Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201201) po1son válasza ImpersonatoR (#201199) üzenetére


po1son
addikt

Ezt kapod és a napi küldetésekért + bónuszt kapsz, ha teljesíted őket.

fehér téglalapban a +bónusz

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201202) notika77 válasza ImpersonatoR (#201199) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem kicsit túl van árazva (a magas EUR árfolyamot is beleszámolva). Amit kapsz kb 6k HUF-ért:
- 20+12db (napi küldetéssel) 1 órás +50% kredit booster
- 12db 5-szörös szorzó (napi küldetéssel)
- 4 nap prémium (napi küldetéssel)
- 6 nemzethez 2-2 db képzési könyvecske (training booklet 20k legénységi XP) (napi küldetéssel)
- 3500 arany
- Uni Corns parancsnoki skin

[ Szerkesztve ]

(#201203) ollie válasza ImpersonatoR (#201199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a küldetés fölé viszed a kurzort, akkor kiírja, hogy mivel kapsz többet. Ez olyannak tűnik, mint a fizetős battle pass, vagyis ha megveszed, minden nap több cuccot kapsz a küldetésekért.

***

(#201204) ImpersonatoR válasza notika77 (#201202) üzenetére

Na így már világos köszönöm.

Megvettem úgy is kellene kredit.

(#201205) Macka válasza Melorin (#201195) üzenetére


Macka
veterán

Én E25-telbgyujtottam oldalról KV3-at. Azok is rendesen gyulladtak. Aztán a 7-es francia kerekes is gyulladt alattam rengetegszer.

(#201206) kchryss válasza Bobyjack (#201196) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem div2-vel lett meg a jutalom tankra a pont. De annyira jól álltam, hogy végig akartam csinálni. Kvalifikáció és div1 után még 130%-on álltam és 2700 átlag sebzésen, div2 után 110% 2500 dmg és 22 bónusz csatám maradt a div1-re. Aztán a div-ben eléggé megtorpantam, rosszabbul játszottam kisit, a győzelmek sem jöttek így eléggé visszaestek az átlagaim és a hatékonyságom is. A bónusz csatákkal meg elszámoltam magam, azt hittem sokkal húzósabb lesz 9-es szint után ezért bespájzoltam a bónusz csatákból, aztán kiderült hogy jobban jártam volna ha már az elejétől elnyomom őket, úgy értem a végére, hogy 10 bónusz csatám megmaradt a 22-ből. Azokat ha korábban felhasználom akkor 10-15 csatával hamarabb végzek és közelebb kerülök az arany ligához.
Azért nem panaszkodom, első szezonban 60%, másodikban 65% volt a hatékonyságom és egyikben sem értem el a végét pedig többet játszottam mint most. Most meg 92%, 6 nap alatt idegeskedés nélkül simán sikerült.

(#201194) po1son
260-nál felszisszentem párszor. Igazából már akkor el kellett volna kapnom amikor vonult a mezőn, de későn céloztam a megfelelő helyre és már beért a házhoz mikor beszűkültem. Viszont ha jól rémlik akkor egyszer lőttem rá azután is hogy pozíciót váltottam direkt azért hogy hátba/oldalba tudjam lőni és pattintott egy elég mákosat.
Egyébként aznap volt egy sokkal bosszantóbb 260-as, mountain pass-on parasztban átrohant a hídon és side-olgatott a szikláknál. Kb 6x lőttem rá és mind mellé ment, néha leesett róla a spot amit nem is értettem mivel nem volt előtte bokor, 51%-os játékos volt és úgy is játszott taktikailag, de mégis lőtt és pattintott 5-5 ezret. :D

[ Szerkesztve ]

(#201207) po1son válasza kchryss (#201206) üzenetére


po1son
addikt

én is xvm nélkül játszom, néha abban a hiszemben vagyok játék közben, hogy huuuu ez biztos egy szuper unqium, mert valamit éppen nagyon jól csinál és ebből adódóan próbálok passzívan játszani, aztán meccs végén statisztikát nézve jön a feketeleves... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201208) jr1994 válasza po1son (#201207) üzenetére


jr1994
addikt

Én a héten ráírtam egy csapattársra, hogy grat nagyon jól játszott. De megnéztem és tök átlagos statja volt neki is. Ki érti ezt? :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#201209) kchryss válasza jr1994 (#201208) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet családi account mint a tiéd. ;]

(#201210) jano_77


jano_77
nagyúr

Élmény ilyen csoda team-ekkel játszani na

Leopard 1-en nagyon tetszik ez az új bőr - lehet nem új, most fedeztem fel ASLAIN-ban

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201211) Balcsix


Balcsix
senior tag

Tegnap összejött az tank rewards első szintjéhez a pont, viszont valamiért reflexből a fogyócikkeket választottam, pedig a camo-t akartam. :D
Gondolom már nem lehet átváltani.
Illetve speciális style-okat csak küldikből lehet szerezni? Szerintem rakhatnának például a boltba is (jó üzlet lenne nekik is). Az Astrából szívesen behúznék még párat...

(#201212) Atti777


Atti777
senior tag

A mostani tankrewardsban is lesz camo "Together we stand", de nem találtam róla képet, jól néz ki?

[link] ez meg az idióták gyöngye, a tankot nem tudta rendesen kezelni, top tierként bírt egy sebző lövést leadni...

Путин, иди нахуй!

(#201213) ChristianID válasza Atti777 (#201212) üzenetére


ChristianID
tag

hááát... azzal az össz 93 csatával meg a 2 db tankjával még nem sok tapasztalata lehet... :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#201214) Thrawn válasza Atti777 (#201212) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201215) hipó válasza Atti777 (#201212) üzenetére


hipó
tag

Lehet, hogy egy 6-8 éves gyereket idiótázol le (mondjuk 18 év alatt szülői beleeegyezés kell a játékhoz az EULA szerint), vagy éppen egy felnőttet, aki csak ki akarta próbálni a játékot, szórakozni akar, és nem keres annyi kreditet a tankjaival, mint más, de minden hónapban hazavisz nettó egymilliót.

Egyébként meg éppen annyi joga van játszani a játékkal, mint bárki másnak, függetlenül attól, hogy előfizet prémiumra, vagy vesz prémium tankot. Azzal pedig, hogy nem ismeri a taktikákat, a tankokat, nem szegi meg a játék szabályait.

Lehet idiótázni, de ez így van, és így is marad.

(#201216) Atti777 válasza Thrawn (#201214) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi! A nevén kívül semmi extra, de jól jön a mindenféle kitalál álcafestés után

#201215) hipó :
Nem hiszem hogy egy 6 éves gyerek úgy kezdené, hogy vesz magának egy 25-30 euros tankot.
És nem érdekel hogy mennyit keres, ha így játszik akkor egy idióta. Mert egy idiótán kívül nem hiszem, hogy más örömét lelné abban, hogy csatánként tud egy sebző lövést leadni.
És az is látszik a statjából, hogy elindul valamerre, és utána véletlenül sem fordulna vissza (0 def, de van cap). És az is látszik, hogy low tierben ez még működhet is, de fent már nem, hiába az SP viszonylag jó páncélja.
És igen, joga van játszani, én meg elmondhatom a véleményem róla

Путин, иди нахуй!

(#201217) notika77 válasza Atti777 (#201216) üzenetére


notika77
senior tag

De a véleményed egy 2 hónapos 94(!) csatás játékosról írtad, aki az utóbbi 30 napban 8 csatát játszott, szóval lehet hogy nem élvezi túlságosan és abba is fogja hagyni! 94 csatára még azt szoktuk mondani, hogy statisztikai alapnak is kevés. Ráadásul ennek a 94 csatának a nagy részét a Super Pershinggel csinálta, aminek az ágyúja alaplőszerrel gyenge, cserébe lassú. Hiába pattinthat elég sokat, ha nem tolatva megy a csatába, de 94 csata kevés ahhoz, hogy önmagától akár célozni megtanuljon. Még a legénysége sem 100%-os, nincsenek felszerelései, fogyócikkei, lehet hogy az esetek nagy részében HE-t lő, mert az sebez stb.
Én ha nagy ritkán elküldök valakit tetriszezni vagy barbie-zni és a csata végén észreveszem, hogy még nincs 5k csatája, akkor ráírok megint és bocsánatot kérek, mert nem láttam, hogy még kezdő!

ui.: egyébként lehet, hogy tényleg 6 éves a klánja tagjaiból ítélve. 7-en vannak és a 3 parancsnoknak 1970 vagy 1984 a neve vége. Ő akár már az egyik parancsnok unokája is lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#201218) Barret001 válasza notika77 (#201217) üzenetére


Barret001
addikt

Hagyd...Ezt most olyan játékosnak akarod megmagyarázni,aki már 94 csatás szinten is profin játszott.Nem fog menni.

(#201219) ooloo válasza hipó (#201215) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201220) hipó válasza Atti777 (#201216) üzenetére


hipó
tag

Szerintem a kezdő szó jobban leírná ezt a játékost, mint az idióta, és nem hiszem, hogy a játékban nyújtott teljesítmény alapján meg lehetne bárkit is ítélni. Megértem, ha dühös vagy, mert a csapatod veszít a hasonló játékosok miatt, de azt is észrevehetnéd, hogy ezek a játékosok a másik oldalon a free frag szerepét töltik be.

Érdemes nézni skill4ltu játékát, sokat lehet tőle tanulni, mind a játékról, mint a játékhoz való hozzáállásról. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy akár az élethez, és más emberekhez való hozzáállásról is.)

notika77: vagy a nagymama : )

(#201221) Massmurderer válasza hipó (#201220) üzenetére


Massmurderer
őstag

Lehet.De az hogy te más játéka alapján akarsz játszani,az baromság.Nincs 2 egyforma ember.Van aki élvezi a játékot,és van aki nem.Az hogy x-y hogy játszik,nem biztos hogy másnak is menni fog.+ ott az anyagi része,meg a ráforditott idö.Aki most kezdi a játékot,biztos nem fog úgy játszani mint aki 6 éve rendszeresen játszik.Én nem akarok,és nem is fogok úgy játszani mint x-y játékos,és szerintem mások se.Amúgy skill4ltu barátod csak a jó videokat ossza meg.Hidd el,eleget bénázik az is,és van/volt olyan csatája ahol max 1 lövésre volt ideje.Kár amúgy isteniteni ilyen egyéneket.Ö is ember,és semmi több.

(#201222) ooloo válasza hipó (#201220) üzenetére


ooloo
őstag

Mindenki "idiótán" kezdte a játékot csak ezt sokan elfelejtik ... :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201223) Massmurderer válasza hipó (#201220) üzenetére


Massmurderer
őstag

Wotinfot nézd meg,vannak 1000x jobb játékosok nála,és nem 113ezer csatával,és 8év játékkal.

(#201224) Massmurderer válasza hipó (#201220) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amúgy ezek a hiper-szuper unicum játékosok,úgy tartanak ott ,ahol vannak,hogy mielött egy tankot rendes csatába kezd használni,elötte jópár 100 ,vagy több gyakorlót letol.Amit úgye a játékba nem számol.Ez megint rengeteg idö.Nincs 2 egyforma tank,amit bárki is 1-2 csata alapján,tök idegen csapattársakal kiismer,és 100% hatékonyságal tud használni.

(#201225) xAttilax


xAttilax
őstag

[OPkaresz]

érdemes nézni ;] a "kezdő játékosok" összes hibáját hozzá és persze mindig az a fránya csapat a hibás...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#201226) vJokka válasza xAttilax (#201225) üzenetére


vJokka
aktív tag

Egyszer pozíciós vitába keveredtem vele Lakevillen, és egész gyorsan eljutott oda, hogy legszívesebben kinyírná az egész családomat, azt inkább hagytam, nehogy agyvérzést kapjon :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201227) Massmurderer válasza vJokka (#201226) üzenetére


Massmurderer
őstag

:DDD :DDD

(#201228) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Chimera 1423 alap xp, I. osztaly! :Y

Kik jatszanak ezzel a tankkal?! En alig talalkozok veluk csatakban...

(#201229) BloodRay válasza Dobi 562 (#201228) üzenetére


BloodRay
veterán

Te legalább kaptál xp-t rendesen. :D
Én az előbb kaptam 1250 XP-t Emil 1-el egy 5200Hp sebzés +1500 assist-os, 9-es csatára... Igaz elhullottam végül. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201230) Atti777 válasza Barret001 (#201218) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem, sem 94 csatával, sem most, 30k csata felett sem vagyok profi.
Csak én 94 csatával valahol tier 2 környékén tanultam a játékot.
Most is követek el hibákat, pl. azt gondolom néha, hogy tier 8-ban már minimálisan lehet számítani a csapattársakra. Például mikor tisztán látszik, hogy hátba fognak minket támadni, akkor esetleg megáll, és segít

Путин, иди нахуй!

(#201231) 3 válasza Massmurderer (#201224) üzenetére


3
senior tag

"Amúgy ezek a hiper-szuper unicum játékosok,úgy tartanak ott ,ahol vannak,hogy mielött egy tankot rendes csatába kezd használni,elötte jópár 100 ,vagy több gyakorlót letol."

Honnan veszed ezt?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201232) popey37


popey37
addikt

hali. ilyennel találkozott már valaki?
elinditottam a wotot és ez fogadott a garázsban, de csak ott, a játék simén megy és nincs semmi hiba.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201233) Pug válasza Atti777 (#201230) üzenetére


Pug
veterán

Az mar hadd ne a most kezdo jatekosok hibaja legyen, hogy Ivanek olyan iranyba vittek a jatekot, hogy tojashejjal a seggen az ember tier 10-es csatakban poroghet..... :U

(#201234) ooloo válasza popey37 (#201232) üzenetére


ooloo
őstag

A wg vezérkara egy kis vörös színnel akar kedveskedni a Kreml-nek . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201235) 5-ös kezelő válasza 3 (#201231) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem leszek unikum én sem, mert még gyakorló csatába sem tudok belépni - egyedül nem megy, ahol meg várakoztam, soha nem kezdődött el. Így élesben kell mindent kitapasztalnom. Pl. a finn pályán megpróbáltam 2x is a hófal oldalán elsomfordálni a mutatott hernyózással, de fulladás állt be mind a két alkalommal. Pedig jó lehet a helyismeret, akinek van, nagy előnyben van.

(#201236) 3 válasza 5-ös kezelő (#201235) üzenetére


3
senior tag

100%, hogy nem azért nem leszel unikum, mert nem tudsz belépni gyakorlóba. :D Mármint nem csak te, hanem bárki.

Próbáld meg pontosan lemásolni, amit a videóban látsz. Az északi púpon magasan kell átmenni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#201237) e-newsee válasza Massmurderer (#201224) üzenetére


e-newsee
addikt

Érdemes visszanézni a karácsonyi streameket, amikor a ládákból nyitogatták a streamerek a tankokat. Vagy bármelyik olyan adást, amikor egy új tankot megvesznek, és rögtön kipróbálják. Kb 3-4 csata után nagyjából hozzák a saját szintjüket. Az a néhány csata meg arra megy el, hogy ráérezzenek, milyen az adott tank stílusa, és utána aszerint próbálják használni, max finomítanak rajta később.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201238) Massmurderer válasza e-newsee (#201237) üzenetére


Massmurderer
őstag

O persze,és te elhiszed :) Anno mikor a lengyel 8as prém bejött,volt fent egy video magyar csávó megvette,és kiprobálta.Elsö mecs alatt rongyá löték secperc alatt.Amúgy érdekes modon csak mindig a jól sebzös videok vannak fent.Olyan egy se ahol pl. 10-15 csatát tol egymás után.Amúgy honnan tudod hogy nincs másik acca amin kiprobálja az ilyen gépeket??Gondolom azért a mesékbe te se hiszel :D

(#201239) Dobi 562 válasza Massmurderer (#201238) üzenetére


Dobi 562
addikt

Bocs, de ez jut az eszembe, ahogy olvasom a hozzaszolasaid. :)

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger-hat%C3%A1s

(#201240) Massmurderer válasza 3 (#201231) üzenetére


Massmurderer
őstag

Volt aki bevalotta.De gondolom te se hiszed azt el hogy valaki megvesz a játékba egy tankot,elsö körbe összeszed egy 8as nehézzel pl 7-8ezer dmgt,csinál 8-9killt vele,és mindezt az elsö csatába úgy hogy semmit nem tud a tankról.Ennek kb. olyan az esélye,mintha elpatkolsz,és 1évre rá felráznak és azt közlik veled hogy élsz,és csak aludtál.

(#201241) Massmurderer válasza Dobi 562 (#201239) üzenetére


Massmurderer
őstag

Vicces vagy :DDD Nem néztem meg a linket,nem is érdekel :D

(#201242) Massmurderer válasza e-newsee (#201237) üzenetére


Massmurderer
őstag

Erröl eszembejutott egy vicc.

Fickó megy az erdöbe,találkozik egy öregasszonnyal.Öregasszony:Én egy elvarázsolt királykisasszony vagyok,ha magadévá teszel,megtöröd az átkot,és visszaváltozok szépséges királykisasszonyá.Fickó elgondolkozik,belemegy a dologba,jól meghuzza az öreglányt.Másnap mellete ébred az ágyba,de azt is láttja hogy az öregasszony nem változott át királylánnyá.Fickó:Hát nem azt mondtad tegnap hogy ha magamévá teszlek,átváltozol királykisasszonnyá?? Öregasszony:Hány éves is vagy fiam?? Mire a fickó:35 Erre az öreglány: és fiam,te még hiszel a mesékbe??? Na..kb. ilyen a dolog :D

(#201243) szallasi007


szallasi007
őstag

Évek óta követem a topikot de az mindig nagyon vicces amikor jön vki és elkezdi hírdetni az igét hogy ő bizony sokkal jobb mint a sok éves átlag csak hát a WG tudod....
El kell fogadni, hogy vannak határok a tudásotokban. Gondolom az életben is felismered a határaid? Persze hogy xar az rng és hogy rossz csapatokat kaptok ahol nem lehet érvényesülni, csak erre mindig ráfogni mindent?
Az aztán igazán vicces amikor az a hülye szöveg jön hogy kamu játékosok kamu videói vannak csak a videós oldalakon.
Ajánlom figyelmébe a konteós kollégáknak a twitchet, nem kevés elő adás megy jó, rohadt jó és hihetetlen jó játékosokkal akik még mondani is szokták mikor mit érdemes csinálni.
Játszani még mindig nem kötelező, le is lehet törölni ezt a fost ha már az agyadra megy :DDD

(#201244) Massmurderer


Massmurderer
őstag

B C 155 58 francia 10es artyba mit érdemes bepakolni??Mert úgye se töltésgyorsitó,se venti nem mehet bele,és baromi sok az a durván 1perc mire betáraz.

(#201245) lacibacsi válasza Massmurderer (#201244) üzenetére


lacibacsi
addikt

Fejlesztett célzórendszer, álcaháló, repeszpáncél, vagy ez utóbbi helyett (ha kicsit nyomulósabban tolod) távcső vagy csigaszem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201246) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Kösz.Csigaszem rajta van most,meg az álcaháló.Igaz most,mint nemrég irtam,valahogy az artyk nagyon mellélönek a kijelölt célnak.1000% hogy valamit buhertak rajta,mert ilyen pontatlan,és ilyen nagy szorás nem volt elötte.

[ Szerkesztve ]

(#201247) lacibacsi válasza Massmurderer (#201246) üzenetére


lacibacsi
addikt

Célzásgyorsító sokat dob a használhatóságon. Meg egy BIA-s legénység... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201248) Massmurderer válasza lacibacsi (#201247) üzenetére


Massmurderer
őstag

Tudom.De a legutobbi pach óta olyan otvar az arty célzása.

(#201249) BloodRay válasza Massmurderer (#201248) üzenetére


BloodRay
veterán

Aha... Azóta... Pláne a tiéd...
Igaz nekem tegnap előtt lazán lett egy kb 5k sebzéses ászom a kilences amerikai artyval, de igen, megint buherálták...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201250) Massmurderer válasza BloodRay (#201249) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem csak nálam ha visszaolvasol.Más is irta hogy nála úgyszintén.Nekem is összejönn a sebzés,de valahogy nem olyan az egész mint elötte.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.