Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200101) peterson79 válasza Balcsix (#200088) üzenetére


peterson79
őstag

Ha kezdő játékosként lesebzed a HP-d és még esetleg többet is, akkor nagyon jó játékos lehetsz. Ennyi elég is szerintem, van olyan amivel nem megy és nem kell erőltetni.

Ezen felül tényleg annyit tudsz csinálni, hogy megnézel egy viszonylag nem régi videót róla, bár kétlem, hogy van új, mivel ez egy baromi régi tank, azok az adatok nem is igen lesznek mérvadóak. Esetleg legénységi tagokat tudod még fejleszteni - már ha nincs még rajtuk 3 skill kb, a lényegesebbek közül - vagy valamilyen fejlesztett felszerelés, ha van elég kötvényed. Ennél többet nemigen tudsz tenni, szerintem már így is nagyon jó eredményeid lehetnek vele. Ennyire ne légy maximalista :)

(#200102) magyargyerek


magyargyerek
tag

hihetetlen az emberi logika működése: számtalanszor megfigyeltem,tapasztaltam. előre megyek, többiek 2-3-an várnak.....nem indulnak meg hogy segítsenek hiába jelzem...várnak. Majd miután meghaltam...kivárták a csapattársaim és mivel nincs aki spotoljon...na akkor indulnak el.... Az hogy ha időben mellém jönnének és együtt lenyomnánk az enemit...na az nem.

(#200103) ollie válasza notika77 (#200100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

6-os szintűek, de persze így sem érnek sok grindet.

***

(#200104) notika77 válasza ollie (#200103) üzenetére


notika77
senior tag

A Tank Rewards event 5-ös szintjén választhatsz a 6-os szintű tankok közül :)

(#200105) Ispy válasza kisküzdő (#200066) üzenetére


Ispy
veterán

Én szeretem, nagy pen, jó páncél, egy kicsit lassabb, mint a papir medek. De szar ágyúsüllyedés és oroszos pontosság, nem ezzel fogsz sniperkedni egy bokorból 400 méter messziről. Inkább olyan mész előre és aprítasz tank. Én most húztam ki a 430u-t, igaz még nem vettem meg.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#200106) e-newsee válasza Ispy (#200105) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van, a 430 amolyan igazi face-to-face med. Ha folyamatosan ficeregsz, és arcba mászol, még heavyk ellen is lehet számolni pár lepattanóval. Szerintem kellően mozgékony is a páncéljához képest.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200107) e-newsee válasza notika77 (#200100) üzenetére


e-newsee
addikt

Jaj, bocs, azt félre is néztem, hogy a tankokhoz 3000 pont kell. :Y
Akkor meg pláne esélytelen. Ahhoz már az sem elég, ha T9-ben lenyomod a 10db top10-es csatát minden egyes nap. (24x120=2880)
Ezen helyesbített információk alapján az írásomhoz még annyit fűznék hozzá, hogy "Na elmennek a jó büdös πcsába!"

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200108) Chris0321 válasza e-newsee (#200107) üzenetére


Chris0321
addikt

Állj, senki ne mozduljon! Hogy tudtad elővarázsolni a π-t? Egy ideig kerestem én is van-e valami billentyűkód de nem találtam semmit.

(#200109) e-newsee válasza Chris0321 (#200108) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont így, ahogy most te is.:D
Bemásoltam egy másik szövegből. Telefonon. Vagy ott a Gboard, az alapból tudja.
De ha gép előtt vagy, akkor Word, és ott beszúrod a speckó karakterek közül, és átmásolod.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200110) Chris0321 válasza e-newsee (#200109) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, erre nem is gondoltam.

(#200111) xFreex válasza e-newsee (#200107) üzenetére


xFreex
aktív tag

Március 8-án lesz még egy 200 pontos token.... ha ez segít :U

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#200112) notika77 válasza xFreex (#200111) üzenetére


notika77
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#200113) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali srácok , a fiammal elkezdtük a kiképzési programot , és lassan a végéhez érünk.. neki a tank jutalom 6-7prémium (én a su-122/44-et néztem ki neki ) viszont a saját részről nem tudom mit érdemes most választani..? Ezek közül választhatnék..
Német.: Panterr mit 8.8 , Jagdtiger 8.8
U.S.A. :T26E5 , T92
Brit.: FV4202
Kína.:112
Francia.: AMX M4 mle.49
legénységem az USA vonalon lenne)T110E5 ,T32..

(#200114) jano_77 válasza GrG1210 (#200113) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy szavazat a T26E5-re ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200115) e-newsee válasza GrG1210 (#200113) üzenetére


e-newsee
addikt

A személyes véleményem a következő:
A németeket nem ismerem. Bár én múltkor kivettem a programból a JT8.8-at, de nekem nem jött be az a meggymag köpködő. Kicsit sebez, és ha észrevettek, akkor kb garázs. A "toronyfront" páncélja jó (csak szemből), de máshol nem nehéz belőni. Egy arty melléd lő, és visz mindent, mint a piros hetes.
A T26E5 (festett verziója a Patriot) megvan, jó kis tank, amolyan átmenet a medek felé. Minden klasszikus USA előnye (és hátránya) megvan a jó lövegsüllyedéstől a viszonylag kemény kobakon át a jó látótávig.
A T92 light már nem olyan hatékony, mint fénykorában, de még mindig jó az álcája, és elég alacsony, szóval passzív spotra még mindig jó, ha hagyják a kerekesek érvényesülni.
Az FV4202 egy jó közepes tank. Nagyon jó látótáv, egész pontos löveg, csak nem sebez nagyot. Jó lövegsüllyedés, és az ehhez társuló kemény torony is jól használható. Hull-down spotolgatásra és csipegetésre pl kifejezetten jó, sokszor a másodvonalból te spotolsz az előtted lévő nehezeknek. Elég mozgékony tank, lehet vele pozíciót váltani, ha szükséges. Én pl Fronline-ra is szerettem vinni. Cserébe a test itt is puha, szóval azt nagyon el kell dugni, ha lehetséges.
A kínait nem ismerem.
A Francia szintén megvan (festett verziója a Liberté). Nekem nem megy vele a játék, de amit tudok, hogy szemből kemény, így meg kell próbálni mindig szembe helyezkedni az ellenféllel. A többi dolgáról meg majd írnak mások.

Ja, igen, az ajánlás. Abból, amit én tudok, elsőre a T26E5 (pláne, hogy legénységed is van hozzá), aztán az FV, majd a francia.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200116) popey37 válasza xFreex (#200111) üzenetére


popey37
addikt

azért a két tank egyikéért megy most a küzdelem, amit a shopban meg lehet venni 3700 goldért.
hát aki mazoista az szenvedjen érte, ha kell megveszem , de nem kinlódok a sok szar küldivel.

ez a wg már annyira nevetséges, annyira látszik hogy csak a pénz és a pénz a lényeg, mi meg le vaygunk szarva.

csak az a kérdés, hogy meddig lehet ezt a wg részéről folytatni? mert előbb-utóbb betellik a pohár.
fogynak a játékosok folyamatosan, nincs utánpótlás, újak nem jönnek, előbb utóbb kapuzárás lesz.
a játék egyre szarabb, itt vannak a kerekes fosok, más lightal esély sincs játszani, nem lehet eltalálni őket, viszonzásképpen minden lövésük talál és sebez nem kicsit.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#200117) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt az 1.8.0 -ra frissítés közben vkinek hasonló CRASH üzenet!? Ilyet még nem láttam eddig, mi lehet ez szerintetek? A WOT csinálta egyáltalán vagy a WIN szarakodik? :F :U

Melyik gombot nyomjam meg, hogyan zárjam be az ablakot? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200118) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Kösz a válaszokat.

(#200119) ollie válasza jano_77 (#200117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Epic Games launcher omlott össze, ott van kiírva az ablak tetején.

***

(#200120) kchryss válasza e-newsee (#200098) üzenetére


kchryss
addikt

Már megint ezek a negatív hullámok. ;]

Nézzük úgy, hogy 14 nap bemész 1 csatára és kapsz egy gyönyörű ad astra stílust. :)

Egyébként megjegyzem, ruszki szerverre több mint egy éve regisztráltam és ezalatt ott a Renegade és Bourrasque maraton kivételével nem lehetett prém tankot szerezni. Míg nálunk ugyanezen idő alatt simán be lehetett húzni a panther/m10, bretagne panther, valentine2, T14/M4improved/RamII, PZ.KPFW. T 15/PZ.KPFW. S35 739 (F)
Sőt még egy nyomorult garázshelyért sem volt ott egyetlen küldetés sem, míg nálunk kb 30 garázshelyet szereztem ezen idő alatt.

Jelen esetben egyébként értem a felháborodás okát, de azért szerintem ne legyen már elvárás, hogy havonta kapjunk egy prémium tankot a semmire.

[ Szerkesztve ]

(#200121) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Megint chat bant kaptam. Mondjuk mikor már harmadik nap 10-20 mecsből 20-30% wr-t produkál az mm persze hogy eldurran az agyam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200122) jano_77 válasza Gyuri27 (#200121) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értem miről beszélsz!? :F
2/7!? És mind ilyen csata volt eddig ma:

Kitaláljátok, hogy mi lett a WG-e!?

A nagy szerencsénk amúgy, hogy a WG jól dolgozik és REMEKÜL megcsinálta az MM-et! :W Csak tudnám, hogy ki az a barom, aki szerint rendben van. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200123) Warton válasza jano_77 (#200122) üzenetére


Warton
őstag

A baj nem csak az MM, hanem az, hogy egy 700 csatával rendelkező embernek 9-es tankja van, ráadásul top tankként kerül be a csatába. Ezt okozza a prémium fiók, a töredékek, a boosterek meg a prém tankokkal szerzett freexp. A Mauschen vezetőjének még bőven tier5-ben kellene forognia. Arról nem is beszélve, hogy simán lehet, hogy teljesen alap volt a tankja.

szerk.:
Na most pechetekre ilyen kaliberű játékosból kettő volt a ti csapatotokban. Persze, hogy buktátok. Ha lenne valami skill alapú MM akkor a Mauschen vagy az Obj704 közül valamelyiket áttette volna a másik csapatba. Talán kiegyenlítettebb lett volna a csata eredménye, bár a Mauschenes csapat szerintem így is, úgy is bukott volna.

[ Szerkesztve ]

(#200124) Massmurderer válasza Gyuri27 (#200121) üzenetére


Massmurderer
őstag

03.18ig nekem is az van :D De jobb is mert a csirákat nem tudom elküldeni ahová valók :D

(#200125) Gyuri27 válasza Massmurderer (#200124) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most épp 8 csata 5 lose. Kiváncsi vagyok a maradék kettő mire jön ki.
Ha mindkettőt nyerjük akkor 50%. Ha nem irok a supportnak valami szépet. Minden áldott nap mikor szopat irok.
Menjenek a rákba.
Szoktam nézni a full botokat. Azoknak is min 43-45% wr-k van. Én nem tartom magamat botnak és mégis napról napra 40 alatt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200126) Massmurderer válasza Gyuri27 (#200125) üzenetére


Massmurderer
őstag

3csata ma,1 gyözelem.Ki is léptem.1.8 frisités óta valahogy egy rakás balf*sszal vagyok együtt.Eddig is voltak,de most valahogy több lett.8as tankok közé betett 7es német artyval,15böl 11 0 dmgvel zárta,2killem volt,1770dmgvel.Kiléptem,mondom én nem huzom fel magamat ilyen f*ssal.

(#200127) magyargyerek


magyargyerek
tag

Azért írom le mert tanulsága van a történetemnek. Vettem (bár ne tettem volna) egy M4 49 prém tankot. Kb. két hétig folyamatosan top felülre rakott be még csodálkoztam is hogy miért nem szop*t a játék hiszen minden tankommal ezt teszi. Hozta a zsééét rendesen a tank élmény volt vele farmolni. Pattogtak rólam a kicsik. Letelt az első néhány hét és mostmár megfordult a trend. Már alig vagyok top tank ötből négy csatában 10-es és kilences tankokkal harcolok. Páncélom gyakorlatilag semmit nem ér itt már, ugyanakkor nagyon lassú vagyok. Már ha egyátalán átütök egy 10-9-est akkor cseszhetem a 300 körüli fogpiszkálómmal mert ezek bizza 400-700-al válaszolnak vissza. Játékélmény gyakorlatilag lenullázódott bár még ha betalálok 3-4 lövést azért a 40-50K-t hozza. Visszatérve, az első időszak a tankomnak a Wg "kegyes" volt hozzá, tehát bizony tudnak kedvezni és szop*tni is.

[ Szerkesztve ]

(#200128) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Rajtam múlna,visszatenném a csapattárs sebzést.Sööt..azt is,ha valaki 30mp-ig mozdulatlan,büntetlenül ki lehetne löni.Azt akkor a sok suttyó,játszani nem akaró észhez térne.Mert úgye ez más tészta ha valakinél netes gond van,vagy kifagy,azt lehet a csapatösszeállitásnál látni,más szinü a neve.De aki bemegy egy szikla,épület mögé,azt ott vakarozik,semmit se csinál,annak semmi keresnivalója a csapatba,játékba.10ezer csata alatt 8as tankot nem lehetne megszerezni,20ezer alatt meg 10es tankot.Csak úgye wg tojik rá,mert 1 nagy kapzsi cég,semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#200129) ChristianID


ChristianID
tag

Wotinfo-ról: 14 kill / T-28:

[link]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#200130) Gyuri27 válasza Massmurderer (#200128) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hidd el jobb is volt a tk.
Meglett a 10 meccs 7 lose ma is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200131) lacibacsi válasza magyargyerek (#200127) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem látom a tanulságot! :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200132) jano_77 válasza Warton (#200123) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy nem túl jó minőségű a kép, de a 2 általad említett emberkén kívül volt még egy: JT, Indian Pz, Lansen C, Scorpion, O-Ho os. Nyugodtan őket is ide lehet sorolni, mert kb pont ugyan az a kategória, akikből az enemynél NEM volt egy sem!!! Itt a baj és nem is kicsi!

magyargyerek: Te még nagyon új lehetsz a játékban, ha ezzel sem vagy tisztában, hogy minden új tankkal van pár nap, pár csata, ami a beetetés ideje, aztán jön az igazi arca, amit folyamatosan fogsz tapasztalni, "copni" :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200133) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Thank you for contacting us regarding your matchmaking concerns.

We are aware that entering a battle and seeing that your team looks weaker than the enemy team or that you are in the bottom tiers of the battle can be discouraging, but please note that this is not the only factor affecting the outcome of a battle, as tactics and teamplay can often overcome single player skill.

You can view all about the matchmaking system in our dedicated article, which explains how team selection is done and what parameters are taken into account.

In particular, there was a serious overhauling of the matchmaking system in patches 9.18 and 9.19. If you would be interested in checking out what changed, you can read up on it in the following news articles:

9.18 – The state of Matchmaking.
Update 9.19 is here.
An important thing that you need to take into account is that player skill is not one of the factors taken into account in Random battle team formation. This is because such a thing would heavily hamper the time it takes to find a battle, among other things. We are convinced that not many of us would be happy having to end up searching for battles longer than we actually play.

We would like to add that this system is the best way to balance the battles that we have come up with so far. Our developer team is however open to constructive feedback and if you would like to give some, you are welcome to do so through our forums.

We hope that this information helps you understand the situation and that you continue to enjoy the game as much as possible. Best of luck in your future endeavours and on the battlefield!

Kind regards,

Amd - Radeon - Ryzen

(#200134) jano_77 válasza Gyuri27 (#200130) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csatlakozom a 10/3 eredményhez! Üdv. a KLUBBAN :U
A levélhez csak annyit, hogy kaptál egyet a szokásos WG féle automata, előre megírt "nesze semmi fogd meg jól" leveléből! Nagyjából SAJNOS, többre nem is lehet tőlük számítani! Egy velejéig romlott, csak a pénzre utazó gerinctelen banda! :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200135) 3 válasza ChristianID (#200129) üzenetére


3
senior tag

Ha lenne T-28 a videóban, megnéztem volna.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200136) 3 válasza lacibacsi (#200131) üzenetére


3
senior tag

A tanulság az, hogy a WG nem a páncélját vékonyította sunyi titokban, hogy a tier hatosok szétlőjék, hanem álnokul tier 10-be rakta. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200137) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Tudja valaki itt mi történhetett? Van vele 3 csatám. :F

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#200138) 3 válasza Ry0K3N (#200137) üzenetére


3
senior tag

Oda írták jóvá a Team Clash vagy egyéb események (pl. Dark Front) során orosz tankkal szerzett XP-t.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200139) kchryss válasza e-newsee (#200098) üzenetére


kchryss
addikt

(#200100) notika77

Na én is számolgattam kicsit a tank rewards küldetésekkel kapcsolatban.
100 pont jár azért hogy 1 csatát játszol aznap és itt nincs se győzelmi követelmény se top10 feltétel. Március 8-án 200 pont jár 5 csatáért.

Vagyis ha valaki annyit csinál, hogy minden nap belép a játékba és elindít egy csatát (akár be is lehet zárni a játékot rögtön csatába kerülés után, mert afk-ként is megkapod a küldetést) és 8-án megcsinálja az 5 csatás küldetést akkor máris 2600 pontja van. 2600 pont pedig pontosan a 4-es szintű jutalomra elég. Vagyis gyakorlatilag nulla munkával meg lehet szerezni az első 4 szint jutalmát. Azért ezt nem nevezném rossz üzletnek játékos szempontból.
Ezen kívül kéne még 400 pont az utolsó szint vagyis a prém tankok megszerzéséhez. Ez már valóban grindelős, mert sunyi módon úgy csinálták meg, hogy a napi 100 ponton kívül a többi ponthoz többet kell játszani. De azért ez sem olyan vészes. Mivel párhuzamosan számolja a küldetéseket így ha megcsinálod a 30 csatásat akkor közben megcsinálod a 20 és 10 csatásat is. Ez a 30-as adag 9-10-es tankok esetében 90 pontot ér. Vagyis az alap semmittevésen kívül amivel 2600-at begyűjtesz, 4 olyan nap kell amikor megcsinálod ezt a 30-ast és még 1 nap kell amikor 20-at. 24 nap alatt azért szerintem lehet 5 olyan napot találni amikor 30-40 csatát le tud az ember nyomni ha szeretné valamelyik prém tankot megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#200140) ChristianID válasza 3 (#200135) üzenetére


ChristianID
tag

Nem értelek... A video egy replay, ahogy egy T-28 14 killel megfordítja a csatát...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#200141) Stigma.HC válasza ChristianID (#200140) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gondolom viccesen az orosz négyes T-28 közepes tankra gondolt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200142) 3 válasza Stigma.HC (#200141) üzenetére


3
senior tag

Komolyan gondoltam.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200143) Eugene Roe válasza kchryss (#200120) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Oroszoknál 20 ezer ember van a lobbyban, nálunk 2 ezer :D ne etesd a kifogott halat.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#200144) ollie válasza Stigma.HC (#200141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az amerikai TD-t viszont T28-nak írjuk, kötőjel nélkül.

***

(#200145) dualface válasza Gyuri27 (#200133) üzenetére


dualface
tag

Ez egy teljesen korrekt support válasz.

(#200146) Gyuri27 válasza dualface (#200145) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az lenne ha a csapat fele nem bot bot közeli siemka lenne és nem nap mint nap 30% lenne a wr.
Mert ha lenne bot progi ami belép a csatába annak is több lenne a wr-je.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200147) Ispy válasza Warton (#200123) üzenetére


Ispy
veterán

Tegnap lakevillen a mauschen gondolta jó ötlet a városba indulni 3 km/h-val a tó mellett, spotter nem volt középen, a medek a domb mögött ültek, szép volt nézni, ahogy 3 mp alatt lement nullára a hp-ja.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#200148) palfitom válasza Ispy (#200147) üzenetére


palfitom
félisten

:W

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200149) Thrawn válasza Ispy (#200147) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos ez járt a fejében mikor nekiindult: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#200150) dualface válasza Gyuri27 (#200146) üzenetére


dualface
tag

De most komolyan...ilyen hülyeség miatt nyitsz ticketet.
Feketén fehéren le van írva hogy az MM-nél nem nézik ki milyen játékos.
Még ezeket szépen le is írja neked részletesen, türelmesen, utána tudsz nézni, megjelöl neked forrásokat, hogyan lehetsz okosabb a témában.

Mégis mit vársz, ja rendben holnaptól csak a te kedvedért lefejlesztenek egy egész játékos álllományra negatív hatással lévő skill based mm-et (amit btw le is ír neked miért nem működne.

Számomra az a durva, hogy mennyi ilyen ember lehet aki ilyen és ehhez hasonló felesleges levéllel terheli a supportot ezzel lassítva a tényleges problémával hozzájuk fordulókat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.