Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204651) dokee78


dokee78
félisten

Ma hajnal 5 óra körül kaptam a Tank Rewards küldi miatt 20 tokent és még nem írták jóvá.
Ha jól emlékszem más is járt már így.
Később jóvá írják vagy igyak rá hideg vizet?

(#204652) ollie válasza dokee78 (#204651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Néha késik.

***

(#204653) jano_77 válasza popey37 (#204582) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha már ez a téma felmerült: használja vki a Second Authentication Factort a WG regisztrációjában? Hogy működik ez, mi a lényege? Olyasmi, mint a banki fizetéseknél a megerősítő kód SMS-ben? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204654) Dobi 562 válasza jano_77 (#204653) üzenetére


Dobi 562
addikt

En bekapcsoltam miutan visszakaptam az elloppot accountomat amit masvalaki hasznalt fel evig.

Ha jol emlekszem akkor tobb lehetoseged van, ki tudod valasztani mi legyen a masodik lepcso azonositasnal. En azt valasztottam, hogy a Wargaming Authenticator appot hasznalom a telefonomon. Igy belepeskor meg kell adnom egy szamsort amit az app general.

(#204655) 3 válasza Dobi 562 (#204654) üzenetére


3
senior tag

Hogyan lopták el?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204656) KISDUCK válasza jano_77 (#204653) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én a telefonos authenticatort használom, kliens bejelentkezésnél ritkán kéri újra ugyan azon a gépen a kódot, weboldalon már gyakrabban. Aktiválásnál érdemes elmenteni a restore codoeokat, ha újra be kellene állítani az authenticatort. Amúgy egy 6 jegyű számot generál ami kb 1 percig aktív, utána érvényét veszti és újat generál. Ugye az a lényege hogy az aktiváló kód megadása nélkül más eszközről nem tudnak bejelentkezni a fiókodba a jelszó és email cím ismerete mellett sem.

(#204657) jano_77 válasza KISDUCK (#204656) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi és Dobi Lacinak is! :R
Telefonos vagyis applikációsat használod Te is mint Laci vagy Te SMS-ben kapod a kódot? Nem bonyolult ez a belépési procedúra? Ez minden játékba lépésnél is kér belépési kódot vagy csak a honlapra való belépéskor?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204658) Melorin


Melorin
addikt

Méghogy az EBR-okat nehéz kilőni :DDD
[link]

(#204659) #65537792 válasza Melorin (#204658) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem RNG volt. Te vagy ügyes.

(#204660) KISDUCK válasza jano_77 (#204657) üzenetére


KISDUCK
addikt

A telefonos appot. Nem bonyolult a használata. Gépen ritkán kéri mert el van mentve a jelszó és auto logint használok, szóval gépen csak akkor kéri ha kijelentkezek a kliensből, de olyan már jó ideje nem volt. Weboldalon heti egyszer-kétszer általában el szokta kérni a kódot belépéshez.
Tehát az authenticatort csak akkor kéri ha a jelszót be kell gépelned, autologinnál nem kéri, de nyilván azt az ember csak a saját gépén kapcsolja be.

(#204661) Jadro válasza jano_77 (#204653) üzenetére


Jadro
veterán

Google authenticatorral is megy, nálam ez van. Simán ránézel éppen mi a futó kód, bepötyögöd és ennyi.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#204662) e-newsee válasza jano_77 (#204653) üzenetére


e-newsee
addikt

Én a Google felét használom. Ugyanaz a lényege. Generál egy kódot, amit meg kell adni belépés után. Persze csak a weboldalon, és első telepítés után a Game Centerben. Amire figyelni kell, hogy amit kapsz 10db backup kódot, azt mindenképpen mentsd le egy fájlba! Ha véletlenül letörlöd a telóról az appot (mint én egy frissítésnél), akkor ezekkel a backup kódokkal tudod kikapcsolni a két lépcsős azonosítást, hogy aztán újra beállítsd.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204663) jano_77 válasza e-newsee (#204662) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Neked is :R
KISDUCK küldtem egy PÜ-t ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204664) Kelvin válasza 3 (#204655) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván csereberélgették.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#204665) Raidon válasza BloodRay (#204647) üzenetére


Raidon
őstag

Ma az volt mentem nehezek mögött Berlin pályán mögöttünk sebbge jött a progetto szépen lefarmolt mire odaértem volna valamihez pedig elfogyott az enemy HP...
És kb mellettem is ment vagy 2 nehéz meg sem fordultak hogy valami lövi a seggem nem tudom mi az oka de pár napja ilyen fos körök vannak mióta bejött az új Battle Pass....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#204666) Puculo


Puculo
aktív tag

Kezdem feladni a reményt hogy megoldódik a problémám, de azért megkérdezem hátha van valakinek ötlete. Csak a WOT-nál jelentkezik a panasz: játék közben most már kb. 10 másodpercenként mintha lekapcsolna a monitor, elmegy a kép teljesen fekete a kijelző olyan 2-3 másodpercre, de a csata az megy tovább, hang is van. Korábban is volt, fél éve, de akkor csak 1x egy nap. Most viszont lassan 2 hónapja egyre jobban, így már játszhatatlan. A napokban volt hogy ki is dobott a játékból, mire visszaléptem a sziklát kapartam mint egy degenerált.. :W még jó hogy ki van kapcsolva az üzenet, el sem merném olvasni. Újra lett telepítve már a WOT, próbáltam régebbi VGA drivert is, kísérleteztem mindenféle grafikai beállítással, de nem segített semmi. Mod soha nem volt fent semmilyen. Lehet hogy directX hiba lenne? Nem vagyok nagy IT guru, a segítséget megfogadom. Nyár végére terveztem a komplett PC cserét, Windows újrahúzás nélkül lenne jó megoldást találni, mert az elég nagy macera lenne..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#204667) Dobi 562 válasza Puculo (#204666) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudsz kolcsonkerni ismerostol masik VGA kartyat? Ha azzal is produkalja a problemat akkor legalabb a VGA hibat ki lehetne zarni.

SSD-re van telepitve vagy HDD-re a WoT?

Egyebkent en a windows reinstallnak adnek egy eselyt, tudom irtad azt el akarod kerulni.

(#204668) e-newsee válasza Raidon (#204665) üzenetére


e-newsee
addikt

Dupla off-ba teszem, mert nem akarok én lenni a grammar nazi, de pár vesszőt és pontot nem tudnál kitenni? Ha hosszabb szöveget írsz, vagy sztorizol, elég nehéz néha értelmezni, mit szeretnél pontosan mondani. Nem beszólás, kérés. Peace! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204669) Macka válasza Puculo (#204666) üzenetére


Macka
veterán

Nekem is volt hasonló problémám, ha jól emlékszem, engem csak kidobált egyfolytában. Nálam win reinstall oldotta csak meg a problémát.

(#204670) Puculo válasza Dobi 562 (#204667) üzenetére


Puculo
aktív tag

Sajnos nem tudok másik vga-t kölcsönözni, a játék HDD-re van telepítve. Legvégső esetben nem játszok max a Steam-en. Azt nem értem miért csak ez az egy játék szarakodik. :F

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#204671) e-newsee válasza Puculo (#204670) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy írod, hogy egyre gyakrabban csinálja, az pedig valahogy összefügg a VGA-val. Ha nem is hardveresen (ha más játékkal nem csinálja), akkor szoftveresen. Nem tudom, a driver próbálgatásnál tiszta telepítéssel csináltad-e. Ha nem, próbáld meg úgy is. Ha az sem segít, akkor tényleg érdemes egy Windows reinstallt csinálni. Vagy, ha megvan rá már a keret, akkor előrehozni a PC cserét. Az biztos, hogy nem maga a játék a ludas, hanem valami összeakadás van.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204672) Atti777 válasza Puculo (#204666) üzenetére


Atti777
senior tag

Windows Eseménynaplóba nézz be, hátha találsz valami hibát, ami alapján el lehet indulni

Путин, иди нахуй!

(#204673) e-newsee válasza Melorin (#204658) üzenetére


e-newsee
addikt

Dettó. Csak nálam most az orosz magic gun működött. ;] :P
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204674) jano_77 válasza e-newsee (#204673) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL....ez meg WTF?!? :Y :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204675) dokee78 válasza jano_77 (#204653) üzenetére


dokee78
félisten

Én is használom.
Szerintem hasznos.

(#204676) 3 válasza Puculo (#204666) üzenetére


3
senior tag

Nyisd fel a gép burkolatát, és takarítsd ki (célfelszerelés nélkül egy puha ecset és a tüdőd elegendő). Utána az alkatrészeket, perifériákat csatlakoztasd le és vissza. A processzort nem kell, de pl. a memóriá(ka)t, videokártyát és a többi dolgot igen. Ehhez nem kell IT tudás, csak odafigyelés, és kizárja a kontakthibák egy részét.

Ha a fenti nem segít, a lehetőségek végtelenek, de mivel azt írtad, nem vagy nagy IT guru, a legkevésbé macerás az lenne, ha tesztelés céljából egy másik háttértárra telepítenél Windowst. (HardverAprón pár ezer forintért hozzájuthatsz egy használt HDD-hez, de az új gépbe szánt tárolót is megveheted, ha az anyagiak engedik.) Amennyiben az új telepítéssel megoldódik a probléma, akkor jó. Ha nem oldódik meg, az is egy információ. Közben a régi rendszered és fájljaid eredeti állapotukban megmaradnak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204677) Puculo válasza 3 (#204676) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R Valószínűleg előrébb fogom hozni a gépcserét, mert erre a vasra már nem áldozok sem pénzt, sem időt. Éreztem hogy a windows újra húzás lenne az igazán esélyes, de pont azt akartam elkerülni. Régi vas, sok pepecseléssel jár, nekem az most nem hiányzik idő szűkében pláne. Addig pihentetem a tankokat..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#204678) e-newsee válasza Puculo (#204677) üzenetére


e-newsee
addikt

Egy dologra mindenképpen jó a régi vasakon egy Windows reinstall: egy csomó felesleges vacaktól meg lehet szabadulni, amikről időközben kiderült, hogy mégsem használod.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204679) KISDUCK válasza Puculo (#204677) üzenetére


KISDUCK
addikt

Driver cserénél használtál ilyen speckó driver eltávolítót amit windows safe modban kell használni?

(#204680) Barret001 válasza Puculo (#204677) üzenetére


Barret001
addikt

Wothoz 40 perc telepítés kb :)

(#204681) dokee78


dokee78
félisten

KRUPP-STEYR WAFFENTRÄGER-t mennyiért lehet eladni?

Mert nincs kreditem,viszont az UDES 03-ra kellesz a kredit.

(#204682) inferno88 válasza Puculo (#204677) üzenetére


inferno88
őstag

Amúgy milyen játékokkal játszol WOT-on kívül? Lehet, hogy kevésbé megterhelőek, nem használnak annyi erőforrást. A leírtak alapján azt mondanám, hogy a VGA haldoklik.
Írtad, hogy nem vagy IT guru, de azért leírom, hogy le kéne csökkenteni az alapórajelet a GPU-n és memókon is megnézni úgy.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#204683) ollie válasza dokee78 (#204681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha rányomsz a sell-re, kiírja. Nem tudod azonnal eladni, ne aggódj.

***

(#204684) dokee78 válasza ollie (#204683) üzenetére


dokee78
félisten

Még nincs meg,azért érdekel azt válasszam vagy a 7 nap prémiumot?

2 milla lehet az ára?

(#204685) ollie válasza dokee78 (#204684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha vársz egy kicsit, megnézem.

mod1: Hát ez szívás, nem tudom megnézni, mert azt írja, lejárt a rental period, pedig nem rentalként volt meg nekem. Szóval majd megy a ticket supportnak.
Amúgy 750k körül lehet az eladási ára, mint a Sturer Emilnek.

mod2: hülye vagyok, összekevertem a tier 7-es Scorpionnal, az volt (ill. van) meg nekem. A Scorpionnal viszont 1 milla körül van az eladási ára, szóval lehet a Kruppnak is annyi.

[ Szerkesztve ]

***

(#204686) dokee78 válasza ollie (#204685) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.

(#204687) Dobi 562 válasza dokee78 (#204681) üzenetére


Dobi 562
addikt

1,19 milla

(#204688) Puculo válasza inferno88 (#204682) üzenetére


Puculo
aktív tag

Próbáltam már az ASUS GPU TweakII -vel többféle csökkentett beállítást, de nem változott semmi. Az AIDA64 GPU stress test simán lemegy. WOT-on kívül pl. Total War: Three Kingdoms, vagy akár a Witcher 3 gyönyörűen mennek.

KISDUCK (#204679): Igen. DDU-t

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#204689) dokee78 válasza Dobi 562 (#204687) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,akkor inkább 7 nap prémiumot választom és ideje farmolni egy kicsit.

(#204690) Raidon válasza e-newsee (#204668) üzenetére


Raidon
őstag

De megoldható! Csak sokszor nem szeretek telefonról írogatni 😅

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#204691) Dobi 562


Dobi 562
addikt

E75 TS esete a repesz plejerekkel. Feltartottam 4 tankot amig a tobbiek megkerultek oket. :DDD

(#204692) Atti777


Atti777
senior tag

HOMESWEETHOME - bónusz kód, de nem tudom mit ad

Путин, иди нахуй!

(#204693) e-newsee válasza Atti777 (#204692) üzenetére


e-newsee
addikt

Egy ugyanilyen nevű 2D stílust.
Jol néz ki. Papucs, meg minden. Plusz ég, Stay Home felirat.:D
Home sweet home

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204694) Barret001 válasza e-newsee (#204693) üzenetére


Barret001
addikt

Cuki :) ....

[ Szerkesztve ]

(#204695) zozyk válasza Balesz1899 (#204643) üzenetére


zozyk
addikt

Nos, nem 22...elég volt ~12 is. :B

Pénteken toltam 3 vagy 4 meccset artyval, dőlt a modulsebzés és a track+sebzés is bár az döcögősebben.
Ma melóban agyaltam, hogy mit is kezdjek, sikerült időben hazaérnem és miért ne alapon elkezdtem TierX artykkal osztani az áldást. (Köszi a nagy csata módot)
A mai 8 kör és a pénteki etap elég volt az összes modulsebzésre és a track+sebzésre is + összejött a 10db top 10 is, meg az Obj.260 15 küldi, egy Obj.261 ace... :B + még valami kis apró...
Zárásként agyaltam, hogy mivel tudom ledarálni a top7/top5 küldit a leghamarabb, és a type64 lett a kiválasztott, azzal gyerekjáték lesz holnap. Ma zárásként két meccs vele:top1, top2..

(#204696) Balesz1899 válasza zozyk (#204695) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A többi már megvan, csak a mozgásképteleneknek kiosztott sebzés jön lassan. Nagyon lassan. Még nem éreztem rá, hogy mivel kellene mennem, hogy gyorsabban haladjak.

(#204697) ooloo válasza Atti777 (#204692) üzenetére


ooloo
őstag

A többiek nevében is köszönöm ! :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204698) e-newsee válasza Balesz1899 (#204696) üzenetére


e-newsee
addikt

Talán tárasokkal lehet a legjobban. Elsővel láncolod, a többivel sebzed. Esetleg egyszerre a kettőt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204699) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt is megértem, hogy azért reportolt vki, mert voltam olyan rohadék, hogy az AMX 13 57F-el kitáraztam rá egy teljes tárat, ami ugye 8 skuló másodpercenként. ;]

legalábbis ha jól értelmeztem, akkor emiatt akart reportolni a jó-képességű!? :F

IyouXin ismét azt streameli, hogy alszik! :D :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204700) kchryss válasza jano_77 (#204699) üzenetére


kchryss
addikt

48 órás streamet csinál. Ezt is büntetném. Egészségtelen. Pont egy wot-os volt anno aki belehalt az ilyenbe.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.