Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217101) Swinegod


Swinegod
őstag

Ó igen, amikor belédkúr 700-at a conway mert a játék szerint bazd meg és tovább kell kintmaradnod mint amúgy szükséges lett volna

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217102) hulp01 válasza galervin93 (#217097) üzenetére


hulp01
senior tag

Én az obj260-annál voltam így. Vagyis annál a sorozatnál. Az első kettőnél az artyt váltottam ki parancsból, mert mondom én nem játszok azzal a szarral. Aztán a stun miatt máshol kellett játszani vele, és rájöttem, hogy talán a legkönnyebb az összes közül. Megcsináltam az összeset az első három szinten kis túlzással egy meccs/küldetés tempóban. Ezzel ugye visszakaptam 8 parancsot is. Szóval ciki artyzni, de rém egyszerű.

#217100 peterson79

Általában azért szoktam mozogni lövés után, de pl. Malinovkán nem igazán van értelme, mert nem érdemes counterezni. Akkora területen lehet az arty, hogy a csapatoddal cseszel ki, ha azzal szórakozol, hogy kilődd a másik artyt. Viszont vannak olyan pályák, ahol megéri, mert elég egyértelmű, hogy hol van az ellenfél artyja. Nagyon ritka, hogy az ellenfél artyja megpróbál kiszedni spot nélkül, és még sokkal ritkább, hogy sikerül is neki. Ez amúgy viszont is így van. Hiába próbálom meg kiszedni az ellenfél artyját a tracer alapján, ha nem direkt találat, akkor nem sokat érek vele.

(#217103) peterson79 válasza Bad Pritt (#217098) üzenetére


peterson79
őstag

Az a baj, hogy nem fekete meg fehér itt semmi sem. Könnyű azt mondani, hogy ha szembe állsz egy 60TP-vel és mondjuk Te vagy egy TVP-ben, akkor fordulj meg és kerülj egy nagyot az oldalába vagy a fenekébe. Igen ám, csak az oldalát meg bevédte egy FV4005 akinek egylövés vagy, vagy egy Grille, tökmindegy. De lehet ott egy Leopard is, aki ha jó helyen van az életbe észre nem veszel.

(#217104) Bad Pritt válasza peterson79 (#217103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De akkor meg már oly mindegy, hogy egy TVP-vel vagy ott, vagy egy IS-7-tel, Type 5-tel , E 100-zal, ugyanúgy elporladsz, max egy kicsit később. A TVP-vel legalább el tudsz menni, ha olyan a helyzet.
Az egyik első dolog, ami feltűnő a mostani pályákkal kapcsolatban, hogy mennyire nyitott a legtöbb, gyors tankokkal, jó látótávval, ügyesen helyezkedve hatalmas területeket lehet ellenőrzés alatt tartani.
Most nézegettem a T10 tankok statisztikáit és furcsállom, hogy a Leopard dacára a buffjának az egyik legrosszabb mednek számít winrate alapján, mert én elég nagy potenciált látok benne támogató szerepkörben. Mindjárt végzek az Object 257-tel, szerintem ezután visszaveszem a PTA-t és kiszenvedem a Leopard 1-et, mert kíváncsi vagyok, működésre lehet-e bírni jó legénységgel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217105) hulp01


hulp01
senior tag

Megnéztem most QB videóját a tervezett HE változtatásokról. Totál egyetértek a végkövetkeztetéssel, amit mondott. Már korábban is írtam ezt ide, hogy szevasz HE, üdv még több goldammo. Egyáltalán nem éreztem a HE-t ekkora problémának ellenben a prémium lőszerrel. A játékosok 90%-a eddig sem a HE-t töltötte a jól páncélozott tankok ellen, hanem a goldammot. A ranked egy kész vicc ilyen szempontból. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a wg döntése ez ügyben.

(#217106) 3


3
senior tag

Hosszú szenvedés után dögöljön meg az összes inaktív kemper geci fos.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217107) po1son válasza hulp01 (#217105) üzenetére


po1son
addikt

Kaptam múlt héten kérdőívet, mert sandboxon játszottam, a HE-ről szólt kb az egész.
Lehet mondani egy véleményen vagyunk, próbáltam példákat írni, hogy egy chieftan így is OP, ezek után meg szó szerint darálás lesz az olyan pályákon, ahol kulcsfontosságú hulldown pozíciók vannak.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217108) tasiadam


tasiadam
veterán

Másnál is ennyire nobrain a matilda? :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217109) po1son válasza peterson79 (#217096) üzenetére


po1son
addikt

Uhhh mostanában vannak nekem is durva kiborulásaim, még szerencse hogy elég kemény asztalom van. :DDD
Engem főleg a csapattársak tudnak felidegesíteni, elképesztően sok a tahó, boroscolaval farmolgatok mostanság és jó párszor megy a lökdösődés...
Szerintem az alap etikett a játékban, hogyha valaki felvesz egy pozíciót akkor nem túrom ki a helyéről.
pl redshire északi támadóba gyors med-el mindig c2 bokorba megyek, de valami barom mindig úgy érzi neki is ott a helye és belém jön hátulról... Persze nincsen megcímkézve a bokor, hogy az a én helyem, de én nem csinálok ilyet...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217110) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Itt a mai. :D Eskü lehet tényleg van valami ezekben a blind shotokban...

Ekkor volt utoljára spoton, de melllőttem.

Majd elfoglalták a srácok a bázist, mondom poénból eresszünk még el egy lövést arrafelé.

Hát hoppá. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217111) po1son válasza Bad Pritt (#217110) üzenetére


po1son
addikt

Múltkor elgondolkoztam, amit írtál, hogy rengeteg blind lövés van. Nekem az a tapasztalatom, amióta visszajöttem játszani (január eleje), hogy jobbak lettek a játékosok, nehezebb jó kört menni, nem úgy mint 4-5 éve. Persze szó se róla, nagyon sok bot van még mindig, de én annak csak örülök, mert több a damage. :DDD
Viszont jelenleg amikor vége egy mérkőzések és megakarom nézni az ellenfél egyik játékosát, hogy kicsoda is volt az illető, mert úgy játszott mint egy zöld-kék játékos, akkor sűrűn pofára esek. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217112) Djuree válasza tasiadam (#217108) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom, ilyen kis tankokkal nem jatszok, csak idopazarlas lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217113) Geller72 válasza Djuree (#217112) üzenetére


Geller72
veterán

Ez egy kicsit nagyképűen hangzott, de megértettem benne a mondanivalód. Viszont. Van(nak), akik azért játszanak alacsonyabb tierben, mert azt élvezik. Vagy adott tankot abban a tierben. Sok fun tank van alacsonyabb tierben, sőt - ott van belőlük a több. Ezt meg neked kellene elfogadnod. ;).

(#217114) Swinegod


Swinegod
őstag

Elveszteni ezt a meccset, mert az enemy DS csalt, kicsit se idegölő

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217115) jr1994 válasza Swinegod (#217114) üzenetére


jr1994
addikt

??

Nem is a DS lőtt ki.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217116) Swinegod válasza jr1994 (#217115) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem, csak miközben jó 20mp-e nem voltam spotolva teljesen véletlenül belém lőtt 2-t és levitt annyi hp-ra hogy megölhgessen a T-34, be tudtam volna tankolni még 1 lövést tőle és megölöm, ha nem 7hp-val kap el

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217117) Warton


Warton
őstag

Végre sikerült a Tank Ász az Achilles-sel.

Ebbe a csatában minden is volt. Team killing, annyira, hogy bekékültem, de még így is meglett a tankász, a topgun, a High Caliber, Pascucci, saját csapattársaim is lőttek stb.

Replay: [link]

Ezelőtt a tank előtt kétmarkoltam a Hellcatet és mindenki azt, mondta, hogy az Achilles sokkal rosszabb. Hát szerintem meg nem. Pontosabb az ágyú, bár tény, hogy nem sebez akkorát, de teljesen játszható tank. Lassabb, de nem lassú, főleg ha turbót rakok rá, egész fürge.

[ Szerkesztve ]

(#217118) EQMontoya válasza galervin93 (#217097) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az a baj, hogy egyre biztosabb vagyok abban, hogy az MM meg az RNG sajnos nem csak random.
Pl. mai mérleg: 21 meccs, 4 win.

Továbbra is átlagos játekosnak tartom magam, WN8 értékek is ezt mutatják, szoval nem vagyok kiemelkedő, de tudom, hogy melyik a tank eleje.

Hogy jön ez ide?
Úgy, hogy fordított arányban nincs ilyen nap. Soha.
Tehát nem arról van szó, hogy van egy-egy nagyon szerencsétlen nap, de néha egy-egy nagyon szerencsés is. Ó, nem. Hanem az van, hogy a 70% WR már egy kifejezetten szerencsés napnak számít, de a másik oldalon lazán be lehet menni akár 20% alá is, mint a példa mutatja.

Foghatjuk a véletlenre, hogy 80% sosem fordul elő, 20%-os napból meg minden hónapban van 1-2, de egy bizonyos mennyiség fölött ez erős naivitás lenne.

Ugye [az a baj a randommal, hogy sosem lehetsz benne biztos, hogy tényleg random-e], de egy idő után azért gyanút fog az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#217119) jr1994 válasza Swinegod (#217116) üzenetére


jr1994
addikt

Megesik az ilyen. Valamelyik nap a 240 alfás P.43 Bis-sel ráestem egy Stug III-ra akinek ilyen 210 hp-ja volt. Meg volt mellette egy másik 2-3 lövéses ellen. Mondom kilövöm a Stugot és 1v1. Persze, maradt benne pár hp, belém lőtt egy nagyot a troll csővel, úgyhogy elvesztettem az 1v1-et is természetesen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217120) adrian360 válasza Geller72 (#217113) üzenetére


adrian360
őstag

én mondjuk nem tudom megérteni, mi az élvezetes a tier 5 alatti játékban. most húzok egy referral accountot nyeremény tankért, de a hajam kihullik ami itt folyik.
- vannak az újoncok akik nem tudják mit csináljanak,
- vannak a több tízezer csatás agyhalottak akik ennyi idő alatt se tudták megtanulni, hogy mit csináljanak,
- és van egy egy fókavadász, aki beül valami op tankba full golddal, öt skilles legénységgel, és azt élvezi hogy szénné lő mindenkit miközben fel se tudják spotolni.

(#217121) Djuree válasza Geller72 (#217113) üzenetére


Djuree
félisten

en elfogadom es tudom, csak nekem meg huzni sincs idom normalisan a tankokat nemhogy csak funbol jatszak. :DDD
en azert jatszok hogy meglegyen minel tobb 10es tank, adom is el az adott tankot egybol ha kihuzom belole a kovetkezot. :)) en vagyok a t10 collector. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217122) Bad Pritt válasza adrian360 (#217120) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Másik oldalról meg tök szar érzés, hogy nem tudnék normális meccseket menni a Hetzerrel, T40-nel, Matildával, amiket imádtam kezdőként, mert most sealclubber lennék még egy kezdő legénységgel is.

Megvettem az M10 RBFM-et és már ebben is bucira csapkodom az ellenséget egy kezdő legénységgel, meglett az Ász, azóta nem is megyek vele szívesen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217123) 3 válasza Djuree (#217121) üzenetére


3
senior tag

Szerintem ez undorító. :N

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217124) Geller72 válasza Bad Pritt (#217122) üzenetére


Geller72
veterán

A M10 RBFM-et kár volt megvenni, még kötvényért is, mert a Wolverine ugyanaz. ;). És egyik sem olyan fun, ha betesz olyan csatába, ahol T7-es vasak is vannak. :D. De amúgy tény, hogy nagyon fun tank az is és a T4-es M8A1 is. Vagy a Type64, vagy még nagyon sok másik tank.

(#217125) Geller72 válasza adrian360 (#217120) üzenetére


Geller72
veterán

A T8-ban is vannak olyanok, akik friss accal, és tele pénztárcával türelmetlenek kivárni, amíg "rendes" úton elérik ezt a szintet és prémekkel mennek csatába. Na az sokkal rosszabb, ha ilyenekkel van tele a TE csapatod. :D. De épp az előbb voltam egy olyan csatában, ahol Prokhorovkán a 60TP-nk a bázistól 100 méterre beállt a gazba másik 5 agyhalottal és várták, míg lemészárolják őket, élükön a spotterrel. Debilek és profik is minden szinten lehetnek.

(#217126) Bad Pritt válasza Geller72 (#217124) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, a legénységfejlesztés miatt kellett, nincs elég jó francia legénységem. :)
Amúgy a Wolverine még jobb is, mint ez, de ez jobban néz ki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217127) Geller72 válasza Djuree (#217121) üzenetére


Geller72
veterán

Így relatíve egyrészt nagyon hamar kiégsz, másrészt majd rájössz, amikor meglesz a "gyűjteményed", hogy kb. nem érsz vele sokat, mert nem az számít, szerintem nem ez a játék lényege. Vannak olyanok is, akik azért tolják azt, amit te, vagy közel azt - legalábbis minél előbb elérni a T10-et - mert azt hiszik, hogy az majd milyen jó lesz, ha "soha" többet nem lesznek low tierben egy csatában. :D. Ennek egy része igaz is, de megvan annak is a böjtje. Lehet, hogy bennem van a hiba, de én pl. jobban élvezem azt, amikor a csapaton belül tökéletes az összjáték, ha jó és van is arty-nk, a keze alá dolgozunk és vissza, és lehozunk egy vesztésre álló csatát - mint hogy mennyit sebeztem, mennyi killem volt. Persze az is cél, de egy jó csata mellett nekem ez másodlagos. :K Nos tudom, nem vagyunk egyformán gondolkodók. ;) :R.

(#217128) adrian360 válasza Geller72 (#217125) üzenetére


adrian360
őstag

"Debilek és profik is minden szinten lehetnek" igen lehetnek debilek mindenhol, de tier5 ben csak azok vannak. nem mindegy hogy egy csatában 30ból 25 hülye, mint azon a szinten, vagy csak 15, mint tier 8ban.

(#217129) Swinegod


Swinegod
őstag

A fél meccset azzal töltötte ez a kretén, hogy engem lökdös meg lövöldöz, mert snipeolni Pz 4H-val teljesen hülyeség, meg is látszik a végeredményen meg a chatbanján és a sírnivaló overall statján

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217130) Djuree válasza Geller72 (#217127) üzenetére


Djuree
félisten

nekem kell valami cel, sportolo vagyok, cel nelkul nem erdekel a jatek sem. :D csak ugy funbol nem kotne le, annal nekem tobb kell. :K
ha meglesz minden tank akkor majd jon valami mas, nem is baj, ugyis tul sok idom veszi el. :(
ha majd a sracaim is jatszanak esetleg akkor mas lesz, addig nem hiszem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217131) 3


3
senior tag

Holnap 05:00 és 05:45 között foltozzák a lyukakat.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217132) 3 válasza Djuree (#217130) üzenetére


3
senior tag

A sport az lenne, ha kihívást vállalnál. A tier tízes techtree tankok megszerzéséhez csak segg kell.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217133) ollie válasza Swinegod (#217129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazad van, hogy parasztság volt részéről téged lökdösni, de top tier gyors medként neked sem campelned kellett volna.

Főleg low-mid tierben, ahol jellemzően a scoutoknak fogalma sincs mit kéne csinálnia, te azzal tudod a legtöbbet tenni a győzelemért, ha a gyors mededdel mész scoutoli.

[ Szerkesztve ]

***

(#217134) Geller72


Geller72
veterán

Az olasz nehezek közül melyiket éri meg megszerezni, ami legalább van olyan jó játszhatóság szempontjából, mint pl. a C45?

(#217135) zozyk


zozyk
addikt

Amikor tudod az elején, hogy vesztettél... :/

Mindenki 1 irányba, én indultam el egyedül balra, 3 arty kilőve, az egysejtűek nem bírtak lövés után megmozdulni aztán 2 ammorack egymás után.... GG
youtube

(#217136) Pug válasza Swinegod (#217129) üzenetére


Pug
veterán

Attol, hogy valaki nem ir vissza a chat-en az eppen elborult agyu verjozsiknak, az nem feltetlenul jelenti azt, hogy chatbanon lenne... ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#217137) Djuree válasza 3 (#217132) üzenetére


Djuree
félisten

hidd el kis ikerkisfiúk mellett elég nagy kihívás nekem már pár csatát menni is. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217138) Djuree válasza Pug (#217136) üzenetére


Djuree
félisten

én se szoktam visszaírni az ilyeneknek akik szidalmaznak. tegnap is szidott egy 122TM vagy mi az új med, aztán szépen diszkréten beálltam mögé de csak úgy hogy az egyik sarka mögött legyek éppenhogy, ki is lőtték ahogy kell. gondoltam ne zavarja a játék a nagy írogatásban... ;] :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217139) szbalogh


szbalogh
őstag

Már szinte folyamatosnak mondható a chatban-állapotom :DDD

Kedves Kollégák!
Early sorozatban szeretnék végezni mielőbb a belső modul sbezéses feladatokkal, mert úgy gondolom, hogy a HE nerf megnehezítené később ezeket a küldetéseket.
A lényeg, hogy nem sikerül. Pedig próbáltam CGC-vel, BC 155 58-al és legújabban T95-el full HE-vel.
Kinek mivel sikerült ez a küldetés? Van-e esetleg jobb stratégia, mint a HE spam?

Nick: HE_Storm

(#217140) hulp01 válasza szbalogh (#217139) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem erre írta korábban kchryss, hogy 60tp és HE spam a med oldalon? Jaja, meg is van a hozzászólás: #216666 kchryss
Vagyis nem ez volt a konkrét célja az írásának, csak megemlítette. Amúgy a HE-nél engem sokkal jobban zavar ez:

Én bezzeg a progetto 46 hátuljába is tudok láncot lőni úgy, hogy a lánca nem is látszott, mert takarásban volt. Amúgy szerintem a T30 ágyújának átlagsebzése rosszul van megadva. Ha már nagy ritkán 700 felett sebez, akkor örülök. Tegnap egy wz-be 587-et lőttem. Majdnem elsírtam magam. 900 feletti lövést szerintem soha nem láttam vele, pedig azért mentem már jópár csatát. Elnézve a ratinget, nem igazán értem, hogyan tud ezzel a td-vel akárki is 3k átlagsebzést csinálni. Rettentő pontatlan az ágyúja, tök mindegy mi van a statjában. Egyszerűen bármikor, bármilyen távolságról képes bárminek mellélőni. Vagy mint tegnap Cliffen: Kb. 100m-re állt tőle ez RU251 nagyjából 1000 hp-val. Teljesen beszűkült célzókör, az RU szinte teljesen kitöltötte. Már előre láttam a következő 650-es lövést, erre critical 0mdg. Utólag megnéztem. Observation device. Képes volt ellőni azt az egy tetves pixelt a tank helyett. Na, az ilyenek idegelnek ki engem igazán. Persze ha véletlenül egy kicsit mellé célzol, akkor 100%, hogy hajszálpontosan a célkereszt közepére megy a lövés.

[ Szerkesztve ]

(#217141) 3 válasza szbalogh (#217139) üzenetére


3
senior tag

A chatban intézményének létezése igazolja, hogy a játékosok a térképen pingelés mellett igénylik a verbális iránymutatást is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217142) tasiadam válasza hulp01 (#217140) üzenetére


tasiadam
veterán

halál normális ez. Troll borsigra 20 repeszt viszek és 5-5 másikat, just in case. DMG-t nem tudok tolni heavykre- de td-re és lightra meg néha medekre tudok csak 1k dmg-t. Hiába 150es ágyú, nem sok az erő benne. Mondjuk az érdekelne, hogy milyen ha a grille15 repeszezik. Mert persze minden más nagy kaliber hatalmasat üt, de ez is?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217143) tasiadam válasza 3 (#217141) üzenetére


tasiadam
veterán

És 14 emberből mennyi foglalkozik vele? 2-3? Többi leszarja, vagy nem érti.
Fő kedvencem amikor rámírnak játék után, hogy nagyra értékelik a játékom.
Nincs elérhető leírás.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217144) szbalogh válasza hulp01 (#217140) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát akkor más nincs, mint visszavenni az E3-at, mert az gyorsabban tölt, más tank meg nincs erre a küldetésre, ami jobb lehetne.
Az orosz/kínai hasonló küldetésre akkor 705a a legjobb talán azok közűl amik bent vannak a garázsban.
Mondjuk egy ilyen költői kérdés felmerült bennem, hogy ha egy LeoPT kap egy ezrest CGC-től mi a fenéért nem sebzek egy modult vagy legénységet sem? :W

Nick: HE_Storm

(#217145) Geller72 válasza tasiadam (#217143) üzenetére


Geller72
veterán

Most már látom, mennyi mindent megspóroltam azzal, amikor kikapcsoltam a chatet. ;]

(#217146) tasiadam válasza Geller72 (#217145) üzenetére


tasiadam
veterán

a perma chatban mellett nem lehetnek ilyen problémái az embernek :D én is várom a kövit, pedig csak 1 meccsben küldtem el gyufáért valakit, és nem mindenhol.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#217147) joergie válasza szbalogh (#217144) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem trollágyú kell neked, teszemazt t49 vagy sheridan. Vagy magas HE pennel rendelkező tank(m41, charrioteer), de lehet az fv4005 vagy halálcsillag is megtenné. (Én artyval csinálom az ilyesmit, de meglepően sokáig tartott chimerara, mert ugye belső(!) modult, és legénységi tagot kell bántani.)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#217148) hulp01 válasza szbalogh (#217144) üzenetére


hulp01
senior tag

Fura amit írtál, mert én is arty-ra gondoltam volna elsőként. Ha a napi küldetésben az a cél, hogy okozz 7 critical sebzést egy csatában, mindig a t92-vel (arty) megyek. Bár az tény, hogy amíg az arty egyet lő, addig a 60tp hármat és a találatnak is nagyobb esélye van a kisebb távolság miatt. A t95 szerintem azért nem a legjobb választás, mert túl lassú. Simán lehet olyan csata, ahol csak "futsz" a csata után és még nagyon lőni se tudsz. A 60tp, de talán még egy E100 is sokkal mobilisabb ennél. Az E3 tempóját nem ismerem, azt nem tudom mennyire lassú. Valóban, egy troll ágyús light is jó lehet, ha tudsz vele játszani, és nem halsz meg az első percben. Akár még EBR HE-vel is, bár arra nem emlékszem, hogy az mennyire sebzett belső modulokat, amikor játszottam vele. Én nem tudtam működésre bírni, nagyon béna voltam vele.
Érdekes, hogy az SC-nek is elég magas a HE penje amúgy. Medek ellen simán jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#217149) tomic


tomic
addikt

Véleményetek szerint elég egy 5500XT 4GB kártya a játékhoz full hd felbontás maxizásához? Itt inkább a 4gb a legnagyobb kérdés nálam.

(#217150) jano_77 válasza Geller72 (#217124) üzenetére


jano_77
nagyúr

M8A1 még létezik egyáltalán!? Régen nagy kedvenc volt, de úgy rémlik, mintha kivették volna - rosszul emlékszem? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.