Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200801) Imilenni


Imilenni
addikt

Igen.
2012-ben kezdtem- 15 FPS-el lowe res packal.
Az első 12k csatámat így játszottam le - látszik is. Már kb javíthatatlan a statom.
De nem is ez a lényeg.
Pár éve még nem írogatott senki ha ellőtted egy tank motorját, hogy csalsz, nem csalózott le senki ha a játék legjobb camos tankjában ülve nem spotoltak egész meccs alatt, miközben rengeteget sebeztél/spotoltál.

Minap pl egy Leo PT-s srác írt rám, hogy a nénikémet azért, hogy a 9-es Centurióval GOLD-al mertem rá lőni (210/480)...

Nem hajtom hogy régenmidnenjobbvót, mert nem.

Mindössze már sok, ha valaki egyáltalán eltalál valakit, az már csal, az már csaló módokat használ..
Kérdem én, tényleg ennyire komolyan kell ezt venni?
OKé tundra, az undorító, a fa kidöltős is (régen úgy oldottuk meg hogy nem mentünk neki semminek se (még a századok korában)).

Press "F" to pay respects.

(#200802) Midway válasza ollie (#200796) üzenetére


Midway
senior tag

Ha néha megállok vele akkor jó lehet.
Tettem rá stabilizátort.

(#200803) Stigma.HC válasza Imilenni (#200801) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Régen lehet hogy nem mentünk neki semminek ez igaz. Általában meglehetett oldani. De közben történt annyi változás a pályákon. Lassan nem tudsz úgy elmenni sok helyen, hogy ne lenne kismmillió tereptárgy (például kerítések végtelen sora) előtted amit kénytelen vagy dönteni.

Egyébként szerintem már kevesebben használnak ilyeneket mint pár éve. Közben meg lehet ugyan annyi van még mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200804) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hoppa! Vegre jon az E-100, IS-4, T110E5 rebalance. Annyi ev utan vegre a WG raszanta magat, hogy hasznalhatova teszi a Tiger agat!

https://thearmoredpatrol.com/2020/03/24/new-balance-the-next-steps/

(#200805) ooloo válasza Imilenni (#200801) üzenetére


ooloo
őstag

A prémium lőszer használata legális .... azaz nem csaló MOD . Az más kérdés , hogy vannak olyanok , akik megsértődnek azon , ha a fagyi visszanyal ... ;]

Azzal a válasszal - amit sértőnek találtál - Süsünek a bejegyzésére reagáltam ... a lényege az akart lenni , hogy a kisfiúnak nincs szüksége csaló MOD-ra annak érdekében , hogy kimagasló eredményeket érjen el . Az a srác őstehetség !

Nem akartalak megsérteni , de ha sikerült , akkor elnézést kérek ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200806) Imilenni válasza ooloo (#200805) üzenetére


Imilenni
addikt

Ugyandehogy ;]

Press "F" to pay respects.

(#200807) e-newsee


e-newsee
addikt

Ezilyen olcsó még sohasem volt talán. :Y
https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/11243/?utm_source=wot-promo

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200808) ooloo válasza Dobi 562 (#200804) üzenetére


ooloo
őstag

Mindenképpen üdvözlendő a szándék , de a mértékére kíváncsi leszek .... amolyan WG-s megoldás lenne , ha a muszka tankok jó nagy buffot kapnának . A Német vonal meg éppenhogy ....
Azt kívánom , hogy ne legyen igazam .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#200809) Greentea válasza e-newsee (#200807) üzenetére


Greentea
senior tag

Volt az ingyen is anno egy egyszerűbb maratonkor ;) btw én semmiképpen nem venném meg, max tényleg ha gyűjtöd őket.

szerk:
[TOGtober] basszus, 2014.. már 6 éve lassan :Y

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#200810) 3 válasza Imilenni (#200801) üzenetére


3
senior tag

Ritkán találkozom ilyen fajtájú csalózással. Errefelé is inkább a WG-t szokták csalással vádolni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200811) Greentea válasza Dobi 562 (#200804) üzenetére


Greentea
senior tag

Fuu de jó hír! :C :C E75-nek vissza kell kerülnie a trónra

Más:
9-es Centurion 7/1-nél ez az ágyú mizéria mi? :D Elég szívásnak tűnik, annyira sok free xp lenne a fullos ágyú meg az azelőtti torony + második gun, hogy azt tuti nem vállalom be..
Ti hogy csináltátok? Stock ágyú, meg az azutáni elég harmatosnak tűnik tier 9-10ben hiába a DPM.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#200812) Imilenni válasza Greentea (#200811) üzenetére


Imilenni
addikt

226 pen szinte mindenre elég T9-ben, ha nem akkor ott a gold.
Az alfa csapnivaló igaz, de ez van :(

Press "F" to pay respects.

(#200813) notika77 válasza Dobi 562 (#200804) üzenetére


notika77
senior tag

Ha jól olvasom nyáron kerül a sandbox-ra az új legénységi képességek tesztje. A várt jármű rebalance, majd később. Tavaly nyáron is feldobták már, hogy majd valamikor erre is sor fog talán kerülni :)

(#200814) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Normális, h a KV2 egy lövéssel kiszedi az ARL 44-et full HP-ról? :F Teljesen szemből, csak a tornyom teteje lógott ki. Kapáslövés a kupolára, és beadta a játék …

(#200815) Imilenni válasza 5-ös kezelő (#200814) üzenetére


Imilenni
addikt

Kupolára főleg esélyes a one hit :)

Press "F" to pay respects.

(#200816) kchryss


kchryss
addikt

Ahh ez a csata nagyon jól esett. Mindent úgy csináltam ahogy skill4ltu szokott Prokhorovkán. Sok stream nézésnek végre lett eredménye. :DDD
9k spot, 4k dmg, full tier 10, nem lőttem prém lőszert



[Replay]

(#200817) zodo válasza kchryss (#200816) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép kör! :C

(#200818) mormota79


mormota79
tag

Kezdek barátkozni az obj 705el. Sikerült egy extra kört menni vele és a végén meglepetésre még a T55 HT15 is meglett.
Ha megnézitek a replayt szívesen fogadok tanácsot mert a végét csak az strv03 balfaszoskodása miatt éltem túl.

Replay

(#200819) palfitom válasza kchryss (#200816) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#200820) po1son


po1son
addikt

Jól indul a mai nap. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200821) e-newsee válasza po1son (#200820) üzenetére


e-newsee
addikt

És mindez 1 perccel a kezdés után? :Y
Nem tudom, a hanyatt dobott 705-e a viccesebb, vagy a beszélgetés a chat-ben. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200822) Dobi 562 válasza e-newsee (#200821) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a kerdes fogalmazodott meg bennem is. :DDD

(#200823) Greentea válasza Imilenni (#200812) üzenetére


Greentea
senior tag

Jaja, hát kíváncsi leszek.. :( Még nem mertem vele menni egyetlen kört sem :D
M46 Pattont is húzom most (igaz már a vége fele járok) de tartok tőle, hogy csalódás lesz utána a Cent.

2x2 néha 5

(#200824) ollie válasza 5-ös kezelő (#200814) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos igen.

***

(#200825) po1son


po1son
addikt

Rebalance IS4, E100, E5 + a fejlesztési ágon lévő kisebbek - [link]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200826) Chris0321 válasza po1son (#200825) üzenetére


Chris0321
addikt

Már nagyon ideje volt. A T32 ágyúján azért lehet dolgozniuk kellett volna még, nagyon utáltam a pontatlansága miatt.

Greentea: Ne kiabáld el, ez még csak a Supertest-es konfig. Majd ha kikerülnek a dolgok az éles szerverre és meglátjuk ezekből mi marad derül ki, hogy örülhetünk-e.

[ Szerkesztve ]

(#200827) Greentea válasza po1son (#200825) üzenetére


Greentea
senior tag

Na akkor az E100-at elő lehet majd venni :DD :C

2x2 néha 5

(#200828) po1son válasza Greentea (#200827) üzenetére


po1son
addikt

Ügyes toronyforgatással + sidescrape-ezéssel durván lehet majd alkotni vele. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#200829) BÁ Nutrition válasza po1son (#200825) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az e100nak eddig 288mm vastag volt a toronyfrontja?
azt hittem kb 200mm :)

latom a tigrisbe azert bele kellett kontarkodni, jo volt az ugy ahogy volt

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#200830) Greentea válasza Chris0321 (#200826) üzenetére


Greentea
senior tag

Mondjuk ja, lehet aztán nerf lesz belőle ;] Najó, csaknem, de láttunk már érdekes dolgokat az tuti:))

2x2 néha 5

(#200831) Bobyjack válasza BÁ Nutrition (#200829) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezek effektív értékek.

T110E5 buff kapcsán a DPM és a gun handling-en javítanak. A kis kupola viszont továbbra is simán lőhető lesz sajnos...

Nekem tetszenek az alfa növelések a tigriseknél. Szerintem jó irány. Mondjuk már nem az első ilyen buff, mert nagyon régen a béta utáni időkben még csak 220-at sebeztek ezek a 88-as ágyúk.

[ Szerkesztve ]

(#200832) Chris0321 válasza Greentea (#200830) üzenetére


Chris0321
addikt

Soha nem lehet tudni, az is előfordulhat, hogy visszavonják az egészet és marad minden ahogy jelenleg van.

(#200833) Gyuri27 válasza Bobyjack (#200831) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha az alját lövik meg 10-ből 10x ammo rack.
Annak a tanknak az ágyúja pöpec. Miért azt kell buffolni a wg se tudja.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#200834) Bobyjack válasza Gyuri27 (#200833) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Mostanában nem játszottam vele, de régen nagyon sokat. Nem emlékszem hogy kiemelkedően érzékeny lett volna erre. Az angol magas tierű medek és heavyk ugyanúgy lőszer érzékenyek ha szemből a hasuk alját lövöd.

Gondolom azért hozzák fel a SupConq szintjére ágyúkarakterisztika szerint, hogy ne lehessen mondani, hogy a SupConq mindenben jobb... Most már csak majdnem mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#200835) Atti777 válasza kchryss (#200363) üzenetére


Atti777
senior tag

411 csatából megcsinálta :C

Путин, иди нахуй!

(#200836) Gyuri27 válasza Bobyjack (#200834) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annak is lövik az alját. Csak nem lesz ammo belőle. Ez a nem mindegy.
Amúgy meg a pk torony miatt tiszta szopás az e5.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200837) kchryss válasza po1son (#200825) üzenetére


kchryss
addikt

Szép szép, ideje volt már, de nem lenne logikusabb és hatékonyabb az általános kiegyensúlyozó patch keretében megcsinálni? Már mióta megígérték és még mindig semmi nem valósult meg belőle, márpedig jelenleg a játék legnagyobb baja a balansz hiánya.

STB és Leopard átalakítás nagyon jól sikerült. Mindkettő népszerű, jól játszható tank lett, de nem lettek túltolva. Viszont amíg ebr, chieftain, obj279e szaladgál a harcmezőn, rosszul vannak kialakítva a pályák, túl nagy a tankok tűzereje, túl nagy a prém lőszer átütése addig ez az évente 2 tank ráncfelvarrása nem ér sokat.

(#200838) kchryss válasza Atti777 (#200835) üzenetére


kchryss
addikt

Baszki ezt el sem hiszem. :D :C
Nem gondoltam, hogy meg lehet csinálni. Szerintem eu szerveren az egyetlen aki ezt meg tudja csinálni. Full prém lőszerrel is kínlódni szoktak a szuper unikumok ennek a tanknak a markolásával.
Egyébként kevesebb volt mint 411 csata, mert nem a saját accoutján csinálta hanem az egyik nézőjéén akinek már volt vele 30-40 csatája.

(#200839) Swinegod


Swinegod
őstag

Emberek, itt működöt eddig valaha valamelyikőtöknek, hogy megkéri szépen a csapatot, hogy ne öljék meg az utolsót vagy ilyesmi mert kell a küldihez, és nem szarták telibe? Szét hozom nekik a meccset erre elkúrják nekem a 15-ös TD küldit...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200840) dualface válasza Swinegod (#200839) üzenetére


dualface
tag

Már meg ne haragudj, de azzal hogy azt írod, hogy a csapattársaid kúrják el neked a küldit, olyan mintha már megcsináltad volna aztán valamilyen cselekedetükkel mégis elveszik tőled, pedig a valóság az, hogy csak majdnem lett meg az a küldetés...

Mondom ezt úgy, hogy én is kértem már meg csapattársakat, hogy esetleg küldetés miatt hagyjanak nekem killt, vagy engedjenek CAP-elni...viszont, ha mégis megölik az utolsó valaki, vagy mégse lesz meg az akármilyen küldetésem, akkor az nem az ő hibájuk, hisz ők is játszanak, nekik is lehet küldetésük, ők is ugyanúgy eltöltik az idejüket, stb, stb.

Szóval ne legyünk mindig önzőek.

(nekem volt már olyan eset, hogy segítettek, valamint én is volt már hogy segítettem random embernek missiont megcsinálni, mert kérte. Ettől függetlenül nem ez a jellemző és nem érdemes emiatt mindenki mást hibáztatni.)

(#200841) Swinegod válasza dualface (#200840) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem ölik meg, meg lett volna, ergo, ők kúrták el nekem. 6 ezer dmg-et azért nem olyan hihetetlen könnyű csinálni még T9-es tankban sem, örültem ma tök hamar meg lett volna,, volt 5050. Ami amúgy messze több mint a 2. embernek és összehasonlíthatatlan mindenki mással, de tökmindegy, én adok nekik egy wint, ők meg nem basszák el nekem a 15. küldetést, szerintem ez messze van az önzéstől. Sőt, szerintem ez fair
Meglepődsz azon, hogy az 1500 alatti sebzéses T9 meg 8 tankok, illetve tüzérek, akik habozás nélkül rálőttek Waffentrager barátunkra? Igaz nekem kitudja meddig fog tartani összeszedni mégegyszer ennyi sebzést, de legalább a Lorr 155 51 400 helyett 700 sebzéssel végzett. Hát nem csodálatos?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200842) BÁ Nutrition válasza Swinegod (#200841) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

6000et elobb utobb ossze tudsz potyogtetni. nekem a ht12-nel vannak gondok h pattints 3x eleterot meg sebezz 2k-t. egyszer majdnem meglett libertevel, de csak 1900sebzes jott ossze sand riveren, mert allandoan melle lovoldozott mindennek. tok nevetseges volt. legalabb 10 full becelzott loves ment melle papir tankokra.
na mindegy.
az 5050 meg azert nem volt meg olyan kozel azert. regebben(3eve mondjuk) azert szoktak segiteni akar egy top gun elereseben is, ma mar abszolut nem divat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#200843) Swinegod válasza BÁ Nutrition (#200842) üzenetére


Swinegod
őstag

Igen, az 5050 nincs nagyon közel, de T95 HE, 950 átlag dmg, az, ha a játék nem tol "egyélfaszt" pillanatot tökéletesen megvan. WT auf Pz 4 pedig csak nem fogja fel a 90 penes, 155mm-es lövedéket

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#200844) Jadro


Jadro
veterán

A tankrewards 29-én még megy majd, vagy 28-án lehet token gyűjteni utoljára? 2270 tokenem van, a csajokat még behúznám. (Vagy meg.. :D )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#200845) e-newsee válasza Swinegod (#200841) üzenetére


e-newsee
addikt

És a csapatnak honnan kellene tudni csata közben, hogy neked már van 5050 sebzésed? Pláne, hogy sokaknál ki van kapcsolva a chat, egy másik csoport meg nem olvassa, ki mit ír oda. És biztos olyan is van, aki nem tud angolul.Szóval írhatod te, hogy plíz mission, ha az 50 éves polák tankosfater nem beszél, csak lengyelül, mert életében nem mozdult ki Wzykirsky-alsóról.
Értem én, hogy bosszantó, de akkor jársz jobban, ha nem számítasz arra, hogy segítenek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200846) 3 válasza Swinegod (#200843) üzenetére


3
senior tag

Nem fogja fel. Lepattintja! :D

Szerintem meg tudod csinálni önerőből. Ha mégsem, akkor nem is érdemled meg. Feladni ekkor sem kell, mert egyszer kapsz majd egy olyan csatát, amelyikben összejön.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200847) 3 válasza Jadro (#200844) üzenetére


3
senior tag

A 29. reggeli szerver resetig lehet gyűjteni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200848) kchryss válasza Jadro (#200844) üzenetére


kchryss
addikt

Én úgy tudom 29-én már nem lesz új token, a 28-ait lehet megcsinálni 29-én reggel 7-ig.

(#200849) 3 válasza kchryss (#200848) üzenetére


3
senior tag

Pontosan. Óraátállítás után 7 óráig.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200850) Jadro válasza 3 (#200847) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, akkor bele kell húznom, a napi 100 nem lesz elég. 110 kell. 😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.