Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204702) kchryss válasza #40993792 (#204701) üzenetére


kchryss
addikt

A varrógép 8-at lő 7mp alatt szóval az a 10mp még túl sok is. :)

(#204703) e-newsee válasza #40993792 (#204701) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyszerűen csak nem ismeri a tankot. De az is lehet, hogy idegességében a 13 75-tel keverte, és azért hitte, hogy csal.
Na nem mintha hallottunk volna már töltésidő csökkentő cheatről.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204704) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok, az uj verzioval nem tudom feltenni az alca skineket, tudtok segiteni hogy kell? Koszonom.

(#204705) inferno88 válasza e-newsee (#204703) üzenetére


inferno88
őstag

Nálam jó áron beszerezhető a töltésidő csökkentő cheat. Illetve most akciósan adom a 10%-os RNG szolgáltatást, csak ne mondjátok el másnak.

Semper fi!

(#204706) zozyk válasza Balesz1899 (#204696) üzenetére


zozyk
addikt

Arty + prémlőszer és ne direktbe a tankokat lődd, próbálj mellé célozni. Dől az asziszt + megy a küldi.. ;)

(#204707) 3 válasza Tbor (#204704) üzenetére


3
senior tag

Ugyanúgy kell, ahogy a régi verzióval. Lehet, hogy azért nem engedi, mert frissítés után egyszer végig kell menni a matrica útmutatón. Kövesd a vöröses-narancsos jelzéseket. Ha már túl vagy rajta, akkor vagy rosszul tetted fel a kérdést, vagy bugba futottál.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204709) Tbor válasza 3 (#204707) üzenetére


Tbor
tag

Koszonom! Na ez a feature ami legkevesbe sem erdekel, de vegigneztem a videot is. Mikor megprobalom feltenni az alca skineket (elore osszeallitott stilusok), azt a hibauzenetet kapom negyszer, hogy "hiba: nem lehet testreszabni" Aslain modpackot hasznalok.

(#204710) 3 válasza Tbor (#204709) üzenetére


3
senior tag

Minden járműnél és skinnél ezt csinálja, vagy van kivétel?

Próbáld modok nélkül.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204711) Tbor válasza 3 (#204710) üzenetére


Tbor
tag

Amennyinel probaltam, igen. Megprobalom.

(#204712) ooloo válasza Tbor (#204711) üzenetére


ooloo
őstag

Az Aslain-ban a hiba .... valószínűleg . Nekem sem engedi feltenni az előre összeállított stílusokat . Valami rémlik , hogy hogy ezt jelezték is . Valószínűleg javítva lesz ... idő kérdése.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204713) Tbor válasza ooloo (#204712) üzenetére


Tbor
tag

Koszonom!

(#204714) Balesz1899 válasza zozyk (#204706) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Na várj. Elég láncolnom és ha más sebzi, azt is számolja a küldetéshez? Mert a leírás nekem nem ezt sugallja, bár amilyen fordítások vannak néha, nem lenne meglepő... :D

(#204715) jano_77 válasza Balesz1899 (#204714) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is az rémlik, hogy a magyar fordítás azt írja, hogy nekem kell leláncolt tankot sebezni és nem track assist-ot kell gyűjteni! De persze ettől még lehet, hogy az eredetiben pont a track assistról van szó. A lényeg, hogy már túl vagyok rajta. :B

(#204700) kchryss : na ez kemény, nem is hallottam ilyenről. És ismét bebizonyosodik, hogy Te vagy a WOT közösség egyik - ha nem A - legjobban tájékozott tagja! ;) :R

Amúgy a csókának megírtam, hogy menjen és tanulmányozza a tankokat, mielőtt ekkora baromságokat hord össze. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204716) Eugene Roe válasza kchryss (#204700) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Hagyni kell dolgozni a természetes kiválasztódást :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#204717) Raidon válasza Balesz1899 (#204714) üzenetére


Raidon
őstag

Okozz sebzést mozgáskorlátozott járműveknek! Ezen mit nem lehet értelmezni?
Ha te láncolod és sebzed azt is illetve,ha más álltal láncolt járművet sebzel azt számolja.
De ne kövezz meg csak segíteni akarok :DDD

Mondjuk azt nem tudom, hogy ha úgy lősz track-et, hogy láncolod plusz sebzed akkor a sebzést beszámlja-e!? De szerintem igen. :K

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#204718) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#204716) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez nagyon morbid volt... :U

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem tudom mi van mar megint a jatekosokkal. Minden csata ugy nez ki, hogy 1-2 tankkal magam mellet tartjuk a frontot tulero ellen, a tobbiek nezik 50-100 meterre mi tortenik. De amikor le vannak sebezve az ellenfelek 1 lovesnyi HP-ra akkor hirtelen az osszes be akarja huzni azt a kurw@ frag-et, kepesek kitolni ezert a fedezekbol...

(#204719) ollie válasza jano_77 (#204699) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nem ismeri a tankot.

[ Szerkesztve ]

***

(#204720) Barret001 válasza Dobi 562 (#204718) üzenetére


Barret001
addikt

Beltenyésztett "Parancsnokok" :)

(#204721) ollie válasza kchryss (#204700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt olyan is, aki a kamera előtt halt meg, de ő nem WoT-os volt.

***

(#204722) KisApám


KisApám
addikt

Hát egész nyílttá tették a régi térképhez képest a terep egy jó részét
a tervezett Empire’s Border változtatással (bár a hegyek miatt így is használhatatlan a térkép kb. 1/4-e).
Ruinberg - a déli csapat tankja pl. már nem tud úgy könnyedén lövöldözni E-D 6-ból az északira.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#204723) Greentea


Greentea
senior tag

Centurion AX-re rakott már valaki közepes repesz páncélt? Egyszerűen hihetetlen, minden csatában olyan arty fókuszt kapok, hogy már kezd elegem lenni :DDD Még sztem E100-nál sem tapasztaltam ilyet :U

2x2 néha 5

(#204724) ollie válasza KisApám (#204722) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, akkor mindenki campelni fog, mert a snipereknek fog kedvezni az egész map. Remek, hogy a rossz térképeket is még rosszabbá tudja tenni a WG.

***

(#204725) zozyk válasza Raidon (#204717) üzenetére


zozyk
addikt

Erre gondoltam én is.
Mellépukizol artyval, 90%-ban track + dmg...easy küldi ;) :B
A prém lőszert a nagyobb splash miatt ajánlottam csak.

(#204726) KisApám válasza ollie (#204724) üzenetére


KisApám
addikt

Jajaja. Közismert, hogy ebben IS profik. ;)
De a célkereszt ugrálását ki nem lehet javítani. TILOS. Mert a játékmotor (vagy mi) úgy akarja.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#204727) Greentea válasza Greentea (#204723) üzenetére


Greentea
senior tag

Mindenesetre nem szopat a játék, vagy csak elfelejtettem játszani. 11 csata, 18% győzelmi arány, 0% túlélt csata. És a hp-mat is alig tudom lesebezni.. Asszem szünet lesz :)

2x2 néha 5

(#204728) vJokka válasza Raidon (#204646) üzenetére


vJokka
aktív tag

Évek óta nem játszottam vele, meg nem is vagyok valami nagy ász a T30-al, sokat nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz. Kicsit egyébként meglepett a lövege, sokkal rosszabbra emlékeztem.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#204729) peterson79 válasza ollie (#204721) üzenetére


peterson79
őstag

Igazából nem lehet összekötni a kettőt, mert, ha nem ezt csinálja, hanem mondjuk horgászik, de a ketyegő felmondja a szolgálatot, akkor senkit sem érdekel, így meg van hír értéke.

Szerény véleményem szerint mindenki tudja mit bír a szervezete, senkit sem kényszerítenek pisztollyal, hogy stream-elj 24 vagy 48 órát.
Nekem 1 óra a napi limit, mert egyszerűen játszhatatlan számomra azután, hiába erölködök, úgy meg pláne nem fog menni, csak az ideg nő:)

(#204730) Balesz1899 válasza Raidon (#204717) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hidd el, tudok értelmezni két mondatot. Csak a kolléga hozzászólásából nekem az jött le, hogy azt is számolja a küldetés, amit egy általam láncolt ellenfélbe lőnek a csapattársaim, ezért vetődött fel bennem, hogy talán a magyar fordítás a rossz. (hisz ha artyval láncolok valakit, akkor még egyszer oda kellene lőnöm, hogy a már mozgásképtelen ellenfél e sebezzek. Plusz abban a hsz-ben assist dmg is említve volt, ami jelen helyzetben ezek szerint nem érdekes.) De megnéztem az angolt, ott is azt írja, hogy nekem kell sebeznem.

De köszönöm a bizalmat, azért egy bitnél talán több jutott.

(#204731) ollie válasza peterson79 (#204729) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem. 24 órás, intenzív ébrenlét nagyon megterheli a szervezetet.

***

(#204732) KISDUCK válasza ollie (#204731) üzenetére


KISDUCK
addikt

Van mellékhatása, de 24-36 óra messze van a halálostól. Az illetőnek a hír szerint volt szív problémája, alvászavara az adott héten többször volt fennt sokat egyhuzamban és még káros szenvedélye is volt. Egy egészséges ember azért a 24-36 órát hébe-hóba kibír.

(#204733) ollie válasza KISDUCK (#204732) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ezzel alátámasztottad amit írtam. Egy 24 órás stream olyan, mintha 24 órában kéne fizikai munkát végezned, annyira kimerítő.

***

(#204734) peterson79 válasza ollie (#204731) üzenetére


peterson79
őstag

Én úgy értettem, hogy ha úgyis baja volt, akkor mindegy mit csinál. Természetesen megnő a kockázat, ha intenzív, hosszú, terhelő dolgot művel, de az akár futás is lehet.
Az a baj, hogy az emberek hülyék, hiába mondják sokaknak, hogy ne csinálj valamit, mert belehalhatsz, csak legyintenek...

(#204735) KISDUCK válasza ollie (#204733) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megterhelő persze, mert az idegrendszer lassul, nehezebb lesz a gondolkodás és a mozgás szervek is debuffot kapnak, DE azért 24 óra streamet 24 óra fizikai munkához hasonlítani erős túlzás.

(#204736) e-newsee válasza Balesz1899 (#204730) üzenetére


e-newsee
addikt

Kipróbáltam artyval. Számolja azt is, ha ugyanazzal a lövéssel láncolod, és sebzed is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204737) zozyk válasza Balesz1899 (#204730) üzenetére


zozyk
addikt

Sajnálom, ha pontatlanul fogalmaztam. :R
Úgy értettem ahogy e-newsee kollega írta.
Láncolod és sebzed egyből. :B

(#204738) popey37


popey37
addikt

van 4!!!! db ebr és mind a 4 redline kemper, zsinórban a 3. csatám ahol a lightok miatt bukunk.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204739) Balesz1899 válasza zozyk (#204737) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Na, akkor ez az, amivel nem számoltam. :) Nálam a logikus sorrend az lenne, hogy sebzed, amivel láncolod is, de azt a sebzést még ne számolja bele. Merthogy azt a sebzést még mozgásképes járműnek okozta a lövés. De így stimm, kicsit wg logika, de láttunk már rosszabbat tőlük is :DDD
Köszi a segítséget, a lényeg, hogy sikerült kibogozni :R

[ Szerkesztve ]

(#204740) e-newsee válasza Balesz1899 (#204739) üzenetére


e-newsee
addikt

Így viszont vagy artyval érdemes, vagy spermázni az ellent egy tárassal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204741) Atti777 válasza kchryss (#204700) üzenetére


Atti777
senior tag

Most SirFoch csinál egy 30 órásat. Mondjuk ő nem szokott közben aludni :DDD

Путин, иди нахуй!

(#204742) hulp01


hulp01
senior tag

A 8-as svéd mednél mit jelent az a kis zöld négyzet benne egy kis célkereszt-szerűséggel a célzókör mellett? Ahol a td-nél a módváltás van. Illetve ha a mednél van valami értelme, akkor hogy lehet aktiválni?

(#204743) #65537792 válasza hulp01 (#204742) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha állsz vagy nagyon lassan mész megtudja emelni a hátulját. Az automatikus.

(#204745) ooloo válasza KISDUCK (#204735) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy van ahogyan mondod ... azért van némi különbség a 24h-s fizikai munka és a 24h-s ébrenlét között . Gyakran van az , hogy berendelnek du. 4 re és megkínálnak egy esti 8-as rakodással .... ilyenkor másnap reggel 8-10 ig fent vagy úgy , hogy előző nap reggel 7-kor keltél . A vezetés is állandó figyelmet igényel , de a fizikai megterhelés az szinte nulla . Akiket elvisz egy 30+-os ébrenlét ott komoly szervi bajok (is) lehetnek a háttérben .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204746) popey37 válasza ooloo (#204745) üzenetére


popey37
addikt

ezért halnak olyan sűrűn a furgonosok, mert a vezetés nem megterhelő. én van amikor 4 ora alatt ugy elfáradok, hogy ki kell állnom pihenni. németország, egy jó kis 4 órás vánszorgás le tudja szívni az embert, esetleg párizs belső gyűrű, hogy ne is soroljam. mentálisan sokkal gyorsabban elfárad az ember mint fizikálisan és sokkal nehezebb kipihenni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204747) ImpersonatoR

Schwarzpanzer 58 -helyett megkapta mar valaki a Panzer 58 -at aki indított ticketet :F

(#204748) KISDUCK válasza popey37 (#204746) üzenetére


KISDUCK
addikt

Félre értetted a mondandónkat szerintem. Itt a jelen esetben ugye arról volt szó, hogy 24 órán keresztül vagy tovább ébren lenni fizikai terhelés mellett kimerítőbb mint ébren lenni ugyan ennyi ideig szellemi terhelésnél. Nem tagadjuk az egyiket, csak felhívtuk a figyelmet hogy a kettő nem egyenlő és a beszélgetésben visszamenőleg ugye streameléssel volt összehasonlítva a fizikai terhelés. Most a te eseted megint más, mert az egy szélsőséges példa amivel csak az egyenletet akarod megborítani és még egyszer kiemelem hogy a beszélgetés a hosszútávú streamlés hatásától indult. A streamer székben/fotelben vagy kanapén ül, elalszik, mi történik? Kiesik a kezéből a gamepad, egér, folyik a nyála élőben nem nagy cucc vagy csak a csökkent mentális teljesítménytől nem tudja melyik tankot válassza. Te pedig behozod a furgonos példádat, ennyiből én is behozhatom az enyémet, hogy melózók x órát elalszok (akár állva, nagy zaj terhelés mellett, volt már rá példa nem egyszer), megborulok beverem fejem valami acélba hopp, halott vagyok. A járművezetés esetében a fáradtság és monotonitás miatt alszik el az ember, volt már ilyen velem régen éjszakában lézervágón, fáradt voltam és csak arra figyeltem hogy megállítsam a gépet ha megbillen az alkatrész miután körbevágta a gép, mi történt? Elaludtam mert fáradt voltam és monoton volt. Szóval kérlek ne ilyen szélsőséges példával próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésbe, mert biztos hogy mindenki tudna egy ilyen példát felhozni.

Bocsi mindenkitől, hogy így szétoffoltam a topikot.

(#204749) popey37 válasza KISDUCK (#204748) üzenetére


popey37
addikt

okés, én csak ooloo posztjára válaszoltam.

ezt a streamelés dolgot viszont nem is értem: mi késztet valakit arra, hogy napi pár óránál többet streameljen? fizetnek neki érte, vag valami más előnye származik belőle?
az az alvós koma is tök jól mutatott az ágyon, csak értelme nincs./ gondolom bekapcsolva felejtette a kamerát/.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204750) KISDUCK válasza popey37 (#204749) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát akit kchryss írt hogy meghalt, ha jól emlékszem valami jótékonysági céllal tartott maratont, és az utolsó streamje nem az első volt neki a héten amikor egyhuzamban 20 órát streamelt. Ha emlékezetem nem csal akkor voltak magyar streamerek is akik csináltak ilyen maratoni streameket, volt aki 40 órás live-ot nyomott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.