Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217751) szbalogh válasza jano_77 (#217719) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, tedd fel a kis csövet, amire lehet! Lődd a bokrot, ahol állni szoktak. A lényeg, hogy folyamatosan lőjél. Ha nincs szpoton senki, akkor is lőj! Tanktól függően 10-15 másodperccel a töltés vége előtt már kezdj el célozni valahova, hogy ha kész a töltés azonnal mehessen a malac. Ha becéloztál egy bokrot, akkor is oda durrants még ha közben fel is villant valahol egy tank! Ne kezd el célozni máshová! Töltésgyorsító, pótkaja és töltés direktíva. Nekem már kész van az összes artis early küldetés :B

Nick: HE_Storm

(#217752) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez első osztály :C De ma ne játszatok vele légyszi! :DDD

Nick: HE_Storm

(#217753) po1son válasza 3 (#217737) üzenetére


po1son
addikt

Milyen ez a svéd med ág??? Érdemes vele foglalkozni, mert nagyon ritkán látok a pályán 9-10es udest, pedig statok alapján nem tűnik rossz support tanknak?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217754) joergie válasza szbalogh (#217749) üzenetére


joergie
őstag

Tomato.gg

Leszűröd tier6-ra és pikkpakk kidobja hogy kv1s de méginkább kv85 a te barátod. Én ezzel csináltam pár hete, volt is a garázsban legényekkel, pár csata alatt meglett. Brutálmetál OP, és alacsony a maszteri xp. 2.5-3k dmg-re megadja.

Arty bokorlövésre egy tipp. Mannerheim line, TD kiálló ott fenn, F4-ben. már kétszer szénné lőtt 1 vagy épp 2 arty spot nélkül. Egész álló meccsen azt lőtték, úgy hogy nem volt rajta spot(igen, ilyen csak hétvégén történik).
Ebben a guide-ban a brit 9es fv3805-öt ajánlja inkább, mint az m5355-öt.

#217753
tier8-ban tartok vele. jópofa, főleg az ágyú, meg ez a mechanika, de ennek még mindent beüti a tornyát, szóval kell neki a távolság. De az ágyú kifejezetten nagyfiús, a cucc meg amúgy meglepően mobilis. Nem egy game changer, de élvezhető eddig

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#217755) Thrawn válasza 3 (#217745) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet csak nem figyeltél, de a történetnek már vége van.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217756) szbalogh válasza joergie (#217754) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja, visszakerestem a múltkori posztod.
De azt hiszem nem variálok, maradok a jól bevált tankoknál :DDD

Nick: HE_Storm

(#217757) hulp01 válasza szbalogh (#217749) üzenetére


hulp01
senior tag

Én a T-34-85-tel csináltam azt meg. Feltoltam a látótávját a maxra, így spotolni is lehet vele. Más kérdés, hogy a játék azt annyira nem díjazza. Volt, hogy 2,5k spot dmg-em volt vele, mégse kaptam rá túl sok xp-t. Ennek ellenére, ha a 2k sebzés mellett van még 1k assisst meg 1-2 kill is, akkor arra már nagy eséllyel jár az ász. Nekem egy vasárnap meglett vele két tank ász és a hét közepén a harmadik. Anno, 7-8 éve a KV-85-re emlékszem, hogy egy állat volt, de nem tudom közben kapott-e valami nerfet. Azt gondoltam, hogy igen, mert nem lehet különben ennyire alacsony az ász vele.

(#217758) Djuree válasza po1son (#217753) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon jok a sved medek, foleg a nagyobbak. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217759) jr1994 válasza po1son (#217753) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem is érdemes kipróbálni, a 10-es Udes nagyon jó de az oda vezető út is rendben van. A fő accon kb egy éve vittem végig az ágat, most hogy a fa tetején lesz, a kis accon is megcsinálom. Mellesleg nemrég találtam egy kallódó svéd női szakaszt a barakkban, végre meglett az életcéljuk :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217760) po1son


po1son
addikt

Köszi mindenkinek, akkor nekifeszülők majd márciusban. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217761) 3 válasza Thrawn (#217755) üzenetére


3
senior tag

Akkor lesz vége, ha megtudjuk, mennyi idő után játszott újra. Ha 3-4 napig nem játszott, hajlok arra, hogy elhiggyem, tényleg kaphatott bant chaban helyett.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217762) phoenix1989


phoenix1989
őstag

egy kifejezetten jó csata a wz 111-el. bár senkinek nem ajánlanám mert amúgy vacak.régen imádtam de sajnos mára elavult lett, főleg az mm változás óta.

(#217763) joergie válasza szbalogh (#217756) üzenetére


joergie
őstag

Látom neked teljesen más sorrendben vannak a fogyóeszközök, mint nekem.
Nálam az első(4-es billentyű) mindig a tűzoltó, és az mindig automata, ennek a helyére megy az egyéb, ha megy, vagy a nagy javító akár a kicsi mellé.

A második, ami az 5ös billentyű lenne, azt bebindelem egéren a down- gombra, ami közvetlen a hüvelykujjam mellett van, így a kis fogyóeszköz pont ugyanoda esik, mint a lánctalp. így dupla mouse-down gombbal szerintem így a leggyorsabb kis fogyóval láncot javítani. A 6os gombon pedig a legénységi gyógyítás, semmi különös(de lehet a mouse-up-ra van berakva). Kicsit problémás lehet mondjuk rádióst vagy loadert gyógyítani, általában ezek ülnek a 4es helyen, de azért nem olyan fontos posztok ezek, ha gáz van(sok tankban amúgy is csak 3an ülnek).

Nektek van valami trükk?
chimera coalition-15-höz(amx105 v batchat 8k spot+dmg kombó) keresek amúgy td-ket, artykat, ha valaki tier10 artyval próbálkozik valami küldivel).

#217762
Igen sajnos...mozogni kell vele folyamat, lehetőleg előre, és ha bármit trükközni kell, frontot lőni, tehát nem tudod kihasználni a mobilitás/páncél kombót, akkor már elvérzett...és hát gyakran ez a helyzet. Csak azért nem cseréltem be, mert ez az alpine tiger festés baba rajta :))

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#217764) hulp01 válasza joergie (#217763) üzenetére


hulp01
senior tag

Délután az obj260 arty 15-ös küldetését próbáltam megcsinálni, de az agyhalottak csak azért se azt lövik, ami stunnolva van. Lehet, valami hármat arty platoonban kéne próbálkozni vele. Én kábítom, aztán a két platoontárs meg sebzi. De szinte biztos, hogy az lesz, hogy egyszer meglesz a 3200 stun dmg és majd második leszek az xp alapján.
Ma megtalált valami idióta is. Mert ammorack-et lőttem artyval a Bisonte-jába. Nem full hp-ról egylövés, meg ilyenek, csak sima sérülés. Utána meg az ellen stb1-e egy tök egyértelmű irányból támadott, azért már vártam, és amikor felbukkant belelőttem. 900dmg azonnal, aztán a maradék meg leégett. Na, ezt a bisonte nem bírta feldolgozni, úgyhogy kaptam az anyázást utána chatben, hogy küldi a replayt a wg-nek. A stílusa miatt meg majd én fogom küldeni a print screent a supportnak, meglátjuk ki nyer. :)

(#217765) joergie válasza hulp01 (#217764) üzenetére


joergie
őstag

Hétvégén csak multifunckiós tankokkal szabad érdemes menni, semmi speciális, arty, lassú heavy vagy TD. Úgy fluktuál a front sokszor, akár tier10ben is mintha tier5-6ban lennénk. Ehhez fölösleges megpróbálni alkalmazkodni.
Annak amúgy az a titka, amit már amúgy is lőnek, és sok v 1 maradt az ellen tank, akkor meglövöd, és verheteda melled, hogy ugye mekkora ász vagyok, az én bénításomra lőtték ki. Ennyi értelme van. Ja, vagy ha lőnék, akkor kapásból meggyógyítja, szóval legalább 2szer egymás után meg kell lőni. Erre is rá lehet játszani, ha csapatárs arty stun után gyógyított...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#217766) jano_77 válasza szbalogh (#217751) üzenetére


jano_77
nagyúr

4x buktam el kb 1400 körül! Volt, hogy csak 50 sec hiányzott! Szerintem elengedem ezt a szart, mert a végén még szét verek itthon vmit. :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217767) Thrawn válasza 3 (#217761) üzenetére


Thrawn
félisten

Ma sem volt belépve :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217768) Geller72 válasza Thrawn (#217767) üzenetére


Geller72
veterán

Elment síelni a hétvégén. :D.

(#217769) jano_77


jano_77
nagyúr

No, ilyet sem láttam még

Ezt akartam feltölteni, de nem tudom. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217770) inferno88


inferno88
őstag

1 perc iyouxin

Semper fi!

(#217771) e-newsee válasza joergie (#217763) üzenetére


e-newsee
addikt

A 4-esen nem sok értelme van az automata tűzoltónak. Legalábbis, ha valaki billentyűzettel használja őket, és nem egér makrókkal.
Nekem pl. a tűzoltó mindig automata, és az a 6-os billentyűn van, mert az van a legmesszebb az ujjaimtól, és mivel automata, a használatához nem kell nyomni semmit. A 4-esen van a gyógypakk, az 5-ösön pedig a javító, mert ahogy te is írtad, dupla 5-ös-t pillanat alatt nyomok, és már javul is a lánc.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217772) popey37 válasza inferno88 (#217770) üzenetére


popey37
addikt

emberünk csöppet lefagyott. :C :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#217773) popey37


popey37
addikt

azért az ilyen csaták jól esnek.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#217774) peterson79 válasza jano_77 (#217766) üzenetére


peterson79
őstag

melyikkel csinálod? amcsival?

(#217775) peterson79 válasza inferno88 (#217770) üzenetére


peterson79
őstag

mikor a kisgyerek megérzi a langyos p*nciszagot :C :DDD :DDD :DDD

(#217776) phoenix1989


phoenix1989
őstag

(#217777) po1son


po1son
addikt

vicces ez, régen imádkozni kellett, hogy a premium shopba berakjanak egy ritkán elérhető prémium tankot, most meg defender, 1357 stb... :DDD

márciusi eseményekről még semmi hír? jó lenne tudni, hogy ülni kell a krediten vagy lehet költekezni...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217778) ollie válasza phoenix1989 (#217776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vow, blueprinteket be lehet majd cserélni hasznos dolgokra (prémium nap, legénység vagy skin).

***

(#217779) po1son válasza ollie (#217778) üzenetére


po1son
addikt

Tervrajztöredékeket kár hogy nem váltják be, van pár ág amit úgysem fogok kifejleszteni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217780) hulp01 válasza po1son (#217779) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem ne legyünk elégedetlenek. Már ez is egy elég jófej lépés részükről. Főleg, hogy amúgy csak pénzért kapható dolgokra is be lehet váltani.

(#217781) köpet válasza po1son (#217777) üzenetére


köpet
aktív tag

Jól látom, hogy a 13 57 nincs csupaszon, csak csomagban?
Így győzködnöm kell magam, hogy megvegyem, amúgy nem lenne kérdés...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217782) CirrMee válasza köpet (#217781) üzenetére


CirrMee
addikt

Dettó E25.
Ha csorog a nyálad, leszel szíves szélesebbre tárni a buxádat - Várgaming Zrt. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#217783) köpet válasza CirrMee (#217782) üzenetére


köpet
aktív tag

Két hete volt valami kuponom, csak lejárt... :W
Mindegy, legalább nem költök, majd visszaveszem a 13 75-öt.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217784) po1son válasza hulp01 (#217780) üzenetére


po1son
addikt

ez annak jó, akinek van 50e csatája és majdnem minden tank kivan fejlesztve neki. :DDD
reménykedtem hogy a 1000 csatás új profilomon tudok valami hasznot létrehozni, de így nekem ez felejtős lesz.

köpet - igen-igen, én is azon gondolkozom, viszont ennyiért nekem is drága. :(((

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217785) Warton válasza köpet (#217783) üzenetére


Warton
őstag

Az nem olyan.

(#217786) LuiT válasza po1son (#217779) üzenetére


LuiT
tag

A tervrajztöredékeket majd a későbbiek folyamán valamely frissítés után be lehet majd váltani, ha jól emlékszem legénységi könyvre, fogyócikkre, vagy személyes tartalékokra.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#217787) peterson79 válasza LuiT (#217786) üzenetére


peterson79
őstag

Az jó lenne, mert nekem pont, hogy nincs elég univerzális töredékem, de mondjuk az olaszokat, az amcsikat és a cseheket - mert mind megvan - beforgatnám valami jóba...

(#217788) köpet válasza Warton (#217785) üzenetére


köpet
aktív tag

Tudom én azt, vagy legalábbis sejtem.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#217789) 3 válasza hulp01 (#217780) üzenetére


3
senior tag

Az ember, akit egy vadállat megerőszakol, ne legyen elégedetlen, mert az erőszaktevő jófejségből fél percre abbahagyja a kínzást. Taps. Like. Szívecske.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217790) hulp01


hulp01
senior tag

QB-nek is kijött egy videója a crew 2.0-ról. Nem igazán győzték meg a rendszer jóságáról. A végén van két nagyon elborult csata: az egyikben ez elc-t húzta fel max. camo-ra. Kinn áll Redshire-ön a mező közepén, spotol mindenkit, és senki nem látja. Nagyon durva. A másik csatában pedig az obj268 4-en maxolta ki a ramming skilleket. Három medet rammolt le egymás után, összesen 3,5k körüli sebzéssel. Többek között ezért sem jó szerintem, hogy egy-egy skillt ennyire el lehet vinni a végletekig. Persze, lehet specializálódni, de ez azért eléggé túlzás.

(#217791) peterson79 válasza hulp01 (#217790) üzenetére


peterson79
őstag

Eddig is voltak elborult csaták, most még több lesz :(

Mondjuk jön itt jóság is a következő patch-ben legalábbis.

Szerintem nem így fogják behozni ezt az egészet, valamit fognak rajta variálni...nem lenne WG, ha így jönne be...vagy mégis? :C :W

(#217792) LuiT válasza peterson79 (#217787) üzenetére


LuiT
tag

Na most megnéztem pontosan mire is lehet majd beváltani és méghozzá ez a mostani 1.12-s frissítésben lesz benne.
A beváltás lehet prémnapra, legénységi füzetre ill., könyvre, legénységi tagra és felcicomázó dolgokra. :)

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#217793) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem tudom, hogy hol lehet megnézni, hogy mennyi a jelenlegi spot rekordom, de ez a csata az EBR 105-el szerintem vagy igen közel volt hozzá de sokkal inkább túl is szárnyalta. Nem rémlik, hogy lett volna korábban 10K spot dmg-es köröm.
Viszont azt baromira sajnálom, hogy a franszia küldiknél az 1500 spot dmg/csata nem váltja át mikor ilyen sokat sikerül egy csatában elérni. Mondjuk ezzel le is tudhattam volna a küldit kitüntetéssel! De ezután majd jön egy betlis csata vagy olyan, amikor hiába keringek és derítek, mert semmit nem találnak el. Itt baromi jó volt a csapat ezt hozzá kell tenni, mert lőtték derekasan a derítésemet és el is találták, nem csak lőtték! :K
alt="" title=""
A tetves lottó számokat találnám el ennyire pontosan! 511 spot dmg a kövi csatában Berlin mapon :W :O :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217794) Thrawn


Thrawn
félisten

3-nak jelentem a kolléga még mindig síelni van ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217795) 3 válasza Thrawn (#217794) üzenetére


3
senior tag

Holnap délelőtt is nézegessed, nehogy a három nap lejárta előtt letámassza a léceket.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217796) po1son válasza hulp01 (#217790) üzenetére


po1son
addikt

crew 2.0 ramm skill obj 268 4
Szerintem mostani szerveren is lehet hasonlókat csinálni, amiket rammolt qb azok mind bőven 40t alatt vannak és valószínűleg nem volt rajtuk ramm skill + mindegyikbe beleszáguldott 50 km/h-val. :DDD
Amikor volt a team clash circon-ék osztagban nem egyszer szórakoztak avval, hogy elkezdtek rammolni az obj-al -1800 hp grille (40-45t)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217797) kchryss válasza po1son (#217796) üzenetére


kchryss
addikt

(#217798) peterson79 válasza jano_77 (#217793) üzenetére


peterson79
őstag

Az melyik küldetés? Mert az ilyen 10 csata alatt legyen átlag akármid, spot, damage, blokk, azokba beleszámít, hogyne számítana. Az azt jelenti, hogy spotolj 15000-et 10 meccsen belül. Ha ez 7 csata alatt van meg, akkor 7 csata.

Vagy most nem erről beszélsz?

Szerk.: Pont tegnap csináltam meg az Alliance blokkolós küldetést Super konkival. Első csatában 4000 körül blokkoltam, azaz jó kezdés. Utána majdnem mindig tudtam hozni kicsit többet, de egy-két betli mindig bejön, így végül megint az utolsó csatára maradt, hogy sikerül vagy sem, de szerencsére elég volt 750 blokkot csinálni, hogy meglegyen. Újabb küldi kipipálva.
Ja, azt nem írtam, hogy 2000 blokk/csata kell és legalább 750. Ezt utóbbit mondjuk nem vágom, mert volt, hogy nullát blokkoltam...na mindegy, megvan, az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#217799) peterson79 válasza kchryss (#217797) üzenetére


peterson79
őstag

Kchryss!! Hol lofráltál mostanában?? Már kezdtem aggódni, hogy valami bajod lett.
Mizu? Sok a meló?

(#217800) peterson79


peterson79
őstag

Szerintetek mivel lehet legalább kettő Battle hero vagy Epic medált szerezni?
Koalíciós küldi, Én az ELC-vel próbáltam mostanában, rátettem a zajcsökkentőt, így 50% felett van az álcája.
Azt próbálnám, hogy minél többet felderítsek akit sebeznek is, arra megadná a Patrol Duty-t, valamint kilőni 2-3 tankot, lehetőleg arty-t, arra is adna valami medált azt hiszem.
Hát, nem olyan egyszerű...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.