Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203451) e-newsee válasza jano_77 (#203450) üzenetére


e-newsee
addikt

Dettó. A gyógypakk (ha van), az pedig a 4-es, mert az meg közelebb van a WASD-hez. Ha a harmadik csomag az auto tűzoltó, az pedig mehet a 6-osra, mert ahhoz nem kell gombot nyomni. Ha pedig valahol nagy és kis javítót is viszek, akkor a nagy is a 6-oson van nálam, mert annál is csak rácsapok, és nem kell utána nézegetni, mit kell javítani. Ritka, de pár tank igényli. Pl a Revonál is két javítót használok, mert 10 csatából 1-2 alkalommal tuti, hogy tornyot lőnek neki, és nem tudom forgatni. Murphy pedig gondoskodik róla, hogy ezt rögtön egy láncolás javítása után kapjam. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203452) notika77 válasza jano_77 (#203440) üzenetére


notika77
senior tag

1 másodperccel korábban aktiválódik a paralámpa.

(#203453) jano_77 válasza notika77 (#203452) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. :R
Akkor már inkább az optikára vagy ventire rásegítő vagy a sima utazás illetve másik kék skill-re segítőt használom, esetleg az álca direktívát.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203454) Robitrix válasza dokee78 (#203404) üzenetére


Robitrix
senior tag

engem úgy 1-2 hete néha simán kibasz játék közben. játszom vele mondjuk 5 órát és kivág 2-3 szor közben. Ezt úgy a kettővel ezelőtti frissítés óta teszi. (a berlines küldetés után adtak valami kisebb frissitést) Igaz akkor a frissités után az egész game center tönkre ment. Végül újra kellett telepíteni. Mondjuk kirak egy üzenetet, hogy el akarom -e küldeni a fejlesztőknek a hibajelentés, amit gondosan elküldök nekik, hogy baxják meg. hátha tanulnak belőle. úgy egy 2 frissítéssel ezelőttig stabil volt a játék.
Nincsen semmi extra hardwer a gépen egy Win 10 pro 16 GB RAM, Ryzen 5 3600 proci egy GTX 1660 video és MSI B450 Tomahawk MAX alaplap. Szóval semmi ritka és extra dolog.

(#203455) Robitrix válasza notika77 (#203452) üzenetére


Robitrix
senior tag

nálam gyakran utána jelez, hogy már belém lőttek. :) (persze úgy, hogy elötte nyomát se láttam az ellenségnek)

(#203456) ooloo válasza Robitrix (#203454) üzenetére


ooloo
őstag

Engem is gyakran kivág mostanában , de szerencsére mindig akkor amikor ráklikkelek a csata gombra . Így van még elég időm ismételten belépni . Eddigi pályafutásom alatt talán ha 1-2 alkalommal vágott ki csata közben .... bosszantó lehet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203457) hulp01 válasza ooloo (#203456) üzenetére


hulp01
senior tag

Engem múltkor Frontline csata vége előtt annyival vágott ki, hogy mire visszaléptem, vége volt a csatának és nullázott egy 10k feletti sebzéses major-os csatát. (De ez is olyan WG-s problémamegoldás, mint hogy chatban esetén a régi ismerősökkel se tudsz csetelni és még sorolhatnák a favágó elven programozott dolgaikat.) Utána azonnal kiléptem a játékból és egy fél óra kellett, mire megnyugodtam, és nem akartam szétverni a monitort/gépet a billentyűzettel. 7-8 évvel ezelőtt, amikor játszottam soha nem csinált ilyet, most elég gyakran. És általában akkor, amikor fedezékből kimegyek lőni egyet, majd vissza. Hát az előre gombot még szokta érzékelni, aztán visszaléphetek nézni a füstölgő roncsot. Múltkor Province (asszem ez a neve) pályán volt, hogy az elején kidobott, és amíg a csatának vége nem lett nem tudtam visszalépni, mert amint betöltötte volna a pályát, dobott is ki (vagy tízszer próbálkoztam).

[ Szerkesztve ]

(#203458) kchryss válasza jano_77 (#203450) üzenetére


kchryss
addikt

"rájöttem, hogy jobb a kicsi, ami gyorsabban töltődik újra"

Biztos van az életben olyan ahol jobb a kicsi gyorsabban töltődő, de a kis és nagy javító nem egyformán 90 mp alatt töltődik újra? :F ;]

(#203459) ollie válasza kchryss (#203458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De.

***

(#203460) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Ti be tudtok lepni a jatekba?
Neten az euwargaming oldal sem jon be...

koszi
udv:
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203461) Kecsua válasza sfefe (#203460) üzenetére


Kecsua
tag

Szia

valami nagy gebasz lehet mert a
.com
.ru
se jön be
se wot se wows
a repülőssel nem játszom

KS

(#203462) sfefe válasza Kecsua (#203461) üzenetére


sfefe
őstag

ok koszi akkor nem csak nalam van gond...
( halozati diagnosztikat javasol mert nincs net holott netezek. :) )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203463) kchryss válasza sfefe (#203462) üzenetére


kchryss
addikt

Digisek vagytok? ;]

(#203464) sfefe válasza kchryss (#203463) üzenetére


sfefe
őstag

ja. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203465) kchryss válasza sfefe (#203464) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam működik minden (UPC).
Valami a digi hálózat és a wg szerverei között nem stimmel és már tegnap is voltak gondok.
Ha nagyon játszani akarsz akkor próbáld meg amit tegnap javasoltam és sokaknak működött. Írd át windows-ban a dns kiszolgálót: (#191145)

(#203466) ooloo válasza kchryss (#203465) üzenetére


ooloo
őstag

SÁRKÁNY , ( igen , csupa nagybetűvel )
Te pótolhatatlan vagy ... :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203467) lacibacsi


lacibacsi
addikt

DIGI tökéletesen működik!
Annyira, hogy három General csatával a hátam mögött meg is pihenek mára... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203468) e-newsee válasza lacibacsi (#203467) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor lehet, hogy régiótól is függ.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203469) jano_77 válasza kchryss (#203458) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én úgy emlékszem, hogy a nagy javító tovább töltődött régebben. Akkor lehet változtattak ezen, de meggyőződésem, hogy így volt, ezért is tértem vissza a kis javítóra, mert gyorsabban tudtam, többször tudtam használni. :U

Én is DIGI-s vagyok és nekem sincs most gond a játékkal, egy ideje fent vagyok és tolom a maradék FL.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203470) sfefe válasza kchryss (#203465) üzenetére


sfefe
őstag

Koszi most megy.
De eddig ilyen gondom nem volt...
Diginek kellene szolni vagy mi ez?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203471) nanus válasza sfefe (#203470) üzenetére


nanus
senior tag

[link] :D :DDD minden nap szintén zenész :R

(#203472) sfefe válasza nanus (#203471) üzenetére


sfefe
őstag

Akkor ez most kinek a hibaja a digi vagy a winfos?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#203473) nanus válasza sfefe (#203472) üzenetére


nanus
senior tag

Ma be tudtam lépni átírás nélkül,kiléptem a játékból,majd fél óra múlva már nem tudtam belépni megint át kellett írni,szerintem digi egyes területein én Bp XXI ker. lakom. Szerintem mindenkinek basztatni kellene őket .
Megy nekik ma is . :D

(#203474) notika77 válasza jano_77 (#203469) üzenetére


notika77
senior tag

Ez csak az első tesztszerveren működött így. A második körben már ott is ugyanannyi volt a kicsi és a nagy újratöltődési ideje.

(#203475) jr1994 válasza notika77 (#203474) üzenetére


jr1994
addikt

A nagy javító töltődött újra gyorsabban a teszten. Ez is felháborodást okozott (jogosan), de fordítva még kevesebb értelme sem lett volna :DD ki fizetne a nagy javítóért, ha még tovább is töltődne, mint a kicsi?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#203476) 3 válasza hulp01 (#203457) üzenetére


3
senior tag

"chatban esetén a régi ismerősökkel se tudsz csetelni"

Szerintem a közösségtől való elzárás visszatartó erő akarna lenni.

Egyébként igen, a gázos hibákat nem javítják, de a parasztvakító "tartalomra" végtelennek tűnő erőforrásaik vannak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203477) ollie válasza jano_77 (#203469) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, még amikor teszten volt az, hogy újratöltődnek a javitók, a nagyok épp rövidebb idő alatt töltődtek újra (60mp), de ez csak teszten volt.

***

(#203478) Balcsix válasza ooloo (#203456) üzenetére


Balcsix
senior tag

Ma nekem is a csata gomb megnyomása után omlott össze a játék. A kliens valami error-t dobott, nem olvastam el, mert siettem vissza :).
Eddig még nem tapasztaltam ilyet.

(#203479) Midway válasza nanus (#203473) üzenetére


Midway
senior tag

A 19. kerületben is szar.

(#203480) Midway


Midway
senior tag

Ilyennel még nem találkoztam.
Ezt hol lehet ki-bekapcsolni?

(#203481) kchryss válasza Midway (#203480) üzenetére


kchryss
addikt

Olvasd visszafelé a nevét és rájössz kinek a press account-jával találkoztál. :)

(#203482) ollie válasza Midway (#203480) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te nem tudod. Ezek hivatalos WG accountok, ezért le van tiltva az, hogy megnézz bármit róla. Amúgy ja, ez épp Dakilzor press accountja.

***

(#203483) Midway válasza ollie (#203482) üzenetére


Midway
senior tag

Hát én nem tudom ki az , de nem is érdekel.
Megint egy nofear dolog a wg-től.
Gondolom full full legénység, szórta az aranyat mint a pék a lisztet.

(#203484) BÁ Nutrition válasza Midway (#203483) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Eu egyik legjobb csapatanak volt a vezetoje. +cc
Az acc is ilyen munkahoz van h minden tankot be tudjon mutatni. Gyakorlatilag korlatlan ezust es arany +minden legenysegi skill aktiv. Ezeket az accokat nem hasznaljak tul sokat csak promocios celbol. Ha jol tudom amugy aranyert mar nem is lehet venni "gold ammo-t"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203485) hulp01 válasza 3 (#203476) üzenetére


hulp01
senior tag

Persze, én is erre gondoltam, és jogos is, az eltiltás miatt nem is tiltakozok, jobbára jogos. Csak a megvalósítása hagy némi kívánnivalót maga után. Nyilván nem a régi ismerősömet szidtam a chaten. Azért is írtam, hogy a régieknél maradhatna, mert ha felvehetnél új ismerősnek valakit és ott szidhatnád a csata helyett, az valóban nem lenne jó. Csak valószínűleg ez némi plusz munka lenne, és nem éri meg nekik/nem érdekli őket. Most már legalább az előre gyártott üzenetek és a pingelés megy, mert ha jól emlékszem, korábban azt sem lehetett chatban alatt.

(#203486) 3 válasza hulp01 (#203485) üzenetére


3
senior tag

Nem számít kit, miért és hol szidsz. Ha a WG megtudja és soknak találja, akkor szankcionál. Magyarázatot nem kér, fellebbezni nem enged. A rendszer lényege, hogy őrizd meg a hidegvéred, és beszélgethetsz a többiekkel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203487) athomi


athomi
veterán

2. napja nem tudok csatlakozni a WOT-hoz, az alábbi szöveg fogad. Van netem.

[ Szerkesztve ]

(#203488) Atti777 válasza athomi (#203487) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem vesztettél sokat.

ping login.p1.worldoftanks.eu vagy ping login.p2.worldoftanks.eu

Ha nem működik a névfeloldás, tehát nem ad vissza IP címet, akkor valószínűleg a Digi a szolgáltatód, ott van ilyen hiba mostanában

Állítsd át a Digi DNS szervert valami másra, pl. 1.1.1.1 (Cloudfare) vagy 8.8.8.8 (Google)

Путин, иди нахуй!

(#203489) Pug


Pug
veterán

Egy láma kérdés, honnan van valakinek FL rentál prém kerekese? :F
A bérelhető járművek között nem látom...

Nem szóltam, annak gyárilag van a nevében FL...

[ Szerkesztve ]

(#203490) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Wt. Auf E100 (P) platoon kínai szerveren. :Y tanks.gg

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#203491) lacibacsi válasza athomi (#203487) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tűzfal beállításokat nézted? Ha tiltva van az exe, akkor szokott ilyeneket üzengetni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203492) Greentea válasza wwenigma (#203490) üzenetére


Greentea
senior tag

Ez up to date? Kínai szerón van még Windstorm pálya?

szerk. ja most nézem a tanks.gg linket :Y

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#203493) jano_77


jano_77
nagyúr

KuomoJK (SSFF): ez vmi streamer, ako előre megkapta az Obj.777 II vagy hogyan lehet már 113 csatája ezzel a tankkal? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203494) kchryss válasza Greentea (#203492) üzenetére


kchryss
addikt

Múltkor írtam róla hogy a kínai szerver nagyon speciális: (#202963)
Még az 1.0 előtti tehát nem hd pályák vannak. Nincsenek kerekesek. Minden ritka tank vásárolható pénzért, stb ...

(#203495) notika77 válasza jano_77 (#203493) üzenetére


notika77
senior tag

Pl. hétfőn kiváltotta és tegnap (ma hajnalig) játszott 79 csatát (átlag tier 8,99, szóval elég sok lehetett a T9 és ezzel a tankkal) + a hétfői és a mai.

[ Szerkesztve ]

(#203496) nanus válasza Midway (#203479) üzenetére


nanus
senior tag


Itt tartunk a digivel levelezésben.

(#203497) Balcsix


Balcsix
senior tag

IS-7 (késöbb Obj 277) crew-nak 3. skillként miket érdemes választani? Elsőként 6. érzék + full repair van, másodiknak full BIA.

(#203498) dokee78


dokee78
félisten

Ez most kész lett vagy tennem kell még valamit?

(#203499) kchryss válasza Balcsix (#203497) üzenetére


kchryss
addikt

Pontosság növelő skilleket: sima utazás, pillanatkép, parancsnoknak javítás, a második töltő rádiós arra mehet helyzetfelismerés az első töltőre meg ami tetszik.
277-nél a parancsnok a rádiós így nem 100% kompatibilis az is-7 legénységgel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.