Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200551) kchryss


kchryss
addikt

Nem is írtátok, hogy elkezdődött a ranked szezon. Ha nem látom, hogy iyouxin épp azt tolja akkor rá sem jövök. :D

(#200552) ooloo


ooloo
őstag

Hirtelen ötlettől vezérelve gurultam egy kört az E25 pinduri pandúrral .... 2db is volt az ellenfélnél . Egy narancs és egy zöld statisztikás . Azt hittem a narancsosnak friss szerzemény a járgány ... úgy is játszott vele . Csata után ránéztem a statisztikájára ... :Y :Y :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200553) wwenigma válasza ooloo (#200552) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kijelolod, edit/crop selection (cut out) , elmented es mehet fel a kép :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200554) ooloo válasza wwenigma (#200553) üzenetére


ooloo
őstag

Oly mindegy... de azért kösz .

Az ASLAIN mire buzdít .... maradj otthon , moss kezet ... és amit lefelejtett : játssz a tankos játékkal . A koronavírus kapóra jön a tankos játéknak . Biztos , hogy többen ülnek le játszani , mint egy eseménytelen hétköznapok .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200555) Stigma.HC válasza ooloo (#200554) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Más játékoknak is:))

Tömegével özönlenek a Steamre az otthonmaradó játékosok

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200556) ollie válasza ooloo (#200554) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rövid távon jól jön, ja, hosszabb távon viszont valszeg komoly bevételkiesés várható a világgazdaság válsága miatt. Komolyabb jön a járvány miatt, mint 2008-ban volt.

***

(#200557) Balcsix válasza ooloo (#200554) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem csak ennek, hanem minden játéknak és online dolognak kedvez. Már a Steam is rekordokat döntöget...
A filmezés, és még egyéb más otthoni dolog is fel fog lendülni az elkövetkezendő időben (sajnos).

Szerk.: Megelőztek a Steames hírrel :)

(#200532) peterson79 Igen, aztán rájöttem, hogy nem prém tankok, de már így is sokkal könnyebb volt a szintet húzni, mint egy darab tankkal :). Amúgy csak a 13-mas szint lett, meg de már elengedtem a 24 tokent. A többi időpontban még ennyit sem tudnék játszani mint most...

[ Szerkesztve ]

(#200558) ooloo válasza ollie (#200556) üzenetére


ooloo
őstag

Magasról teszek a WG hosszabb távú problémáira ... Max bezárja a bazárt . Nem fogok szeppukut elkövetni , ha nem lesz tankos játék . Ellenben a többi ágazat válsága egy kicsit aggasztó .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200559) Balcsix válasza ooloo (#200558) üzenetére


Balcsix
senior tag

Van még sok más tankos játék. :)

(#200560) ooloo válasza Balcsix (#200559) üzenetére


ooloo
őstag

Ami mérvadó , olyan egy sem .... hiányozni fog egy darabig , de aztán elfelejted . Helyébe lép valami más . Így megy ez ... nehogy megsirasd a tankos játékot ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200561) kchryss


kchryss
addikt

(#200562) Balcsix válasza ooloo (#200560) üzenetére


Balcsix
senior tag

Próbáld ki a War Thunder-t! :)

(#200563) Pug válasza ooloo (#200558) üzenetére


Pug
veterán

Nem csak a WG-nel lesz kieses, hanem ugy minden gazdasagi szektornal unblock, de durvan...

(#200564) ooloo válasza Balcsix (#200562) üzenetére


ooloo
őstag

Kipróbáltam , de nekem nem jött be ... egy csata elég volt , hogy hátat fordítsak a War Thunder-nek amíg a WOT létezik . Pedig az is tankos játék , de hiányzik belőle az a feeling , ami a WOT-ban alap . Persze , ha ló nincs , akkor jó a szamár is alapon talán ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200565) Balcsix válasza ooloo (#200564) üzenetére


Balcsix
senior tag

Megértem, és egyetértek, hogy "az a feeling" nincs meg, viszont szinte minden tekintetben fejlettebb mint a WoT szerintem, de ez csak az én véleményem. Még 5-6 éve WoT-ról váltottam WT-re, mert megelégeltem a WoT erős p2w rendszerét. Aztán ismerős nyomására visszanéztem a WoT-hoz, és meglepődve tapasztaltam, hogy nagyon sokat változott pozitív irányba p2w és egyéb vonalon is (játékmódok, stb...)!
Bár lehet rossz a meglátásom, és csak bebeszélem magamnak, hogy jobb lett, vagy inkább teljesen más szemszögből nézem már a játékot mint régen. Minden esetre tökéletes a WoT egy kis kikapcsolódáshoz...

[ Szerkesztve ]

(#200566) ooloo válasza Balcsix (#200565) üzenetére


ooloo
őstag

Igen ... tökéletes egy kis kikapcsolódásra , ha eltekintesz a sorozatos részrehajlásaitól .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200567) Balcsix


Balcsix
senior tag

Tier 5-be funolni, illetve kreditet farmolni szeretnék egy jó kis tankot. KV-1 vagy KV-1S között vacilálok.
Melyik a jobb most, illetve melyik löveggel a legideálisabb?

(#200568) kchryss


kchryss
addikt

Egy csapatban a királlyal:

(#200569) Melorin válasza Balcsix (#200567) üzenetére


Melorin
addikt

A KV-1 nekem sokkal de sokkal jobban bejött, valószínűleg a jobb armorja miatt és a normál ágyúval, 85mm F-30

(#200570) peterson79 válasza ollie (#200536) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. Még vagy 2 éve, amikor elkezdődött ez a Frontline dolog, akkor volt nálam bérelt tank amit poénból ki is próbáltam, de hogy akkor mi volt, arra sem emlékszem és persze azóta ezen variálhattak.
Alapvetően azért ajánlottam bármilyen prém tank vásárlását, mert az megmaradna későbbre is, farmolni normál játékban is lehet, csak lassabb persze.

(#200571) peterson79


peterson79
őstag

Tegnap valami fantasztikus köröket mentem Emil II-vel. Brutál egy tank, szerintem sebzésrekordokat fogok vele döntögetni és lassan megvan az ölj meg 6 tankot misszió is. Majdnem minden csatában 3-5 tank amit likvidálni tudok vele, már csak kicsit több szerencse és kevésbé jó valamint fair társak kellenek akik olvassák a chat-et is és meghagyják a killeket nekem...

(#200572) jr1994 válasza peterson79 (#200571) üzenetére


jr1994
addikt

Régebben volt hogy én is kértem killt a végén, aztán egyszer azt a választ kaptam, hogy "earn it". Azóta nem kérem, hanem erre törekszem :K nem lehet elvárni randomban az ilyet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#200573) ooloo válasza kchryss (#200568) üzenetére


ooloo
őstag

Soha nem gondoltam volna , hogy az egeret ide-oda tologató szenvedélybetegek ekkora "karriert" futnak be . Király ? Elvis Presley forog a sírjában ..... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200574) Barret001 válasza ooloo (#200573) üzenetére


Barret001
addikt

Mind a kettő celeb! Mi a különbség? Érték teremtés? Ja nem :D Az nem volt egyiknél sem.

(#200575) ooloo válasza Barret001 (#200574) üzenetére


ooloo
őstag

Mi a különbség ? Ezt vagy tudod vagy nem . Elmagyarázni nem érdemes ......

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200576) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha már szenvedélybetegség. Kár, hogy a "király" az egyik legcsúnyább fajtáját űzte. :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200577) ooloo válasza Stigma.HC (#200576) üzenetére


ooloo
őstag

Ja . Sőt .... olvastam valahol , hogy a gatyába zoknit tömött , hogy nagyobbnak lássák a sudri bunkót . ;] Viszont , ha így fejlődik -pozitív irányba - az emberiség értékrendje , akkor valóban Király lesz skill . Hol lesz a koronázási ceremónia ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200578) Barret001 válasza ooloo (#200577) üzenetére


Barret001
addikt

" Hol lesz a koronázási ceremónia ?" Online :)

(#200579) ooloo válasza Barret001 (#200578) üzenetére


ooloo
őstag

Én a Vatikánra gondoltam .... maga Pápa vezetné le a ceremóniát . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200580) e-newsee válasza Balcsix (#200559) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt azért tegyük hozzá, hogy mire a WoT bezár (már amennyiben a vírus miatt kialakult válság tesz be nekik), addigra már a WT szerverei régen pókhálósodnak. A WoT jóval nagyobb biznisz globálisan nézve, mint a WT, így tovább fogja bírni, válság ide, vagy oda. Szóval lehet, hogy lesz más (új?) tankos játék, de hogy nem a WT lesz az, az tuti.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200581) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Játszik valaki itt Ryzen 5 3500u Vega 8 és 12 Gb Ram komboval?Mennyire játszhato egy ilyen gépen full Hd ban,mediumon.Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#200582) peterson79 válasza jr1994 (#200572) üzenetére


peterson79
őstag

Tudom, ezért írtam azt is le, hogy kevésbé jó társak, akik arra alkalmasak, hogy feltartsák az ellenfelet, de megölni képtelenek, mert ekkor jövök Én, a felmentő sereg élén :DDD

(#200583) kchryss válasza ooloo (#200573) üzenetére


kchryss
addikt

Nem gondoltam, hogy magyarázni kell, de a "baboon king" miatt írtam így. Magyarul viszont elég hülyén hangzik a majomkirály, ezért hagytam le a majmot, de lehet jobb lett volna meghagyni. :U

(#200571) peterson79
Nekem eddig óriási csalódás az emil ii. 8-as tankokkal sokkal többet sebzek mint ezzel a fossal. Utálom. Legrosszabb 9-es tankjaim között van.

(#200584) Jokerdapro válasza kchryss (#200583) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Semmi kukacoskodás, de nem pávián a baboon? ;] :B

(#200585) kchryss válasza Jokerdapro (#200584) üzenetére


kchryss
addikt

Az még hülyébben hangzott volna. ;]

(#200586) kchryss


kchryss
addikt

Scheff teljesen prém lőszer nélkül játssza a rankedet. :)

(#200587) notika77 válasza kchryss (#200586) üzenetére


notika77
senior tag

Azt is vállalta, hogy csak a fejlesztési fában lévő tankokkal játszik (és prém lőszer nélkül).

(#200588) kchryss válasza notika77 (#200587) üzenetére


kchryss
addikt

Iyouxin ezt már megcsinálta valamelyik előző szezonban. Vicces volt amikor azt ecsetelte, hogy randomban full goldot használ, mert fontos neki az e-cerka, a ranked viszont kikapcsolódásra van neki, ott nem tryhard-ol mert nem számít bele a statba és amúgy is túl könnyű haladni. Miközben az átlag játékos randomban nem szemeteli a goldot, rankedben meg full golddal sem halad. :D

[ Szerkesztve ]

(#200589) ooloo válasza kchryss (#200583) üzenetére


ooloo
őstag

Hagyd ... már kitárgyaltuk a többiekkel . ;] Viszont vannak olyanok , többek között itt is , akik királynak tekintik . Én egy rettentően szimpatikus és ügyes játékosnak tekintem , akinek élvezetes műsorai vannak . Ennyi ... se több , se kevesebb . Királynak semmiképp ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200590) kchryss válasza ooloo (#200589) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nincs itt senki aki királynak tekintené. :)

(#200591) kchryss


kchryss
addikt

Ilyet sem láttam még. Repesz spam-mel kinyírták a chieftain mind a 4 legénységi tagját: [klip]
:DDD

(#200592) ooloo válasza kchryss (#200590) üzenetére


ooloo
őstag

Vannak kétségeim . ;] Azt meg ne várjuk , hogy felemelt kézzel jelentkezzenek ...

Más .
Ma bejelentették a munkahelyen , hogy a 60 év feletti munkatársakat határozatlan időre kényszerpihenőre ítélik . Azaz , nem kell bejárni dolgozni ... egy se tankozik . :((( ( :DDD ) Legalább olyanokat küldenének kényszer szabadságra , akik hasznosan tudják eltölteni a kényszerpihenőt . Azokat , akik játszanak a tankos játékkal . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200593) kchryss válasza ooloo (#200592) üzenetére


kchryss
addikt

Állítólag annyira megnőtt az internet forgalom, hogy lassulás várható. Na ha a net bedöglene akkor lenne aztán igazi káosz. Sokan már el sem tudják képzelni az életüket nélküle.

Majd így megyünk tankozni: South Park 12x6: [link]

[ Szerkesztve ]

(#200594) ooloo válasza kchryss (#200593) üzenetére


ooloo
őstag

Élet egy internet nélküli világban ? Ez elképzelhetetlen kihívások elé állítaná a társadalmat . Elkezdenének az emberek behatóbban foglalkozni a környezetükkel is . Nem adnék fél évet és a parlament is repülne az összes politikussal... ;]

Jobb ebbe bele sem gondolni ... még jó , hogy mindig lesz internet . :C

Ez is jó : [link]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200595) kchryss válasza ooloo (#200594) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, ezt is ismertem. Tom Hanks-ben már akkor is ott volt a koronavírus csak mostanáig lappangott. ;]

(#200596) xAttilax válasza kchryss (#200593) üzenetére


xAttilax
őstag

de szemét volt az a rész :D

erről jutott eszembe:
600 wn8-as arty játékos ahogy halad szépen rankedbe: ;] ;] ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#200597) lacibacsi válasza kchryss (#200591) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ennek a fickónak annyira nyálas-buzi képe van, hogy egyszerűen nem tudom hányinger nélkül nézni az adásait... Biztosan egyedül vagyok ezzel a problémával... Bocsánat!

ON: Vannak már újabb infók arról, hogy milyen tankok kerülnek majd ki a fejlesztési fáról, vagy még az eredeti terv szerinti helyzet áll fenn?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200598) peterson79 válasza kchryss (#200583) üzenetére


peterson79
őstag

Nem vagyunk egyformák, tudod;)

Van amikor nullás kört nyomok vele, de eddig az egyes Emilhez képest fényévekkel jobban muzsikál nálam. Már csak az a kérdés, hogy a Kranyo milyen lesz...nem szívesen adom el ezt, lóvém meg egyelőre nincs annyi...bár nem sok kellene és még amíg akciós, addig kellene behúzni.

(#200599) Jadro válasza lacibacsi (#200597) üzenetére


Jadro
veterán

Bár nekem is hasonló az érzésem vele kapcsolatban, de nem ennyire végletes. Nézem néha, de amikor elkezdi a drámakirálynő stílust, ott tuti elkapcsolok. Nem tehetek róla, ez nekem nem jön be. 😀

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.