Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203501) KisApám


KisApám
addikt

Az IS-3 után melyik ág felé érdemes elindulni???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203502) Balcsix válasza kchryss (#203499) üzenetére


Balcsix
senior tag

Valahogy én is így gondoltam. Köszi! :)

(#203503) Jadro


Jadro
veterán

Tankrewardsban ha aktiválom az utolsó nyereményt (Pudel) akkor az előtte lévőt tudom később is? Holnap szerencsésebb lenne kezdeni a 3 nap prémet, jön a hétvége. :) Van bennem egy félsz, hogy ha az utolsót kiveszem akkor lockolódik. Egyébként meddig lehet a nyereményeket kivenni? Ameddig tart az akció, vagy utána is?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#203504) RONEX


RONEX
csendes tag

Láma kérdés. A mostani tankrewards etap május 30-ig megy. Úgy olvastam reggel 7-kor "resetelik" a szervert, ez azt jelenti, hogy 30-án 7 előtt még van esélyem szerezni tokent?

(#203505) Jadro válasza RONEX (#203504) üzenetére


Jadro
veterán

Persze. 29-én reggel 7-től 30-án reggel 7-ig tart a "wot nap". Ez idő alatt begyűjtheted a teljes napi adagot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#203506) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az enchanced auto-aim pontosan hogy mukodik a kerekeseken?

Mentem parat az EBR 75-el es a 105-el is es nem tudok senkit becelozni rohangaszas kozben. Pontosan ra kell vinnem mindenkire a celkeresztet, hogy a lock elkezdjen mukodni.

[ Szerkesztve ]

(#203507) Met válasza RONEX (#203504) üzenetére


Met
nagyúr

Ez van megint?
F@ck
2300 pontom van

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#203508) Warton


Warton
őstag

Mindenki az EBR-t meg a T100-al játszik, akkor én már csakazértis az AMX 13 105-tal.

Elég alacsonyan van az ÁSZ határ.

[link]

(#203509) Dobi 562 válasza Warton (#203508) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Mindenki az EBR-t meg a T100-al játszik"

Megerositve. :D

(#203510) Pug válasza Dobi 562 (#203509) üzenetére


Pug
veterán

Majdnem elvezheto igy a jatek... :DDD :N

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203511) ollie válasza Dobi 562 (#203506) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon közel kell lennie a célkeresztnek az ellenséghez, hogy működjön. Ne kérdezd meg, hogy mennyire, nem tudom hogy számszerűsítve van-e. Így is nehéz gyors ellenfeleket befogni vele, de kétségtelenül van különbség a többi tank autoaim-hez képest.

***

(#203512) Dobi 562 válasza ollie (#203511) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Tenyleg igy van, ahogy irod! :)

(#203513) vJokka


vJokka
aktív tag

Dobi 562 , kchryss : köszönöm mindkettőtöknek, az RNG legyen veletek :)

#203512) Dobi 562 : Érdemes bekapcsolni az auto-aim indicatort, ha még nem tetted. Így legalább látni, ha befogta a célt.

Csóri Amx, rosszkor volt rossz helyen :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#203514) Dobi 562 válasza vJokka (#203513) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Nem is tudtam, hogy van ilyen... :DDD

(#203515) hulp01 válasza vJokka (#203513) üzenetére


hulp01
senior tag

Lehetne, hogy ne adjunk tanácsokat EBR-eseknek. :D Ahogy az artys is addig jó, amíg nem tudja aktiválni a műhold nézetet.

(#203516) Macka


Macka
veterán

7445 dmg. :U

[ Szerkesztve ]

(#203517) ollie válasza Macka (#203516) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom mások spotját lőtted, gy az alap xp alacsony lett, plusz kevesebbet kapsz azért is, mert nálad alacsonyabb tierü tankokat lősz.

***

(#203518) Greentea


Greentea
senior tag

Lag para nálatok nincsen? :U Bp-telekom

2x2 néha 5

(#203519) inferno88 válasza Greentea (#203518) üzenetére


inferno88
őstag

Már hónapok óta van lag a T-nél, néhány másodperc hosszú. Óránként 1-2x talán. Valami deutsche telekomos szerver szarakodott, mikor először megnéztem pingplotterrel.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#203520) Greentea válasza inferno88 (#203519) üzenetére


Greentea
senior tag

Na bakker..
Nálam mostanra lett elviselhetetlen :( avg 25ms felugrál 140-150-re, az a kis jelző is pirosra vált és megakad 1-2secre a tank, úgy h ugrál, legtöbbször persze fontosabb szituknál :((( Játszhatatlan.
Megnéztem most ping test-el, és valóban ott is van egy-egy kiugróan magas ping érték.. :W

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#203521) Greentea válasza kchryss (#203494) üzenetére


Greentea
senior tag

Hoppp, erről lemaradtam! Érdekes mindenesetre nagyon, egy két dologgal cserélnék :)

2x2 néha 5

(#203522) jano_77


jano_77
nagyúr

Elég régóta játszom a mai nap - szabin vagyok - és eddig is voltak gyöngyszemek (5/6/7/8 lövés és 0/1 találattal, de ez az utolsó mindent visz

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203523) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez az IyouXin fickó semmi mást nem csinál csak WOT-ozik egész nap!? Tegnap, mikor kikapcsoltam a gépem, 205, most pedig 231 csatánál jár!? HOGY?!? Pedig én is ma sokat toltam, de 30 csatánál járok. Igaz voltam bringázni - jó szarrá is áztam :((( -, ettem is, boltban is voltam.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203524) kchryss válasza jano_77 (#203523) üzenetére


kchryss
addikt

Ráadásul amit látsz az csak a töredéke a csataszámának mert 3-4 accounton játszik rendszeresen. Van a régi saját acc-ja ruszki szerveren, most csinált egy teljesen f2p acc-ot szintén ruszki szerveren, van az eu acc-ja és rendszeresen játszik valamelyik nézője acc-ján is. :D
Most ebből él és egész jól megy neki a szekér. Tehát amikor játszik tekinthetjük úgy mint ha a munkahelyén lenne és "dolgozna". Kb annyi időt foglakozik a wot-tal mint egy átlag ember a munkájával.

Régebben egyébként sokkal jobban rá volt függve a játékra. Szegény családból származik, az anyja 3 helyen dolgozott hogy be tudja íratni a fiát egy jó kijevi iskolába hogy elkerüljön a kilátástalan ukrán vidékről. 15 évesen került fel a fővárosba addig azt sem tudta mi az az internet és mobilja sem volt. A koleszban megismerkedett a wot-tal és egész nap ezzel játszott folyamatosan, annyira sokat játszott hogy kidobták a koleszból. A szülei ennek nyilván nem örültek, nagy nehezen elérték hogy visszavegyék a koleszba. A kis iyouxin viszont továbbra is sokat játszott, de most már pénzért. Accountokat csinált amiket aztán eladott és mások acc-ját húzta pénzért hogy tudja fizetni a net-et és tovább tudjon játszani ...

[ Szerkesztve ]

(#203525) 5-ös kezelő válasza kchryss (#203524) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nagy kaland. Én 35 éves koromig azt sem tudtam, mi az internet, és mobilom sem volt. ;] Esetleg a srác olyan, mint Robin Hood : Több személy áll a név mögött. :)

(#203526) ooloo válasza 5-ös kezelő (#203525) üzenetére


ooloo
őstag

Dettó ... talán 37 lehettem , amikor az első sz.gépemet vettem . Előtte Comodor64 , Amiga500 , PS1 és így tovább . De szép idők voltak .... Canon Fodder , Alien Trilogy , Metal Gear , Resident Evil I-II . Régi szép idők . :B

Viszont a srácra visszatérve .... van annyi sütnivalója , hogy megszerezze magának a kenyérre valót és még szórakozik is mellette . Hányan mondhatják el magukról , hogy a munkájuk a hobbijuk is egyben . Szerintem kevesen . Ő nem az a kategória akinek apuci mindent megvesz , hanem maga teremti elő a rávalót .... ha más nem is ez mindenképpen tisztelendő benne.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203527) BÁ Nutrition válasza ooloo (#203526) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Te mar 60+ vagy?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#203528) ooloo válasza BÁ Nutrition (#203527) üzenetére


ooloo
őstag

Még csak az kéne ... ;]
52

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203529) kchryss válasza ooloo (#203526) üzenetére


kchryss
addikt

(#203525) 5-ös kezelő
Nem azon van a hangsúly, hogy 15 éves volt akkor, hanem hogy mindez kb 8 évvel ezelőtt volt. Azért 2012-ben szerintem már elég ritkaságnak számított hogy valaki még nem netezett. Ti például akkor már valószínűleg nagyban nyomtátok hosszú évek óta. ;]

(#203530) ooloo válasza kchryss (#203529) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyban azért nem .... a kamionban a fasza Német Lidl stick-es net csak arra volt jó , hogy a napi 2 eurót leszedje . Az labanc drei3 az egy fokkal jobb volt . Ezekkel biztos nem lehet online játékokat normálisan játszani . Mióta belföldezek ( 1 éve ) azóta "nyomom nagyban" .
A PvP játékokból ez az első ... és az utolsó is . Remélem .

Ja... igen . Nekem például 2012-ben még nem volt internetem . Szégyen , nem szégyen ez az igazság . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203531) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudom valaki irta-e mar.

Kovetkezo Battle Pass ket kiemelt tankja az M48 Patton es a TVP T50/51 lesz. Ezekre lehet majd 3D stilust megszerezni. (wotinfo facebook oldala alapjan)

Fejlesztett felszerelesekbol optika es vert stab lesz begyujtheto.

Az uj skinek nagyon jol neznek ki, foleg a Skoda azzal az iker-geppuskaval! :B

(#203532) egyedülülő válasza Dobi 562 (#203531) üzenetére


egyedülülő
őstag

Mázli mert pont most jutottam el a tizes pattonig így olcsóbban tudom majd megvenni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#203533) Bobyjack válasza kchryss (#203529) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Na ez azért durva. 2012-ben már nagy érintőképernyős okostelefonok voltak mobilnettel, nem hogy valaki PC-n ne találkozott volna internettel. Elég durva lehet az oktatási rendszer odaát, ha a suliban se találkozott a nettel. Asszem még épp 1-essel kezdődött az évszám, amikor suliban az első freemail-es email címet regisztráltunk órán.

Egyébként köszi ezeket az érdekes háttérinfókat, mindig nagy érdeklődéssel olvasom. Kemény, hogy ilyen sok mindent nyomon követsz.

(#203534) Greentea válasza Dobi 562 (#203531) üzenetére


Greentea
senior tag

Hopp! Ez akkor azt is jelenti, hogy amcsi és cseh töredékeket lehet majd nyerni? :C

2x2 néha 5

(#203535) CirrMee válasza ooloo (#203526) üzenetére


CirrMee
addikt

A1200 -est kihagyni azért vétek volt kihagyni abban a korban... :)
Jó kis turbókártyás korszak (Blizzard 1230/IV), Breathless, ShapeShifter, stb... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#203536) e-newsee


e-newsee
addikt

Ezt találtam ma. Elfogadta, de nem tudom, mit ad:
BPEU29PASS

A névből ítélve valami Battle Pass dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#203537) Warton válasza Dobi 562 (#203531) üzenetére


Warton
őstag

Én már nagyon várom az új Battlepasst, mert az összes normális prém tankom kipontozódott. Remélem magasabbra teszik a határokat a következő szezonban.

(#203538) Pug válasza e-newsee (#203536) üzenetére


Pug
veterán

A nem tul informativ google talalatok alapjan tippre a Blitz-hez valo kod.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#203539) lacibacsi válasza Pug (#203538) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az! Blitz kód... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203540) jano_77 válasza Dobi 562 (#203531) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a favágó kés vagy eke az elejére nagyon hiányzott! Anélkül még jól is nézne ki, de ezzel egy VICC szerintem. Van már hókotró, most jön majd egy eke, kíváncsi leszek mikor jön majd egy borona vagy egy kombájn!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203541) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem en vagyok a legpengebb jatekos EBR-al, de ez most osszejott. :DDD

Replay.

(#203542) ooloo válasza jano_77 (#203540) üzenetére


ooloo
őstag

Az nem kés de az eke már közelebb van a megfejtéshez ... az ott a telepített aknákat hivatott még az előtt felrobbantani , kiforgatni , mielőtt a lánctalp alatt robbanna . Nálunk is volt egy egység kimondottan aknamentesítő célzattal .

A mai , fejlettebb aknákkal szemben hatástalan ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203543) galervin93 válasza ooloo (#203542) üzenetére


galervin93
őstag

Az utolsó mondatod mit takar?
Full laikus vagyok, azt hinném hogy akna akna, pukkan ha "rálépnek".

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203544) ooloo válasza galervin93 (#203543) üzenetére


ooloo
őstag

Nem is Te lennél ha .... igaz Ervin ? ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203545) galervin93 válasza ooloo (#203544) üzenetére


galervin93
őstag

Komolyan kérdeztem.
Persze ha szeretnéd kötözködhetek kicsit. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203546) ooloo válasza galervin93 (#203545) üzenetére


ooloo
őstag

Inkább menjél horgászni .... nekem is azt kéne .
Annyiszor elterveztem , hogy leugrok egy kicsit áztatni a zsinórokat , de a lustaság nagy úr minálunk . Pedig 10+ éve alig volt nap , hogy ne keressem fel az "Erzsikét" . Igaz , akkor még a Kossuth l. utcában laktunk .. sétával 10 perc volt , a hetessel 4 .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203547) galervin93 válasza ooloo (#203546) üzenetére


galervin93
őstag

;]
Megyek-megyek, tegnap edzés, holnap verseny Maconkán. :)
Haver 2 napja az áradás elején sorra fogta a padrókat, megtépte egy márna, meg pontyot ia fogott, szóval tessék csapatni. ;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203548) mormota79


mormota79
tag

Vennék egy kis aranyat viszont a tankrewardsos kuponnal nem lehet akciózni az aranyat.
Kérdésem az lenne ha megvan mondjuk a progetto és veszek még egyet kuponnal akkor azt aranyban kapom meg? Ha igen mennyi aranyat ad egy progetto?
Vagy valami jobb ötlet? :DD

(#203549) nanus válasza mormota79 (#203548) üzenetére


nanus
senior tag

[link] Igen aranyban.

[ Szerkesztve ]

(#203550) nanus válasza mormota79 (#203548) üzenetére


nanus
senior tag

Én erre költöttem a 20% kupont

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.