Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201801) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor a beled kiteszed azért, hogy nyerjen a csapat és szinte teljesen egyedül tartod a map közepét és futsz egy Tank ÁSZT, akkor is megkapod, hogy egy stupid noob vagy és reportoljanak! :U (majdnem 7K dmg kevés)
Skoda T50 Tank ÁSZ Fisherman's Bay-en

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201802) kchryss


kchryss
addikt

Hogy normális videó ajánlás is legyen:

iyoxin felrakott youtube-ra egy videót ahol 5 spot helyet mutat be amit kevesen ismernek, érdemes meglesni és ha tetszik like-oljátok a videóját: 5 positons for light tanks in WOT. 10k special

Aki pedig magas játéktudással rendelkező magyar streamert keres, de valamiért Scheff nem jön be neki annak ajánlom figyelmébe Dani2999-t: [link]
Sokak szerint az egyik legjobb magyar fc. A legnagyobb magyar klánokban volt harctéri irányító. Mostanában elég gyakran, rendszeresen streamel. Többször néztem már, nagyon nyugodt, értelmesen beszél, jó nézni a játékát. (Gold spam hatereknek nem ajánlott.)

(#201803) Midway válasza kchryss (#201793) üzenetére


Midway
senior tag

"Teljesen átlagos játékos, tulajdonképpen azt a réteget képviseli amelyikből a legtöbb van a játékban"

Tényleg ilyen lenne egy "átlagos" játékos???
majdnem 400 prémium nappal.( ez még oké)
több mint 32000 arannyal ???
És számolatlan vett prémium tankkal...

Tehát szerinted egy átlagos játékos több mint 100 - 300eft -ot (vagy többet) tol bele ebbe a játékba. :Y
Én remélem , hogy nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#201804) popey37 válasza Midway (#201803) üzenetére


popey37
addikt

meg ne lepődj, én is egy átlagos, sőt inkább alatti játékos vagyok de egy millát már biztosan beletoltam a wotba. ha csak ezt az accountomat nézzük,/ az előzőt eladtam/ a prémtankok ára meg a prémfiók, plusz a sok gold vásárlás simán üti az egy millát.
ránézhetsz: sakal50 a nickem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201805) kchryss válasza Midway (#201803) üzenetére


kchryss
addikt

Igen szerintem ez teljesen átlagos. Addig jó amíg sokan pengetnek ki ennyit, mert akkor mi tudunk ingyen játszani. ;]

(#201806) popey37 válasza kchryss (#201802) üzenetére


popey37
addikt

hát ez a pali elég idegesitő előadásban nyomja, nem fikázom, mert biztosan jó gamer, de úgy viselkedik, mintha még nem látott volna egylövéses ammorackot. az FV amugy is arról híres, nagy sebzés RRO löszer, aki tud vele játszani és van egy spotter társ aki tudja mit kell csinálni, simán meglehet.
ettől függetlenül jó kis helyeket mutatott.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#201807) e-newsee válasza Midway (#201803) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem egyébként a játéktudására gondolt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201808) e-newsee válasza ooloo (#201795) üzenetére


e-newsee
addikt

"Másokat okol a saját balfaszságai miatt."
Ebben szintén a nagyátlagot képviseli.:D
Még ez a fórum is hemzseg néha az ilyen posztoktól, a vonatkozó fb csoportról meg inkább ne is beszéljünk!:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#201809) ooloo


ooloo
őstag

Mikor lesz váltás a kötvényekért vásárolható tankoknál és milyen tankok várhatóak ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201810) kchryss válasza ooloo (#201809) üzenetére


kchryss
addikt

Azt szivárogtatták hogy a következő ranked szezon érkezésével jön a csere. Arról nincs infó, hogy mik lesznek a tankok. Chieftain szerintem kizárt hogy lesz, 907 se valószínű, T22-t és az E6-ot el tudom képzelni. 8-as prémek közül meg bármit ami nem nagyon op, ott van lehetőség miből válogatni dögivel.

(#201811) ooloo válasza kchryss (#201810) üzenetére


ooloo
őstag

Megnéztem pár videót a T22-ről és a E6-ról . Ha megfelezem azt amit ott produkáltak , akkor jó vétel lesz . Főleg úgy , hogy a kötvényekért csak játszani kell ... :DDD

Dől a kötvény a Battle Pass jóvoltából .. ;]

Köszönöm ! :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201812) kchryss válasza ooloo (#201811) üzenetére


kchryss
addikt

T22-ről vigyázz mikori videót nézel. Mikor behozták a játékba elég op volt, aztán mivel nagyon sírtak miatta így szarrá nerfelték, jelenleg az egyik legrosszabb 10-es med. Nekem megvan, de nem játszom vele.

Az E6 az egyetlen 10-es reward tank ami nekem nincs meg. Elég megosztó tank, sokak szerint nem jó, de vannak akik kifejezetten szeretik.
Ja és ez a T22 és E6 csak az én ötletem, szóval ne vedd készpénznek. A T22 mivel gyenge tank, de elég ritka így elég valószínű, hogy be fogják tenni valamilyen módon a közeljövőben hogy aranyat vagy kötvényt szedjenek ki a játékosok zsebéből vele. Fekete piacon is el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#201813) ooloo válasza kchryss (#201812) üzenetére


ooloo
őstag

2018-as videót néztem a két említett tankról ... ott még jól muzsikált a T22 . Vajon a többi OP pernahajdert miért nem nerfelik ? Nem sírnak elegen miatta ? A kérdés költői .
Még jó , hogy kérdeztem .. a videók alapján rárepültem volna a T22-re mint éhes tyúk a takonyra . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201814) notika77 válasza ooloo (#201813) üzenetére


notika77
senior tag

Az OP-ság mellett az is közrejátszhatott a nerfben, hogy akik megszerezték, azoknak nagyon nagy része "csalt" (riggelt) a játékmódban, amiben meg lehetett szerezni.

(#201815) ollie válasza kchryss (#201802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Imádom az ilyen videókat.

***

(#201816) ollie válasza ooloo (#201813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-22-őt azért nerfelték, és azóta talán a legrosszabb tank a játékban a tierjében, mert a játékosok 90%-a csalással szerezte meg.

***

(#201817) ooloo válasza ollie (#201816) üzenetére


ooloo
őstag

Ha ilyen satnya lesz a friss felhozatal , akkor a nyakamon marad a kötvény . Igaz , hogy ingyen van de felesleges elszórni középszerű vagy annál rosszabb tankokra . Abból van a garázsomban dögivel .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#201818) Thrawn


Thrawn
félisten

Mi lesz a következő Top of the Tree? Holnap lejár a 60TP-s és még nem láttam semmi infót :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201819) egyedülülő válasza Thrawn (#201818) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az engem is érdekelne, higy tudjam mire használjam el a 25 db 5x szorzót amit ki lehet váltani rewardsból.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201820) egyedülülő válasza kchryss (#201812) üzenetére


egyedülülő
őstag

A mostanial jobbak? Érdemes lenne ezekre várni?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201821) Moleman válasza Thrawn (#201818) üzenetére


Moleman
addikt

A legutóbbi hír az volt, hogy ebben a formában nem lesz több top of the tree. Még nem tudni, mi lesz helyette.

Ami a bondos tankokat illeti, 95 bondra vagyok a 8000-től, remélem még pár napig marad a Patriot. :)

(#201822) jano_77 válasza kchryss (#201812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem is érdekelne, hogy mi várható, és hogy a mostaniak közül pl az M60 esetleg érdemesebb-e vételre mint az E6 - már ha az lesz persze!? Illetve, hogy a következő felhozatal is vajon 15K bond körül lesz vagy drágábban? :F
Amúgy ez az E6 melyik tank pontosan? Ez nincs meg vmiért?. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201823) egyedülülő válasza jano_77 (#201822) üzenetére


egyedülülő
őstag

T95E6 amire te gondolsz.

Az M60-at QuickyBaby dícsérte amikor bejött a két tank kötvényért. Játszott vele és nem tűnt rossznak.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#201824) jano_77 válasza egyedülülő (#201823) üzenetére


jano_77
nagyúr

néztem pár csatát róla én is, az biztos, hogy a lövege jó és nagyon mozgékony.
a kérdés, hogy az E6-el összevetve melyik éri meg jobban, melyik a jobb? :F

Tankrewards:
melyik tanknak nagyobb a kredit értéke?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#201825) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok

Kicsit off topic a téma, de nem teljesen.

A Corvinus gazdaságinformatika szakon írom a diplomamunkámat és azt vizsgálom, hogy a oktató célú videojátékok, hogyan tudnának segíteni a hagyományos oktatás megreformálásában.

Ha tudnátok egy kitöltéssel segíteni munkámat, akkor azt nagyon szépen megköszönném.

1 percnél nem hosszabb a kérdőív.Előre is köszönöm, ha maradhat További szép napot

[link]

[ Szerkesztve ]

(#201826) Warton válasza jano_77 (#201824) üzenetére


Warton
őstag

A 7 nap prémiumnak.

(#201827) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Megvettem 8000 kötvényért a T26E5 Patriot tankot.Még lett volna a Guard,de ez jobb választás volt szerintem mindenbe.Elsö kör 2705dmg,kiváló soför lll. osztály.Remélem lesz még ilyen kör vele :)

(#201828) hfrici válasza Amadako (#201825) üzenetére


hfrici
aktív tag

Töltve.

(#201829) Thrawn válasza Moleman (#201821) üzenetére


Thrawn
félisten

Tévedsz, a változás csak annyiból állt, hogy nem egy hónapig volt TotT, hanem 2 hétig. Nem törölték el ha erre gondoltál.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#201830) kchryss válasza jano_77 (#201822) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel nekem nincs meg az E6 így nem tudom mi éri meg jobban. Régebben elég rossznak tartották, ezért nincs meg nekem mert az összes többi reward tankot előbb választottam mint ezt. Azóta viszont kapott buff-ot, de mivel nincs meg így nem tudom mennyivel lett jobb.
Amit tudok róla: egyik legmagasabb dpm-je van a med-ek között, régebben nagyon kancsal volt a lövegje ezen javítottak kicsit, de nem tudom mennyivel lett pontosabb a gyakorlatban. Kapott motor buffot is, de azért az M60 jóval mozgékonyabb. Páncélja jobb mint az M60-nak, a torony elvileg tud néha pattintani, de ennek is van egy rohadt nagy tumor a fején amit nehéz nem eltalálni.

De felesleges erről a tankról beszélni amíg nincs hír arról hogy miket raknak be legközelebb. Úgyse lesz zsákbamacska, mindig előre ki szokott derülni mik lesznek még a csere előtt szóval akkor majd el lehet gondolkozni, hogy az újak vagy a mostaniak érik-e meg jobban. Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy a 10-es tankoknál hagyják a mostaniakat és csak a kisebb tankokat cserélik. A toborzó programban sem kevergetik nagyon a tankokat.

(#201831) DessertFox válasza Amadako (#201825) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Kitöltöttem. Sok sikert.

(#201832) dokee78


dokee78
félisten

23.768 csatám van és ehhez szar stat,főleg a WR-em.

48,86%
5886 PR
1215 WN8

23 meglévő X-es tankjaim közül 20-al 50% alatti a WR-em!
Például a K-91-el is hiába majdnem 2000 az átlag sebzésem,mégis csak 35% a WR-em!

Nem tudom mit cseszek el,hogy ilyen szar vagyok.
Lehet köszönhető a minimális prémium lőszer használatának?
Pedig sok videót nézek és próbálok fejlődni.
Rossz célpontokat választok. (Gondolok itt arra,hogy például nem a veszélyesebb játékosokat lövöm ki.)

Sajnos én is az a fajta játékos vagyok aki mindenért másokat okol és sajnos trágár módon.

[ Szerkesztve ]

(#201833) #65537792 válasza dokee78 (#201832) üzenetére


#65537792
törölt tag

:C :C :C

(#201834) Dobi 562 válasza dokee78 (#201832) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem szar a statod! A win rate-ed atlagos, a WN8-ad meg jo (800-900 az EU atlag).

Probalj tobb tapasztalatot szerezni mielott mesz tier 10-be, szerintem a tier 8-9 sokkal jatszhatobb (elvezhetobb) mint a 10-es szint.

Ha ugy erzed tobb premium loszert kene lonod mert az lehet a siker (egyik) kulcsa, akkor probald ki, lehet hogy tenyleg segiteni fog.

K-91 az nagyon out of meta, nem veletlenul alig latni csatakban, probalj inkabb meta tankokkal jatszani tobbet.

A fejlodes elso allomasa az amikor az ember elengedi a konteokat, elkezd masok hibaztatasa helyett a sajat jatekaban hibakat keresni. Mindenki nagyon konnyen kezdi el a csapatot hibaztatni de sokszor ha par ora mulva vissza gondolunk, akkor rajovunk hogy mi magunk is hozhattunk volna mas donteseket a csata soran amik hasznosabbak lettek volna a gyozelem szempontjabol, stb...

Ha nezel videokat az jo, sokat lehet tanulni a jo jatekosok jatekabol!

(#201835) ollie válasza Amadako (#201825) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak szólok, a szakközépiskola ad érettségit és egy szakmát. A szakiskola (szakmunkásképző) csak szakmát ad. Eleve keverve vannak az iskolatípusok és a végzettségek.

Ezért ez a helyes sorrend az iskolatípusoknál:

Általános iskola
Szakiskola
Gimnázium (érettségi)
Szakközépiskola
Főiskola
Egyetem

A végzettségnél meg ez:

általános iskolai
szakmunkás
érettségi
szakmai érettségi
diploma

***

(#201836) Barret001


Barret001
addikt

Csak úgy ideteszem,ez valakinek a mai statja...Nem az enyém! Szerencsejáték ez a WOT. Remek winrate :) Nem tükrözi a tudást.

(#201837) palfitom válasza ollie (#201835) üzenetére


palfitom
félisten

Rosszul tudom, hogy szakmai topikokban nincs helye a kérdőíveknek, szavazásoknak, hasonlóknak?

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#201838) #65537792 válasza palfitom (#201837) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez rajtad kívül itt érdekel bárkit is? Vagy csak fontoskodni szerettél volna?

(#201839) ollie válasza palfitom (#201837) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan ritkán van, hogy pár havonta egy ilyen hsz belefér.

***

(#201840) Dobi 562 válasza Barret001 (#201836) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igy van, ahogy irtad ez a 10 csatas minta nem tukrozi a jatektudast.

Belinkelned az elozo 1000 csata statjat is?

(#201841) Barret001 válasza Dobi 562 (#201840) üzenetére


Barret001
addikt

Gondolom ez is jó lesz,nem használok más statisztikai oldalt. 30 napos.
Csak azért raktam be,mert ha a játék úgy akarja,akkor nem nyersz :D

(#201842) kchryss válasza Barret001 (#201836) üzenetére


kchryss
addikt

Mindig csodálkozva nézem amikor ilyen 5-10 csatákról raktok be statisztikát és abból próbáltok meg levonni valami következtetést. Valamelyik nap 1 csatát mentem tank rewards küldetés miatt, sokat sebeztem, de nem nyertünk, most akkor be kellett volna raknom ide, hogy húúú 6000 wn8 és 0% wr !!!!!44négy!!

Aki ilyen kevés csatát játszik naponta annak tök felesleges nézegetnie a napi statisztikát, nézegessen hetit vagy havit ha arra kíváncsi hogy fejlődik-e. Teljesen természetes hogy ilyen kevés csatánál extrém értékek jönnek ki, igazából az lenne a csoda ha minden nap az átlag wr-ed jönne ki.

(#201841) Barret001
Látom közben amíg gépeltem megelőztek. A 30 napos tök rendben van 68% győzelmi arány nagyon jónak számít. Szólóban játszva 70-75% körül van a maximum.

[ Szerkesztve ]

(#201843) Dobi 562 válasza Barret001 (#201841) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, 500 csatat mar erdemes vizsgalni, ugy latom minden rendben van. :)

Szep eredmeny egyebkent, gratulalok hozza! :R

(#201844) Barret001 válasza kchryss (#201842) üzenetére


Barret001
addikt

Csak azért raktam be,mert lehetsz szuper unikum játékos,akkor is kapsz rossz leosztást... Ha gyenge a csapat,nem lesz winrate.

(#201845) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én nem tudom, hogy lehet 1000 alatti wn8-al létezni. Úgy 1,5 év kihagyás után kezdtem újra. Csak és kizárólag fun.
EBR105 berohanok, spotkör, meghalok. Viccen kívül a csatáim 50%-a nem tart vele 1 percig sem. Utána beülök a GWE100-ba.
Ez az a két tank amivel kifejezetten rossz vagyok.
Amikor mind a kettő csatában van akkor Foch 155 (nagy kedvenc), Skorpio G, T49, Grille 15 csak a változatosság kedvéért.
160 csata, 1600WN8, kerek 50% WR. Úgy, hogy a csaták 90%-ban olyan tankkal vagyok amivel nem tudok játszani.
Mondjuk mellékesen az obj.260 light 15-ös küldetése is meglett bár nem kitüntetéssel. :D
Szóval az 1000 alatti wn8-hoz biztos, hogy fizikai problémák társulnak.
Béna és/vagy hülye... PONT!

[ Szerkesztve ]

(#201846) kchryss válasza Barret001 (#201844) üzenetére


kchryss
addikt

Igen ez igaz. 29 másik játékos van rajtad kívül a csatában, a +-25% rng és szóráskép is túl nagy. Ilyen körülmények között teljesen normális, hogy lesz egy csomó csata akár zsinórban amikor bármit csinálsz esélyed sem lesz nyerni.

(#201847) Barret001 válasza ddt500hu (#201845) üzenetére


Barret001
addikt

Mester! Nem hagytál ki valamit az egyenletből? Csataszám? Kezdő korában Skill is Béna,és/vagy hülye volt szerinted ugye?

(#201848) ddt500hu válasza Barret001 (#201847) üzenetére


ddt500hu
veterán

A bénaság nem múlik el, csak a hülyeség bár az is több ismeretlenes.
Ha most nem találod el az ellenséget akkor 10 000 csata múlva sem fogod.
Ha a csataszám komoly tényező lenne akkor az összes 20k feletti csatás ember napi statja lila lenne.
Ha béna vagy az is maradsz.
A hülyeség két részből áll.
1.Tanulható rész, hova lőjek, mivel lőjek, hova menjek stb.
2. A másik megint csak nem tanulható. Amikor váratlant kell húzni vagy egy új helyzetre reagálni. Ezért látod a lightot a legszuperebb spot bokorban végig ülni a csatát akkor is ha az ellenség az ellenkező oldalon támad.
Tudja, hova kell menni mert látta a jutyubon, de az nem tűnik fel neki, hogy az ellenség 14 tankkal rohamoz a másik oldalt.
Amúgy teljesen biztos vagyok benne, hogy Skill már 500 csata után 1500 felett volt.
Mert ahhoz csak egy dolog kell. Találd el az ellenséget!!! :U

ui. Kurva fasza. Megint dobál le a szerver. Még jó, hogy benyomtam a boostert.

[ Szerkesztve ]

(#201849) kchryss válasza ddt500hu (#201848) üzenetére


kchryss
addikt

Nem volt 1500 felett. Ő maga mondta hogy több ezer csatán át piroska volt, nem érdekelte a játékmechanika csak ment a chaffee-vel és futott az ellenség közé meghalni. A wot-ban rengeteget számít a csataszám ás tapasztalat. 5000 csata alatt még csak ismerkedik az ember a játékkal.
Igen vannak sokan akik hiába játszanak bármennyit nem lesznek jobbak, de a legtöbben gyenge kezdés után ahogy nő a tapasztalatuk egyre jobbak lesznek míg elérik azt a pontot ahonnan már nem vagy csak nehezen tudnak tovább fejlődni. És biztos vannak akik az első pillanattól jók, de ez nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

(#201850) Moleman válasza Thrawn (#201829) üzenetére


Moleman
addikt

Már elég régóta 2 hetes, az nem újdonság. Az az újdonság, hogy most felfüggesztik egy időre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.