Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216351) Geller72 válasza nomic (#216349) üzenetére


Geller72
veterán

3 nap 28 csatájából egy win sem volt. (8/9/11 csata/nap) A negyedik - mai nap 17-ből kettő... :C És majdnem mind a szokásos 2:15-ös meccsek. Visszanéztem a novemberi mérlegem és volt olyan maratoni napom, hogy majdnem 2 milla kreditet szerváltam, (50 feletti napi meccsszámmal) amiből több, mint 900k meg is maradt. A mostani mérlegem szerint a legtöbb nap még a 30%-ot sem haladja meg a megmaradt "zseton" mennyisége. Ami nem prém, az masszívan veszteséges a vesztes csaták miatt. Túlélt csaták 12%. ezzel aztán így elég nehéz valami kreditet is összeszedni..ennyi bukó meccs mellett. Most pihi jön, mert ezt egyáltalán nem élvezem és ha valamit nem élvezek, akkor minek játsszak vele. :D. Talán a hétvégén előveszem. Három vesztes meccsig, aztán logout. Annyi másik, normális game van még. ;).

(#216352) jano_77 válasza ollie (#216345) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem mintha nem az érne kb vmit az összes közül csupán :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216353) Barret001 válasza EQMontoya (#216350) üzenetére


Barret001
addikt

Skilles tank.Átlag felettieknek.

(#216354) Djuree válasza EQMontoya (#216350) üzenetére


Djuree
félisten

az nem a kacsa? mert az szerintem jo, legalabbis sok eve jo volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216355) Barret001 válasza Djuree (#216354) üzenetére


Barret001
addikt

De.

(#216356) Barret001


Barret001
addikt

Miket nem találok :)

(#216357) nomic válasza EQMontoya (#216350) üzenetére


nomic
aktív tag

Olyan kis cuki a kacsa. :DDD Amúgy nem is olyan rossz tank, pedig tier 4ben szinte csak szar tankok vannak.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#216358) EQMontoya válasza Barret001 (#216353) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ne viccelj már, kérlek!

Skilles az a tank, amivel könnyen meg lehet halni, de lehet vele sok sebzést okozni. Pl. Bourrasque.

De ez? Hát ez max akkor jo, ha T3-ba került vele, mert ott jól fog működni a páncélja, és belősz mindenkit. De ahhoz semmi ész nem kell.

T5-ben viszont olyan szinten használhatatlan, hogy arra nincsenenk szavak. T5 medeket oldalról nem viszi be. De úgy, hogy az autoim sem talál rajta pontot, amin egyáltalán lenne esély belőni.

nomic: én is azt hittem amúgy, hogy cuki és használható lesz. Mert hogy gömbölyű, jó páncélja van, kis "mini t29".

De ettől mi sem áll távolabb, mert egy szüzességet nem lehetne elvenni ezzel az ágyúval.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#216359) Barret001 válasza EQMontoya (#216358) üzenetére


Barret001
addikt

Tier6-os medet is ki tudja lőni szemből! Tapasztalat...

(#216360) Barret001 válasza EQMontoya (#216358) üzenetére


Barret001
addikt

Ha nagyon szépen megkérlek,kielemezed nekem hogy mi látható ezen a képernyő kép mentésen?

(#216361) 3 válasza nomic (#216347) üzenetére


3
senior tag

TD-zz 261-gyel. Nekem tegnap bejött. A csapattársaimnak nem annyira. :B

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216362) 3 válasza Barret001 (#216360) üzenetére


3
senior tag

Valószínűleg nem a te statod látható rajta.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216363) Barret001 válasza 3 (#216362) üzenetére


Barret001
addikt

Nem bizony:) (Frenzier) Nincs is meg ez a hulladék...De aki rááll,az megtanul játszani vele! Ez a végszó. Nem mindig a tank a szar.Attól hogy nem meta,még lehet vele ügyesen játszani.

(#216364) 3 válasza Barret001 (#216363) üzenetére


3
senior tag

Az, hogy valaki hatékony tud lenni egy adott tankkal, nem jelenti, hogy általánosságban nem szar a tank.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216365) 3


3
senior tag

WoT Team Clash 2021 – CPU overload problem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216366) EQMontoya válasza Barret001 (#216360) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, mikor és hogy játszottál ezzel a tankkal.

Látom, 4 meccsed van vele. Próbáld ki most a top ágyút. Semmit nem visz be. Hetzer, Valentine, KV1, bármi jön, aminek minimális páncélzata van, esélytelen.

Same rules apply!

(#216367) Swinegod


Swinegod
őstag

Hogy csinálod azt, hogy ott nem halsz meg kb instant?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216368) 3 válasza EQMontoya (#216366) üzenetére


3
senior tag

Szerintem ezer csatája van vele az illetőnek.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216369) 3


3
senior tag

Ma két óra kellett egy szinthez. Elég is volt. Eredetileg a Circon-emblémákat akartam, mert a többi szemét (az emblémák is szemét, de az a fajta, amit kissé nehéz szívvel dob ki az ember). Azért mentem még egy szintért, mert kíváncsi voltam. Ma sokkal több retardált jutott, ráadásul alig voltak táras tankjaink.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216370) BÁ Nutrition válasza zodo (#216346) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mondjuk magamra vessek de azert nem is mentem tul sokat mert azt "irtatok" hogy az egyeni szintnek nem kell 10es szintnek lenni h megkapjam a parancsnokot. Hetvegen meg lesz ez az event? Ha csak csutortokig akkor bukta.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216371) EQMontoya válasza 3 (#216368) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jogos, vak vagyok.
Mindenesetre azon nem változtat, hogy jelenleg teljesen haszálhatatlan az ágyúja, bármire.

Same rules apply!

(#216372) 3 válasza BÁ Nutrition (#216370) üzenetére


3
senior tag

Bölcs dolog egy oroszok által készített angol nyelvű játék magyar fordítására alapozva buktára gondolni, de nem úgy, ahogy te tetted.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216373) BÁ Nutrition válasza 3 (#216372) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En az itteni kommentekre alapoztam :)
Nem a vilag vege mondjuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216374) zodo válasza BÁ Nutrition (#216370) üzenetére


zodo
nagyúr

Én tuti nem írtam.
Eddig nem is érdekelt a téma mert alapból vártam ezt az eseményt mert tavaly is élvezhető, jó modnak tartottam.
Tudtam hogy végig tolom a 10 szintet.
Nem emlékeztem és olvastam el rendesen a kiírást hogy vannak további szintek csak meglepett mikor 11. is meg lett.

Hála égnek a új patch-nek köszönhetően szakaszban szinte képtelenség bejutni.
Fél nyolc felé 3 x 5 percet vártunk és nem dobot csatába, két fős szakasszal.
Random ugyan ez, egyedül is hosszú perceket várok és ugyanazokat a botokat kapom mint eddig pedig "most aztán nagyon összeválogat az mm" . lol

Itt az eseményt összefoglaló cikk, elején a dátumok.
Hétvégén még tolhatód.

(#216375) BÁ Nutrition válasza zodo (#216374) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ebben a cikkben az van h a csapat progressionnek kell 10es szintunek lenni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216376) po1son válasza BÁ Nutrition (#216375) üzenetére


po1son
addikt

Én erre alapozok, aztán lehet nektek lesz igazatok és ingyen adják a parancsnokot, ettől függetlenül én kitolom 10-es szintig, jó móka és mínuszban sem vagyok vele anyagilag. :K

Personal and Team Progression Systems

There will be two types of progression: personal and team.
You earn personal progression Points by participating in 7v7 mode battles and by completing special missions in Random Battles. At the start of the event, you will begin at Level 1 of the personal progression with 0 Points. Upon reaching 70 Points, your personal progression level will increase by one level, and you will start the next level with 0 Points. For achieving each new level, you will be rewarded with a Supply Crate containing valuable in-game items.

By increasing your personal progression level, you also contribute to your team’s progression. Upon reaching each new level, you get a reward, but only if your personal progression level is equal to or higher than your team progression level.
===
Az egyéni szintünk növelésével hozzájárulunk a csapat előrehaladásához is. Itt is minden szint után jutalmak kapunk, de csak akkor, ha az egyéni szintünk megegyezik vagy magasabb a csapat szintjénél.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216377) 3


3
senior tag

Holnap 5:00-5:45 között micropatchelés várható.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216378) szbalogh válasza jr1994 (#216221) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen a régi szép idők :) Ma meg már minden suttyó early-vel meg 260-al rohangál.
Mondjuk az utolsó küldetésre ráment vagy ezer csatám. A medest és az artist próbáltam felváltva. Végül az artist előbb adta be.

Nick: HE_Storm

(#216379) jano_77 válasza 3 (#216377) üzenetére


jano_77
nagyúr

mint egy falat kenyér annyira hiányzott ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216380) köpet válasza EQMontoya (#216350) üzenetére


köpet
aktív tag

Emlékeim szerint a nagy ágyúval nem volt rossz, persze pontatlan, főleg képzetlen legénységgel, mint ahogy én használtam, de teljesen használhatatlannak nem nevezném.
Fura hibrid, az biztos, a valentine és a matilda áll hozzá közel, de azoknak talán jobb az ágyúja.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#216381) e-newsee válasza po1son (#216376) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, én is ezért nem tudom eldönteni. Mert amúgy mindenhol azt írják, hogy ha eléred a 10-es szintet a csapat előrehaladásban, akkor megkapod a parancsnokot, és sehol sem szólnak arról, hogy csak akkor, ha a személyes szinted is elérte a 10-est. Amit kiemeltél, az azt feltételezi, hogy így van, és ez a rész tovább erősíti a gyanúmat, hogy tényleg így van (ott a feltételes mód):
"The main prizes (for your personal and team progress) await you at Level 10 of the team progression. You can earn a unique commander with the appearance of your chosen Content Creator and an exclusive voiceover..."
És persze tavaly is úgy működött, hogy csak akkor kaptad meg a commandert, ha te is elérted a 10-es szintet. Ezért nincs is Skill parancsnokom.
Plusz a WG soha nem adott 4 skilles parancsnokot csak azért, mert választottál egy csapatot. Ha így lenne, most már senki sem játszana ezzel a móddal. Sőt, a sok sült galambra váró player miatt szerintem még Daki sem érte volna el a 10-es szintet.
Mondjuk a korrekt dolog az lett volna, hogy mindenhol, ahol megemlítik, hogy a csapat 10-es szintje után jár a commander, ott tesznek egy zárójeles megjegyzést, hogy "de csak akkor, ha a saját szinted is elérte a 10-est". Csak persze a WG-nél az eventek leírása ritkán teljesen egyértelmű, legtöbbször a sok szabályból kell összelogikázni a lényeget.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216382) szbalogh válasza e-newsee (#216381) üzenetére


szbalogh
őstag

Vajon van annak esélye, hogy Daki csapata eltunyul a 10-es szint elérése után és Orzanel lesz végén az első? :O :B

Nick: HE_Storm

(#216383) hulp01 válasza szbalogh (#216382) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha magamból indulok ki, akkor nincs. Én továbbra is tolom ezt a módot, mert nagyon tetszik. Kár, hogy nincs rá statisztika, mert érzésre ilyen 80-90% körüli winrate-em lehet.
De a játék kompenzál, és a Progetto 54-gyel meg 30% körül. Hulladék egy tank, az biztos. Több streamertől is azt hallottam, hogy a dpm csökkentéssel akarja a wg növelni a csaták hosszát. Ennek akkor lenne bármi értelme, ha a többit igazítanák ehhez. Mert így csak azt érik el, hogy senki nem akar egy szar tankkal játszani. Főleg, hogy az egész ág ettől szenved. A Caernnek majdnem kétszer ennyi a dpm-je. Egy általános rebalance kéne. Vagy csökkenteni a dpm-et, sok esetben az alfa sebzéssel együtt, vagy lényegesen növelni a tankok hp-ját.

(#216384) e-newsee válasza köpet (#216380) üzenetére


e-newsee
addikt

Amúgy mióta megy 50-nel a kacsa? Emlékeim szerint lassú tetü volt mindig. Kapott valami sebesség buffot? Vagy csak ennyire rosszul emlékszem?
A Valentine II lövege csak annyival jobb, hogy gyorsabban lő, és kicsit nagyobb a DPM-je is. Ami miatt sokkal jobb, az a mozgékonysága. Helyezkedni, riszálni, mozgolódni sokkal könnyebb vele. Az Amx-et bárki körbetáncolja, de a Valentine lövege konkrétan 100°/mp-cel tud forogni. Nincs olyan tank, amit ne tudnál lekövetni vele.
A három közül talán a Matildának van a legjobb lövege. Jó a DPM-je, övé a legmagasabb alap pen (121mm, még T5-ben is az élmezőnyben van), k.rva gyors a lövedéke és pontos. Oké, hogy lassú, de simán tudsz vele sniperkedni, és messziről még nehezebben is ütnek be.
Szóval a lényeg, a száraz adatokat nézve a kacsa egy eléggé alulbalanszolt szerkezet. Kellene rá egy Hetzer szintű troll gun, és akkor meglenne a fun faktora. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216385) Silverr


Silverr
aktív tag

Sajnálom és csalódott vagyok, hogy Circon csapatában csak amőbák jutottak. Tudtam, hogy Daki nyer de útálom a fejét. Két három perces csaták ahol 80 százalékban aláznak minket és ez eddig minden nap igy van. Vagy a móddal van baj, tavaly imádtam élvezetes volt mondjuk úgy az event feléig. De itt már első nap ahh :O

(#216386) Raidon válasza Silverr (#216385) üzenetére


Raidon
őstag

Én azért is nem Dakit választottam szintúgy mert nem szimpatikus. Jó játékos nagyon is de nekem valahogy a megjelenése etc nem gyerebe. Na meg az a lila kalapos festés :DDD Csodálatos. Circon-t válaszottam minden meccs szinte Dakillzoros team enemy. 6-os szint megvan. Azért 10-ig eltolom én is. :DD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#216387) 3 válasza hulp01 (#216383) üzenetére


3
senior tag

"dpm csökkentéssel akarja a wg növelni a csaták hosszát."

Akkor hidd el, ha a saját szemeddel látod.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216388) e-newsee válasza hulp01 (#216383) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha menti a játék a replayeket (és te is), akkor tudsz csinálni statisztikát magadnak a Replay analyzer programmal.

DPM:
Az a baj az általános HP növeléssel, hogy attól a tank a többihez képest ugyanolyan rossz marad (DPM szempontból). Úgy lett volna jó, hogy a DPM átlagos marad, és azzal együtt növelik a HP-kat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216389) popey37 válasza e-newsee (#216388) üzenetére


popey37
addikt

tolhatjuk a DPM-et ha olyan szórása van mint egy sörétes puskának. álló célpontra sem tudsz kétszer ugyanoda lőni/ probáltuk többször gyakorlóban/

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#216390) Barret001 válasza e-newsee (#216384) üzenetére


Barret001
addikt

Tud 50-nel menni a kacsa! Kifelejtették belőle a végsebesség szabályzót.Ha elég nagy lejtőt talál,felgyorsul! Bezzeg a tankok java még szabad esés közben is tartja a csiga tempót...

(#216391) peterson79 válasza hulp01 (#216383) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt pofáztam Én is korábban...

Inkább foglalkoznának a re-balance-al és aztán adnának ki új tankokat ami beleillik abba a metába. Nem, ők előbb kiadják és talán sosem lesz rebalance...hát köszi.

(#216392) e-newsee válasza popey37 (#216389) üzenetére


e-newsee
addikt

Az most minegy, de ha még a sz@r DPM mellé sz@r pontosság is társul, akkor meg végképp nem sokat ér a cucc.
Amúgy, ha ennyien sírnak miatta már új korában, akkor simán el tudom képzelni, hogy pofabefogó jelleggel kapnak majd valami buffot. Mondjuk minden marad a régiben, csak az intraclip lesz 4 helyett 3,5sec, meg az újratöltésekből lefaragnak majd 0,3-et, aztán oszd be. A lényegen nem fog változtatni, az esetek 1%-ában fogja megmenteni a valagadat a haláltól, de legalább elmondhatják, hogy hallgatnak a játékosokra, és kapott buffot a cucc. :D

Megjegyzem, NEM HALLOTTAM sehonnan, hogy kapnának buffot, ez szigorúan SAJÁT vélemény. :)
(Mielőtt elterjedne, mint pletyka...)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216393) ollie válasza e-newsee (#216392) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lesz semmi buff. Már 1 éve a játékban vannak a Brit light tankok, a kezdetektől szarok voltak, mégsem volt semmi buff, és nem is tervezik a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

***

(#216394) tumikas válasza e-newsee (#216384) üzenetére


tumikas
csendes tag

A kacsának mindig is 50 volt papíron a végsebessége. Anno volt valami videó hogy 14 Pz Ic tolja hogy el is érje síkterepen.

(#216395) Geller72 válasza tumikas (#216394) üzenetére


Geller72
veterán

Kár hogy az az 50 egy vicc, mert sík terepen a 30-at sem tudja. Még turbóval is siralmas.

(#216396) e-newsee válasza tumikas (#216394) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor mégsem emlékszem rosszul, hogy egy lomha sz@r. :DDD Ezért is írtam, hogy alulbalanszolt (ha van ilyen szó), mert igazából semmi kiemelkedően jó nincs benne. Minden egy kicsit rosszabb, mint az átlag. Az egyetlen valamire való dolog a páncélja, de az is leginkább a gömbölyű kialakítása miatt hatékonyabb, mert önmagában az sem vastag. Tényleg kellene rá egy mini Howitzer, aztán meg is lenne az alsóház KV-2-je. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216397) köpet válasza e-newsee (#216384) üzenetére


köpet
aktív tag

Az, hogy 50 lenne a végsebessége új nekem is, nehezen tudom elképzelni azt a szitut, amikor ez megvalósul. Este előveszem, a gyerek fiókjában megvan még a valentine I.-el együtt, majd összevetem őket (bár az utóbbi már két tier-el lejjebb csúszott emlékeim szerint).
Nem vitatom, hogy a matilda használhatóbb a csúszómászók között, mivel nekem nincs meg nem alkotok róla véleményt, csatában annyit érzékeltem belőle, hogy az is lassú, jól páncélozott és a lövege meglepően hatékonyan aprít.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#216398) köpet válasza e-newsee (#216396) üzenetére


köpet
aktív tag

Tényleg kellene rá egy mini Howitzer, aztán meg is lenne az alsóház KV-2-je.

Nem a cruiser II-n volt howitzer (pom-pom)? Még a hp buff előtt talán azzal lehetett egy lövéssel kiszedni másokat, vagy rosszul emlékszem?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#216399) e-newsee válasza köpet (#216397) üzenetére


e-newsee
addikt

Én a Valentine II-ről beszéltem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216400) Warton válasza e-newsee (#216396) üzenetére


Warton
őstag

Az alsóház KV-2-je már megvan: T6 Medium és a Großtractor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.