Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204501) Balesz1899 válasza Kelvin (#204496) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hamis? T10-ben is 2k feletti wn8-a van a tankjai többségével. Ezt is pedózással húzta fel?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#204502) Kelvin válasza Balesz1899 (#204501) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen, 2k-ról 3k-ra az szerinted mi ha nem növekedés és 20e csata kis tier-ben pedig pedo és céllövölde.
Nem is értem miért mentem bele ebbe a sz*rrágásba veletek...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#204503) e-newsee válasza Kelvin (#204502) üzenetére


e-newsee
addikt

Neki az a 20k csata T1-4-ig a csatáinak a 20%-a. Nekem a csatáim 29%-a van T1-4-ben. Akkor én is low tier pedózom? :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204504) jano_77


jano_77
nagyúr

Én is pedo volnék?
AMX 12t-al gurultam egy ÁSZ kört tier8-ban. :U

ezzel a körrel kicsit javítottam a találati arányomon is :B

szerk: mondjuk az érdekes volt, hogy csata előtt 86%-on állt a GM, csata után pedig 81% lett! Pedig nem volt szar kör. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204505) ollie válasza Balesz1899 (#204487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tehát csak Super Conqueror meg 430U lesz a csatákban, esetleg 1-2 EBR.

***

(#204506) Balesz1899 válasza Kelvin (#204502) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Te amúgy miről beszélsz? :DDD
Itt van a statisztikája, gyakorlatilag MINDEN tankkal minimum kék a wn8-a, de rengeteg, amivel unicum szinten teljesít. Tiertől függetlenül.
Biztos azért van pl a BC25t-vel 2200wn8-a 1900 csata után, mert sokat jár le low tierbe :DDD

Nem tudom, hogy feltűnt-e, de Te vagy az egyetlen, aki szerint ez vérlázító, de csak azért is hajtogatod... :D

(#204507) kchryss válasza ollie (#204505) üzenetére


kchryss
addikt

Meg 277 meg wz5a, meg is7, meg progetto meg 140.
A chieftain nem csak tornyozós heavy, hanem nagyon gyors is, 410m-es alap látótávval. Azzal hogy ennyi mindenben jó elveszi a szerepet a klasszikus lassú tornyozós heavyk, a gyors heavy-k és a hagyományos flankelős med-ek elől is. És épp ez a gond vele. A super conq nagyon erős, de csak egy szerepkörben, lassú tornyozós heavy, a többi szerepkörre nem alkalmas. A 430u-val is az a baj egyébként hogy med-nek és a heavy-nek is túl jó, kicsit csökkenteni kéne a mozgékonyságát és akkor a többi med-nek nem venné el a szerepkörét.
Szerintem változatosabb lesz a meta mint az előző szezonban. Én egyébként az ebr-eket is tiltanám.

(#204508) Barret001 válasza jano_77 (#204504) üzenetére


Barret001
addikt

Hát ilyen találati arányt még nem láttam...

(#204509) kchryss


kchryss
addikt

Játékban a T28HTC HT-10-es küldetés leírása:

Simán top3 lettem Löwével xp-ben erre nem adta meg a küldetést. Megnéztem angol leírásban és úgy néz ki nem xp-ben kell top3-nak lenni hanem sebzésben mindkét csapatban. Király a magyar fordítás ...

[ Szerkesztve ]

(#204510) wwenigma válasza ollie (#204505) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jöhetnek, FV4005-tel varom. :P

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#204511) Dobi 562 válasza kchryss (#204507) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kranvagn-t nem is szoktak vinni rankedra?

(#204512) jano_77


jano_77
nagyúr

Más is kapott ilyen szerencsenapos email-t a WG-től? Mi ez pontosan? Vmi olyasmit ír, hogy nyissam ki az ajándékomat. :F Játékon belül fogad majd egy ajándék, amit ki lehet nyitni és attól függően, mennyire vagyok szerencsés lesz benne X nap prémium fiók? :F :U

Rangsorolt csaták:
Én nagyon örülnék, ha nem lehetne részt venni rajta a reward tankokkal, ezzel hátrányba szorítani azokat, akiknek nincs meg egyik sem mondjuk. Tök jó, hogy írtak végre a csatákról és a változásokról, de időpontot NEM láttam sehol!? Esetleg tudja vki, mikor lesz? :F
"Új tételek kötvényekhez
A Ranked Battles 2020-2021 elindításával frissítjük az in-game boltban elérhető kötvényekre vonatkozó termékek listáját. Rengeteg értékes és hasznos jutalmat kínálunk az Ön számára, így maradjon velünk!" - de mikor?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204513) dokee78 válasza #40993792 (#204457) üzenetére


dokee78
félisten

Érdemes gyűjteni tovább a kulcsokat?
Mert Tier 9-es tankot nem szoktam megtartani.

Arról nincs infó,mikor és mire cserélik a kötvényért vásárolható tankokat?

[ Szerkesztve ]

(#204515) e-newsee válasza jano_77 (#204512) üzenetére


e-newsee
addikt

Pontos időpont nincs, de azt itjak:
"The first Season will kick off in mid-summer..."
Szóval szerintem júliusban indul egy valamikor.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204516) Dobi 562 válasza jano_77 (#204512) üzenetére


Dobi 562
addikt

En nem kaptam ilyen emailT de az en esetemben az evfordulos Progetto 30 napos berlet is elmaradt... :(((

(#204517) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#204511) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Remélem nem, az a baj vele, hogy tiszta fos. Obj268 és minden más 152-155m repesz sokat spalsh-sel az elején. 300dmg-k jönnek be a mantlelet ért lövésektől, de fv4005 sebzett már 500 splasht is a torony alsó harmadáról. Kis kaliberű lövegek ellen szuper (conqueror).

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#204518) mormota79


mormota79
tag

Azt hiszem a WG tegnap már érezte, hogy nem szivathat tovább :DD
Ahogy elértem az 50%os győzelmi arányt 1-2 hónapja csak folyamatos szívás volt, de tegnap mindent engedett. Olyan csapatokkal is simán nyertünk amiből annyit nem néztem ki hogy 2-3 tanknál többet ki fogunk lőni.
Tartsa meg szokását kedves WG :C

(#204519) inferno88 válasza Dobi 562 (#204516) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem is jött mail. Volt valami mission, amit teljesítve kaptam 15 darab 5x-ös szorzót. Hurrá, így már van 52. Már nem érdekelnek, mert jobban szeretek farmolni a prémekkel.

Semper fi!

(#204520) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, 430U-ra fokozott szellőzést, vagy vertstabot dobjak? Eddig célzó és töltő van rajta. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204521) BloodRay válasza Eugene Roe (#204517) üzenetére


BloodRay
veterán

Mennyit szeretnél?... :U
Szerintem jó kis tank, pedig anno nem gondoltam, hogy ennyire megszeretem a svéd nehezeket.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#204523) 3 válasza e-newsee (#204520) üzenetére


3
senior tag

Álcahálót.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204524) e-newsee válasza 3 (#204523) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszönöm a szakértő választ... :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204525) e-newsee válasza #40993792 (#204522) üzenetére


e-newsee
addikt

Neked tényleg! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204526) vJokka válasza e-newsee (#204520) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én dobnám a célzót, helyette mehet vstab, harmadiknak meg optika vagy szellőzés.
Itt egy összehasonlítás: [link] , vstab+töltés alap, 3. célzó - venti - optika, skilleknek Bia+Snapshot+Smoothride+Sit.Aw.-t állítottam be.

(#204391) popey37:
Ha jól emlékszem, viszonylag magas pinggel (~100) játszol. Esetleg próbálj meg egy szerver célzó modot felrakni (igen, tudom rühelled a modokat, de a játékban lévő szerintem inkább zavaró), mivel a nagy ping produkálhat a leírtakhoz hasonló dolgokat. Én korábban az Awfultanker ServerMarker modot használtam: link (mostani netemmel már nincs rá szükségem 20-30-as ping mellett).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#204527) Dobi 562 válasza e-newsee (#204520) üzenetére


Dobi 562
addikt

Vstab + toltesgyorsito + szellozes

Kozelharcolni kell vele, arra valo a pancelja es az agyuja is arra alkalmas. Ezert a dpm + pontossag kimaxolasa a legfontosabb szerintem.

(#204528) hulp01


hulp01
senior tag

Ez a játék egyre röhejesebb. Három láncolós lövés egymás után. Persze engem minden sebez. Elsőre kapok valami 700-1000 körüli lövést egy td-től, aztán egy kibaszott táras fos kivégez. A normál tankok teljesen játszhatatlanok. 7 lövésből 7 talált és abból 3 pen. A többi lánc, vagy a magic ruszki oldalpáncél. Ha egy pixel belelóg a célzókörbe a láncból, akkor 100%, hogy oda megy a lövés.
De persze a kurva matricákat azokat fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

(#204529) 3


3
senior tag

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/home-sweet-home-style-giveaway/

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204530) popey37 válasza Kelvin (#204488) üzenetére


popey37
addikt

akkor rám mit mondanál ha összefutnánk csatában, High tier pedo?

ugyanis én pl. nem igazán játszom tier 6 alatt, csak ritkán, amint látod.
előszeretettel használok goldot, mint mindenki más, mert a +2 tier sajnos megköveteli. én is szoktam anyázni, mert szopó roller van, de nem szoktam az ellenfelet szidni, max a kemper red line usereket.
miért baj az ha valaki goldot lő? ez a probléma már ezerszer ki lett tárgyalva: mindenkinek adott a lehetőség a gold löszerre, éppen ezért szüntették be a goldlöszert goldért dolgot. most sima creditért megveheted és lőheted te is.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204531) popey37 válasza vJokka (#204526) üzenetére


popey37
addikt

köszi, feltettem, remélem nem tiltott mod. viszont a sajáthoz képest jóval pontosabb lett a löveg. lehet valami ebben a ping dologban. majd otthoni gépen is tesztelem, bár otthon 30 alatti a pingem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204532) Barret001 válasza popey37 (#204530) üzenetére


Barret001
addikt

Azt mondaná,hogy reroll acc :D

(#204533) kchryss válasza jano_77 (#204512) üzenetére


kchryss
addikt

Mint múltkor írtam júniusban és júliusban várható 1 ranked és egy cw kampány. Akkor úgy gondoltam a ranked jön előbb aztán majd a kampány, de mint kiderült a kampány most jön, pont te linkelted. Szóval jún. 29. - júl. 13. kampány. Ranked 3 hét szokott lenni és várhatóan nem lesz egyszerre a kampánnyal. Én júl. 20. körülre tenném a ranked kezdés várható időpontját.

(#204534) popey37 válasza popey37 (#204531) üzenetére


popey37
addikt

a 4. csata után a célkereszt helyén egy 1 cm vastag vöröskereszt jelent meg :C semmit sem láttam a csatából. :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204535) vJokka


vJokka
aktív tag

Nem egy redline-camper féle TD csata, high-caliber küldit próbálom csinálni, mehetnékem volt (nyomokban balf*sz ellenfeleket tartalmaz :DDD ).


Replay

(#204531) popey37 : Szívesen! Fent van a hivatalos fórumon is: [link]

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#204536) Barret001 válasza popey37 (#204534) üzenetére


Barret001
addikt

Bementél gyógyítani? :D

(#204537) Eugene Roe válasza BloodRay (#204521) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Full immunity kellene szemből :D nekem is tetszik, csak azt hittem imbább, így csak egy tök átlagos nehéz picit megfűszerezve.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#204538) dokee78


dokee78
félisten

Nem lehet itt normális csatát menni az összes be toborzott szar bot játszik.

(#204539) popey37 válasza Barret001 (#204536) üzenetére


popey37
addikt

ja le is szedtem hamarjában, inkább többet lövök de ez valami borzalom volt, a célkereszt helyén egy 1 cm vastag vöröskereszt, mindent kitakart, semmit sem láttam, bementem yolozni, azért összejött 2200 sebzés mire kiszedtek.
viszont ezzel a csiftennel tényleg csinálhatnának már valamit, nem hiszem el, hogy 4 303mm-es és 5 395 mm átütésemet is benyelte, persze neki minden lövése sebzett. csak azért nem lötem rá repesszel, mert mire betöltöttem kiszedett. de szerintem azt is benyelte volna 7 killje lett meg 10k sebzése és sértetlen volt a csata végén.
értem én hogy cw tank meg op, de ennyire? a játékosnak meg volt 5k személyes értékelése meg 1400 átlagsebzés.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204540) ollie válasza popey37 (#204539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van beépített szerver oldali célkereszt is, kapcsold be azt, azzal is jóval előrébb vagy.

***

(#204541) BloodRay válasza Eugene Roe (#204537) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezt most nem teljesen értem mit szerettél volna írni, de pont ez a jó benne, higy kicsit extrább egy normál heavy-nél.
De mi, legyen táras, menjen 60-al és még sebezhetetlen tornya is legyen?? De lőjön is helyetted weakspotra nem? :))
Persze csak ha te vezeted, az ellené legyen fos. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#204542) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#204537) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tiszta a dolog. Most akkor neked konkretan problemad van a Kranvagn-al, meghozza az, hogy a TeDe-k repesszel "csak" 3-500-at sebeznek a tornyaba? Es ezert nem szeretnel Kranvagn-et latni a ranked-ban? :F

(#204543) 3 válasza dokee78 (#204538) üzenetére


3
senior tag

Hasonlót tapasztaltam én is. Mentem néhány kört, de ha nem artyval voltam, a legtöbb csatában már induláskor blokkoltak. Mintha a WASD lenne a világ legnagyobb kihívása. Amikor lighttal voltam, mindenféle tankokkal jöttek oda, ahová én, és többször is elállták a visszavonulási útvonalam. Most sem értem, miért. A szándékos és a figyelmetlen blokkolást általában észre lehet venni, utóbbit tolerálni is lehet, de az ész nélküli "azt sem tudom, hol vagyok" blokkolás idegesítő. Természetesen megestek a szokásos dolgok is, mint például, hogy az egyik oldalon pár ellenséges tank felőrölte és kivégezte a csapatom kétharmadát, vagy hogy 10v4-es túlerő és a pálya uralása mellett vesztettünk, mert a kollégák sem gondolkodni, sem együttműködni nem voltak képesek. A kedvencem az volt, amikor a 10v4-es csata vége felé (akkor már 5v4 volt) jeleztem, hogy lövöm az artyval a célpontot (gondolván, hogy a közeli csapattársam fedezékben - ezáltal életben - marad). Lőttem, a lövedék repülése közben a csapattársam kibújt, kilőtte az ellenséget, aztán kilőtte őt egy másik ellenség, én meg töltöttem, és tudtam, hogy a maradék három hülyével sem vagyok előrébb. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204544) 3 válasza popey37 (#204539) üzenetére


3
senior tag

A PMOD-ban van szerveroldali célkereszt (is). Ha használod, a játékban be kell kapcsolni a szerveroldali célkeresztet. A PMOD konfigjában engedélyezni lehet, hogy a kliensoldali- és a szerveroldali célkereszt is megjelenjen (ld. pl. a legutolsó Circon videót).

A PMOD gyárilag négy célkereszt-skint tartalmaz, de ha kell, szerintem elő tudok bányászni egy kb. 70 célkeresztet tartalmazó csomagot hozzá (csúnyábbnál csúnyábbak vannak benne). A célkeresztek DDS fájlok, megfelelő szerkesztővel csinálhatsz sajátot is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204545) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elso Tank Asz az uj terkepen (Berlin). T34-3 beta him megmondta az elejen "next lost battle". Azert en megprobaltam osszeloni a Nagy Kalibert. 20-bol 20. csata volt es meg 1 hianyzott. Ezzel a nemet/japan kuldetesekbol mar csak a legutolso van hatra. Tovabbra sem ertem az ilyen 46%-os Toketlen Tonik mi alapjan dontik el csata elejen, hogy most nyerni vagy vesziteni fog-e a csapat. Nekem nem szokott egyertelmu lenni meg csata indulasa elott. Ki erti ezt? :F

5600 kombinalt damazs, 1545 alap xp, 98k tiszta bevetel.

Replay.

(#204546) 3 válasza Dobi 562 (#204545) üzenetére


3
senior tag

Neki már az vereség, hogy ott voltál, mert nem egy ligában játszotok.

A béta hímségről annyit, hogy nem ő mutogatja a nagyvilágnak, hogy mit ért el egy számítógépes játékban, miközben lebétahímez valaki mást.

Szerk.: Elfelejtettem, hogy nincs kacsintós smiley.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204547) Dobi 562 válasza 3 (#204546) üzenetére


Dobi 562
addikt

Regen a "nyavognak mint a fosos kismacskak" kifejezest hasznaltam azokra akik mar csata elejen feladjak es ezt kozlik is a csapattal rombolva a moralt. De multkor lattam, hogy valaki le "beta male"-ezett egy ilyen nyifi-nyafit es megtetszett. Azota ezt hasznalom. Mondjuk jobban is illik rajuk. ;]

Ez egy WoT-tal foglalkozo forum, nekem raadasul eleg jol is megy a jatek, nehogy mar szegyenkeznem kene mikor megyek egy Asz kort! Jelenleg ez a kedvenc hobbim es orulok mikor megyek egy kiemelkedot, sot ezt meg meg is osztom hatha valaki mas kivancsi ra, esetleg a tankra, pozicionalasra az adott palyan.

Annak meg nyilvan oka van, hogy te nem vallalod fel a jatekbeli nevedet, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#204548) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] a V4 en jól látom hogy átment a lövedékem? és hogy???

(#204549) Balesz1899 válasza Dobi 562 (#204545) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Gondolom be volt nála kapcsolva az xvm esélylatolgatós opciója, ami kb a legnagyobb baromság a modok közül. Egy ideig használtam, de amikor azt láttam, hogy a marhái a csata indulása után azonnal mennek megfulladni, csak mert 20%-ot jósol az xvm, egy kicsit elég lett belőle.

(#204550) popey37 válasza 3 (#204546) üzenetére


popey37
addikt

hát én meg szeretem megmutogatni hogy miket értem el, akár egy játékban is, csináld utánunk.
ott a hirességek csarnoka, nem egy tankommal voltam már top 3-ban. és igen büszke vagyok rá, hogy többszázezer játékos közül ott vagyok az elején , nem unicum játékosként.
esetleg még említhetem a 3 gunmarkot a tankjaim csövén, azt sem a legyek hordták össze, melózni kellett érte.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.