Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217951) Lunky88 válasza jano_77 (#217948) üzenetére


Lunky88
tag

Hajnali 5.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#217952) kchryss válasza Balcsix (#217947) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon kevés szokott kredites lenni. 2 vagy nagyon max 3 8-as várható kreditért.

Tavaly ezek voltak:

Lansen: fix 8,5m kredit - első ajánlat volt és másodpercek alatt elkapkodták. Mire kattintottam elfogyott, ezt nagyon sajnáltam

Chrysler: aukció 3m volt a minimum licit, EU szerveren 4,5m körül volt a legalacsonyabb nyertes licit, RU szerveren 9m kredit felett volt. Ezt EU szerveren sikerült behúznom, RU szerveren esélyem sem volt rá.
[forrás]

Schwarzpanzer 58: aukció 3m minimum, EU 4 511 111+ min, RU 9.000.001+ min. Ezt nem tudtam behúzni egyiken sem, de amennyire utálom most a mutz-ot utólag nem is bánom. :)
[forrás]

Ezeken kívül még nagy lehúzásban voltak spéci fix kredites ajánlatok, nem 8-as prémekért:
FV215b(183) - 22m kredit (ez már nekem szerencsére megvolt még akciósan vásárolva a fából)
BT-SV - tier 3-as kis vacak 10m kreditért (ezt megvettem mert tele voltam kredittel és nem volt mire költeni, nem bántam meg mert a kredit már nem ér sokat olyan gyorsan jön)

Tavalyelőtt ezek voltak:
m4190 - 5m kredit
FCM 36 Pak 40 - 3,5m kredit
Sexton I - 500e kredit
FV215b (183) - 23m
Caernarvon Action X - 9m
pz4 hidro - 4,5m
T34 B - 8,5m
Na ez jó szar összeállítás volt nekem. A T34B-n kívül az összes már megvolt nekem így nem jártam jól. A T34B-t behúztam, de azóta sem játszottam vele szerintem.

És hogy min fogok röhögni ha a T22 goldos licites ajánlat lesz: Tavaly a type59g-hez a nyerő min licitek: EU – 41.200 Gold, RU – 26.800
[forrás]
Ennyi aranyat képesek voltak egyesek költeni gyakorlatilag egy skin-ért. Menni fog majd a sok licit a T22-re is mert sok a hülye. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#217953) inferno88 válasza jano_77 (#217948) üzenetére


inferno88
őstag

Amúgy eddig mindig felkeltem a reggeli ajánlathoz, de mindig valami tier3-5-ös szar volt.

Semper fi!

(#217954) kchryss válasza jano_77 (#217948) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem tökéletes időben van a hajnal 5. 6 körül megyek aludni és 5kor még pont gép előtt vagyok amúgy is. Persze tudom hogy ezzel kisebbségben vagyok és a többségnek idétlen időpontban van.

(#217955) Balcsix


Balcsix
senior tag

A mai tankra szerintetek az sok ha 6,2-6,3 -at rakok, vagy felesleges annyit?

(#217956) Balcsix


Balcsix
senior tag

6,2-vel már lehetett nyerni, de gondolom kevesebbel is.

(#217957) kchryss válasza Balcsix (#217956) üzenetére


kchryss
addikt

Fórum alapján kurva nagy mákod van ha 6,2m-t raktál és nyertél, mert 6,1 kevés lett volna. :D
Vagyis egész jól eltaláltad a minimum licitet.
"6 161 311 didn't make it either"
Valahol 6 161 311 és 6 200 000 között volt a határ.
[forrás]

Ruszki szerveren nincs sok kreditem, ott 5,3-at tudtam licitelni azzal esélyem sem volt. EU-n behúztam 6666666-ért.

[ Szerkesztve ]

(#217958) 3


3
senior tag

Az új járműikonok jól-láthatósága nem jó. De legalább sok a köcsög is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217959) kchryss válasza kchryss (#217957) üzenetére


kchryss
addikt

Ruszkiknál 8m és 8,5m között volt a minimum nyertes licit. Pedig jóval több tankot bocsátottak licitre. EU-n 12e tank volt, RU-n 40e tankot osztottak szét.
Ha ilyen magasak lesznek a ruszki licitek akkor megint lemaradok mindenről. :O

(#217960) Warton válasza kchryss (#217957) üzenetére


Warton
őstag

6,5-tel meglett a tank. :C
Nem számítottam rá, hogy meglesz. 7,5-ről kezdtem aztán lejjebb vittem 7-re, aztán még egyszer 6,5-re. Nem mintha kellett volna ez a tank.

[ Szerkesztve ]

(#217961) HellGreg válasza Balcsix (#217956) üzenetére


HellGreg
őstag

Én 6,000,001-et ajánlottam, és nem nyert. De nagyon nem is bánom.

[ Szerkesztve ]

(#217962) 3


3
senior tag

Felderítők jelentették: hordákba verődött nyomorékok nagy teljesítményű sötétséggenerátorokkal járják a csatamezőket.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217963) Swinegod


Swinegod
őstag

Hát ezért nem érte meg felkelni

Az az 1 barátom is jó 1,5 percig volt csak fenn, valszeg ugyan azt érezte, mint én :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217964) po1son válasza Swinegod (#217963) üzenetére


po1son
addikt

Hát nem, de azért oda pörköltem egy 301 goldos licitet. ;]

Más progetto, 50tp, renegade elég összesen 30 millió kredit szerintetek (10/10/10)?
Ha nem lesznek kreditért, akkor max a progetto-ért vagyok hajlandó kifizetni kb 9000 gold-ot, kb annyit is ér, úgyis mindegyik bekerül a shopba 11e ft körül single-be az évben valamikor.

notika77 - lehet igazad lesz, a sárga fényű a goldos a fehér meg kredites?! :F
mondjuk lehetetlenek tartom, hogy a WZ-111 Qilin kreditért megy, ha bekerül eu-n is... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217965) notika77 válasza po1son (#217964) üzenetére


notika77
senior tag

Nem én találtam ki a "kódolást", csak fordítottam és megosztottam itt, mint találgatást. Én észre sem vettem, hogy eltér a világítás, csak a tankok felismerésére koncentráltam :)

Eddig még semmilyen esemény során sem adtak tier 10-es tankot aranyért. Ez lenne az első alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#217966) 3 válasza po1son (#217964) üzenetére


3
senior tag

Szerintem nem veszel semmit. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217967) peterson79 válasza manu75 (#217926) üzenetére


peterson79
őstag

Hali.

Úgy látom senki nem válaszolt még Neked.
Ha küldetéseket váltasz ki parancsnoki kitüntetéssel, akkor azt később úgy tudod visszakapni, hogy azt a bizonyos küldetést a másodlagos részét tekintve csinálod meg újra. Példának vegyük az arty kábításos küldit, alapból 1500 mp-et kell gyűjteni 10 csata alatt, a másodlagosnál 1800 sec kell. Ez természetesen nehezebb feladat lesz.
Van pár olyan amit úgymond muszáj vagy kiváltani, mert nem vagy jó az adott szerepkörben.
Ezt Te tudod mennyire éri meg Neked.
Szerintem nekem is lesz pár amit ki fogok váltani majd így.

(#217968) peterson79 válasza Pug (#217940) üzenetére


peterson79
őstag

Azért nem foglalkozik vele senki, mert az csak Sandbox volt. Egyáltalán nem biztos, hogy úgy kerül be a rendszer ahogy ott láttuk.
A Black Market most van, ezzel most foglalkozunk, a Crew-val majd akkor ha bejön...

(#217969) Pug válasza peterson79 (#217968) üzenetére


Pug
veterán

Azert az ugye megvan, hogy "elvileg" az lenne a sandbox lenyege, hogy ha valami eszmeletlen szarsagot akarnak behozni, akkor esetleg az elott foglalkozzunk vele, mielott "bejon"... :U

(#217970) notika77 válasza Pug (#217969) üzenetére


notika77
senior tag

Hiába "foglalkozunk" vele ezen a fórumon az a WG-ig nem hallatszik el. Én fent voltam a sandboxon és kitöltöttem a kérdőívet. Szívem telve szeretettel és bizalommal a WG felé, hogy figyelembe is veszik :B

(#217971) Viktoár válasza Pug (#217969) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha a WG alkalmazottai olvasnák a topikot, lenne értelme foglalkozni azzal hogy a sandboxon publikált változtatásnak mi lenne a következménye. De mivel nem olvassák és még semmi sem biztos addig minek rágódni rajta? :)

A WG-nek írd meg az észrevételeidet, hátha eljut egy döntéshozóhoz.

Természetesen beszélhetünk róla, véleménye biztos van mindenkinek. Ha így marad ahogy a sandboxon láttuk akkor én nem várom hogy "élesítsék". Ami jó hogy akár 3 tankra is képezheted ugyanazt a legénységet viszont a skillezés megoldása nekem nem jön be. :N

Üdv:Viktor

(#217973) 3 válasza Pug (#217969) üzenetére


3
senior tag

Írj Ph3lannak, és mindenkinek, akit hasonló körökből "ismersz". Szerintem egyszer elmondják, hogy nem tehetnek semmit, a második üzenetnél meg letiltanak a picsába.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217974) Pug válasza Viktoár (#217971) üzenetére


Pug
veterán

Minel tobbet van (lett volna) itt a forumon teriteken > talan tobben mentek volna SB-ra > talan tobben kitoltottek volna a survey-t > talan tobben adtak volna hangot nemtetszesuknek... es talan nem jonne be egy olyan rendszer, amiben penzert 480-500 meteres latotavval es 60%-os camoval ellatott EBR105-ok rohangalnak majd a jatekban...

Anyway, csak szamomra meglepo, hogy az elmult 10 evben a jatekot legjobban felturo (es kurvara nem a jo iranyba) valtoztatas ennyire minimal visszhangot kapott itt.

De legalabb porog a BM, igy mindenki boldog ;]

[ Szerkesztve ]

(#217975) Warton válasza Swinegod (#217963) üzenetére


Warton
őstag

Azt hiszem ez kötvényért is meg lehet venni. Egyébként fun tank.

(#217976) Geller72 válasza Pug (#217974) üzenetére


Geller72
veterán

Emlékeim szerint az elmúlt x évben max azon változtattak, ami nagyon kiverte a biztit (vagy azon sem) de igazából nagy ívben szartak a véleményünkre. Ez is szerepet játszik abban, hogy nem nagyon beszélünk róla, mert tök mindegy, mi a véleményünk. Bekerül, amit akarnak és ennyi. Úgy is csak az anyagi oldalát nézik. (Persze, kizárólag rövid távon, mert ha a hosszú is számítana, akkor ezt a progit az alapoktól újra kellene gondolni.)

(#217977) 3 válasza Pug (#217974) üzenetére


3
senior tag

A WG-sek a kérdőíveinkkel törlik ki a seggük. Ha hallatni akarod a hangod, a hivatalos fórumon adj visszajelzéseket. Korrekteket, részleteseket, pontosakat (itt hívom fel a figyelmed az "idő" nevezetű dologra). Ott is el fog veszni a hangod, de legalább elmondhatod, éltél a lehetőséggel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217978) Geller72 válasza Warton (#217975) üzenetére


Geller72
veterán

Meg, 1500-ért, no meg a free ágon ott van a tesója, ami ugyanezt tudja.

(#217979) Geller72 válasza 3 (#217977) üzenetére


Geller72
veterán

Na jah. Aztán törlik a kommented, (jobbik esetben csak azt :D) ha nem olyat írsz, ami nekik tetszik. :D.

(#217980) notika77 válasza Pug (#217974) üzenetére


notika77
senior tag

Nem ez a legrosszabb. Ez csak valami, ami majd jön. Be fogják vezetni, mert a WoWs-ban már működik és jó pénzért árulják a parancsnokokat (legénységet).

[ Szerkesztve ]

(#217981) wwenigma válasza 3 (#217972) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem lehetne hogy moderald magad ha már a modik számára teljesen elfogadható ez a szint?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#217982) inferno88


inferno88
őstag

STG, T26E4, STA-2 kipróbálva.
STG: A mozgékonyságot annyira nem teszteltem vele, de érzésre az ágyú kezesebb lett, mint volt.
T26E4: A buff pont arra elég, hogy hajszálnyival gyorsabban forgassam a páncélt az ellenfél ágyúja felé, a szórás csökkentése pedig ezt a gyorsaságot kompenzálja.
STA-2: Az alap 400-as látótáv miatt az optika helyett rádobtam a szelőzést. Egész pontos lövéseket lehet leadni a kis betyárral 6 másodpercenként. Nálam átlépte így azt a határt, hogy szívesen fogom elővenni.

Skill T-34-3-as videója után jó lenne megkaparintani azt a tankot.

Semper fi!

(#217983) 3 válasza wwenigma (#217981) üzenetére


3
senior tag

Szerintem a moderátorok nem járnak ide. Használd a "hozzászólás jelentése" funkciót.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217984) peterson79 válasza Pug (#217974) üzenetére


peterson79
őstag

Sajnos túl sokat képzelsz kis hazánk játékosállományáról. Kurvára nem vagyunk mérvadóak, az oroszok sokkal többen vannak, de ez szerintem egyértelmű.
Ettől függetlenül a saját lelkem tiszta. Felmentem a Sandbox-ra, kipróbáltam, ide le is írtam a véleményem, hogy így, ilyen formában egy nagy kupac kaki.
Kitöltöttem a kérdőívet, vissza is küldtem. Pont.
Ennél többet nem tudok és nem is fogok tenni, van elég bajom annál, hogy ezzel még többet foglalkozzak.
Csá.

(#217985) Geller72 válasza inferno88 (#217982) üzenetére


Geller72
veterán

STG: Nekem eddig sem az ágyúval volt bajom. :(.

(#217986) oke


oke
senior tag

másnál is magas a Ping? 200 ms körül van, így játszhatatlan. EU1

(#217987) Viktoár


Viktoár
addikt

3-ból egy 7 lett? :DDD

Üdv:Viktor

(#217988) notika77


notika77
senior tag

A WG megint kitalálta (vagy lemásolta) hogyan lehet a liciten még többet kisajtolni a játékosokból! Ha a licitre bocsájtott tételek darabszámán felül érkezik licit, akkor 10 percenként a legmagasabb akárhány licit alapján közreadnak egy versenyképes licit összeget és ez alapján módosíthatod a korábbi licited. Azt (még) nem írják, hogy nem csökkentheted, ha túl magasra lőttél. Az sem egyértelmű, hogy kezdőlicit nélkül megjelenik-e mindenkinél ez a versenyképes ajánlat. A ma reggeli licit vége előtt 2,5 órával nálam nem látszik, de nem licitáltam és lehet még nem is érkezett 25k licit erre a tételre.

[ Szerkesztve ]

(#217989) po1son válasza notika77 (#217988) üzenetére


po1son
addikt

Csak nem élnek vissza vele, hogy magas licitek alapján számolnak csak átlagot. ;]

Szerk: mennyi lett a licit vége most?

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217990) szbalogh válasza po1son (#217989) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom de az én filozófiám az, hogy goldot nem költök csak kreditet. Erre viszont nem sajnálom a 10-es tankjaimat sem, hiszen azokat bármikor visszafarmolhatom.
TL-1 LPC-re 8 milliót tettem.
Viszont ha igaz az, hogy Progetto-46, IS-3A és T-22 is lesz kreditért, akkor bajban leszek :B

Nick: HE_Storm

(#217991) notika77 válasza po1son (#217989) üzenetére


notika77
senior tag

Nem átlagot számolnak. Lehet akár ez is a képlet:
x = licitre bocsájtott áru darabszáma / 10
Veszik a top x db licitet majd ebből a halmazból kikeresik a legnagyobbat, amit elosztanak kettővel és ennek veszik a 400%-át versenyképes licitnek. ;]

szerk.: 13 óra a licit vége. Nem licitáltam, nem látom a versenyképes bid összegét sem.

[ Szerkesztve ]

(#217992) Swinegod válasza szbalogh (#217990) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha lesz IS-3A akkor viszlátot köszönök valamelyik szarabb 10-esnek az biztos, E5 így is ment nem is bántam nagyon

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217993) jano_77 válasza po1son (#217964) üzenetére


jano_77
nagyúr

301 gold-al biztos nem tudsz nyerni, mert EZEN az oldalon azt írja, hogy a lépcső 100 gold. Vagyis ha jól értelmezem, akkor 400 gold a minimum, amit lehet licitként feltenni!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217994) notika77 válasza jano_77 (#217993) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem 300-zal el lehetett hozni, de valóban 400 a következő lépcső.

(#217995) po1son válasza jano_77 (#217993) üzenetére


po1son
addikt

Na majd otthon megnézem, reggel amikor licitaltam akkor 301re írtam át, de azt nem néztem mennyit vont le felkomas állapotban. :N

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217996) notika77


notika77
senior tag

Holnap micro patch jön. Lehet, hogy variálnak a BM tankokon. Sőt, talán bekerül a WTE-100 :)

(#217997) HellGreg


HellGreg
őstag

Turtle MK1 lesz most, 6 milla kredit.
39000 db

elvileg :)

[ Szerkesztve ]

(#217998) Viktoár válasza HellGreg (#217997) üzenetére


Viktoár
addikt

Na miből tudtad előre? :)

Üdv:Viktor

(#217999) joergie


joergie
őstag

turtle 6m kredit
9400 darab.
5 perc múlva.

pont megnéztem direkt a QB tesztet róla, bár akkor még nem volt turbocharger

Ha valamit tud, akkor az a dpm. szeintem turboval használhatónak tűnik.

Igazából az a baja, hogy a lower plate az 180, és belőhető. nem, úgy mint a tech tree tankok, viszont a tetején a bigyó sokkal kissebb. viszont magasabb az alfa. QB nem volt elragadtatva, ilyen egyszer jó típusúnak. viszont 2 techtree ágnak a legényeit lehet vele képezni.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218000) Djuree válasza joergie (#217999) üzenetére


Djuree
félisten

és megéri?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.