Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203151) 3 válasza ollie (#203150) üzenetére


3
senior tag

Előtte sem volt. :D Kivéve azt, hogy perceket kell várni, hogy kétes képességű játékosokkal randomozhassunk együtt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203152) kchryss


kchryss
addikt

BC12t teljesen stock, első csata, 90%-os legénységgel. :D



(#203150) ollie
Akkor befejeztem. Azt hittem a megmaradó tokenekért lehet majd valamit kapni, de akkor az a frontline-nál van.

[ Szerkesztve ]

(#203153) 3 válasza kchryss (#203152) üzenetére


3
senior tag

Tapasztalat, szerencse. Gyere vissza, ha száz csata múlva jobb az átlagod.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203154) BÁ Nutrition válasza kchryss (#203149) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Wow. Ezt 27 csataval meglehet csinalni? Bele se kezdtem mondom biztos megint 100 ora jatek kell hozza.
Van meg ra ido? Meddig tart?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203155) 3 válasza BÁ Nutrition (#203154) üzenetére


3
senior tag

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/road-to-berlin-regulations/

Ha randomban nem szereztél tokeneket, akkor venned kell, hogy az összes szintet megcsinálhasd.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203156) 3


3
senior tag

Valódi 21. századi megoldás kirántani a szervert a felhasználó alól...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203157) lacibacsi válasza kchryss (#203149) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aki tud kérem... :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203158) Met válasza Eugene Roe (#203132) üzenetére


Met
nagyúr

Hát ez nem túl sok.
Azt hittem hogy ha sérül valamelyik modul akkor azt "célozza" hátha robban vagy gyullad.
Na mindegy.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#203159) e-newsee válasza Met (#203158) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha ez ilyen aimbot skill lenne, akkor előbb húznák ki az emberek, mint a majrélámpát. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203160) Met válasza e-newsee (#203159) üzenetére


Met
nagyúr

Mondjuk az is igaz :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#203161) Eugene Roe válasza Met (#203158) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Sok, nem sok, ez ennyi :D de néha azért lehozhat egy game-et.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#203162) Warton


Warton
őstag


Végülis teljesen free lett meg. Ha nincsenek ezek a 15x-ek biztos nem szenvedem végig, meg az a pár Berlin mappos duplázó is jól jött.

(#203163) Swinegod válasza kchryss (#203152) üzenetére


Swinegod
őstag

Gratula, nekem a Bc abszolút csalódás volt, hogy igazából minden statja szar a kis szaros táránál meg 3x többet ér a kocsik nagyon balanszolt HE-je meg a többi lightnak úgy összességében a nagyobb alphája. Messze a legidegesítőbb viszont az volt vele, hogy duelt fizikailag lehetetlen megnyerni vele a tár miatt
Én csak a Bc 25t-t húztam ki belőle, de azt is megbántam mert az is szörnyű

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203164) Atti777 válasza Swinegod (#203163) üzenetére


Atti777
senior tag

Igazából az összes lightnak hasonlónak kellene lenni: jó camo, látótáv, kevés páncél, nem túl jó ágyú.
A 12t-nek az a baja, hogy egy normálisan balanszolt tank a túltolt szutykok között.
A másik meg az MM, amikor 4-5 lightot betesz egy-egy oldalra az egyik csatában, a másikba meg egyet sem...

Apropó, kerekesek: mintha a lőszerbalansz táján említették volna, hogy a kerekesek sebződésmodelljét is átdolgozzák, ez a kettő együtt ment a süllyesztőbe?

Путин, иди нахуй!

(#203165) ooloo


ooloo
őstag

Fel akartam tenni a matricás zászlót ( oldalra ).... erre közli , hogy nyet .
Tudja valaki , hogy mi a bibi a sivatagi pályákkal és miért nem lehet használni a matricát ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203166) Pug válasza Swinegod (#203163) üzenetére


Pug
veterán

Hat izlesek es pofonk, nekem a 10-es BC eddig az ultimate tier 10 fun tank.

Persze lenyegeben light tank jatekmodot igenyel, legalabbis reszben, hiszen teljesen papir.

Ha normal med-kent probalsz vele jatszani, akkot persze, hogy nem leszel vele eredmenyes.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203167) Swinegod válasza Pug (#203166) üzenetére


Swinegod
őstag

Idióta vagyok, Bc 25t AP-ra gondoltam, ami ugye a 9-es, a 10-es az nagyon jó
A 25t AP-nak viszont az ágyúkezelése mocskos szörnyű, nem ritka, hogy 6 lövésből 5 mellémegy ilyen 3-400m távon is, közelebbről meg csak úgy dönt jó most mellélövök 6x és egyszer nem találom el az alsólemezét dolgoknak. + Az alap átütés szar, a gold átütés se jó, nem APCR az alaplőszer és a kitárazási idő is szánalmas

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203168) Kiki18 válasza Swinegod (#203167) üzenetére


Kiki18
őstag

Szerintem mindegyik táras francia jó, mind light mind med. Próbáld meg nem 3-400m távról használni, akkor talán működni fog!

(#203169) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Az évfordulós küldetéssorozatban szerezhető évfordulós érméket el kell költeni a szakasz végéig, vagy azok gördülnek tovább a következő szakaszra? Nem olyan nagyon sok van (kb. 600 db), de nem szeretném kidobni az ablakon, de elkölteni sem szeretném, ha nem muszáj, mert a kínálatból most még nem érzem, hogy bármire szükségem lenne...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203170) KisApám


KisApám
addikt

Berlin - hiába tart lassan 2 hete, sokan megint kilövetik az ÖSSZES tankjukat ez első körben.
Nem tudom mit is gondoljak ezekről...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203171) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Könyörgöm mondjátok, hogy a 103B megéri! Az lkv90B-t 25 csata után átugrottam annyira nem ment vele. :W
Remélem az UDES mutat valamit.

(#203172) adrian360 válasza KisApám (#203170) üzenetére


adrian360
őstag

Én nem tudom mi van nálad, folyamatosan írod hogy első kört se toljátok le, nekem 23 csata alatt meg lett is-2s, ebből egyszer se volt nullás köröm, meg ilyen totál kilövetem magam első körben, volt 3 olyan csata ahol egy ember totál afk volt, mégis megvolt ott is az első szint.
ha az elején nem játszok mindegyikkel, és csak ráfekszek simán egy ágra, szerintem 18-20 csatából meg lehetett szerezni a tankot, ha mellette megcsinálod a 15x tokeneket, és csak szorzós meccset játszol. és nekem még nagy szerencsém se volt, mert mindössze kétszer voltam csak a berlini pályán

(#203173) 5-ös kezelő válasza KisApám (#203170) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én be sem megyek erre az eseményre inkább, ne bosszankodjanak miattam a többiek. :) Még arra is lusta vagyok, h utánanézzek, mire is jó. Csak gyűlnek a tokenek vagy mik a normál csatákból, gondolom semmire sem lesznek jók, ha nem megyek Berlin közelébe sem.

(#203174) Pug válasza adrian360 (#203172) üzenetére


Pug
veterán

Nekem eddig egy nullas volt a kb eddigi 15-bol, azert vannak lamak a palyan, na...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203175) Swinegod válasza Kiki18 (#203168) üzenetére


Swinegod
őstag

Én használom rosszul, eh?
Jó, nézzük meg mire lehet jó akkor, közben hasonítsuk csak a többi 9-es medhez

Majd megyek vele hulldownozni a medekhez, mint ahogy egy Standard B-vel vagy PTA-val lehet, úgy is jó az ágyús... Ja nem
Akkor keresek kulcspozíciókat hiszen olyan gyors vagyok mint egy light, de minimum sokkal gyorsabb mint mondjuk a Standa... Ja nem
Akkor a nehezeket supportolom, kinézegetek majd a nehezekre ha ellőtték magukat hiszen úgyis olyan jó az átü.... Hát várjál már, ebben is szar
Akkor fél pillanatokra kinézek tárazni mint mondjuk a Sko... Ja, hogy 2,7s lövésenként, hát sajna ez is probléma
Rendben, akkor majd megpróbálok snapshotolgatni, hiszen olyan kivételen jók a rejtett szórási statok meg célzási... Bizony-bizony, ebben is szánalmas, kezdünk kifogyni abból amit egy med csinálni tud
Megnézem akkor mennyire hatékony spotolásban meg camoban, hátha az ér valamit:
380m látótáv, hát, az egyik, ha nem a legrosszabb 9-es med látótáv, de a camo ér valamit, azt talán lehet használni
Sajnálom, ez a tank egy szar, semmit nem csinál jól, a Standard B és Skoda csak mindenben jobbak mint ez. Jó camo, egy nagy tár és kicsi, ennyi jó tulajdonsága van. Egyébként Wotlabds szerint is ennek a tanknak a legrosszabb a winrateje az összes 9-es med közül, tehát objektíven ez a legrosszabb 9-es med
Fun fact: Az egyik legrosszabb winrates 9-es tank úgy amúgy is, ilyenek vannak csak alatta, mint 2 arty, az M103 és WZ 132A

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203176) KisApám válasza adrian360 (#203172) üzenetére


KisApám
addikt

Még 1 x leírom Neked, hotha nem volt érthető:
elöször idézem: "sokan megint kilövetik az ÖSSZES tankjukat ez első körben"
Azaz túl lehet jutni az első körön még így is, NEM azt írtam most, hogy nem jutunk túl.
Viszont utána ennyi volt, nem lehet 3 tankkal továbbjutni a 2.-ból.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203177) ooloo válasza ddt500hu (#203171) üzenetére


ooloo
őstag

Megéri ? Nagyon is . A nyolcastól baba. ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203178) e-newsee válasza Atti777 (#203164) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyik oldalra 4-5 lightot, a másikra meg egyet sem? Akkor neked külön MM-ed van.:F
Én olyat látok néha, hogy van egy db különbség mondjuk nehéztankokban, emiatt nyilván egy másik tankosztályban is, de 4-5 szerintem sohasem volt. Olyan van, hogy a 4-5 lightból egyik oldalon 3 kerekes, a másik oldalon meg egy sem, de attól még a lightok darabszáma stimmel.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203179) e-newsee válasza ddt500hu (#203171) üzenetére


e-newsee
addikt

Az Udestől kezdve egy külön világ a svéd TD-ké. Az Ikv-n túl kell esni, utána jön a fun. Csak tanácsnak, kb mindent a kamonak szentelj, és nagyjából csak proxyból spotolnak, ha beállsz egy bokorba. Persze nem árt hozzá ismerni az álca/spot rendszer csínját-bínját.
Kis túlzással, de azt szokták mondani, hogy ha a svéd TD azt mondja, hogy én most fű vagyok, akkor fű is lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203180) Pug válasza Pug (#203174) üzenetére


Pug
veterán

Most volt még egy nullás köröm meg egy 3. hullámnál kiszállós, persze top sebzéssel mindkettőben...

Szóval de, rohadtul vannak agyhalottak...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203181) notika77 válasza e-newsee (#203178) üzenetére


notika77
senior tag

Olvasd el még egyszer mit írt. Nekem is 2x kellett :)

(#203182) kchryss válasza Swinegod (#203175) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon erős a 9-es med-ek mezőnye. Ha a legrosszabbak között van akkor is használható kategória szerintem. Mikor eu szerveren a BC25t-t kihúztam akkor még a BC25tAP nem létezett, még sosem játszottam vele. Majd ha kifejlesztem ruszki szerveren akkor tudok árnyaltabb képet alkotni róla. Ami a paramétereknél nekem is feltűnt az a 380m-es látótáv. Ezt leszámítva viszont nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, hasonló paraméterek mint a 10-esnél ami felett eljárt már az idő és sokan nem szeretik azt se, de sokaknak meg még mindig a kedvence.
Kell bele egy skilles legénység és tapasztalat a táras tankokkal és akkor szerintem működni fog. Én szeretem a táras tankokat, nem félek tőle, szerintem 2500 átlag sebzésre jó lesz, de majd meglátom hogy muzsikál a gyakorlatban amikor odaérek.

(#203183) ddt500hu válasza e-newsee (#203179) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja a stock UDES két kanyar alatt megvett magának. Valami 971 az álca értékem most. :DDD

(#203184) Balesz1899 válasza e-newsee (#203178) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem pont ezt írta ;)

(#203185) kchryss válasza lacibacsi (#203169) üzenetére


kchryss
addikt

A tokenek nem nullázódnak szerintem és az évfordulós bolt frissül új emblémákkal: [link]

Jövő héten lehet majd kürtölni a játékban. Csodálatos lesz, ez volt minden vágyam. :DDD
Minél nehezebb a tank annál hangosabb, maus-szal folyamatosan dudálni fogok és így ijesztem el az ellenfelet. :D

Act II. Honk for Glory!

[ Szerkesztve ]

(#203186) Swinegod válasza kchryss (#203182) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem is használhatatlan, nem azt mondtam, csak, hogy mikor látod, hogy van az ellenfélnél pld egy Standard B akkor tudod, hogy neki egy sokkal jobb tankja van és így rögtön hátrányból kezdesz. Viszont ha szerted a táras, gyors tankokat valszeg szeretni fogod. 33 meccsből összeszedtem 1400 átlag sebzést, úgy, hogy stock motorral sajnos mocskos lassú. Most, hogy így leírom, én abszolút nem számítottam arra, hogy ennyire nem szörnyű statom van vele, de valszeg egy PTA-val vagy Skodával sokkal jobb eredményt tudnék összehozni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203187) notika77 válasza kchryss (#203185) üzenetére


notika77
senior tag

Kár, hogy a kürtölésnek is újra kell töltődnie használat után :U
Ezt persze alapértelmezetten bekapcsolják a közös csetet meg nem.

(#203188) vJokka


vJokka
aktív tag

Skill még az üres garázshelyet is 3 markolta :DDD Reddit

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#203189) e-newsee válasza Balesz1899 (#203184) üzenetére


e-newsee
addikt

...és notika!
Ezesetben megkövetem magam, és elnézést Atti777 kollégától.
Kicsit kacifántos a megfogalmazás, és benéztem. :B
Furcsa is volt, hogy valaki ilyet tapasztal, de hát mittomén. Egyesek szerint mindenkinek saját MM-je van.:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203190) e-newsee válasza kchryss (#203182) üzenetére


e-newsee
addikt

Épp pár hete volt itt téma, hogy a 9-es tier elég jónak számít.
Szóval, ahogy Sheldon mondta, olyanok, mint a pizza. Még a vacakok is elég jók.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203191) Atti777


Atti777
senior tag

Circon · Interview: Andrey Biletskiy, Creative Director of World of Tanks [link]

Путин, иди нахуй!

(#203192) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Meddig tart ez a battle pass dolog?
koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203193) Greentea válasza sfefe (#203192) üzenetére


Greentea
senior tag

június 10-ig

2x2 néha 5

(#203194) sfefe válasza Greentea (#203193) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203195) Pug


Pug
veterán

Azért az miért nem lep meg, hogy eddig összesen 3-szor voltam a Berlin map-on... WG...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203196) Darkness1 válasza Pug (#203195) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Amikor bedobták a módba, akkor nagyon gyakori volt, én pl. 4-szer voltam rajta 5-ből. Aztán csökkent a gyakorisága.

No stress, no work Today!

(#203198) 3 válasza 5-ös kezelő (#203173) üzenetére


3
senior tag

Te egy nagyon kedves és nagyon hülye játékos vagy. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203199) 5-ös kezelő válasza 3 (#203198) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Hízelegsz. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.