Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200751) palfitom válasza Dr.Én (#200749) üzenetére


palfitom
félisten

:C :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200752) Dr.Én válasza ooloo (#200750) üzenetére


Dr.Én
veterán

igyekszem, illetve igyekszünk! ;] :DDD :R :R :R :R
Azért remélem kevés idegbajt kaptok a WG általi kedvességből...De ami nagyon szép tőle, hogy most adott 14 nap prémium napot! :C

(#200751) palfitom
:R :R :R :R

WOT: kissio

(#200753) ooloo válasza Dr.Én (#200752) üzenetére


ooloo
őstag

Idegbajból csak a szokásos .... amíg távol vagy a mézeshetek miatt , addig tartjuk a frontvonalat . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200754) e-newsee válasza Dr.Én (#200752) üzenetére


e-newsee
addikt

Hirtelen azt hittem, a csajos adott 14 nap prémiumot. :D
Ha már a nő is csak hébe-hóba adja, akkor fogsz majd visszatérni a WoT-ba. ;]

(Ui.: Bazz, az utolsó sor még rímel is! :D)

De egyébként gratula! Ha a zizzenetje passzol a tiédhez, akkor tartsd meg! :C
Nekem sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200755) palfitom válasza e-newsee (#200754) üzenetére


palfitom
félisten

Egy költő veszett el benned! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200756) Dr.Én válasza e-newsee (#200754) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm Mester!! :R :R :R

A játékot nem felejtem el remélem :DDD
De most minden szabad kis percét ki élvezzük az életnek ;]

WOT: kissio

(#200757) zodgolo válasza #65675776 (#1) üzenetére


zodgolo
friss újonc

.

(#200758) e-newsee válasza Dr.Én (#200756) üzenetére


e-newsee
addikt

#maradjatokotthon :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200759) Dr.Én válasza e-newsee (#200758) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nagyon jó lenne, de sajnos mi nálunk még az hogy le állni vagy szabadságra küldeni az embert nem akarják. Csak termelni és termelni... :U
Illetve a buszon is lehet látni hogy egyre kevesebb ember jön napról napra melózni Sopronba...

WOT: kissio

(#200760) jano_77 válasza Dr.Én (#200759) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálunk azt mondta a vezír - múlt héten - hogy mivel míg nálunk még nincs itt a vírus, ezért nem terveznek szigorítást, leállást. (építőipar). Az mondom szép, hol él kedves főni!? ;] :F

Grat az asszonykához! Vigyázz rá. ;) :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200761) e-newsee válasza jano_77 (#200760) üzenetére


e-newsee
addikt

Én múlt hét óta homofiszban vagyok (meleg zenei félhang :D).
Nem mondom, hogy nem jó, de azért a 14 hónapos kommandina mellett nem is olyan egyszerű. Plusz ugye most rám is főzni kell extrában. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200762) ooloo


ooloo
őstag

A BILK-ben várom , hogy leszedjék a 10 tonna üres unikumos üvegeket .... szakad a hó és ide vannak kihelyezve :U a készenléti rendőrségtől nyolcan , állig fegyverben . Manapság ennyire kapós az üres unikumos üveg ? Nagy gebaszra készülnek azunióban ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200763) Dr.Én válasza jano_77 (#200760) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajnos nem mindenki van a helyzet magaslatán vagy lehet tojik a másikra...
Mi is a zár gyárban várjuk hogy legyen valami ész szerű döntés, mert alap anyag nem akar jönni és az nélkül nem tudunk alkatrészt gyártani..
Német és Olaszországból hozzák nekünk a vasat..

Köszönöm, igyekezni fogok!! :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#200764) Warton válasza oke (#200725) üzenetére


Warton
őstag

Gratulálok és egy kalappal a 260-hoz. 3 év múlva ugyanitt!! ;]

(#200765) jano_77 válasza e-newsee (#200761) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mikor dolgozni jártál, nem főzött Rád a párod!? Mit ettél? Nem olcsóbb, ha otthonról vinnéd a kaját? :F Nálunk párom mindig 2 napokra főz. igaz így kétszer ugyan azt eszem - de engem ez sosem zavart - de legalább nem kell mindennap a konyhában ácsorognia és így azért kedvezőbb mintha elmennék egy kifőzdébe, ahol ráadásul nem is tudnék enni, mert cöliákiás vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200766) e-newsee válasza jano_77 (#200765) üzenetére


e-newsee
addikt

A cégnél van büfé a reggelihez pízé, és menüs főtt kaja ebédre, ami a dolgozóknak juttatás, tehát ingyé van.:) Otthon a gyerkőc miatt minimális plusz kaja kellett. Pláne addig, amíg tavaly el nem kezdtük a hozzátáplálást. Ő maga meg elvolt a gyorsabb megoldásokkal. Most viszont, hogy itthon vagyok, nincs céges kaja.
A több napig ugyanazt evés sohasem zavart, voltam kollégista, ott megszokott volt csütörtökig a hazai kosztot enni.:D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200767) Greentea


Greentea
senior tag

Az összes idióta kiszabadult? Komolyan mondom ilyet 6 éve nem láttam.. :W :D

2x2 néha 5

(#200768) ooloo válasza Greentea (#200767) üzenetére


ooloo
őstag

Szokj hozzá ... túl gyakori jelenség . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200769) Greentea válasza ooloo (#200768) üzenetére


Greentea
senior tag

Ennyire szar csapatokra én tényleg nem emlékszem. Bár persze az ember /szerencsére/ csak a szebb dolgokra emlékszik. :)

2x2 néha 5

(#200770) ooloo válasza Greentea (#200769) üzenetére


ooloo
őstag

Valami lehet abban amit mondasz ... mármint abban , hogy az idő megszépíti az emlékeket . Sajnos a jelen időben történt eseményekre nincs ilyen gyógyír .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200771) Balcsix


Balcsix
senior tag

Az Obj. 257 mennyire életképes tank mostanában? Érdemes megtartani ami után meg van az IS-7, vagy felesleges?

(#200772) jano_77


jano_77
nagyúr

Leo PTA!
Rengeteg uniqm játszik vele, nagyon sokan szeretik, mert JÓ tank! Ezzel nem is vitatkozni szeretnék, hanem kideríteni, hogy mit lehetne még csinálnom a tankkal, hogy gyorsabban töltsön, mert nagyon lassúnak érzem az újratöltést!? Mikor ellenem vannak csatákban, azt érzem, hogy piszok gyorsan lőnek újra én meg rengeteget várok - 8,94 sec - mire lőhetem a következőt!? Mi van rosszul beállítva vagy mit lehetne még csinálni, hogy lentebb menjen a töltésidőm szerintetek?
1. Csoki a tűzoltó berendezés helyett - ezt nem biztos, hogy meg merném játszani, mivel nagyon papír. Mennyire gyulladós amúgy?
2. Direktívával 8,69 sec
3.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200773) Gyuri27 válasza Balcsix (#200771) üzenetére


Gyuri27
félisten

Troll az a tank. A tierjében jobb mint az is7 a sajátjában.

jano_77: bia, pótkaja, lila töltésgyorsitó és venti matekozd ki.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#200774) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok ki ez a GB? A VAD-os klán poszt alatt említették páran, mit csinált a srác? :o

Press "F" to pay respects.

(#200775) Stigma.HC válasza jano_77 (#200772) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

8.07

Ha mindent jól állítottam be.
De nézd át. [link]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200776) jano_77 válasza Imilenni (#200774) üzenetére


jano_77
nagyúr

GoodBad, magyar streamer!

Stigma.HC: köszi, megnézem! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200777) Balcsix válasza Gyuri27 (#200773) üzenetére


Balcsix
senior tag

Akkor nem állok neki grindelni eszetlenül, hanem kiélvezem mint az IS-3 -mat! :D

(#200778) Gyuri27 válasza Balcsix (#200777) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 257 is jobb a tierjében mint az is3. Nem tossz tank az, de már nem úgy csillog mint régen. Mert régen szintén troll volt az is3 is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200779) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Picit off téma.Nvidiás vgaja van valakinek??Ma jött le friss driver,leszedtem,telepitettem,azóta a monitor jobb oldalán és az alján eltünik a sunyiba az egérmutató.De ha pl egy képet oldalra huznák,abból is eltünik egy darab.Másnál is van ilyen??Újratelepitettem a drivert,de semmi változás.Monitornál a beállitás minden ok,úgyanaz mint eddig,a felbontás is,kivetitéses résznél is.Szóval nem tudom hová tenni a dolgot.

(#200780) h1mpi válasza Massmurderer (#200779) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem minden ok (1080). Csinálj egy teljes tiszta törlést ddu-val.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#200781) Massmurderer válasza h1mpi (#200780) üzenetére


Massmurderer
őstag

Megcsináltam,semmi változás :O

(#200782) Chris0321 válasza Massmurderer (#200781) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem STRIX GTX1060 6G GAMING videokártyám van, én sem tapasztaltam semmi problémát. A 445.75-ös verzióval van problémád? Régebbi driver-t próbáltál feltenni?

(#200783) Chris0321 válasza Massmurderer (#200781) üzenetére


Chris0321
addikt

Kicsit utána néztem, lehet a windows-al van összefüggésben a dolog és lehet, hogy itt tudnak segíteni.

(#200784) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Egy évvel ezelőtt csináltam egy új acc-ot. Fogalmam sincs már, hogy miért, mert összesen 33 (!) csatám van rajta.
Nem is ez a lényeg, hanem kaptam egy levelet a WG-től, amiben van egy link a https://battlejourney.com oldalra (a "com" után még egy rakat szám...) ahol megnézhetem ennek a felhasználónak az élettörténetét. Tök érdekes adatok vannak rajta az ammorack-ektől kedve felderített ellenségekig.

A kérdésem az, hogy ezt elő lehet csalni valahogy a "rendes" acc-omra is? Az oldalon nem látok keresőt és bárhogy próbálom visszafejteni a linket, mindig csak a WG orosz oldalára irányít.

Van lehetőség egyéni keresésre, vagy ezt csak a kerek évfordulósoknak készítik el egyszeri használatra?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200785) zodo válasza lacibacsi (#200784) üzenetére


zodo
nagyúr

Úgy rémlik hogy karácsony előtt pár nappal volt elérhető "éved a játékban" összefoglaló oldal szóval nem kizárólag az évfordulós fiókoknak készült.

Itt kiválasztva a régiót és bejelentkezve meg lehet nézni a 2019-es éved: Link

(#200786) sutyi^ válasza Greentea (#200767) üzenetére


sutyi^
senior tag

Karantén MM, minden potato otthon van. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#200787) lacibacsi válasza zodo (#200785) üzenetére


lacibacsi
addikt

1000 hála és köszönet! :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200788) peterson79 válasza zodo (#200785) üzenetére


peterson79
őstag

Hű, köszi a linket, ezt elmentem. Vicces év volt a tavalyi:)

(#200789) jano_77


jano_77
nagyúr

iyouxin Cometet markolja és chaten vki talán beszólt Neki, a használt modok miatt - sajnos az angolom 1-es - a reakciója miatt gondolom, hogy így történt. Teljesen kiakadt és mutogatta, hogy milyen modok vannak csak fent Neki és közben nem értette, hogyan kérdezhettek ilyet Tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200790) kchryss válasza jano_77 (#200789) üzenetére


kchryss
addikt

A múltkor egy szemfüles néző kiszúrt egy csíter fájlt nála. :DDD
Amúgy aki rendszeresen nézi az tudja, hogy nem csal, csak szeretik cseszegetni.

(#200791) Midway


Midway
senior tag

EBR 90 re mi az ajánlott felszerelés?
optikát tettem rá.
álca háló ?
egyéb?

(#200792) Moleman válasza Midway (#200791) üzenetére


Moleman
addikt

Én kerekesekre venti+töltésgyorsító+optikát teszek, de lehet van jobb kombó, még csak most vettem meg a 7-est. :)

(#200793) Midway válasza Moleman (#200792) üzenetére


Midway
senior tag

Töltés gyorsítónak nem látom értelmét.
Talán egy stabilizátor?

(#200794) ooloo válasza kchryss (#200790) üzenetére


ooloo
őstag

Csaló mod ? Na... Ő az a játékos , akinek semmi szüksége csaló mod-ra , hogy kimagasló eredményeket érjen el . Ellenben azokkal , akik csaló mod-ok nélkül a fasorban sem lennének !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200795) e-newsee válasza ooloo (#200794) üzenetére


e-newsee
addikt

Vagy akik még csaló modokkal sem.:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200796) ollie válasza Midway (#200791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Álca hálóval mit érsz rajta?

[ Szerkesztve ]

***

(#200797) Imilenni válasza ooloo (#200794) üzenetére


Imilenni
addikt

Kérlek mond el, melyek a csaló módok...
Arckönyv wot csoportban ezzel dobálóznak, de amint megkérdezem mégis melyik a csaló mód, mindenki hallgat...

Press "F" to pay respects.

(#200798) ooloo válasza Imilenni (#200797) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem berittyentettek attól is , hogy kérdezel .... ha válaszolsz , annak instant halál a vége . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200799) 3 válasza Imilenni (#200797) üzenetére


3
senior tag

A hivatalos oldalon elolvashatod. Ha magyarul szeretnéd, a számodra legkedvesebb internetes keresővel megtalálod.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200800) ooloo válasza 3 (#200799) üzenetére


ooloo
őstag

Az úriember tudja melyek a csaló mod-ok , hiszen nem most kezdte a wot-os pályafutását . Ha jól sejtem , Ő már akkor javában tolta a tankokat , amikor én még azt sem tudtam mi fán terem a tankos játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.