Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217201) jano_77 válasza peterson79 (#217200) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagy NEM....3 csatával volt 13 modul sebzésem. Kövi 3 csatában sikerült 0, azaz NULLÁT, hozzá adnom! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217202) notika77 válasza szbalogh (#217197) üzenetére


notika77
senior tag

Modulsebzés nélkül is lehet gyújtani :)
Gyújtani tudsz, ha pirosra lövöd az üzemanyagtartályt (elfogy a modul HP-ja) vagy, ha eltalálod a motort (a motor része a váltó is, de az nem gyullad :) ) és szerencséd van, akkor a motorra írt százalékban van esélyed gyújtani. De a modulsebzést egy másik körben számolja, mert hiába találod el a modult, az csak x% eséllyel sérűl!
Így összejöhet egy olyan lövés, amikor full HP-ról gyújtod a motort, de az mégsem sérül! Ráadásul szerintem a tűz által okozott modulsérülést nem számolja, legalábbis nekem volt már ilyen gyújtásom és a csatajelentőn nem volt sebzett modulom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#217203) szbalogh válasza peterson79 (#217200) üzenetére


szbalogh
őstag

Ráadásul arra rátettem egy tokent ezért 4000-et kellene egymás után sebeznem :W
Közben összejött obj260-al a legyek egymás után 3x top3 sebzőben. :C
Viszont látom, hogy valami régi küldetéseket nézhettem mert a franciáknál is van modulsebzéses feladat. :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#217204) grizlisandor válasza CirrMee (#217178) üzenetére


grizlisandor
addikt

Január az nekem tök jó volt, de ma is 3 csata kellett az Alt+F4-hez. :U

(#217205) e-newsee válasza szbalogh (#217197) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor meg kellene nézni az angol leírást, mert Janó képén az van, hogy "...vagy semmisítsd meg azt!". Márpedig te megsemmisítetted.
Valóban, ha lehet modulsebzés nélkül is gyújtani, az más. Mondjuk azt sem értem, hogy az üzemanyagtartály miért nem belső modul, vagy hogy hogyan gyulladhat ki valami sérülés nélkül, de ezekben már nem is keresek logikát. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217206) dokee78


dokee78
félisten

Igaz jól gondolom,hogy az AMX M4 51 és M4 54 esetén is a kisebb löveg a jobb?

(#217207) Swinegod válasza dokee78 (#217206) üzenetére


Swinegod
őstag

Aha, a 127 milis teljesen használhatatlan

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217208) Swinegod


Swinegod
őstag

Valaki esetleg tudja, hogy a dmg és a pen roll össze vannak-e kötve? Ez alatt az értem, hogy lehet-e mondjuk egy -5%-ot rollolni sebzésből de ugyan akkor egy +10-ot átütésből vagy ha +15% pen akkor az +15% dmg is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217209) Bad Pritt válasza Swinegod (#217208) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Külön számolja.
De szerintem neked is volt olyan, mikor mondjuk rálőttél egy ellenségre, amit mondjuk narancssárgán jelzett, a pen high roll volt, beütötted, viszont az alfádnál kevesebbet sebeztél bele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217210) jano_77


jano_77
nagyúr

Nagyon király! Grand Battle épp hogy csak elindul, erre lehal mindkét szerver! GG WG :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217211) ImpersonatoR

Mi ez a 102-es ping mind a két szerveren :F

(#217212) jano_77 válasza ImpersonatoR (#217211) üzenetére


jano_77
nagyúr

DIGI? vmi központi gond lesz ismét, mert épp vonalban van az ügyfélszolgálat és mondja, hogy jönnek be az infók, hogy száll el a net ország különböző pontjain :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217213) Swinegod válasza Bad Pritt (#217209) üzenetére


Swinegod
őstag

Oh, sose figyeltem, köszi

Jano_77: Csak azt hallom mindenkitől mekkora szutyadék a Digi meg a UPC, miért nem váltotok valami másra? Én egy random kis szar faluban élek de itt is van egy helyi szolgáltató aki igaz mocskos drágán, de tök stabil netet ad

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217214) peterson79 válasza jano_77 (#217212) üzenetére


peterson79
őstag

Elkezdett esni a hó...csak nem voltunk rá felkészülve..mármint a télre igen, csak a hó?? hát arra nem :O :O :D :D

(#217215) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Chimera - Unio-15 - delutan mondom mondom sose lesz meg... :DDD [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#217216) ImpersonatoR válasza jano_77 (#217212) üzenetére

Telekom

De nem ugrál a ping csak "stabilan" 101-105 ms a ping a szokásos 40-50ms helyett.
Es érezhető nagyon is az extra késés.

ping bix.hu /t jó szóval nem a nettel van baj.

Na mind1 marad az arty -zas.

[ Szerkesztve ]

(#217217) Geller72 válasza ImpersonatoR (#217216) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem az stabil 10ms (Tarr), de a játékban 100-250ms közt mozog, szerintem megint a WG szerverei szarok.

(#217218) wwenigma válasza ImpersonatoR (#217216) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

BIX grafikonon latszik a megugrás, szerintem kiesett valami bix-en kivuli kulfoldi link.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#217219) jano_77 válasza Swinegod (#217213) üzenetére


jano_77
nagyúr

és szerinted melyik szuttyadék szolgáltatóra váltsak a DIGI helyett!?
Invitel korábban volt már, alig vártam, hogy ott hagyhassam őket, nem volt szép az elválás.
Telekom épp a DIGI előtt volt és azért hagytam ott őket, mert egy hányás volt a szolgáltatásuk! Nem csak az internet, de az IP-TV is rengetegszer egy fos volt.

Amúgy az ügyfélszolis kérésére futtattam egy speedtest-et és ott 1 ms volt a ping, 952 MB a letöltés és csupán 2.98 a feltöltés. Ő is mondta, hogy ez nagyon sovány, ott lesz a gond. :U :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217220) Swinegod válasza jano_77 (#217219) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát gőzöm sincs hol laksz, szóval sokat nem tudok mondani az alapján, de a Telekom tűnik nekem a legjobbnak a nem regionális szolgáltatók közül

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217221) Geller72


Geller72
veterán

Volt egy küldim, hogy legyek top sebző, és mivel folyamatosan low tierbe rakott, újrapörgettem. (T8-ban húznék egy ágat, de 25%-os winrate és folyamatos low tier mellett ez nem olyan egyszerű azért..). Második csatára berakott top tierbe, (Igazából egy fix T8-as MM lett) egyből top sebző, xp, kill, nagy kaliber, kutya fsza minden meglett. :D De addigra meg ugye már elpörgettem. :C Eddig volt 3-5 kritikus sebzésem egy csatában, most az lenne, hogy legyen 7, de most meg csak 1-2 jön össze. :R Ok. Mára ennyi.

(#217222) Geller72 válasza Swinegod (#217220) üzenetére


Geller72
veterán

A telekom nálunk egy határ xar.

(#217223) jr1994 válasza dokee78 (#217206) üzenetére


jr1994
addikt

Én csak a kilencessel játszottam, de szerintem azon nagyon fun a nagyobbat sebző ágyú. Jó, hát a szupernehéz dögöket nem üti be, azokat ott kell hagyni, de akkor is vicces.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217224) peterson79


peterson79
őstag

Kezd megint elborultan szar lenni a játék.
Egyszerűen elképesztő, hogy nagyon sokszor kerülök abba a csapatba, aki hogyha megnyeri mondjuk a dombot, akkor kész, annyi, vége. Onnan nincs tovább, vesztünk. Lökdösődnek, kitolnak, idióta módra játszanak...kezdem megint feladni lélekben.
Eddig még úgy el is viseltem a hülyeségeket, benne van, RNG stb...de ez basszátok meg..ez valami idióta találmány :DDD:DDD:DDD
Már röhögök magamon, hogy ilyen agyhalott lettem megint :W:W:W:DDD:DDD:DDD

(#217225) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Bourrasque-hoz nyultak mostansag?
Ma olyan erzesem volt vele, hogy vilagitok a mapen.

Same rules apply!

(#217226) Geller72 válasza EQMontoya (#217225) üzenetére


Geller72
veterán

Tele van mindenki periszkóppal. Medeken, nehezeken egyre többön látok. Meglövöm, modulsérülés, periszkóp. :D. Én is sűrűn használom. ;).

(#217227) jr1994 válasza Geller72 (#217226) üzenetére


jr1994
addikt

Ez igaz, tényleg minden tankon van periszkóp :DD csak nem olyan.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217228) galervin93 válasza Geller72 (#217226) üzenetére


galervin93
őstag

Jáj, az más periszkóp...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#217229) e-newsee válasza Geller72 (#217226) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt honnan tudod csata közben, hogy periszkópot lősz? Tudtommal azt nem írja a játék, csak a láncot, mert azt úgyis látod kívülről is. A többire max következtetni tudsz, hogy mozog-e a tornya, vagy lassabban fordul-e, mint előtte, meg ilyenek. De a sebzett modulokat nem mutatja, csak annyit ír, hogy critical. (Másrészt a feltehető periszkópot el sem tudod lőni.)
De amúgy van erre valami mod? Vagy van ilyen perk? (olyan tudom, hogy van, hogy a sérülteket mutatja, de annak nem sok értelme van ilyen szórás mellett, és ki kell fejleszteni 100%-ra, hogy mőködjön, és van annál sokkal fotosabb is) Olyan perkről nem tudok, ami találat után mutatná az ellőtt modult.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217230) szbalogh válasza wwenigma (#217215) üzenetére


szbalogh
őstag

Grat!

Nekem az Alliance-15-öt kéne még megcsinálnu, állnak benne a tokenek :O

Nick: HE_Storm

(#217231) jozefgucci1 válasza jano_77 (#217219) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Telekom ugyan úgy szar , szóval nem éri meg visszaváltani sajnos . Itt Egerben optikai nettel este 7-8 után játszhatatlan a wot , mert 100+-os a pingem és néha ugrál a tank és az ágyú is . :W Digin gondolkodtam én is ,de akkor az sem jobb ezek szerint . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#217232) jano_77 válasza jozefgucci1 (#217231) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valszeg ez a nagy hideg baszott oda nekik - bár nem értem hogyan befolyásolhatja a szolgáltatást :F - mert most vannak a gondok. Mikor nem volt ennyire hideg, semmi baj nem volt vele. Ezért abban bízom, hogy most már jön a felmelegedés (tavasz) és vissza áll minden a rendes mederbe és jó lesz ismét. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217233) inferno88


inferno88
őstag

Sokan szopnak már kb. 1 éve a telekommal. Felraktam a mudfish-t, amivel játékonként lehet VPN-t létrehozni és útvonala választani. Azóta talán 2x volt laggolásom. Auto módban használom.
Havonta a WOT-hoz így 0.01$-ba kerül azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#217234) po1son válasza jozefgucci1 (#217231) üzenetére


po1son
addikt

Én telekomról upc-re váltok majd tavasszal, ha lejárt a hűségem...
Pedig lenne egészen magas készülékkedvezményem, de ezért a szolgáltatásért nem vagyok hajlandó ennyit fizetni megint 2 évig.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217235) Bad Pritt válasza po1son (#217234) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs már UPC, Vodafone van és ha nem a felvásárlás előtti pár évben építette ki a szolgáltatást feléd a UPC, akkor az nem biztos, hogy jó ötlet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217236) po1son válasza Bad Pritt (#217235) üzenetére


po1son
addikt

Egy kutya.... ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217237) e-newsee válasza jozefgucci1 (#217231) üzenetére


e-newsee
addikt

Itt Zalában nekem Digi van, de nagyon stabil. Évek óta nem volt gondom vele sem lag, sem ugráló, vagy extrém magas ping. Olyan 20-40 között mozog a WoT folyamatosan, csak akkor voltak komolyabb gondok, amikor a játék szervereivel volt valami.

Viszont sajnos vége lesz a jó világnak hamarosan, ha a következő egy évben nem történik semmi előrelépés, mert költözni fogunk családi házba, és ott vagy a Telekom csodás 30Mbites netje lesz, vagy egy helyi szolgáltató max 80-asa. Az a durva a mai vidéki internet elérésben, hogy 10-12k Ft-ért kapsz 30-40 megás netet Coaxon a belvárosi optikai gigabit helyett, ami viszont 6k Ft. És ami a legszebb, hogy nem is kell messze menned a várostól, mert a külső városrészekben is már jóformán csak 100Mbit alatti netet kapsz dupla áron.
Jó, tudom, még így is a világ felső 30%-ába tartozom, de azért a különbség a város és a falu között brutális ezen a téren.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217238) Bad Pritt válasza po1son (#217236) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sajna nem, nincsenek a helyzet magaslatán a műszaki átvételt illetően, az ügyfélszolgálat is hagy kívánnivalót maga után, meg a teljes ügyfélkapcsolati rendszer küszködik sokszor.

Amúgy én nem szoktam lebeszélni meg rábeszélni senkit szolgáltatókra, mert nem hogy városonként, de néha utcánként is eltér a szolgáltatás minősége, de a Vodát most már országos szinten nem lehet javasolni, hacsak nem ősi rezes netet váltanál le a koaxra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217239) Viktoár válasza e-newsee (#217190) üzenetére


Viktoár
addikt

A fejlesztők lassan átállnak az etherium 2.0-ra ami teljesen más technológia lesz mint a mostani úgyhogy az összes bányászrig mehet a levesbe. Illetve más felhasználásra még jó lehet, de bányászni majd nem lehet velük, teljeséggel alkalmatlanok lesznek a vga-k a bányászatra a technológiai változtatások miatt. A jelenlegi rendszer több sebből vérzik ezért nem maradhat így.

Még egy kicsit bírd ki aztán majd szaré-húgyé hozzádvágják a bányász kártyákat, más kérdés hogy akarsz-e venni 24/24-ben járatott kártyákat aminek a többségén gari sem lesz. Nem vagyok nagy tudora a témának,ha tippelnem kellene max egy évet mondanék, de nem zárnám ki a lehetőségét annak sem hogy már nyáron érezhető lesz hogy ereszt a lufi. Senki sem tudja előre, majd meglátjuk hogy haladnak a fejlesztések.

Üdv:Viktor

(#217240) inferno88 válasza e-newsee (#217237) üzenetére


inferno88
őstag

Én Budapestről jöttem Kaposvárra, itt is a város szélén. Szép zöld, nyugi van, de az 500 megás UPC helyett 150-es Telekom van, 5 mega feltöltéssel. Szoftverfejlesztőként egy álom, mikor nagyobb cuccot kell feltöltenem. Személy szerint abban bízom, hogy 1-2 éven belül mindenhova elér az 5G és akkor talán kiváltható lenne a szaros landline. Rákérdeztem, de nem terveznek errefelé fejleszteni a parasztok.

Semper fi!

(#217241) Geller72 válasza e-newsee (#217229) üzenetére


Geller72
veterán

Nem csata közben, hanem a végén az összesítőben láttam, a kritikál sebzésnél a sérült modulok közt írta.

(#217242) köpet válasza Viktoár (#217239) üzenetére


köpet
aktív tag

Kicsit pesszimista vagyok az árak tehetetlensége miatt, mert a lufi előző elpukkanása után sem álltak vissza az árak a megelőző szintre, és a kintről behozott kártyák se szaré-hugyé' mentek emlékeim szerint, bár biztos nem jó helyen néztem (1 ventis 1060 3Gb volt 39 gar nélkül, ez rémlik).
A gyereknek vettem az rx570-et br. 43-ért 3 év garral kicsit több, mint egy éve, na ez nem lesz még egyszer úgy érzem. Abban reménykedtem, hogy lesz rx5500 kicsit többért, ha kijön a következő gen, és ez a kriptabiznisztől eltekintve sem valósult volna meg, úgy érzem.
VGA-t meg már nem vennék gar nélkül, pusztult már el ilyen nálam, aztán futkoshattam, mint a csótány, ha felkapcsolják a villanyt.

Más: Digi Pécsen is alakított tegnap 8 után, kidobált, nem lehetett csatlakozni egy szerverhez sem fél óráig kb. DNS át van állítva.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217243) BloodRay


BloodRay
veterán

Tegnap rááltam kicsit a light-ozásra (mert ez megy a leggyengébben egyelőre szerintem) 13 105-el és T49-el leginkább, és még mindig lehet azért fun köröket menni. T49 továbbra is a legszórakoztatóbb tank számomra a játékban a trollgun-nal, 13 105 meg azért még mindig korrekt kis vas spotra és sebzésre is.
Sose volt igazán kiemelkedő köröm light-tal így a ma reggeli kombinált 15k a 13 105-el jól esett. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#217244) hulp01


hulp01
senior tag

Irigyellek benneteket, hogy csak úgy tudtok ugrálni a szolgáltatók között. Megyeszékhely, lakótelep, és eddig csak a lakásszövetkezet netje volt elérhető, 60mbit max. Most a Voda őket is megvette, lesz 500mbit, de optikai kábel nélkül, szóval nagyon kíváncsi leszek. És ez van, nincs más. Illetve lehet helyette 5mbit-es telekom telefonvonalon keresztül. Annál már szerintem a mobilnet is gyorsabb lenne. Szóval ha a Vodafone szar lesz, akkor megszívtam, ennyi, nincs lehetőség más szolgáltatóra váltani.

(#217245) wwenigma válasza hulp01 (#217244) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Telenor korlátlan LTE 300/150 - 5250ft...

Viktoár: általában a bányászkártyákra oda van figyelve és energiahatekonyan termelnek, semmi problémát nem látok benne miért ne lehetne megvenni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#217246) popey37 válasza köpet (#217242) üzenetére


popey37
addikt

én két hete vettem rx 570 4 gb asus oc-t 40-ért. most kb. itt ingadozik az ára.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#217247) ollie válasza wwenigma (#217245) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs ilyen csomag náluk már évek óta. A legolcsóbb korlátlan most 20 ezer Forint.

***

(#217248) galervin93 válasza ollie (#217247) üzenetére


galervin93
őstag

Számlakontroll. Ötezer százvalahány pengő.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#217249) köpet válasza BloodRay (#217243) üzenetére


köpet
aktív tag

kombinált 15k :Y :R nekem a 4k nem jön össze az lt 15-höz a T28 htc-ből, csak ez hiányzik. Van hova fejlődni...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217250) köpet válasza popey37 (#217246) üzenetére


köpet
aktív tag

Errefelé 470 van többnyire, szerintem a bányagépekben cserélik nagyobbra.
Meg van sok 1050 2Gb 45-ért, miheztartás végett. :D
Gar egyikre sincs egy hétnél több.
Lehet, hogy sff gép lesz végül, veszek egy 1030-at újonnan 30-ért (vagy használtan 15-ért) és kész, mivel 720p a megjelenítés csúcsa nálunk az is elég szerintem.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.