Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203051) e-newsee válasza Swinegod (#203042) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt mondjuk nem csinálnám, hogy az arty instant spotolódjon, akár a map másik végében, mert annak sincs értelme. A counter arty módszer szerintem így nem rossz. Azt a pár helyet hamar le lehet csekkolni, ahol lenni szoktak a mapokon. Viszont a füstgránát az jó ötlet lenne. Valahogy úgy oldanám meg, mint a frontlineban, csak nem olyan ritkán lőhetnél, hanem mondjuk 2 percenként egyet, kisebb területen hatna, és elszámolná assistnak, ha a füst takarásában sebeznek a csapattársak.
Vagy egy B verzió, hogy a füstgránát is egy lövedéktípus lenne, és választanod kell, hogy azt töltöd be, vagy a sebzőt. Tehát vagy a sebzéssel, és a kábítással támogatsz, vagy mondjuk foglalásnál a füsttel. Csak azt kellene jól kitalálni, hogy nehéz legyen a döntés, ne legyen egyik lövedék egyértelműen jobb, mint a másik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203052) Warton


Warton
őstag

Amikor a vesztes csatáért több alap XP-t kapsz mint a győztes csapat legjobbja. :Y

(#203053) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Ez a Berlin küldetés elég szarul van megcsinálva. A leírásban azt mondják hogy ha mind az 5 küldetést megcsinálod a csata alatt akkor több pontot szerzel mint ha nem győzöl. Na most akkor nekem volt ma egy csatám 5ből 3 sikerült és vége lett kaptam 1020 pontot aztán volt egy győzelmem és kaptam 945 pontot . valahogy nem fér össze a kapott pontom a leírással. a győzelemre többet kellett volna kapnom. akkor a másik. van 4 pálya felsorolva amiken játszhatsz. na ebből az első kettőn voltam meg néhányszor a Berlinen de a másik az totál kiesik xD szépen kidolgozott játékmód

(#203054) ollie válasza phoenix1989 (#203053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig úgy van, de a kapott pont függ a tank fejlettségétől és a térképtől is (Berlin map).

***

(#203055) Ry0K3N válasza ollie (#203054) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ott sem ad mindig ugyanannyi pontot. Volt hogy ugyanazon a mapon mentünk leöltük a commandereket de kevesebb pontot kaptam mint az előző csatában ugyanabban a tierben ugyanazon a mapen.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#203056) phoenix1989 válasza ollie (#203054) üzenetére


phoenix1989
őstag

egyiksem berlin volt és 3mas tank . szóval enyit erről. xD

(#203057) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#203031) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megnezte a kollega a visszajatszast es akkor is tomato cheater vagyok. :Y

(#203058) adrian360 válasza phoenix1989 (#203053) üzenetére


adrian360
őstag

ha arányaiban többet csinálsz egy 3/5 ös meccsen mint egy gyöztesen, akkor persze hogy többet kapsz... ha nem nyertek szon a meccsen akkor kaptál volna mondjuk 850et. ahhoz képest kaptál több pontot

(#203059) e-newsee válasza Dobi 562 (#203057) üzenetére


e-newsee
addikt

Sőt, még papírlap is vagy! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203060) Dobi 562 válasza e-newsee (#203059) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tenyleg! :DDD

(#203061) zozyk válasza e-newsee (#203051) üzenetére


zozyk
addikt

Volt az AW-ban spotolo gránát is, az is jó móka volt...

(#203062) kchryss


kchryss
addikt

Kenedy-t idézve: "Ich bin ein Berliner."

Eddig eléggé hanyagoltam ezt a játékmódot. Összegyűlt 15db 15-ös szorzóm. Játszanék 6-7 kört most. Ha valaki még nem végzett és lenne kedve szakaszban csinálni akkor lehet hozzám csatlakozni. Írjatok ingame: chrysSsmyth

szerk. Most nézem hogy szokás szerint nem működik az ingame cset. A globális és a berlin csetre sem lehet írni. Ha nem válaszolok akkor nem kaptam meg az üzenetet, akkor írjatok itt privátban.

[ Szerkesztve ]

(#203063) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Meglett az IS2-S. Meglehet nézni valahol hány csatát mentem a játékmódban? Érzésre kb 30 körül lehetett. Nekem ennyi volt az tuti, hogy nem állok neki a negyedik szakasznak.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203064) egyedülülő válasza phoenix1989 (#203056) üzenetére


egyedülülő
őstag

Sok függ attól, hogy mennyit öltél, sebeztél, stb.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203065) kchryss válasza egyedülülő (#203063) üzenetére


kchryss
addikt

Ha be van kapcsolva minden replay mentése akkor ott össze lehet számolni. "se20" a berlin replay-ek fájlneveinek vége.

(#203066) jano_77 válasza ollie (#203048) üzenetére


jano_77
nagyúr

de a T92 - így leírva - az a light-ot jelenti, mert az artynak a neve T92 HMC! ezzel nem árt tisztában lenni - tudom, hogy Te tudod.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203067) kchryss válasza jano_77 (#203066) üzenetére


kchryss
addikt

Az arty is T92 és ha valaki az artykra panaszkodik az egész posztban és T92-t ír akkor nagyon debilnek kell lenni ahhoz, hogy ne értsd és a light-ra gondolj.

(#203068) galervin93 válasza jano_77 (#203066) üzenetére


galervin93
őstag

Papa. Te annyi zöldséget hordasz sokszor össze, és mégis ezen akadsz fenn.
Erről mit gondolsz?
Amióta bekerült a játékba még egyszer sem írtad le a nevét helyesen. (Tegyük hozzá elég sokan mások sem.) Pedig a Scorpion az egy 7-es amcsi TD. A Skorpion meg egy 8-as német.
Na megyek haza, pusszantás, degecen megtaláltok!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203069) lacibacsi


lacibacsi
addikt

4 nap alatt 31 csatával megcsináltam a Berlin módot. Végig, a plecsniig...

1. Lehetett volna sokkal több csata is, de megvettem a győztes csomagot (kellett a prémium idő is), így egyből III-as szintű tankokkal kezdtem. (Bocs mindenkitől, aki az alapoktól grindelte!)

2. Lehetett volna pár csatával kevesebb is, de több 15-ös szorzónál nem Berlin map-ra dobott, illetve volt pár nullázós csata is, 15x és 10x szorzóval... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203070) vJokka


vJokka
aktív tag

Ez most jól esett :D Végét majdnem elcsesztem, rossz gombot nyomtam idegességemben, és nem váltottam vissza HE-ről, el is fogyott a lőszer.

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#203071) kchryss válasza lacibacsi (#203069) üzenetére


kchryss
addikt

Én ma 6 csatát toltam le. 6-ból 3 berlin pálya, 6-ból 4 győzelem, de volt hogy a vesztes csatára több pontot kaptam mint a győztesre.
945, 1005, 1080, 2160, 2265, 2430 pontok voltak.

Gyorsan lehet haladni csak eléggé unalmas. Holnap kivégzem én is a végéig aztán megcsinálom újra az egészet ruszki szerverre is ha lesz még rá időm.
Nem tudom hogy szerencsés voltam-e, de nekem nem volt egy 0-ás csatám sem, sőt szinte mindig eljutok a 4/5-ig és olyankor már jó pontot ad. Ha végzek majd kiszámolom mennyi csata kellett hozzá, teljesen free2play mindkét szerveren.

Eddig szakasz nélkül próbálgattam. Ma Stigma.HC fórumtárssal mentünk 4 kört amit köszönök neki. Sokkal jobb szakaszban játszani ezt a játékmódot.

(#203072) kchryss válasza kchryss (#203071) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg azt tudja valaki, hogy ez az IS-2 jutalom tank teljes értékű prém tank vagy csak reward tank. Vagyis a kredit szorzója normál vagy prém tank szintű?

(#203073) 3 válasza kchryss (#203072) üzenetére


3
senior tag

Teljes értékű.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203074) vJokka válasza Atti777 (#202896) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lecserélték a stílusokat egy "Spring of '45"-re:

Permanensnek írja a ".com" oldalon: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#203075) 3


3
senior tag

A WG ráereszthetné a kártevő-irtókat a játékosokra. Kevesen maradnánk, de boldogabbak lennénk.

A mai csúcspont az volt, amikor egy játékossal trágárság nélkül küldtük el egymást valahová. Felemelő, amikor ilyen jól meg tudjuk beszélni privátban, hogy a másik milyen ordas nagy hülye.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203076) Stigma.HC válasza kchryss (#203071) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Így egy kicsit élvezetesebb volt haladni. Volt egy rész amikor 1 másodpercen múlott, hogy túl jussunk az első szakaszon :))
Még 11.000 pont és meg lesz a venti is nekem. Ezekkel a szorzókkal sima ügy teljesen ingyen megcsinálni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#203077) lacibacsi válasza kchryss (#203071) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha nem volt egy nullázós csatád sem, akkor vagy szerencsés vagy, vagy pedig egészen egyszerűen egy olyan jó játékos, aki meg tud oldani egyedül is egy ilyen feladatot...
Sajnos több alkalommal is kifogtam olyan playereket, akiknek fogalma nem volt az egész játékmenetről. A sarokban kempelő HT, vagy az első szakaszban 3 tankot "feláldozó" hősök mellett nem volt egyszerű megoldani a szakaszokat. (Illetve hát többször nem is sikerült...)
Az az egy vigasztal, hogy az ilyen bukta csatában mindig ott voltam az 1-2. helyen, tehát nem rajtam múlott, hogy nem jutottunk tovább...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203078) wwenigma válasza kchryss (#203067) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, ha valaki az arty miatt panaszkodik az nagyon debil. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#203079) 3 válasza lacibacsi (#203077) üzenetére


3
senior tag

Nekem az szokott tetszeni, amikor "Ruinbergen" a végjátékban a medes agytrösztök képtelenek kimenni a térre, hogy hátba lőjék az ellenséget. Már automatikusan indulok oda, amikor látom, hogy megnyerjük a negyedik etapot. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203080) jano_77 válasza kchryss (#203067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy a f@szomba jössz ahhoz, hogy ledebilezzél?!?!? Egy szóval sem írtam, hogy nem értettem miről beszél a kolléga, csak gondoltam egyértelműen írjuk le a dolgokat, pláne akkor, ha van egy hasonló nevű másik tank is a játékban! Mert hogy lehetnek itt olyanok is, akik most vagy nem oly régen kezdték a játékot és esetleg Nekik nem biztos, hogy annyira egyértelmű mint Neked vagy nekem! Amúgy pont Te vagy az, aki az ilyen dolgokban szoktad a kijavításokat tenni és most éppen Te debilezel, mert ezt én írtam be!? Gratulálok háziSárkány!
Nem kötekedésből írtam, hanem segítő szándékkal, de úgy látom, hogy tök mindegy mit írok már ide be, mert mindig beleköttök!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203081) jano_77 válasza galervin93 (#203068) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL....képes voltál rám keresni és visszakeresni, hogy hol írtam le rosszul a SKORPION G nevét!? Bravó.....remélem most boldogabb volt az estéd és jobban aludtál!? Neked is leírom újra, nem kötekedésből írtam, hanem segítő szándékból, de nyugodtan bekaphatjátok.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203082) jano_77 válasza jano_77 (#203080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt elfelejtettem az imént, csak hogy mennyire nem ugyan az a nevük - régen az volt az arty is, régen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203083) Dobi 562 válasza jano_77 (#203082) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem engedd el, rajtad kivul mindenki ertette, hogy az artyrol van szo.

(#203084) jano_77 válasza Dobi 562 (#203083) üzenetére


jano_77
nagyúr

Leírom újra.....tisztában voltam én is, hogy az artyról beszél! Inkább Nektek van bajotok az értő olvasással, de igazad van, elengedem. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203085) Thrawn válasza vJokka (#203074) üzenetére


Thrawn
félisten

Marha jó, hogy menet közben cserélgetik, már választottam mást helyette :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#203086) Atti777 válasza vJokka (#203074) üzenetére


Atti777
senior tag

Az EU oldalon még a régi kiírás szerepel [link]
"3 Styles: "U.K.", "U.S.A.", "U.S.S.R." (each is valid for 100 battles in a vehicle of the corresponding nation)"

Kitalálhatták volna előbb is, bár én amúgy is elrontottam a választást, szóval nekem már mindegy :(

Путин, иди нахуй!

(#203087) palfitom válasza Dobi 562 (#203057) üzenetére


palfitom
félisten

Ez már tényleg "szegénységi bizonyítvány" önmagáról...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#203088) Atti777 válasza Thrawn (#203085) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha jól értem, azért cserélték le, mert nem is 100 csatára szóltak, ahogy eredetileg kellett volna, hanem csak 1-re [link]

Путин, иди нахуй!

(#203089) Dobi 562 válasza Atti777 (#203086) üzenetére


Dobi 562
addikt

En most nyitottam egy ticket-et a supportnal, mert nekem az 1. opcio lett kivalasztva a Spring of 45 camo-val de nem kaptam meg...

(#203090) Atti777 válasza Dobi 562 (#203089) üzenetére


Atti777
senior tag

Egyre jobb :)
Kíváncsi leszek mit csinálnak, a legértelmesebb az lenne, ha mindenki újra választhatná a tier 1 rewardot.

Én csak egyszerűen elbénáztam, én a stílusokat akartam választani, de rossz helyre kattintottam, így lett pár kis javítóm meg elsősegélycsomagom :D

Путин, иди нахуй!

(#203091) MaximPeti válasza Dobi 562 (#203089) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Ugyanez a helyzet nálam is. Én is küldtem egy ticketet. :(((

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#203092) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy újabb ruszki tank a láthatáron.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203093) ollie válasza jano_77 (#203092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

300-as turret armor... ja, a játéknak még több hulldown, megölhetetlen, orosz tankra van szüksége.

***

(#203094) oke válasza phoenix1989 (#203050) üzenetére


oke
senior tag

Elméletileg :) Már 8/0 a Berlin pályára bedobás állása, Mikor elkezdődött, akkor 2/2 volt...
Mondjuk így is 10348 pontom van, de azért úgy könnyebb lenne. Úgy lenne esély az 5. szakaszra is.

[ Szerkesztve ]

(#203095) galervin93 válasza jano_77 (#203081) üzenetére


galervin93
őstag

Igen
Képes
Voltam
Visszakeresni
"Scorpion"
Keresőszóval
Meg egy Ctrl+F a nevedre - nem olyan bonyi ez. :)

Illetve:
"Egy szóval sem írtam, hogy nem értettem miről beszél a kolléga, csak gondoltam egyértelműen írjuk le a dolgokat, pláne akkor, ha van egy hasonló nevű másik tank is a játékban!"

Szóval a szálka meg a deszka, vagy mi.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203096) KisApám


KisApám
addikt

BERLIN - délutáni próba - tele idiótával.
Klikkelgetek, irogatok, hogy KERÜLJÜK OLDALBA az ellent, és lehozzuk könnyedén... több csatában is, szerintetek?
Nézegetem kikkel rak össze a játék. Átlagban 48% WinRate játékosok.
Hát érthető, ha hibába klikkelgetek. Az nem megy, hogy annyit tudnak, hogy nyomom a tankot előre, és hogy kell puffogtatni.
LEgutolsó csatán még az ELSŐ részen sem jutottunk túl, még az ellenfél erősítése sem jött meg, előtte bukta...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203097) lacibacsi válasza KisApám (#203096) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez már csak ilyen. Én örülök, hogy túl vagyok rajta és nem kell az utolsó napokban agyhalottakkal játszanom. Az átlag 48%-os játékosokkal meg legyél elégedett! Van még az alatt is nem kevés. Olyan szép volt, amikor 70k csatás 170 WN8-as játékos "leretardozta" a csapatot miután elpusztult 3 tankja az első szakaszban, de becsületesen kivárta a következő tankját, hogy azt újabb 20 másodperc alatt amortizálja. Az ilyeneknek hiába írogatsz. Vagy nem tud olvasni, vagy nincs bekapcsolva a chat. De akárhogy is van, a lényeg, hogy nekik saját szabályaik vannak. Tessék azt betartani!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203098) KisApám válasza lacibacsi (#203097) üzenetére


KisApám
addikt

A fő accountomon végigmentem.
Ez a "gyakorló" ahol tolom.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203099) AtaWrc válasza KisApám (#203096) üzenetére


AtaWrc
tag

Kb 40 mecset mentem ma, 1 !! !! győzelem a Berlini csatába. :W

[ Szerkesztve ]

(#203100) kchryss válasza jano_77 (#203080) üzenetére


kchryss
addikt

1) Egyáltalán nem debileztelek le. A szövegkörnyezetből teljesen egyértelmű volt hogy melyik T92-ről volt szó, azt írtam hogy akinek nem világos belőle az debil. Te is megértetted, hogy melyik tankról van szó így nem vagy debil.

2) Szerintem nincs olyan kezdő játékos aki azt a szöveget úgy tudta volna értelmezni, hogy a light-ra gondol és nem az arty-ra így a posztod nem segítésnek hanem szőrszálhasogatásnak tűnt.

3) A fogalmazás módja nem oktató hanem kioktató volt.

"Egy kis light mondjuk jó sokáig kattintgathatott, mire levette a HP-d harmadát!? :F :U

Biztos, hogy a T92 amerikai tier8 light volt az és nem a szintén amcsi T92HMC arty? :F"

Ha tényleg segítő szándékkal oktató jelleggel írsz akkor annak megfelelő stílusban fogalmazz és akkor nem veri ki másoknál a biztosítékot a megfogalmazás módja!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.