Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201351) ooloo


ooloo
őstag

Találkozott valaki az alábbi problémával ?

A játék betöltve de a garázs sötétben és nem reagál az egér mozdulataira kattintásaira .

A feladatkezelőben ezt találtam

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201352) Thrawn válasza ooloo (#201351) üzenetére


Thrawn
félisten

Újraindítva is ugyanígy marad?
Az az exe mindig fut, gondolom futnia is kell.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201353) ooloo válasza Thrawn (#201352) üzenetére


ooloo
őstag

Hiába indítottam újra ... hiába töröltem az Aslaint a belépés után a fentebb közölt kép fogadott .
Az Nvidia drivert frissítése orvosolta a problémát . :K

Köszönöm a segítő szándékot !

Kellemes estét és jó csatákat ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201354) Thrawn válasza ooloo (#201353) üzenetére


Thrawn
félisten

Sikeres penetrációt! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201355) ooloo válasza Thrawn (#201354) üzenetére


ooloo
őstag

Ehhh... a Lengyel vonallal szenvedek . A TP25 van a soron , de nyögvenyelős . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201356) Warton válasza ooloo (#201355) üzenetére


Warton
őstag

Én pont végeztem vele.

Nem a kedvenc ágam az biztos. A tier7-ben láttam némi fantáziát. A tier8-at kompletten kihagytam. A tier9-cel pedig alaplöveggel pörgettem ki a 10-est 27 csata alatt. :DDD A fejlesztett löveggel biztos OP tank. Míg tart a Tot lehet még játszogatok vele.

(#201357) Raidon válasza Warton (#201356) üzenetére


Raidon
őstag

Jó kis dög a 60TP-pedig. :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#201358) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Leo PTA 8 killes Ace kor. :D

Replay.

(#201359) dualface válasza Warton (#201356) üzenetére


dualface
tag

Grat hozzá.

A tier 8 pedig nagyon jó. A stock ágyúval össze is jött a tankász vele :D Persze kellett hozzá az ellenfél meg hogy nem volt arta, de akkor is....
Szerintem ennek a tanknak a leghasználhatóbb a stock ágyúja a játékban.

Lehet eladom az is-3-at és ez lesz a megtartós 8as heavym.

(#201360) adrian360


adrian360
őstag

tier8-ban az a furcsa, hogy kell egy halom xp, hogy kifejlessz egy stock-nál rosszabb ágyút :F

(#201361) Imilenni


Imilenni
addikt

Nos.
Lemértem, 50 meccsből 8-ban nem működött a 6. érzék. (modok nélkül, bár kétlem hogy befolyásolja!)
Ezért tényleg megérte kifejleszteni :C

Press "F" to pay respects.

(#201362) Raidon válasza Imilenni (#201361) üzenetére


Raidon
őstag

Konkrétan nem értem sokszor, hogy villan a lámpa elkotródok más fele legalább 1 percre párszor le teszteltem visszamegyek nem villan a lámpa és instant 6-an szitává lőnek... na ez miért meg hogy is van :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#201363) peterson79 válasza Massmurderer (#201258) üzenetére


peterson79
őstag

Nem egészen értem az oknyomozó riportodat, de abban biztos vagyok, hogy a sok tanulás és gyakorlás megadja a kellő tudást. Erre Én vagyok az élő példa. Jelenleg olyan 6789 körül vagyok a WG pontozása alapján - fejből ez van most meg - kb 2 éve kezdtem újra a játékot, szintén ugyanennyit hagytam ki és 4000 pontos lehettem anno. Azaz kb másfélszeresére növeltem azt a tudást amim volt, mindez abból, hogy folyamatosan cserélgetem a tankokat, egy-kettő premium és normál tank van amivel kifejezetten tetszik a játék, de azokkal sincs 6000 WN8-am, engem ez nem izgat. Legyen izgi a játék, szoros meccsek, az már elég.
Emellett idejárok tanulni, illetve rendszeresen nézek YT vagy Twitch-es videókat, élő stream-eket és figyelek, rengeteg olyan dolog van amit nem tudtam, de most már sokszor tudom élő szituban kamatoztatni a tudásomat, mert megjegyeztem valamit amit tudok használni is.

Nem, nem leszek sosem 6700-as WN8-as huszár, de egy elég erős közepes tudású játékos lettem, - aki néha még csatát is megnyer a többinek - abból a szerencsétlen flótásból aki csak kolonc volt a többi nyakán.

Mi volt a kérdés?

(#201364) ollie válasza Warton (#201356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a tier 8 a legjobb a lengyel vonalon.

***

(#201365) peterson79 válasza kchryss (#201318) üzenetére


peterson79
őstag

Erre mondanák talán legtöbben, hogy hülyéknek van szerencséje, de pont, hogy nem hülye a srác és pont hogy nem volt szerencséje, sem a végén, sem az egész csata alatt, mert bár végülis lőtték a spotját - ami egyébként ismét tanulságos volt és első adandó alkalommal ki is fogom próbálni, hátha nekem is összejön, kellene ez a küldi - de ez is mutatja, hogy ha a csapat gyenge, az ellenfél pedig jobb játékosokból áll, egyedül nem nyerhet senki..ilyet egy unikum sem hoz le..legalábbis szerintem.

(#201366) peterson79 válasza ollie (#201364) üzenetére


peterson79
őstag

Nem a kilences? Eddig mindig azt emlegették..vagy csak úgy értve, hogy Tier 9-ben egyik legjobb és nem a saját vonalon?

(#201367) jano_77


jano_77
nagyúr

T-55A 6 kill, Oskin, Tank ÁSZ
Elég izgis volt, mert Cliff-en a bal oldalt enyhén szólva is szabadon, üresen hagyta a csapatunk, mindenki ment középre zászlót foglalni és elég gyorsan be tudtak jönni mögénk, így előre és időnként a hátunk mögé is kellett nézni a Leo PTA-al. Hála az égnek a TD-k fedeztek azért minket a cemping poziból. :K

Azt kérdezném, pont ennek a tanknak az apropóján, hogy az hogyan lehet, hogy korábban már elértem a 65%-os GM 1 csillagot. Jó ideig nem mentem vele, csak 1-1 alkalommal. Mostanában elő-elő veszem és gurulok vele és arra figyeltem fel, hogy nagyjából 10%-ot esett a GM szintem!? Ez hogyan? Ennyit nőtt időközben az elvárt kombinált? Vagyis ennyi jó játékos tolja és emeli fel folyamatosan a szintet? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201368) notika77 válasza Imilenni (#201361) üzenetére


notika77
senior tag

Visszajátszás van? ;]

(#201369) Imilenni válasza notika77 (#201368) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, mindenmegmarad, hiszen tárhelymájszter vagyok :D

Press "F" to pay respects.

(#201370) notika77 válasza Imilenni (#201369) üzenetére


notika77
senior tag

50 csata kb. 50MB vagy jóval kevesebb, ha nem működik a 6. érzék. :)
Durva lehet, hogy ilyen megbízhatatlan 6. érzékkel kell játszanod! De legalább te 6. érzék nélkül is tudod mikor vagy spoton vagy ha nem, akkor van rá időd és megnézed az utolsó csata visszajátszását, hogy a mérésed pontos legyen! Gondolom még videókamerával is készítesz felvételt, hogy biztos legyél benne, hogy nem csak elkerülte a figyelmedet a jelzés, hanem biztos nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#201371) ollie válasza Imilenni (#201361) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 6. érzék 3mp után jelez, miután spotolva leszel. Ha 3mp alatt lőnek ki, akkor már nem jelez, ami logikus is.

***

(#201372) kchryss válasza jano_77 (#201367) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, folyamatosan változik a tankok elvárt kombija. A T55A pedig bár nem szuper ritka, de azért ritkább tank mint a fejlesztési fában lévők így könnyebben mozoghat az elvárt értéke felfelé és lefelé is attól függően éppen kik játszottak sokat vele.

Irigykedem egyébként mert hetek óta vadászom vele a 6 kill-es küldetést, de nem akar összejönni. Kb 10x volt 5 killem és 4x volt olyan hogy meglett volna a 6. is, de az arty öngyilkos lett mielőtt megöltem volna ...

Imádom amúgy, nagyon szeretek vele játszani. Sok izgalmas, jó csatám volt vele mostanában. Előző 74 csatám átlaga:

Nálam 80%-on van a kiválósági jel most, de szerintem voltam már elég közel a 85-höz és én is visszaestem miután pihentettem.

(#201373) Imilenni válasza ollie (#201371) üzenetére


Imilenni
addikt

23k csatával a hátam mögött tudom hogy működik :)

Press "F" to pay respects.

(#201374) Imilenni válasza notika77 (#201370) üzenetére


Imilenni
addikt

Miután most ment tönkre a HDD-m, nem szívesen mentegetek ilyen kis dolgokat se a windózos SSD-mre (amin van jelenleg a játék).
De tudod mit? Legközelebb ha ilyen lesz direkt lekamerázom telefonnal ;)

Press "F" to pay respects.

(#201375) kchryss válasza peterson79 (#201365) üzenetére


kchryss
addikt

A Malinovka spotos iyouxin csatával kapcsolatban 2 megjegyzés:

1) Ő is nehezen hitte el, hogy nem spotolták fel még mielőtt a bokorba ért. Az eredeti terv egy gyors spot kör lett volna a felső mezőn, hogy korai információt szerezzen az ellenfél mozgásáról, aztán megállt kicsit a bokorban és ha már így bejött akkor maradt is. Azért ez 10-ből kb 1x jön be és akkor is csak EBR-rel.

2) Tökéletesen működött a spot paradoxon elve. Ez egy nagyon érdekes dolog, Lemmingrush beszélt róla korábban. Ugye alapból természetes, hogy azzal segíted a csapatod ha spotolsz, viszont random csatákban van pár pálya ahol a korai spot hatására megáll az egész csapat lövöldözni és nem megy a kulcspozíciókba és emiatt bukják a csatát. Ennek tipikus példája Malinovka. Itt is ez történt, a csapat teljesen megállt lövöldözni, az ellenfél sokkal gyorsabban elfoglalta a hegyet. Ha az ellenfél a 9-es oszlopig előre tud menni a hegyen akkor nagyon előnyös helyzetbe kerül, magasabban vannak és hulldown pozícióban tudnak tornyozni a lejjebb lévő ellenfélre, ilyenkor aki a hegyen marad a másik csapatból az A soron az halálra van ítélve. A nyugati bázisról ugye alapból előbb fel lehet érni a hegyre ezért taktikailag az szokott a jó döntés lenni ha minél gyorsabban minél többen felmennek a hegyre és együtt kitolják teljesen a malomig és megszerzik a felső rész, vagy pedig teljesen hanyagolják a hegyet és fel sem mennek. Tipikus hiba szokott lenni, hogy elindulnak fel, de megállnak lövöldözni, vagy nem mennek el a malomig hanem megállnak a 8-as oszlopnál tilitolizni.
Másik ilyen pálya egyébként Lakeville, ott a városba menés helyett szoktak megállni lövöldözni.
Egyébként nyilván nem a spotter hibája ha hülye a csapat és olyan tankok is megállnak lövöldözni akiknek fontosabb dolguk lenne máshol és van olyan is sokszor, hogy nincs spot mégis megállnak vagy ignorálják a kulcs pozíciókat, de ettől még ez egy létező jelenség, hogy van amikor negatív hatása van a csatára a spotnak. :)

(#201360) adrian360
Szerintem jobb a nagy alfás ágyú a 8-as lengyelen, vagyis a top ágyú. Tudom, hogy a stock ágyúnak jobb a dpm-je és gyorsabban szűkül, de az a +100 alfa sebzés nagyon sokat számít. Illetve a nagyobb ágyú a nagyobb kaliber miatt sokkal több tankot overmatchel, mint például a 9-es és 10-es strv-t

[ Szerkesztve ]

(#201376) adrian360 válasza kchryss (#201375) üzenetére


adrian360
őstag

tudom hogy az a jobb, én a középsőre gondoltam hogy az minek van ott.
kifejleszted a láncot, a nagyobb tornyot, majd kifejlesztesz egy 175 pen-es ágyút, ami még lassabban is tölt és nagyobb a szórása.

(#201377) palfitom válasza Dobi 562 (#201358) üzenetére


palfitom
félisten

:C
Pedig az eleje nem tűnt ennyire biztatónak, amikor a HP-d több, mint felét leszedték...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201378) Dobi 562 válasza palfitom (#201377) üzenetére


Dobi 562
addikt

Necces volt, RNJesus vigyazott ram egeszen a vegeig. :DDD

(#201379) palfitom válasza Dobi 562 (#201378) üzenetére


palfitom
félisten

Mondjuk a végén a T26-tól bekapott 2 lövés is necces volt.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201380) Melorin válasza Imilenni (#201374) üzenetére


Melorin
addikt

Én úgy tudom, hogy teljesen nem lehet kikapcsolni a replay-ek mentését, csak azon lehet változtatni, hogy megtartsa-e mindet vagy csak a legutolsó meccsét. Tehát a replayek elmentése minden esetben megtörténik, növeli az írás mennyiségét az SSD-n akár bekapcsolod ezt a funkciót akár nem.

(#201381) Dobi 562 válasza palfitom (#201379) üzenetére


Dobi 562
addikt

A vegjatekban altalaban mindig megszivatnak az ilyen red-line camperek akik hirtelen megtaltosodnak es minden lovesuk talal. Nem neztem meg a statjat, de gondolom ez is valami 4x%-os gyozelmi aranyu jatekos, azokkal nem szoktam tudni mit kezdeni.

Ez az en szemelyes konteom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#201382) 3 válasza Melorin (#201380) üzenetére


3
senior tag

Ki lehet kapcsolni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201383) e-newsee válasza Melorin (#201380) üzenetére


e-newsee
addikt

Ki lehet kapcsolni, csak nincs értelme. Egy csatát egyszer ír fel a vinyóra, az minimális írás a windows egyéb tevékenységéhez képest. A méreteéről meg ne is beszéljünk. Kicsit több, mint 1MB egy replay.
Szerintem az lenne a tök jó megoldás, ha lenne egy köztes darabszám, hogy hány replayt mentsen. Pl.: 1, 100, összes. Az a tárhelyre is minimális befolyással bírna, és megmaradna a replay, ha esetleg az ember elfelejtette kimásolni az utolsót.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201384) notika77 válasza e-newsee (#201383) üzenetére


notika77
senior tag

Vagy az ember menti az összes replay-t és verzióváltáskor törli az előző (már amúgy sem lejátszható) replay-eket vagy akkor amikor eszébe jut, hogy kevés a hely.
Ezzel szemben jönnek inkább a konteósok mindenféle link szöveggel, hogy miért nem tudják visszajátszással alátámasztani az agymenésüket.

(#201385) Thrawn válasza e-newsee (#201383) üzenetére


Thrawn
félisten

Beállítod, hogy mentse az összes csatát, hetente egyszer meg letörlöd a replayeket és ennyi. A mai SSD-ket nem kell annyira félteni, előbb fognak elavulni, mint tönkremenni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201386) ollie válasza Imilenni (#201373) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még nem biztos, hogy kellett volna jeleznie azokban az esetekben.

***

(#201387) Kelvin


Kelvin
őstag

Napi egy-egy csatát megpróbálok legörgetni de hamar kedvemet szegi a felhozatal. Nálatok is siralom a random?

Ami vigasztalt ma, hogy egy gyújtásos kill-re beadta az 500 tokent.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#201388) peterson79 válasza kchryss (#201375) üzenetére


peterson79
őstag

Értem amit írsz és teljesen alátámasztom, amikor látom, hogy a csapat lassan reagál és csak páran mennek fel, én meg kb sosem érnék oda, mert lassú vagyok, akkor inkább maradok lent és onnan csipegetek. Ez persze camper taktika és nem igazán illik mondjuk egy nehéz tankhoz, de annak sincs értelme, hogy fent kiosszak 509 HP-t aztán megdögöljek...

(#201389) e-newsee válasza Thrawn (#201385) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem úgy van beállítva. Aztán törlöm, amikor eszembe jut.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201390) jano_77 válasza Kelvin (#201387) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz!? Teljesen "jó" a játékosállomány! ;] :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201391) e-newsee válasza Kelvin (#201387) üzenetére


e-newsee
addikt

Frontline van, kit érdekel a random? Pénzt keresünk, meg tokent. ;]
Mondjuk tegnap nem örültem, amikor a védőink nem engedtek egy rohadt löveget sem kilőni a támadóknak, nehogy véletlenül kicsit tovább tartson a csata, és lehessen még kiosztani pár sebzést, esetleg rangot növelni. :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201392) Puculo


Puculo
aktív tag

Tapasztalt már valaki olyat, hogy minden előzmény nélkül, egyik napról a másikra megcsappant a kredit mennyisége? Nálam konkrétan 3 millióról van szó, egy kicsit fáj. :W Ma fogok reklamálni ha haza értem, csak nem tudom van e értelme. Jóvá írják valaha?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#201393) peterson79 válasza Puculo (#201392) üzenetére


peterson79
őstag

Asszony elköltötte, vett belőle nagy javítót, meg gyógyszert :D Járvány van, fel kell készülni mindenre.

(#201394) Puculo válasza peterson79 (#201393) üzenetére


Puculo
aktív tag

Az asszony kitörölné a tankok emlékét is ha tudna varázsolni..(exmemoriam) :DD Sajnos csak én használom az accomat, ezért még csak nem is tudom másra fogni a bénáskodásaimat.. :P

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#201395) MZsoltee válasza e-newsee (#201391) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ez a baj ezzel a játékmóddal. Nincs díjazva a hatékonyság, igazából tök nyolc, hogy nyersz, vagy veszítesz.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#201396) popey37


popey37
addikt

ezekkel mit lehet kezdeni?
[link]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201397) Thrawn válasza popey37 (#201396) üzenetére


Thrawn
félisten

Felnyomod a WG-nél. Küldd el nekik a replayt, hogy "physics abuse". A legutóbbi delikvenst akit jelentettem egy hétre vágták ki.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201398) kchryss válasza popey37 (#201396) üzenetére


kchryss
addikt

Nem szabad artyzni. ;]

(#201399) Balcsix válasza e-newsee (#201391) üzenetére


Balcsix
senior tag

Most pont jól jönne egy kis kredit, de ahogy néztem nekem 2-3 random csatából több jön mint 1 frontline-ból, azok meg hamarabb lemennek. A frontline mi alapján adja a kreditet, illetve nektek átlagosan 1 játék alatt mennyi jön?

(#201400) popey37 válasza Thrawn (#201397) üzenetére


popey37
addikt

megtörtént, kiváncsi leszek lesz e bünti.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.