Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200351) Gyuri27 válasza popey37 (#200349) üzenetére


Gyuri27
félisten


Igazságos a kiosztott xp ugye?
Ezért mondom, hogy egy szar szemét cég.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200352) 3 válasza Gyuri27 (#200351) üzenetére


3
senior tag

Nem igazságos. És?

Szvsz. azért ilyen, hogy ne csak sebezni akarj, hanem győzni is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200353) Gyuri27 válasza 3 (#200352) üzenetére


Gyuri27
félisten

?
Az ellenségnél az utolsó 10 mennyire akart győzni szerinted? Mégis mennyi xp-t kaptak a semmire.
A mi csapatunk 5 0 dmg playere meg a felét megkapta amit én top sebzőként.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200354) #65537792


#65537792
törölt tag

10 ill. 30%-os kupon vihető, ha valaki most venne valamit.

10% - 9.95 euró felett
30% - bármi, kivéve már akciós

(#200355) 3 válasza Gyuri27 (#200353) üzenetére


3
senior tag

Szerintem halálosan győzni akartak.

A történelmet a győztesek írják. Úgy értem, az XP-t a győztesnek írják jóvá.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200356) lacibacsi válasza 3 (#200355) üzenetére


lacibacsi
addikt

Visszanéztem kb. 30 hozzászólásod. Kivétel nélkül mindegyik valami (általad viccesnek tartott) bullshit. ON témaként... Kb. úgy élvezed a fórumozást, mint a 100 wn8-as harcoaok a játékot. Te jól érzed magad, de amit teszel, az kb. nulla...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200357) 3 válasza lacibacsi (#200356) üzenetére


3
senior tag

Két apró hibát követtél el a hozzászólásban: valótlant állítasz és téveset feltételezel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200358) nanus


nanus
senior tag

Játszott már valaki közületek a játék élményéért,vagy mindenkinek csak akkor élmény ha nyer(és ezért mindenre képes)?
El sem tudjátok képzelni hogy ha nem nyer valaki akkor is egy jó élmény maga a játék?
Beteg egy világot élünk, hogy még a játék ami szórakozás,gondtalan kikapcsolódás kellene hogy legyen, azt is a teljesítmény(kényszer) határozza meg?

(#200359) Pug válasza nanus (#200358) üzenetére


Pug
veterán

Engem a nyerés kb (azért csak kb, mert azért néha az sem árt :D ) csak kis mértékben befolyásolja az élményt. Nem a wintől lesz egy kör jó. Lehet száz olyan win.em, amiben meg se mozdultam a kezdőpontról, attól még az nekem nem lesz élvezetes. :N

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200360) ImpersonatoR

Megéri megvenni 6500 aranyért az elején a Pass -t ?
Vagy aki játszik napi 5-6 csatát legalább annak felesleges ?

[ Szerkesztve ]

(#200361) notika77 válasza ImpersonatoR (#200360) üzenetére


notika77
senior tag

Én úgy számoltam, hogy napi 6 csata elég, de ha kellenek az extra "jutalmak" (2. festés, dupla mennyiségű töredék, 850k-s legénységképzési könyv stb.) , akkor meg kell venni.

(#200362) dethroner


dethroner
veterán

SU-100 esetében mi kell a tankászhoz? Ez nem volt elég :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#200363) kchryss


kchryss
addikt

Iyouxin harmadik nap eljutott a 2. kiválósági jelhez.
A 95% szerintem nem fog összejönni neki, ahhoz túl magasak az elvárt értékek.
A 4000 átlag sebzés így is szép prém lőszer nélkül. Szerintem ezt max 4500-ig tudja még feltolni.
Az is jól látható, hogy assziszttal próbálja növelni a kombit. 1600 átlag spot egy heavy-vel szólóban random csatákban nagyon jónak számít. Persze a kiválósági jelbe ennél kevesebb ami beleszámít, mert a stat rendszer együtt számolja a láncolásos és felderítéses hozzájárulást míg a kiválósági jelbe minden csatánál a kettő közül a nagyobb számít csak bele.

[ Szerkesztve ]

(#200364) mormota79


mormota79
tag

Ez a Battle Pass nagyon kellett. Mindenki golddal lövöldöz mert top 3-ban akar lenni. Csodás lesz a játék így 3 hónapig :W

(#200365) ooloo válasza mormota79 (#200364) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan ... eddig is azzal töltötték a löveget .
Amúgy meg remek ötletnek tartom .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200366) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

ARL 44 212mm-es átütéssel nem bírta átvinni a 8-as Waffentróger 10mm-es oldalát... Biztosan a lánc nyelte el, mert a csata összesítőben láncolás szerepelt. Aztán garázsba küldött. Ma valahogy nem engedett sebezni ezzel a tankkal a rendszer. Ugyanakkor meg a H35-ösöm elé seregnyi áldozatot küldött, h meglegyen az 500 sebzés/csata napi küldi. Nem túl gyakori eset. Szerintem ez nem csak RNG + - befolyásolás. Replayt nem küldök, nem igazán értek a számítógéphez. Tudom, h elvileg menti vhová a csatákat, v az utolsót, de fogalmam sincs, hogyan tudnám idemásolni. Spórolok az elemzőknek egy kis időt. :D

Más. Japán Tigrincs, ha sikerül megnyernem hó végén, jó választás? Svéd medet nem ismerem, T-34/85M-mel meg nem voltam különösebben jó, mikor bérelni lehetett 10 napig.

(#200367) jr1994 válasza mormota79 (#200364) üzenetére


jr1994
addikt

Mit ad a top 3? Csak a szintenként járó jutalmakat néztem végig, de nem voltam tőle elájulva. Kreditem van elég, és megvan a legtöbb tank amit szeretnék úgyhogy a töredékekre sincs szükségem. Esetleg a prémium fiók kiváltására jó lehet kevésbé fullos account mellett, vagy mi értelme van ennek?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#200368) Eugene Roe válasza 5-ös kezelő (#200366) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Annyira nem jó választás sajnos :D tényleg csak dpm a jó benne. Páncél még tier6-ban sem acélos, és a rövidcsövű 88-as sem egy csoda, de lehet azért jó meccseket játszani vele. IS a nagy probléma vele, meg amerikai heavy, mert mindkettő ellen all in kell nyomatni.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#200369) e-newsee válasza dethroner (#200362) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a baj, hogy top tier voltál, így alapból minden sebzésre kevesebb XP-t ad. Ha nálad nagyobb tiert lősz, akkor gyűlik az XP. Igaz, akkor meg több kell a Nagy kaliberhez is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200370) mormota79 válasza jr1994 (#200367) üzenetére


mormota79
tag

2 ponttal többet ad győztes és vesztes csata esetén is. Semmi extra csak gyorsabb haladás.

(#200371) Ispy válasza ooloo (#200338) üzenetére


Ispy
veterán

Én inkább úgy fogalmaznék a saját esetembe, hogy érdekel a win8 vagy inkább a wotos értékelés, mert abból látom, hogy haladok-e valamerre (igen, nekem fontos), de nem vagyok hajlandó mindent ennek alárendelni, szóval, ha ahhoz van kedvem, hogy bemenjek a hevivel a hentelés közepébe, akkor bemegyek, akkor is, ha ezzel pont leverem a win8-et.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#200372) e-newsee válasza Ispy (#200371) üzenetére


e-newsee
addikt

Nagyjából én is így vagyok. Csak mércének használom ezeket MAGAMHOZ képest. Mindig van egy kis cél, de semmi extra. Nem unikum, meg ilyenek, csak kb. kicsivel javulni. Arra pont jók ezek (és szerintem arra is valók), hogy legyen valami támpont, hogy merre haladsz, hol tartasz. Nem kell neki ennél nagyobb jelentőséget tulajdonítani. A csatában lévő Player panelekről le is vettem már hónapokkal ezelőtt a WN8-at, és semmi hátrányát nem érzem. Sőt, nincsenek előítéleteim a játékosokkal kapcsolatban.
Azt nem mondom,hogy összességében teljesen feleslegesek lennének, mert ez egy online játék, ahol valós emberekkel játszol, tehát innentől alapvető emberi igény, hogy össze tudd mérni magadat a többi játékossal. Mint bármelyik másik sportban pölö. Egy offline játékban nem véletlenül nincs semmilyen mutatószám a teljesítményedre vonatkozóan, mert ott nem lényeges, nincs kivel összevetni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200373) 3


3
senior tag

Csaták után nézegetem a statokat, és gyakori, hogy egy játékos a kerekes hányással top XP-szerzőként végez, de százból csak tíz tankkal tudta megcsinálni a tank ászt. Ott virítanak a több száz csatás tankok, de eggyel van meg neki az ász. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200374) Puculo válasza dethroner (#200362) üzenetére


Puculo
aktív tag

Attól még szép kör volt, gratulálok hozzá! :R Nekem sehogy sem jön össze az a Radley medál.. :O

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#200375) Pug


Pug
veterán

:DDD :DDD :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200376) Ispy


Ispy
veterán

Szokott lenni lehetőség arra, hogy becseréljen az ember fia prém tankot másik prém tankra? Van pár elavult technika a garázsban, amitől megválnék...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#200377) #65537792 válasza Ispy (#200376) üzenetére


#65537792
törölt tag

Most volt....

(#200378) peterson79 válasza Ispy (#200376) üzenetére


peterson79
őstag

szokott. Nemrégen volt, úgyhogy igencsak kell várnod amíg megint lesz ilyen.

(#200379) kchryss válasza 3 (#200373) üzenetére


kchryss
addikt

Daki néha levezetésként vagy két klános csata között be szokott menni ebr-rel arty-kra vadászni. Csináltam klipet két ilyen csatájáról. Érdemes megnézni őket. Egyrészt vicces hogy csata elején az ellenfél bázisán köröz és nem tudják eltalálni, másrészt nagyon szomorú hogy ilyen egyáltalán előfordulhat a játékban hála a kerekes fosoknak.

[klip1]
[klip2]

(#200380) palfitom válasza kchryss (#200379) üzenetére


palfitom
félisten

Durva.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200381) dethroner válasza Puculo (#200374) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi :) Roppant dühös vagyok, mert korábban számomra megcsinálhatatlannak gondoltam a sebezd le a td-d erejének négyszeresét küldit, kiváltottam paranccsal. Erre most úgy éreztem hogy farnkó vagyok és megvan, de szomorúan láttam hogy ahhoz hogy kiváltsam a parancsot, túl kellett volna élnem. Végén a köcsög utolsó arti kinyírt. Szóval nem értem el a kampányban semmit ezzel :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#200382) kchryss válasza Pug (#200341) üzenetére


kchryss
addikt

Van frontline-ban ammo rack robbanás: [4:47-nél]
A "blown up"-ot nem az alap játék írja ki hanem ha jól tudom az xvm, tehát ha nálad kiírja akkor is ha nem robban fel a tank akkor az xvm bug-os.

[ Szerkesztve ]

(#200383) xAttilax


xAttilax
őstag

alt="" title=""

Féltem bevinni a 2 csöves csodát FL-ba, de pozitív csalódás lett a vége :D
(jó egy 1300-as full hp ammo rack is van benne ;] )

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#200384) Ispy válasza #65537792 (#200377) üzenetére


Ispy
veterán

Picsába.

peterson79: picsába. :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#200385) jano_77


jano_77
nagyúr

Skill most tolja az Obj.777 vII-el. Elég beteg páncéllal rendelkezik a tank ahogy nézem. IS7-et simán letolta face to face. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200386) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] stb fel sem villan aztán ott van előttem ez mi?
[link] S.C re a lövés az mi?? xD ferde a löveg vagy mivan?

[ Szerkesztve ]

(#200387) cooi11 válasza phoenix1989 (#200386) üzenetére


cooi11
senior tag

Rossz a net.

(#200388) Pug válasza kchryss (#200382) üzenetére


Pug
veterán

Csak FL alatt bugos? Lehetseges persze, de erdekes.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200389) phoenix1989 válasza cooi11 (#200387) üzenetére


phoenix1989
őstag

hát nagyon nem.

(#200390) kchryss válasza Pug (#200388) üzenetére


kchryss
addikt

Nem a FL-ra van szabva az xvm. Emlékszem amikor először kijött a FL akkor le kellett törölni az xvm-et, mert kifagyott tőle ebben a módban a játék. Egyáltalán nem meglepő ha az xvm bármelyik funkciója FL-ban máshogy működik mint normál csatában amihez tervezve van.

(#200391) Balcsix válasza kchryss (#200390) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nekem patch óta kifagyogat a játék (feltételezem a modok miatt, bár nincs sok telepítve).

BTW a valamilyen által megnyert festések meddig maradnak meg ha nem teszem fel a tankra?

(#200392) 3 válasza kchryss (#200379) üzenetére


3
senior tag

Artysafe pozíció létezik (egyesek szerint ez csak urban legend), wheeledsafe nem.

Én úgy emlékszem, évekkel ezelőtt a WG felderítő kerekes járműveket körvonalazott, nem hülyebiztos pusztító gépezeteket.
Régen heavy volt a gyengébb képességűeknek való, most meg a páncélozatlan szupergyors autocélzásos közelharcos sniper nindzsa heavy lelkű light. Nagyon megérte több tízezer csatában részt venni azért, hogy ide jussunk. :D Először azt akartam írni, hogy "végül ide jussunk", de nincs ennek még vége, rosszabb lesz, és akkor is játszani fogunk, sokan pedig költeni is.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200393) 3 válasza Balcsix (#200391) üzenetére


3
senior tag

Véglegesek szoktak lenni. (Konkrétumok nélkül ennél pontosabb választ nehéz lenne adni.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200394) 5-ös kezelő válasza Eugene Roe (#200368) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

El lettem bizonytalanodva. De van még időm agyalni, 29-e messze van még. Farmolni csak jó lesz vmelyik a három közül.

(#200395) Balcsix válasza 3 (#200393) üzenetére


Balcsix
senior tag

Okés, köszi!

Még annyi, hogy most tudok több idő beletolni a frontline-ba, eddig csak 3 meccset mentem. Most vagyok 3-mas szinten. Van még esélyem a 15-ös szintig a végéig, vagy inkább ne is próbálkozzak?
Illetve a 15-ös szint nektek átlagban hány meccset igényelt?

[ Szerkesztve ]

(#200396) 3 válasza phoenix1989 (#200386) üzenetére


3
senior tag

Könnyebb lenne, ha értelmesen megfogalmazott kérdést tennél fel. :) A visszajátszás alapján egyszer sem volt csak úgy ott előtted az STB-1. Jó lenne pontosítani a kérdésed, hogy meg tudjuk nézni alaposabban a számodra gyanús részt.

Mindig is így volt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200397) 3 válasza Balcsix (#200395) üzenetére


3
senior tag

Van esély. Szerintem az élmény és a hozamok alapján döntsd el, megéri-e játszanod vele. Ha akarod a 3 expedition tokent, el kell jutnod a 15. szintig.

Amennyiben az itt megadott időben legalább egyszer játszottál FL-t, a második szakaszban kapsz egy expedition tokent, amikor először bejelentkezel a játékba. A WG megint elrontotta a javítást, és ezt adja kompenzációként. Biztos ami biztos elmentem az adott időszakban készült visszajátszásokat...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200398) kchryss válasza Balcsix (#200395) üzenetére


kchryss
addikt

Én 17 csata után vagyok 14-es szinten. Minden nap 1 órát játszottam vele, ez többnyire 3 csatát jelentett naponta, néha 4-et.
Fos stock 8-as tankokat húzok benne így többnyire csak őrnagy rangig jutok, de ezzel is jól lehet haladni és jobb itt szenvedni velük mint normál csatában.

(#200394) 5-ös kezelő
Magasan a T-34-85M a legjobb a 3 közül. Ettől még persze ha nem tetszik választhatod a másik kettő közül is valamelyiket.
A T-34-85M nagyon jó, a másik kettő meg játszható/el lehet velük lenni kategória. Igazából a japán tigris és az Strv m/42-57 vannak jól balanszolva és a T-34-85M van túltolva, de hát amíg vannak op tankok addig miért választana valaki normálisan balanszoltat? :F

(#200399) 3 válasza 5-ös kezelő (#200394) üzenetére


3
senior tag

Scheff készített videót a tankokról.

Nem sok vizet zavar, de egyetértek az általa felállított sorrenddel. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200400) notika77 válasza Pug (#200388) üzenetére


notika77
senior tag

Frontline-t mindig modok nélkül játszok és nincs gond. Game Center-ben a Play gomb melletti lenyíló - illetve itt felnyíló :) - menüben a Safe mode-dal indítom a játékot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.