Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200051) tomic


tomic
addikt

Hogyan tudom beállítani,hogy a képernyőn lássam mennyit sebeztem?

(#200052) lacibacsi válasza Stigma.HC (#200050) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én sem a töredékekért játszottam, hanem a néha-néha potyogó képzési könyvekért és a bondért vásárolható cuccokért. Most ezek nincsenek, de helyette van akár heti 100 bond is! Nagyszerű, bár szerintem a heti 100 az nem napi 25... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200053) 3 válasza Warton (#200047) üzenetére


3
senior tag

Elfelejtettem írni, hogy felszereléseket, direktívákat, értékesebb fajta crew bookokat és legénységi skineket sem lehet az új küldetésekből szerezni. :)

Ossz ki 5000 sebzést akárhány csatában. - ez az egyik bónusz (+1) küldetés. Ennyire vegetál az aktív játékosállomány? Ez már kihívás? Komolyan ezt szánják egy top küldetésnek? Challenge Yourself with Daily Missions! Jövőre újra átdolgozzák a küldetéseket, és a W billentyű megtalálásáért kis fogyócikkeket osztanak majd. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200054) 3 válasza lacibacsi (#200052) üzenetére


3
senior tag

A prémium küldetések ugyanazok maradtak, a napi 25 bondot ugyanúgy megszerezheted. Ha szerencséd van, a küldetésekből még plusz 75 bond összejöhet naponta. Tehát prémium fiókkal küldetésekből az elméleti maximum heti 800.

Jobb fajta könyvet a 45 pontos dologért kaphatsz. (Természetesen választani nem lehet, hogy könyvet, 1 nap prémiumot vagy boostert szeretnél, majd ők eldöntik neked.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200055) 3 válasza 3 (#200053) üzenetére


3
senior tag

WoT napi küldetés 2022-ben: 5 csatában használd a W, A, S, és D billentyűk mindegyikét, egyenként legalább tízszer. Nyeremény: 1 db kézi tűzoltókészülék. :D

(Bocs a flood miatt.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200056) ollie válasza lacibacsi (#200052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A napi 25 megmaradt.

***

(#200057) e-newsee válasza 3 (#200055) üzenetére


e-newsee
addikt

Nehogy azt hidd, hogy messze vagyunk ettől! :D
Tavaly voltak olyan küldetések (talán a Nagy verseny event alatt), hogy tegyél meg 150/500/1000 métert. Ha jól emlékszem, tankosztályonként volt meghatározva, hogy mennyit kellett menni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200058) wwenigma válasza Warton (#200047) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Minden ágat ki tudnék húzni a meglévő töredékből.... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200059) lacibacsi válasza 3 (#200054) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jogos! Bocs!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#200060) peterson79 válasza 3 (#200041) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor mégiscsak úgy rakták be, ahogy gondoltam és ahogy látszódott a teszt-szerón..ez sajnos nem túl jó hír. Nekem már akkor sem tetszett ez az újítás, de hát ez van, ezt kell szeretni. Megint lassabban haladunk majd :)

(#200061) kchryss


kchryss
addikt

Azért az vicces, hogy ha túl sokat ad a játék akkor azért megy a hiszti ha csökkentik akkor meg azért. :D

Alapból kreditet, xp-t, kötvényt és legénységet is lehet farmolni sima csatázással. A merit csak egy bónusz volt, normális esetben nem a merit miatt játszottál, hanem alapból játszottál és örültél ha dobott valami jót a merit. Szerintem jogos, ha csökkentik a jutalmakat, mert túl voltak tolva.

(#200062) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Bal alsó részre azt a küldis megjelenitést nem kellet volna.Tök idegesitö hogy ott figyeg az a 3 téglalap.1.9esbe meg majd minden sarokba lesz 1-1 küldi ablak.

(#200063) peterson79 válasza kchryss (#200061) üzenetére


peterson79
őstag

Alap - nemcsak magyar - beállítottság, hogy mindig sírni kell valamiért :)

(#200064) Pug válasza kchryss (#200061) üzenetére


Pug
veterán

Így van, a játék legégetőbb problémája volt és mindenképpen jó, hogy kivettek valamit, amit a nem prém játékosok is korlátlanul csapathattak és helyette bekerül nekik napi max 4 küldi... oh wait...

Értem, hogy vannak itt WG fanatikusok, de a többiek hadd ne tapsikoljanak már mindenhez, főleg, ha az egyértelműen csak az "I need more money" mentalitás leképeződése a játék "fejlesztésében".... ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200065) Stigma.HC válasza kchryss (#200061) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem is értem eleinte a legtöbbünk hogy tudott tankágat kihúzni prém és ilyen segítségek nélkól. Hallatlan.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200066) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Obj 430 megéri elverni rá a töredékeket ? Mennyire használható ?

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#200067) Pug válasza Stigma.HC (#200065) üzenetére


Pug
veterán

Nem tudom, látsz valakit, akinek az lenne a problémája, hogy a töredékek nélkül nem tud tankágakat kihúzni? :U

Értem én, hogy az egyik legjobb fegyver a demagóg sarkítás, ha nincs kedvünk értelmesen megvitatni egy kérdéskört...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200068) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Prém ISU-152K lol, BL-10-zel. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200069) jano_77 válasza wwenigma (#200068) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a fontos, nem a játék hibáinak javítása! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200070) Stigma.HC válasza Pug (#200067) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"Értem, hogy vannak itt WG fanatikusok"
Mert ez belefér? Ezek után elvárni az érdemi vitát? Persze
Azért mert valaki nem ért egyet veletek és nem tapsikol minden beíráshoz hajbókolva a fórumban még nem jelenti hogy wg bérenc vagy fanatikus.

Nagyon is tisztában van mindenki a legnagyobb problémákkal (kinek ez kinek az) és hogy jó lenne ezekkel kezdeni valamit. A kötvények behozatala és most a könnyebb szerezhetőségének elvétele szinte nulla játékmenet befolyásoló tényező. Egy volt még is mondjuk, még a mostaninál is gyorsabban haladt előre mindenki ha akart.
Most nem 5 nap alatt jut el a kezdő felsőbb szintekre hanem pár nappal tovább tart. Sokak szerint ez is probléma, hogy mindenki hipp-hopp a nagyobb tierekben terem.
Na de mindegy is.

Más

Újabb tanbkrewards küldi

MARCH 5 - MARCH 29
WOMEN'S HISTORY MONTH

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200071) Massmurderer


Massmurderer
őstag

4csata,1 gyözelem.Szánalmas ami megy,ki is léptem inkább.

(#200072) kchryss válasza Stigma.HC (#200070) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól látom még nincs konkrétum a tank rewards-ról, hogy mi lesz a jutalom. Cím alapján nem lennék meglepve ha most női harckocsizókat lehetne gyűjteni vele.

(#200073) Stigma.HC válasza kchryss (#200072) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sima legénységi tagok lehetnének. Parancsnokból van vagy 7, de mezei tagok szinte már semmi.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200074) Gyuri27 válasza kchryss (#200072) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért fasza nem, hogy holnap kezdödik oszt sehol semmi. Jó ez is mint az mm meg a balance.

Amd - Radeon - Ryzen

(#200075) e-newsee válasza Gyuri27 (#200074) üzenetére


e-newsee
addikt

A háttérkép alapján nem lennék meglepve, ha egy Tiger 131 lenne a fődíj. Az előtte lévő meg mondjuk egy női legénységi tag.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200076) e-newsee válasza kchryss (#200061) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy én észrevettem, a meritet úgy adta, hogy valahogy a saját teljesítményedhez képest mérte, hogy hogyan játszol, és az alapján nyitogattad a lakatokat. Szerintem olyasmi lehetett, mint a GM, csak itt nem számítottak a többiek. Ha abszolutértékben nézte volna az eredményeidet, akkor sokan szinte sohasem kaptak volna, az unikumok meg naponta tízesével.
Az lehet, hogy kicsit túl volt tolva, de ha csak nerfelni akarták volna, akkor adtak volna kevesebbet, vagy emeltek volna a feltételein, hogy ritkábban kapjunk, de meghagyták volna a kvázi "korlátlan" mennyiségű doboz begyűjtését. Ez így, hogy csináltak belőle egy napi küldetéssorozatot, tök kiszámíthatóvá tette az egészet, és egyértelműen a pénzszerzés a célja. (Amivel nekem alapvetően nincs bajom, ha értelmes módon akarják kihúzni a zsebemből a lóvét.)
Így pont az a varázsa veszett el a meritnek, hogy úgy tűnt, minta véletlenszerűen adná, ezért sokkal jobban örültél neki, ha kaptál valamit. Pláne, ha bedobott egy adag free XP-t, vagy egy-egy nap prémiumot. Minta lottó, bármikor bejöhetett. Ehhez képest a mostani rendszer olyan, mint egy maraton, ahol tudod, hogy ha van ennyi pontod, akkor ezt és ezt kapod érte. Tudod, hogy mikor fogod elérni, és hiába nem a jutalomért játszottál eddig, de majd ezután fejben számolgatni fogod, és ha nem tudsz több pontot gyűjteni aznap, akkor lehet, hogy nem lesz már olyan kedved sem játszani. Gondolj csak bele, ugyanez van a takrewardsnál, és az öszes olyan eventnél, ahol fix mennyiségű tokent/pontot/díszt tudsz gyűjteni egy nap.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200077) Gyuri27 válasza e-newsee (#200075) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ó hát bm előtt is ment a lotto. Az se jött be. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#200078) wwenigma válasza e-newsee (#200076) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Időre ment, volt hogy otthagytam a garazst aztan egyszercsak bedobta.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#200079) 3 válasza kchryss (#200061) üzenetére


3
senior tag

A pénzeddel és/vagy az időddel fizetsz. Nincs a játékban semmilyen bónusz, mindenért megfizetsz, megfizettél.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200080) 3 válasza peterson79 (#200063) üzenetére


3
senior tag

Korrekt változtatásért senki nem sírna.
Senki nem sírt volna, ha a kötvények bevezetése helyett a jövedelmezőségi szorzókon emeltek volna.
Senki nem sírt volna, ha a személyes tartalékok bevezetése helyett a jövedelmezőségi szorzókon emeltek volna.
Senki nem sírt volna, ha a rewards for merit bevezetése helyett a jövedelmezőségi szorzókon emeltek volna.
Senki nem sírt volna, ha a tervrajzok bevezetése helyett a jövedelmezőségi szorzókon emeltek volna.
A játékosok pénzén a WG ezeket valósította meg. Nem tudom, mennyibe került, de az biztos, hogy olcsóbb lett volna pár konstans értéket átírni egyetlen fájlban plusz csinálni egy-két önfényező videót. Maradt volna pénz érdemi fejlesztésre, hibák javítására, de elkölthették volna arra is, hogy kutassák, hogyan vegyenek el minél több pénzt a játékosoktól anélkül, hogy azok kibaszásnak élnék meg.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200081) 3 válasza kchryss (#200072) üzenetére


3
senior tag

Azt írja, "incredible rewards". 99%, hogy hazudik. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200082) 3 válasza wwenigma (#200078) üzenetére


3
senior tag

Hányszor? Nekem egyszer sem, és mástól sem hallottam hasonlót.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200083) Pug válasza 3 (#200082) üzenetére


Pug
veterán

Nekem is mindig csak csata vegeztevel dobott...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#200084) kchryss válasza 3 (#200079) üzenetére


kchryss
addikt

Rohadtul nem szoktam nézegetni mit dobált a merit. Kreditem mindig sok van, tankokat amik érdekelnek pillanatok alatt kihúzom, legénységem minden nemzethez van egy csomó, sőt már annyi van, hogy tele van a barakk toborzásra váró spéci legénységgel akiket már nem tudok hova rakni. Kötvény szerzése sosem érdekelt, de így is összegyűlt több mint 30 ezer amit nemrég vertem el lila felszerelésekre. Free xp-m most is 300 ezer van, egyetlen egyszer váltottam aranyért free xp-t még évekkel ezelőtt, de akkor sem sokat.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én akkor játszom a játékkal ha épp kedvem van hozzá. Ez még mindig egy játék, az a lényeg hogy szórakoztasson. Ha eleve játszol mert játszani van kedved és közben kapsz jutalmakat az nálam kimeríti a bónusz fogalmát.
Ha egyáltalán nem lenne merit, személyes tartalékok, kötvények és tervrajzok akkor is simán lehetne játszani és közben haladni mint ahogyan régebben ezt meg is tettük itt sokan.

(#200085) Balcsix


Balcsix
senior tag

Egy elég érdekes kérdésem lenne, vagyis inkább észrevételem.

Egy ideje játszom az IS-3 -mal és eléggé tetszik, annak ellenére hogy nem vagyok valami eredményes vele.
Na most az az érdekes, hogy több sokak által gyengének vélt tankkal viszont volt, hogy az első 10 meccsem alatt meglett az ász (pl.: T1 Heavy, Pz. 38 (t) n.A., és még sok más), illetve körülbelül háromszor több WN8-cal tudom zárni a meccseket mint az IS-el, ott örülök, hogy túlélem a meccset, míg a "rosszabb" tankokkal akár fordítani is tudok az álláson ha úgy hozza a helyzet...

Illetve még annyi, hogy hiába van meg a BL-9, annak ellenére 10-ből 5-6 lövés pattan/nem üt át, illetve ha sikerül is átütni, akkor is csak max. 300-400 damaget sikerül okozni AP-vel azonos heavykre.
Lehet ez miatt van, hogy nem jön össze vele a játék.

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az IS-3 túl van dicsérve (oké, régen tényleg elég OP volt), de pl. egy T1 Heavy is jobb a saját tierjében, mint az IS-3...

Erre tudnátok tanácsot írni, hogy mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#200086) 3 válasza kchryss (#200084) üzenetére


3
senior tag

Hidd el, én is mélységesen sajnálom, hogy a játékosállomány nem a top 5-10% színvonalán játszik.

A csatában nyújtott teljesítményért kapott XP és kredit is bónusz?

#200080

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200087) 3 válasza Balcsix (#200085) üzenetére


3
senior tag

Első hiba: ezer leütés lényegi információk nélkül.

Én így kérek pontosítást, mivel nem vagyok kedves ember. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200088) Balcsix válasza 3 (#200087) üzenetére


Balcsix
senior tag

Valszeg bennem van a hiba, lehet csak nem áll kézre az IS-3. Jobb körökben is csak 2000-2500 sebzést tudok kiosztani maximum, de az átlag 1500-2000, vagy alatta. Míg egy kisebb szintű tankkal simán hozom rosszabb körökben is a saját tank életerejének dupláját minimum, de az egyszeresét szinte mindig mostanában (én ez alapján ítélem meg hogy mennyire áll kézre egy tank).

Tény, hogy nagyon kezdő játékos vagyok, de milyen lényegi információt szeretnél tudni?
Csak tanácsokat/tippeket szerettem volna kérni, amitől esetleg fejlődhetek, jobb lehetek IS-3 -mal.

[ Szerkesztve ]

(#200089) 3 válasza Balcsix (#200088) üzenetére


3
senior tag

Szerintem ha magadtól nem jössz rá a hibáidra, nézd meg, mások hogyan csinálják másképp, hatékonyabban (YouTube, Twitch, WoTReplays stb.).

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200090) Stigma.HC válasza kchryss (#200072) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Végül t34-85m, strvm42-57 vagy 7 nap prém, előtte pedig női parancsnok.
Elsőnél pedig az ad astra skint is be lehet húzni.
Plusz grindelős küldik, 10-20-30 csaták naponta a top10-ben a további tokenekért duplán (Tier 2-8 és 9-10)

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200091) Jadro válasza Stigma.HC (#200090) üzenetére


Jadro
veterán

Vagy HT No VI.. Lehet ott oldalra is görgetni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#200092) Stigma.HC válasza Jadro (#200091) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És tényleg. Telefonon már látom én is.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#200093) Jadro válasza Stigma.HC (#200092) üzenetére


Jadro
veterán

Mondjuk jobb is, hogy pont az nem látszik elsőre. 😀

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#200094) ollie válasza 3 (#200080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A credithozam növelésre van a legkisebb szükség a játékban.

***

(#200095) 3 válasza ollie (#200094) üzenetére


3
senior tag

Minden hozam növelésére szükség volt. Ezért vezették be a felsoroltakat. Színes mázba csomagolták a szorzónövelést, mert sok embernek a színes, csillogó dolgok jobban eladhatóak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#200096) ollie válasza Balcsix (#200085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T1 heavy pont, hogy nem gyenge, a másodikat nem gyenge, a pz nem tudom hogy muzsikál most, 8 éve játszottam vele utoljára. Egyébként általában a jobb tankokkal nehezen ászt csinálni, mert mivel épp azért mert jobb, a játékosok többsége jobb eredményt ér el vele, ami magasabbra tolja az ász határt.

Ahhoz, hogy az IS3-mal sebezzél, olyan helyre kell lőnöd, ahol gyenge az ellenfél páncélja. Tanuld meg, hogy a tankoknak hol vannak a gyenge pontjaik, illetve kapcsold be, hogy a célkereszt mutassa neked színnel, ha még nincs bekapcsolva.

***

(#200097) nomic


nomic
aktív tag

A WG átgondolta ezelet a Tankrewards küldetéseket? Játsszak amíg nem kapok agyvérzést vagy mi?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#200098) e-newsee válasza Stigma.HC (#200090) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont most néztem én is a küldiket. Látom, ez a tankrewards is elmegy a grindelj minél többet dolog felé. :(((
Pedig ez pont lehetőséget adna arra, hogy változatos küldetéseket kelljen csinálni. Akár hasonló is lehetne, mint a maratonoknál, hogy lenne a grindelős opció, meg a tudás alapú küldetés, és akinek nincs ideje játszani, de van némi tudása, az próbálkozhat azzal is. De neeem, ezeknek az a lényeg, hogy seggelj a gép előtt. Persze, így aki gyengébb, az is el tudja érni a fődíjat. Viszont akinek napi 8-10 csata fér csak bele, az sem minden nap, az meg így járt. Nehogy véletlenül tudásból is ki lehessen húzni.

Vegyük az én esetemet. Van 24 napom megcsinálni. Ha T9-10-zel csinálom, és mondjuk minden nap 10 csatából sikerül is abszolválni az első küldetést, akkor az 120 pont naponta. Tehát így minimum 22 nap kell játszanom minimum 10db top10-es csatát, hogy elérjem a 2600 pontot. Ha T8-cal megyek, akkor pedig mind a 24 nap teljesíteni kell. Ez még nem is lehetetlen, de az tuti, hogy nem leszek minden nap minden csatában a top 10-ben, szóval reálisan legyen mondjuk 13 csata naponta. Az már napi másfél, két óra játék, csatahossztól függően, és akkor még csak épphogy megvan a minimum pont, ami kell. Az viszont szinte biztos, hogy ma és holnap kapásból nem érek rá, tehát az eddigi tapasztalataim alapján, reálisan nézve, máris eldőlt, hogy gyakorlatilag nincs esélyem elérni a maximális nyereményt, pedig még csak az első nap van. Arra nagyon ritkán van esély, hogy egy nap 20-30 csatákat lenyomjak, hogy több pontot kapjak. De igazán az az egy-két alkalommal behúzható +10 pont sem ment meg. Arról nem beszélve, hogy lesz közben egy Frontline, amit szintén jó lenne csinálni (igazából sokkal jobb is, mint a tankrewards), és a Frontline csatákért nem szerezhetsz tokent. De ha szerezhetnél is, akkor is csak 10-et kapnál 10 csatáért (ideális esetben), ami Frontline csatákból rohadt sok idő, mert ugye azok nem 6-7 percesek.
Szóval, ha minden nap indítok egy leszarom csatát a FL mellett, akkor is kiesik 140 pont (7*20), amit más napokon kell(ene) pótolni.
Ezt így végiggondolva, nem is érdemes próbálkoznom vele, úgysem megyek semmire. Pedig jó lenne bármelyik 6-os tank (85M már megvan, de azt nem adom), ha másnak nem, hát becserélősnek.
Tudom, most jön az, hogy azok a nyeremények úgysem érnek sokat, és ez igaz is, de csak rám, és azokra, akik már régóta gyűrik a játékot, és sok tankjuk van. Akik még alacsonyabb szinten vannak, és nem tudnak naponta órákat a gép előtt ülni, azoknak ez nem egy egyszerű event a lehetséges nyereményhez képest. Sőt, sokaknak kvázi esélytelen. Pár éve a 85M maraton sokkal egyszerűbb volt ugyanazért a rewardért.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#200099) Jadro válasza e-newsee (#200098) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, ez most trükkösebb. 10,20,30 köröket kell menni tier8-ig és fölötte is. Egyébként csak az alap 100 token jár egy kör után, ami nem elég a végéhez. Az előző küldetésnél volt olyan, hogy mentem egyetlenegy kört amx12t-vel sé olyan jól összejött, hogy 190 tokent kaptam. Ott ki is léptem aznapra. :DDD Na ilyen most nincs...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#200100) notika77 válasza e-newsee (#200098) üzenetére


notika77
senior tag

Azt nem is írtad, hogy a tankok 5-ös szintű jutalmak 3000 pontért. Ehhez napi legalább 20db csata kell. Persze, ha csak néhanap (összesen 11 nap :)), de akkor sokat is tud játszani az ember, akkor elég lehet 11x napi 30db top 10 csata tier 9-10-ben.
Ezt most nem fogom megcsinálni a kis account-on.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.