Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198301) po1son válasza HellGreg (#198297) üzenetére


po1son
addikt

Pedig ma hajnalban meg olyan vicces kedvedben voltál, hova tűnt a humorerzeked?! ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#198302) Gyuri27 válasza Pug (#198300) üzenetére


Gyuri27
félisten

T3-as fos 15k alapon idén majd duplázzák a azt is. A tróger meg fél egy milla lesz real moneyba. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#198303) kchryss


kchryss
addikt

Tegnapi ajánlatokhoz pár statisztika:
EU szerveren 23 400 Chrysler volt és nagyjából 4 500 000 kredit volt a minimum licit amitől nyertél.
RU szerveren 40 000 Chrysler volt és 9m felett volt a minimum licit amivel nyerni lehetett!

Szóval (#198101) frame>24 fórumtárs kérdezte múltkor, hogy tényleg ennyivel nagyobb-e a játékosállomány. Hát a fekete piac azt mutatja, hogy bizony sokkal nagyobb a játékosállomány és a vásárlóerő is ott. Azért az elég durva különbség hogy majdnem kétszer annyi Chrysler volt ott készleten és több mint kétszer annyi volt a minimum ár amivel el lehetett vinni. 9m felett volt a 40 000. licit, egészen beteg adat. A licites tankokat sokkal többért lehet csak megszerezni ott mint nálunk.

leFH18B2 arty-ból EU szerveren 3000-et adtak, RU-n 10 000-et. EU szerveren 5mp, RU szerveren 25mp alatt fogyott el.

A SU76i-hez meg még annyit, hogy akinek véletlenül pont a garázsban volt a kínai verzió (sokan mondjuk nem lehettek ilyenek) azoknak vajon azt mutatta a játék, hogy már rendelkeznek ezzel a tankkal és nem vehették meg? Én a helyükben írnék a supportnak, hogy az elírás miatt nem tudtak vásárolni, ezért azonnal cseréljék le a kínai verziót a SU76i-re. ;]

A WG fóruma egyébként behalt a túlterheltség miatt. Valakinek nagyon csuklik jelenleg az anyukája és egy programozó Minszkben nagyon verejtékezik jelenleg. :D

[ Szerkesztve ]

(#198304) kchryss válasza kchryss (#198303) üzenetére


kchryss
addikt

Hivatalos válasz az ügyben:

A WG alkalmazott profilképe nagyon találó a jelenlegi helyzetre. :DDD

(#198305) HellGreg válasza po1son (#198301) üzenetére


HellGreg
őstag

Ha visszább olvasol, van ott pár kínos vigyorjel is azért :DDD

(#198306) jano_77


jano_77
nagyúr

SKILL: Intenzív csata elindult

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198307) lacibacsi válasza kchryss (#198272) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem tudom, hogy trollság-e, vagy véletlen, de a képen és a feliraton ez a kifejleszthető szutyok volt és nem a szovjet kis dög. Várom én is, hogy mi lesz ebből, de ez így szimplán átverés...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198308) lacibacsi válasza HellGreg (#198284) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amúgy mintha egy pillanatra felvillant volna ez a felirat, de amikor jobban megnéztem már nem az volt. De ha már a nép megvette 15k goldért a kifejleszthetőt, akkor lehet nem fogják visszavonni... (Jó ez a parasztnak így is alapon)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198309) HellGreg válasza lacibacsi (#198308) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát nagyon remélem hogy korrigálják, mert évek óta várom ezt a tankot, talán a legritkább prém a játékban.

(#198310) lacibacsi válasza zodo (#198293) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azért vonták gyorsan vissza, mert akkor éppen egy eszméletlen OP tank lett belőle. Ha most visszatennék kb. olyan lenne, mint a Type-59: A neve szépen fénylik, legendák fűződnek hozzá, de a mai metában nem sokat ér.

(Amúgy bocs a flood-ért, de telefonról nem tudok valamiért rámenni a szerkesztés gombra)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198311) kchryss válasza lacibacsi (#198307) üzenetére


kchryss
addikt

Tévedés a képen az igazi SU76i volt végig és most is az van. "Csak" a felirat-ot cseszték el és a tank id-ját. ;]

Most nézem vissza a streamereket amikor leesett nekik mit vettek és sírok a nevetéstől. :D

DezGamez: [31:20]-nál vásárolja meg és [33:52]-nél kezdi el keresni és találja meg a kínait amit úgy sikerült neki megvennie 15 ezer aranyért , hogy ki sem volt fejlesztve neki az a tank. :D

Egyébként olvastam egy esetről wg fórumon akinek megvolt ez a kínai és ezért nem tudta megvenni az orosz verziót.
WG alkalmazott azt írta nemsokára jön egy hivatalos közlemény az esettel kapcsolatban.

Most pedig megnézem a többi streamer reakcióját, hadd fájjon a hasam a nevetéstől. :DDD

Vásárlás pillanatában meg pont fordítva volt, ott a felirat volt jó és a kép rossz.



[ Szerkesztve ]

(#198312) lacibacsi válasza kchryss (#198311) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jogos! :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198313) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Lesz korrigálás...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198314) kchryss válasza kchryss (#198311) üzenetére


kchryss
addikt

"What the fuck did i just buy?!"

"This vehicle is worth 67 000 credits when i sell it but i payed 15 000 gold for it because i can."

Komolyan lementem ezeket az adásrészleteket, zseniálisak. :D

(#198313) lacibacsi
Azt hogy korrigálják ha valaki azért nem vette meg, mert ott volt a garázsában a kínai ezért nem tudta vagy azért mint te mert azt hitte a kínait árulják. Ezt nem tudják sehogy korrigálni.
Akik megvették azoknak nyilván kicserélik, de a többieknek nem lesz semmilyen korrekció.

[ Szerkesztve ]

(#198315) ollie válasza lacibacsi (#198310) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az, hogy a mai metában nem sokat ér? Folyamatosan tier 3-ban játszol, hogy ezt így kijelented? Amúgy milyen meta van ott? Egy OP tank már nem OP a meta változás miatt? Ez teljesen új nekem.

***

(#198316) dualface válasza kchryss (#198314) üzenetére


dualface
tag

Kivéve, ha még egyszer beteszik ugyanezekkel a kondíciókkal, ezúttal helyesen.
Persze akkor is lesz olyan aki ma ráért, holnap meg nem fog, de hát mindenkinek nem lehet jó.
Jó nagy FAIL volt ez.

(#198317) jano_77 válasza lacibacsi (#198313) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kíváncsi leszek erre a korrigálásra, hogyan oldják meg! Mert ugye mondhatja azt X és Y, hogy Ő csak azért nem nyomott rá a vétel gombra, mert Neki a kínai TD nem kellett 15K goldért, de az orosz SU-76i viszont kellett volna, akkor ezt hogy oldják fel?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198318) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy a Waffentrager E100-at (vagy hogy hívják...) felejtsétek el. Nincs benne a kliensben (legalábbis az EU-sban semmiképpen), így nem is lehetséges, hogy árulják.

***

(#198319) nanus válasza jano_77 (#198317) üzenetére


nanus
senior tag

Aki ad érte annyit az megkapja :D

(#198314) kchryss : :C :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#198320) kchryss válasza ollie (#198318) üzenetére


kchryss
addikt

Hol nincs benne? Az összehasonlításnál például a Team Clach tankok sincsenek bent mégis a játékban vannak.
A fájljai benne vannak már a játékban, simán berakhatják és szerintem be is fogják egyik ajánlatnak.

(#198321) jano_77 válasza ollie (#198318) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valaki épp a minap tett be egy képet, amin az egyik modul ahhoz is jó volt. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198322) lacibacsi válasza ollie (#198315) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezt nálam sokkal okosabbak elemezték már korábban, én csak plagizáltam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198323) Atti777 válasza ollie (#198318) üzenetére


Atti777
senior tag

Ezt honann veszed?
Mert benne van, egy 7zip-pel meg tudod nézni:

Путин, иди нахуй!

(#198324) kchryss válasza ollie (#198315) üzenetére


kchryss
addikt

Teljesen új neked, hogy egy régen op tank az egyre jobb újabb tankok miatt egyre kevésbé lesz jó? Ha igen akkor nem tudom melyik játékkal játszottál az elmúlt években, de biztos nem a wot-tal.
Type59 ismerős?

(#198325) ollie válasza kchryss (#198320) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A csak különleges módokban használható tankok nem kerülnek oda.

***

(#198326) ollie válasza kchryss (#198324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez tier 3, ott nem jöttek azóta tömegével powercreep tankok.

A Type 59 meg elsősorban azért nem OP már, mert többször nerfelték.

[ Szerkesztve ]

***

(#198327) jano_77 válasza Atti777 (#198323) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez 2011-01-01 dátumú, nem fogja meggyőzni szerintem! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198328) kchryss válasza ollie (#198326) üzenetére


kchryss
addikt

A tier3-as tankok is egyre erősebbek. A pz2j-t is egyre többen lövik be.
A type59-et meg mikor nerfelték? Én nem emlékszem nerfre, de lehet volt csak már elfelejtettem.

De azért az ne mond, hogy nem létező jelenség az, hogy a régen erős tankok a powercreep miatt gyengék lettek.

(#198329) Atti777 válasza jano_77 (#198327) üzenetére


Atti777
senior tag

Kb 15 perc csináltam a képet a saját kliensemről, nem tudom miért ilyen a dátum, de ha akarja bárki megnézheti a sajátját

Путин, иди нахуй!

(#198330) dokee78


dokee78
félisten

Barrakban mi az a 3 legénységi tag május 5-dikei dátummal?

(#198331) jano_77 válasza dokee78 (#198330) üzenetére


jano_77
nagyúr

Újhold évi eventből a FA, VÍZ, LEVEGŐ, FÖLD elemekért kaptál ilyet elvileg

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198332) xFreex válasza dokee78 (#198330) üzenetére


xFreex
aktív tag

Holdújév event jutalmai az álca mellé. Fix képességüek. Kapitány, töltő, sofőr és lövegkezelő volt a beszerezhető. A dátum pedig, hogy meddig sorozhatod be őket

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#198333) vJokka


vJokka
aktív tag

200IQ Skill [link] :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#198334) nanus válasza Atti777 (#198329) üzenetére


nanus
senior tag

(#198335) kchryss


kchryss
addikt

Circon, Mailand és Daki 3-asban nyomják a 7v7-et Mailand csapatában.

Circon ma kezdte a 7v7 grindelést. 6 óra alatt felment 8-as szintre.

[ Szerkesztve ]

(#198336) ollie válasza kchryss (#198328) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy nerfelték a Type-ot, hogy egyik napról a másikra el is tűntek a játékból. Évekkel később buffoltak rajtuk egy kicsit, de még így is messze vannak attól, amilyenek voltak.

***

(#198337) HellGreg


HellGreg
őstag

Na most korrigálták, megjött a SU-76i :DD

(#198338) kchryss válasza HellGreg (#198337) üzenetére


kchryss
addikt

Próbáld ki! Kíváncsi vagyok rá mennyire jó tank a jelenleg.

(#198339) kchryss válasza ollie (#198326) üzenetére


kchryss
addikt

Majd gyakorlatban kiderül mennyire maradt op tank. Azért érdekességképpen pár dolog:
Wot wiki-n azt írják egyik legfőbb erényének, hogy elképesztően erős frontális páncélja van. A legtöbb tier 3-as tank képtelen átütni.
Na ehhez képest ha tanks.gg-re felmész és megnézed a páncélmodellt az újabban bekerült 3-as tankok prém lőszerével akkor mindegyik viszi mint kés a vajat. A tier 3-as TD-k pedig alap lőszerrel is 100%-ban beverik, kivéve a valentine at aminek troll ágyúja van, de az meg heat-tel viszi 100%-ban és még ráadásként 1 lövésezi is. És ezek 3-as tankok, de ez 4-esek ellen is mehet.

Annak idején amikor ez a kapható volt, még a 3-as tankok nagyrészt pötyögtető light-ok voltak és gyakran mentek 5-ösök ellen. Azóta rengeteget változott a játék.
Manapság ha jól tudom az összes 3-as tank limites lett, csak 4-esek ellen mehetnek max. Vagyis olyan mint ha ennek nem is lenne pref mm-je, mert minden 3-asnak az van.

[ Szerkesztve ]

(#198340) kchryss válasza kchryss (#198339) üzenetére


kchryss
addikt

Még valami itt az összehasonlítás a fejlesztési fában lévő ruszki 3-as td-vel: su76i vs su76m
A páncélt leszámítva szinte mindenben jobb a su76m és azzal a penentrációval ami annak van ugyanúgy simán belövi a su76i-t mint az őt fordítva. És mint írtam ma már az mm besorolásuk is azonos, mert minden 3-as tank limites.
A 0.42-es pontossággal az egész játék legpontatlanabb 3-as td-je a troll ágyús valentine at-t leszámítva.

Egy szó mint száz, én egyáltalán nem érzem ezt a tankot olyan veszedelmesnek. A géppuskás tankokat mint a pz1c szemből pattintja, kb ennyi előnye van meg az ágyújának aránylag jó az alfa/dpm kombója, de ezt nehéz kihasználni a pontatlanság és a szűk ágyúkitéríthetőség miatt.

(#198341) HellGreg válasza kchryss (#198339) üzenetére


HellGreg
őstag

Egy darabig eltart majd a képalkotás erről a tankról, 15:0 meg 0:15 2 perces csaták váltakoznak, ezen a szinten nehéz :) eddig szemből csak egy marder tudott kilőni, meg hátulról egy arty, amúgy pattint rendesen. 100 csata múlva írok véleményt :)

(#198342) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Prokhorovka, 1-2es oszlop, fél csapat halott volt es atjottek a hegyen. Ez hatul snipe-olt 8as Progettoval...

Nyilvan en vesztettem el a meccset es nem a passziv retardja mellette egy IS7-tel meg az 53TP-vel....ilyenekkel van tele a random bakker.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198343) e-newsee


e-newsee
addikt

Elvileg Cérna AX licitálós, 5k goldról indul.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198344) kchryss válasza e-newsee (#198343) üzenetére


kchryss
addikt

Kár, reméltem, hogy ez kreditért lesz, tavaly ha jól rémlik azért volt. Jól jött volna ruszki szerverre, mert az angol heavy ágat húzom és szeretem is ezt a tankot.

(#198345) Macka


Macka
veterán

Elmennek picsába, egymás után a 3.goldos ajánlat. :W

(#198346) Gyuri27 válasza e-newsee (#198343) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL Ezek meg vannak baccva.
Tavaly jó áron volt kreditért.
Úgy látom az ide bm egy lehúzós szar.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198347) po1son válasza Gyuri27 (#198346) üzenetére


po1son
addikt

Fogyjon az aranykeszlet mindenkinél karácsony utan, tudom nem szabad leírni meg 3 nap után a black marketet, de én ~1-2 perces idolimiten hirdetnem a tanokat, kreditert vagy aranyért arányosan (pl 5000 gold vagy 8 millió kredit), úgy egyenlő esélyek lennének. Ez a nincsen gondolkodási időd, mert 5 sec alatt elfogy a készlet sok esetben, nem egy játékos barát dolog...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#198348) Gyuri27 válasza po1son (#198347) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint irtam a tavalyi jó volt. Korrekt.
Az idei már csak szopatás és lehúzás.
Ha valami jó és jó a játékosnak arra a wg ugrik. És akkor pörög a szopó roller.
Pl karácsonyi albumok.
Idén kb 2x annyi disz lesz min induláskor. Ami adott esetben nem lenne gond. Csak ugye ott a cumi, hogy a másfélszer annyi diszért pont ugyanazt kapod mint előtte.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198349) emre válasza kchryss (#198328) üzenetére


emre
veterán

Jó régen. :)

Mikor kijött a tartotta a lépést T54-esekkel, és lehetett velük együtt menni. Mondjuk akkor még tier 9 volt a csúcs, és ha jól emlékszek összesen 5db tier 10-es gép volt. (IS7, 50b,T30, E100, Maus). De mielőtt berakták volna a többi tier 10-es gépet egy csomó 8-9-es gépet átfaragtak úgy a 7.2-7.3 patch környékén. Emlékszik még valaki a kis tornyos IS3-ra? Meg ekkor volt egy bazi nagy credit nerf is.

Ezt meg csak úgy....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#198350) jr1994 válasza e-newsee (#198343) üzenetére


jr1994
addikt

Kíváncsi vagyok hogy mennyi lesz a vége. Gondolkoztam hogy ráteszek 6k goldot, de azt is sajnálnám érte, van elég 8-as prém tankom. Viszont a sima Cérnát lehet visszaveszem egyszer.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.