Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203751) zodo válasza ollie (#203750) üzenetére


zodo
nagyúr

Wotwiki annak írja.

Tankopedia szerint csak Reward
de...
This is a reward vehicle. Reward vehicles have Elite status, earn more experience per battle, provide a range of other bonuses, and do not require research.

[ Szerkesztve ]

(#203752) egyedülülő válasza zodo (#203749) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az M60 azért elég jó. Böhöm és gyors, szóval jól rammol és hamar beér jó helyekre. Nagyon jó ágyúsüllyedése van. Páncél nincs sok, de az ágyú egy álom. Nagyon pontos, szereti a kapáslövéseket. Az alap 420 méter látótáv meg szintén előny. Sok tankot tudsz vele outspottolni. Ja meg hesh a prémium lőszer igen jó átütéssel.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203753) ollie válasza zodo (#203751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A reward tankoknak nincs credit bónuszuk. T8 felett nincs prémium tank, de néha hívják a reward tankokat is prémiumnak, de ettől még nem lesz credit bónuszuk.

***

(#203754) kchryss válasza egyedülülő (#203752) üzenetére


kchryss
addikt

Hesh a brit tankoknál van, az repeszes megoldás, M60-nak heat a prém lőszere. Utolsó kampány reward tank buffnál megnövelték az átütéseket ezeknél a tankoknál, szerintem egyébként nem voltak rászorulva. Szóval most 350mm az átütése a M60, 121B és VK72 heat-jének is, E6-nak 340mm, obj907-nek "csak" 330 ezért azt buffolni kéne. ;]

M60 szerintem is jó választás a jelenlegi menüből, de most már érdemes megvárni a híreket, hogy mik kerülnek be a következő körben. Ha meg valakinek a 121B jön be akkor válassza azt nyugodtan. Annyira nem lóg ki lefelé, inkább olyan átlagos 10-es mednek mondanám.

(#203755) kchryss válasza Melorin (#203707) üzenetére


kchryss
addikt

Na baszki én is a medálosat választottam. Gondoltam egy szárnysegéd vagy felderítő esetleg top gun simán összejön, erre most nézem, hogy azok nem epic medálok hanem csak "battle heroes" medálok.
Radley, Kolobanov, Tarczay, Pool féle medál kéne. Na ezt nem fogom tudni megcsinálni, mert nem fogok annyit játszani, hogy beessen egy ilyen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#203756) Eugene Roe válasza phoenix1989 (#203742) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Itt azért repült a gold az egyenleg alapján :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#203757) Pug válasza kchryss (#203755) üzenetére


Pug
veterán

En balga modon a 4 win zsinorbanra lottem.... nem kellett volna :DDD
Az epic mar meglenne...

Eddig 3 win-ig jutottam, mondjuk arra jo, hogy feleszmeltem, hogy mennyire inkabb a WN8 (sajat sebzes) az elsodleges a jatekosoknal es kb mennyire szarnak a win-re...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203758) Melorin válasza kchryss (#203755) üzenetére


Melorin
addikt

És meglett!!! A mai nap első meccsén kilőttem a Type 64-el 2db eggyel nagyobb enemy-t. Meglett az Orlik's Medal :DD

[ Szerkesztve ]

(#203759) Dobi 562 válasza Pug (#203757) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom mirol beszelsz... Tier 8-10-ben megyek, rendszeresen a jatekosok fele, ket-harmada a sajat HP-jat nem kepes megloni. Azok hogy mennek a WN8-ra? :D

(#203760) Pug válasza Dobi 562 (#203759) üzenetére


Pug
veterán

Mi scusi, természetesen nem a full lobotómiás szintre gondoltam... :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203761) Pug


Pug
veterán

BTW Sandbox-on két bug-ot is találtam. A kezdeti 10K gold-ot nem írja jóvá a játék, plusz ha játék közben táras tanknál viszi valami a lőszerrekeszt/töltőt akkor hiába javítod/gyógyítod, a töltési idő marad a duplája az eredetinek... GG WG...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203762) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Megnéztem Dez részletes VIDEÓJÁT az új felszerelésekkel kapcsolatban. Nekem nagyon tetszik a rengeteg új lehetőség, arról nem is beszélve, hogy vannak nagyon érdekes új dolgok. A tankok rengeteg variációban lesznek fejleszthetőek. Aki játszott az EVE Online-al annak ismerős lehet, hogy mennyiféle setupot lehet összehozni.Ha ezt behozzák megint új időszámítás kezdődik a játékban.Érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203763) jano_77 válasza egyedülülő (#203762) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy Scheff videójában láttam, minden le és felszerelés 10 goldba vagy kötvénybe kerül. Tehát megint arra lesz jó, hogy leapasszák az esetlegesen felhalmozott fizető eszközöket. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203764) egyedülülő válasza jano_77 (#203763) üzenetére


egyedülülő
őstag

Attól még a cuccok hatása érvényesül és ez igencsak szinesíteni fogja a játékot.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203765) Pug válasza egyedülülő (#203764) üzenetére


Pug
veterán

Annyira nem, mert a best combo elegge egysiku..., persze poen setupok lehetnek, de attol az meg nem lesz igazan kompetitiv...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203766) tomic


tomic
addikt

a T-34-3 próbálta már valaki? Ha igen milyen?

[ Szerkesztve ]

(#203767) e-newsee válasza Pug (#203765) üzenetére


e-newsee
addikt

Én nem bánom, ha kicsit "RPG-sedik" a játék, mert igazából pont, hogy eddig volt egy bejáratott kombó, és max olyan kérdés merült fel, hogy vertstab, vagy célzásgyorsító. Azért ennél most egyedibb setupok lehetnek. Már csak a legénységnek kellene egy jó kis skill fa.
Ami viszont lehetne még, hogy mondjuk 2 külön "profilt" tudnál elmenteni a tankhoz, hogy egy kattintással tudj váltani a kétféle setup között. Persze a leszerelésnek ugyanannyi lenne a költsége, csak nem egyesével kellene kicserélni a cuccokat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203768) Pug válasza e-newsee (#203767) üzenetére


Pug
veterán

Mivel most is minden tanknál meglesz az "ultimate setup" így én nem igen látom a valós előrelépést ebben... megmaradnak az OP felszerelések továbbra is OP-nek... venti, tölstésgyorsító kb az esetek 70-80 százalékában maradni fog...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203769) jano_77 válasza e-newsee (#203767) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sokan mondták már, de tök igazuk van, ennek akkor lenne értelme esetleg bevezetni, ha a skill 2.0-al együtt tennék és azokkal összhangban lehetne kialakítani egy-egy jó setup-ot. Külön-külön nem sok értelmét látom. Azzal együtt is, hogy én is azt gondolom, hogy a jelenleg leginkább használt összeállítás - töltésgyorsító+vert.stab+optika/venti - kevés embernél fog változni, cserélődni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203770) Dobi 562 válasza tomic (#203766) üzenetére


Dobi 562
addikt

Out of meta. Ratettek egy heavy agyut egy medes platformra. Nagyot ut, lassan celoz, pontatlan, gyenge gun dep. Haslovestol szeret gyulladni.

Egyetlen elonye a tierlimit (nem talalkozik tier 10-el).

[ Szerkesztve ]

(#203771) ollie válasza tomic (#203766) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kifejezetten rossz.

***

(#203772) ollie válasza e-newsee (#203767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi értelme sajnos. Az esetek 99%-ában továbbra is az optika, töltésgyorsító és vertstab lesz a legjobb választás a tankra. Persze próbálkozhatsz mással is, de akkor hátrányban leszel.

***

(#203773) egyedülülő válasza ollie (#203772) üzenetére


egyedülülő
őstag

Maus-ra pl sokmindent el tudnék képzelni, de ezeket pont nem a rammert leszámítva, és még van jópár tank ami jobban jár az új felszerelésekkel mintha a szokásos általad felsorolt dolgok kerülnének rá.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203774) Pug válasza egyedülülő (#203773) üzenetére


Pug
veterán

Ugy kell erteni, hogy jarmuvenkent tovabbra is kb egy legoptimalisabb setup lesz... pontosabban inkabb jarmu osztalyonkent.... ugyan ugy, mint ahogyan eddig...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203775) phoenix1989 válasza Eugene Roe (#203756) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem sok. csak szükség esetén töltök goldot. 5-10 gold van a tankokban

(#203776) phoenix1989 válasza tomic (#203766) üzenetére


phoenix1989
őstag

nekem meg van szerintem jó tank. kicsit nehéz vele játszani mert nem egy tipikus med. szóval ovatosan kell játszani. de jól hoz ha ügyesen használod.

(#203777) kchryss válasza egyedülülő (#203762) üzenetére


kchryss
addikt

Amíg csak sandbox-on van nem nézek annyira utána a konkrétumoknak, de azért így látatlanban pár gondolatom:

1) Pozitív hozadéka a nagyobb változatosság lehet, illetve miután bejön egy ideig az újdonság varázsa.
2) A változatosság egyben hátrány is. Az nem feltétlenül rossz dolog hogy egy tankot általában mindenki ugyanúgy szerel fel. Így tudni lehet várhatóan mennyi a töltésideje, álcája és egyéb paraméterei, ezeket a jó játékosok fejből tudják és ezt ki is használják. A fejlesztett felszerelések óta már nehezebb megsaccolni ezeket, ha jönnek az új felszerelések és új skillek akkor meg még nehezebb lesz így ennek a tudásnak az értéke csökken.
Lehet be kéne vezetni, hogy kijelezze a játék a csatában hogy ki milyen felszerelést használ. Egy csomó felszerelésnél logikus is lenne ez, mert bár vizuálisan nincs lemodellezve, de a valóságban nyilván jól látható külső jelei vannak az álcahálónak, repeszpáncélnak vagy például a periszkópnak.
3) Nagyon vigyázniuk kéne hogy hogyan lövik be a bónuszokat amiket adnak. Ha több irányba lehet specializálódni nehezebb a tankokat balanszolni. Például már jelenleg is túl nagy a tűzerő a játékban, ha az új rendszerrel még nagyobb dpm-et lehet elérni annak az lesz a hatása, hogy még rövidebb csaták lesznek. Ráadásul a nagyon kezdő játékosok nem is fogják a megfelelő felszereléseket használni, ha nagyobb lesz az új felszerelések hatása mint a jelenlegieké akkor nagyobb lesz a különbség a jó és rossz játékosok között, még egyoldalúbb csaták lesznek. Márpedig ahogy a wg-t ismerem ez lesz a helyzet, még opébbak lesznek a tankok. Szerintem már eljutottunk arra a szintre, hogy simán le lehetne csípni minden tank alap töltésidejéből 1 mp-et mert annyi mindennel lehet már növelni a dpm-et hogy az egészségtelen a játékmenetre. Ugyanez nyilván az álcára és a látótávra is igaz, ott is lehetnek egészségtelen értékek.

4) Továbbra is azt mondom, hogy nem érzem a szükségességét az egésznek. Soha senkit nem hallottam amiatt sírni hogy ejj ez a jelenlegi felszerelés rendszer milyen rossz, meg kéne újítani. Ellenben van egy csomó minden ami miatt jogosan megy a sírás, azokkal kéne elsődlegesen foglalkozniuk szerintem.

(#203758) Melorin
Én is azt néztem hogy levasaló medálból van messze a legtöbbem az epikusok közül, azzal kéne próbálkoznom.

(#203778) ollie válasza kchryss (#203777) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha már megemlítetted periszkópot. Az új rendszerben csak a TD-k fognak tudni használni periszkópot (meg talán az artyk), és ők nem fognak tudni optikát használni.

***

(#203779) eddieke666


eddieke666
tag

Egy ismerősöm szerint az sandbox-ban össze gyűjthető aranyakat megkapja a normál kliensben is .Nem értett félre valamit?

(#203780) kchryss válasza ollie (#203778) üzenetére


kchryss
addikt

Ja ezt is írni akartam. Úgy kéne megcsinálniuk hogy az osztálynak megfelelő szerepkörrel ellentétes felszereléseket ne lehessen használni. Vagyis ha rajtam múlna light-ra nem lehetne dpm-et növelő dolgot tenni, heavy-re meg látótáv növelőt.

(#203779) eddieke666
Nem néztem utána, de kizártnak tartom, hogy megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#203781) Pug válasza eddieke666 (#203779) üzenetére


Pug
veterán

De, erosen felre ertette, a WG mar evek ota nem ad ingyen aranyat semmilyen formaban.. kiveve CW

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203782) ollie válasza kchryss (#203780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként van ebben logika. Én pl lightokon alapból nem használok rammert, hanem optikát, ventit és vertstabot, mert gy maximalizálom a látótávot, a camot és mozgékonyságot, ami a legszükségesebb a lightoknák. Ez alól csak 1-2 kivétel van, pl T-100-nél felesleges a vertstab, mert szinte semmi hatása nincs.

Bár épp TD-knél hülyeség a csigaszemet erőltetni, mert ezzel csak még inkább bátorítják a campelést.

[ Szerkesztve ]

***

(#203783) notika77 válasza Pug (#203781) üzenetére


notika77
senior tag

Tavaly még adott a Frontline tokenekért is.


(#203784) ollie: 300 arany / token, nekem elég sok befolyt belőle. Idén már csak 300 kötvényt ér 1 token.

[ Szerkesztve ]

(#203784) ollie válasza notika77 (#203783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egy kivétel volt (amúgy valszeg idén is lesz ilyen), de amúgy sem nagy összegeket adtak érte.

***

(#203785) e-newsee válasza ollie (#203784) üzenetére


e-newsee
addikt

Aki 100%-ban f2p nyomja, annak a pár száz arany is jól jön, mert lesz lóvé felszereléseket leszedni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203786) Pug válasza notika77 (#203783) üzenetére


Pug
veterán

A legjobbak is hibázhatnak, hát még a WG... ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203787) ollie válasza e-newsee (#203785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mondjuk tény.

***

(#203788) ollie válasza notika77 (#203783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt sajnálattal hallom.

***

(#203789) tomic


tomic
addikt

Melyik az a tank,vagy tankok szerintetek amikkel a legtöbb xp-t lehet összehozni egy àtlagos jàtéktudàs mellett?

(#203790) eddieke666 válasza kchryss (#203780) üzenetére


eddieke666
tag

Köszönöm.
Pug neked is.

(#203791) galervin93 válasza tomic (#203789) üzenetére


galervin93
őstag

Amelyikkel a legjobb vagy.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203792) egyedülülő válasza tomic (#203789) üzenetére


egyedülülő
őstag

Milyen tierben? Kifejleszthető vagy prémium? Vannak olyan tankok amik jobban tolerálják a hibákat, azokkal tovább élhetsz és több xp-t szedhetsz össze.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203793) tomic válasza galervin93 (#203791) üzenetére


tomic
addikt

Arra gondolok, hogy vannak olyanok amik pl kis tűzerővel rendelkeznek és prémium lőszerre kényszerülsz. Főleg én. Itt ugye nem sok haszon marad egy körön.

egyedülülő T7,8 Ezekben is a szovjet tankokkal játszottam inkább. Jelenleg T43,44 amivel küzdök. Valamint amcsi Pessel de utóbbival nem egyszerű semmi.A szovjetekkel könyeb több találatot összehozni.
Premium tankom nincs.
Lehet nem jó vonalon indultam vagy csak fejlődnöm kellene még jó sokat. A kis borzsák pl szimpatikus ahogy a videókból látom. Nagyot üt,fürge, az oroszokhoz képest jó a csölehajlása.
Valami hasonlót keresek...

[ Szerkesztve ]

(#203794) Barret001 válasza tomic (#203793) üzenetére


Barret001
addikt

Én TD-ben gondolkodnék.Nem kell közel menni,mégis lehet sebezni,ráadásul vannak nagyot lövő TD- k.Lősz hármat,lesebezted a saját hp-d.

(#203795) tomic válasza Barret001 (#203794) üzenetére


tomic
addikt

Ezekből mik az ajànlottak?

(#203796) KISDUCK válasza tomic (#203795) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát kinek mi jön be. Én a T28 prot, Rhm Borsig és UDES 03 páncélvadászokkal játszottam tier 8-ban, a T28 prottal lehet követni a heavyket a páncélzata miatt, a Borsig nem rossz tank, de az a hátul maradós lapulós játékmódot követel és motorikusan gyenge. Az UDES szintén bokorban lapulós és tornya sincs, de T8-ban nagyon jó lőszerekkel rendelkezik, a rendkívül magas átütés (288mm és 1450m/s sebességű )miatt prémium lőszert nem igazán kell használni vele és nagyon fürge tud lenne, előre akár 60km/h-val is tud menni wiki szerint 70 a vége) és tolatásban is durva, 40-45-t simán hozza tereptől függően, de amit meg kell szokni hogy 2 módja van ennek a tanknak az utazó és az ostrom. A lövegét csak emelni tudja utazó módban, de ott teljes sebességgel tud hasítani, viszont így kb. esélytelen bármit eltalálni. Harchoz át kell váltani ostrom módba (pár másodpercet igénybe vesz a váltás) a lövegsüllyedését onnantól a felfüggesztés biztosítja és úgy működik onnét mint egy normál tornyos TD, de a mozgása drasztikusan lelassul, csak totyogni lehet vele ostrom módban. Ha választanom kéne, hogy melyik TD-t választanám a 3 közül, akkor az UDES-t mindenképp. Valakinek nem jön be az utazó/ostrom mód miatt, de brutálisan jó álcaértéke és tűzereje van.

(#203797) e-newsee válasza tomic (#203793) üzenetére


e-newsee
addikt

Na várj! Te most XP-ről beszélsz ("amikkel a legtöbb xp-t lehet összehozni..."), vagy creditről ("...nem sok haszon marad egy körön.")?

XP-re az a legjobb, amivel a legjobb vagy. Ezt egy csomó stat oldalon meg tudod nézni, vagy magában a játékban a Szolgálati feljegyzés menüpont alatt.

Ha creditre gondoltál, akkor arra a legjobbak a prémium tankok. Van extra 50%-os kreditszorzójuk, amivel egész jókat lehet keresni. Prém tankot lehet szerezni ingyen is. Minden hónapban van egy úgynevezett tankrewards küldetéssorozat (tankrewards.eu), aminek a csúcsán újabban 3db T6-7-es tank közül lehet választani. Plusz szinte minden évben van egy-két maraton, amivel általában 8-as prémium tankot lehet szerezni, akár ingyen is (igaz, rengeteg játékkal). Nem tudom, mikor regisztráltál, de ha 4 évnél régebben, akkor jó esllyel idén is kapunk ajándékba egy prémium tankot, ami lehet T5, de tavaly pl. T7-es volt.
Ha ez idén is folytatódik, akkor (kimondani is fáj), de még 9-10 prémium tankot be tudsz gyűjteni, teljesen ingyen! :Y (A T2-3 ajándékokat direkt nem mondom, bár ha azokkal jó vagy, akkor azzal is lehet farmolni, csak az jelenleg a sajtreszelős recskáás esete. ;] )
Ja, és creditet farmolni is alapvetően az a legjobb, amivel a legjobban megy a játék (lesarkítva a tank életerejéhez képest a legtöbbet tudod sebezni).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203798) kchryss válasza tomic (#203793) üzenetére


kchryss
addikt

XP-t írtál, de a szövegkörnyezetből én arra gondolok, hogy kredit farmoláshoz keresel tankot, nem?

(#203797) e-newsee
Megelőztél, látom neked is feltűnt a kérdésben rejlő ellentmondás.
Jól összefoglaltad, egy kis kiigazítás: évfordulós ajándék tankoknak (T-50-2, Super Hellcat) nincs kredit szorzója.

[ Szerkesztve ]

(#203799) kchryss válasza kchryss (#203798) üzenetére


kchryss
addikt

*Pontosabban van nekik kredit szorzójuk, csak annyi mint a normál tankoknak. :)

(#203800) Greentea válasza tomic (#203793) üzenetére


Greentea
senior tag

T-43 és a T-44 is speciálisabb stílust igényel, nehezebb velük jól játszani.
Ha farmolni akarsz prémium tank nélkül, akkor tier 5 és tier 6-ban lehet a legjobban. Tier 7 felett nem gazdaságosak a csaták.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.