Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201101) Balcsix válasza kchryss (#201100) üzenetére


Balcsix
senior tag

Tudom, de nekem már vagy 2 napja kész a küldi.

(#201102) 3


3
senior tag

Szerintem ezt a fejlesztési fás dolgot is elrontották. :) Én így csinálnám:

Nemzeten belül tier 5-ig bármiből bármit ki lehetne fejleszteni.
Tier 5-től kezdve csak azonos osztályú tankok lennének fejleszthetők egymásból.
Tieren belül nem lehetne egymásból tankokat fejleszteni (pl. az IS-t a KV-13-ból).
A következő jármű kifejlesztése nem kapcsolódna valamely modul kifejlesztéséhez, vagyis alap modulokkal is lehetséges lenne.

Tegyük fel, az IS-4 a célunk: a tier 1/2/3/4-es tankunk bármi lehet, de a tier 4-es tankkal gyűjtött XP-ből tier 5-ös nehéz tankot kell kifejleszteni. Innentől kezdve tetszőleges nehéz tankokat fejleszthetünk az ágon. Nem kell rossz tankokkal szenvedni, minden tierben választhatjuk a nekünk legjobban tetszőt.

Amelyik nemzetnek tier 5 felett kezdődik új osztálya (pl. svéd nehéz tank ág tier 8-tól), annak új tankokat kell kapnia az ágra, de amíg ez nem történik meg, valamilyen logikus kivételt kell alkalmazni (logikus alatt azt értem, hogy pl. a svédeknél a Leo közepes tankból lehet kifejleszteni az Emil I nehéz tankot, nem pedig az Ikv TD-ből).

Mivel a korábbi kötött fejlesztési fa lényegében megszűnne, és jó tankok megszerzéséért kevesebb rossz tankkal kellene játszanunk, a tankok valamivel (25-35%) több XP-be kerülnének.

Ezzel együtt egységesíteném a járművek árát (XP, kredit), azaz ugyanabban a tierben és osztályban minden nemzet járműve ugyanannyi XP-be és kreditbe kerülne. Ez azt is jelenti, hogy bizonyos járművek a megvásárlásukkor a mostani alapállapotukhoz képest jobbak, erősebbek lennének, ld. következő pont.

A járműveknek háromféle modulja lenne: egy alap, egy top és tetszőleges számú opcionális.
Az alap modulok nem a lehető legrosszabbak lennének (szerintem senkit nem érdekel, melyek a historikus lövegek, motorok stb.), hanem olyanok, amikkel valamennyire használható a tank.
A top modulokat nem kell magyarázni. Az alap mellett csak egy top modul lenne. A járművek nem osztoznának a top modulokon (vagyis nem lenne olyan, hogy ha az egyiken kifejlesztjük, akkor a másikra is feltehetjük). A top modulok ára (XP, kredit) a nemzetek között szintén egységesítve lenne.
A jelenleg többnyire ballasztként funkcionáló modulok lennének opcionálisak. A legtöbbjük a játék szempontjából értéktelen, de pl. néhány alternatív löveg kivételt képez.

Az elit státuszhoz a top modulokat és egy tankot kellene kifejleszteni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201103) peterson79


peterson79
őstag

hali,

Mai este kezdése tökéletes volt.

[Ace Wanker]

Ha egy kicsit ügyesebb vagyok a végén, akkor még a küldi is simán meg lett volna...pedig még segítettek is a többiek. :W

(#201104) wwenigma válasza 3 (#201102) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Arra jó lenne hogy mégtöbb bot lenne magasabb tierben ugy hogy nem tanul meg jatszani veletlenul sem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#201105) kchryss válasza Balcsix (#201101) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor már két napja megkaptad.

(#201103) peterson79
Grat! Én még mindig utálom ezt a tankot.

[ Szerkesztve ]

(#201106) kchryss válasza peterson79 (#201103) üzenetére


kchryss
addikt

Megirigyeltem az ászt tőled. Még mindig utálom, de azért ezt lehoztam vele. :D
Az ellenfél hülyeségeit lehet vele büntetni rendesen. Kevesebb xp is elég az ászhoz. :)

[Replay]

[ Szerkesztve ]

(#201107) 3 válasza wwenigma (#201104) üzenetére


3
senior tag

Ez már teljesült.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201108) peterson79 válasza kchryss (#201106) üzenetére


peterson79
őstag

Szééép:)

Igen, fantasztikus tank, nekem valami istentelenül bejön. Most egy pár napig hanyagoltam a játékot, de valahogy motoszkál bennem a kis ördög, hogy erre a tankra tegyek fel pár jelet, nagyon úgy tűnik, hogy sikerülhetne vele.
Olyan érzésem van, hogy bárhol beüthetem az ellenfelet, szerintem nagyon jó ágyúja van. Na meg persze az a lövegsüllyedés, igazi dombharcos. Mondjuk felfelé már semmit nem ér, ebben a replay-ben is a Leopard-ot az Istennek nem tudtam célba venni, nem ment fel a cső olyan magasra, hogy lássam a kicsit magasabban helyezkedö tankot. De ha ezeket a dolgokat ismered, akkor igazi büntető század lesz a tankodból.

(#201109) Pug válasza 3 (#201107) üzenetére


Pug
veterán

Segítek, a még több azt jelenti, hogy a mostani állapothoz képest is több ...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#201110) ollie


ollie
MODERÁTOR

Fent van az új tankrewards. Tök ugyanazok a küldetések mint előzőleg, és itt is napi 1 csatával el lehet érni az utolsó előtti jutalmat, az utolsóhoz meg grindelni kell. Bár az utolsó előtti jutalomnál lehet választani extra tankrewards pontokat is, ami nagyban megkönnyíti a végső jutalom elérését. És lehet választani TOG2, Type64, SU-100Y vagy 1 hét prémium közül egyet a végén. Természetesen ezek közül a Type 64 a legjobb, sőt konkrétan a legjobb tier 6-os light tank a játékban.

***

(#201111) lacibacsi válasza ollie (#201110) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lesz ingyen TOG2 a garázsomban... ;]

Tudom, hogy mai metában semmire sem jó, de mindig is szerettem volna, csak sóher voltam és pénzt sosem adtam volna érte. A játékot meg éppen TOGtober után kezdtem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201112) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Leo PTA, sznajp + flenk. :DDD

Replay.

(#201113) Greentea válasza ollie (#201110) üzenetére


Greentea
senior tag

Nem tudod véletlenül, hogy ezeket a jutalom pontokat majd hol tudom összegezve megnézni? Ami volt márciusban küldetéssorozat ott sem találtam :F

2x2 néha 5

(#201114) xFreex válasza Greentea (#201113) üzenetére


xFreex
aktív tag

tankrewards.eu Be kell jelentkezini

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#201115) Greentea válasza xFreex (#201114) üzenetére


Greentea
senior tag

na erről lemaradtam, thx! :R

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#201116) palfitom


palfitom
félisten

Greentea + peterson79 + kchryss + Dobi 562
:C

kchryss: Az Emil II-vel szerencsétlenkedtem már pár kört, de sajnos nagyon nem éreztem rá (még). Majd otthon megnézem a replay-edet, biztosan tanulhatok belőle!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201117) peterson79 válasza palfitom (#201116) üzenetére


peterson79
őstag

Biztos lehet a miénkből is, de talán egy másik forrás jobb lehet: Skill4ltu. Nemrég rakott fel a Kranvagn TOTT miatt egy új elemző videót, többek közt az Emil-eket is górcső alá vette, szerintem abból sokat tanulhatsz. Nekem alapvetően abból van a taktikám, ami persze néha nem müködik és nulla vagy minimális sebzéssel a garázsba küldenek, de azért az esetek 90%-a is elég jó arány:)
Amúgy nem nagy a titok, tornyot mutogasd, azt nehéz belőni, kivéve a pofazacskót. A dombok teteje a Te vadászlesed. A teste papír, közelharc max akkor, ha egy lövést felveszel és a 3-bol ami neked van kinyirod az ellenfelet, egyébként pórul jársz.

(#201118) mormota79


mormota79
tag

Én látok valamit rosszul vagy nem tudok számolni, de hogy csináltam ma 610 pontot már?

(#201119) peterson79 válasza mormota79 (#201118) üzenetére


peterson79
őstag

Úgy hogy csaltál :D :D :D

Nem mindegy? Örülj neki:)

(#201120) palfitom válasza peterson79 (#201117) üzenetére


palfitom
félisten

Köszi!

Köszi! Igen, ezt én is sejtettem és így próbáltam vele harcolni, de nekem valami selejtes Emil II jutott (akárcsak IS-7), mert bárhol, bármi belőtte...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201121) peterson79 válasza palfitom (#201120) üzenetére


peterson79
őstag

Erre azt tudom mondani, hogy van akinek a papné jön be.

Nekem az olaszok ilyen mumus kategória. Nagyon sokan dicsérik a Standard B-t, egyszer kétszer mentem Én is vele jó köröket, de nem voltam elájulva tőle, pedig az is hasonló, mert papírtank. Nekem nem jön be. Lehet Neked az Emil ilyen.

(#201122) vJokka


vJokka
aktív tag

Rég nem költöttem a játékra, ennek az akciónak most nem tudtam ellenállni:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201123) palfitom válasza peterson79 (#201121) üzenetére


palfitom
félisten

Így van.
Igen, lehet. (bár csak ennyi mumusom lenne a játékban :DDD :DDD :DDD)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201124) ollie válasza vJokka (#201122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:DDD

***

(#201125) dualface válasza vJokka (#201122) üzenetére


dualface
tag

Ez nagyon jó. Szerintem telitalálat. :K

(#201126) Greentea válasza vJokka (#201122) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD :DD

2x2 néha 5

(#201127) notika77 válasza peterson79 (#201121) üzenetére


notika77
senior tag

Azért a Standard B-t az Emil II-höz hasonlítani...
A Standard B mozgékony és jó az ágyúja, ezekkel szemben az Emill II-nek szemből viszonylag jó a tornya és ennyi.

(#201128) palfitom válasza notika77 (#201127) üzenetére


palfitom
félisten

Öööö, szerintem egyáltalán nem hasonlította össze őket, csak példaként említette az olasz ágat. Neki megy az Emillel, de nem megy az olaszokkal.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201129) kchryss válasza palfitom (#201116) üzenetére


kchryss
addikt

Tőlem ne tanulj Emil II ügyben. :D
1800 az átlag sebzésem vele, ami jelenleg a 8-as tankjaim szintje. 9-es heavy-ket amiket utoljára húztam, 50TP 2400 dmg, AMX M4 51 2400 dmg, Conquerior 2300 dmg. Nagyon el vagyok maradva az átlagomtól, nekem nem működik ez a tank.
A tornyát nálam simán belövik szemből 3-400 méterről, az ágyúja meg mindenhova lő csak oda nem ahova célzok.

Ez a tegnapi volt az első jó csatám vele, de nem én voltam olyan jó hanem az ellenfél volt nagyon bot.

(#201130) peterson79 válasza notika77 (#201127) üzenetére


peterson79
őstag

Annyi összehasonlítási alapot adtam, hogy mindkettő papír, mert könnyen beverik, szinte akárhonnan.
Igen, az olasz mozgékonyabb, sőt, eleve közepes tankról van szó, az Emil sokkal lomhább hozzá képest. Ezért vicces az is mikor az olaszrol pattanok, nekem olyan szökő évente volt :DDD

(#201131) dualface válasza peterson79 (#201130) üzenetére


dualface
tag

Nekem a 10-es progetto a mumusom...olyanokat pattogok róluk bármivel, hogy a fejem verem a falba. Már ha meglátom őket félve lövök rájuk, mert arra gondolok amikor oldalába megyek hogy na most hogy fog majd lepattintani.
És annyira bevonzom hogy tényleg telibe oldalba közelről szart lövök és lepattint :D

(#201132) Atti777 válasza vJokka (#201122) üzenetére


Atti777
senior tag

Kétágyús változat nem lesz belőle?

Путин, иди нахуй!

(#201133) inferno88 válasza kchryss (#201129) üzenetére


inferno88
őstag

Hú de rühellem az Emil II-t. Az a potato gun egy rémálom számomra. Még 100m-ről történő teljes célzás esetén is vakondokra vadászik vagy a Plutóra. Számomra kínkeserves.

Semper fi!

(#201134) kchryss válasza dualface (#201131) üzenetére


kchryss
addikt

10-es Progetto-nak troll a páncélja. Ha autoaim-et használsz rajta az nagyon gyakran lepattanó. A csőre nagyon be van döntve így sokszor kerülhet olyan szögbe hogy pattint a felső vagy akár az alsó test front páncéllal. Sokszor inkább a tornyát érdemes lőni azt kevesen tudják, hogy puha.

(#201135) e-newsee


e-newsee
addikt

Eeezt nézzétek végig! Kurva nagy!
MS-10
Azért az önirónia megvan.:DDD
A média marketingesük nagyon jól nyomja.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201136) kchryss válasza e-newsee (#201135) üzenetére


kchryss
addikt

Ebben mindig jók voltak. Zseniális lett, mint a tavalyi és tavalyelőtti. :)

(#201137) ollie válasza e-newsee (#201135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mekkora. :DDD

***

(#201138) palfitom válasza kchryss (#201129) üzenetére


palfitom
félisten

Oké-oké.
Megnéztem. Az elején a T-34 vakon kilövése nagyon mesteri volt! :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201139) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Hát gyerekek,nem tudom milyen piszka volt,de beszükülve a célzókör olyan mellélövéseket csinál,hogy csak lesek.Az összes arty amivel ma mentem,de tegnap is észrevettem már,olyan mellé lö hogy csak lesek.Német 7es arty,csutakra beszükül,5 lövésböl ha 1 ami kábit akkor összetehetem a kezemet.Vagy 20-30 méterrel arréb lö mint ahová célzok.De td,és a többi tipusnál is ez van.Becélzok valamit,és még véletlen se azt találom el.

(#201140) kchryss


kchryss
addikt

AMX40-hez lehet spéci skint nyerni: [link]

(#201141) lacibacsi válasza e-newsee (#201135) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mielőtt találkoztam ezzel a fórummal (mielőtt rájöttem, hogy több is van a játékban, mint Tier1-ben szaladgálni) 400+ csatát toltam ezzel a jószággal. Nekem nagyon bejött (akkor). Na jó, talán még most is fun, ha Tier1-ben maradsz és full gold az ellátmány...
Felőlem jöhetne egy ilyen MS-10 csatamód... Ha már április 1. van...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201142) bb68 válasza Massmurderer (#201139) üzenetére


bb68
tag

Nem csak nállad.Engem jobban felmérgel ez a gyalázatos szóráskép mint a nagyon gyenge szakasztársak.Nem tudom mi okozza,szerverlag vagy más,de egy pár napja tényleg nagyon sok lövedék szántja a földet vagy megy az egekbe.

(#201143) Massmurderer válasza bb68 (#201142) üzenetére


Massmurderer
őstag

120-150fps van nálam,semmi lag nincs.Igaz 190k körüli játékosszámot jelez ki a 2 seron,de ennek a szorásnak semmi köze a laghoz.

(#201144) Massmurderer válasza bb68 (#201142) üzenetére


Massmurderer
őstag

Tier 3ba csapattárs.Csata alatt meg se mozdult.De volt 345csatás 10es tankal is,5perc alatt kemény 1 lövésre futotta neki.

[ Szerkesztve ]

(#201145) Greentea


Greentea
senior tag

Srácok Obj 277-el játszik valaki? Megéri megvenni a jelenlegi metában?
Gondolkozom rajta, hogy mire használjam el a Battle Pass-os szovjet töredékeket. IS-4 lenne a másik ág, de azt sztem tutira elengedem.

2x2 néha 5

(#201146) Barcelona95 válasza Greentea (#201145) üzenetére


Barcelona95
tag

A jelenlegi metának megfelelő tank a 277, elég mobilis.
Én ugyan nagyon nem szeretem, ezerszer inkább a 260, vagy a WZ, de egyébként jó tank, normálisan balanszolt, a szokásos ruszki troll páncéllal felszerelve.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#201147) Greentea válasza Barcelona95 (#201146) üzenetére


Greentea
senior tag

Jaja ez is a bajom, 260 megvan, kell-e még egy hasonló :F Skill is inkább a WZ mellett teszi le a voksát.
IS-7 hiányát érzem a legjobban, régóta fáj rá a fogam, de Obj 257 grindhez egyenlőre semmi kedvem.. :D
Megvárom sztem, h mit hoz a IS-4 balance tesztszerón, aztán eldől. :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#201148) oettinger01


oettinger01
őstag

Teljesen ki idegel a játék azzal, hogy 10ből 10x kifagyok még a garázs betöltésekor. Semmi más játék nem csinálja ezt csak a wot. A létező összes dolgot megcsináltuk már az újratelepítésig mindent. A netemmel nincs probléma, dos alatt folyamatos ping nem szakad meg a játék kifagyásakor, mit tegyek??? A klánomban csak én szívok ennyire ha így haladok semmi eredményem nem lesz a CW-n....

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#201149) Greentea válasza oettinger01 (#201148) üzenetére


Greentea
senior tag

Virusirto nem kavarhat be?

2x2 néha 5

(#201150) kchryss válasza Greentea (#201147) üzenetére


kchryss
addikt

Mióta buffolták a 260-at egy hangyafosnyival jobb lett a 277-nél. Kb 1 kategória a két tank, de ha megvan a 260 szerintem felesleges a 277.
260 vs 277

Nekem egyébként jobban kézre áll a WZ5A, de én nagyon érzékeny vagyok a csőlehajlásra és abban ez a legjobb. A sebesség amiben meg rosszabb kicsivel mint a másik kettő az nálam nem hátrány, mert általában minél gyorsabb egy tank annál gyorsabban halok meg vele. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.