Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216151) jano_77 válasza kchryss (#216150) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mond, hogy nem ma kezdték el!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216152) jano_77


jano_77
nagyúr

és most még el kezdett laggolni is....remek :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216153) kchryss válasza jano_77 (#216151) üzenetére


kchryss
addikt

De igen, egyszerre indult. Ott mondjuk kb azonnal csatába kerülök. :)

(#216154) kchryss


kchryss
addikt

A kiírásban Orzy-nál ez van: "Orzanel is the second most famous persona in all of Romania."
Ki a legismertebb román ha Orzy a második?

(#216155) Thrawn


Thrawn
félisten

430U és STB-1 megy felváltva, 1 percen belül csatába rak.
#TEAMDAKI

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216156) Swinegod


Swinegod
őstag

Szóval 440 alfás tankkal 1 meccsre voltam a gunmarktól
Játék:

Az egymás után 4 10 és 20% között lowroll biztos csak véletlen

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216157) ollie válasza Swinegod (#216156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, direkt csinálták, soros rendelte meg.

***

(#216158) Barret001 válasza Swinegod (#216156) üzenetére


Barret001
addikt

Ezerszer ki lett beszélve,hogy a játék nem szól bele senkinek a csatáiba.

(#216159) Gyuri27 válasza kchryss (#216154) üzenetére


Gyuri27
félisten

Krip.

Amd - Radeon - Ryzen

(#216160) Swinegod válasza ollie (#216157) üzenetére


Swinegod
őstag

Nagyon delusional vagy ha azt hiszed az RNG teljesen random alapon működik

A WG kapzsi. Elmondani nem lehet mennyire az. Ez tény, senki nem köthet bele

Ha az algoritmus látja, hogy nem csak játszol, hanem valami célod is van, mondjuk egy gunmark elérése, ami mondjuk egy 84,5%-nél elég egyértelmű akkor több goldot fogsz lőni, ergo többet kell költened. Ha folyamatosan pattanás és és low roll van, nem lesz meg a gunmark, ergo többet kell játszani vagyis goldozni. Elég egyszerű a képlet

Most őszintén, te nem néznél ki a WG-től valami hasonlót?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216161) kchryss válasza Gyuri27 (#216159) üzenetére


kchryss
addikt

A másfél millió követővel rendelkező Krip és a 100e-rel rendelkező Orzy között nincs egy román sem? Kötve hiszem. Nem hiszem hogy hozzá hasonlították volna. Egyébként meg Krip kb annyira román mint amennyire xQc magyar.

(#216162) adrian360


adrian360
őstag

a csatamódhoz tartozó küldik működnek? mentem vagy 10 csatát, de mind a három küldi 0/1-es

(#216163) kchryss válasza Swinegod (#216160) üzenetére


kchryss
addikt

Az összes konteó közül ez az egyik legretardáltabb amit valaha olvastam. Ráadásul könnyen bizonyítható hogy baromság.

(#216164) Swinegod


Swinegod
őstag

Olyan könnyen, hogy utána szintén csak lowrollt lőttem 11 lövésből (ja bocs van két 0,5%-os highroll is köztük, úgytűnik nincs igazam), ez statisztikailag nagyon valószínű

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216165) Djuree válasza Swinegod (#216160) üzenetére


Djuree
félisten

en ezt akkor vettem eszre ha mar nem sok xp kell egy tank kihuzasahoz. addig haladtam siman, egyszercsak hopp, alig jon az xp. kenyszerit hogy valts free-t, vagy vegyel boostert/goldot. es ez mindig igy van. tudjak mit csinalnak, nem hulyek, igy jon nekik tobb penz. de hat ez van, igy is jatszunk. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216166) 3 válasza Swinegod (#216164) üzenetére


3
senior tag

"11 lövés"
"statisztika"
:C

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216167) adrian360


adrian360
őstag


csapattársam wz-111-5a-ban, valamiért nem is nyertünk.

[ Szerkesztve ]

(#216168) Swinegod válasza 3 (#216166) üzenetére


Swinegod
őstag

Elmondom nekem, hogy a statisztika úgy működik, hogyha mész 70 meccset és az első 67-ben SEMMI furát nem veszel észre, a randomgenerátor mindig úgy működika hogy neki kell aztán pontosan akkor amikor valami lenne, az utolsó 3-ban soha nem látottan szar szerencsétlenséget tapasztalsz akkor nézni nézni fogod hogy bocsánat de ez mi a fa...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#216169) Pug válasza Swinegod (#216168) üzenetére


Pug
veterán

Latszik, hogy eletedben nem tanultal statisztikai elmeletet es modszertant... de attol meg renduletlenul ontod magadbol az ordas nagy baromsagokat :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#216170) Djuree


Djuree
félisten

ennek a team clashnak van valami ertelme azon kivul hogy lenyegeben egy random 7 emberrel? kapok egy csomo jatek utana valami kis szar jutalmat. ezert kellene nyomjam? komolyan?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216171) Pug válasza Djuree (#216170) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk annyi meg a jutalmakon kivul az ertelme, hogy ezerszer elvezetesebb, mint a 15vs15 random. Sokkal jobban "elfersz" a palyakon, jobban kell figyelni a tarsakra a siker erdekeben.

Szerencsere nem "kell" semmit se nyomnod. ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#216172) Djuree válasza Pug (#216171) üzenetére


Djuree
félisten

mitol elvezetesebb? kevesebb jatekos van, amugy tok ugyanaz. es csak 10esekkel lehet nyomni, amikkel amugyse jatszok sosem. legalabb 9esekkel lehetne...ha lehetne 7es szakaszt...na ugy az lenne. ja es meg az xp se gyulik meg a kredit se. szal...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216173) kchryss válasza Djuree (#216172) üzenetére


kchryss
addikt

Tavaly a legnépszerűbb event volt. Nagyon sokan szerették. Ha nem szeretsz 10-esekkel játszani akkor nem neked találták ki. Szerencsére nem kötelező játszani vele.

(#216174) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor gyakorlatilag sebzés nélkül zárul a csata - hál istennek befoglaltunk és épp ezért jár a bónusz

Sajnos a következő csatában hiába tudtuk volna behúzni a bázist, sajnos nem minden játékos nézi meg, hogy miért is kapjuk a bónuszt, így kilőtte az idióta barom az utolsó enemyt is! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216175) Pug válasza Djuree (#216172) üzenetére


Pug
veterán

Ha nem erted, hogy egy egy zaszlos 7vs7 only tier X capture a standard map-okon mitol mas, mint a 15vs15 random shit, akkor a baj a te keszulekedben van ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#216176) Djuree válasza Pug (#216175) üzenetére


Djuree
félisten

mitol mas meg mindig kerdezem? ugyanugy megy mindenki amerre lat, de akinek jo hat jatssza, en maradok a randomnal a prem 8asokkal, az legalabb fossa a kreditet...bar ertelme annak se sok van... :U
de legalabb percekig jatekba se dob, nekem meg igy estenkent van 1 oram jatszani, addig nem a toltest szeretnem bamulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216177) joergie válasza Swinegod (#216168) üzenetére


joergie
őstag

Ha abból indulsz ki, hogy sokszor hétköznapi egyszerű dolgokat nem sikerül leprogramozni, akkor azért újragondolod az ilyen szofisztikált átverés konteókat.

Ez a capture the base bónusz használhatatlan. ezek a barmok vagy meghalnak, vagy megölnek mindenkit, de olyan hogy 1-2t életben hagysz és befoglalsz odáig nem jutnak el. olyan mintha nem is lenne a bónusz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#216178) jano_77 válasza joergie (#216177) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a baj, hogy a legtöbb balfék szerintem azt sem tudja hogy épp milyen bónusz pörög! Nekem most volt egy szerencsés csatám, amikor egy tankot meghagytak és behúzták a zászlót. Írták chat-en, hogy ne öljenek meg mindenkit. :K
De ez ritka sajnos mint a Júniusi hóesés!

Egyéni szint meddig növelhető amúgy? Van vmi plafon vagy a játék végéig ki, meddig jut el?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216179) joergie válasza jano_77 (#216178) üzenetére


joergie
őstag

Mintha a videóban 30ról lettt volna szó, 10nél már megkapod a csávót.
Mondjuk chatbannal elég nehéz kommunikálni a csapattal. spamolom amit csak lehet, de ált. semmit se ér.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#216180) 3 válasza Swinegod (#216168) üzenetére


3
senior tag

Mármint MoE esetén? Ott a szopatáshoz nem kell statisztika, elég a 95%-hoz közeledve az RNG-t egyre negatívabb irányba tolni. Csak egy kicsit (lehet, nulla mértékben is bőven sok...), mert a jó képességű játékos három szerencsétlen csata után csalást kiált, és a koncentrációja elvesztésével saját maga ront a teljesítményén.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#216181) Kolter válasza Swinegod (#216168) üzenetére


Kolter
junior tag

Itt a válasz a kérdésedre. A wotinfo (alias WGbérenc center) megmondta .A call center munkatárs leírta ,hogy mi a jó ebben a játékban. A végén még meg is említette hogy játékunk (innen gondolom hogy wg bérenc). Itt nincs semmi probléma.

Alias Tankpeti :
A frissítések célja (mint az logikusan következik a szóból), hogy a játék korszerűsödjön/modernizálódjon és a közösségnek javuljon (tehát balance-ot kapjon).
Lehetnék szakszerű, és végigmehetnék az összes update-n, de nyilván nem volna nagy jelentősége senki számára, el lehet olvasni itt: wiki.wargaming...._(WoT)
Egyensúlyozásra mindig egy már meglévő tartalom esetében van szükség (nem tekintjük ide a tesztszervereken lezajló folyamatokat).
Vegyük sorra az általad leírt "problémákat":
+ Fair play: A fejlesztők rendszeresen bannolnak játékosokat (ha a számok, vagy a hivatalos topicok nem volnának hihetőek valakinek, akkor biztosíthatom, hogy többször is volt lehetőségem tiltott játékosokkal csevegni, tehát érdekes volna, ha hazudnának a banhullámok során.
+ "fair play match" (talán az MM-re gondoltál?): Továbbikban is kitartok mellette, hogy a jelenleginél barátságosabb MM-et még nem láttunk a játék történetében (mert a 3-5-7, és a +/-4-es MM is hagyott maga után kívánnivalót), a többi gondolatot Straubbazsi kommentjében láthatod (az ott írtakban 100%-ban egyetértek).
+ Kampány: A kampányt (ha küldetéssort értesz alatta) egy jutalomért játszhatod, mely mindenkinek ugyanazt a tankot jelenti, tehát nyereménytank esetén ha gyengítést kap (mert túl erős, pl 279e vagy T55A), azt mindenki együttesen érezheti. Ha prémiumtankról van szó, akkor azt a WG már korábban kifejtett elvei alapján NEM gyengíthetik, tehát a fejlesztői oldalról nem érinthetnek téged negatívan. Ha a CW kampányra gondolsz: azok igazságos versenykörnyezetet biztosítanak, ha valami ezt felborítja, az a játékosok nem korrekt tevékenységei miatt történik (lásd: fizetett accountok, illegális modok).
+ Arty nerf: mivel egy egész kasztról beszélünk (akármennyire negatív a hatásuk a játékra) nyilván azonosan érvényesülnek rájuk az egyensúlyozások, és ha nem korrektek a statisztikáik, akkor természetesen azokat módosítják. (Játékmódokban betöltött speciális szerepek esetén ez NEM az egyensúlyozás, hanem a jutalmazás kérdése, lásd: Ranked, Frontline). Egy arty befolyása eltörpül az összes többi tanktípuséhoz képest, tehát max idegesítőnek nevezhetőek, de nem erősnek.
+ "ha már van egy tankom nem kéne menet közben változtatni a működését":
Ha az adott jármű felborítja a játék egyensúlyát (és az fejlesztett vagy nyeremény tank), akkor a fejlesztőknek nem csak joguk, de kötelességük annak az erejéből visszavágni. 1.0 óta csak olyan gyengítések voltak, amelyek az egyensúlyt javították (a buffok után néha vissza kell táncolni, ha azok hatása túlságosan markáns, de erre is csak 2x volt példa az utóbbi 2 évben).

Ha játékfejlesztői szemmel nézzük a közösség által használt és kritizált programunkat, akkor a nagy egészt kell nézni, nem csak egy kis szegmensét (a fórumok általában a negatív irányba görbülnek a vélemények képét tekintve). Nem lehet elérni, hogy mindenki a legboldogabb 5%-ba tartozzon, de meg lehet próbálni, hogy mindenkinek semlegesen jó élményt nyújtson a játék.

És a végére egy örök klasszikus , ami minden WGjátékosra áll(Kivéve 20% faxx jó oldalán állot).
https://www.youtube.com/watch?v=loIVuMQXgWg

[ Szerkesztve ]

(#216182) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Napi [stat]

Ilyenkor sírjak vagy nevessek?

Valahogy a fordítottja sosem fordul elő.

Same rules apply!

(#216183) jano_77 válasza joergie (#216179) üzenetére


jano_77
nagyúr

szintén zenész! ;] :D
6-os szint elejéig sikerült eljutnom, akkor a 10-et célzom meg. Köszi az infót :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216184) kchryss


kchryss
addikt

Ma volt 3 nagyon szoros csatám ahol egyedül kellett lehoznom a csatát a végén és kivételesen sikerült megoldanom mindháromnál.

[Replay1]
Ász. Annyira nem volt skilles csata, de volt pár szép bokorhasználat benne.

[Replay2]
Itt ketten maradtunk a végére és sikerült a sírból visszahozni. Lehetett volna több asszisztom is, de amikor én raktam spotra valakit akkor pont mellé lövöldöztek.

{Replay3]
Itt az elején sok bénáskodás volt. A type64-ünktől majdnem agyvérzést kaptam annyira idiótán játszott. A vége viszont nagyon izgalmas lett.

3 mark nem hiszem hogy meglesz. Mondtam hogy nem vagyok jó TD játékos. 85%-ig aránylag könnyen feljöttem, de itt beragadtam. Innen se fel se le egyelőre. De legalább a kredit gyűlik, a kampány TD küldetések fogynak és tanulok jobban helyezkedni.

Ruszki régió sajátossága hogy itt lehet szuperteszterekkel találkozni. Ma találkoztam egy "kunze panzer" nevű tankkal malinovkán. Először bambán néztem hogy mi a tök ez a tank a térképen. Elég jól játszott, utolsónak halt meg, én lőttem ki.

Ahogy nézem egy 9-es jutalom tank lesz. Talán a következő idény ranked tankja: [link]
Pár számomra ismeretlen tank amit a szuperteszter szolgálati naplójában láttam:
obj780
obj268v5
obj752
k91pt
kunze_panzer
k91-2
122tm

Skill4ltu gyakran találkozik ott új tankokkal. Emlékszem amikor először találkozott az obj279e-vel még hónapokkal azelőtt hogy bejelentették volna a második kampány sorozatot. Nézett ki a fejéből hogy mi ez a 4 talpas szörnyeteg.
Volt olyan szuperteszter akinél vagy 20 ismeretlen tankot számolt. Szóval nem kell félni jönnek még a futószalagról az új tankok. (Kár hogy a balanszolásba nem fektetnek akkora energiát mint a kismillió 8-as prém klón tankok gyártásába amivel lehúzhatják a játékosokat.)

Ez amúgy a hivatalos szuperteszter klán, ilyen játékosok visszajelzései alapján balanszolnak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#216185) Djuree válasza kchryss (#216184) üzenetére


Djuree
félisten

hany pont kell a team clashen az egyes szintekhez? mindegyiken 70 vagy egyre tobb?
este fel 10, 10 korul nem akar vki szakaszozni ebben a modban?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216186) adrian360 válasza Djuree (#216185) üzenetére


adrian360
őstag

minden szint 70 pont, a győzelem 5, a vereség 3/2/1 pont, csapaton belüli xp alapján. ha teljesül az akutális booster, akkor dupla pont jár.

(#216187) po1son válasza kchryss (#216147) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a részletes infót. :R
Nem terhelték a kártyámat teszt jelleggel, aztán ezt eléggé furcsáltam.
Primevideo részen azt írja, hogy február 5-én vonják a havidíjat, tehát biztos a 1 hetes trial pörög így most jelenleg. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216188) Warton


Warton
őstag

Az a véleményem, hogy ezeket az olasz nehezeket mindenki kerülje el jó messzire, mert borzasztó gyengék. A Bisonte se volt valami nagy eresztés, de ez a tech tree 8-as egy tragédia. Nincs páncél, cserébe lassú a tank, ugyan reloader de minek? Ha kitárazol, akkor csata végéig már nem sebzel többet annyira hosszú az újratöltés. Nagy csalódás ez az ág.

(#216189) nanus


nanus
senior tag


Nem tudtam hogy vesztes csatában ilyen kevés xp-re is van ász
A végén két arty maradt de el...tam,még nyerhettem volna. :B

[ Szerkesztve ]

(#216190) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnap kipróbáltam ezt a team clash módot. Korábban én még nem játszottam ilyet. Nagyon tetszik, szerintem sokkal jobb, mint a sima random. Első körben progetto-val próbálkoztam, de azzal nagyon nem adta. Ráadásul este 7-8 között az mm teljesen megbolondult. Rohadt lassan lehetett csatába kerülni, és hajmeresztő összeállításokat csinált. Még a tankok típusát se egyeztette. Egyik csapatban 4 heavy a másikban 2 és ilyenek. De aztán elkezdtem játszani a 60tp-vel és azzal már rendben volt. Szinte azonnal csatába rakott. Általában 4-5 heavy volt a csatákban oldalanként, de volt, hogy full heavy volt az egész. Végre lehet használni a tízes nehéz tankokat és nem kell attól félni, hogy a 3 szörny szétbombáz. Tök jó intenzívek a csaták, nincs kempelés. Egy siegfrid line-os csatában még Dakival is sikerült mennem egy kört. Jól tolta, ami gondolom nem meglepő. E4-gyel volt ő és egy batchattel nyomták platoonban. Hogy ennyire tetszik a mód azért az is hozzájárult, hogy szinte alig volt vesztes csatám.

(#216191) Warton


Warton
őstag

Egy álíltólag 320-as löveg 5 lövése. :U

(#216192) szbalogh


szbalogh
őstag

Meg is van az Obj260 :)
Harmadszorra húztam ki :DDD Első két alkalommal nem voltak még ilyen tokenek, hogy a végén három küldetést ki tudtam volna váltani.

Nick: HE_Storm

(#216193) Geller72 válasza Warton (#216188) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem meg "ezeket" az autoloadereseket kerülje el jó messzire az, aki nem tud velük játszani. :D.

(#216194) hulp01 válasza szbalogh (#216192) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez tuti? Szerintem már a legelejétől kiváltható volt parancsokkal egy-egy ág. Nekem úgy volt meg az első kettő, hogy egy percet nem mentem arty-val. Még anno, amikor indult ez az egész kampány dolog. Aztán most utólag bepótoltam, mert talán az a legkönnyebb ág. Így t55a megvan (a heavy ágat kiváltottam, mert a pattintós küldetés a goldozás idején túlzottan macerás, és nem is az én tudásomon múlik), és van 8 parancsom, szóval "csak" három ágat kell kihúznom. Arty, med és light vagy td lesz az szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#216195) EQMontoya válasza hulp01 (#216194) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hogyan lehet ágakat kiváltani?
Ez nekem kimaradt.

A pattintos küldihez meg T29, és beallsz valahova toronnyal kempelni :)

Same rules apply!

(#216196) Djuree válasza EQMontoya (#216195) üzenetére


Djuree
félisten

T29-el mar nem muxik ez, golddal szarra lovik...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216197) Djuree válasza szbalogh (#216192) üzenetére


Djuree
félisten

grat! nekem egyszer se sikerul sosem, meg a T28 HTC sincs meg, bar nem is foglalkozok vele. nincs az az isten hogy szenvedjek ezekkel a kuldikkel, inkabb elvezem a jatekot. :K
de miert kell tobbszor kihuzni? eltunik egy ido utan? :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216198) Warton válasza Geller72 (#216193) üzenetére


Warton
őstag

Ahogy vesszük. Ezzel a szarral 40% a winratem, az overallom 53%. Az IS3A-val 58%, Bisonteval 56%.

(#216199) hulp01 válasza EQMontoya (#216195) üzenetére


hulp01
senior tag

Rámész az adott ág 15-ös küldetésére, és ott van, hogy complete for 4 orders:

És akkor semmit nem kell megcsinálnod az adott ágból. Viszont értelem szerűen a kiváltott ágat nem is tudod fullosra megcsinálni (with honors részt nem kapod meg). Ha úgy döntesz később, hogy mégis megcsinálod, ahogy én az arty ágat, akkor elindíthatod ezeket a küldetéseket is, de előtte meg kell csinálnod mind a 14-et és csak akkor indíthatod el az utolsót. És fullosra kell megcsinálnod, csak akkor kapod vissza a bentragadt négy parancsot. De akkor ugye 5-öt fogsz kapni, mert megkapod azért is. Így ha megvan mind a 3 küldetés kitüntetéssel (vagy hogy van a játékban magyarul), akkor van 15 parancsod. És akkor elég egy ágat megcsinálnod az obj260-ból, a többi kiváltható, mert van 16 parancsod. Ha ráviszed az egeret ki is írja, hogy hol, hány parancsod van.

Ahogy látod, nálam sajnos a t55a-nál van 4 felhasznált parancs, szóval nekem hármat kéne megcsinálni az obj260-hoz.
O-I-val kétszer is megvolt a blokkolás, de sajnos egyik esetben sem lett meg a 2k dmg. Conquerorral is közel jártam hozzá, de kellett volna még két három pattintós lövés, ami nem lett meg, mert már arra flankelt az ellenfél, mert nálunk mindenki meghalt. És akkor még ott van a 15-ös küldetés, ahol 12k-nak kell összejönni. Oda minden számít, sebzés, saját hp és block is. Szóval a mai goldozós érában ezt elég nehéz összehozni.

#216197 Djuree pont az első kettő nem kimondottan szenvedős. Gyakorlatilag azzal, hogy játszol simán összejöhet. A t55a más kicsit neccesebb, de ha jó pályát kapsz, akkor mondjuk a light meg az arty is viszonylag könnyen összejöhet.

[ Szerkesztve ]

(#216200) jano_77 válasza Djuree (#216197) üzenetére


jano_77
nagyúr

GONDOL, GONDOL, GONDOL.....áááá, sokadik acc!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.