Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216401) po1son


po1son
addikt

Ha beraktam egy "tier 10 BB tank" legénységét a barakkba (team clash), akkor megmaradnak vagy csak a tankok vesznek el?

Tipp: Akinek csak dísznek vannak a BB tankok a garázsban team clash-en, a lőszereket el lehet adni belőlük, kb ~150e kredit. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216402) dokee78 válasza 3 (#216327) üzenetére


dokee78
félisten

Mit is jelent ez magyarra fordítva?

(#216403) ollie válasza po1son (#216401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legénység megmarad, de mit kezdenél vele? A sima nem BB verzióhoz ugyanúgy át kell képezni, így nem is éri meg használni a BB-s tankokat.

***

(#216404) po1son válasza ollie (#216403) üzenetére


po1son
addikt

A stb1-en kívül nincsen semmi 10-es tank még a fiókomon, ezt a team clash-t a wz-vel toltam végig most rank 10-ig.
A benne lévő legénység már a 2. skill közepén jár, ezért inkább megtartanám őket, ha lehet.
Egyszer hátha lesz kínai nehéz tankom, oda jók lesznek.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216405) Moleman válasza po1son (#216404) üzenetére


Moleman
addikt

+1, nekem is így lett tavaly skilles legénységem az IS-2-be.

Bónusz, hogy hiába nem prémium tank, de most az IS-2 legénysége 100%-osan működik benne, a hibaüzenet ellenére. :D

(#216406) kchryss


kchryss
addikt

Na végre volt kis időm normálisan team clash-ezni. Ruszki szerveren végeztem vele, meglett a 10-es szint. Eddig nagyon béna csapatokat kaptam lebwa csapatában, de ma szárnyaltunk.
2,5 óra játék, 24 győzelem, 7 vereség és mindegyik morál booster mellett dupla ponttal. 6-os szintről mentem fel 10-re vagyis majdnem a felét megcsináltam ilyen rövid idő alatt.
Most jól is játszottam, vastagon benne voltam ebben a győzelmi arányban, progetto-val hamar spotoltam az ellenfél mozgását és sokat sebeztem is. Már kitapasztaltam hogy melyik pályán hova érdemes menni hogy biztonságosan felderítsem merre indul az ellenfél és tudjam is őket rögtön flankelni. A korai információ aranyat ér, ha látják a böszme társak hogy az ellenféltől mindenki megy a cap-re akkor jobban hajlandóak ők is odadugni a pofájukat és nem hátul vakarászni a töküket.

(#216407) dokee78 válasza po1son (#216401) üzenetére


dokee78
félisten

Én nem adtam el csak a depóba tettem,mert az összes BB tank megvan a kifejlesztett formában,így jó lesz a lőszer.

[ Szerkesztve ]

(#216408) 3 válasza dokee78 (#216402) üzenetére


3
senior tag

Az említett tier 10-es lövegeket 0 XP-ért megszerezheted a cikkben szereplő tier 9-es tankokra (Emil II, M103), mert ugyanaz a löveg van az ág tier 10-es tankján. A WG a Team Clash tankokra egy az egyben a fejlesztési fában megtalálható tankok lövegét tette (nem generált nekik új azonosítót a játékban), ezért van lehetőség ingyen kifejleszteni őket. Hajnalban lesz micropatch, és lehet, hogy kijavítják ezt a hibát.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216409) dokee78 válasza 3 (#216408) üzenetére


dokee78
félisten

Egy ismerős szerint bann jár érte.
Remélem nem,mert egy kollégámnak megvettem ezt kihasználva az Emil II top lövegét!

(#216410) 3 válasza dokee78 (#216409) üzenetére


3
senior tag

Tisztességtelen előnyszerzés, de meglepődnék, ha bárki bant kapna, mert 0 XP-ért kiváltotta a lövegeket. (A WG helyében mínuszba tekerném az RNG-t az így szerzett lövegeket használó járműveken. Élvezzétek, basszátok meg!)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216411) zsolthee válasza jano_77 (#216301) üzenetére


zsolthee
senior tag

OK, de gondolom egyszer, nem sorozatban.
Löwe, városi pálya, Kharkov. Középen, ahol a nehéz tankok egymásnak feszülnek, bő 200m-es távolságból Tigris II 3x lőtte be azt a kicsi kupolát a torony tetején úgy, hogy én is ide-oda mozgattam közben a tankot.

(#216412) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ezen kívül tudtok plusz infot a BattlePass 4-ről? Mikor várható? stb..

(#216413) Djuree válasza 3 (#216408) üzenetére


Djuree
félisten

akkor is ki lehet ha nincs meg emil2-om sem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216414) 3 válasza Djuree (#216413) üzenetére


3
senior tag

Nem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216415) kchryss


kchryss
addikt

Tegnap megint találkoztam egy számomra ismeretlen tankkal a csatatéren.
Charlemagne, egy újabb 8-as brit prém heavy


Ilyen érdekes tankokat láttam még a szolgálati naplójában:
10-esek: obj257pa, obj777d, m48/t54e2
9-es: obj752, kunze panzer, udes 03 3
8-as: kirovets1, kv4 ktts, kpz07rh, charlemagne

(#216416) Swinegod válasza kchryss (#216415) üzenetére


Swinegod
őstag

Tanks gg-n láttam már egy ideje, konkrétan csak egy Defeneder ha a Defender szar lenne

(579m/s lőszersebesség uh)

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216417) 5-ös kezelő válasza Geller72 (#216395) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Pár napja vettem vissza a kacsát, h majd turbóval gyorsabb lesz. Hát nem. Illetve Province lejtőjén mentem vele 55-öt. Sík úton 15-25. :(

(#216418) dualface válasza köpet (#216398) üzenetére


dualface
tag

De a cruser II-n van howitzer, viszont a pom-pom az más.
Az 4 lövetű (kettes tár-dupla lövéssel) Én a cruiser 4-et használtam ezzel az ágyúval.

(#216419) jano_77 válasza kchryss (#216415) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nem egy Szuperteszter acc!? A Kunte Panzer miatt gondolom csak, mert arról olvastam már cikket, hogy érkezni fog. Kirovets neve is ismerős és szerintem a KV4 KTTS is elérhető volt vmilyen módon. Viszont a többinek még csak a neve sem ismerős. Érdekes mindenesetre. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216420) köpet válasza dualface (#216418) üzenetére


köpet
aktív tag

Igaz, tegnap kipróbáltam. Viszont már nincs rá howitzer, csak az 5-ös td-re lehet feltenni.
Régebben volt, úgy emlékszem, próbálgattuk is, de nem találtunk el vele senkit (stock legénységgel felszerelés nélkül persze).
A kacsát is kipróbáltam pár kör erejéig, ha át tud ütni valamit az jó, de elég sok olyan gép van, amit golddal se képes kikezdeni. Legalább a heat átütését fel kéne vinni 100 fölé, mert ez így elég reménytelen. :(

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#216421) 3 válasza 3 (#216408) üzenetére


3
senior tag

Javították.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216422) e-newsee válasza dokee78 (#216409) üzenetére


e-newsee
addikt

Dehogy jár bann. Ez a saját hülyeségük, azért nem szoktak bannolni. Amikor bejött a festés nélküli Skorpion, akkor volt lehetőség cserélni a Skorpi G-t, akinek megvolt. Csak azt nem nézte a support, hogy akinek a garázsában volt, annak bérben volt-e. Szóval páran bepróbálkoztak (innen a topikból is), és bejött. Adtak egy örök tankot a bér tank helyett. Velük sem csináltak semmit, nem vették vissza senkitől, pedig biztos, hogy ki tudták volna nyomozni. És az egy 8-as prémium tank volt, nem is az ócska fajtából. Nem fognak erőlködni két sz@ros löveg miatt. Max javítják a hibát, így aki már felszerelte, annak megmarad, aki meg még nem, az így járt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216423) peterson79


peterson79
őstag

Tegnap mentem jó pár kört Team Clash-ben.
Játékmenetét tekintve semmi különbség a randomhoz képest. Ugyanúgy van 7-0 és 0-7 és ugyanúgy van hosszú és kempelős csata, ami ráadásul izgalmas, mert 1 hibán elmehet a csata.
Természetesen jobban tetszik, mint a random, mert nincs annyi toxikus kerekes és arty benne. Nem is értem miért indul valaki arty-val. Nincs sok idő a helyezkedésre és taktikai pontok lövésére. Pár perc alatt alig lehet csinálni valamit még nehéz tankokkal is...

Pont sikerült bónusz időszakban játszani és sokat is nyerni, így feljutottam 4 és fél szintre a 2-es elejéről. A végére már kijutott a béna társakból, de ettől függetlenül nem mondanám, hogy mindig a Daki csapat nyert, sőt...nem írtam fel, de érzetre sokkal többet nyertünk ellenük, mint vesztettünk. Ez szerintem szerencse kérdése, az az RNG...
Ja, Obj277 és TVP-vel próbáltam legtöbbször. Néha volt IS-7 és Superkonki, valamint egyszer bérelt WZ, csak hogy lássam milyen. Gyorsasága miatt érdemes ilyenekkel menni szerintem. Mire egy E100 vagy Maus odaér, már félig vége lehet egy csatának.

(#216424) Silverr válasza peterson79 (#216423) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én is mentem este ujra mint minden nap. 20 vereség 10 gyözelem. Soványka kis 33% és eddig a legjobb nap. Komolyan mondom undoritóbb mint a random. Csak húzzam már ki a tizes szintet :W

(#216425) kchryss


kchryss
addikt

4 napja szakaszozott Orzy és skill4ltu team clash-ben.
3 órát játszottak. Ami durva volt hogy csak Daki csapattal kerültek össze végig.
Végig fos tankokkal szakaszoztak mégis azért többet nyertek mint buktak. Ennyit jelent két jó játékos.

Ennyire szerintem nem népszerűbb Daki mint a többiek. Most vettem észre, hogy skill4ltu megjósolta az eredményt még az event előtt: 11 perctől
Ez lehet hogy Cassandra jóslat volt. Azzal hogy megmondta mi lesz szerinte a végeredmény befolyásolta a választást. Egy csomó Skill nézőtől olvastam hogy Daki-t választotta mert Skill azt mondta ő fog nyerni.
Nem tartom jónak egyébként azt hogy az előrébb végzők több skilles parancsnokot kapnak. Ezt már tavaly is kifogásoltam. Nagy a különbség egy 4 megy egy 1 skilles parancsnok között. Én ugyanolyan skilles parancsnokot adnék mindenkinek, ezzel nem lenne keserű szájíz hogy valaki úgy érzi rosszul választott, illetve nem lenne olyan hogy valakinek fontosabb a skillek száma és ezért akár olyan parancsnokot választ akit nem is kedvel, vagyis tovább emeli a favorit esélyeit.

4:35-nél ment a zrika QB felé hogy fontosabbnak tartja a saját brandjét mint a saját nézőit: [link]

Sajnos ki vannak kapcsolva a klipek Skill-nél. Pár érdekesebb jelenet a szakaszból időpont alapján:
1ó 3p gyönyörű szinkron ugrás: [link]
1ó 12p 50mp csöcsös streamer csajt utánozza: [link]
2ó 16p 30mp után, 1v1-ben is7-tel szarrá aláz egy obj277-et úgy hogy ő alap lőszert lő az obj277 pedig heat-et. Beletartotta a csövét a heat lövésekbe. Ennyit jelent a skill. Egyébként nem értem azokat akik ebben a játékmódban gold-ot lőnek. Én 1 szem prém lőszert nem lőttem és simán jönnek a 3-4 ezer sebzéses körök: [link]
2ó 32p 45mp egy skill rajongó skill emblémával a seggén twerkel orzy előtt: [link]

Orzy szakasz után egyébként kihúzta a 100%-ot az STB1-re. Írtátok itt páran hogy nem megy azzal a tankkal a játék. Érdemes visszanéznetek a jan. 29-ei és a fentebb linkelt jan. 30-ai adásokat, sokat lehet tanulni belőle. 30-ai adásban 18 csata 4700 átlag sebzés volt a mérlege és nem is szemetelte a goldot mindenre ész nélkül. Ezekkel a med-ekkel egy szinten van a legjobbakkal, nagyon kézre állnak neki.
Az 18 STB1 csata elején és a végén van pár parádés csata a közepén meg egy kis rage.
4ó 02p körül az asztalt is megcsapkodta mert nem sikerült neki a boost pearl river-en.
4:50-nél meg egy nem mindennapi ugrást látni mountain pass hídról hp vesztés nélkül. Ő sem nagyon hitte el, hogy nem döglött bele. :)

[ Szerkesztve ]

(#216426) ImpersonatoR

xvm csak nekem nem működik?
XVM 8.7.3 (installer)
Compatible with World of Tanks 1.11.1.1 10.26 M
30.01.2021

Legénység pakolgatás miatt szeretem.

(#216427) Moleman válasza ImpersonatoR (#216426) üzenetére


Moleman
addikt

Mától új verzió van, a nightly működik csak.

(#216428) kchryss válasza kchryss (#216425) üzenetére


kchryss
addikt

Polákok jól beindultak. Newmultit felhozták 2. helyre, de elég szoros a 2. 3. hely.

(#216429) 3


3
senior tag

Black Market Returning – End of February. A focis összefüggést nem értem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216430) Djuree


Djuree
félisten

valamit jol megpocsoltek, dakival eddig alig volt vereseg, most alig van gyozelem. meg kellett machinalni na, tul egyenlotlen volt. :D
de igy nem lesz meg a 10. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216431) tasiadam válasza Warton (#216400) üzenetére


tasiadam
veterán

a gross az nem az alsihaz mausa?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#216432) peterson79 válasza kchryss (#216425) üzenetére


peterson79
őstag

Kösz a linkeket. Ez az amikor egy ember majdnem minden porcikáját ismeri a játéknak :)
STB-1-ről is megnézem majd alkalomadtán a vidiket, biztos van benne jó pár trükk megint.

Egyébként megcsináltam Én is az 1500 sec-es arty küldit. Az FV3805 tényleg a legalkalmasabb rá. Pótkaja nélkül is 18,5 mp körüli a töltése...brutál. A végén azért majdnem megszívatott a játék, még szerencse, hogy az elején sikerült akkora előnyt összeszedni, hogy két majdnem totál bukó csata mellett is meglett. Konkrétan a csapatom fele azt gondolta, hogy idő előtt megdögleni, az a legjobb ötlet egy csatában...lépkedhetünk tovább a nagy falat felé :)

(#216433) 3


3
senior tag

A mait elnevezem az üresen hagyott flankek éjszakájának. Nekem jól adta, de a látottakat nehéz feledni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216434) Djuree válasza kchryss (#216425) üzenetére


Djuree
félisten

komoly, ennyi átlagsebzésem még nekem sincs. ha lenne időm megnézném, de nincs, inkább játszok én magam helyette. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216435) Djuree


Djuree
félisten

ez a black market mikor szokott kezdődni napközben? bejelentik előtte vagy csak véletlen bejön hirtelen? mert melóban nem tudom nézni, csak délutántól.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216436) hulp01 válasza kchryss (#216425) üzenetére


hulp01
senior tag

Youtube-ra is felrakta a tc szakaszozást. Az első egy órát láttam nagyjából, és akkor azért vesztettek elég rendesen. Érzésre több volt a vesztes csatájuk, mint a győztes. Lehet, hogy ez később megfordult.
Az a vicces, hogy az stb1-re azt mondta, hogy ő sem túlzottan szereti. Ettől függetlenül azért elég jól tolja vele.
Ez a goldspam számomra is érthetetlen. Főleg, hogy a bénábbak még azzal is tök simán pattognak. Kezdetben 60tp-vel játszottam, most meg SC-vel. Természetesen gold nélkül, ahogy máskor is. Nem jellemző a 2k alatti sebzés, és gyakran van inkább 3k felett. A hét eleje óta megjelentek a Daki csapatban is a retardáltak. Van, hogy 2-3 vereséggel indul a nap, és nem kicsit kapunk ki. Pedig a nagy számok törvénye alapján a Daki csapatban több noobnak kell lennie, ha az arányok nagyjából azonosak. Aztán általában a két órás moral boost alatt helyreáll a rend. Ebben a két órában szoktam játszani, aztán megyek randomra Obj260 küldetésekre. Artyból már csak a 15-ös van hátra. És a másik kampányágon is volt némi siker. Két ász köröm is lett:
[kép] [kép] [kép]
[kép] [kép] [kép]
Tudom, az első arty, nem illik vele dicsekedni, de azért nagyon nem volt egyszerű csata. Amit jelez, hogy 15 percig tartott. Ha a végén nem tvp marad még meg tőlünk, akkor nem lett volna meg. Hála a másfél mp-es intraclip töltésidejének, ki tudta nyírni az ellenfél artyját. Amúgy vicces, hogy ezzel még nem lett volna meg az obj260 15-ös küldetése. Ez a stun dmg nagyon nehéz dió, mert csak azért se azt lövik, amit stunnolok. Ilyen szempontból kicsit egyszerűbb a light és a heavy is. Ott ugye minden számít. Sőt, egy Maus-zal már eleve 3000 plusszal indulsz, mert a saját hp elvesztése is beleszámít. Light-tal is nem csak a spot számít, hanem a saját sebzés is. Ami egy ebr-rel azért elég nagy előny. Ja, és 1088 xp-vel már ász kör, ami baromi alacsony érték.
A másik csata is jó volt, persze kicsiket abuzálni a 750-es alfával (ami érzésre sokkal inkább 700 alatti) azért viszonylag könnyű. A végén egy igazán retardált Tigerrel hozott össze a sors, és mivel nem segített semmiben, ezért flankelni tudtak, és a túlélés nem sikerült. Pedig az 2 nap prémet adott volna. Aztán iszonyat nagy mákom volt, mert a gsor-unk foglalt, de kevesebb idő volt vissza a csatából, mint amennyi idő a foglaláshoz kellett volna. És a 200 hp-s elc úgy gondolta, hogy van esélye a full hp-s gsor ellen. Hát nem volt. :) Ehhez a küldetéshez nem volt elég a 25% dmg, kellett a győzelem is. Izgultam rendesen, hogy meglegyen.

(#216437) ollie válasza Djuree (#216435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bejelentik. És gondolom megint reggel meg délután hatkor lesz, hogy rohadna le a kezük... Mert ugye mindenki arra vágyik, hogy reggel hatkor elindítsa a WoT klienst.

***

(#216438) e-newsee válasza Djuree (#216435) üzenetére


e-newsee
addikt

Előtte nap szokták felraki a hírt, de pár nappal korábban már ki szokott szivárogni, így fel lehet készülni. Az a baj vele, hogy mióta bevezették, folyamatosan tolódik el az egész a gold, vagy gold licit irányába. Először volt pár darab gold ajánlat, aztán egyre több, a legutóbbiban alig volt már credites.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216439) Djuree válasza ollie (#216437) üzenetére


Djuree
félisten

az nekem mondjuk pont jó lenne, melóba készülés mellett akkor még meg tudom nyitni, délután meg simán. bár reggel nekem se hiányozna...

e-newsee: hát engem úgyis csak a renegade érdekelne...bár nagy szükségem nincs rá, van vagy 10 8-as prémem, de mivel ritka kell. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216440) Swinegod


Swinegod
őstag

Mi a szart gondolnak azok a kretének aki valami táras tankkal lerohannak úgy, hogy tudják meg fognak halni? Lehet beléd lőnek 3-at mondjuk, de utána meghalnak max hp-ról, ez hogy éri meg nekik? És ezzel nem tudsz micsinálni se ha 500-as se ha 10.000-es ratinged van ami még kibaszott iritálóbbá teszi

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216441) e-newsee válasza Djuree (#216439) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is így vagyok vele, reggel úgyis olyan fél 6 körül kelek, nem szokott gondot okozni, délután meg bőven otthon vagyok addigra. Célom igazából nincs, mert a goldos ajánlatok eleve kiesnek, ha creditért lesz valam jó, akkor esetleg behúzom, bár most abból is csak 16 milka van, az meg kb 1db tank, ha egyáltalán betakarja. Az első BM-en volt valami 60 misim, vagy mennyi, be is jött belőle a Cérna AX, a Foch 155, és a T34 B, a következőből pedig a Chrysler. A csillagrombolóról először lemaradtam, aztán meg nem volt rá creditem. :O

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216442) e-newsee válasza Swinegod (#216440) üzenetére


e-newsee
addikt

Mert nem tudnak táras tankkal játszani, és azt hiszik, el tudnak majd menekülni. De az neked miért baj, ha az ellenfél ilyen debil? Addig örülj, amíg ezek nem a ti csapatotokban vannak! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#216443) Swinegod válasza e-newsee (#216442) üzenetére


Swinegod
őstag

Mert általában én vagyok az akivel megtörténik. Ez a debil tvp feláldozta magát és annyit ért el vele, hogy elvitte fél hp-mat ami elméletben tök hasznos lenne mert én voltam az egyetlen aki aktívan tartotta az oldalt az ellen. hogy lerohanják, de mivel vesztettek amúgyis a végeredmény az, hogy mindketten szar meccset mentünk és attól függetlenül is vesztettek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216444) ollie válasza e-newsee (#216442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért baj, mert elrontják a te játékodat is, mert azért sikerül párat beléd lőniük, és máris nem tudsz úgy taktikázni, ha nem maradt elég HP-d.

***

(#216445) zsolthee válasza Swinegod (#216443) üzenetére


zsolthee
senior tag

A képen látható helyzetben jól tette, ha az Ő csapatát nézzük. Beléd táraz és ha a tüzérek még rád is fókuszálnak, akkor buktátok a nyugati oldalt. Ha ügyesen játszanak tovább, akkor szépen kelepcébe is kerültök és megnyerik a csatát. Biztosan debil az illető vagy csak rosszul esik, hogy lecsipegeti a HP-dat? :D
Egyedül meg sosincs értelme tartani egy oldalt, hacsak nem +2 tier-rel vagy ott és hátulról kapod a supportot.

[ Szerkesztve ]

(#216446) Swinegod válasza zsolthee (#216445) üzenetére


Swinegod
őstag

Azt érte el ezzel, hogy átjött ide az FV és miután meghaltam egylövésezte a 430-at, addigra a 13 90 is halott volt, emilt megölték a kattintók és akkor ott van a fél hp-s 257 egyedül ő pedig meg van halva mert egy nagyon necces kosárba rakta az összes tojását és nem jött be
Attól függetlenül is felkúrnak mindig a szuicid tárasok, persze. Van a régi mondás, hogy harcolsz az ellen akinek nincs veszteni valója? Na, ez pont ugyan az, hogy tartod vissza azt akit nem érdekel ha 1000dmg-el meghal?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216447) Geller72 válasza 3 (#216429) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem csak a dátum miatt írta. Mert a kérdés az volt hogy mikor. Így mondta el burkoltan. Szerintem.

(#216448) zsolthee válasza Swinegod (#216446) üzenetére


zsolthee
senior tag

Sehogy. Lépj tovább, ne gőzölj be ilyenen.
Plusz sose számíts arra, hogy segítenek a csapatból. Ha mégis, akkor legfeljebb pozitívan csalódsz. Ohh, hányszor volt olyan, hogy ott állnak mögöttem a "csapattársak" és azt várják, hogy induljak meg heavy-vel az előttem lévő ellenségre. Egyedül nincs esélyem, de ha mindenki jön, akkor tutira lenyomjuk őket. De nincs rá garancia, hogy meg is indulnak veled együtt, pedig az lenne a logikus. Végignézik olykor, hogy lemorzsolnak.
Szóval vagy ignorálod a "noob" és hasonló jelzőket a chat-en és teszel legjobb belátásod szerint, vagy nyomulsz és akkor vagy kapsz segítséget vagy sem.
Amit megtanultam az évek alatt, hogy mindig úgy kalkulálok necces szituációkban, hogy magam vagyok, ennek alapján hozok döntést. Igen, lehet mondani, hogy akkor meg nem a csapatért játszok?? De, csak azzal, hogy nem lövetem ki magam, nagyobb esélyt adok a csapatnak a győzelemre.
Tipikusan ez a helyzet akkor is amikor EBR-rel vagyok. MIndenki azt várja, hogy 2-3 light és pár arty ellen az első percekben a frontvonalban legyél folyamatosan. Hiába vagy gyors, kapod a sok repeszt aztán csak az látod, hogy a garázsban vagy. Persze, ez pálya és szituáció függő, de mivel mindenki aki nem az EBR-ben ül utálja azt, szeretné rögtön kinyírni. Szóval a "Ferrari"-val meg pláne be kell nyelni a beszólásokat és elfogadni, hogy olykor vissza kell vonulni, meg kell húznod magad egy picit és újragondolni merre menj, nem csak száguldozni.
Ezt az EBR-s példát azért hoztam, mert ha megfontoltan és ésszel játszol vele, akkor biztosan kapod a savat a többi "okostól".
Én mindig úgy játszok, hogy a döntés az enyém, mert ha hibázok, akkor tudom mit rontottam el. ;)

(#216449) peterson79 válasza Swinegod (#216446) üzenetére


peterson79
őstag

Lehet, hogy éppen szólt az asszony, hogy elfolyt a magzatvíz vagy csak szimplán rájött a hasmars. Aszonta, hogy fuckit és rádnyomta a tárat...kitudja?

(#216450) tasiadam válasza zsolthee (#216448) üzenetére


tasiadam
veterán

első 4 mondat után válaszolok is: Hiába nem vár az ember sokat tőlük, de elképesztő idióták. Tegnap 4 kiemelkedően balfasz csapattal voltam. Ha odaültettem volna a helyükre nővérem 2 évesk islányát, ő jobban tudta volna mit kell csinálni, pedig nem tudja mi történik.

Minks: megy az 53TP és a t44. Oldalból 1-1 lövés az nmy, ők körbe elindultak, hogy majd "hátulról" megölik őket. Közben az 53TP a hídról a vízbe esett. Nem értettük mi történik, mit szívott. Persze kikaptak, mert hát 2 közepes képességű cerkóf majomtól mit vártunk.

steppes: tier10 csata. mindenki felhúzódott a kempre, 2 arty kiséretében, heavyk és mediumok. Majd elkezdték spamelni h maus hibája h vesztünk. 2 TD tartotta magát. Nem volt nehéz blindshotolniuk a hegyet.
Ez a 2 ami mélyen beleégett az emlkékezetembe. Még mindig nem értem, miért nem winrate vagy valami más az MM.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.