Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204801) jano_77 válasza dokee78 (#204798) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azok az értékek bizonyára csak vmi "áprilisi" tréfa eredményei lehetnek!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204802) Dobi 562 válasza jano_77 (#204794) üzenetére


Dobi 562
addikt

En nem mentem bele nagyon a statjaimba, de ki tudok emelni 2 tankot amivel mostanaban jatszottam:

Amire buszke vagyok: E75TS 179 csata es 66% win rate. Nagyon a kezemre all, elmeny vele jatszani.

Amire nem: Super Conqueror 237 csata 50% win rate. Amikor el volt lopva az accountom, az a jatekos csinalt vele valami 42% win rate-et, onnan felhoztam 50%-ra + 2. gun mark meglett de nem tudom hasznalni jol a tankot. Hetvegen 4k kombinalt-al (3k damazs + 1k spot) csatankent es buktam 8-at zsinorban... Gyanitom az a baj, hogy belemegyek felesleges trade-ekbe 400 sebzesert beszedek 500-600-akat. Turelmesebbnek kene lennem. Vicces adalek: 9. csatamat 0 sebzessel zartam (beleneztem egy Halalcsillag lovedekebe) es azt megnyertuk. :DDD

(#204803) Greentea válasza jano_77 (#204794) üzenetére


Greentea
senior tag

Egy olyan "konteóra" gondoltam még, hogy régebben én úgy emlékszem sokkal kevesebb full tier 10-es csata volt.
Ha tegyük fel csak 5-7 tier 10-es tank van oldalanként, a többi tier 9-es, és tier 8-as, akkor nyilván a tier 10-esek dolga könnyebb - ergo könnyebb sebezni top tierként.
Viszont egy full tier 10-es csatában sokkal kevesebbet lehet hibázni, sokkal jobban megbosszulja magát egy-egy kisebb hiba. + vannak gyengébb és erősebb tier 10-es tankok, ahol egy-két hibával de a QB-s féle rangsor tavalyról kb helytálló. --> különbségek kiéleződnek. Hiába vagy te is tier 10-es tankkal, gyakorlatilag mintha tier 9,5-es lennél egy Progetto-hoz, Patton-hoz, UDES 15/16-hoz vagy akár 430U-hoz képest (279-et, meg a Chieftant direkt nem írtam, azzal azért nem találkozik senki sem minden csatában), főleg ha egy IS-4-el, E50M-el, Cent X-el, 30B-vel játszol. stb.

Én egy átfogóbb rebalance-t várnék. Persze mindig voltak jobb és kevésbé domináló tankok, csak szerintem mértékében egy full tier 10-es csatában ez jobban kitűnik. (bár abban is van valami, hogy 4-5 évvel ezelőtt sokkal nehezebb volt egy t10-es tankot kigrindelni --> sokkal több kezdő játszik manapság high tierben)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#204804) Dobi 562 válasza Greentea (#204803) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tier 10-ben a legrosszabb a balance. Hala az OP reward tankoknak + EBR 105-oknek.

Egyebkent nem lehet teljesen jol megcsinalni a kegyensulyozast, mindig lesznek erosebbek es kevesbe erosebbek (ertsd: az adott metaban jobban vagy kevesbe jol hasznahato tankok).

A fo problema szerintem ott van mikor a WG tul eros tankokat pakol be a jatekba, pedig allitolag van nekik egy reszleguk ami a balance-ert felelos...

Egyebkent nekem az tetszik, hogy van egy periodus amikor ez vagy az a tank nagyon jo, majd jon egy uj ag, nehany nerf/buff es egy regebbi agat ujra hasznalhatova tesznek (Leo 1, STB-1, Kranvagn). Szoval van egy egeszseges korforgas, nem fullad unalomba a jatek.

(#204805) Greentea válasza Dobi 562 (#204804) üzenetére


Greentea
senior tag

Persze ez így van! Teljesen sosem lehet. Csak anno amikor kevesebb full tier 10-es csata volt, valahogy számomra élvezhetőbb volt velük a játék.

de ha rosszul emlékszem ezügyben, valaki cáfoljon meg :D

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#204806) ollie válasza Dobi 562 (#204804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A reward és prémium tankok mindig OP-ok lesznek, mert az orosz mentalitás az, hogy ha fizetek vagy megdolgozok valamiért a játékban, akkor az legyen lényegesen jobb, mint ami ingyen elérhetek vagy kapok. Ezt konkrétan a WG közölte, hogy ez a visszajelzés az orosz szerverről.

***

(#204807) Puculo válasza inferno88 (#204682) üzenetére


Puculo
aktív tag

Sajnos igazad lett fórumtárs. Az ASUS Strix GTX 970 adta fel a harcot. :O Az új gépem így is csak jövő héten lesz kész, hogy ma adtam le a rendelést. Ilyenkor szembesül az emberfia hogy mennyire is függővé tud válni a játékoktól. Nem találom a helyem itthon, mennék már játszani egy kicsit ha lenne mivel. :( Ha az asszony megtudja mennyibe került, már más miatt fog fájni a fejem.. :DD A nők testüket, míg a férfiak a pénzügyeiket kozmetikázzák. ;]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#204808) #65537792 válasza adamgreen (#204800) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hát egy permaban lehetne a vége. :D
Ez egy event tank.
Mint anno a focis tankok. Vagy a versenyes.

(#204809) hulp01 válasza jano_77 (#204794) üzenetére


hulp01
senior tag

Nekem a legmagasabb winrate és wn8 is a KV-85-tel van: 64,11% és 3303,19 (1345,64 átlagsebzés t6-ban). Most meg a lengyel t8 heavyvel van 1153,36. :( Emlékszem, anno a KV-85 brutálisan OP volt. 287 csatám van vele. De mondjuk az AMX 50 120-szal is 2901,86 wn8-am van, de ott már csak 55,26% a winrate. Ott már egy tank nem tudja olyan mértékben befolyásolni a csata kimenetelét.

(#204810) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó ilyen körre hazaérni. Még stock ágyúval nyomom, egyedül a láncot fejlesztettem ki rajta, most meglett a motor is:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#204811) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A prémium és jutalom tankok visszaállítása hogy működik? Van 3 tankom 2-4 sint között amiket már rég eladtam, de még engedi visszavenni. A hivatalos oldalon olyat írtak hogy 3 napom van ingame visszavenni az eladott járműveket. Ha pl.: vásárolt Pudelt, kapott Super Hellcatet és jutalom type64-et és htc28-at akarok eladni, akkor azokat meddig vehetem vissza és van olyan tank ami nem vásárolható vissza? Ezek ugye 1-1 arányban mennek eladás visszavételre?

(#204812) jano_77 válasza Thrawn (#204810) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm....a gyerek elindította a játékot, belépett a csatába és mikor haza értél ÁSZ-al fogadott!? ;] :P

Nekem is jól sikerült a mai első Skoda T50 csatám! :K :))


REPLAY

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204813) kchryss válasza Greentea (#204803) üzenetére


kchryss
addikt

Szerver statisztikák szerint az STB a buff óta az egyik legerősebb 10-es tank lett. A 430u-val egy szinten van. Viszont sokkal nehezebb vele jól játszani.
Nekem is elég fos a statisztikám vele, 85 csata, 2300 dpg és csak 47% wr. Valamit biztos rosszul csinálok, de azért szeretek vele játszani.
Pár hónapja néztem amikor Daki 100%-ig húzta a gm-ot rajta, nagyon jól nyomta. Azok az adások már törölve lettek. Top játékosok elég sokat játszanak vele.

Mostanában rászoktam, hogy ha nem érzem egy tankkal hogy kéne játszani akkor megnézem a top ruszki játékosok mit csinálnak vele. Rendszeresen szoktak feltölteni youtube-ra több órás anyagot ahol az adott tankkal játszanak, sokat lehet tanulni belőle mivel nem csak azok a csaták vannak ott amik extrém jól sikerültek és sokszor csak a béna ellenfelek miatt jöhettek létre.
STB1-nél például ezeket a videókat ajánlom, mind az előző fél évben tehát nagyjából a jelenlegi metában történt, vannak pár napos nagyon friss videók is köztük:
Shotnik - 23 csata, 4800 dpg: [link]
Near_You - 4 órás etap, recent stat szerint 4400 dpg, 82% wr: [link]
Stanlox - 10 csata, 5500 dpg: [link]
liquidator - több 5k dpg körüli etap: [link] [link] [link] [link]

(#204794) jano_77
Mióta megnövelték a hp-t az alacsonyabb szinteken nem érdemes nézni a wn8-at. Simán tudnék most 4k wn8-at csinálni mondjuk amx12t-re akár 100 csatás átlagban is, de mi értelme lenne?
Győzelmi arányom pudelen a legjobb, 70%, igaz 74 csata, de elég valószínű hogy ha elmennék 100-ig akkor is 66% felett maradna.

(#204804) Dobi 562
Túl ritkán módosítgatják a tankokat. A többi fps játékokban hetente szoktak jönni balanszoló patch-ek. Sokkal bátrabban kéne hozzányúlniuk a tankokhoz. Mondjuk minimum 2 havonta kéne reszelgetni aztán figyelni a hatását és a végén beállhatna minden egy közel azonos szintre.

[ Szerkesztve ]

(#204814) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hmm, most olvastam a tankfest legfrissebb hivatalos ismertetőjét, hát kicsit szomorú vagyok. Ingame discounts csak legénységi xp váltásra, felszerelésre, garázshelyre és személyre szabásra lesz, sajnos a tank leárazás kimarad a kedvezményekből. :(

(#204815) Dobi 562 válasza kchryss (#204813) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 2 havonta valtoztatgatas az azert nem mukodne mert gondolj bele, hogy ki akarsz grindelni egy agat 0-rol a tier 10-es tankig. Lehet mire elersz odaig mar ketszer lett rajta valtoztatva es nem is erdekel tobbe.

A WG viszont sokszor evekig nem nyul hozza egy-egy kevesbe mukodokepes tankhoz, az a masik veglet.

Szerintem az arany kozeput valahol ketto kozott lenne.

Koszi az STB-1 videokat, en is bele fogok nezni mert rohadtul nem erzem azt a tankot! :R

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ismerkedek a Progetto 65-el. Erzem, hogy ebben a tankban benne van a 3,5k dpg de ma eleg sok turbocsataban lettem 2k sebzessel top sebzo a csapatbol, egyszeruen nem tudok tobbet hozzatenni ha korulottem elolvad a csapat. Standard B az egyik legerosebb tier 9-esem, par napja 3 markoltam es a 10-essel kb azt a szintet hozom valamiert mint a 9-es elodjevel.

Remelem fogok tudni ezen javitani.

Erdekes modon a masodlagos tankkal a T57 HT-val meg nagyon adja.

[ Szerkesztve ]

(#204816) notika77 válasza KISDUCK (#204811) üzenetére


notika77
senior tag

+10% a visszavételi ár.
Ha a 3 napos visszaállításból kifutsz, még kérheted a supportot, hogy adja vissza.
Becserélt tankot nem adnak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#204817) ollie válasza Dobi 562 (#204815) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én odáig megyek, hogy havi frissítések kellenének minimum, de 2 hetes lenne az ideális. Nem hiszem, hogy változtatna a grindelésenk, hiszen ha ilyen gyakori lenne a balanszolás, akkor senki sem azért akarna grindelni, mert az egyik top tank OP.

***

(#204818) notika77 válasza ollie (#204817) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem elég nagy bevételük van az OP tankok berakásából. Ha ez csak 2 hétig él, akkor szerintem sokkal kevesebben költenének free xp váltásra.

(#204819) Greentea válasza kchryss (#204813) üzenetére


Greentea
senior tag

Én nem kimondottan az STB-re írtam, nekem nincs meg sajna, így csak ellenfélként ismerem.
Igazság szerint a full tier 10-es csatákra akartam kihegyezni a mondanivalóm, mert szenvedek rendesen a Cent-el. :D

2x2 néha 5

(#204820) dokee78


dokee78
félisten

Kis hardveres kérdés remélem valaki otthon van a témában.
Arra vagyok kíváncsi lesz-e valami észre vehető változás.
1440x900 felbontáson játszom,majd később 1650x1050 felbontáson,ha meg lesz javítva a másik monitor.

Jelenlegi gép:
Xeon E5440 2.8 GHz / 6 GB DDR2 800Mhz

Lehetséges fejlesztés:
Core i3-4160 3.4 GHz / 8 GB DDR3 1600Mhz

SSD
GTX 750 2GB GDDR5

(#204821) ollie válasza dokee78 (#204820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, szerintem akár valamivel lassabb is lehet az újjal, mert az az i3 csak 2 magos (hiába 4 szál, az nem olyan gyors, mint a natív 4 mag, ami a Xeonban van).

***

(#204822) KISDUCK válasza notika77 (#204816) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi, most megint nézegetem a leírást, most a 72 óra csak a tech tree tankokra vonatkozik, szóval akkor csak olyat éri meg zaciba tenni ami nincs ott. Most találtam táblázatot is az árakról, elvileg akkora nem tech tree-s prémium és rare tankok korlátlan ideig visszaállíthatóak 10%+ mellett, csak a lista nem jelöli pluszba a rare tankokat. Igazából most csak azért gondolkoztam az eladáson, mert reméltem hogy lesz tank leárazás hétvégén, de a mai hír szerint nem kerül rá sor.

(#204823) KISDUCK válasza dokee78 (#204820) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ollieval egyet értek a várható teljesítmény csökkenés miatt, plusz a növekvő felbontás arányosan csökkenti azonos hardver mellett a teljesítmény csökkenést. Én otthonra vettem egy 2560x1080-as monitort és az 1920x1080 nál nagyjából 33%-al nagyobb és ennyi teljesítményt el is buktam.

(#204824) Papooo válasza dokee78 (#204820) üzenetére


Papooo
senior tag

A 4. Gen i5 procik kis szerencsével 10-ért már begyűjthetőek az aprón.
Ha türelmetlen vagy akkor 15 körül 1-2 napon belül kapsz. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#204825) ollie válasza Papooo (#204824) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez jó ötlet, én is ezt ajánlom.

***

(#204826) kchryss válasza KISDUCK (#204811) üzenetére


kchryss
addikt

In-Game - Premium and Rare Vehicle Restoration

A fejlesztési fában lévő prémium tankok 72 órán át vásárolhatóak vissza. A többi prémium és reward tank bármikor visszavásárolható.

A visszavásárlás ára a tank hivatalos ára + 10%. Konkrétan itt van hogy mi mennyi: VRT - Restoration Cost Table

Konkrétan az esetedben a T28HTC-t és a super hellcat-et bármikor visszavásárolhatod, a type64-et csak 72 órán belül a pudel meg most nem tudom hirtelen hogy benne van-e a fejlesztési fában. Ha benne van akkor azt is csak 72 órán belül ha nincs akkor bármikor.

(szerk. Jól van látom lassú voltam és közben megtaláltad te is a fent linkelt leírásokat.)

(#204815) Dobi 562
Én elviselném a 2 havi vagy akár havi változtatást 1 évig ha az lenne az eredménye hogy a végére olyan állapotba kerülnek a tankok hogy utána elég lenne fél évente felülvizsgálni.
Az ebr-ekkel például nem értem miért vártak ennyi ideig. Már hónapok óta sír miattuk majdnem minden streamer és mind azt mondja hogy nem jó most 10-es szinten játszani.
Vannak adataik biztos látják hogy probléma van velük mégsem léptek miatta már mióta? Az viszont beszédes hogy már szuperteszten voltak a német és orosz kerekesek, már több mint 1 éve be kellett volna kerülniük még sincs róluk hír. Szerencsére. ;]

[ Szerkesztve ]

(#204827) dokee78 válasza Papooo (#204824) üzenetére


dokee78
félisten

Annyit már nem akarok költeni.
Nem akartam fejlesztést,csak becsúszott egy lap és a RAM ingyen és gondoltam az az i3 széria belefér.

Max be kérdezek a processzoros topikba,hátha van tapasztalat.

(#204828) #65537792 válasza dokee78 (#204827) üzenetére


#65537792
törölt tag

Majdnem mindenben erősebb az az i3, hiába a "csak 2 mag, 4 szálon." [link]

De akkor már tényleg inkább i5, ha eltudod adni a mostani lap, cpu meg ram kombód.

(#204829) jano_77


jano_77
nagyúr

Nehéz úgy teljesíteni a tankrewards-ot, hogy nem adja hozzá a jogos, teljesített küldikért járó pontokat?!? Most csináltam meg egyszerre a nagy tierüeknél a 10 csatásat és a Testőröset és a 40 pontot NEM adta meg!? Ticketet kell írni? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204830) 3 válasza dokee78 (#204820) üzenetére


3
senior tag

Szerintem nem lesz lassabb a 3,6 GHz-es i3. Ugyanazon a felbontáson természetesen.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204831) 3 válasza #65537792 (#204828) üzenetére


3
senior tag

A 2 GB-os GTX 750 alá tényleg megéri processzort venni?

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204832) #65537792 válasza 3 (#204831) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha azt nézzük, hogy ingyen kapta a lapot meg ramot, ami ráadásul 2GB-val több. Igen.
Főleg, hogy a régit pénzé tudja tenni és abból fejleszt még, ha akar.

(#204833) KISDUCK válasza kchryss (#204826) üzenetére


KISDUCK
addikt

Azért köszi. :)

Más, ha nem lesz most hétvégén (még bizakodok, hátha sunyiba beteszik majd) leárazás akkor is beruházok 2 tankra. Az biztos hogy az STB-t megveszem. A 2. tankra 3 jelöltem van: EBR 105, Patton, UDES 15/16 szerintetek melyik éri meg jobban?

dokee78:
néztem user benchmarkot, ott gamingre az i3-at pontozták magasabbra a xeonnal szemben. Lehet mégis csak előrelépés lesz, bár itt azt nem tudnom, hogy ez a biztonsági foltozások előtt vagy utáni adatokat tartalmaz, mert utána, már lehet hogy az i3 gyengébb.

(#204834) Macka válasza jano_77 (#204829) üzenetére


Macka
veterán

Nekem most írta a játék, hogy kaptam 120 pontot (100-at az első csatára+20-at az 1100 alap xp-re, de a tankrewards.eu-n nem adta hozzá.

(#204835) jano_77 válasza Macka (#204834) üzenetére


jano_77
nagyúr

hát pontosan erről beszélek én is, ugyan ez a helyzet. nekem az első csatáért járó 100 és az 1100 XP-re járó 20 pontot megadta ez tuti, mert este 2400 ponttal kapcsoltam ki a gépet és most van 2520 pontom. Azóta viszont meg lett a 10 csatás nagy tier és a szakaszos küldi is, ami 40 pont lenne még, de ezt már nem kaptam meg. :F :W :F

megnéztem pontosan 163 tokent kaptam a játék szerint - az első csatánál vmiért 103 ír :F - de nem kaptam meg mindet. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204836) Pug válasza dokee78 (#204820) üzenetére


Pug
veterán

Ahogy korábban is írták, a fizikai négy szálat lecserélni 2+HT-ra nem tűl bölcs, főleg, hogy a milliónyi intel sebezhetőség miatt a HT annyira nem baba...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#204837) kchryss válasza KISDUCK (#204833) üzenetére


kchryss
addikt

Mind a 3 jó tank. Ha ki akarod még élvezni az EBR-t a nerf előtt akkor szerintem azt vedd meg. Bár ott meg ugye az a kérdés mennyire lesz használható a nerf után. Az ágyú szerintem így lerontva is jónak számít, viszont változtatni akarnak azon hogy a kerekével kevesebb lövést fogjon fel és ha elveszti egy kerekét akkor annak nagyobb negatív hatása legyen, ez akár ki is herélheti a tankot. No nem mintha bánnám ha így történne. ;]
UDES med-del nem játszottam még, de statisztikák és streamerek véleménye alapján kicsit jobb mint a patton.

A múltkori kredit boosteres témához kis adalék. Most néztem játékon belül a küldetéseket és látom hogy még 1 hétig van bajnokság küldetés. Ott 15 kredit boostert lehet beszerezni. WG tornákon vagy faceit-en kell hozzá játszani és összesen 15e illetve 30e sebzést összeszedni.

(#204838) Stefankella


Stefankella
friss újonc

Sziasztok!
Kedves Mindenki!
Mielőtt mindenki vitustáncot járna a wot korrektsége miatt, tanulságként leírom mi történt velem az elmúlt hónapban.
Először is szeretném leszögezni,amit leirok azt tudom bizonyítani is,mivel rendszeresen kifotózom a napi statomat. Ez a játék csalás alapú játék.
51.97 %-os játékos voltam 2020 június 1-ig!!
Ott valami eltört a wot-nál ,rosszul kezdték tekergetni a gombokat a statisztikáimra és csak fekete( mégegyszer csak fekete statom van).
Teljesen mindegy,hogy 1 csatát vagy 20 csatát megyek 15-30 % os a max nyerési eredményem.
Komolyan mondom volt olyan csatám ahol a teljes csata 2 perc 17 másodpercig tartott.
Gondoltam én lettem olyan béna,hogy az elmúlt 3 hétben elfelejtettem játszani,ezért megkértem az egyik ismerősömet, aki 64% -os lila játékos,hogy mai napon menjen 2 órát. Érdemes megnézni,mit sikerült neki elérni!!!!
Az accountom neve maradjmar.
Ha ezt valaki megtudja magyarázni azt megköszönném.
Jó játékot!

(#204839) jano_77 válasza jano_77 (#204835) üzenetére


jano_77
nagyúr

Küldtem egy ticketet, nem fogtam vissza magam. Kíváncsi leszek a reakcióra és a válaszra. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204840) Macka válasza jano_77 (#204839) üzenetére


Macka
veterán

Írtam nekik én is.

(#204841) kchryss válasza Stefankella (#204838) üzenetére


kchryss
addikt

Ennek a súlyos témának külön szakmai topikja van: [link]
A Don nagy örömmel fogad majd téged.

(#204842) Barret001 válasza Stefankella (#204838) üzenetére


Barret001
addikt

A wot csinál ilyeneket,ezért mindig a 30 napos statisztikát kell nézni!Az meg szerintem rendben van. Én ilyenkor megnézem melyik tankomnak a legmagasabb a nyerési százaléka :) Avval próbálok javítani! Utóbbi pár napban nekem is szarul megy,de meg fog változni biztosan :) Vissza fogják adni,amit elvettek.

(#204843) ooloo válasza kchryss (#204841) üzenetére


ooloo
őstag

Köszi... ;] ( :R )

Barret001 : "Vissza fogják adni,amit elvettek." De rendesek... :C Nagy jó uram , Ön bölcs ember.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204844) Barret001 válasza ooloo (#204843) üzenetére


Barret001
addikt

Hát igen,ezt teszi a wotos tapasztalat.Tudod 40 év a szakmában :D Nálam most éppen elvesznek...No de majd nemsokára! :)

(#204845) Macka válasza jano_77 (#204839) üzenetére


Macka
veterán

Jóvá is irták

(#204846) jano_77 válasza jano_77 (#204812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy kezdek ráérezni a vasra, itt a következő ÁSZ :B

Macka: nekem még egy küldivel mindig adósok az utolsó hiányzik még. Nagyon lassan írják jóvá vmiért. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204847) jano_77


jano_77
nagyúr

Némi csúszással, de végül nekem is megjöttek a tokenek és a Support válasza is:
"SOLVED
Greetings farkasjano,
Thank you for contacting Wargaming Player Support Team.
We understand your concern regarding the Tank Rewards token.
We have further investigated this concern and we can confirm that your total token is 2,590.
It is possible that there has been delay on the TankRewards website to update the current token count. We are sorry for the inconvenience and we hope that this will clear any confusion regarding this matter.
Thank you for understanding. If you have any other questions, please do not hesitate to contact us back.

Do not forget to visit our Knowledge Base page via this link: FAQ

Best Regards," - legalább ebben egyet értettünk ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204848) popey37 válasza dokee78 (#204820) üzenetére


popey37
addikt

nekem Xeon e3-1230 v2 procis gépem van, megy rendesen. kb. az i7 3770 teljesítményét tudja.
nálad a lehetséges fejlesztés jobb mint a xeonos: magasabb órajel, gyorsabb memóriák. itt egy összehasonlítás:
[link]

kb. 20-25%-al jobb az i3, amit a monitor nagyobb felbontása el is visz, lényegében a nagyobb felbontással nyersz valamennyit.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#204849) 3 válasza Stefankella (#204838) üzenetére


3
senior tag

Május 28. és június 23. között 300 csata alatt 1191-ről 1167-re esett a WN8-ad. Az átlagos győzelmi arányod 51,07%, az elmúlt 30 napban (346 csata) 49,13%, az utolsó 79 csatában pedig 39,24%. Én is észleltem, hogy mostanában mások a csaták, gyorsabbak, rosszabbak. Mivel eleve nem vagy kimagasló játékos, téged jobban lehúzott. Az elmúlt 30 napban (346 csata) az átlag tiered 9,36. A 2718 csatád nagy részét tier 7 felett játszottad. Kék vagy lila statod egyetlen tankkal sincs (olyannal sem, amivel csak pár csatát játszottál). Szerintem ennyit tudsz, és a tudásod nem elegendő ahhoz, hogy ellensúlyozd a csaták lefolyásában végbement változásokat. Ha jobb átlagot akarsz elérni és stabilan tartani, jobb játékossá kell válnod.

A lila játékos két órányi etapjából nehéz lenne következtetést levonni, hiszen 11 csata áll a többi 2707-tel szemben. Ő 18%-os győzelmi arányt és 864 WN8-at hozott össze. Szerintem a WG ennyire nem tudja az accountot letekerni...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204850) e-newsee válasza kchryss (#204826) üzenetére


e-newsee
addikt

Annyi kiegészítést tennék (ha emlékeim nem csalnak), hogy ha olyan prémtankod van, ami benne van a tech treeben, de te pénzes csomagban vetted, akkor azt is elvileg visszaveheted bármeddig. Merthogy a rendszer tudja, hogy te azt hogyan szerezted. Nem biztos, de rémlik ilyen. Esetemben ilyen lenne pl. a WZ-120-1G-FT, amit új korában vettem csomagban, majd asszem tavaly került be a tech tree-be. Igaz, eszembe sem jutott még eladni. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.