Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203351) Pug válasza kchryss (#203346) üzenetére


Pug
veterán

Hat a Progi helyett, de meg a 430U helyett is elobb a kerekes cancer-oket nerfeltem volna...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#203352) 3 válasza galervin93 (#203343) üzenetére


3
senior tag

Dezertáláskor nekem azt szokta kiírni, hogy a játékos a csata vége előtt kilépett a játékból, nem azt, hogy megsemmisítve találat által.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203353) Dobi 562 válasza Pug (#203342) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mivel jelenleg leginkabb tier 9-et jatszot ezert engem erintenek ezek a valtozasok. A Standard B-nek nagyon nem orulok, de szerencsere a 430-hoz nem nagyon terveznek hozza nyulni.

The Object 430 will only have its gun handling changed.
Object 430
Dispersion during movement and hull traverse (both): from 0.14 to 0.16
Dispersion during turret traverse: from 0.1 to 0.12

Egyebkent kivancsi lennek mi alapjan hoznak ilyen donteseket. En valahogy nem erzem problemanak az olasz medeket meg a szovjet medeket, annal inkabb a 3 light (EBR) + 3 arty + 6TD osszetelu csatakat tier 8-10-ben... De a WG-nek ez nem problema! A ToT eloszor Obj 268 majd T100lt, hogy meg tobben toljak TD-vel es LT-vel...

Ha a kovetkezo Battle pass is Light vagy TD kore fog epulni akkor lehet beiktatok egy hosszabb szunetet (ismet).

(#203351) Pug : +1, de a WG valami mas logika(?) szerint hoz donteseket.

[ Szerkesztve ]

(#203354) kchryss válasza 3 (#203352) üzenetére


kchryss
addikt

Azt akkor írja ki ha dezertált és nem lőtték ki szerintem, legalábbis így logikus. A 0 xp-re nincs más magyarázat mint a dezertálás vagy a ban, de ban-nál kék lenne.

[ Szerkesztve ]

(#203355) zodo válasza Pug (#203342) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez most hogy jött?
Nem most jött a csoda rebalance?

(#203346) kchryss

Itt vannak a X-es tankjaim és hát ja, 430U jó tank de ezért a wr-ért meg is dolgozok míg akárhogy kapálózók a Progetto 65-el mindig a vesztes csapatba kerülők.

(#203356) Swinegod válasza Pug (#203351) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát hogy a 430U jobb heavy mint sok 10-es tényleges heavy az szerintem elég nagy probléma
Mondjuk ebből inkább a papír szar nehezek a probléma

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203357) jano_77 válasza Pug (#203342) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megbatyhatják az anyjukat a köcsög ruszkik! Végre van olyan tank a játékban, ami se nem OP, de nem is szar, lehet velük játszani és élvezni a játékot - Standard B és Progetto 65 - erre naná, hogy tönkre vágják ezek a nyomorékok! Gratulálok ennek a majom bandának!
Egyre inkább érik egy pihi számomra is, ha ez tényleg megvalósul és tönkre vágják őket.
Nyúlnának inkább a kerekes szarokhoz, akiket nem lehet sebezni, mert nem lehet lekövetni a mozgásukat!

MÁS:
A köcsög camper TD:
:B
2 lightunk együtt spottolt, annyit, mint én ezzel a döggel. Na bravo!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203358) 3 válasza zodo (#203355) üzenetére


3
senior tag

"ezért a wr-ért meg is dolgozok"

Szerintem közelebb lehet az igazsághoz, hogy a 430U kiemelkedően toleráns a játékos által elkövetett hibákkal kapcsolatban. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203359) kchryss válasza Pug (#203351) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, sokszor úgy tűnik nincsenek tisztában vele mi a nagyobb probléma. A pályaátdolgozásnál is ugyanezt éreztem. Prokhorovkát alakítják át amivel olyan nagy gond nincs míg mines és fjords nagyon lejt az egyik oldalnak sokszor játszhatatlanok a vesztes oldalról és nincs tervben az átdolgozásuk.

(#203360) zodo válasza 3 (#203358) üzenetére


zodo
nagyúr

Aha wg meg a tolerancia :DDD

Más:

Első fiókom 5 éves lett amiért jött a "múlt áttekintős" weblap aminek végén...

Beléptem és 7 nap prémium fiók várt + 7 napos bérleti időszakkal a Skorpion G.
Rányomtam az igénylésre, megkaptam a 3 nap prém fiókot ami így már 10 nap és a
Progetto M35 mod. 46 -ot 30 napra. :DDD

KV-1 még mindig nagy király.

Egy baj volt hogy az ellenfél 153 csatás, nyilván reroll KV-1 jobb volt.

Szerk:
Szülinapos -30% kupon mindenre jó lenne de ide nem veszek már semmit.

[ Szerkesztve ]

(#203361) Chris0321 válasza XXArcAngelXX (#203340) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is tizenéves gépen játszottam sokáig, nem volt egy nagy élmény és mikor eljött az idő én is elkezdtem érdeklődni milyen lehetőségeim vannak, én végül teljesen új gépet vettem de mivel ő nem áll úgy anyagilag így én azt tanácsolnám neki, hogy spórolja össze a pénzt és vegyen egy használt konfigot, vagy ha nem talál megfelelőt akkor apránként vásárolja meg az alkatrészeket. Én is és unokaöcsém is többször vásárolt már a Hardverapróról és eddig meg voltunk elégedve azzal amit kaptunk. A HDD ha még jó, akkor maradhat (én HDD Sentinel-t használok a monitorozására), mivel a játék tudtommal még mindig nem túl jól használja ki a sok magot így én az Intel mellett maradtam.

(#203362) zodo válasza XXArcAngelXX (#203340) üzenetére


zodo
nagyúr

Példaként a régi konfigom ami min. szint és érdemes lehet szétnézni a használt piacon.
Ez a FM2+ platform már nem bővíthető, szóval az új szériák ajánlottak!

Asus F2A85-V Pro
Amd A10-5800K,
MSI R9 270X Hawk 2 GB,
G.Skill Ripjaws X Series 2 x 4GB,
Samsung 840 Evo,
Dell P2414H

Full hd kijelző ~ közepes grafikai beállítások mellett ~ 60-70 fps-t tudott, szerintem ez a minimum na meg a jó net kapcsolat.
Tesztelő szoftver pontszám: 8210

Jelenlegi konfigom:

MSI B450 Gaming Plus,
AMD Ryzen 5 2600,
Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ OC 4GB,
Patriot Viper 4 2x8GB DDR4 3200MHz,
ADATA Premier Pro SP920,
Dell P2414H

Játék full grafikai beállítással ~ 90-100 fps-t tud.
Pontszám: 18120

(#203363) szl15


szl15
csendes tag

Üdvözletem!
Az lenne a kérdésem, hogy miért nem látom a garázs panelben a tankjaim? A garázsban egy mindig látszik, de kettő van, és a panelen egy sincs!
Köszönöm a választ, Lola

(#203364) notika77 válasza szl15 (#203363) üzenetére


notika77
senior tag

Lehet, hogy leszűrted, hogy melyik tankokat mutassa. A "garázs panel" bal oldalán van egy tankos gomb és felette két szám. Első, hogy mennyi tankot mutat, a per után pedig, hogy mennyiből. Jobbra pedig van egy X, amivel meg tudod szüntetni a szűrést, ha ez a gond.

Vagy a tankos gombra nyomva kikapcsolod egyenként a szűrőket.

[ Szerkesztve ]

(#203365) kchryss válasza zodo (#203360) üzenetére


kchryss
addikt

"Szülinapos -30% kupon mindenre jó lenne de ide nem veszek már semmit."

Általában elfogadja a kupont gift-nél is. Vagyis a régi fiókod kuponjával vásárolhatsz ajándékként az új fiókra.

(#203366) szl15 válasza notika77 (#203364) üzenetére


szl15
csendes tag

Köszi, megvan! Mutatja. AZ volt a baj, valóban.
Üdv!
lola :))

(#203367) zodo válasza kchryss (#203365) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz de ilyenkor szinte az összes fizetési mód eltűnik és csak a Paysafecard marad.

(#203368) Moleman válasza Dobi 562 (#203353) üzenetére


Moleman
addikt

A ToT lassan inkább vissztartó erő, egyre lentebb vannak tekerve a potméterek... Az LTG-t most húzom, néha jó, máskor meg 8 lövésből 1 talál, végül nagy nehezen összekaparok 1800 wn8-at, megnyerjük, top10-ben is benne vagyok, és kapok 4600 xp-t 2 db 5x szorzóval.
A SU-ISU is ilyen volt, néha 12-ből 0 találat, máskor 4/4 3k dmg. Így nincs értelme játszani.

(#203369) BÁ Nutrition válasza Pug (#203342) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

remelem nem nerfelik mostonaban, meg nem jatszottam vele tul sokat es legalabb volt valami elerheto effective tank atlag jatekosoknak a sok op nyeremenytankkal szemben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203370) hulp01


hulp01
senior tag

Sziasztok,

6-7 év kihagyás után újra visszatértem a játékba. Lehet, hogy nem kellett volna. Sajnos nem előnyére változott a játék. Valószínűleg én is sokkal bénább lettem, mert jelenleg kb. egy növény szintjén játszok. Volt egy csávó, akit utána fél óráig győzködtem, hogy nem, nem e-bay account, én lettem ennyivel bénább. A tegnapi napom wn8-a még a 900-at se érte el. És a legnagyobb gondom az, hogy nem is értem sokszor mi a probléma. (Jó, előtte pár nappal volt 1800 feletti is.) De ez a wn8 nagy mértékben a sebzést számolja az értékelésnél (meg a spot dmg-et). De úgy nagyon nehéz sebzést csinálni, ha a lövések nagy része 0dmg critical. Persze feltéve ha egyáltalán eltalálja az ellenfelet. Sokszor ha már egy pixellel nagyobb a célzókör, akkor ott megy el a lövés. Engem meg mindenki sebez plusz critical, ami rendszerint ammorack (szerencsére általában csak sárga). Legénységből soha nem a nyomorult rádiós hal meg, hanem a töltő és/vagy a célzó. Sok csatában örülök, ha kettőt tudok lőni, mert mire odaérek valahova a csapat fele halott (vagy nálunk vagy az ellenfélnél). Amikor top of the tree volt az obj268, akkor azzal játszottam sokat. Két full sebző lövés már jónak számított, miközben korábban 2700 felett volt az átlagsebzésem vele. Átlőhetetlen frontja volt, most meg szerintem t6-osok is átlőnék, ha mehetnének ellene. Az ágyúja semmit nem talál el, vagy critical. Tök vártam, hogy végre meglegyen a Pantera, de számomra az a tank játszhatatlan. Aztán ott vannak még mindig az artyk. Ez a kábítás anno nem volt, hát ehhez is csak gratulálni tudok. A kerekes szarokra meg csak legyintek, az egész kategória egy vicc. Azért általában hangosan felnevetek, amikor egy ebr bekap egy nyolcszázast az objecttől. Persze ez ritka, mint a fehér holló, mert általában sértetlenül megy tovább még ha el is találom. Ezeknek nagyon brutál nerf kéne minden szempontból.

Fent a kolléga linkelte a t10-es tankjait. 1300-as wn8-cal hogy van 58% feletti winrated? Ezt nem is értem. Nekem majdnem minden t10-es tankom 2000 feletti (még régen csináltam, nem most) és inkább 55% körüliek a winratek.

Bocs a hosszú postért, de ez kikívánkozott belőlem, és ti voltatok a "szerencsések", akik megkaptátok. És bocs előre is, akivel egy csapatba kerülök. :)

(#203371) 3 válasza hulp01 (#203370) üzenetére


3
senior tag

Kicsit megszokod, aztán belejössz. Az egeret jól állítsd be. De ne a monitorba. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203372) Barret001 válasza hulp01 (#203370) üzenetére


Barret001
addikt

A kerekeseknek elég lenne egy jó kis sebesség nerf,mert lehagyják a lőszert...Úgy meg nehéz őket kilőni :)

(#203373) zodo válasza hulp01 (#203370) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem érdemes összehasonlítani a statisztikákat vagy összefüggést keresni wr vs wn8 között
mert frissítésről frissítésre változik a játék ezért, pláne hosszú évekre visszavezetett statisztika szerintem egyáltalán nem mérvadó ami különben is csak egy hozzávetőleges értékek halmaza.
Amúgy is bármikor kaphatók egy olyan térképet és csapatot hogy még csak lövésem lesz vagy éppen a goldspammer superunikumot küldöm a garázsba.

(#203374) kchryss válasza hulp01 (#203370) üzenetére


kchryss
addikt

430u meta tank, a 268 egy fos a mai metában.
A játék sokat változott, van amiben előnyére van amiben hátrányára, élményben sajnos inkább hátrányára.

(#203375) hulp01 válasza Barret001 (#203372) üzenetére


hulp01
senior tag

Azoknak kéne sebesség, agilitás és pontosság nerf. Aztán rendbe kéne rakni a hitboxukat. Ha meg a kereke benyeli, akkor álljon meg ugyanúgy, ahogy a trackelt tankok is. És akkor már csak a rejtőzködésük és a látótávolságuk marad brutális, de legalább azt csinálnák, amire valók, spottolnának.
A stun küldetések miatt rákényszerültem az artyk használatára. Eddig is tudtam, hogy ez szimpla csalás, de így meg aztán még egyértelműbb. Az asztalon könyökölve csak kattintgatok, mindenféle veszély nélkül. Még csak odébb se kell mennem. Ez az AW-ben nagyságrendekkel jobb volt. Ehhez tényleg semmi tudás nem kell. Olyan pontatlanok, hogy tök mindegy hova célzol, úgyis az rng dönt a találatról. A kábítás meg működik akkor is, ha mellélő az ember. A vicc meg, hogy egy csomó esetben ki lehet velük szedni közvetlen találattal a közeli tankokat a végjátékban. Simán korlátoznám, hogy mondjuk 50m-en belül ne tudjon lőni. Persze én kivágnám őket az egész játékból, de a nyomorult wg még a berlines küldetésekbe is berakta őket. És rohadt idegesítően pontosak voltak. Főleg ha mindkettő ráállt egy játékosra.

[ Szerkesztve ]

(#203376) Barret001 válasza hulp01 (#203375) üzenetére


Barret001
addikt

A kerekeseknek gyenge az álca,és a látótávolság.Aktív spotra készültek,csak kicsit túl lettek tolva...

(#203377) jano_77 válasza inferno88 (#203332) üzenetére


jano_77
nagyúr

Skill4ltu most markolja, vagyis ezek szerint már az EU szerveren is elérhető?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203378) Atti777 válasza jano_77 (#203377) üzenetére


Atti777
senior tag

Yzne már tegnap is játszott vele, lehet hogy egyelőre csak CC-nek elérhető

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#203379) kchryss válasza Atti777 (#203378) üzenetére


kchryss
addikt

Orzanel-t is láttam játszani vele elég sokat tegnap. 24 órás adása volt.

(#203380) Melorin


Melorin
addikt

Meglett a X-es Udes. Baromira tetszik, már az első nap összehoztam vele az eddigi legtöbb dmg-t az összes tankom közül. :)

(#203381) ollie válasza Melorin (#203380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép!

***

(#203382) Barret001 válasza Melorin (#203380) üzenetére


Barret001
addikt

Ügyes! :)

(#203383) e-newsee válasza hulp01 (#203375) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha te a végjátékban közvetlen találattal kikapsz egy tankot, akkor rohadt mákos vagy. Még egy egyszerűbb lightnak sem elég egy lövés. Közvetlen közelről. Az, hogy nem kell mozognod, és nem halsz meg, az két dolognak köszönhető. Az egyik, hogy az ellen arty nem vadászott rád (ezt könnyű megúszni, viszonylag kevesen csinálják). A másik, hogy nem voltak ügyes gokartok a csatában. A legtöbb esetben, ha a csata feléig életben marad egy kerekes, akkor elindul artyra vadászni, és általában meg is találja őket.
A kábítás amúgy valóban buff az artyknak. Viszont nincs AP-jük, és sokkal kevesebbet sebeznek, mint régen. A splash sebzés is nemrég még jobban vissza lett véve. A legnagyobb baj az artyval is szerintem csupán az, hogy a számuk 3 lehet csatánként, és nem egy, esetleg 2. A kerekesekkel ugyanezt csinálnám. Max 1db/csapat, és max 1db/szakasz. Van, hogy egy 3-as EBR 105 szakasz lehiénázza szerencsétlen 8-as tankokat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203384) Balcsix


Balcsix
senior tag

A YasenKrasen session statics modból létezik 1.9.0.3-as verzió, mert a hivatalos forrásnál található már elavult?

Szerk.: Közben megtaláltam! :)

[ Szerkesztve ]

(#203385) kchryss


kchryss
addikt

Utolsó fél percben, utolsó lövéssel lett meg az 5. kill és a 6500 dmg a Chimera szövetség 15-ös küldetéshez. :)

Egész jó napom lett volna, de támadt egy olyan idióta ötletem, hogy a blokkolós heti küldetést a T22-vel próbálom megcsinálni. Évek óta megvan, de most először próbáltam ki random csatában. Hát nagy hiba volt. Ennyire "jó" tank: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#203386) Macka válasza kchryss (#203385) üzenetére


Macka
veterán

A 4000 spotolós küldit mivel csináltad?

(#203387) zodo válasza kchryss (#203385) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula! :C

Kár azért a med-ért.
Nem csak egy rossz szériát dobott a gép, anno ennyire le nerfelték?
Nemrég a T 55A-t 9. csatára sikerült *-ni, hajam téptem milyen csapatokat kaptam.

(#203388) BÁ Nutrition válasza kchryss (#203385) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lassan nekiallhatsz streamelni :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203389) Greentea válasza kchryss (#203385) üzenetére


Greentea
senior tag

gratula!

2x2 néha 5

(#203390) zodo válasza BÁ Nutrition (#203388) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tud, még mikrofonja sincs. :))
Bocs kchryss de ez ugrott be ~ 3 évről korábbról, mikor hajnalonként szakaszoztunk.

(#203391) CirrMee


CirrMee
addikt

Jövő héten jön ugye az utolsó adag frontlány' - kérdés, hogy melyik gépet érdemes megjátszani a tokenekből? Phase már tavaly meglett, szóval maradt a Char és a 777 -es.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#203392) jr1994 válasza CirrMee (#203391) üzenetére


jr1994
addikt

Én biztosan a franciát fogom kivenni, sokkal érdekesebbnek tűnik. A 777 szerintem csak egy újabb orosz heavy/med hibrid.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#203393) eddieke666


eddieke666
tag

Phase milyen?Amennyiben két szint meglesz választhatok,de még egyik tank sincs meg.Vagy érdemes lenne várni,hogy mit mutatnak majd az új tankok?

(#203394) e-newsee


e-newsee
addikt

Kb én is így vagyok, csak nekem kelleni fog egy, vagy két token a SH-ből is majd. De én is a Phase és a francia között vacillálok. Szóval minden tipp jól jön.:R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203395) ooloo válasza e-newsee (#203394) üzenetére


ooloo
őstag

Minden tipp jól jön ?
Tessék .. itt a tipp . Ráadásul 5 . ;]

Nem kell megköszönni ... szívesen . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203396) jano_77 válasza kchryss (#203385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ki is szokta azt mondani, hogy 10 csatából se vonjunk le következtetéseket!? 3 csatából?!? :F

WG-nél biztosan elmentek otthonról!

Egy probléma volt csak a leosztással, hogy nem az összes light kerekes fos volt! Az lett volna a non+ultra szerintem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203397) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudná adni vki a foci tippelős oldalt, mert véletlen bezártam a böngészőmet és eltűnt az a könyvjelzőm. Illetve a worldoftanks.eu/matchday vmiért nem jön be!? :F :R

INNEN sem indul el vmiét!? :( :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203398) Swinegod


Swinegod
őstag

Geci móka a játék mikor ilyen meccsek csak lehetségesek (btw látom geci mellélő az arty tényleg) replay

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203399) Barret001 válasza Swinegod (#203398) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap 2 meccsre volt erőm...Első meccs ISU kiszedett egy lövéssel full hp-ról. Második meccs kb 1200 sebzéssel második lettem,10 sebzésen belül. Mindkét meccs bukta,ki is léptem gyorsan :)

(#203400) Balcsix


Balcsix
senior tag

A Tankrewards-nak pontosan mikor lesz vége, 30-án lehet még küldetéseket teljesíteni, vagy 29-e az utolsó nap?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.