Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204101) Greentea válasza Dobi 562 (#204100) üzenetére


Greentea
senior tag

neee :DD vicc kategória..

2x2 néha 5

(#204102) nanus válasza Pug (#204099) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

Ezen nincs kerék ,a tornyon sem :D

[link]

igen itt biztos a kerék fogta fel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#204103) Dobi 562 válasza nanus (#204102) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha HEAT-el lotted akkor ne csodalkozz. A kerek is meg a lanc is felfogja.

(#204104) popey37 válasza nanus (#204102) üzenetére


popey37
addikt

hagy, én már az ilyen replay dolgot figyelmen kivül hagyom. itt mindenki azt hiszi a másikról, hogy hazudik. mert neki minden lövése bemegy és sebez maxot, bármilyen tankot is lő. hagyjuk már ibolyám.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204105) ollie válasza popey37 (#204104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

mert neki minden lövése bemegy és sebez maxot, bármilyen tankot is lő

Senki sem hiszi ezt, csak éppen majdnem mindig van észszerű magyarázat a játék szabályainak megfelelően.

***

(#204106) Greentea


Greentea
senior tag

Ilyen az amikor egy f@szkalap statpadder light nem megy spotolni amikor végjáték van. Simán lehozható lett volna a csata ha felspotolja a jagdtigert. Hihetetlen.
Na de mindegy, eddigi legtöbb dmg-em tier 8ban! 6200 :C Kár, hogy nem lett mester :))


2x2 néha 5

(#204107) ollie válasza Greentea (#204106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha statpadder lenne, elment volna spotolni.

***

(#204108) Greentea válasza ollie (#204107) üzenetére


Greentea
senior tag

A jó játékos ment volna el spotolni és flankelni, aki figyeli a minimapot és a helyezkedéseket. Simán elmehetett volna ez is, de a csata eleje óta ugyanabban a bokorban kuksolt.. Ami 6:2-nél sima, de 6:7-nél már kevésbé.. Ha az egyik oldalt áttolják, én úgy tudom célszerű a másik oldalon megnyomni az ellent, pláne ha azon csak egy Jagdtiger 8,8 van, ami nem egy flankelhetetlen és felspotolhatatlan td..

Amúgy az hogy lehet, hogy ráakartam most keresni, és nem találja semelyik stat figyelő, de még a wot-nak a keresőjében sem dobja ki online?

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#204109) Greentea válasza Greentea (#204108) üzenetére


Greentea
senior tag

Ja értem már hogy hogy írod, most esik le, valóban ha statpadder lett volna akk nem 900dmg-el végezte volna a körét. Így akkor csak simán USER ERROR :((( Én meg rossz szót használtam a csata heve után :K

2x2 néha 5

(#204110) Dobi 562 válasza Greentea (#204108) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tipikusan anonymizer-es nev. Ha meg nem zartad be a klienst csata utan akkor a csata vegi jelentoben jobb klikk a neven es meg tudod nezni a statjat.

(#204111) ollie válasza Greentea (#204109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor egyetértünk. Egy jó játékos ment volna spotolni. Persze egy statpadder nem feltétlen jó játékos.

[ Szerkesztve ]

***

(#204112) Greentea válasza Dobi 562 (#204110) üzenetére


Greentea
senior tag

Hopp ez nekem teljesen új :Y de ennek mi értelme van?
Sajna bezártam egyből a csata után :(

(#204111) ollie
igen!

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#204113) ollie válasza Greentea (#204112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még megnyithatod utólag a jelentést.

***

(#204114) Dobi 562 válasza Greentea (#204112) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van aki szegyelli a statjat, van aki unja az xvm-fokuszt, van aki szerint masnak semmi koze a statjahoz. Szerintem leginkabb az unikumok es streamerek profitalnak belole, egyebkent szoktam latni atlagos es rossz ertekelesu jatekosokat is akiknek be van kapcsolva.

A WG volt olyan kedves es berakta ezt az ujitast a jatekba, hogy el lehessen rejteni a nevunket. :)

[ Szerkesztve ]

(#204115) Greentea válasza Dobi 562 (#204114) üzenetére


Greentea
senior tag

Szép... Igazán nélkülözhetetlen újítás, ennél fontosabb dologgal nem is foglalkozhattak volna ;]
(#204113) ollie
Beléptem most, de nem dobta fel jobboldalt. Vagy máshol is meglehet nézni?

2x2 néha 5

(#204116) jr1994 válasza ollie (#204111) üzenetére


jr1994
addikt

Ha viszont a statpad tárgya a gunmarkozás, akkor mégis ment volna spottolni az illető ;)

Ez persze csak az elmélet továbbgondolása, mert mint kiderült, sebzése sem volt a srácnak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#204117) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Akinek lejart a 6? nap a shooting range eventen, ne felejtse el ujra aktivalni, Nekem megadta a masodik adag 5x-t es a prem napokat is.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#204118) nanus válasza Dobi 562 (#204103) üzenetére


nanus
senior tag

A leonak a tornya fogta ,szemből csak az volt kint........de tök mindegy, van nekem scorpióval acélfal kitüntetésem is.[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#204119) Barret001 válasza nanus (#204118) üzenetére


Barret001
addikt

Minden "tank" tud pattintani,csak ha mi pattintunk,az természetes.Az ellen meg ne pattintson már! :D

(#204120) nanus válasza Barret001 (#204119) üzenetére


nanus
senior tag

Nem, a baj az amikor úgy kezded hogy lősz 3-4 lepattanót ......és már tudod hogy ebben a körben akár hógolyóval is dobálózhatnál. :DD és ekkor jön az az érzés hogy már megint szopatnak :DDD és jön az önbeteljesítő ........... :R

(#204121) Barret001 válasza nanus (#204120) üzenetére


Barret001
addikt

Köztudott hogy a wot szerencsejáték.Csak sokan ezt nem akarják elfogadni. Én is szoktam papír tankkal pattintani,meg is lepődök rajta :) 3-4 lepattanó az már vaskos RNG csalás,ami a wot része.

(#204122) Dobi 562 válasza Barret001 (#204121) üzenetére


Dobi 562
addikt

.

Inkabb hagyjuk, nincs kedvem ujra es ujra lefutni ugyanazokat a koroket.

[ Szerkesztve ]

(#204123) kchryss


kchryss
addikt

Nem elég hogy töröltek egy csomó klipet még az az oldal is ahova a kivágott anyagot szoktam feltölteni lebutította a full hd videóimat 720p-re. :D

Na mindegy. Régóta terveztem hogy berakom a mókás jeleneteket, most ezek nagy része örökre elveszett, de azért ami maradt abból dobálok be párat.

Mivel EBR téma sokszor előjött:
Daki gyakran megy EBR-rel arty vadászós köröket amikor csak egy gyors csata kell neki amíg kijön a másik tank a csatából vagy amíg várakoznak az erőd csata indulására.
Korábban már raktam be kettő ilyen csatát tőle most itt van egy amit szintén érdemes megnézni: [link]
Két gondolatom van ezzel a csatával kapcsolatban:
1) Ezt egy 24 órás adásban csinálta amikor már több mint 20 órája játszott. Ehhez képest olyan szinten irányította a tankot és úgy használta teljes sebesség mellett a manuális célzást hogy arra én teljesen kipihent állapotomban sem lennék képes, túl lassú hozzá az agyam. Dakinak nagyon gyors agya van.
Ennél a résznél mutat egy jópofa trükköt is. Nem lövöm le a poént. ;]

2) Rossz nézni hogy mivé változott a tankos játék az EBR-ek miatt

Itt pedig egy klip marty_vole-tól az egyik legpontosabb tankkal az egyik legjobb célzással rendelkező játékos erre képes az EBR ellen: [klip]

[ Szerkesztve ]

(#204124) hulp01


hulp01
senior tag

Bassza meg a köcsög wg. Mégis hogy a faszba gondolták, hogy jó ötlet egy 1750-et sebző td-t berakni a játékba? És nem érdekel, hogy mennyit tud lőni percenként vagy mennyire pontos. Ja, és a négy legénységből kinyírt hármat, meg még modulsebzés is volt. Ennek mégis mi értelme van? Hülye balfaszok játszhatnának már a saját játékukkal, aztán talán rájönnének, hogy alapvető balance gondok vannak. Én meg lőhetek 400-at ha jó napja van az rng-nek. A következő csatában csak 1250-et lőtt belém, mert nem volt több.

(#204125) Barret001 válasza hulp01 (#204124) üzenetére


Barret001
addikt

Nincs olyan tank a játékban,ami ennyit sebez,valamit elnéztél nagyon :) Nem lőszerrekeszt lőtt esetleg neked?

[ Szerkesztve ]

(#204126) DeadMeat válasza Barret001 (#204125) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link] ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#204127) kchryss


kchryss
addikt

Következő két klip amikor váratlanul rányitnak a streamerre.

1) CarryBarry egyik legnézettebb klipje még évekkel ezelőttről amikor az anyja rányitott mikor a Dakival közös táncos videóját nézte: [klip]
Pár hete a fater került képernyőre. 1v1-ben kiszedte egy arty a csata végén mérgében rácsapott az asztalra majd megjelent a fater hogy "mi a f@szt csinálsz?": [klip]

2) iyoxin hangosan örült egy izgalmas csata végén. Kb fél perccel később átjött a szomszéd nő leoltani, hogy ne hangoskodjon: [klip]

Sajnos azt a klipet nem tudom berakni amikor Dakihoz kláncsata közben csöngetett be a rendőrség mert a szomszédok kihívták rá, mert túl hangosan hallgatta a zenét. Minden Daki klip törölve lett, hüpp hüpp. :O

(#204128) jano_77 válasza kchryss (#204123) üzenetére


jano_77
nagyúr

A füles biztos drága volt ;] :D

T95 szerint retard voltam! Csak tudnám mit tudtam volna még tenni Malinovkán, ahol kezdetben egyedül voltam a hegyen, majd ugyan oda értek a heavyk, de sorban el is hullottak. Ezt követően persze, hogy legurultam a mágikus erdőbe és a T95 meg akkor ért oda.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204129) Barret001 válasza DeadMeat (#204126) üzenetére


Barret001
addikt

Az szép! Már ha át is üt. Kell mint egy falat kenyér.

(#204130) jano_77 válasza kchryss (#204123) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dobok én is 1-2 képet, ha már EBR-ről volt szó, hogy hát mennyire nem az számít, hogy egy tank mennyire OP, hanem az, hogy aki vezeti, mekkora balfasz!!!


A két díszpinty a csata 3/4-ben ott kőrözött a bázisunkon, próbáltak felmászni különböző falakra - ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el :Y :W - és a végén is csak azért hagyták el a bázist, mert fentről betolták a bázisra. Ekkor elgurultak lent, amit áttolt a csapatunk és ahelyett, hogy beálltak volna foglalni - amivel nyertünk volna - elgurultak az enemy bázisa előtt és ott is elkezdtek karikázni!!! :Y :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204131) Barret001 válasza jano_77 (#204130) üzenetére


Barret001
addikt

Ezek meg csata közben táncolnak :)

(#204132) 3 válasza jano_77 (#204089) üzenetére


3
senior tag

Az is csak egy lehetőség. Mindig kell valami, amivel elterelik a figyelmet arról, hogy a tankos játék fejlesztése se nem szívügy, se nem üzlet nekik.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204133) 3 válasza KisApám (#204096) üzenetére


3
senior tag

A YouTube a szabad zene egyetlen platformja?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204134) 3 válasza popey37 (#204097) üzenetére


3
senior tag

Azért nem nyúlnak hozzá, mert nincs mitől félniük.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204135) 3 válasza Greentea (#204112) üzenetére


3
senior tag

Pár punci nem bírta a feszültséget, a WG meg szereti a pénzüket, és a reklámot, amit csinálnak neki.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204136) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#204125) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha lattal volna mar fv-t eloben mondjuk egy T72 mellett akkor nem lennel meglepodve. /jogosan sebez ekkorat ha mar egyszer beraktak. Ellentetben az ebr kerekeivel meg a cross motorokat megszegyenito mutatvanyaikkal

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#204137) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#204136) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]
Maximum speed up to 115 km/h (71 mph)

:))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#204138) galervin93 válasza wwenigma (#204137) üzenetére


galervin93
őstag

Main gun:
CN 90 F2 90 mm low-pressure gun (mle 51 revalorisé)

Mondjuk 300/400 sebzés, 220/100 átütéssel. És maradhat a sebessége, a minden lövést felfogó kerekei sötöbö. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#204139) adamgreen


adamgreen
senior tag

Csúszik a patch holnapra és a battle pass is :

[link]

(#204140) Dobi 562 válasza 3 (#204135) üzenetére


Dobi 562
addikt

Neked mi a jatekbeli neved?

(#204141) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Cerna AX helyzetjelentes.

Tobb mint 100 csatat letoltam vele miota megvettem. Voltak vele jobb es rosszabb szeriaim. Az atlagsebzes amit produlalok vele az a leggyengebb a jelenleg jatszott tier 8-as heavyjeim kozott, megis eleg volt a 2. gunmarkhoz.

Nagyon szituaciofuggo tanknak erzem. Ha top vagy mid tier vagyok es tudok dombozni akkor eleg jol hasznalhato bar ha a tier 9-ek megunjak hogy pattognak akkor betoltik a goldot es atlovik a tornyot is gond nelkul.

Azokon a palyakon ahol nincs lehetoseg dombozasra kicsit elveszve erzem magam. Ez egy tamogato szerepu heavy lenne. A fasza, jo frontpancelos nagy alfas csapattars peakel, felveszi a lovest, majd a kis Cerna is kigurul es probalja trackelni az ellent. Elmeletben. A valosag az, hogy a csatak 90%-aban nekem kell elol lenni mert a jatekosok nagy resze ugy gondolja nem eri meg kockaztatni HP-t es inkabb hatul varja a csodat.

Tradelni csak ugy van ertelme mas heavyk ellen ha en legalabb 2 lovest le tudok adni (es azok bemennek) kulonben veszitettem 400 hp-t 200hp-ert. Pluszban a tank egyik nagy gyengeje, hogy hason at loszerrekeszt lonek, igy az alapbol 4.7 mp toltesi ido drasztikusan lecsokken.

Az agyu kulonben fantasztikusan jo. Pontos, 4.7 mp alatt tolt (potkaja + direktiva). Ha olyan a szituacio, hogy elkapsz egy tankot a nyilt mezon es buntetlenul tudod loni akkor az brutalis elmeny. Nagyon keves tank amelyik visszarakja a lancot ha sikerul ugy elkapni.

A tank masik nagy gyengesege a latotavja, alapbol 380m. En a dpm-et akartam kimaxolni, igy fokozott szellozest tettem ra, de nagyon gondolkodom, hogy lecserelem optikara mert tobbszor volt, hogy a vegjatekban nem tudtam kispottolni az ellenfel medeket es emiatt buktunk.

Szemelyes velemenyem: ez egy jo tank de nehezen jatszhato es szituacio-fuggo. Kezdo jatekosoknak nem ajanlanam. En egyebkent nem hasznalom jol, ez latszik a gyozelmi aranyomon is. Valoszinu nem illeszkedik annyira az agressziv es turelmetlen jatekstilusomhoz. Ugyanez a helyzet nalam a nagy tesojaval a Super Conqueror-al is, ahol recent 3k+ atlagot hozok vele 52% win rate-el, ami a leggyengebb a tier 10 tankjaim kozott. De nem adom fel, igyekszem megtanulni a hasznalatat.

(#204142) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#204137) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es? gondolom a 15.6 hp/tonne adat arra utal h bizos masfel masodperc alatt eri el a vegsebesseget hatrafele is.. meg ugralja a szaltokat, 20 meteren belul megfordul szazzal stb +szerintem ezt siman leszedik masodlagos fegyverzettel is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#204143) hulp01 válasza Barret001 (#204129) üzenetére


hulp01
senior tag

230-as pennel szerintem minden med oldalát átüti, de kis szerencsével még a heavy-két is. A hátulját meg mindennek. És ezek szerint lehetett volna még magasabb is a sebzése a +/-20% miatt. Szóval egy olyan td, ami a t10-es medek bármelyikét tudja egylövésezni. Ez szerintem nem normális game balance. Tudom, kisebb tierekben is vannak ilyenek, és szerintem azok se normálisak. Ja, amúgy az fv volt. És én is arra számítottam, hogy ok, 1100-as alfája van, azt full hp-ról be lehet vállalni, mert simán nyerésre álltunk. A HE meg nem szokott átütni. Csak nem kalkuláltam a prémium lőszerrel .Aztán jött ez az atomcsapás a sebzéssel meg a járulékos károkkal.

(#204144) 3 válasza Dobi 562 (#204140) üzenetére


3
senior tag

Nem publikus. De ha vállalod, hogy tanítasz, és hogy nem árulod el senkinek a WoT nickem, lehet, hogy megkereslek privátban. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204145) e-newsee válasza hulp01 (#204143) üzenetére


e-newsee
addikt

Pedig az FV-t illik prémiummal használni. Ez neked még új infó volt ezek szerint. Sajnos az a TD pont az az eset, amit a legtöbb játékos a saját kárán tanul meg. Tudod, a medve nem játék. :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204146) hulp01 válasza e-newsee (#204145) üzenetére


hulp01
senior tag

Ja, hát én magamból indultam ki, hogy nem használok semmiben prémium lőszert. Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy nem való a játékba ekkora sebzés. Ehhez nincs elég hp-je a tankoknak.

(#204147) Dobi 562 válasza 3 (#204144) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem jatszok "puncikkal akik nem birjak a feszultseget". Bocs! ;]

(#204148) e-newsee válasza Dobi 562 (#204141) üzenetére


e-newsee
addikt

A vicc az, hogy én is pont ugyanezt tapasztaltam. Csak én ahhoz noob vagyok, hogy kompenzáljam a nem Cérna barát pályákon a hátrányát. Amúgy a kifejleszthető tesóval is pont ugyanez a helyzet, csak annak kicsit hosszabb a töltésideje. Arra viszont rájöttem, hogy FL-ban jól lehetett használni az AX-et, pláne a Normandy pályán. Sok a domb, eleve saját tierben vagy, és viszonylag kevés a közelharc. Jól lehet vele a másodvonalból asszisztálni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204149) e-newsee válasza hulp01 (#204146) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt a néhány ilyen derp tankot el lehet viselni. Színesítik a játékot. Nekem nincs vele bajom, még ha bosszantó is, amikor benyelsz tőle egy malacot full HP-ról. Viszont, ha csak ketten vagytok, és nem talált el, vagy nem végzett ki, akkor lehet rajta revansot venni az összes addigi sérelemért! ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204150) Greentea válasza Dobi 562 (#204141) üzenetére


Greentea
senior tag

Én most a sima Caernarvon-t húzom, iszonyú jó tank! Igazi dpm machine ;]
Ahogy nézem ez az AX is hasonló, kevesebb alpha dmg-el de kicsit jobb mobilitással. Kéne!
Nekem am a kaliberhez kellett "hozzászoknom", mert nagyobb tierben hiába jó is a penetration, oldalról lőve a tankok láncai előszeretettel leveszik a lövéseimet.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.