Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200501) phoenix1989 válasza wwenigma (#200500) üzenetére


phoenix1989
őstag

2/2 szer kb a pálya felétől nyilván. és jobbolald löveg melledt

[ Szerkesztve ]

(#200502) Thrawn válasza phoenix1989 (#200499) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#200503) Balcsix


Balcsix
senior tag

Nem hittem volna, hogy ilyen hosszadalmas lesz húzni az FL-t. Gondoltam h 1 db IS-3 -mal nem 5 perc lesz, de azért ettől gyorsabbra számítottam. :D

Akkor is megkapom a bug kompenzációs tokent, ha akkor még 1 FL-t se toltam le?

[ Szerkesztve ]

(#200504) phoenix1989 válasza Thrawn (#200502) üzenetére


phoenix1989
őstag

mi van ezel

(#200505) jano_77 válasza Balcsix (#200503) üzenetére


jano_77
nagyúr

NEM! Ez elég egyértelműen le van írva, hogy ha március 9 X óra és március 10 Y óra között játszottál FL-t, akkor kapsz kompenzációt! Nem is értem ezt a magyar mentalitást, hogy miért is kapnál, mikor semmilyen hátrány NEM ért?!? :W :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200506) notika77 válasza phoenix1989 (#200504) üzenetére


notika77
senior tag

Feltelepíted és megnézed, hogy hol lőttek be.

(#200507) Balcsix válasza jano_77 (#200505) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nyugi, csak kérdeztem, de egyébként így a logikus. Nem kell egyből felkapni a vizet, nem várom el, hogy kapjak kompenzációt, csak mivel WG, ezért elég kiszámíthatatlan, hogy mikor mi van. :D Én egy szóval sem állítottam, hogy már pedig nekem adják ide a kompenzációt, csak kérdeztem, de ha emiatt "sz*rházi magyar vagyok", akkor inkább befogom. :D
Ha járna, és nem kapnám meg se érdekelne túlságosan.
Illetve ezt a magyar mentalitásos megjegyzést sértésnek veszem. Ha ismernél személyesen akkor tudnád, hogy ezt a kijelentésed nekem címeznéd utoljára az egész országban. :DD

[ Szerkesztve ]

(#200508) Kelvin válasza jano_77 (#200505) üzenetére


Kelvin
őstag

Igazi magyar mentalitásodat tükrözi, a magyar mentalitással (pejoratív), való dobálózás. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#200509) ooloo válasza Balcsix (#200507) üzenetére


ooloo
őstag

Janó magyar-fóbiában szenved ..... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200510) jano_77 válasza Kelvin (#200508) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak azt ne mond, hogy nem ilyenek vagyunk magyarok!? Hogy mindenért kompenzációt akarunk kapni, még akkor is, ha nem ért hátrány minket!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200511) ooloo válasza jano_77 (#200510) üzenetére


ooloo
őstag

Ne beszélj többesszámba .. csak magadról nyilatkozz . És hanyagold , hogy szembe köpöd a Magyarokat !

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200512) Balcsix válasza jano_77 (#200510) üzenetére


Balcsix
senior tag

Abból, hogy feltettem a kérdést neked az jött le, hogy követelem a kompenzációt mindenáron?
Egy szóval nem mondtam olyat, hogy kompenzációt akarok kapni...
Érdekes egy hozzáállás...
Ennyi erővel magyar hozzáállás az is, hogy valótlan dologgal gyanúsítasz...

[ Szerkesztve ]

(#200513) Macka


Macka
veterán

Először 3800-ra ad egy tank ászt... Aztán 5000-re kb 20 perccel később egy 1. osztályt... Wtf... :F

[ Szerkesztve ]

(#200514) Macka


Macka
veterán

Úgy látszik, ma "tank ász" eső van. :DDD

(#200515) Thrawn válasza phoenix1989 (#200504) üzenetére


Thrawn
félisten

Csata után a garázsban meg tudod nézni ki lőtt rád és hol talált el, és azt is meg tudod nézni, hogy te hol találtad el az ellenfeleid.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#200516) peterson79


peterson79
őstag

Srácok, a ToTT féle dologban nem úgy volt eddig, hogy a napi szorzó után akárhányszor megkaptuk a x5-ös bónuszt amennyiben a top10-ben vagyunk?
Most 24 órán belül egyszer adja csak...

(#200517) Balcsix


Balcsix
senior tag

Ha csak 1 tankom van FL-re, az is heavy, akkor mi a legjobb/leggyorsabb módszer xp-t gyűjteni? Az agresszívabb játék (előre menni, foglalni, és belefér 1-1 halál...) vagy passzívabban hátrabról/oldalról osztani a damage-t, és vigyázni a tankra lehetőleg??

(#200518) #65537792 válasza Balcsix (#200517) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mivel 1db tankod van és ha azt kilövik, akkor 3 percig (asszem) ugyan azzal nem tudsz csatába menni.
Szóval supportold szépen a többieket.

Béreld ki a T-44-et meg T32-őt kreditért. De most már ne, mert lassan vége. Majd a kövire.

[ Szerkesztve ]

(#200519) peterson79 válasza Balcsix (#200517) üzenetére


peterson79
őstag

Bérelni nem tudsz?

Egyébként kellene 1 vagy 2 tank ami premium, mert anélkül nehéz lesz. Sokat kell várnod, ha nincs tank amivel menjél.

(#200520) Balcsix válasza peterson79 (#200519) üzenetére


Balcsix
senior tag

Hát igen, 6 perc körül van a várakozási idő. Prémium fiók érvényes ebben a helyzetben, vagy itt nem ad többet?

Illetve ha prémium tankkal tolom, akkor a prémium fiók bónusza hozzáadódik, vagy csak az egyik bónusza lesz aktív?

[ Szerkesztve ]

(#200521) ollie válasza ooloo (#200511) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem köpi szembe a magyarokat.

***

(#200522) ollie válasza Balcsix (#200520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A prémium fiók bónusza minden tankra érvényes, a prémium tankokra is.

***

(#200523) peterson79 válasza Balcsix (#200520) üzenetére


peterson79
őstag

Nem egészen értem mire gondolsz, csak azért mondtam, hogy premium tank, mert azt könnyebb leakasztani a polcról, mint kifejleszteni egy, esetleg két másik 8-as normál tankot.

(#200524) Balcsix válasza peterson79 (#200523) üzenetére


Balcsix
senior tag

Kibéreltem a T-44 -et, illetve a T32 -t. Ezek ha jól értelmezem prémium gépek. Veszek prémium napot is, így csak sikerül 6 órán belül a 15-ös szint. :D
Már 10-nél járok...

(#200525) popey37


popey37
addikt

7 vs 1 maradt a végére, 6 sikerült, az arl 44 jobb pozicióban volt. igy meghaltam.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#200526) lacibacsi válasza Balcsix (#200524) üzenetére


lacibacsi
addikt

Összesen 13 csata elég hozzá... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200527) Balcsix válasza lacibacsi (#200526) üzenetére


Balcsix
senior tag

Így 3 tankkal, meg prémium fiókkal azért jobban lehet haladni. Most vagyok 11-es, és van még 3 és fél órám. :D

(#200528) Balcsix


Balcsix
senior tag

Mondjuk így nem lesz meg, hogy már a játék elején egyedül vagyok védeni, mindenki más a spawnon afkol...

(#200529) 3 válasza Balcsix (#200503) üzenetére


3
senior tag

Én abban sem vagyok biztos, hogy az ígért időpontban megkapják azok a játékosok, akiknek jár. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200530) 3 válasza peterson79 (#200516) üzenetére


3
senior tag

Amennyire visszaemlékszem, napi egy szokott lenni. Szerintem a legénységre adott és ad folyamatosan plusz XP-t, ha benne vagy a legjobb tízben.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200531) peterson79 válasza 3 (#200530) üzenetére


peterson79
őstag

Tavaly valamikor csináltam egy másik vonalat, de ott úgy rémlik nyertes csata és top 5 vagy 10-ben voltam XP alapján akkor 5X-ös szorzót adott. Pillanatok alatt lehetett kifejleszteni az adott tankot.
Szerintem hozzányúltak ehhez is, de ne legyen igazam.

(#200532) peterson79 válasza Balcsix (#200524) üzenetére


peterson79
őstag

Tudtommal nem premiumok, csak bérelhetők. Azaz nincs rajtuk bónusz kredit és xp, csak simán kapod az alapot. Ez a Frontline haladásodat nem befolyásolja, ott mindegy mivel mész, a játékbeli teljesítményed alapján fogod kapni a pontokat. Alapvetően a Frontline kreditfarmolásra jó, ezért is használunk sokan premium tankokat.

Amúgy sikerült megcsinálni végül?

[ Szerkesztve ]

(#200533) 3 válasza peterson79 (#200532) üzenetére


3
senior tag

Büntetés nélkül lehet legénységet tenni beléjük.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200534) dualface válasza phoenix1989 (#200499) üzenetére


dualface
tag

Néhány éve.

(#200535) e-newsee válasza 3 (#200529) üzenetére


e-newsee
addikt

Én erre kíváncsi leszek. Abból a szempontból szerencsém van, hogy pont hétfőn este játszottam 2 csatát Fl-ban, így elvileg benne vagyok a megadott időintervallumban (hétfő hajnal 5-től kedd hajnal 2-ig). Csak a 12-es szintig jutottam, így vasárnap már be sem léptem. 2 token így is megvan. Ha kapok egy harmadikat, akkor az csak jó, mert ha a összejön az április, és a június, akkor meglehet a 12 token, csak a FL-ból az egyik tankra. Jelenleg az a célom az első félévre. Utálom a Steel hunter módot, így abba csak akkor fogok belépni, ha kell pár token kiegészítésnek. Minél kevesebb, annál jobb. :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200536) ollie válasza peterson79 (#200532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én úgy tudom, teljes prémiumokak számítanak.

***

(#200537) 3 válasza e-newsee (#200535) üzenetére


3
senior tag

Én sem szeretem. Talán egy nyíltabb, napfényes pályán jobban kedvelném.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200538) po1son


po1son
addikt

Kaptam egy 15%-os kupont, amint majdnem mindenre fellehet használni (1-2 kivétel), ha valaki valami drágább csomagra szeretne pályázni, pár ezer ft-ot tud spórolni nálam, nekem nincs szükségem rá, giftben megveszem az illetőnek.
pmben lehet érdeklődni. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200539) Melorin


Melorin
addikt

Az FV4005 milyen lőszerrel a leghatékonyabb? Tegnap lett meg, prémium lőszerrel megtöltöttem de 600-nál nagyobbat még nem sikerült vele sebezni, videókon meg 1-shotol rendszeresen. Gondolom kicsi a penetration, viszont a normál lőszer meg nem sebez akkorát.
:F

[ Szerkesztve ]

(#200540) inferno88 válasza Melorin (#200539) üzenetére


inferno88
őstag

Ne felejtsd, hogy a videókon a legszebb lövéseket szokták beválogatni vagy olyan köröket, ahol a legtöbb lövés átütött. Igazából ez egy derp tank, ennek megfelelőek legyenek az elvárásaid.

Semper fi!

(#200541) Bobyjack válasza Melorin (#200539) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Prémiummal. De célozni is kell, mert csak 230 a pen és csak átütésnél sebez 1750-et.

(#200542) dualface válasza Melorin (#200539) üzenetére


dualface
tag

A prémiummal kell célozni. Lánctalp, spaced armor is benyeli. Videókon azért létod a one-shotokat, mert a 5-600 sebzésekről nem csinálnak videót.

Általánosságban elmondható, ha a credit nem számit akkor töltsd meg rendesen prémiummal(+néhány AP), mert a 600 sebzés sokszor jobb/elég, mint egy lepattanó. Nekem a csillagrombolóban fele/fele van, de nem igazán játszok vele mert csak viszi a pénzt és nem szeretek TD-kkel játszani.

(#200543) ooloo válasza Melorin (#200539) üzenetére


ooloo
őstag

Szokjál hozzá a 600-700- as sebzésekhez ... a mostani b.m-ben vettem meg a halálcsillagot . Ez szinte azonos az FV4005 paramétereivel. Az első 20-30 kör valami álom volt . Most , hogy cca. 65%-on áll a kiválósági jel , már csak elvétve üti át a páncélt . Legyen az kartonpapírból hajtogatott felderítő , vagy az oldalát mutató közepes és nehéz tank . Látványosan több lett a "csak" láncolás is . Én csak repesszel töltöttem fel ... ha lúd , akkor legyen kövér . Öröm az ürömben , hogy ha leviszed a vénennyóc értéket jó mélyre , mert a rombolóval szórakoztál , akkor utána - beülve egy másik harcképesebb tankba - szárnyalni fog a statisztikád . Nálam bevált ... másnál is működhet . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200544) wwenigma válasza Melorin (#200539) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

⅔-ad AP-t töltöttem először, első csata után csak mutatóba maradt benne AP :DDD Mondjuk az egy 6k-s kör volt. [link] :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200545) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

E25 akcioban 16k :D

Van -30%-os kuponom, eleg sokmindenre jo (összes prémtank shopban?), éves prémium 17500ft pl. vele ha kell valakinek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200546) ooloo válasza wwenigma (#200545) üzenetére


ooloo
őstag

Az E25 páncélvadász túlárazott ... nem kétlem , hogy pár évvel ezelőtt penge kis gép volt , de manapság egy középszerű vagy inkább gyengébb járgány . Talán , ha nem pördülne ki a kanyarokban ... azaz stabilabb lenne az irányítása , akkor talán , de így csak egy darab a garázsban . Lassan az "eszmei" , gyűjtői darab jelzőt is elveszti , mert enyhe túlzással minden garázsban megtalálható .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200547) magyargyerek


magyargyerek
tag

Ez milyen irányított MM már? Nem igaz hogy nem direkt így csinálja! Egyik csapat szar*á van rakva jobbnál jobb játékosokkal a másikban, (én csapatomba ) meg hulladékok. A csapatomba 2 Progettós aki van, 44 és 48 százalékos fo* játékos. És mondja valaki hogy nem irányított mm van!

[ Szerkesztve ]

(#200548) Papooo válasza ooloo (#200546) üzenetére


Papooo
senior tag

Azt még hozzátenném, hogy a páncél buffok eléggé kicsesztek vele.
Régen goldspammelés nélkül is jól el lehetett szórakozni vele, de manapság már a nyolcas heavyket csak kopogtatni tudod alaplőszerrel.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#200549) lacibacsi válasza magyargyerek (#200547) üzenetére


lacibacsi
addikt

Irányított MM van!!!

De nem úgy, ahogy te gondolod... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200550) ooloo válasza Papooo (#200548) üzenetére


ooloo
őstag

Ha csak az alaplőszer átütési értéke lenne gyatra , azt még lehetne kompenzálni prémium lőszerrel .... ;] de ez a kifordulás katasztrófa .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.