Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203401) kchryss válasza Macka (#203386) üzenetére


kchryss
addikt

4k spot küldi ha jól emlékeszem akkor sheridan prokhorovka volt. De igazából bármelyik angol/amcsi 10-es light, med és még heavy is alkalmas rá (T57 heavy kivételével). 4k nem olyan sok, nem annyira a tanktól függ, fontosabb a pálya, mm és a tapasztalat, hogy észrevedd és élj a lehetőséggel amikor spotolni lehet.

(#203396) jano_77
Nem azt írtam hogy ez alapján a 3 csata alapján mennyire szar hanem hogy pont annyira szar mint amennyire az ebből a 3 csatából látszik. Remélem érthető a finom különbség. :)
Magyarul ebből a 3 csatából semmi újat nem állapítottam meg, játszottam már vele korábban másik játékmódokban, láttam egy rakás streamet amikor skill és daki 3 markolta és pontosan tisztában vagyok a gyengeségeivel, tudom hogy rossz tank. A statot azért raktam be mert baromi látványos hogy mindennel ment tegnap ezzel meg egy 6-os tank szintjén mozogtam. :D

(#203400) Balcsix

Az ingame kiírás szerint szombaton már nem kapsz új tokent, a pénteki tokeneket lehet teljesíteni szombat reggel 7-ig.

(#203402) Balcsix válasza kchryss (#203401) üzenetére


Balcsix
senior tag

Köszi az infot!

(#203403) Macka válasza kchryss (#203401) üzenetére


Macka
veterán

Köszi!
A Chimerabol már csak az angol vonalon van vissza 4 küldetés, de nem akarja beadni egyiket sem. Sőt, ma olyan szinten voltam szopóágon, hogy az átlag wn8-am felét sikerült hoznom. Ha egyáltalán talált is a lövésem, max láncolt, agyhalott csapat, stb...

(#203404) dokee78


dokee78
félisten

Nemrég elment az áram 2x és azóta nem lép be és nem is talál szervert a játék.
Sőt a wot weboldal is hibásan töltődik be.

Másnak minden rendben?

(#203405) ddt500hu válasza dokee78 (#203404) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nálam minden ok.

(#203406) kraven54 válasza dokee78 (#203404) üzenetére


kraven54
aktív tag

Nem tudom Digid van-e de azoknál gond van a belépéssel.

(#203407) dokee78


dokee78
félisten

Igen Digi!
Akkor ez a gond?
Frissítési szolgáltatáshoz sem tud kapcsolódni!

(#203408) Met válasza kraven54 (#203406) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem Digi van és nincs semmi gondom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#203409) Barret001 válasza dokee78 (#203404) üzenetére


Barret001
addikt

Indítsd újra a "modemet". Volt hasonló gondom nekem is.

(#203410) jano_77 válasza dokee78 (#203404) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem tegnap a meccstippelős oldal nem jött be vmiért, a játék fő oldala bejött, nem volt gond. A tippelős oldalt még nem tudtam ellenőrizni azóta.
Azt elmondaná nekem vki, hogy ha jól tippelek meg egy meccs eredményt, akkor mit kapok érte és mit kell csinálni? Az egyik eredménynél - most meg tudtam nyitni az oldalt itt a melóhelyen - azt írja, hogy a tippem jó volt, de "Mission not completed"!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203411) 3 válasza jano_77 (#203410) üzenetére


3
senior tag

Nálam már/most jó.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203412) dokee78 válasza Barret001 (#203409) üzenetére


dokee78
félisten

Modem,router is volt áramtalanítva Wargaminges játékok továbbra sem találnak szervert.

(#203413) jano_77 válasza jano_77 (#203410) üzenetére


jano_77
nagyúr

2 tippemnél azt írja, hogy teljesítettem a küldetést - fogalmam nincs, hogy mi volt az :F - és egynél hogy nem teljesült!? Milyen küldiket ad a jó tipp?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203414) nanus válasza jano_77 (#203413) üzenetére


nanus
senior tag

Azt nem tudom mint ahogy azt sem hogy vajon a 3 jó tippre jött -e a 3x1 nap prém :D ,mert sem a tippelős oldalra sem a Tank Rewardsra nem tudok belépni :D

(#203415) nanus válasza nanus (#203414) üzenetére


nanus
senior tag

Most már a játék is lehalt ....hulla az egész fos mindenestül :DDD

(#203416) Barret001 válasza nanus (#203415) üzenetére


Barret001
addikt

Majd írnak rá egy frissítést :)

(#203417) nanus válasza Barret001 (#203416) üzenetére


nanus
senior tag

Akkor mindjárt a frissítés frissítését is megcsinálhatják,a játékba lépésnél állandóan beadta a klán chatbe írtakat egy hét után is ,a tank összehasonlítást is hiába töröltem ,minden belépés után újra bent volt, a kerekes geciket nerfelné inkább a tö-öm ki van hogy 4xx -t lő belém akár mivel vagyok ,én meg a 660 átlag sebzésű repesszel is 200 sebzek rajtuk ,már amikor eltalálom,és nem kritikalt lövök :D :DDD

(#203418) jano_77 válasza nanus (#203415) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos túl sokan akarnak FL-olni munkaidőben és nem készültek fel rá! :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203419) e-newsee válasza jano_77 (#203418) üzenetére


e-newsee
addikt

A sok hómofiszos! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203420) jano_77


jano_77
nagyúr

Tanks.gg oldalon nézegetem a tankokat - megvettem a Renegade-t és azt néztem meg, így kerültem oda - és most nézem, hogy a Kpz 50t adatok alapján milyen fasza kis med.
Standard B és AMX 30-al hasonlítottam össze és baromi jó célzás és töltésidővel rendelkezik, mellé jóval páncélozottabb mint a másik kettő és még a látótávja is jobb. Ezek mellé még az életereje is több. Már bánom, hogy nem mentem rá a rangsorolt csatákra, mikor ezt lehetett megszerezni. (asszem abból lehetett) :((( :O :W
De mondjuk az is érdekes, hogy a Renegade-nak nagyobb látótávot tudok kimaxolni - tier8 HEAVY - mint a 9-es medeknek! VICC

Megnéztem a FL nyeremény tankokat is. Phase már meg van, így azt csak az Obj.777 v.II-el való összevetés miatt néztem meg. Papíron a Phase jobb mint az Obj. Így már biztos vagyok abban, hogy a franszia Chat Future 4 fogom kivenni a héten, ha meg lesz a 2 szükséges token.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203421) Barcelona95 válasza jano_77 (#203420) üzenetére


Barcelona95
tag

Én csak az AMX 30-cal tudom összehasonlítani, de attól szerintem gyengébb.
Az AMX 30-nak kisebb ugyan a penje, de csak ~0,4 mp-el tölt tovább és 390-es alfája van.
Az 50t ágyúja papíron jó, a valóságban nem, össze-vissza lő és kicsiket is sebez.
A sebessége jó, de érzésre az AMX 30 jobban gyorsul.
A toronypáncél viszont elég erős, tud pattogtatni.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#203422) Balesz1899 válasza jano_77 (#203413) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Minden tipp után kapsz egy küldetést. Csak akkor játszik a tipped, ha a küldi kész.

(#203423) dokee78 válasza jano_77 (#203420) üzenetére


dokee78
félisten

Én a Phase-en gondolkodom,kissé aggaszt a Char Futur 4 sec idő a lövések között.

(#203424) Kiki18 válasza dokee78 (#203412) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem sem működik, Digis vagyok.
Valami a szolgáltatóval lehet, mert céges vpnen keresztül viszont működik a game gond nélkül. :K

(#203425) szállitó válasza Kiki18 (#203424) üzenetére


szállitó
senior tag

Köszi akkor nem küzdök...

(#203426) kchryss


kchryss
addikt

Net kapcsolódási gondoknál érdemes kipróbálni a régi bevállt módszert, átírni a dns kiszolgáló címét az open dns-ére vagy a google dns-ére:
(#191145)

(#203427) jamba válasza kchryss (#203426) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Köszönöm,a módszer bevált :R

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#203428) nanus válasza kchryss (#203426) üzenetére


nanus
senior tag

Köszönöm az emlékezet frissítést,ez bevált :R

(#203429) dokee78


dokee78
félisten

Aki nézett már videót nevesebb streamerek,hogyan vélekednek a Char Futur 4-ről?
Francia táras tankok bejönnek.
Viszont aggaszt amit feljebb írtam.

Első tervem a Phase volt,de igazából nem érzem a tornyozást.
Object 777 meg nem igazán tetszik.

(#203430) nanus válasza dokee78 (#203429) üzenetére


nanus
senior tag

(#203431) kchryss válasza jano_77 (#203420) üzenetére


kchryss
addikt

Szeretem a Kpz 50t-t. Főleg azért mert egyedi kinézetre és játékstílusra is. OP-nak nem mondanám. Ha már az amx 30-cal vetetted össze akkor meg kell jegyezni hogy majdnem ugyanannyi a töltésidejük, de az amx-nek 390-es alfája van a Kpz 50t-nek meg csak 320. 9-es tankok között kifejezetten alacsony a Kpz 50t dpm-je. A standard b-vel töltésidőt és dpm-et összevetni nem érdemes mert az táras tank.
A páncélja elég troll, de nagyon nehéz jól beforgatni, néha minden beüti néha meg minden pattog róla. A 8 fokos gundep a valóságban sokkal kevesebbnek tűnik a torony, löveg és test speciális elhelyezkedése miatt.

Kis érdekesség, hogy a Kpz 50t 2700 átlag sebzésre és 60% wr-e csak 2200 wn8-at ad, míg a T55A 2300 sebzésre és 52% wr-re 2700 wn8-at. Vagyis sokkal jobb teljesítményre kevesebb wn8-at ad a Kpz 50t. Erre nyilván az a magyarázat, hogy sokkal magasabban van az átlag vele, mert egyelőre jobb játékosoknak van még csak meg. A T55A-t többnyire már sikerült beszerezniük a gyengébb játékosoknak is.
Egyébként a T55A szerintem erősebb tank mint a Kpz 50t. Ennek kicsit ellentmond hogy jobb az átlagom a Kpz 50t-vel de erre az a magyarázat, hogy azzal csak akkor játszottam amikor jól ment a játék, a T55A-t meg sokszor elővettem olyankor is amikor rossz passzban voltam. Sokszor a T55A-val csináltam meg a napi 1 csatát a tokenért és az első csatában még bot szoktam lenni bemelegítés nélkül, ezek a közel 0-ás csaták meg lehúzták az átlagot. Koncentráltan játszva mind a két tankkal 2500 körüli átlagot tudnék, de a T55A-val könnyebb játszani.

(#203432) nanus válasza kchryss (#203426) üzenetére


nanus
senior tag

Egyébként most már működik átírás nélkül is. :R
A Digiről meg ennyit:

(#203433) jano_77


jano_77
nagyúr

EBR75-el hogyan tudnak az ellenfelek akkorát belém sózni, hogy azért forgatom a fejem, hogy hol van egy böszme heavy, ami eltalált?!? Én meg a sima lőszerrel lövök, akkor 200-250 sebez, ha HE-t akkor meg örülök, ha 200 meg van!? Nagyon idegesítő a FL-ban, hogy jönnek szembe és sebzek 200, Ők meg belém vernek 300 vagy felettit!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203434) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#203433) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg kb cross motorral se tudsz olyanokat csinalni mint azzal keres g*c*vel
plusz ugye a kereke amerika kapitany panceljabol van

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203435) egyedülülő válasza BÁ Nutrition (#203434) üzenetére


egyedülülő
őstag

Vibránium.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203436) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#203434) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az, hogy miket csinál az egy dolog, mert nekem is néha olyan helyzetből tovább megy, amikor azt látom már, hogy melyik lesz a következő tank, mert felborul, felrobban, de nem, mert talpra fordul és megy tovább. De a lövéseket tényleg nem értem!? Nekem miért nem basz oda akkorát?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203437) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez is meg van :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203438) e-newsee válasza jano_77 (#203437) üzenetére


e-newsee
addikt

Hamar letudtad! Grat!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203439) dokee78 válasza jano_77 (#203437) üzenetére


dokee78
félisten

Én is ez mellett döntöttem.
Kipróbáltam egy csatára,tetszik,viszont szokni kell azt a 4 sec töltést.

Kapott egyszép évfordulós festést!

(#203440) jano_77 válasza e-newsee (#203438) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap épp volt időm este játszani és a 10-es szintig vittem el, amiért meg volt a hiányzó 2 token. A héten azért elviszem a 15-ig és utána behúzom majd a kötvényeket, mert arra szükség van/lesz még. :K :B
4 csatát mentem vele tegnap, csak hogy ne feküdjek le úgy, hogy ki sem próbáltam, és elsőre nekem tetszik, szimpatikus járgány - igaz én szeretem a táras tankokat (BC25t, BC25t AP, Standard B, Skoda T50, TVP 50/51, Lorr 40t).
A lövege egészen jó, pontosnak tűnik és nagyot ver. Jó az álcája, nehezen vettek észre. A páncélja tud meglepetést okozni - néztem párszor nagyot, hogy tudott lepattanni az enemy - persze lehet, hogy ez a beetetős időszak még, aztán majd idővel, mikor már sokan kivették, hirtelen elveszti ezt a csodás oldalát a páncélzat. (láttunk már hasonlót a játékban :U )
A 4 sec várakozás két lövés között azt kicsit soknak érzem, de hát ez van, meg kell szokni.
Minél több csata, több tapasztalattal szerintem jóban leszünk majd. :B

Én ilyet raktam rá:

dokee78: látom csigaszemet tettél rá, vagyis TD módban második, harmadik vonalból használod majd!? Én is fontolgatom, mert azért nem agyon páncélozott járgányról van szó, nem egy Obj.430. A legénységed nem látszódik, így nem tudom mennyire edzettek, milyen skillekkel bírnak, de a 6-ik érzék direktívának van haszna, értelme ha van 6-ik érzék a Parancsnokon? (ezt másoktól is kérdezem, mert rengeteg van a garázsban, de sosem használtam még?)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203441) ooloo válasza dokee78 (#203439) üzenetére


ooloo
őstag

Ez meg mi az istennyila.... Végtelen nagy javító ? :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203442) jano_77 válasza ooloo (#203441) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan! Ez volt már a PHASE-el is és talán volt azóta még másik tank is, amiben ilyen volt, de most nem mondom meg, hogy melyik. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203443) e-newsee válasza jano_77 (#203442) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van, végtelen javító, nem kell rátenni a tankra külön. Ha jól tudom, a 3 FL jutalomtankon van ilyen jelenleg. Tehát az Obj. 777 v2-n is lesz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203444) ooloo válasza jano_77 (#203442) üzenetére


ooloo
őstag

Ja... vagy úgy . A nyereménytankokhoz lehetett megszerezni . Így már világos . :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203445) ollie válasza dokee78 (#203429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt mondják, hogy jobb a batchat.

***

(#203446) dokee78 válasza jano_77 (#203440) üzenetére


dokee78
félisten

Csiga szemet használok,mert nem valami nagy a látótávolság optikával sem.
Így bokorból sunnyogok egyelőre.

Azért tettem 6. érzék direktívát,mert akkor még úgy állt,hogy a hozzá kapott legénységgel fogom,használni.
Viszont bele tettem a Bat Chat legénységet (6. Skillt húzom).
Nem tudom a Lorraine 40t vagy a Char Futur lehet jobb a kopasz legénység húzásra.

[ Szerkesztve ]

(#203447) jano_77 válasza ollie (#203445) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez biztos, a nyers adatok alapján is, de érzésre is. De azért nem lesz rossz ez a kis dög. Mégis csak egyedibb, mint a sokadik Ojjektum. ;)

dokee78: 481m nem elég szerinted? :N De amúgy lehet én is felteszem inkább majd a csigaszemet, mert valszeg jobban lehet majd használni másod vonalból. Nem frontra való tank. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203448) jano_77 válasza ollie (#203445) üzenetére


jano_77
nagyúr

Helyesbítenék! Adatok alapján a Char Futur tűnik jobbnak hajszállal, de azért a 6-os tár, ráadásul a 2,73 vs 4 sec lövések közötti töltés idő az sok azért.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203449) e-newsee válasza ooloo (#203444) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem kellet megszerezni, a tankokat így kapod, ez is egy extra náluk. Ha jól tudom, nem tudod leszerelni sem, ez alaptartozék. A nagy előnye ugyebár, hogy nem kell megvenni. Bár kérdés, hogy ez mekkora előny. Nekem is vagy 50db nagy javító van a depóban.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203450) jano_77 válasza e-newsee (#203449) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem szerintem 200 felett van a nagy javítók száma, mert rájöttem, hogy jobb a kicsi, ami gyorsabban töltődik újra. Annyit lehet ezzel csinálni, hogy a 4-es slotból át lehet rakni az 5-re, ami nálam szerencsésebb, mert minden tankon a javító az 5-re van rakva, hogy ha láncolnak, akkor 5-5 pillanatok alatt és már mehetek is tovább - kivéve, ha azonnal lelövik újra. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.