt hoztam fel. Dehát nekem semmi se jó.
Tegnap 16 csata 11 lose. Ma az első 4 csata lose. Nyilván én vagyok a szar (akik a wg-t szopkodják látványosan lehet tovább haladni).

Amd - Radeon - Ryzen

(#216634) Geller72 válasza Gyuri27 (#216633) üzenetére


Geller72
veterán

Tegnap a 13. csata lett nyerő. Úgy néz ki, hogy a legnehezebb napi küldi a nyerj meg egy csatát lesz ezután. :D. Nevetséges. Most a negyediknél tartok ma, mind bukó úgy, hogy mindegyiknél én a top 3-ban voltam, kétszer top 1. Ez a mai nyerj meg 3 csatát meg impossible lesz. :D.

[ Szerkesztve ]

(#216635) Gyuri27 válasza Geller72 (#216634) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap is ma is az volt a küldi nyerj 5 csatát. Szerinted?
Szeretem ezeket a 30-35%-os napokat. Mert ha egy bot program belépne a csatába és afk lennék akkor se jönne ki kevesebbre a wr.
De hát az a lényeg ha nyertes csapatba van egy sebző lövésed xp. keredit több mint a vesztes csapat topja. És ez nem hiba. Mielőtt valaki felhozná. 10 éves a játék. Az első évben ez még hiba. De ennyi idő után ez full szándékos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#216636) dokee78


dokee78
félisten

A magyar Wot király! [link]

(#216637) Geller72 válasza Gyuri27 (#216635) üzenetére


Geller72
veterán

10 perc alatt lett még 2 lose. És ez így megy hetek óta. El sem tudom képzelni, hogyan lehet ebből valaha megint 65% winrate-t kihozni. Lehet, hogy most már soha. Ha ez ilyen híg fos marad, delacc lesz a prém napjaim lejárta után. Ez, így élvezhetetlen és baromira nem az egyénen múlik.

(#216638) 3 válasza Geller72 (#216637) üzenetére


3
senior tag

Soha. Aki arra képes, szerintem nem pityereg itt a fórumon.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216639) Gyuri27 válasza Geller72 (#216637) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ru szerón kell tolni. Csak ugye oda nem viheted az acc-t. Okosan ki van ez találva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#216640) Swinegod válasza 3 (#216638) üzenetére


Swinegod
őstag

2500 átlag dmg-em van ma UDES-el mégis 33% winratem van, biztos én csináltam valamit rosszul mikor elvesztjük azt az oldalt ahol én nem vagyok és ezért bukó az egész meccs

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216641) Geller72 válasza 3 (#216638) üzenetére


Geller72
veterán

De nincs olyan, hogy valaki arra képes. Már két számjegyű csatát nyomtam ma eddig, és nincs nyertes meccsem, noha az utolsó kettőben top sebző/xp voltam, a többiben, meg amit fentebb is leírtam. Kurvára nem az egyénen múlik, erről beszéltem. Szerintem a kamu klános csaták miatt lehet valakinek 85% (ilyet is láttam már jópárat) win rate-ja. Soha (!!) nem voltam ennyire alacsony win rate-val adott hónapban, mint az utóbbi. A többi mutatóm ok, sőt a killjeim majdnem harmadával többek mint egy átlag hónapban, csak ez a winrate. Leszarnám, ha nem az lenne, amit fent is vázoltak, hogy semmit nem kapsz rá. Sem zsozsót, sem xp-t. Mindkettő kellene ahhoz, hogy tudj húzni egy ágat, fejleszteni, stb.. Vesztes csatáknál ez lfsz. 100-200 Xp-ből mikor lesz megy egy 9-es tank, vagy akár csak egy nyolcasnak az ágyúja, torony, etc? ~160k egy 9-es stock tank.. :U 40-50k egy nyolcas nehézre a top ágyú..pl. Ha aktív meló mellett napi 20 csatánál nem tudsz többet nyomni, és annak a 80%-a bukó, akkor soha nem haladsz előre semmivel.

(#216642) peterson79 válasza Gyuri27 (#216635) üzenetére


peterson79
őstag

És az mennyivel jobb, hogy eldobom a nyerős csatáim felét??

Értsd úgy, hogy elindulok és valami tök nagy baromságot csinálok és kinyiffantanak az első 2 percben..de persze végül megnyerjük, mert a többi éppen nem olyan agyatlan, mint Én és erre kapom a sok-sok duplázós-triplázós szorzót.hej, de jó is nekem :C :C :W :W

Ma szabin voltam, délelőtt kb fél órát tudtam játszani, annyira szopatott a játék. Mikor délután megint felnéztem, azt láttam, hogy 66%-os nyerési rátában vagyok..szerinted mennyire élveztem a csatákat?
Nekem néha a szoros, de vesztes csaták is izgalmasabbak, mint az ilyen mikor a saját hülyeségem miatt szenvedek.

(#216643) kchryss válasza Geller72 (#216641) üzenetére


kchryss
addikt

Elég hiteltelen ez a mindig top vagyok de a köcsög wg nem enged nyerni sírás úgy hogy még a játékosneved sem vállalod fel itt a topikban. :U

(#216644) Geller72 válasza kchryss (#216643) üzenetére


Geller72
veterán

Legyen már a magánügyem az, hogy anoním módon játszom e vagy sem.. Ha jól rémlik, senkitől sem kértem, hogy higyje el, de ha megengeded (ha nem), ez egy fórum, ahol ezt akár le is írhatom. Azt sem gondolom, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával, mivel nem egyedül én írtam le ezt ide. Nyugodtan ignorálhatod is a kommentjeim. ;). De az igaz - és nem te teszed ezt a megállapítást - hogy a lényegen semmit nem változtat, ha csak panaszkodom. :R Nem teszem többet.

(#216645) nanus válasza Swinegod (#216629) üzenetére


nanus
senior tag

Ellenpélda mindenre van, vesztesben is lehetsz első :D

(#216646) kchryss válasza Geller72 (#216644) üzenetére


kchryss
addikt

Magánügyed hogy anonim módon írj. Nekem meg magánügyem hogy azt aki arra nem méltatja a fórumtársait hogy felvállalja előttük a játékosnevét azt nem tartom egyenes embernek és erre fel is hívom néha a figyelmét, főleg ha anonim módon dobálja a csatajelentőket ahol minősíti a csapattársait miközben őt magát nem lehet minősíteni ...

lacibacsi pár évvel ezelőtti kommentje a témában még most is tökéletesen aktuális: #128263

(#216647) Geller72 válasza kchryss (#216646) üzenetére


Geller72
veterán

A mai első nyertes csatám. Még mindig anoním módon, de ott az időbélyeg.
Az én döntésem, hogy így játszom. És ennek semmi köze annak, hogy ki az egyenes ember és ki nem. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#216648) Moleman


Moleman
addikt

Akinek nincs winrate-je, üzenem, hogy nálam van, elnézést kérek mindenkitől. A mai mérleg eddig 100% wr 449 wn8, egyet lövök meghalok, de legalább mind megnyerik... :W

(#216649) kchryss válasza Pug (#216619) üzenetére


kchryss
addikt

"Az első helyet Amway és Corben csapata szerezte meg. Amway már kijelentette, hogy soha többén nem vesz részt a tartalomgyártók csatájában, míg Korben szerint ha a jövőben nem változnak a szabályok, akkor 90% hogy ő sem."

Pár kérdés ezzel kapcsolatban. Tudod ki az a Corben? Tudod ki az az Amway? Tudod mi volt a problémájuk? És tudod hogy mik történtek a ruszki eventtel kapcsolatban a közösségi médiában?
[link]

(#216650) ollie válasza kchryss (#216649) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol lehet ennek utánaolvasni?

A linked 404-et dob.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.