Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201651) jano_77 válasza Dobi 562 (#201642) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1; szerintem is a legjobban játszható tier! :K

hemaka: sokat nem kellett volna visszaolvasni, csak pár hozzászólást :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201652) MZsoltee válasza jano_77 (#201651) üzenetére


MZsoltee
veterán

Éna 8-ast kedvelem a legjobban. A sok prém tank miatt majdnem minden kör full 8-as.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#201653) e-newsee válasza jano_77 (#201651) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem is, bár nekem nem sok csatám van t9-ben, az is mindössze néhány tankkal.
De ha belegondolunk, akkor logikus, hogy a 9-es tankok relatíve erősebbek, mint a 10-esek. Míg előbbieket úgy kellett megalkotni, hogy +1 tier ellen is lehessen őket használni, addig a 10-esek max saját tierben mennek, és legjobb esetben -2 tier ellen. Tehát elegendő, ha a többi 10-es tankhoz vannak balanszolva.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201654) po1son válasza saltanus (#201637) üzenetére


po1son
addikt

Aki beírta már a 1357-et, annak semmit sem kell már csinálnia, mivel ez volt a végső megfejtés.

[A kliens valamelyik fájljába bele vannak írva a kérdések, ezeket valaki megtalálta és meglettek fejtve.]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201655) Thrawn válasza po1son (#201654) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen rendes a WG-től, hogy egy 6-napos rejtvénysorozat ajándékaként meglepnek 5 automata tűzoltóval megy egy boosterrel :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201656) Swinegod


Swinegod
őstag

Mekkora aranyos a WG, hogy csak így a semmiből megdob egy 6-os prémtankkal. Igaz, hogy mind a három válaszható hajtépős valamilyen okból, de mégis. Pedig csak játszottam, ha nem szól, hogy megvan a tankrewards utolsó szintje lehet sose váltom be

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201657) ooloo válasza Swinegod (#201656) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem a SU 100Y nagyon adja ... eddig. Apró kompromisszumokkal olyan mint a halálcsillag . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201658) Swinegod válasza ooloo (#201657) üzenetére


Swinegod
őstag

Nekem az a tapasztaltom vele, hogy mindig mellé lő, ha nem, akkor azért nem mert a játék megengedi hogy 100hp-ról belopjam az embert, illetve még akkor sem ha lepattan. Ekkora idegtépő szar tankkal még sose játszottam. Pedig van rajta szó szerint minden amitől élhető kéne legyen, de sajna nem az

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201659) ooloo válasza Swinegod (#201658) üzenetére


ooloo
őstag

Na igen ... szeret mellélőni , de ha betalál . ;] Nekem hozza a feelinget .

Ja... és a legénység kezdő!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201660) ollie válasza Swinegod (#201656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Type 64 miért hajtépős? A legjobb tier 6-os light tank a játékban, sokan statpaddelésre használják (sajnos).

***

(#201661) kchryss válasza saltanus (#201637) üzenetére


kchryss
addikt

"There is no daily code, only daily question (6 days and 6 questions) and after making the sum of the answers of the 6 days will result 1357 that is the final code. Some smart people found all questions from game files and give us the answer 1357."

(#201662) Met


Met
nagyúr

A tank reward-os küldetéseket ugyan azzal a tankkal lehet csak tovább vinni? Vagy tier-hez kötött?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#201663) ollie válasza Met (#201662) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A küldi leírásában ott van. Vannak tier 9-10-es, és az alatti küldik, a tank tök mindegy.

***

(#201664) Greentea


Greentea
senior tag

Centi 7/1-nek nem akarnak valami buff-ot adni? Szegény az M46 Patton után olyan, mintha a stock KV-4et hasonlítanám a fullos IS-3-hoz.
Cuccok nélkül 2178dpm kontra 2711dpm és még lomhább is :O :W

2x2 néha 5

(#201665) Eugene Roe válasza Greentea (#201664) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Meg a pontosság is távol áll a 3.1-2-től :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#201666) Greentea válasza Eugene Roe (#201665) üzenetére


Greentea
senior tag

Én sajna nem érzem azt a 0,32-t, pedig 5skilles legénység van benne :F Célzási sebessége viszont lassabb, de valszeg a dpm hiányát érzem nagyon.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#201667) pruzsi válasza ooloo (#201455) üzenetére


pruzsi
őstag

Kezdő vagyok, kb 150 csatám van, a WZ-120-1G FT vettem meg.
Fejlesztések terén pedig a német Maus-t tűztem ki célul magamnak.

Viszont kellene még egy prémium T8 tank esetleg ha csata első részében elhasalnék akkor addig tudjak menni egy másikkal egy kört. Mit javasoltok a jelenlegi kínálatból?

Néztem most pár videót pl: [link] de van olyan ami jelenleg nem is találtam sem a wot oldalán sem a játék fejlesztései közt, ezeket csak néha lehet megvásárolni? pl: Panhard EBR 75

Játékon kívüli összehasonlító oldal van mert a jelenlegi akciós prémiumok közül is van ami nincs fejlesztési menüben.

Object 279 :)) ehhez pedig küldetéseket kell megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#201668) ooloo válasza pruzsi (#201667) üzenetére


ooloo
őstag

150 csatával nem kéne sietned a prémium járművek felé .... kóstolgasd alacsonyabb tier-ben a játékot . Mondjuk tier V-ig bezárólag . Ha mégis akarsz tier VIII-as prémium járművet , akkor bármelyiket veheted . A 150 csatával a hátad mögött csak kudarcok fognak érni . Én kb 6000 csatával a hátam mögött vettem az első VIII-as prémium járművemet . A VI-os tiertől lefelé nézzél valamit , de még az is korai lenne . Szerintem .

A küldetéseket felejtsd el .... még korai . Csak simán kóstolgasd a játékot .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201669) Melorin válasza ooloo (#201668) üzenetére


Melorin
addikt

Tier V-ig a leggusztustalanabb a játék. A hosszú aim time és a látótáv kb használhatatlanná teszi a tankokat és a sok mazsola. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#201670) dualface válasza pruzsi (#201667) üzenetére


dualface
tag

Szia!
Én is azt javaslom, hogy az első 2000 csatáig semmiképp ne vegyél semmilyen prémium tankot.

Hogy miért?

A fő ok, hogy mindenkinek más játékstílus jön be, valaki jó heavy tankkal (és élvezi is velük a játékot) valakinek meg egyáltalán nem jön be. Ezért hiába mondjuk neked hogy XYZ nagy jó, ha neked végül nem tetszik nem fogsz vele játszani -> kidobott pénz
Először tényleg menj el több ágon tier 8ig, medium, heavy, esetleg 1 light és nézd meg mivel élvezed legjobban, utána térj vissza ezzel a kérdéssel újra.

Hidd el, nem fogod megbánni.

A light tankokat semmiképp nem ajánlom, azokkal a legnehezebb játszani. (de ha most tankrewards-ot csinálod, akkor abban ingyen választhatsz egy kiemelkedő 6-os prémium light tankot)

(#201671) ooloo válasza Melorin (#201669) üzenetére


ooloo
őstag

És ehhez még hozzájön a pedózó véennyóchuszár ... katasztrófa . Ha meghagynánk a kezdőknek a tier V alatti szinteket , akkor kevesebb kudarc érné őket . A kezdő a kezdő ellen talán több sikerélményt jelentene számukra .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201672) lacibacsi válasza pruzsi (#201667) üzenetére


lacibacsi
addikt

150 csatával szerintem bármelyik tier8 prémium tankot megveheted. javaslom, hogy vegyél mindjárt kettőt, így a három tank totál rotációban tud majd forogni.

Előnyök:
1. Karácsonykor nagyon kiköltekeztem. Legközelebb újra majd az év végén fogok költeni a játékra. Addig is azonban kell a bevétel a WG-nek, így most te tartod el őket helyettem.
2. Ha ellenfélként találkozunk, van egy free frag-em... ;]

Hátrányok:
1. Ha a csapatomba sorsol az MM, akkor buktunk (jó eséllyel) :(

Hátrány neked:
1. Szarrá lőnek a csaták első 1 percében és mehetsz a garázsba.
(Persze van, aki ezt élvezi)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201673) peterson79 válasza kchryss (#201661) üzenetére


peterson79
őstag

Jól értem, hogy ha már beírtam a kódot, el is fogadta, megkaptam amit kellett, akkor ezzel a témával nem kell többet foglalkozni?

(#201674) kchryss válasza peterson79 (#201673) üzenetére


kchryss
addikt

Jól.

(#201675) hemaka válasza pruzsi (#201667) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha megy az angol, érdemes megnézni. [link]

palfitom
Köszi.

(#201676) ooloo


ooloo
őstag

Le a kalappal a WG marketingesek előtt ... :C

Kezdik összekapni magukat . Kérdés , hogy mennyire lesz képes ez az új irány megtartani a régieket és csábítani az új játékosokat .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201677) vJokka válasza pruzsi (#201667) üzenetére


vJokka
aktív tag

Következő patch-el kivesznek jó pár tankot a fejlesztési fából (ezeket majd meg lehet vásárolni boltból), érdemes olyan vonalon elindulnod ami bent marad, XP spórolás szempontjából.

Összehasonlító oldal: https://tanks.gg/

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201678) kchryss válasza ooloo (#201676) üzenetére


kchryss
addikt

Amíg nem javítanak az új játékosok játékélményén addig nehéz lesz őket megtartani. Márpedig jelenleg a borzasztó balansz miatt nehezen élvezhető egy új játékosnak a játék. A régi játékosok meg nem hiszem, hogy ilyen kis dolgok miatt maradnak. Persze jól néz ki, de marketingben mindig jók voltak.

(#201679) hipó válasza pruzsi (#201667) üzenetére


hipó
tag

Én még lebeszélnélek a prémium tankokról, később még bármikor vehetsz, viszont ha több tapasztalatod lesz, sokkal élvezetesebb lesz velük a játék, mert 8-as tierben azért nagyobb szükség lesz a tudásra.

Azt javaslom, kezdj el egy ágat, állj meg kb tier5-nél, és húzd a tank legénységét, mert a jó legénység alap! Könnyű, közepes és páncélvadász tankoknál első körben a parancsnoknak hatodik érzék, a többinek mehet az álcázás skill. Nehéznek hatodik érzék és javítás. Ha megszerezted az első skillsort, már sokkal könnyebb lesz velük a játék, ráérsz gondolkodni, hogyan tovább.
Meg persze mindent fejlessz ki a tankokon, és rakhatsz rájuk álcahálót, teleszkópot. Így messzebb látsz és kevésbé vesznek észre, ami nagyon nagy előny kezdőknek alacsony tierben.
Aztán pár száz csata után kezded átlátni, mik a veszélyes tankok, miket tudsz sebezni, lekörözni, attól függően, mivel játszol, aztán majd kitalálod, melyiket akarod a garázsban tudni.
Pl én így kezdtem el a japán nehéz ágat később, mert láttam, hogy (kezdve az OI-val) brutál páncélozottak, nehéz őket kiszedni (persze az első pár ezer csatában főleg könnyű tankokkal mentem, így nehéz is lett volna őket sebezni). Addigra már kitapasztaltam, hogy tier4-ig a japán tankok papírból vannak, kb a könnyű tankkal egyenértékű a páncélzatuk, így is játszottam velük. Persze aki nem ismerte annyira a játékot, az mondta, hogy nyomuljak előre, meg noob heavy, ezekre csak legyintettem : ) Aztán amikor meg volt az OI, meg a többi utána, akkor nagyon örültem : )De ez valamikor kb 8000 csata környékén volt.

Pár tipp, szerintem mit érdemes húzni (nekem nagyon bejöttek)
Azért is jók ezek a tankok, mert utána is jó tankok fognak jönni, csak akkor már tudni fogod használni is őket : )
Páncélvadászok: tier3 Marder II - német, tier4 - Marder38T - német, tier5: T67 - amerikai.
Könnyű tank: francia ágat javaslom
Közepes tank: tier4 Matilda - brit; tier5: P43 - olasz (egész jó páncéljuk van, tanulhatod velük a beforgatást, meg a hulldownt : ), T-34 - szovjet
Nehéz: tier5: KV1 - szovjet nehéz
Arty: tier6: M44

Persze biztosan vannak mások is, nekem ezek a kedvenceim, mások majd biztosan bővítik a listát.

Ha nagyon akarsz, móka tanknak prémiumból vegyél Valentine II-t, szovjet könnyű tank kb majdnem nehéz páncélzattal és kis sebességgel, alacsony átütésű (goldot igényli) és keveset sebző lövedékkel. Sajnos legénységképzésre nem nagyon alkalmas, de ha elértél egy szintet a játékban és top tier vagy, akkor arathatsz vele! Pattognak rólad a lövedékek, és pumpálod a goldot (aminek fele mellé megy, vagy távolra már nem üt át).

Egyébként pedig azt csinálsz, amit akarsz, ez csak egy játék : )

Ja, meg érdemes nézni másokat youtube-on, hogyan játszanak. Szerintem skill4ltu-tól lehet a legtöbbet tanulni, ő folyamatosan mondja, hogy mit miért csinál, kivéve, amikor nagyon koncentrál, de olyankor mondja is, hogy "Bocs, most nagyon kellett koncentrálnom, ezért nem mondtam, hogy mit csináltam.", de aztán elmagyarázza, hogy mit csinált : )

(#201680) e-newsee válasza Melorin (#201669) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért T5-ig már vannak nagyon jó tankok. Nekem egyik személyes kedvencem a sima M4 Sherman. A köpködővel jól lehet aprítani, nagyon jó a látótávja és a lövegsüllyedése és elég pontos is. Azon a szinten simán lehet vele spotolni a másodvonalból is.
De ott van a T67, az Amx elc, a KV-1, a KV-1S, a Chaffee, Pz IV H, a kis Leopard, az Ikv 103, stb. Ezek mind jól használható tankok 5-ös szinten. Tény, az élet T6-tól kezdődik, mert ott már bejönnek a valóban jó járgányok, de a T5 már bőven jó tanulni, és gyakorolni. Ott már nagyjából szétválnak a szerepkörök, és a különböző ágak stílusa. Lehet sejteni, milyen fajta tankok fognak tetszeni később, és melyek nem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201681) e-newsee válasza hipó (#201679) üzenetére


e-newsee
addikt

Még annyival egészíteném ki, hogy vannak nagyon jó magyarázó videói a WG-nek a játékmechanikáról, úgymint álcázási rendszer, spot rendszer, átütési mechanika, stb. Ezek a leghasznosabbak egy kezdőnek, különben hajlamos lesz félregondolni bizonyos helyzeteket.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201682) Melorin válasza e-newsee (#201680) üzenetére


Melorin
addikt

Én a Tier V-ig úgy értettem, hogy addig, mire odaérsz, tehát alatta. Nekem is nagy kedvencem a KV-1, a francia S35 CA, a német kenyérpirító TD.

(#201683) e-newsee válasza Melorin (#201682) üzenetére


e-newsee
addikt

Jaa, úgy oké. Viszont elég hamar fel lehet érni T5-be, szóval csak egy kicsit kell kibírni.
És igen, ha a Hetzerre gondoltál, akkor az tényleg nagy fun még most is. Fénykorában sajna nem ismertem, de lehet, jobb is.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201684) Dobi 562


Dobi 562
addikt

E75 TS-el farmolgattam, eleg jol sikerult a session. :)

(#201685) Melorin válasza e-newsee (#201683) üzenetére


Melorin
addikt

Nem a Hetzer a kenyérpirító, hanem a Pz. Sfl IVc :DD

(#201686) hipó válasza Melorin (#201682) üzenetére


hipó
tag

Valóban, mondhattam volna a fürdőkádat, meg a kenyérpirítót is : )
Meg a Hetzer is jó, az elején ellenfélként nagyon utáltam.

De nagyon szeretem a cseh ST vz. 39-et (tier4 medium), a T-28-at (szovjet tier4 medium), az AMX ELC bis-t (francia tier 5 light), az FCM 36-ot (tier 2 light, de iszonyat jó az armorja, csak tetű lassú).

Ezekkel szerintem jó játszani, csak tudni kell őket használni. És mivel low tier, ezért több a kezdő játékos, nagyobb a sikerélmény.

Aztán lehet menni feljebb. Egyébként meg tegye a szívére mindenki a kezét, ki volt az, aki megállt low tier-ben, mert nem ment olyan jól a játék? : )

(#201687) e-newsee válasza Melorin (#201685) üzenetére


e-newsee
addikt

Vááá, tényleg olyan! Na ezt még nem hallottam! :B :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201688) BÁ Nutrition válasza pruzsi (#201667) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Elsodleges tanacs: delete game. Ha megis kinlodnal akkor ruszki medeket fejleszd esetleg vmi td ag belefer

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#201689) egyedülülő válasza pruzsi (#201667) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Object 279...hát vannak igények már az elején. Persze jó ha vannak célok. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201690) Barret001 válasza hipó (#201686) üzenetére


Barret001
addikt

Én megálltam :D Nem büntetem a csapatomat a jelenlétemmel! A jelenlegi kedvencem M10 RBFM )

(#201691) Barret001 válasza hipó (#201686) üzenetére


Barret001
addikt

A fürdőkád szerintem egy francia vas...

(#201692) inferno88


inferno88
őstag

Ez az Obj 703 II egy beteg állat. Lazán tier 8.5
1723 alap XP, 5518 dmg + 430 assist.
Replay

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#201693) Swinegod válasza ollie (#201660) üzenetére


Swinegod
őstag

A gyorsulása elég szar, ez még nem annyira zavaró, viszont a mocskos szörnyű űtütés ami csak skill lövedékekkel lesz elfogadható sokszor, na az az amivel bajom van. A kevés max lőszer se segít

inferno88: A tier 9-es nehezek 2/3-a konkrétan szarabb nála, a Defenderrel és IS-3A-vel egyetemben ez áll legközelebb a legális csaláshoz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#201694) 5-ös kezelő válasza Barret001 (#201690) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Közel két év alatt elértem a VII-VIII. tier alját, de III. tier-ig vagyok eredményes...
A jó páncélzatú japán vasakról csak annyit, h O-I-t kiszedik max. négy lövésből, és nem oldalról. Szóval én is maradok többnyire odalent. :)

(#201695) 3


3
senior tag

Éjjeli tapasztalat: a tüzérek átültek könnyű tankokba, és pont úgy játszanak, mint a könnyű tankokba átült tüzérek.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201696) jano_77 válasza hipó (#201686) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a személyes kedvenceim tier5-ben: T34, T67, T1 HT! Mindhárom bitang jó gép szerintem. :K

Tegnapi napon csak 5 csatára futotta az időmből, de úgy érzem, hogy kimaxoltam a lehetőségeimet. ;] :D

Első 4 csata win és mindegyikben top első voltam sebzésben és XP-ben. Sajnos az 5-ik csatában hiába sebeztem ismét 3K közelében, a csapat kevésbé volt a helyzet magaslatán és elbuktuk. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201697) e-newsee válasza jano_77 (#201696) üzenetére


e-newsee
addikt

Na igen, a T1 Heavy, azt én is kezdem megszeretni.
Eleinte klasszikus heavyként kezdtem el használni, de az nem jött be (páncél híján). Aztán rájöttem, hogy bazz, ez nem egy 705, szóval azóta másodvonalból csipegetek, és úgy valóban jó cucc. Aki meg rám klikkel, hogy heavy vagy, menj a frontba, hát... azon csak mosolygok egyet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201698) jano_77 válasza e-newsee (#201697) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én anno, mikor húztam - és próbáltam rá a 3GM - még heavyként toltam vele az első vonalban. Persze mikor saját tier volt. Akkor még lehetett. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201699) ollie válasza Swinegod (#201693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor inkább mondd azt, hogy nem tudsz játszani light tankokkal, ugyanis még mindig a legjobb tier 6-os light tank a játékban, és úgy ,hogy a light tankok nagy része jó azon a tieren. Az átütésével sincs baj, teljesen átlagos a lightok között.

[ Szerkesztve ]

***

(#201700) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

rámegyek az őrületre a kétcsövű hülyeségekkel, KV-3-ra milyen löveg dukál? 122estől tartok kicsit h semmire sem jó.

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.