Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216201) paler


paler
aktív tag

Srácok!

A Wot-ba már nem létezik a Tier limit a prém tankokra?
T26E5 P-vel nem egyszer vagyok T10-es csatába :((
Esküszöm az Tier5 T14-el sokkal jobban keresek mint a Patriottal. Ott legalább 1-ből 8x top Tier vagyok...

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#216202) Pug válasza paler (#216201) üzenetére


Pug
veterán

Nem minden prem tier limites, csak par...

(#216203) jano_77


jano_77
nagyúr

azért ez a 10-es EBR elég érdekes egy szerzet! A lőszerei elég hektikusak! Van olyan csata, amikor minden bemegy, átüt és a következőben pedig hiába lövöm a tank oldalát SEMMIT nem megy be! Se normál, SE gold! WTF :W :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216204) phoenix1989 válasza paler (#216201) üzenetére


phoenix1989
őstag

TIER LIMITES PRÉMIUM TANKOK
KV-5, IS-6, FCM 50t, 112, WZ-11, M6A2E1, T-34-3 ,Type 59 ,SuperPershing, Jagdtiger 8.8

(#216205) paler válasza phoenix1989 (#216204) üzenetére


paler
aktív tag

Köszi...csak ennyi :F

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#216206) phoenix1989 válasza paler (#216205) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen. legalábbis T8 ban

[limitált MM tankok]

[ Szerkesztve ]

(#216207) szbalogh válasza hulp01 (#216194) üzenetére


szbalogh
őstag

Az még egyszer régen egy messzi messzi galaxisban volt. Mint az a küldi, amit pár napja kérdeztem, mert én sem voltam már benne biztos, hogy két tankot kell egyszerre kilőni artival :))
A Chimera-hoz vagy megcsinálom a 6500 sebzést amcsi tankkal vagy teljesítek 6-ot némettel vagy japánnal. De természetesen az early-hez mindet meg kell, hogy legyen még egy token.

Nick: HE_Storm

(#216208) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Működő gunmark mod merre van? amit használtam az bugossá teszi a játékot.

(#216209) jano_77 válasza phoenix1989 (#216208) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216210) paler válasza phoenix1989 (#216206) üzenetére


paler
aktív tag

És pontosan mit jelent ezekre a járművekre a Tier limit?
Saját Tier +\-1 tier, vagy saját tier 0\-2 tiert? Thát mindig top tier-be vannak ezek a prém járművek.

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#216211) phoenix1989 válasza jano_77 (#216209) üzenetére


phoenix1989
őstag

csak a mark mod kell csata alatt ami megy.

#216210paler
nem azért de google sokat tud segíteni. maximum egy szinttel magasabb tankokkal találkozol. felvele +1 lefele pedig a szokásos -2 de T8 esetében az MM változtatása során a legtöbb csata full T8
[link] ajánlom elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#216212) Pug válasza paler (#216210) üzenetére


Pug
veterán

+1, minusz 2

[ Szerkesztve ]

(#216213) 3 válasza jano_77 (#216203) üzenetére


3
senior tag

Nem panaszkodni kéne a gyengeségeire, hanem bocsánatot kérni, mert játszol vele. :B

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216215) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
rég nem játszottam most kedvem akadt. Van mindenféle tankom, de szeretnék valami faltörőt vagy legalábbis jó front páncéllal rendelkezőt páncélvadászt. Nem muszáj, de jó lenne ha forgótornyos lenne. Legközelebb a T110E4 van. Jelenleg a T28prot-nál vagyok.
Mehetek tovább ezen az ágon vagy van valami tutibb?

(#216216) phoenix1989 válasza kchryss (#216214) üzenetére


phoenix1989
őstag

köszi ez működik. pár oldalt kipróbáltam de nem indult velük a game

[ Szerkesztve ]

(#216217) kchryss válasza po1son (#216187) üzenetére


kchryss
addikt

Ja azt kifelejtettem hogy én is primevideo trialt indítok mindig mert magyar ip címmel azt lehet az amazon prime trial helyett. Annyi a különbség hogy az amazonos 30 napos lenne és magában foglalná a primevideo-t és egyéb extrákat is és kapnék például 1 ingyenes feliratkozást az általam választott streamerhez, a primevideo csak 1 hetes próba és csak a primevideo-t foglalja magába, amazon prime nem jár mellé. Viszont twitch prime (új nevén prime gaming) szempontjából ugyanaz a kettő. Primevideo-hoz is kell egyébként amazon fiókot csinálni.
Nekem csinált a kártyán próba terhelést amit szinte azonnal vissza is kaptam. Primevideo beállításoknál van olyan lehetőség hogy a lejárat után ne hosszabbítsa meg az előfizetést, ha azt beállítod akkor nem kell manuálisan lemondanod mielőtt lejárna. A biztonság kedvéért távolítsd el a bankkártyát az amazon fiókról.

(#216218) EQMontoya válasza Djuree (#216196) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nope. :)

Használtam mostanság. T9-ben persze igen, de saját tierben nem lövik be a tornyát.

hulp01: köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#216219) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma a táras heavyket próbálom a Team Clash modban és azt kell mondjam, hogy nagyon bejönnek! NEM kell annyit várni a csatára mint a light-okkal és jól adja velük! AMX 50B és Kranvagen! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216220) Thrawn válasza phoenix1989 (#216211) üzenetére


Thrawn
félisten

OldSkools ProMod-ban benne van, de külön is letölthető a github oldalról: [link]
Itt is érdemes szétnézni, van pár egyszerű de hasznos mod: [link]
Én ezeket szoktam még innen feltenni:
- flyTime - artinál kiírja hány másodperc alatt ér oda a skuló
- marksInHangar: garázsban kiírja a tanknál a MoE-t
- marksInTechTree: a techtree-nél írja ki a MoE-t minden tanknál
- spottedStatus: csata közben jelzi ki van/volt spoton és ki nem

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216221) jr1994 válasza szbalogh (#216207) üzenetére


jr1994
addikt

Én még megcsináltam a maximális eredmény LT küldetést, amikor úgy kellett top xp-t elérni hogy nem szenvedtél el semmi sérülést a csatában. Na azt jó érzés volt teljesíteni :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#216222) kchryss válasza hulp01 (#216190) üzenetére


kchryss
addikt

Ha valaki gyorsan le akarja tudni a Team Clash és csak a jutalmakra megy rá annak érdemes figyelnie mikor melyik boostereket aktiválja a kiválasztott streamere.
Én tavaly úgy csináltam meg hogy csak akkor játszottam amikor a legjobb boosterek mentek, így sokkal kevesebb csatából végeztem vele. Ha nem ment booster nem játszottam soha.
Persze ha valaki pusztán élvezetből játszik vele akkor ez nem téma.

Tavalyi tapasztalatokból egyébként azt tudom tanácsolni hogy élvezet szempontjából a 2. 3. 4. 5. napon érdemes sokat játszani. Itt már azért képben vannak sokan hogy hogyan érdemes játszani, de még lelkesek és nem égtek ki.
Az utolsó napokra nem szabad hagyni a befejezést mert olyankor már játszhatatlan. Tömegesen megjelennek azok a rohadékok akik csak a pontokat gyűjtik úgy hogy berakják a tankot aztán elmennek afk-nak és csak a többiekre bízzák a csatát. Az ilyeneket a 3. afk csata után 1 hétre bannoltatnám mert tönkre teszik a többiek játékát. 7v7-ben ha van 1-2 afk tank akkor az sokkal nagyobb hátrány mint random 15v15-ben.

Egyébként itt van Daki discord-járól hogy mikor tervezi indítani a boostereket:
Booster schedule
14-15 Prudent Approach
15-16 Fire barage
16-17 Intense battle
17-18 Prudent
18-19 Fire
19-20 Intense
20-22 Morale
22-23 Frontal? well try it once
23-10 Cap mission

[ Szerkesztve ]

(#216223) phoenix1989 válasza Thrawn (#216220) üzenetére


phoenix1989
őstag

köszi lentebb már kaptam linket. nem használok semmi mást mert nincs rá szükségem. elég a napi stat a garázsban meg a mark .

(#216224) 3


3
senior tag

Beteg és boldog vagyok. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216225) jano_77 válasza kchryss (#216222) üzenetére


jano_77
nagyúr

DAKI tolja folyamatosan, nincs megállás! 2 nap alatt kimaxolta a csapata a modot! ;] :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216226) grizlisandor válasza kchryss (#216222) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, akkor most tolom.
Igazából nem izgat az egész mod, de kevésbé frusztráló, mint a sima csata. :D

Más:

Erre valakinek valami hozzáfűzni való/ötlet/tanács?

Eddig úgy javítottam, hogy bal oldalt rákattintottam a sérült modulra, na most ezt nem érzékeli update óta, vagy lehet a nightli xvm. Ti, hogy tapasztaltátok?

(#216227) Swinegod válasza Khaosz55 (#216215) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha páncél is kell a tornyos TD-re akkor az E4 a legjobb ami van, bár annak a páncélja se a legjobb a világon
Jó páncélos TD kb csak az E3 meg a 268 4 van, néha meg a Badget és STRV 103B, de forgótornyos és páncélos az E4 van, de mégegyszer, hogy mennyire páncélos az E4 arról lehetne vitatkozni. Azon az ágon a saját tierjében a Proto és a T30 is jobb mint az E4

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216228) ollie válasza grizlisandor (#216226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is észrevettem, hogy hiába kattintottam a javítandó modulra, nem történt semmi. Nem használok XVM-et, bár van pár másik mod.

***

(#216229) jano_77


jano_77
nagyúr

Daki elérte a 10-es szintet, ami ugye egy festést kellene, hogy adjon! Ha én vettem már egyet, akkor nem kapok másikat!? Nincs a garázsban? Ráadásul nekem úgy tűnik, hogy amit venni lehet és amit nyerni az nem teljesen ugyan az. A vehető az fehér/színes, míg a nyerhető az fekete/színes a képek alapján! Írjak szerintetek a WG-nek hogy elfelejtették megadni a stílust vagy mi a manó van?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216230) hulp01 válasza kchryss (#216222) üzenetére


hulp01
senior tag

Mint írtam nekem tetszik, szóval nem kínszenvedés. De én is úgy mentem, ahogy írtad, hogy amikor morale boost van, akkor érdemes, mert akkor elég gyorsan lehet haladni. Esetleg még a mindenkit kilövős lehet jó. Köszi a listát, hogy mikor indítja a boostokat. Ez alapján akkor mindjárt lehet menni. Még tart a prémiumom, szóval a credit se gond.

Közben tolom az olasz heavy ágat is. Hát ez a Carro elég siralmas egy jószág. Bár a stock ágyúja meglepően pontos. Valamelyik agyhalott írta is, hogy aimbot miatt feljelent. Csak nem találtam meg, melyik csatában volt a drága:

Mindezt úgy, hogy szerintem 1000 alatt van az átlagsebzésem a tankkal, szóval eléggé vacak aimbot lehet, amit szerinte használok.
Most a t8-nál járok, és igazán nem győzött meg az sem. Annak az ágyúját kevésbé érzem pontosnak. Viszont a legidegesítőbb, hogy úgy hullik a legénység, mint ősszel a levelek. Ezen a tankon félpercesre kéne állítani az eü csomag újratöltését.

#216229 jano_77 neked is megvan a 10-es szint? Nem csak akkor adja, ha te is elérted azt a szintet, amit a csapat? A kölcsön tankoknál legalább is úgy van.

[ Szerkesztve ]

(#216231) kchryss válasza grizlisandor (#216226) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem bug. Én is észrevettem hogy nem javít kattintásra és nem használok xvm-et.
[link]

(#216232) joergie válasza jano_77 (#216229) üzenetére


joergie
őstag

Amit kapsz ajándékok, inscription, bértank, dögcédula, le kell kattintani, és akkor kapod meg, nálam angolul 'claim' gombra kattintva. Lehet ez a probléma, én se értettem miért nincs a leopard 1 BB a garázsban, ha elértem a 7es szintet.

Tegnapival összehasonlítva ma erősebbnek tűnik a felhozatal, és sokkal tudatosabbnak tűnnek a csapatok, többnyire tudják, ha foglalni kell akkor foglalunk, a 4 perc az négy perc, és ha csak 2 halhat, akkor shieldelik egymást. Tegnapi után meglepő.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#216233) kchryss válasza jano_77 (#216229) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanaz a bug van mint tavaly. Venni kell valamit a játékon belül a boltból és akkor megjön a festés is.
Asszem a legolcsóbb fogyó csomagot jó hozzá megvenni. 81 ezer kredit kicsi űzoltó, javító és eü csomag.

(#216234) jano_77 válasza joergie (#216232) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ott a pont! Tényleg rá kell nyomni - magyarban - Megszerzés gombra és akkor adta meg mindent egymás után szépen sorban. Köszi :R

Hogy tud vki egy 3GM-os BC-el 10 lövésből csak egy átütő találatot elérni?!?!? :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216235) jano_77 válasza kchryss (#216233) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem kell venni semmit csak ahogy Joergie írta, rá kell nyomni a MEGSZERZÉS gombra minden egyes elemnél! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216236) kchryss válasza jano_77 (#216235) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor az a bug amit írtam akkor van amikor aranyért a stremerek festését veszed meg.

(#216237) jano_77 válasza kchryss (#216236) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam azzal nem volt gond. Vettem 3 félét és mind megkaptam azonnal. Fel is raktam a tankokra rögtön.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216238) Djuree


Djuree
félisten

kár hogy ebben a csata módban csak annak van esélye elérni a 10-es szintet aki napi 3-4 órát tud játszani. :( megint jól kitalálták ezek a pöcsök...nekem 1 szint az kb. 2 nap ha 50% winnel számolok. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216239) Swinegod válasza Djuree (#216238) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát a WG-nek szokása

274a-hoz is kellett vagy 60 óra mondjuk 600 átlag xp-vel hogy megszerezd full ingyér

Futur-hoz is pld istentelen sokat kellett frontlineozni

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216240) Djuree válasza Swinegod (#216239) üzenetére


Djuree
félisten

viszont csak megtetszett ez a mód nekem is. most csak ebben nyomom. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216241) Djuree válasza Djuree (#216240) üzenetére


Djuree
félisten

nincs égi kurvaannya mehetek a 705ös ojjektummal. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216242) Djuree válasza Djuree (#216241) üzenetére


Djuree
félisten


ez a tank egy állat ha nincs arty. nem nagyon tudják kilőni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216243) jano_77


jano_77
nagyúr

Azért azt nem gondoltam volna, hogy a DAKI team ennyire leallázza a többieket. Gondoltam nyerni fog, de nem ennyivel.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216244) Thrawn


Thrawn
félisten

Összefutottam az első csaló brigáddal:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216245) jano_77


jano_77
nagyúr

Olyan különös, hogy TC-ben is meg van a manipuláció a WG részéről rendesen! Minden - tényleg MINDEGYIK - csatában az enemy 1300-1500 HP-al többel kezd!!! :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216246) nomic


nomic
aktív tag

Daki csapaton kívül az összesben csak botok vannak? Vicc.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#216247) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

valaki jonne Daki platoonba?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216248) BÁ Nutrition válasza Djuree (#216238) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a parancsnokot meg se lehet szerezni akkor kb?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216249) jano_77 válasza nomic (#216246) üzenetére


jano_77
nagyúr

sajnos most elkezdtem kapni sorban egymás után a debileket DAKI csapatban is! Nyerünk ugyan ez igaz, de annyira retardok, hogy azzal sincsenek tisztában, hogy milyen booster megy éppen, mert már sokadik csata egymás után, amikor simán befoglalhatnánk a zászlót, de a túlvezérelt debilek mennek és megölnek mindenkit! Hiába írják Nekik, hogy NO kill all, CAP! :W :Y :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216250) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#216249) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

dakit nem latom streamelni, milyen boost aktiv? hol lehet kovetni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.