Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217251) wwenigma válasza ollie (#217247) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Flottán keresztül direktben a nevedre kötve. ;) Beszédes korlátlan csomag 8500ft körül, szamhordozassal is, neveden marad...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#217252) BloodRay válasza köpet (#217249) üzenetére


BloodRay
veterán

Ne félj nekem is 7-8k volt eddig a max light-tal.
Kell a szerencse is rendesen. Prokhorovka, ellenség light-ját az elején sikerült elkapnunk és nehezen uralkodtam magamon, hogy sose lőjek szinte a végéig. :)
Ott meg már úgy voltam, hogy ha meghalok is több xp-t kapok a maradék arty és leo-ért ha megindulok.
Így lett 13,5k spot és 1500 saját sebzés a vége. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#217253) dokee78


dokee78
félisten

Valamit nem értek az XVM-el kapcsolatban!

2 szín skála van?
Mert a wotstats.org és a wot-life szerint 1263 WN8-al zöld vagyok,míg az XVM szerint citrom sárga.

[ Szerkesztve ]

(#217254) phoenix1989 válasza dokee78 (#217253) üzenetére


phoenix1989
őstag

töröld le és nem lesz ilyen gondod xD minek az egyáltalán.

(#217255) Swinegod válasza phoenix1989 (#217254) üzenetére


Swinegod
őstag

Nekem nincs, de elég sokszor jól jöhet, pld egy piros játékost telibe leszarom ha nem valami nagy alfás állattal van, és a jobb playert rakom prioritásba, mert őszintén jobban félek egy unicum Leo 1-től mint egy tomato Type 5-től

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217256) jano_77 válasza dokee78 (#217253) üzenetére


jano_77
nagyúr

olyan színskálát csinálsz, ami Neked tetszik! Az "Isteni" Diego skálája szerint mindannyian csak szimplán feketék lennénk! :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217257) BloodRay válasza Swinegod (#217255) üzenetére


BloodRay
veterán

Pont az ilyenek miatt kell azt a béna anonymizer-t használni...
Nem beszélve a csata kezdetén "lost battle" , "losers" -t írogáló debilről...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#217258) galervin93 válasza Swinegod (#217255) üzenetére


galervin93
őstag

És ha a béna acc mögé beült egy jó player? És ha az unicum accon elkezdett laggolni az überpro? Nem abból kell kiindulni, hogy ki van a tank mögött. Minden tank ugyanolyan, azzal kell számolni, hogy a legjobb ellenfél ül benne, és ennek megfelelően játszani.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#217259) jozefgucci1 válasza galervin93 (#217258) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez nem félelem szerintem , inkább mindig a legerősebb ellenfelet kell kivenni és máris növeled a győzelmi esélyeidet .Még így is , hogy sokan rejtik a valódi accot ki lehet szúrni , hogy jó játékos lehet , mert olyan tankal jön be ( pl revard tank ) vagy úgy helyezkedik . Szakaszban mi ezekre rámegyünk , hogy minél hamarabb másik csatát kezdhessen :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#217260) phoenix1989 válasza jozefgucci1 (#217259) üzenetére


phoenix1989
őstag

pont az ilyenek miatt kellene már végre betiltani ezt a szar modot. csata alatt nem a játékkal vannak elfoglalva hanem a másik statisztikájával. és hogy téged idézzelek ki lehet szúrni hogy jó játékos? akkor szúrd ki gondolkodj használd a fejed de ne egy szar mod alapján basszál ki másokkal. csodálkozunk hogy campelnek a játékosok? naná. az ilyen modot használok kényszeritik a jó játékost is sok esetben a campre mert a jó játékos mod nélkül is tudja hogy valaki(k) szándékosan rászálltak.

(#217261) BloodRay válasza phoenix1989 (#217260) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértek. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#217262) jozefgucci1 válasza phoenix1989 (#217260) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont azt írtam , hogy nem szükséges mod hozzá és elég jól meg lehet nézni ki a jó játékos . Az pedig ne hogy már gond legyen , mikor nem hagyom érvényesülni szegény goldfosó pistikét aki éppen WN8-at paddol hátulról , mindezt ráfogva a csapatra és xvm-re .Pillanatnyi lelkifurdalás nélkül teszek rá és hívom fel mások figyelmét is ki az akit ki kell venni elsőnek . :DDD Mi is a te játékos neved ? :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#217263) phoenix1989 válasza jozefgucci1 (#217262) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem szükséges de te mégis azt használsz hisz azt irod hogy nem hagyod érvényesülni a hátulrol campelőt . azért áll ott mert az ilyenek gondolkodás nélkül a mod miatt tudják csak hogy jó játékos, ha anélkül is tudnád nem használnál modot. a másik kedvencem ami ugy látom rád is igaz , az irigykedők akik nem tudják feldolgozni hogy jobbak is vannak náluk ezért ha bemész egy csatára egy reward tankkal csak azért mert neked megvan ha bele is döglik de nem hagy békén. ez artyk esetében a leg idegesitöbb.

(#217264) galervin93 válasza jozefgucci1 (#217259) üzenetére


galervin93
őstag

Én meg azt kérdeztem, miért vagytok benne biztosak, hogy a piros acc "pirosan" is fog játszani? Ugyanígy vice versa, attól mert lila, lehet beültette a haverját, aki életében nem játszott a Wottal. Vagy csak telefonál egyet és nem tud annyira figyelni, belehibázik, nem úgy és nem azt csinálja, amit a tudása alapján elvárnál stb.
Én vagy 20000 csata óta nem használok ilyesmit, pont leszarom, milyen player jön szembe, mert azt nézem, ki-mit csinál a pályán, és azt milyen tankban teszi. Mert végső soron ezek határozzák meg az egész csatát.
Még egyszer régebben írtam, hogyha meglátok egy ellenfelet, akkor csak az jár a fejemben, hogy mennyi a töltésideje, kb. mekkora a látótávja, milyen alfa, tárasnál hány lövedék stb. Ezekre kell készülni, és arra, hogy ezt ki is tudja használni az ellenfél. Egy piros is tud "lilán" játszani, hisz minden majomnak van bem egy Ász köre. Miért ne lehetne az éppen aktuális is az ő Ásza, amikor véletlenül ügyes, vagy az rng mindent bead?
Szóval mindig a legrosszabbra kell készülni, és akkor kevesebb a meglepi, tudatosabb a csata, végső soron jobb játékossá válsz hosszútávon...
...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#217265) köpet


köpet
aktív tag

Nekem narancsként jó az xvm, még ha a kivételek miatt nem is lehet 100%-ban rá hagyatkozni. Nagyjából eligazít az elején, utána majd jöhet a finomhangolás a tapasztalatok alapján (meg a meglepetés néha).
Az anonimokat nem teljesen értem, 99% jó játékosokat takar, úgyanúgy mehet rájuk a fókusz.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217266) phoenix1989 válasza galervin93 (#217264) üzenetére


phoenix1989
őstag

de ő nem akar jobb lenni nem érted?? xD ő csak másokkal akar kibaszni :) és erre buzditani mindenkit.

(#217267) Barcelona95 válasza phoenix1989 (#217260) üzenetére


Barcelona95
tag

Az, hogy valaki XVM-et használ, nem jelenti automatikusan, hogy a statisztika modot is bekapcsolja hozzá. Én használok XVM-et statisztika moddal, de nem ez alapján döntöm el, hogy mit fogok csinálni, mert ha béna vagyok, egy narancs játékos hiába lehet gyengébb nálam, meg fog szívatni. Egyébként meg erre van az anonimizer.
Egy tájékozottabb játékos - feltéve, hogy az ellenséges játékos nem használ anonimizert - a klán tag-ből is tudni fogja, hogy ki jó és ki nem. De ha másból nem is, ha egy olyan tank jön szembe, amin 2-3 gun mark van 90%, hogy jó játékos ül benne.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#217269) jozefgucci1 válasza phoenix1989 (#217266) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért neked sem az erősséged a jól felépített logikus mondatszerkezet :DDD "azért áll ott mert az ilyenek gondolkodás nélkül a mod miatt tudják csak hogy jó játékos, "

Berakhatom aláírásnak ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#217272) phoenix1989 válasza jozefgucci1 (#217269) üzenetére


phoenix1989
őstag

melyik részét nem sikerült feldolgoznod?

(#217274) peterson79 válasza köpet (#217249) üzenetére


peterson79
őstag

Minél magasabb Tier-be kerülsz, annál nagyobb az esélyed, hogy több lesz a spotolásod. Nagyon egyszerű, mert full Tier X-ben már lehet 30 ezer össze HP-ja az ellenfél csapatának, van miből meríteni.

Nem mindig tudnak az unikumok sem tizenezreket spotolni, de ugye egy okosabb helyezkedés, nagy-nagy szerencse - mert az ellenjél EBR-jei nem gurulnak át rajtad még véletlenül sem - és máris pörögnek a számok..tiszta matek :)

(#217275) tasiadam


tasiadam
veterán

http://wotreplays.eu/site/5780732?secret=2c5db574e28b80ab6e9833f20eb38d5d

Ezekről a grille meccsekről szoktam beszélni, hogy mekkora "fasza" tank. Persze az RNG erősen az ember ellen van, ja meg az h a világ másik végéről spotolnak, az egy vicc.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217276) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Super Hellcat Tank Ász 1116 xp, azt hittem ez is ilyen sealclubber op szutyok, mint a többi hasonszőrű td, de ezekszerint nem mennek vele túl jól. Ennél még az Obj. 257-hez is több xp kellett, pedig az aztán nem egy csúcs ragadozó T9-ben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217277) phoenix1989


phoenix1989
őstag


sérülés nélkül meg úsztam :)

[ Szerkesztve ]

(#217278) tasiadam válasza phoenix1989 (#217277) üzenetére


tasiadam
veterán

deleted

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217279) phoenix1989 válasza tasiadam (#217278) üzenetére


phoenix1989
őstag

ja sikerült benéznem. egyszerre ért oda az ellenfél és a mi artynk lövése. :)

[ Szerkesztve ]

(#217280) jano_77 válasza szbalogh (#217203) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amcsi, Angol, Lengyel hármas modul sebzését letudtam FV4005-el a 3-ik nekifutásra. Ellenben a franciás dolog az sokkal nagyobb szívás lesz, mert hiába lövöm a HE-t a Foch B-el, szinte nem lő el semmi modult, pedig igyekszem medeket lőni vele illetve puhább tankokat. Nem olyan meggyőző, mint a Kukáskocsi vagy akár a 60TP volt. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217281) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az hogy lehetséges, hogy nincs még kifejlesztve a T-10-ből az Obj. 277 (minden modul megvan viszont és van rá 7% kedvezmény) és mégis lehet legénységfejlődés gyorsítást kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217282) notika77 válasza Bad Pritt (#217281) üzenetére


notika77
senior tag

Gondolom megvan az IS-7 vagyis korábban már volt elit a T-10, ami státuszt nem veszített el csak azért, mert most az Obj.277 van az ág végén.

(#217283) Bad Pritt válasza notika77 (#217282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nem volt meg, de már nem emlékszem pontosan. Ha akkor kifejlesztettem volna még a T-10-ből, akkor most is ki lett volna fejlesztve az Object 257 után, nem? Mert nem volt sajna, a garázsban bent volt mindkét tank, az Objecten valamennyi xp-vel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217284) Thrawn


Thrawn
félisten

Keresd a "hibát":

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217285) 3 válasza Thrawn (#217284) üzenetére


3
senior tag

A WG szerint nem probléma.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217286) phoenix1989 válasza Thrawn (#217284) üzenetére


phoenix1989
őstag

Egyszerübb lenne ha meg irnad szerinted mi a "hiba"

(#217287) 3 válasza phoenix1989 (#217286) üzenetére


3
senior tag

A facebookozó hollandok.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217288) tasiadam


tasiadam
veterán

[link] átlag játékaim

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217289) e-newsee válasza tasiadam (#217288) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs ebben semmi meglepő. Az elején messziről lőtt, még halálpontos lövésnél is benne van, hogy mellé megy, lepattan, stb, nem kell hozzá extrém RNG.
És azért azt is vegyük figyelembe, hogy a vágás után a 1000 sebzésből lett hirtelen 2500, a képen jól összeszámolható, hogy a csatában 11 sebző lövése volt 9 hiba mellett. A belőtt tankok között van Chrysler, E75, 430 is, sőt, a csata elején lesebződött 300 HP-ra, amit meg is tartott a végéig, tehát neki is bőven lehetett mákja (E4 misselte, CS 59 misselte, és még ki tudja hányan), tehát a videó erősen félrevezető. Ilyen távolság mellett, vagy éppen az E4 esetében szemből, vagy mozgolódás közben, szétesett célkereszttel semmi meglepő nincs ennyi miss-ben.
Ha minden napom ilyen lenne, én annak csak örülnék.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217290) tasiadam válasza e-newsee (#217289) üzenetére


tasiadam
veterán

Fentebb raktam be egy grille játékot. Na ott volt szép az RNG. 3 tank közé levövök, eltalálja az is7 ágyúját. lövöm a tornyot, pattan, de ők lehetetlen helyről kispotolnak. és 1 lövés ment be egész játék alatt, többi mind mellé, meg pattant, meg ágyú, meg RNG.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217291) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnap maraton miatt t6-ban toltam Cromwellel meg O-I-val. A megérzésem az, hogy lenne itt brutál stat romlás nagyon sok embernél, ha a WG nem a hülye HE reballance-szal foglalkozna, hanem kivenné a goldammot a játékból. Szerintem kétféle goldammos játékos van: aki annyira hülye a játékhoz, hogy még azt se tudja, hogy a Cromwell ellen nem kell goldammo (a harmadik lövés is az, szóval nem az van, hogy másra készült és azt az egyet már ellövi rám), vagy statpadder köcsög és a t-34-85m-be nem is rak mást. Persze a Cromwellnél nekem tök mindegy, fogyjon csak az ostoba creditje, de az O-I-nál már idegesítő. Volt azért némi kárpótlás is, amikor a goldozós borrat kapott egy 943 dmg-es puszit az O-I-tól. :D Maradt neki valami 100 körül és utána simán kinyírt, de itt azért nem panaszkodtam, hogy nem adott max. sebzést.

(#217292) e-newsee válasza hulp01 (#217291) üzenetére


e-newsee
addikt

A 85M jó tank, de sokat van T8-ban, ami olyan kb., mintha dodzsem lennél a Forma1-ben. Nem meglepő, ha valaki nagyrészt golddal szereli fel. Nekem is sok van benne arányaiban a többi tankomhoz képest.
De az is lehet, hogy épp markolta az illető. Meg persze az is, amit te írtál. Ezerféle okból lőhet valaki csak golddal, felesleges kiakadni rajta.
Én már elengedtem, inkább a pozitív oldalról közelítem meg. Annál szélesebb a vigyorom, amikor a gold adta ál magabiztosságban mégis lepattan rólam, vagy benyeli sebzés nélkül a rétegelt páncél a drága lövedékét. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217293) po1son


po1son
addikt

A hét lövése. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217296) phoenix1989 válasza tasiadam (#217288) üzenetére


phoenix1989
őstag

Azért ez elég vicces video ,mert az összes lövés szarul volt célozva. XD talán az első kettő nem, a többi meg szinte mind mozgasból és távolról. A végén e3 front teljesen erthető e75hasa szar szögben ,még a jelölő is narancs volt, a conquerort meg látványosan front lemezen vágja xD de minek? XD

(#217297) 3


3
senior tag

Elnézést kérek - majdnem - mindenkitől, hogy valakinek a tyúkszemére léptem. Előrelépésnek értékelem, hogy most elmaradt a fenyegetés.

A WG viszont egy új térképpel fenyeget. A teszten lévő másik 4-5-X mellett szükségét érezték egy újabbnak, hogy a WoT híreit nagyjából követő emberek véletlenül se higgyék azt, hogy a játékot értelmes irányba szándékoznak vinni, vagy hogy a felgyülemlett hibákat javítani kívánják.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217298) peterson79 válasza po1son (#217293) üzenetére


peterson79
őstag

Elégedett mosoly....

(#217299) jano_77 válasza po1son (#217293) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mekkora mák már basszus. Ilyet sosem kaptam még! Az utolsó utáni pixelt találtad el az EBR-n kb. Grat amúgy hozzá. :C :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217300) e-newsee válasza po1son (#217293) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, oszt jöttök itt azzal, hogy az E100-zal nem lehet eltalálni semmit, meg mindennek criticalt lő. Itt a cáfolat, a legyet is röptében. :C

De azt ugye tudod, hogy megvolt a WoT-os pályafutásod egyetlen Royal Flush-e? Akár el is adhatod az E100-at. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.