Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201401) Thrawn válasza popey37 (#201400) üzenetére


Thrawn
félisten

Megírni nem fogják milyen büntit kapnak, de ha ránézel időnként az adatlapjukra ott látni, mikor mentek utoljára csatát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201402) jano_77 válasza Balcsix (#201399) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem kredit boost-al 250-350K között szokott lenni, szerencsésebb esetben még akár ennél is több egy csata.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201403) Balcsix válasza jano_77 (#201402) üzenetére


Balcsix
senior tag

Akkor én valamit nagyon nem jól csinálok :D. Bár lehet az sem segít, hogy a tankállományom nem túl effektív ide (IS-3, bérelt T32, és bérelt T-44). Ezek közül a T-44 amit használhatónak érzek valamennyire FL-on, a másik 2 sok helyzetben csak mozgó célpont.

(#201404) e-newsee válasza Balcsix (#201403) üzenetére


e-newsee
addikt

Nyilván függ a teljesítménytől is. Nekem olyan 100-150k közötti a nettóm prém tankkal, prém nappal, booster nélkül, de én nem vagyok nagy játékos. Sőt! Van, hogy randomban 8-as csatában 10-20k-nál több nem jön össze. Tehát még nekem is jobban megéri a FL. Az a nagy előnye, hogy csak tier 8, így nem kerülsz 10-esek közé.
A lényeg, hogy ha van lehetőséged, akkor prémium tankkal, boosterrel, és prém skuló nélkül kell nyomni a FL-t. Időd van eleget sebezni a jó kredithez, és minél magasabb rangot szedsz össze, annál nagyobb szorzók járnak mind XP-re, mind creditre.
25 percbe kb 3 random fér bele. Még az én csekély tehetségemmel is kellene csatánként 50k nettó randomban, hogy ugyanott legyek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201405) kchryss válasza Balcsix (#201399) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam is 300e kredit átlagban a profit prémium fiókkal és kredit boosterrel.

(#201403) Balcsix
Ja normál tankokkal persze hogy nem jön úgy a kredit. Nagyon nagy a különbség a normál és a prémium 8-as tankok kredit szorzója között.

[ Szerkesztve ]

(#201406) BÁ Nutrition válasza popey37 (#201396) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

30 nap premet nekik :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#201407) csapee válasza popey37 (#201396) üzenetére


csapee
senior tag

Könnyen megúsztad, nézd meg Shishx videóját... Egy teljes Front Line csata alatt szivatta egy alulművelt magyar játékos.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#201408) lacibacsi válasza Kelvin (#201387) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sajnos nem mindig adja be. Most égettem le egy Panther-ről vagy 400HP-t (és küldtem vele a halálba), de semmi bónuszt nem kaptam... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#201409) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Néztem a Ranked jutalmakat, 10 pont eleg a Kampfpanzerhez, eleg alacsonyra rakták...kovetkezőben eleg a masodik divizioba feljutnom es meg is lesz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#201410) Thrawn válasza csapee (#201407) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem Shishx-t szivatták.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201411) vJokka válasza wwenigma (#201409) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem arról lecsúsztál, vagy én néztem be valamit? [link]

"How Can I Redeem My Annual Reward?

Don’t worry, your Annual Reward will be credited to your account automatically, within two weeks of the completion of Season 3—you’ll just need to log into the game client. Any remaining Rank Tokens will be converted to bonds at the following rate:
1 Rank Token = 500 bonds
Compensation will also occur automatically within two weeks of the end of Season 3."

Ez alapján legalábbis úgy értelmezem, hogy lassan már a jutalmakat kapjuk, vagy megmaradnak a tokenek? Szerintem nem, vagy legalábbis nem hiszem, hogy akkor átváltanák bondra.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#201412) kchryss válasza wwenigma (#201409) üzenetére


kchryss
addikt

(#201411) vJokka

Én is úgy tudom, hogy első szezon 3 szakaszból állt és most lett vége a harmadiknak. Valóban elég volt 10 pont és tényleg nem kellett érte sokat csinálni, de véget ért a szezon, következő szezonban nulláznak és más nyeremény tank lesz.

(#201413) DVlad


DVlad
őstag

2 egymást követő csatám. Egy újabb ékes bizonyíték, hogy "csak az egyénen múlik a stat". :D

[ Szerkesztve ]

(#201414) kchryss


kchryss
addikt

Jó volt a mai frontline adagom. 2 órás boosterbe 5 csata fért bele: 4 ezredes 1 őrnagy :D

(#201415) Dirtyz


Dirtyz
őstag

A kultúra megint kiverte a biztosítékot.. :((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#201416) Melorin válasza Dirtyz (#201415) üzenetére


Melorin
addikt

:(
Én már 1 éve kikapcsoltam a chatet, nem bírja az idegrendszerem ami ott folyik.
Azt is kikapcsoltam, hogy csata után ne tudjanak rámírni mert azzal is fel szoktak húzni. Ha nem úgy teljesítek egy csatában ahogy azt valaki szeretné, rögtön rámír csata után idióta szövegeket. Sosem értettem meg, hogy mi veszi rá az ilyen beleugatós embereket, hogy tök idegen emberekeknek szólnak be, de olyanokat, hogy feláll a szőr a hátamon. Ez nekem nem hiányzik.
A való életben érdekes, hogy nem mernek szerintem beszólni idegeneknek.

[ Szerkesztve ]

(#201417) Papooo válasza Melorin (#201416) üzenetére


Papooo
senior tag

Chaten mindenki erős.
Itt a ph-n egyszer izmozott velem egy csávó akivel heti szinten találkozom a valóságban..
Emlékeztettem rá, hogy nem jó ötlet, mert nem vagyunk egy súlycsoportban. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#201418) wwenigma válasza kchryss (#201412) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bakker akkor csesszék meg... lehetetlen meló mellett tolni rendesen. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#201419) jano_77 válasza kchryss (#201414) üzenetére


jano_77
nagyúr

legalább akkor Neked szerencsés napod volt. Én mentem random 13 csatát, amiből 5 sikerült nyerni és nagyjából a FL-ban is hasonlóan "pro" csapatok jutottak számomra. Távolból nézték az eseményeket legtöbbször illetve több csatában is volt olyan, hogy szinte a teljes csapat pihin volt mert tankra várt, a térképen jóformán csak piros tankok voltak! Egyszer fordítva is előfordult. Számomra felfoghatatlan, hogy miként alakulhat az ki, hogy a teljes csapat becopja és tankra vár, miközben az enemy ellenállás nélkül foglal el bázist vagy épp semmisít meg löveget!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201420) jano_77


jano_77
nagyúr

Mit lehet tenni olyankor, amikor a WG Prémium shopjában vagy, mutatja a szám, hogy van 1 kuponod - 15% - de egy sikertelen vásárlás miatt azt írja, hogy már nincsen kuponod!?
Kiválasztottam a csomagot, kupont, de mikor a kártya adatokat akartam megadni, akkor elszállt vmiért a dolog és azóta azt írja, hogy nincs kupon. Várni kell szerintetek és idővel ezt a beragadt kupont vissza kapom? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201421) Bobyjack válasza jano_77 (#201420) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Visszadja idővel.

(#201422) jano_77 válasza Bobyjack (#201421) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....arra van tapasztalat, hogy ez az idő mennyi? Órák vagy napok kérdése? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201423) ChristianID válasza jano_77 (#201422) üzenetére


ChristianID
tag

néhány (egy-két) óra...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#201424) Lunky88 válasza jano_77 (#201419) üzenetére


Lunky88
tag

Én mindig azzal nyugtatom magam hogy ez csak egy játék, de van az a pont amikor ez már nem segít és inkább hagyom a francba aznapra a játékot. :U

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#201425) oke


oke
senior tag

Sziasztok,

A Masters of Oriont hogy lehet letölteni ingyen? Kell regisztrálni a GOG-on vagy a streamen?

(#201426) inferno88 válasza oke (#201425) üzenetére


inferno88
őstag

Wargaming centerben szerintem.

Semper fi!

(#201427) oke válasza inferno88 (#201426) üzenetére


oke
senior tag

Elvileg ott kellene, de nekem nem jelenik meg, pedig nyertem egy csatát és jelezte, hogy letölthetem.

(#201428) inferno88 válasza oke (#201427) üzenetére


inferno88
őstag

Technikai hiba, már dolgoznak rajta.

Hey guys, this is a technical issue - we are aware of it and working to fix it. Apologies for the inconvenience, we will update you as soon as possible.

Semper fi!

(#201429) jano_77


jano_77
nagyúr

Battle Pass
Ha vki utólag veszi meg a goldos prém változatot, mikor mondjuk már a 30-as szintnél jár, akkor visszamenőleg megkapja a dolgokat - pl a spéci töltésgyorsítót - vagy csak azokból kapja meg az extrát, ami ezután következik? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201430) ollie válasza jano_77 (#201429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megkapja visszamenőleg.

***

(#201431) jano_77 válasza ollie (#201430) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201432) po1son


po1son
addikt

Szombaton egészen jó kis nyereményjáték lesz a wotinfo jóvoltából. Akit annyira nem érdekel, szerintem annak is érdemes elindítani majd a wotinfo twitch csatornát (asztalra téve bejelentkezve) és nap végén várni a sült galambot, igaz még nem írják pontosan hogyan kell aktívnak lenni és pontokat gyűjteni.

részletesebb leírás: [link]

szerkesztés: Közben pont most raktak ki egy részletesebb cikket. :B
[link]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201433) jano_77 válasza po1son (#201432) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ez az, amit nyugodt szívvel fogok kihagyni és inkább családozom. Pont elég lesz a héten a FL és a Battle Pass random csaták. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201434) BloodRay


BloodRay
veterán

Amúgy tényleg vicces néha az xp rendszer...
Az imént győztes csatában, Fjords-on Leopard 1-el kb 800xp-t kaptam 4200HP sebzésre és kb 1,5-2k spotra(nem emlékszem pontosan), 2 killre. Nem is nagyon izgatna mennyit kaptam érte, de az nevetséges, hogy a 430U a csapatunkban 1000HP sebzésre és 800 aszisztra 4 kill-el 1000xp-t kapott...
Értem hogy sniperkedtem főként (mit is kellene egy papír tankkal?...) a 430U meg ment mint egy tök amerre éppen látott, de ez így logikus, ösztönzendő? :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201435) jano_77 válasza BloodRay (#201434) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy szar sajnos ahogy van és ezt tudja Mindenki még a WG is, de szarik bele! Sajnos el kell fogadnunk. Ettől függetlenül nekem is van többször is, amikor feqrom magam hasonló csaták esetén. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201436) ooloo válasza BloodRay (#201434) üzenetére


ooloo
őstag

Az a vicces , hogy azzal a tankkal TD üzemmódban elvárod az extra honoráriumot . :U
Az , hogy összepufogtatsz 4200 HP-t , az még önmagában nem kiemelkedő teljesítmény .
Így jártál ... ez a passzív játék átka .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201437) kchryss válasza ooloo (#201436) üzenetére


kchryss
addikt

Nem a játékos hibája, hogy a wg egy forgó tornyos TD-nek alkotta meg a játékban azt a tankot. Ruszki medekkel lehet rambózni, leopárddal nem kifizetődő sajnos.

(#201438) BloodRay válasza ooloo (#201436) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok, felfogtad a lényeget. :U
Egyáltalán nem volt nagy szám csata, semmi kiemelkedő. Egyszerűen az xp osztás nem volt értelmes, ésszerű, ennyit jegyeztem meg.
De köszönöm hogy kioktatsz, legközelebb csata előtt utánanézek ooloo hogy játszana a tankkal..

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201439) ooloo válasza BloodRay (#201438) üzenetére


ooloo
őstag

ooloo_1 nem játszik ezzel a tankkal ... van elég TD a garázsomban .

kchryss : Igen ... Három tankosztály létezik . A TD , az arty és a mindenes ruszki . Éppen ezt taglaltam a múltkor a testvér topikban . Látványosan elszaporodott a bázisról pufogtató játékosok száma.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201440) BloodRay válasza ooloo (#201439) üzenetére


BloodRay
veterán

Örülök hogy te látatlanban megállapítottad, hogy a bázisról puffogtam, holott írtam, hogy 1,5-2k assistom volt...
Jó hogy ilyen konstruktívan hozzá tudsz szólni mindenhez...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201441) ooloo válasza BloodRay (#201440) üzenetére


ooloo
őstag

Legközelebb tegyél többet a csatához és lesz több XP . Ennyi ...

A bázisról pufogtatást szó szerint és átvitt értelemben értem . Átvitt értelemben a 3. vonalból kényelmesen csipegető játékost értem , aki nem TD-vel játszik .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201442) BloodRay válasza ooloo (#201441) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm, ez volt a lényeg.
Mindig feldobod a napom. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201443) ooloo válasza BloodRay (#201442) üzenetére


ooloo
őstag

Örülök , hogy jól érzed magad ... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201444) BloodRay válasza ooloo (#201443) üzenetére


BloodRay
veterán

Teszel érte...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201445) ollie válasza BloodRay (#201434) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fele annyi XP-t kapsz, ha nem te spotolod magadnak az ellenfelet.

***

(#201446) BloodRay válasza ollie (#201445) üzenetére


BloodRay
veterán

Értem miért nem kaptam több xp-t. Itt a lényeg az volt, hogy miért kaphatott jelentősen többet a 430U-nk?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201447) ooloo válasza BloodRay (#201446) üzenetére


ooloo
őstag

Most minden viccet félretéve ... nem evidens , hogy az kap több XP-t aki belemászik az ellenség pofájába és aktívan részt vesz az összecsapásban ? Üdvözlendő , ha a WG többlet XP-vel honorálja az aktív játékosokat . Helyes ! Nagyon elment a játék a passzív irányba és ezen változtatni kell(ene) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201448) BloodRay válasza ooloo (#201447) üzenetére


BloodRay
veterán

De mondd már meg mivel csinált többet a 430U ha egyszer 2,5-szer annyi assistom volt mint neki a több mint négyszer annyi sebzés mellett. Magyarázd már meg hogy többet tett a győzelemért...

Aktív játékos nyomja a W-t azt klikkelget mint a veszedelem! WG automatikus tank ászt annak aki erre képes! Azonnal!!444 :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#201449) ooloo válasza BloodRay (#201448) üzenetére


ooloo
őstag

Replay? Ha tényleg semmit nem tett a győzelemért és ennek ellenére kapott több XP-t , akkor szeppukut követek el a bejárati ajtótok előtt . Egyébként is ... van a fórumon egy-két szaktekintély , akik kiválóan elemeznem ki csatákat .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201450) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Mivel nincs sok időm tankot fejleszteni,így gondoltam vennék egy "ütőset"
Melyikeket ajánlanátok max 10k körül?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.