Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203551) mormota79 válasza nanus (#203550) üzenetére


mormota79
tag

Köszi az infót. :R
Igen, közben én is megláttam a másik nagyobb ilyen csomagot.

(#203552) egyedülülő válasza egyedülülő (#203532) üzenetére


egyedülülő
őstag

Most látom, hogy benéztem és összekevertem a ToTT-al. :W

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203553) Darkness1


Darkness1
aktív tag

Tervezett felszerelés változtatások tesztje a sandbox-on: Equipment 2.0 Test. Hosszú, angol nyelvű cikk.

Sok változás lesz. Kíváncsi leszek hogy fog elsülni a dolog.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#203554) inferno88 válasza Darkness1 (#203553) üzenetére


inferno88
őstag

Nagyon tetszik, kurv@ jó lesz ez.

Alacson tierben nem vagy alig lesz equipment slot, így vérjános 200k csatával nem tudja olyan durván szétalázni a kezdőket. Így a zöldfülűeknek nem megy majd el annyira a kedve a játéktól.

A felszerelés választék viszont kurv@ jó lesz.

Videó a megadott időponttól.
A felszerelések osztályozása annyira nem fog nagyot változni, mármint class 1-2-3, stb., viszont lesz egy rakás új felszerelés. Például könnyű tankok esetén van olyan, ami
-csökkenti a felspotolódásod 2 másodperccel
-bokor mögötti ellenfelek álcájából vesz le 10%-ot
-10%-kal kevesebb álcát vesztesz lövés után
-+6% álca
-mozgó ellenfél álcájából lecsap 7.5%-ot
- két féle álcaháló

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#203555) inferno88


inferno88
őstag

A különféle tankok pl. Is-7 és Maus felszerelés más-más specializációt kap.
Például Mausnak a 3-ból 2 darab a túlélésre koncentrál, míg az IS-7-nél van egy túlélés és egy mozgékonyság specializáció. Van egy harmadik is, ami meg a szokásos.
Van egy olyan felszerelés, ami mondjuk 30%-ot ad a modulok életerejéhez. Ha egy ilyet bedobsz a túlélési slotba, akkor nem 30%, hanem 50%-os boostot kap a tank. Szóval abba az irányba mennek a felszerelések, hogy egy tankot a neki szánt szerepkörben használj és mondjuk egy light esetén ne a tűzerővel akarj dominálni.

Semper fi!

(#203556) kchryss válasza egyedülülő (#203552) üzenetére


kchryss
addikt

Következő két TotT:
Centurion AX - jún. 5. - jún.20
Strv 103B - jún. 20. - júl. 5.

(#203557) e-newsee válasza inferno88 (#203554) üzenetére


e-newsee
addikt

Hadd legyek én az első konteós! ;] :D
"Ez az egész változtatás a lightoknál is csak arra lesz jó, hogy még átláthatatlanabbá tegyék a spotrendszert, és el tudják kenni a manipulációt! Eddig is minden anomáliát rá lehetett fogni a spotrendszerrre, most meg aztán pláne!"

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203558) Darkness1 válasza inferno88 (#203555) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Én is láttam meglepő dolgokat, pl. álcahálót ezután csak TD-re meg arty-ra lehet majd rakni. Meg lesz HP növelő cucc is, meg stun csökkentő. Szóval sok olyan új felszerelés lesz, ami egy-egy tank esetében specializációként lesz használható. Meg alacsony tier-ben nem lesz vagy csak nagyon kicsi a legénységi ill. modulsebzés.

Meglássuk, de nekem szimpatikus a terv. Az biztos, hogy tankonként egyesével kell majd eldönteni, mi legyen.

@e-newsee: A spotrendszer nekem most frontline-ban okoz meglepő dolgokat. De aztán lehet csak arról van szó, hogy még mindig nem ismerem eléggé a fl térképeket. Vagy sok a bug bennük. Olyan helyeken kapok spotot, hogy nem értem (pl. egy bizonyos bokor mögé beállok).

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#203559) Stigma.HC válasza Darkness1 (#203558) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Vagy csak éppen dobnak egy felderítést az adott területen így állhatsz ott bárhova felderítenek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#203560) kchryss válasza inferno88 (#203554) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy jó lesz ez az új felszerelés rendszer, de engem rohadtul nem érdekel amíg a tankokat és pályákat nem balanszolják. Nincs a jelenlegi felszerelés rendszerrel olyan nagy probléma hogy prioritást élvezzen a sokkal fontosabb dolgok helyett. 2 évvel ezelőtt ígérték meg a nagy tank újraegyensúlyozást és ezalatt eljutottunk odáig hogy kukázták az egész eddigi munkát ...

(#203561) Pug válasza inferno88 (#203554) üzenetére


Pug
veterán

Es az alacahalo es csigaszem is csak goldert lesz leszerelheto.... Gold Gaming :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203562) BloodRay válasza inferno88 (#203554) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem olvastam most utána bevallom, de mi lesz az eddig összevásárolt drága felszerelésekkel, ne adj isten kötvényből vett extrábbakkal?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#203563) jano_77


jano_77
nagyúr

Na meglett a 100. csatám a Char futur-al.

Nem mondom, hogy kiemelkedő, de ennyire futotta úgy, hogy legtöbbször az első 3-ban végeztem. Eddig tetszik a tank és nem bántam meg cseppet sem, hogy nem az Obj.777 választottam. Meglepő pattintásokra képes - pl T30, még én is csodálkoztam - az álcája nagyon jó és a lövege is rendben van. Tempója is elfogadható, Skoda T50 lehagyja.
Ezt a 100 csatát Venti+Optika+Vert.stabi kombóval toltam végig. Most lecserélem a mozgó optikát csigaszemre, hátha még jobb lesz, hiszen attól, hogy néha tud pattintani, azért nem a frontra való jármű.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203564) szállitó


szállitó
senior tag

Sziasztok a Hevy 5 öt érdemes megvenni vagy ugyan az a löveg mint ami a 4 esen van? válaszokat előre is köszönöm

(#203565) Dobi 562 válasza kchryss (#203560) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Progetto 65 es az Obj 430U "ujrabalanszolasa" a legsurgetobb problema a WG szerint.

Az, hogy a tier 10 csatak nagy reszeben van 3 arty +minimum 3 EBR + egy rakas TD az teljesen rendben van.

Az a baj a fejlesztok nem jatszanak a jatekukkal, a jatekosokra pedig nem igazan hallgatnak.

(#203566) Darkness1 válasza Stigma.HC (#203559) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Ez is lehet, jogos. Néha meg is feledkezem erről, annyira mindenki a légicsapást meg a tüzérségi támadást használja.

No stress, no work Today!

(#203567) kchryss válasza BloodRay (#203562) üzenetére


kchryss
addikt

Ez még csak sandbox. Egyelőre csak tesztelik a dolgot és megnézik mi a közösség reakciója rá. Az is lehet hogy semmi sem lesz belőle, de ha lesz az is még 3-4 hónap szerintem. Ha érinti a fejlesztett felszereléseket akkor biztos lesz kompenzáció majd.

A legénységet is át akarják dolgozni az problémásabb lesz szerintem mint a felszerelések. Első ötletük az volt hogy csak parancsnok legyen a tankoknál is mint a hajós játékban ami elég nagy baromság.

(#203568) Atti777 válasza kchryss (#203567) üzenetére


Atti777
senior tag

Anno valami olyan ötletük is volt, hogy a med-heavy-td felosztás helyett lesznek majd támadó és támogató tank kategóriák.
Csak aztán valószínűleg feltűnt nekik, hogy a támadó szinte csak ruszki tankokból állna...

Путин, иди нахуй!

(#203569) jano_77 válasza Darkness1 (#203566) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az sokkal durvább, hogy néha én randomban is azt keresem, hogy egy repülő szállt el felettem és az spottolt, mert közel s távol nincs senki. ;]

Nem nagyon hagy ma nyerni a "drága" WG. Folyamatosan agy-halottabbnál degeneráltabb csapatokat ad mellém, így a mai mérleg eddig 21/8. :W :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203570) BloodRay válasza kchryss (#203567) üzenetére


BloodRay
veterán

Tudom, hogy még csak tervezik a dolgot, de azért nagyon remélem, hogy tényleg rendes kompenzáció lesz.
A legénységről nem is beszélve...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#203571) 5-ös kezelő válasza kchryss (#203529) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

/2011-2012 körül vettem egy laptopot és internet előfizetést, okostelefonom mai napig nincs. Előbbiekhez is csak annyit konyítok, h meg tudok írni egy e-mailt, és vásárolok ezt-azt külföldről. Alapból utálom a mai rohanó, és elektronikára épülő világot./

Francia nehéz ágon merre fejlődjek inkább? 50-100 terv megvan, 65-öst mos készítem. Vagy az én tehetségemmel tökmindegy. :D

(#203572) lacibacsi válasza 5-ös kezelő (#203571) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vagy... :DD

Bocs! :B

50-100...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203573) kchryss válasza szállitó (#203564) üzenetére


kchryss
addikt

Type5 és type4 mióta nerfelték nagyon rossz tankok lettek.

(#203571) 5-ös kezelő
Amx65t a legrosszabb 8-as tank. Utána a 9-es viszont nagyon jó. A 10-es átlagos, rosszabb a saját szintjén mint a 9-es.
Az 50100 és utána amik jönnek jók, de nem könnyű velük jól játszani.

(#203574) 5-ös kezelő válasza lacibacsi (#203572) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi. Homokzsáknak jó vagyok. Amíg engem lőnek, addig a többieknek van esélyük elmenekülni v lőni a felspottolódó támadóimat. :)
Ma kipróbálom a nyeremény AT15-öst. Valószínűleg az lesz, mint máskor. Ha velem jön szembe egy ilyen, még lánctalpat sem tudok lőni neki. Ha én vagyok vele, mindenki átlő szemből és kapáslövéssel láncol. Vagy a tüzérek kiszednek az első percben.

(#203575) Dobi 562


Dobi 562
addikt

T100lt asz 7 killel. A vegen mar kicsit remegett a kezem, izgalmas volt. :)

Replay.

(#203576) lacibacsi válasza 5-ös kezelő (#203574) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem ebben a témában ugyan, de fiatal koromban gyakran idézték nekem a mondást: "Idővel sarjadzik a vetés"...
Türelem ifjú padawan! Eljön még az idő, amikor majd te leszel a mester! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203577) ollie válasza Dobi 562 (#203575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat!

***

(#203578) jano_77 válasza 5-ös kezelő (#203574) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez esetben akkor inkább a nem tárasok felé menj, mert azok keményebbek, jobban bírják az "ütéseket" ;-)

GM:
Hogy van most ennek a számolása segítsetek nekem pls. Rosszul gondolom, hogy a lenti kép aktuális állásánál nekem már meg kellene lennie a 65%-nak!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203579) jano_77 válasza jano_77 (#203578) üzenetére


jano_77
nagyúr

Közben megfejtettem: nekem a pillanatnyit mutatja és nem az átlagot. A 65%-nál viszont az átlag szerepel. Megtévesztő a GM mod. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203580) ballington


ballington
addikt

A Löwe-re volt rental periodom, rátettem egy álcát. A bérlet lejárta után viszont nem tudom leszedni a camuflaget, mert inaktív az exterior ikon.
Járt már valaki hasonlóval?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#203581) ooloo válasza jano_77 (#203578) üzenetére


ooloo
őstag

A garázson belül - amit bekereteztél - valamilyen átlagot számol .
Ha biztosra akarsz menni és nagyjából pontos adatra van szükséged , akkor a csatán belül nézz rá az átlagra .

Ez a tuti...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203583) ballington válasza #40993792 (#203582) üzenetére


ballington
addikt

Ohh, köszi, valóban :B

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#203585) jano_77 válasza ooloo (#203581) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, nem ez a nézeten van most a mod, de rájöttem, mert a garázson belül a tank statisztikájánál mutatja, hogy amit bekereteztem az a pillanatnyi, viszont a 65%-os érték meg átlagot jelent és az viszont még nincs annyi. :R

Volt szó korábban arról, hogy a rengeteg tervrajz töredék - univerzális vagy akár nemzeti - amik fölöslegesek, azokat majd be lehet váltani? Ez el lett felejtve, nincs semmi hír erről?
Most értem el a TR-ban a III szintet és megnéztem, hogy melyikre van szükségem és nem kicsit lepődtem meg, hogy univerzálisból lett 936 db pl. Volt idő, mikor az volt a szűk keresztmetszet. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203586) ChristianID


ChristianID
tag

Remélem, megérte az FV215b a 12.000 kötvényt... :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#203587) egyedülülő válasza ChristianID (#203586) üzenetére


egyedülülő
őstag

Már csak azért is mert nem jön szembe minden sarkon.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203588) adamgreen válasza inferno88 (#203554) üzenetére


adamgreen
senior tag

Főleg milyen kurv@ jó lesz amikor a turbo-s EBR 110-el torkon sz@r mindenkit majd a turbos
BC25T ahogy kukibébi mondta a videoban 71Km/h val darabokra tép.
Egy kettö felszerelés érdekes de a többi nagyon merész .Majd kiderül egyenlőre többet árt egy két felszerelés mint használ. :C :C

(#203589) Balcsix


Balcsix
senior tag

Ha a Battle Passból kiszedem valamelyik 3D style-t, de a tank még nincs meg, akkor késöbb rá tudom tenni az adott vasra, ha majd megveszem?

BTW eljutottam tier 5-ig a Tankrewards-ban. Most melyik a leghasználhatóbb tank?
A Pudel elég jónak tűnik...

(#203590) ollie válasza Balcsix (#203589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Pudel elég jó, az M4 kifejezetten rossz, az AT meg ugye túl lassú a mai metához.

***

(#203591) Balcsix válasza ollie (#203590) üzenetére


Balcsix
senior tag

Rendben, akkor azt választom.

(#203592) Raidon válasza Balcsix (#203589) üzenetére


Raidon
őstag

3D-skin megmarad a garázsban lényegtelen, hogy megvan e a tank avagy nincsen :K

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#203593) BÁ Nutrition válasza Balcsix (#203589) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt a battlepass izet hol talalom h hol allok? shtgaming nem ad tul sok infot rola, fogalmam sincs hol nezzem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203594) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#203593) üzenetére


lacibacsi
addikt

A küldetések között...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203595) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#203593) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha random csata van kiválasztva, akkor a csata gomb alatt ott van, hogy hányas szinten vagy. A küldetések között pedig a napi feladatok hozzá. Vagy bal oldalt alul is ki szokta rakni egy ablakba, mint a hirdetéseket.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203596) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Frontlinnél a 3 nyereménytank közül melyiket érné meg választani?

(#203597) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#203594) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jo de a jutalmakat stb, a kuldetesek kozott annyi szokott lenni jatsz csatat ennyi dmg annyi kill stb es kapsz 100-200as matricabiszbaszt, de azzal hol mit kell csinalni?

"majusi harckocsi jutalmak" kuldetes sorozatra gondolok, de mar el is tunt, meg sose lattam sehol h a kapott matricakkal mit lehetne kezdeni pedig elvileg lehetett volna pudelt nyerni. gondolom nem volt eleg matricam, de azt se vagom h mi a rosseb az az oldal ahol kovetheto lenne az egesz. retard wg, csomo kuldetese tok dilettansul van a kuldeteseknel, fele info lehagyva, folyamatosan olvasgass utanna, meg nezz jutyubot hatha valahol elmondjak mi van..
nem arra gondolok ahol a ket parancsnokot meg a bounty cuccokat lehetett nyerni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203598) Raidon válasza BÁ Nutrition (#203593) üzenetére


Raidon
őstag

Garázsban fent ott egy jelvény oda katt 😃

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#203599) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#203597) üzenetére


lacibacsi
addikt

A küldetések között van egy fül (Battle Pass). Azon pontosan láthatod, hogy hol tartasz, éppen milyen ajándék-szinten vagy. Itt nem konkrét küldetések vannak, hanem egyszerűen jól kell játszani és akár vesztes csatában is pontokat kapsz. Az alap szakaszban (az álca nyereményekig) 50 pontonként, utána 65 pontonként lépsz egyet előre. minden csata után a csataösszesítőben is írja, hogy mennyit kaptál. Arra kell figyelni, hogy ez egyes tankokkal csak meghatározott számú pontot lehet gyűjteni, utána hiába vagy jó, pontot már nem ér a játékod. Szóval az a matricabiszbaszos dolog az nem a Battle Pass. Szerintem te az évfordulós biszbaszra gondolsz, de az más dolog

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203600) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#203599) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"majusi harckocsi jutalmak" kuldetessorozatra gondoltam. ebbol talan volt egesz evben, de meg sosem talaltam mit hol kene kivaltani, nagyon nem is foglalkoztam vele de erdekelne h megis hol van rola barmi info, mert ami a kuldetesek kozott volt az edeskeves(info)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.