Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203601) eddieke666 válasza BÁ Nutrition (#203600) üzenetére


eddieke666
tag

Nem tudom erre gondolsz-e,de szerintem te a tankrewards oldalt keresed.

(#203602) Melorin


Melorin
addikt

A májusi tankreward ma reggel 7-ig tartott? Csak mert 40 pont hiján nem tudom kivenni a legutolsó jutalmat, és a játékban már nem látok ilyen küldit :(

(#203604) Macka


Macka
veterán


Ma miért csak ilyeneket dob?

(#203605) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#203600) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha arra gondoltál értem, hogy nem érted, de amit írtál abból arra következtettem, hogy a battle pass-re gondolsz... ((#203593) BÁ Nutrition) (Mert hogy azt írtad... :K )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203606) BÁ Nutrition válasza #40993792 (#203603) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

danke sör :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203607) Pug válasza adamgreen (#203588) üzenetére


Pug
veterán

Ivanek gondolkodnak, mivel lehet meg jobban szetbaszni a jatekot...

- mar nincs tobb otletunk...
- meggyorsabb kerekesek...
- aaahhhaaa, meggyorsabb kerekesek...

(#203608) BÁ Nutrition válasza Pug (#203607) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

auto reloader arta ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203609) Dobi 562 válasza ollie (#203577) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! :)

Azota lett meg egy Asz, 2 afk ellenfelet talaltam a sajat bazisukon es spottoltam oket. :P

(#203610) 5-ös kezelő válasza 5-ös kezelő (#203574) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

És tényleg átvisznek szemből, azonos tier-béliek is. Pedig csak a kupola a gyenge pont tudtommal. KV-2 messziről, kapáslövéssel kiszed szemből. 6-os kínai light szemből kiszed, engem pattint sokszor. Tökmindegy, milyen tankkal megyek csatába, felesleges volt gürcölni a jutalom tankért.

(#203611) ollie válasza BÁ Nutrition (#203600) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán erre gondolsz: [link]

A Battlepass teljesen más, azt a játékon belül látod.

mod: közben látom, megoldódott.

[ Szerkesztve ]

***

(#203612) oke


oke
senior tag

Frontline utolsó szakasza meddig tart, holnap éjfélig?

(#203613) dethroner


dethroner
veterán

A május 5-től kezdődött küldetésnek elvileg május 30, vagyis a mai nap volt a vége. Ennek ellenére már nem látom az aktív küldetések között, a lejátszott csatáért se adta meg a 100 tokent, így 90 hiányzik a jutalom tankhoz :F Én értelmezem rosszul, hogy ha valaminek május 30 a vége, akkor azon a napon még aktívnak kéne lennie?
Fura hogy volt egy nap a hét elején amikor este be se lehetett lépni, ezt nem kompenzálják kis plusz idővel.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#203614) 3 válasza 5-ös kezelő (#203610) üzenetére


3
senior tag

A felső páncél elöl és a jármű tetején vékony. A KV-2 HE-vel is beütheti. Lassan száll a lövedéke, vagyis minél messzebbről lő rád, annál inkább felülről pottyan a lőszer a tankodra.

Tankbeváltáskor felhasználhatod. Teszel mellé 2500-3000 aranyat, és lesz egy másik tier 7-es prémium tankod. Kicsit többért vehetsz tier 8-ast is. De az AT sem lehet olyan papír, ha megfelelő pozíciókban használod (hátul, illetve fedezék/domboldal mögött (szerintem)).

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203615) 3 válasza dethroner (#203613) üzenetére


3
senior tag

Jól mondod, ma volt vége. Egy WoT nap 7-től 7 óráig tart. Aminek 30-án van vége, annak 30-án reggel 7-kor van vége. Mivel ez sem 100%, ezért mindig meg kell nézni a WoT hivatalos oldalán és a játékban a küldetéseknél, pontosan meddig tart az adott esemény.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203616) 3 válasza oke (#203612) üzenetére


3
senior tag

Én úgy értelmezem, hogy addig.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203617) ollie válasza dethroner (#203613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mai nap reggel volt vége. Mindig reggel van vége a küldetéseknek, ha jól tudom 7 órakor.

***

(#203618) Rellind


Rellind
senior tag

Sitrep.

WOT vs. Diginet 0:1

DNS szerver átállítása:
WOT vs Diginet 1:0

(#203619) Macka


Macka
veterán

Angol light tankok milyenek? :U

(#203620) ollie válasza Macka (#203619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legrosszabbak.

***

(#203621) Macka válasza ollie (#203620) üzenetére


Macka
veterán

Akkor felejtős....
Tanácstalan vagyok a Chimera spotolj 4000-t küldivel. Light-ból T49 van meg, de nekem az e tank erre alkalmatlan. Passzív spotra nem jó, aktív meg lehetetlen a kerekesek miatt, illetve elég hamar ki is lövik. Azon gondolkodom, hogy T95 -tel megindulok Malinovkàn át a mezőn, lesz, ami lesz. :N

(#203622) Dobi 562 válasza Macka (#203621) üzenetére


Dobi 562
addikt

Meg lehet csinalni T49-el csak kis szerencse kell hozza. A jelenlegi meta nem nagyon kedvez a lightoknak mert tul sok a kerekes tank es elveszik a spotot.

Probalkozz tovabb T49-el es elobb utobb be fog adni egy olyan csatat ahol keves light lesz + nyilt palya. Innentol mar csak rajtad fog mulni (+ a csapaton hogy lojek a spotod).

Mentem mostanaban eleg sokat a T49-el, altalaban 1 lovessel kiszedi az EBR 90-eket. Atut + gyujtas. ;]

(#203623) ollie válasza Macka (#203621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a T49-nek kifejezetten jó a látótávja.

***

(#203624) Macka válasza ollie (#203623) üzenetére


Macka
veterán

Akkor velem van a baj, nagyon nem érzem. :W
Hozzászoktam az EBR-hez. :DDD

(#203625) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Agresszív play. :) Eléggé pontatlan ez a tank. :U

[Replay]

[ Szerkesztve ]

(#203626) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hát ez is letudva. :D Char Futur 4 a garazsban...



Voltak epikus csaták.


Kedves EBRerek.


És olyan találatok bombázással hogy szerintem még az anyja is felsírt. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#203627) CirrMee válasza wwenigma (#203626) üzenetére


CirrMee
addikt

Nekem is sikerült. :)
Apropó: az elmúlt 1-2 napban igencsak felszaporodtak Frontlány' alatt az olyan esetek, hogy a kerekes g*cik (védők) szó szerint lesz*rják a frontot, elhúznak a támadók mögé (mit mögé, spawn és artista vonal mögé bőven), és ott próbálják darálni a spawnoló játékosokat, és az artistákat. Ha kilövik őket, mennek a másik kerekes fossal, vagy jellemzően T92 -essel csinálják meg ugyanezt, még arra is ügyelnek, hogy pontosan arra a helyszínre mennek vissza. Át is szereltem miattuk az M41 görlfrendet, újabban rogyásig megrakom repesszel, mert ezek a majmok másból nem értenek...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#203628) 3


3
senior tag

Sajnos hivatalos, hogy egy tokenért 250 kötvényt lehet kapni. Számomra az elfogadható minimum körülbelül 300 kötvény + 300 arany lenne. 12 tokenért 3000 kötvény egy nagyon rossz vicc. 24-ért 6000. Nevetséges.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203629) hmb válasza Macka (#203619) üzenetére


hmb
aktív tag

jo camo.eros lovegek de a toronyforgas lassabb mint egy heavynek.ujratoltes is baromi lassu.cserebe a mozgejonysaguk is szar.gyakorlatilag ha spottoltak akkor garazs.kilencesre probalom rarakni a kivalisagjelet, nagyjabol akkora az elvezeti faktora mint sjtreszelivel maszturbalni

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#203630) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amikor a light tank játékosok nem képesek spotolni.

***

(#203631) kchryss válasza ollie (#203630) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Könnyű volt markolni vagy már beálltak az értékek a hp növelés óta?

(#203632) ollie válasza kchryss (#203631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, már valszeg beállt (kb 200-zal nőtt a 3 mark elvárás, most 2000), de nem volt nehéz. A HP emelés előtt 93,6%-on álltam, most vettem elő megint. Egy jó játékkal visszaestem 93 körülre, aztán még 2 jó játék jött, és meg is volt. Igazából nagyon alulértékelt a T20, nagyon jó tank, az álcaértéke és a látótávja is vetekszik a light tankokéval, szóval mindig a felderítésre koncentráltam. Persze ez nem mindig jön össze, ha sok a light tank a csatában. A 3 csatában 1528 sebzés és 1178 felderítés volt az átlagom.

[ Szerkesztve ]

***

(#203633) 5-ös kezelő válasza 3 (#203614) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ha csak így nem. :)
-Aranyvásárlással még várok, 2012-ben az összes spórolt pénzemet lenyúlta az Aranyközpont Zrt. 8 év elteltével még csak tárgyalják az ügyet, a csaló-sikkasztó végelgyengülésben fog elhunyni. De már túl vagyok rajta :W :W , végül is csak egy panellakás ára volt akkoriban. Könnyen jött, könnyen ment. :O

(#203634) 3 válasza ollie (#203630) üzenetére


3
senior tag

Nekik is közel 50000 csata volt a hátuk mögött?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203635) ollie válasza 3 (#203634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem attól függ, hogy mennyi csatád volt. Van aki már 10 ezer csatával is jó, van aki soha nem lesz az.

***

(#203636) 3 válasza ollie (#203635) üzenetére


3
senior tag

Arra gondoltam, 50000 csatával lehetne alázatosabb/emelkedettebb a jó játékos ember. Természetesen magam sem hiszem, hogy a WoT jobb emberré teszi azt, aki játszik vele. Csak egy naiv világbékés pillanat volt. Bocsánatot kérek.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203637) Dobi 562 válasza ollie (#203630) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulalok! :R

(#203638) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

leo pta radley. nekem eleg izgalmas volt
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203639) galervin93 válasza Macka (#203621) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig a T49-cel is nagyon jól lehet spotolni. Magas, jó a látótávja. Ha számít a láncolás is akkor kb. bármelyik csatában összejöhet, de ha csak tisztán spot kell, akkor sem kell megijedni. Az aktív spot sem csak abból áll, hogy százzal gázzal kolbászolsz a pályán, hátha találsz egy ellenfelet, a kerekesek miatt erre nem is nagyon van mostanában lehetőség. Én úgy vettem észre, hogy mostanában inkább a csaták második felében, vége felé gyűlik a spot, mert addigra a sok kerekes birka jó eséllyel elhullik, lehet csinálni a dolgod.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203640) ollie válasza 3 (#203636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmivel sem állítottam, hogy jobb ember vagyok azért, mert WoT-ozok. Arra viszont hagy legyen már egy kicsit büszke az ember, ha valamit jól csinált. Ez teljesen normális, emberi reakció.

***

(#203641) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mar a masodik ilyen jatekossal talalkozok hetvegen, Obj 260-al kempel a bazison. Ranezek a statjara es van neki Obj 279e is... :(

(#203642) zodo válasza Dobi 562 (#203641) üzenetére


zodo
nagyúr

Nyilván nem az ő fiókja vagy teljesítménye árán került oda.
Nem tartóm magam jó játékosnak, igaz nem hajszoltam a kampány jutalmakat (4 évig nem is SPG-tem, azóta se) de pl. nekem csak nemrég lett meg a T 55A
Amúgy teljesen változó ki kempel hátul, nekem előbb egy lila light.

(#203643) Massmurderer válasza Dobi 562 (#203641) üzenetére


Massmurderer
őstag

Gondolot te soha nem kempeltél még a játékba.

(#203644) egyedülülő válasza zodo (#203642) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nem vagyunk gépek, hogy mindig ugyanazt hozzuk. Lehet, hogy azt mondta szarok rá most ehhez van kedvem. Nem kötelező mindig ugyanúgy játszani szerintem.
Nem feltétlen vett acc vagy hasonlók az okai, ha ilyet lát valaki.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203645) Dobi 562 válasza Massmurderer (#203643) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt csinal amit akar. (reportot kapta termeszetesen)

De ilyen stattal sajat magatol sosem tudta volna megszerezni se a 260-at sem a 279e-t. Erre probaltam ravilagitani.

(#203646) Pug válasza Dobi 562 (#203645) üzenetére


Pug
veterán

Hat a 260-at meg igen....

(#203647) ooloo válasza Dobi 562 (#203645) üzenetére


ooloo
őstag

Egyetlen egy csata alapján ítélted meg a játékost .. ugyan ezért - nem is olyan régen - lekaptat a fejem . ;] Hmmm...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203648) Dobi 562 válasza ooloo (#203647) üzenetére


Dobi 562
addikt

Te mirol beszelsz? Raneztel a statjara? En igen.

Az a jatekos nem tudta volna sajat magatol kihuzni a 279e-t.

Ha kotozkodni akarsz csak, akkor el se kezd, mar az OFF-ban leirtam, hogy fogok hozzad allni. :)

(#203649) Massmurderer válasza Dobi 562 (#203645) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amúgy te játszól vagy más statját lesegeted??Honna tudod ennyire??Ott álltál mögötte játék közbe vagy mi?

(#203650) zodo válasza Massmurderer (#203649) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem nincs bekapcsolva az xvm sőt több hónapja fent sincs de látni, legalábbis én szoktam nézni a térképen ki hova indul és lehetőség szerint menet közben is próbálom követni a mozgásukat szóval jól látni az "ilyen" játékosokat amihez nem kell mögötte állni.
Legszebb a 3-as heavy szakasz akik negyedét sem sebzik le mint te egy mediummal.
"Ilyenek" statjait én is meg szoktam nézni csata után és nem ér meglepetés mert vagy 300 csatás kezdő tier X-ben, lila aki csak a saját sebzésére hajt vagy van a sok-sok éves alig 1-2k csatás noob de magyarázatként van amikor a "fiam játszott"
Közel 4 percig küzdött és az apja hagyta neki hogy átbújjon a kőfal lyukon de ez sem meglepő, bármi megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.