Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201451) BloodRay válasza ooloo (#201449) üzenetére


BloodRay
veterán

Holnap rakok fel majd, ma már nem kapcsolom be emiatt a gépet. Bár nem tudom milyen önigazolásra számítasz belőle.
De mit tesz isten nálam be van kapcsolva a replay-ek mentése...
Ajtónk elé meg ne szepoukuzz ha kérhetlek, mert nekünk kellene feltakarítani... :U

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201452) ooloo válasza pruzsi (#201450) üzenetére


ooloo
őstag

Időszakosan elérhető Skorpion G , T44-100 ( most a shop-ban ) , WZ-120-1G FT . Ezekkel nem lősz mellé .. mármint anyagilag .

BloodRay : A takarítás miatt ne aggódj .... ha csalt is a WG az XP számítással - amit kérlek - akkor azt úgy teszi , hogy ne lehessen tetten érni . Van ott ész ....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201453) BloodRay válasza ooloo (#201449) üzenetére


BloodRay
veterán

Csak a te kedvedért itt a replay...
Nem emlékeztem hajszál pontosan az értékekre, de a lényeg stimmel...
Értem, hogy minimálisan többet sebzett közelről, de ne vicceljünk már hogy ő(430U) többet tett a győzelemért...
Hozzátenném semmiféle WG csalásról nem beszélek, csak szerintem totálisan logikátlan, értelmetlen így néha az xp rendszer.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201454) pruzsi válasza ooloo (#201452) üzenetére


pruzsi
őstag

Esetleg olcsóbb kategóriában is van ami még megéri esetleg?

(#201455) ooloo válasza pruzsi (#201454) üzenetére


ooloo
őstag

Nyolcasnál alább ne add... hacsak nem kezdő játékos vagy .

Olcsóbb kategóriában nem tudok olyat amit nyugodt szívvel ajánlani tudnék . Talán a többiek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201456) ooloo válasza BloodRay (#201453) üzenetére


ooloo
őstag

Valószínűleg magának derített fel és volt négy kilőtt tank is a számláján . Ez egy program ... vizuális értékelésre alkalmatlan . Nem toltad rosszul ... sőt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201457) e-newsee válasza pruzsi (#201454) üzenetére


e-newsee
addikt

Milyen típusra gondoltál? Mivel szeretsz játszani?
Mennyi csatád van? Melyik a legmagaabb tierű tankod?
Van pár jó tank a 6-os prémek között is, de tudni kellene, miben gondolkodsz.
8-asok közt sok jó tank van, azt nem is sorolnám.
Lejjebb pedig a két legkiemelkedőbb tank a Type 64 (kínai light) és a T-34-85M (orosz közepes). Van még pár jó cucc, de azok ritkán kaphatók, és akkor is drága csomagban.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201458) BloodRay válasza ooloo (#201456) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, én is a kilőtt tankokra gyanakszom. De vicces, hogy ilyen súllyal számítja a rendszer. :)
Majdnem felborultam mikor elindultam az artykért, szóval én annyira nem éreztem jónak a csatában magam. Tényleg csak az xp elosztása volt fura a végelszámolásnál. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201459) ooloo válasza BloodRay (#201458) üzenetére


ooloo
őstag

Az előbb mentem egy csatát ...

Az arty több XP-t kapott mint én aki tolta a frontot . Ráadásul kevesebb HP-t szedett le az ellenfélről . Viszont kiszedett öt sebzést osztó ágyút .Ez a program csak a száraz tényekkel számol .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201460) Atti777


Atti777
senior tag

Most éppen mi a helyzet a MM ügyében?
Csak mert már többször rakott be medben nehéz tank ellen, régebben ez normálisan működött

Путин, иди нахуй!

(#201461) jr1994 válasza ooloo (#201459) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, meg két szinttel kisebb :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#201462) ooloo válasza jr1994 (#201461) üzenetére


ooloo
őstag

A száraz tényekben benne van az is ..... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201463) ooloo


ooloo
őstag

Vagy ....

A bőséges sebzés önmagában nem sokat ér .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201464) ddt500hu válasza jano_77 (#201402) üzenetére


ddt500hu
veterán

Detto. A századosi rang alapnak minősül és sokkal kevésbé szélsőséges mint a sima random. 200k alatt egyszer sem voltam.

(#201465) 3 válasza po1son (#201432) üzenetére


3
senior tag

Sok sikert a résztvevőknek! Gondolok még mást is, de nem írom le. :B Csak annyit, hogy a "Lancen C" nagyon bántotta a szemem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201466) 3 válasza e-newsee (#201457) üzenetére


3
senior tag

Szerintem azt is érdemes észben tartani, hogy hamarosan szülinapi akció jöhet. Ha tetszik neki valamelyik aranyért vásárolható tank, akkor arany- vagy tankleárazáskor spórolhat. Természetesen az a legjobb, ha aranyakcióban aranyat vesz, utána pedig az aranyból tankakcióban tankot. :)

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201467) kchryss válasza ooloo (#201459) üzenetére


kchryss
addikt

Száraz tény az, hogy az xp rendszer úgy szar ahogy van.
Kíváncsi lennék hogyan magyaráznád meg, hogy ez az E4 mire kapta az 5. legtöbb xp-t. Biztos sokat tett a győzelemért(vereségért) és nagyon aktív volt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#201468) popey37 válasza BÁ Nutrition (#201406) üzenetére


popey37
addikt

hát nem azt kaptak: az obj 140 játékos : gekri0866 banolták, a type5heavy : PLPotato meg tiltást kapott.
az első nem szerepel a játékoslistán sehol, névre rákeresve nincs ilyen játékos, ebből gondolom, hogy bannolták, a másik meg tegnap délután játszott utoljára.

igy jár mindegyik ezután aki nem viselkedik sportszerűen egy csatában.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201469) jano_77 válasza ddt500hu (#201464) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ma volt 3 Tábornok+1-2 Őrnagy és meg is lett a 15 szint végre. 18 csata kellett hozzá most, legutóbb 25.
Ezuton gondoltam csak behúzom a 75 kötvényt a 3 küldivel. Első 2 csatában mindhárom feltétel pipa. Na mondom ez remek, így kell ezt. 3-ik csatában rang pipa, sebzés pipa és a pattintásból hiányzott 120HP. Nem voltam nagyon ideges....ááááá! :o
Következett egy újabb csata a pattintós küldi miatt, ahol ismét nem sikerült, mert olyan gyengék voltunk, hogy az első mezőből nagyon nem tudtunk kilépni és semmi nem pattant. Kellett így egy harmadik csata, amivel sikerült végre behúzni ezt is.

Randomot is mentem pár csatát és ez alatt ismét sikerült a T-55A-al egy jól sikerült csata, de ez most 1340 alap XP-el "csak" 1.o. lett.
MINES-on felmentem az elején a régi bányákhoz, most rom és tulajdonképpen végig uraltam a mapot: hol itt sebeztem, hol ott, aztán megint itt, megint ott. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201470) 3 válasza popey37 (#201468) üzenetére


3
senior tag

Az oldal nem veszi figyelembe az anonimizálót. Szerintem a játékos vígan játszik tovább... :D

A ideggyengék miatt kivették a közös chatet, megszüntették a csapatsebzést, és bevezették a névtelenítőt. A supportosok meg maradtak olyan hasznavehetetlenek/hülyék, mint voltak. Faszból nem lett kevesebb,
csak pinából több.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201471) kchryss válasza jano_77 (#201469) üzenetére


kchryss
addikt

Szinte pontosan ugyanannyi csata kellett nekem is a 15-öshöz. Előzőben 24, most pedig mint neked 18. Sokkal kevésbé grindelős mint az előző szezonban. Viszont annak jobban örülnék ha felváltva menne a steel hunterrel, 1 FL, 1SH.

Szereztem 1 hét ingyen twitch prime próbaidőt. Ruszki szerverre kértem a zsákmányokat. Ma járt le a skoda t27 bérletes, azt még behúztam, gondoltam jön ma mellé még valami jó 8-as prém tank és akkor ott is frontline-ozhatok, gyűjthetem a kreditet és kihúzhatok 2 legénységet. Erre a senlac-ot és a Krupp-Steyr-t rakták be a mostani prime-ba bér tanknak. Élvezet lesz két ilyen csodálatos tankkal farmolnom. :DDD

(#201472) 3


3
senior tag

Tegnap négy rerollból egy sem váltotta át az egyik kredites küldetést másmilyenre. Ma a negyedik relollal sikerült átváltani töredékesre. Úgy illene, hogy az első nem is, de a második reroll megváltoztassa a díjat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201473) ogreee


ogreee
csendes tag

Szisztok!
Szerintetek melyiket érdemes megvenni?
Guard vagy a Pz. 58 Mutz :) :)
Nem igazán ismerem őket. köszi előre is :R

(#201474) e-newsee válasza kchryss (#201467) üzenetére


e-newsee
addikt

Halottnak a csók, de ezt én elküldeném nekik a 6. helyzett részleteivel együtt, hogy ez hogy jött ki. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201475) Dobi 562 válasza ogreee (#201473) üzenetére


Dobi 562
addikt

Egyiket sem. Mindketto kozel eletkeptelen a jelenlegi metaban.

(#201476) #65537792 válasza ogreee (#201473) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mind a kettő megvan. 58-at ajánlom. Inkább távolból sniperkedős, papír med, pontos ágyúval.

(#201477) galervin93


galervin93
őstag

Lányok-fiúk, nem játszottam rendszeresen vagy egy hónapja, de a hosszú hétvége alatt tolnám éjszakánként. Gyorsan visszapörgettem a topikot, van Frontline azt látom, ezen kívül van még valami szezonális mód esetleg? Ranked vagy valami? Randomhoz nem sok kedvem van.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#201478) Stigma.HC válasza galervin93 (#201477) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Rankednek most lett vége, Frontline most és hónap végén is lesz.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#201479) Dobi 562 válasza #65537792 (#201476) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem egyiket sem kene ajanlani. Az ajanlott kategoria az nem a Mutz-nal meg a Guard-nal kezdodik.

(#201480) adrian360 válasza Dobi 562 (#201479) üzenetére


adrian360
őstag

gondolom kötvényből venné valamelyiket a kettő közül, nincs sok választás, főleg ha már megvan más is onnan.

(#201481) #65537792 válasza Dobi 562 (#201479) üzenetére


#65537792
törölt tag

Gondolom kötvényből akarja venni és a többi megvan neki. Ha nincs akkor amx M4.
Remélem így már változik a nézőpontod.

[ Szerkesztve ]

(#201482) Dobi 562 válasza adrian360 (#201480) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem kotelezo elkolteni a kotvenyeket, a kotvenyert veheto tankok le lesznek cserelve mikor indul a kovetkezo ranked season.

Miert koltene valaki a lassan osszegyujtott kotvenyeket egy elavult, out-of-meta tankra? Akkor mar inkabb raknek fejlesztett felszerelest a kedvenc tankomra amivel szeretek es tudok is jatszani.

Persze ha ez lenne az elso 8-as premium tankja az illetonek es nem akar kolteni a jatekra akkor mar mas kerdes, de en akkor sem valasztanek egyet sem ebbol a jelenlegi felhozatalbol (AMX M4-en kivul megvan az osszes).

(#201483) peterson79 válasza kchryss (#201471) üzenetére


peterson79
őstag

fú, ne is mond. Nekem annyira száraz és szenvedős már a Frontline, hogy el nem bírom mondani...Nagyon kínkeservesen gyűjtöm a pontokat, valahogy folyton buta bandába rak, ráadásul Én sem tudok összpontosítani. Sokkal jobb lenne az egész, ha felváltva nyomnák Steel Hunter-el.

(#201484) galervin93 válasza Stigma.HC (#201478) üzenetére


galervin93
őstag

Ej, kár a rankedért. No kipróbálom akkor a FL-t. Köszi!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#201485) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Hogy tudok monitor képet készíteni?
Teljes képernyő mellet!

(#201486) e-newsee válasza peterson79 (#201483) üzenetére


e-newsee
addikt

Én pont fordítva vagyok. A Steelhunter módtól kaptam idegbajt. Már az első alkalommal is tele lett pár nap után beszámolós "szakaszokkal", gondold el, mi lesz idén, ha nem tesznek semmit a hasonló csalások ellen.
A FL-ban pedig szerintem kizárt, hogy az egyik csapat csak agyhalott legyen. Annyi játékos van egyszerre a csatában, hogy biztos van mindenhol jó is, és rossz is. Meg ott amúgy sem kell foglalkozni a győzelemmel, nem az a lényeg. Tegnapelőtt 5 csatámból 4 vereség lett, de így is 200k lett az átlag kreditem. Igaz, prém tank, prém nap (az ajándék 14 napos kódból), és boosterrel, de hát a FL pont erre jó. Szerintem sokkal változatosabb, mint a SH.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201487) Lunky88 válasza cooi11 (#201485) üzenetére


Lunky88
tag

Screenshotra gondolsz? Print screen billentyűt lenyomod és a World_of_Tanks\screenshots könyvtárban találod a képet.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#201488) Lunky88


Lunky88
tag

A jövő nagy öregjei. XD Bocsi ha volt már, de ezen szakadtam. :))

Meg egy újabb gyöngyszem ingame chaten... :DDD

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#201489) ooloo válasza kchryss (#201467) üzenetére


ooloo
őstag

Szar ... ez tény . Viszont akkor is hatékonyan hozzájárulhat egy játékos a győzelemhez ( nem ebben a csatában ) , ha egyáltalán nem sebez . Sokat segíthet a csapattársaknak - egy adott szituációban - , ha magára vonja az ellen figyelmét . Mondjuk ezt a "hősiességet" nem figyeli a rendszer . Szerintem . A másik az , hogy kell egy hatékony csapat is , aki időben kapcsol az ilyen helyzetekben .

A mi századunkban is volt egy HK kijelölve , akinek éles helyzetben csak annyi lett volna a dolga , hogy az élen halad és többletüzemanyag elégetésével ködöt vet . Ezzel a sűrű füsttel takarva be a mögött lévő csapattársakat . Hogy mennyire lett volna hatékony ez a megoldás az akkori ellenségek modern haditechnikájával szemben , az már egy másik kérdés .

Replay van ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201490) cooi11 válasza Lunky88 (#201487) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!
Már csak egy kis problémám van,
hogy benne legyen az Afterburner!

(#201491) Lunky88 válasza cooi11 (#201490) üzenetére


Lunky88
tag

Az Afterburner-nek van beépített képernyőmentés funkciója.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#201492) po1son válasza Dobi 562 (#201482) üzenetére


po1son
addikt

Következő ranked szezon mikor fog kb indulni?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201493) Greentea


Greentea
senior tag

hétvégi eventről már lehet tudni valamit?

2x2 néha 5

(#201494) popey37 válasza 3 (#201470) üzenetére


popey37
addikt

csata végén az összesitőben az eredeti név szerepel. egyik játékos sem volt anonim. és az egyikük már nem szerepel a játékos listán. tuti tiltották.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201495) po1son válasza Greentea (#201493) üzenetére


po1son
addikt

5x napi szorzó első csata - (utána 2x szorzó minden győztes csatáért top 10 xp-vel)

fejlesztési fában lévő leárazások (kreditért) + prémium járművekre is (goldért):
tier 5-ig - 50%
tier 6-7 - 30%
tier 8-10 - 15%

50% leárazás: fogyócikkek, felszerelés, camo, garázshely

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201496) cooi11 válasza Lunky88 (#201491) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm szépen!

(#201497) Greentea válasza po1son (#201495) üzenetére


Greentea
senior tag

Hopp! ez nagyon jónak igérkezik! Köszi! M48 Patton valszeg gurul is így a garázsba :C

2x2 néha 5

(#201498) Dobi 562 válasza Greentea (#201497) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a T110E4 es akkor lesz vagy 25 db tier X-es tankom, amibol korulbelul 5-el jatszok is. :DDD

(#201499) Lunky88 válasza Dobi 562 (#201498) üzenetére


Lunky88
tag

Ez olyan mint a játékok "behörcsögölése" steamen leárazáskor. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#201500) 3 válasza popey37 (#201494) üzenetére


3
senior tag

Csata végén az összesítőben az eredeti név is szerepel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.