Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201501) po1son


po1son
addikt

Ezt a meggymag köpködőt egyre jobban bírom. :)) ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201502) vJokka válasza po1son (#201501) üzenetére


vJokka
aktív tag

Grat! A legszebb ajándék volt a WG-től :))
Legénységnél majd érdemes lesz hanyagolnod a "smooth ride", "snap shot" skilleket. Semmit nem érnek, ha van venti a tankon és bia a crew-n [link] .

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201503) kchryss válasza vJokka (#201502) üzenetére


kchryss
addikt

Ha ezt skill4ltu olvasná kitérne a hitéből. :D

(#201504) xAttilax válasza Dobi 562 (#201498) üzenetére


xAttilax
őstag

az nem is rossz arány, nálam 45:4 :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#201505) Swinegod


Swinegod
őstag

Valami ilyesmit tapasztalok az utolsó személyes küldikkel kapcsolatban, osztályokra lebonva. Hihetetlen sok a változatosság

Heavy: Hozd le, közbe azér ne halj meg
Med: Legyél irritáló, közbe ha lehet azért hozd le
Light: Menj Prohorovkára
TD: Hozd le, csak kicsit később
Arty: Játssz, közben legyél minél nagyobb faszkalap

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201506) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egy kis Frontline teszt. 2 órás kredit boost alatt 5 csata/4 vereség=1 597 000 nettó kredit.
És én őrnagynál tovább ritkán jutok. Kéne az a kis ge.i FL75. ;]

(#201507) kchryss válasza ddt500hu (#201506) üzenetére


kchryss
addikt

Kreditre nem ad szorzót a rang, csak xp-re.

(#201508) Balcsix


Balcsix
senior tag

Most a RAF programban mik a feltételek, és a nyeremények?
Ha meghívom az alt accountomat, akkor tudom egyedül azzal teljesíteni a követelményeket, igaz?
Mindenhol más infót találok, egy pár helyen olvastam, hogy a meghívó fél kap egy T26E5-öt, a meghívott pedig egy VI-os gépet.
Ha ez így van, akkor nekiállok húzni egy altot, mert a T26E5 elég korrekt tank, ahogy olvastam?

[ Szerkesztve ]

(#201509) notika77 válasza Balcsix (#201508) üzenetére


notika77
senior tag

Tudod, ha elég kitartó vagy. Szakaszban sokkal több pontot kapsz.

(#201510) Balcsix válasza notika77 (#201509) üzenetére


Balcsix
senior tag

Hány meccs kellene egyedül körülbelül?
Illetve mi most a jelenlegi reward tank a meghívónak, mert a hivatalos oldalon van pár cikk a recruit programról, de mindenhol mást írnak?

[ Szerkesztve ]

(#201511) Silverr válasza popey37 (#201494) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ezt nem jól tudod, mert ott sem az eredeti név szerepel még rá nem kattintassz.

(#201512) ddt500hu válasza kchryss (#201507) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt csak úgy mellékesen megjegyeztem, hogy "annyira nem játszom jól".

(#201513) Balcsix válasza Balcsix (#201510) üzenetére


Balcsix
senior tag

Na jobban utánanéztem. Szakaszonként 500 pontot kell gyűjteni, amiből ugye van 3, az összesen 1500 pont.
Győztes csatáért ad 2 pontot, illetve 2 pont jár akkor, ha a damage+spot damage nagyobb mint a jármű életereje. 10 pontot ad medálokért még.
Ha ezt reálisan nézem 50%-os win rate-el, akkor kell 1500 csata, de ha az RNG is úgy akarja, akkor számoljunk csak 1200-1300 -al.
Eddig nem is lenne probléma. A bökkenő csak ott van, hogy a szezon végéig 42 nap van hátra. Na ez így egy kicsit húzós. Gondolom nem sok esélyem van teljesíteni. :D

(#201514) popey37 válasza Silverr (#201511) üzenetére


popey37
addikt

hidd el nem vagyok hülye, a klánban ugyanaz a két név szerepel mint a csatajelentésben.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201515) galervin93


galervin93
őstag

Ó, hát a FL egyszerű móka és kacagás. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#201516) ddt500hu válasza galervin93 (#201515) üzenetére


ddt500hu
veterán

8 FL-ból 7 vereség az milyen már? :Y Még jó, hogy csak kreditet farmolok mert különben agybajt kapnék. De a kredit az dől. :K

(#201517) kchryss


kchryss
addikt



Ilyen rusnya teremtés még a kalendárumba' sincsen. :D

(#201518) 3 válasza Balcsix (#201508) üzenetére


3
senior tag

A kulcs a szükség mértéke, és az ár és érték viszonya...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201519) notika77 válasza Balcsix (#201513) üzenetére


notika77
senior tag

Ha nem érdekel a WN8, akkor el lehet indítani két klienst egy gépen és saját magaddal szakaszozhatsz. Ekkor 5 csatánként kapsz még 15 (?) pontot. Elsődlegesen a meghívott account-tal kell menni és ha azzal szerzel valami medált -felderítő, pascucci stb. - az megint plusz 10(?) pont. Kis tierben lehet így játszani.

(#201520) 3 válasza notika77 (#201519) üzenetére


3
senior tag

Rendben van, hogy mindent kiveszünk a rendszerből, amit tudunk, de előre megfontolt szándékkal több tucat vagy több száz csatán keresztül afk-zni csak az értelmi fogyatékosok és a szemétkupac legalján vergődő férgek számára lehet elfogadható.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201521) ooloo válasza 3 (#201520) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201522) 3


3
senior tag

Három napig (kedd reggel 7 óráig) 15-50%-os akció.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201523) palfitom válasza kchryss (#201517) üzenetére


palfitom
félisten

:D

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201524) jr1994 válasza notika77 (#201519) üzenetére


jr1994
addikt

Az öt csatánként 15 pontot valóban beadja szakaszban, de egyedül is simán teljesithető. Mióta újra játszok a kis accomon, van 136 csatám (főleg a két hét ingyen prémium idő alatt játszottam). Ennek maximum a harmadát játszottam szakaszban a másik accounttal, és igy is már csak kevesebb mint 200 pont hiányzik. A 10 pontot nem csak epic medálra, hanem battle heroes-ra is beadja (nagy kaliber, acélfal, stb). Volt olyan csatám, hogy három ilyen medálért 3*10 pontot kaptam.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#201525) e-newsee válasza Balcsix (#201513) üzenetére


e-newsee
addikt

A kis accon tolod low tierben T2 light, M2 light, Pz I c, és hasonló gyors tankokkal, és aljas köcsög módon beyolózol az ellenfélhez, akkor simán összejöhet egy felderítős (9, vagy 10 spot) medál, ami 10 pont. Ha lövik, meglesz a kombinált HP+, az még 2 pont. Ha szerencséd van, a többiek megnyerik, az még 2 pont. Sőt, ha mákos vagy, és ügyes, akkor ki tudsz lőni 2 artyt, az egy Pascucci, ami megint 10 pont. Szóval, ha összejön minden, akkor egy csatával behúzhatsz 24 pontot.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201526) notika77 válasza 3 (#201520) üzenetére


notika77
senior tag

A kis tier erre való. Aki ott élvezni akarja a játékot, az megérdemli.

(#201527) egyedülülő válasza e-newsee (#201486) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én nagyon élveztem a Steelhunter-t. Végig egyedül toltam, nem is lett volna nagyon kivel és 46 csata alatt meglett a maximális szint, ezért is örülök, hogy megint jön.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201528) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Jövő vasárnap ez a KV2 event nagyon jónak ígérkezik :) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#201529) kchryss válasza wwenigma (#201528) üzenetére


kchryss
addikt

Ja erről raktam be tegnap képet. Nekem ez a skin már a túl sok kategória.Alig látszik ki alóla az eredeti tank formája.
A shopban van róla 13 szépen beállított kép az oldal alján: [link]

Ennyi erőből berakhatnák a legendás Darth Vader stílust is. ;]

Ruszki szerveren az űrhajózás napjának alkalmából van most egy egész jó event. A következő 2 hétben szerintem ott fogok játszani.

[ Szerkesztve ]

(#201530) Dobi 562 válasza kchryss (#201529) üzenetére


Dobi 562
addikt

En megvettem a skin-t a KV-2-re, nekem nagyon bejott. Vissza is szereltem a felszereleseket a tankra es mentem ket egesz csatat tier 6-ban. :DDD

(#201531) Melorin


Melorin
addikt

Windows újratelepítést követően importáltam a wot mappáját a game centerben, de nem indul a játék, azt írja videokártya driver problémám van. Természetesen a legújabb driver van fent. DirectX, VCredist telepítés megvolt, mégsem indul a játék.
Van ötletetek mi lehet a baj?

(#201532) kchryss válasza Melorin (#201531) üzenetére


kchryss
addikt

Telepítsd újra, mármint a wot-ot.

(#201533) e-newsee válasza kchryss (#201529) üzenetére


e-newsee
addikt

Az majd május 4-én lesz.
"May the 4th be with you!":D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201534) ooloo válasza Melorin (#201531) üzenetére


ooloo
őstag

A napokban töltöttem le én is a legfrissebb v.kari driver-t . Bár ne tettem volna ... a frissítés után kifagyott csata közben úgy , hogy az asztalra sem tudtam átmenni és a programot sem tudtam bezárni . Újraindítás . Két-három csata lement aztán ismét a lefagyás . Ja.. és közben a hűtő tüzet okádott ... valami nagyon hajtotta a háttérben . Nem értek hozzá és kedvem sem volt könyékig beletúrni a szoftverbe , úgyhogy újrahúztam a gépet . A probléma megszűnt , ahogyan a túlmelegedés is ... nem mondom , hogy Te is ezt tedd , de nekem ez segített . A videokártya problémát nekem is folyamatosan feldobta

Ja... a wot-ot én sem tudtam elindítani , mert a windows telepítés után hiányzott wot-os exe fájl . újrahúztam a wot-ot is .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201535) Atti777 válasza Melorin (#201531) üzenetére


Atti777
senior tag

Nekem a VC redist frissítés segített, mikor a videokártya driverre panaszkodott (mondjuk tökre nem értettem, mert nálam kb semmi nem változott, aztán elkezdte a hibákat dobálni)

Путин, иди нахуй!

(#201536) phoenix1989


phoenix1989
őstag


azéer az valami egymást köveető csata elöbb mentem egy 300 kombináltat amivel javult a gunmark aztán 1400 ast amivel nem xD az mi?

(#201537) 3 válasza notika77 (#201526) üzenetére


3
senior tag

Sok játékos szerint ez tier 10-re is igaz. Lehet örülni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201538) frame>24


frame>24
addikt

Megin jött emailben ez a fölülről nézős, "all-time stat" játék (WASD), mire a végén azt írja, hozzámb*nak egy Progetto-t + 30 nap prem-et, ha játszom.

Ez komoly? És amúgy mindenki Progetto-t kap?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#201539) kchryss válasza frame>24 (#201538) üzenetére


kchryss
addikt

Igen komoly, de csak bérbe kapod a progetto-t pár hétre.

(#201540) frame>24 válasza kchryss (#201539) üzenetére


frame>24
addikt

Jah jó'van, valami rémlik, hogy volt ilyen beetetés tavaly is. :DDD

Azon röhögtem, hogy állítólag a Normandy map-on vagyok lucky, meg (gondolom az excel-jeik szerint) szeretem a városi corridor pályákat... Hát, TS-5-tel talán igen... :D

Köszi az infót!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#201541) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt a tankot nem szereti ma a játék! 4 csata, ebből 3 hasonló mint ez, 1-ben tudtam sebezni 330, na persze, hogy azt nyertük meg a többi bukta. :W :O
T-34-2G FT zárásként egy Tank ÁSZ - sajnos vereség, mert szuper volt a csapat. :(((

Utódról a 8-as kínai TD-ről érdeklődnék, hogy az alap motorral mennyire szenvedős játszani!? Érdemes rááldozni a free XP-t? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201542) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] hogy a fenébe lőtt ki a progettó?

(#201543) kchryss


kchryss
addikt

Ilyet sem láttam még szerintem. Egész frontline alatt 1 nyomorult bázist sem sikerült befoglalnia az ellenfélnek. :DDD

(#201544) jano_77 válasza jano_77 (#201541) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha egy biznic beindul - tudom, tudom az én K anyámat - de ez meglepett amúgy a csata végén, mert nem éreztem ennyire jónak. :B
FV3805 Tank ÁSZ

De nyugi csak az 5x XP miatt mentem vele. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201545) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez a lövés hogy ölhetett meg?? igy elnézve ez mellé ment :O vagy kancsal vagyok?

(#201546) ooloo válasza phoenix1989 (#201545) üzenetére


ooloo
őstag

A szögekkel nekem is van problémám ... ez egy ilyen játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201547) phoenix1989 válasza ooloo (#201546) üzenetére


phoenix1989
őstag

[link] csak ez megint olyan eset hogy még volt a csatámban potenciál lehetett volna még több.

(#201548) peterson79 válasza egyedülülő (#201527) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt már korábban is írtam, végre egy olyan mód amiben nem kell a másikra várni, vagyis inkább számítani, hogy most segít vagy sem Itt csak magadra és a saját képességeidre vagy utalva, nem 14 másik ökörhugyozásra, tisztelet a kivételnek.
Sokan írták, hogy mennyi csaloval találkoztak, nekem 1 vagy két ilyen csatám, ha lehetett, abszolút nem zavarták a köreimet. Sokkal jobb volt bármelyik másikhoz képest. Sajnos nem olyan amit sűrűn lehet játszani, de már nagyon várós...

(#201549) ooloo válasza phoenix1989 (#201547) üzenetére


ooloo
őstag

Majd süsü elmagyarázza .. szerintem ezt is "csikkzsebből" vágja .

Ha mindenképpen mondanom kéne valamit , akkor a szerver és a két játékos gépe közötti képcsúszásra gyanakodnék . Azaz nem egy idősíkban van a két játékos . De tulajdonképpen halvány lila pukim sincs , hogy miért lehet ... hangosan gondolkodtam . :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201550) peterson79


peterson79
őstag

Hamarosan beszerzek egy SSD-t és át szeretnék rakni rá pár olyan játékot amit sokat játszom, köztük természetesen a WOT-ot is. Elég csak a mappáját átmásolni és a game centerben futtatni egy ellenőrzést vagy kell mást is mókolni vele? Ugye nem kell letölteni a 40 gigát megint?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.