Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204351) popey37 válasza Dobi 562 (#204348) üzenetére


popey37
addikt

a másik fele: bot béla tanuljon meg játszani, úgy ahogy a többi megtanul, ha meg balfék akkor keressen valami más játékot ahol van sikerélménye is. mert azt nem hiszem el, hogy belép és játszik csak azért hogy kilövesse magát az első 2 percben.
valamelyik nap összehozott a sors egy igazi kemper magyar játékossal tier 9-es phase tankkal volt, a csata elején elbujt a sarokba és onnan vezényelt. a végén meglestem a statját: fekete wn8 20k csata és szinte az összes megvehető prémiumtank a garázsában volt. kérdezem én: az ilyen minek játszik?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204352) Dobi 562 válasza kchryss (#204350) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha nem jatszottam volna elotte sokat a 9-10-es Skodaval (amiknek nagysagrendekkel jobb a lovegkezelesuk) valamint a Progetto 46-al, akkor azt mondanam a Skoda T27 elmegy, atlagos tanknak de igy...

Mentem vele delutan parat de ahogy irtam vegig az jart a fejemben, hogy mennyivel tobbet tudtam volna hozzatenni a csatahoz ha Progetto-val lennek, ugyhogy utana mentem a Progetto-val is.

Egyszeruen a Progetto-val elvezet a jatek, meg akkor is ha 11-bol 3-szor tier X-be rakott. Skoda-val sokszor van, hogy kitarazok es abbol 1 sebez, utana 20 mp varakozas a kozetkezo tarra ami megint csak hasznalhatatlan lesz...

[ Szerkesztve ]

(#204353) Dobi 562 válasza popey37 (#204351) üzenetére


Dobi 562
addikt

Regen en is igy gondolkodtam ahogy te. Azutan megertettem, hogy mindenkinek mas jelenti a jatekelelmenyt. Azok a fekete wn8-as jatekosokat is valami megfogja a dologban. Nyilvan nem a stat javitas miatt vannak meg itt de valami csak raveszi, hogy megint rakattintson a csata gombra.

A masik meg, hogy ok nyilvan nem tudjak hogy rosszul jatszanak ezert nincs is ra igenyuk hogy javuljanak, ezert nem fognak utana nezni gyenge pontoknak, taktikaknak, stb.

(#204354) popey37 válasza Dobi 562 (#204353) üzenetére


popey37
addikt

itt nem is az a baj, hanem az, hogy 7-8k-s értékeléssel rendelkező játékosok szinte op tankkal kempelnek a csata végéig és kijönnek 0 sebzéssel. ha csak kicsit is játszanának, talán nyernénk is néha. a maim 12 csata 1 nyert meccs, 2k wn8 és 2k feletti átlagsebzés, volt benne 6 tier 6-os csata is. ennél többet nem tudok hozzátenni, egyedül 12-13 balfasz helyett nem tudom lehozni a csatát.
csak az zavar, hogy mindig a fasz rossz végére tesz be, a nyomik meg mindig győznek. közel 1700 wn8-am van, nem érzem magam átlagos játékosnak, pláne a kedvenc tankjaimmal nem, és mégis szívok mint a torkosborz állandóan. :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204355) popey37


popey37
addikt

1600 sebzéssel top sebző vagyok egy tier 9-es csatában és nyerünk, kapok rá 859 wn8-at. a másik 0 sebzéssel 721 wn8, teljesen nulla, semmit nem csinált. biztosan jól van ez így.
huu, alig várom, hogy hazaérjek és előszedjem a távcsövemet. onnantól a wot bekaphatja amire gondolok.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204356) nanus válasza tumikas (#204342) üzenetére


nanus
senior tag

Ezt elviszem az üzemorvosnak EKG -helyett :D

(#204357) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan lehet tervrajzhoz hozzájutni?Lehet venni?

(#204358) jano_77 válasza Injun (#204357) üzenetére


jano_77
nagyúr

Játszol és teljesíted a napi küldiket illetve a Battle Pass-ban haladsz előre!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204359) Injun válasza jano_77 (#204358) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi

(#204360) BÁ Nutrition válasza popey37 (#204355) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem xp-re gondolsz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#204361) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#204362) hulp01


hulp01
senior tag

A ToT miatt megvettem a Centurion AX-et és mostanában azzal játszogatok. Az elején nagyon jól indult, 2,5k körüli átlagsebzés meccsenként. Aztán most már ott tartok, hogy sokszor annak örülök, ha 1k fölé megy. Egy csomó olyan csata van, hogy mire elérek az egyik oldalon a megfelelő helyre, a másik oldalon meghalt mindenki. Vagy nem érek oda, mert a gyorsabb tankok kilőnek mindenkit. Elsőnek se nagyon éri meg menni, mert kapok két-három td lövést, aztán vége is a dalnak. A tankok hp-ja nagyon elmaradt a td-k alfájához képest. Ja, és az első lövés szinte biztosan ammorack. Én meg lövöm az ellenfelet és egy csomószor 0 dmg-es critical, ami általában sárga láncot jelent, magyarul semmit se ér. Tegnap már kínomban röhögtem, amikor egy IS-7-be az ötödik ilyen lövést eresztettem meg. Miközben órákig célozgatni se lehet, pláne nem a pixelnyi weakspotokat, mert az arty odakúr, aztán helló. Cserébe meg az ellenfél hepehupás talajon full sebességnél arra gondol, hogy akár rám is lőhetne, aztán kapok egy sebző lövést ammorack-kel. Aztán itt vannak ezek a csodálatos ebr-ek. Azok is 400 felett sebeznek én meg válaszolok egy valamilyen nem sebző criticallel. Azokra ágyút se szabadna rakni. Vagy ha igen, akkor sebezzen mondjuk 200-at t10-ben, és cserébe ne is találjon el 90-es tempónál. Amúgy ennek az AX-nek is lehet, hogy magasabb a dpm-je, mint más medeknek, de a többinek a magasabb alfája miatt előnye van. Mert mire kijönne a dpm-beli előnyből fakadó plusz egy lövés, arra rég elfogy a hp. Ráadásul ezt a dpm előnyt nem is igazán lehet kihasználni, ha vissza kell menni fedezékbe és célozni is kell. Szóval sokszor rendkívül frusztráló játszani ezzel a játékkal.
Fent említésre került a progetto, hát amilyen mocskosul op az, nem csodálom, hogy szeret vele játszani a kedves fórumozó. Nem véletlenül van belőlük annyi frontline-on sem.

(#204363) notika77 válasza Melorin (#204193) üzenetére


notika77
senior tag

Most néztem meg, hogy mi van a Shooting Gallery-vel, mert még mindig nem indult újra és azt találtam, hogy az event június 11-ig tartott. Állítólag ez a dátum valahová ki is volt írva :) ).
Szóval csak 2x egy hétig tartott ez a móka. Kár, nekem tetszett az ingyen prém nap :)

(#204364) Pug válasza BÁ Nutrition (#204360) üzenetére


Pug
veterán

Kb biztos, hogy arra, mivel WN8 sebzes nelkul nincs... :U

(#204365) 3 válasza hulp01 (#204362) üzenetére


3
senior tag

Ez nem egy lomha Leopard 1? Mert ha az, akkor sunnyogni kell vele. A gundep lehetővé teszi a fedezék mögül lövöldözést. Állítólag a tornya sem olyan rossz, ha nem TD-knek mutogatod. Lehet, az a leghasznosabb, ha a csata első percében csak figyelsz és vársz, és aztán döntöd el, hová érdemes menni. A semmiért felesleges megdögleni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204366) dokee78 válasza hulp01 (#204362) üzenetére


dokee78
félisten

Jó a dpm-e?
Kifejleszthető nem táras X-es medek közül csak 3-nak rosszabb a dpm-e!

[ Szerkesztve ]

(#204367) hulp01 válasza 3 (#204365) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, a tornya az nagyon király, sok lepattanót tud okozni. Arra már én is rájöttem, hogy sokszor nem érdemes az élen haladni. Csak ugye sokszor emiatt lemaradok az akcióról is olyan gyorsan zajlanak mostanában a csaták. Sajnos nagyon sok olyan pálya van, amelyiken ha egyik irányba elment az ember, akkor nincs visszaút. Leo-t nem próbáltam, szóval azt nem tudom milyen. Illetve AW-ben igen, de ott csak t4-es :D.

Ez igaz, hogy a dpm-et nem néztem meg minden tanknál. A leoval hasonlítottam össze, és annál jobb volt emlékeim szerint. Azt is csak azért, mert csak lestem, hogy minden lövése bőven 400 feletti volt. Nekem meg inkább az alattiak. De ha a tárasakat kivesszük, három rosszabb, akkor olyan nagyon sok már nem maradt. Szóval akkor inkább átlagos.

Próbálkozok, de még mindig nem érzem, hogy úgy menne, mint régen. Vicces, hogy az e50m-mel 2400 körül van az átlagsebzésem, ezzel meg talán már 1500 sincs.

(#204368) e-newsee válasza hulp01 (#204367) üzenetére


e-newsee
addikt

Jó, de az E50M-nek jobb a testpáncélja, az sokkal jobban tolerálja a hibákat. Az angol medek nem a legkönnyebben játszható tankok, és elég szituációfüggőek. Nem lehet velük ugyanazt játszani, mint az E50M-mel. Sunnyogni, hull-down-ozni, csipegetni, a gyors csatákról meg kicsit lemaradni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204369) jano_77 válasza hulp01 (#204362) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap FV4005 napot tartottam. No nem mintha egyetlen kört is futottam volna vele - TVP T50/51-el mentem - de annál inkább megtaláltak a csatákban. 3 csatában is 1800 HP mínusszal, egy lövéssel küldtek garázsba. :O
Nekem miért nem ad be sosem ilyen lövést vele a játék? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204370) jano_77 válasza Dobi 562 (#204361) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy a 3-ik felvonásban milyen tankokhoz lesznek a vásárolható festések? Általában 1 univerzális és a többi tankspecifikus szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204371) hulp01 válasza jano_77 (#204369) üzenetére


hulp01
senior tag

Azt a hétvégén tanultam meg, hogy kerülni kell azt a szörnyet, miután 1750-et lőtt belém, és kinyírta a legénység három tagját, meg modult is sebzett. Szóval ha fv van az ellennél, próbálok a közelébe se menni. De tegnap összefutottam eggyel. Öten mentünk rá, és a rohadék persze, hogy engem talált meg. De szerencsére csak AP-vel lőtt, szóval megúsztam 1300-ból. Nekem ekkora sebzéshez legalább háromszor, de inkább négyszer kockáztatni kell (ugye vissza is lőhetnek általában) ő meg a végén minden mindegy alapon lőtt egyet, aztán ezzel többet sebzett mint a csapattagjainak fele. És ha ilyenbe a csata elején fut bele az ember, és túléli, már kevésbé van kedve játszani abban a körben. És az sem vígasztal, hogy utána fél perc, míg újratölt.

(#204372) 3 válasza jano_77 (#204370) üzenetére


3
senior tag

Persze, kint van a hivatalos weboldalon.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204373) Dobi 562 válasza jano_77 (#204370) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem talaltam rola infot, csak egy screenshotot a cikkben, az alapjan az egyik biztos, hogy a z AMX CDC-hez lesz, a tobbit nem tudom.

Revo, Mutz, Skoda T40 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#204374) jano_77 válasza Dobi 562 (#204373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....csupa olyan tank, aminek eddig is voltak saját festései. BRAVO WG :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204375) köpet válasza hulp01 (#204371) üzenetére


köpet
aktív tag

VK100-al futottam bele először ebbe a csodába, felnéztem a domb tetejére, hogy mi van odaát, és a garázsban voltam... azóta ha van fv a túloldalon óvatosabban nézelődök, cserébe az isu/su-152-k szednek ki minden második körben valami láthatáron túli bokorból.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#204376) ollie válasza Dobi 562 (#204348) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó pár dolog a Bot Bélák miatt van a játékban, pl. a +-25% RNG is, meg az agykárosulóknak való tankok (pl 430fuckU, LT432, stv).

***

(#204377) ollie válasza Dobi 562 (#204353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy ja, igazad van. Valszeg soha nem néznek statokat, ők valszeg azt hiszik, hogy mindenki úgy játszik mint ők, el sem tudják képzelni, hogy játék közben lehet gondolkodni, taktikázni, odafigyelni dolgokra, így képtelenek megérteni, hogy sokkal eredményesebben is lehet játszani. Ők valószínűleg meglepődnének ha látnák, hogy vannak játékosok, akik bőven 50% feletti nyerési aránnyal rendelkeznek.

***

(#204378) e-newsee válasza jano_77 (#204374) üzenetére


e-newsee
addikt

A Revonak is van saját festése? Nekem megvan, de úgy rémlik, hogy egy normál 3x3db-os álcát tettem rá, mert gyárilag üres volt, amikor vettem.
Megnéztem őket. A Revo és a Skoda álcája szerintem rohadt jó. A fabetkós Skoda különösen.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204379) adrian360 válasza e-newsee (#204378) üzenetére


adrian360
őstag

szerintem a skoda t40-nek sincs sajátja, a t27 volt cseh zászlós de a hatos t40-nek alapból nincs semmi.

(#204380) Dobi 562


Dobi 562
addikt

T10 3. gun mark. Mar majdnem feladtam, olyan szarul ment a jatek eddig a csataig. :D

(#204381) ollie válasza Dobi 562 (#204380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

(#204382) popey37


popey37
addikt

amilyen jó volt a tizes skoda az elején, most olyan szar lett: egy tárból jó ha egy lövés sebez, hol a földet, hol a holdat lövöm, ha esetleg betalál az meg pattan. szánalmas.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204383) Pug válasza popey37 (#204382) üzenetére


Pug
veterán

köszönjük a mai konteot is...

Az a tank perpill jobb, mint a BC...

[ Szerkesztve ]

(#204384) popey37 válasza BÁ Nutrition (#204360) üzenetére


popey37
addikt

de. csak félreirtam mérgemben. minden napra van valami. :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204385) popey37 válasza Pug (#204383) üzenetére


popey37
addikt

papiron biztosan, de játékban a fasorban sincs

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204386) jano_77 válasza popey37 (#204385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tény, hogy vannak érdekes lövések, amik nem tudom hol kötnek ki vagy miben akadtak el, de ez más tankok esetén is jelen van a játékban. Én konkrétan csak a TVP-el tolom - kivéve, ha korán halok - és egyáltalán nem kirívóbb az eset, mint más tankok esetében. Szerintem jó tankról beszélünk. Vasárnap pl sikerült két top gun kört is menni vele 4-5K sebzés mellett. Igen voltak rosszabb - bettli - köreim is, de ott én is sáros voltam.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204387) Barret001 válasza popey37 (#204385) üzenetére


Barret001
addikt

A TVP egy nagyon jó tank! Már ha ugye nem tüzérként használjuk 400 méterről :D
Valakinek a seggébe küldi a tárat,az nem fogja rossz tanknak mondani.
Van egy óriási nagy hibája,helyezkedni kell vele...

(#204388) kchryss válasza Dobi 562 (#204380) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Mennyire erős tank jelenleg a T10. Iyouxin mondott múltkor egy olyat hogy ő nagyon nem szereti és az obj257-et jobbnak tartja. Azt mondta hogy az obj257 ágyúját sokkal pontosabbnak érzi ami azért fura mert papíron pont a T10-nek van pontosabb ágyúja. Többi streamer szerintem inkább a T10-et mondaná jobbnak.

(#204389) Dobi 562 válasza ollie (#204381) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! :)

(#204388) kchryss : Koszi neked is! En jobban szeretem a T10-et, szerintem a lovege is sokkal jobb. Ezert hasznaltam rajta optikat fokozott szellozes helyett. A 257-nek a pancelja jobb de csak gyenge jatekosok ellen akik nem tudjak hol kell loni, tapasztaltak ellen semmit sem er.

A T10-nek viszont van jo mozgekonysaga ami szerintem fontosabb a mai metaban mint a pancel.

(#204390) BloodRay válasza Dobi 562 (#204380) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok, szép teljesítmény!
Én az Emil 1-el szenvedek egy ideje, nem akar összejönni az a 95%... 90 és 93 között ingázok folyton... :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#204391) popey37


popey37
addikt

ezeknek az artyknak csinálhatnának valamit a lövéseikkel, nem elég, hogy nincs átütés még fullra beszűkülve is célkörön kivül esik le a löszer. egyszerüen játszhatatlan szinte. nem beszélve a sebzésről, ha tizes artyval 400-at sebzek már örömtáncot járok. :DDD

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204392) BloodRay válasza popey37 (#204391) üzenetére


BloodRay
veterán

Máskor meg azért megy a sírás, hogy megrontottak az artyk. :))
Én a kilences amerikaival játszom néha(szóval nem vagyok egy arty pro), nem nagyon van 2000HP sebzés alatti kör vele, szóval nem tudom mennyit kellene sebezniük? :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#204393) Dobi 562 válasza BloodRay (#204390) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi neked is! Majd osszejon, ne aggodj! Ha 93%-ig meg tudtad csinalni akkor 95% is menni fog!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Az hogy lehet, hogy a Chrysler K-t gorgon at atlovi minden szembol? Mar sokadik csatamban szop@t szet az ellenfel aki termeszetesen tudja ezt. En meg nem tudtam, meg nem is ertem, tanks.gg szerint ott nem lehetne beutni...

48%-os jatekos, ugy hogy nincs is a garazsaban, de o tudta... Nem hibazott, ugy lott mint egy profi. :F

[ Szerkesztve ]

(#204394) kchryss válasza Dobi 562 (#204393) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg a szög miatt. Alulról lőtt és a lánc feletti részben mehetett a testbe alulról. Vízszintesen szemből szerintem sebző találat, de az is lehet hogy az mert vannak tankok amiket lehet láncon keresztül sebezni szemből (e100, t95, churchillek).
Tanks.gg rétegelt páncélnál nem megbízható az átütés jelzésében. Megnézhetjük gyakorlóban.

[ Szerkesztve ]

(#204395) Dobi 562 válasza kchryss (#204394) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az jo lenne, koszi! Felveszel baratnak jatekon belul? Holnap ha raersz megnezhetnenk.

Erlenbergen a kozepso hid ket oldalan voltunk, kozel merolegesen lott, kicsit hulyen latszodik a kepen.

(#204396) 3 válasza BloodRay (#204392) üzenetére


3
senior tag

Szerintem viccelni próbált.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204397) BloodRay válasza 3 (#204396) üzenetére


BloodRay
veterán

Ja, akkor biztos a tvp-vel is. Esetleg jelezhetné mikor kell kacagni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#204398) ooloo válasza popey37 (#204391) üzenetére


ooloo
őstag

Hja kérem .... a személyre szabott pontosság vagy annak hiánya . ;] Megfigyelted ? Ha egy kilőtt tankot helyezel a célzókör közepébe és meghúzod a "ravaszt" , akkor veszettül pontos tud lenni .... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204399) Dobi 562


Dobi 562
addikt

TD plejerek. Talan a legbutabb jatekosok a WoT-ban.

Mind egy kupacban a bal oldalon, pingeljuk nekik, beirjuk chat-re, hogy az ellenfel tolja a 9-0 oszlopokat, kene segitseg.

Erre mi tortenik? Jonnek segiteni? Dehogy!

a, figyelmen kivul hagyja a csapattarsak segitsegkereset :(((
b, panikszeruen lerohannak a tengerparta :Y

Ki erti ezt?

(#204400) BloodRay válasza Dobi 562 (#204399) üzenetére


BloodRay
veterán

C, ha találnak kellő mennyiségű vizet, még bele is fojtják magukat...
Amúgy tényleg a td-sek nagyon gyakran játéktudásilag még az artysoknál is rosszabbak... Ő td-vel van, neki nem kell mozdulnia a leghátsó bokorból, tudja ő hogy kell védeni... :W :DDD Teljesen mindegy hogy T110E4-ben, vagy E25-ben ül...
Mielőtt jönnek a hisztikrisztik megjegyzem én is játszom artyval és td-vel is... De nem kizárólag szipuzás után.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.