Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198701) e-newsee


e-newsee
addikt

Még ma délután, és holnap reggel lesz ajánlat, ugye? Úgy jön ki a 14.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198702) MZsoltee válasza ollie (#198699) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hát ez lett volna a kérdés, mert akkor, ha nem lett volna, vettem volna goldot. És úgy vettem volna meg a shopban 7200ert. Az gondolom mindig annyi.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#198703) ollie válasza Stigma.HC (#198700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ráadásul artyra a legértelmetlenebb a skin, mert még maga a játékos sem látja játék közben, hiszen arty nézetben lövöldözik.

[ Szerkesztve ]

***

(#198704) Stigma.HC válasza ollie (#198703) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kíváncsi lennék Ivánék mi alapján döntöttek ezek mellett.

Olyan lesz ez is mint a karácsonyi album. Évről évre több dísz és kevesebb bónusz vagy korlátozottabb. Itt kevesebb tank de agyament árakkal.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198705) Gyuri27 válasza Stigma.HC (#198704) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt a játékosok maguknak köszönhetik. Nem kell minden szart bekanalazni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198706) wwenigma válasza ollie (#198703) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bokorban hatul kempelő sniper AMX 50B latja? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198707) h1mpi válasza Gyuri27 (#198705) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem megvan tettem rá egy kis aranyat, úgyse tudom mire költeni. Szerintem 500-as licit határ lesz...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#198708) Raidon


Raidon
őstag

Megjött a Skill parancsnok szinkronhang nélkül... nem úgy volt hogy lesz hangja is? Igazából semmit nem pofázik...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#198709) HellGreg


HellGreg
őstag

Mi lesz a következő ajanlat? 10db 200% legénységi xp tartalék? :(((

[ Szerkesztve ]

(#198710) e-newsee válasza HellGreg (#198709) üzenetére


e-newsee
addikt

Tavaly is volt 3D skin, de akkor legalább 4 tankra, és akár mind a 4-et megvehetted. És nem artyra! Illetve volt asszem 1 éves prémium előfizu is. Arra még idén is van esély.
De az tény, hogy az idei felhozatal... hát hogy is fogalmazzak... hagy némi kívánnivalót maga után. Megismételtek pár ajánlatot, meg néhány tömegcuccot hozzácsaptak, oszt annyi. Nem tudom, mi lesz még a hátralévő 2 ajánlatban, de nem számítok semmi extrára. :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198711) nanus


nanus
senior tag

Mi lenne ha a képernyő mentés helyett az ajánlattételre nyomnák :D és legfeljebb utána írok a supportnak mellékelve a képet ,lenni Magyarországon élő kínai nem érteni magyar nyelv adni skin 1 gold :DD

(#198712) HellGreg válasza e-newsee (#198710) üzenetére


HellGreg
őstag

Vagy pont azért voltak gyengék eddig hogy egy igazán nagyot dobjanak ma :)
Én nem bánom ha negmarad az aranyam, majd elköltöm az adventi kalendáriumban az idén.

(#198713) h1mpi válasza HellGreg (#198712) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem szuperszenzáció nem lesz idén ha a Type59 G-t nem ide soroljuk...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#198714) BloodRay válasza ChristianID (#198687) üzenetére


BloodRay
veterán

Tier 1 és 5 közöttieket amiket kivesznek majd meg lehet venni ezüstért a shopban, mint "gyűjteményi tankokat". A magasabb tier-ű kivett tankokat csak speciális körülmények között (gondolom Black Market pl...) lehet majd beszerezni.
T62A-t én mindenképp megveszem mielőtt kiveszik pl, de a francia 9-es, 10-es meden is gondolkozom.
Ja és egyik kivett tank sem lesz prémium.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#198715) e-newsee válasza BloodRay (#198714) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem csak olyan speciális státuszt kapnak, hogy alapból elit státuszú lesz a tank, és az idegen legénység nem kap büntit. De nem hiszem, hogy lesz bármi szorzó rájuk.
Amúgy ezt mivel indokolják, hogy kiveszik őket a tech treeből? És akkor hogy jutsz el mondjuk egy 4-es tanktól a 6-os tankig, ha az 5-ös kikerül? Vagy pl a franciáknál akkor 8-asnál véget ér a közepes ág? :F
Valaki össze tudná foglalni, vagy adni egy linket, ahol erről írnak? :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198716) wwenigma válasza e-newsee (#198715) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyszerűbb legyen a tech tree.

Obj. 261 skinre dobtam 1000 goldot, ebbe lesz Skill a parancsnok majd. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198717) jr1994 válasza wwenigma (#198716) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk az igaz hogy a német meg az orosz fa elég ocsmány így hogy két-két külön oszlopot foglalnak el a magasabb szintek.

De ilyen indoklással tankokat kivenni :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#198718) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Látom, nagyon megy az elmélkedés a 92 darab törlendő tankról... (A FB csoportokban még inkább)
Viszont azt vegyétek figyelembe, hogy mindez még csak sandbox! Én vagyok olyan WOT-Guru, mint mondjuk kchryss, de még én is tudnék legalább három olyan dolgot mondani, ami a sandbox-os teszt után már a supertest-ig sem jutott el. Szóval, nem kell még gőzerővel dolgozni az eddig meg nem szerzett tankok gyorsított kifejlesztésén. Ha lesz is ebből valami, akkor az még hónapok kérdése. Ha lesz...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198719) BloodRay válasza e-newsee (#198715) üzenetére


BloodRay
veterán

Elit státuszúak lesznek, igen.
Elvileg a tech tree egyszerűsítés miatt vesznek ki járműveket (meg gyanítom, hogy legyen hely az újaknak... pl a francia tier 9-10 medek helyett jönnek majd egyből az újak).
Ha kivesznek egy 5-öst, akkor a hatos kapásból ki lesz fejlesztve azt mondták, tehát buknin nem fog senki semmit, max ha a kinézett járművet szerette volna amit kivesznek és nem jut el addig, akkor azt.
Itt a Link ahol Dez részletesen elmagyaráz mindent.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#198720) Papooo válasza lacibacsi (#198718) üzenetére


Papooo
senior tag

Akinek a garázsában van a kivételre kerülő tank, azzal vajon mi lesz?

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#198721) Thrawn válasza Papooo (#198720) üzenetére


Thrawn
félisten

Megmarad.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198722) 3 válasza Lunky88 (#198697) üzenetére


3
senior tag

Mintha este az utcán sétálva leszólítana egy sötét alak, hogy most pakolt ki egy óvodát, és jó áron nagy mennyiségben tud adni két centisre kopott zsírkrétát és kissé rágott szélű műanyag poharakat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#198723) BloodRay válasza 3 (#198722) üzenetére


BloodRay
veterán

World of Tanks userek pedig: Take my money! :DDD
500 darabja?? Ezret adok! :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#198724) Lunky88 válasza 3 (#198722) üzenetére


Lunky88
tag

Köszi, ezen a kommenten most hangosan felröhögtem annyira találó. :C :C

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#198725) 3 válasza BloodRay (#198723) üzenetére


3
senior tag

Ejj, fater, tegyél még rá egy ezrest! Ott szemben egy pedofil-gyanús forma simogatja az iskola kilincsét.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#198726) peterson79 válasza e-newsee (#198715) üzenetére


peterson79
őstag

Reggel láttam, hogy Dezgamez rakott fel egy elemző videót(24 perc), de gyanítom, hogy majd jön a többi is, talán Scheff is rak fel egyet az E-sportra, de igazából amíg elméleti síkon van, addig nem kellene nagyon rángatni az istrángot...
Dez a játék hivatalos oldaláról nézte a videót és az alá beszélt, megállította stb., biztos megtalálod.

Amúgy a kérdésedre is válaszolva, amit kivesznek és amiatt foghíjas lesz a tree, akkor az utána következő tankot megkapod kifejlesztve, csak meg kell venni, valamint raknak be 3 új tankot...mármint ez az elmélet...

[ Szerkesztve ]

(#198727) #38742016


#38742016
törölt tag

Na részemről tegnap jött el sokezer csata és végigidegeskedett 15 perc után, hogy egy életre elég volt ebből a játékból.
Ez már rég nem a szórakozásról szólt, csak arról, hogy próbáljak jobb lenni, miközben a WG visszahúz, bármi áron.
Folyamatos +2 tier, folyamatos -25%-os RNG, sorozatosan pattogok olyan tankokról, amiknek semmi páncélja, retardált agyhalottak, akik miatt szinte lehetetlen 10-es FV TD-vel vagy bármi más Black Market-es tankkal játszani, mert kitolnak szimplán szórakozásból, persze a support telibe szarja, küldhetek 50 reportot is, a p2w 300wn8-as botot az E75 TS-ben védeni kell, mert fizető játékos. Elég volt.
Felraktam egy aimbotot, mentem pár toxic csatát, csak hogy farmoljak néhány reportot, azonnal csökkent is 40-et a WN8-am, de nem érdekel. Remélhetőleg kiraknak örökre, mert lennék olyan hülye, hogy pár hónap múlva újrakezdjem.
Köszi azoknak, akik régebben próbáltak segíteni, mostanra sikerült kb átlag szintre, 1300-1400 wn8-ra eljutni, de ez a játék nem nekem való, kikészíti az embert idegileg.

(#198728) MZsoltee válasza #38742016 (#198727) üzenetére


MZsoltee
veterán

Meg kell találni azt a szintet, amit élvezni tudsz. Nekem ez az 5-8. 10-es csatát elvétve játszom. Illetve a csapat és osztag/stronghold az ami nekem élvezetes.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#198729) inferno88 válasza #38742016 (#198727) üzenetére


inferno88
őstag

Ilyenkor kell derpelni. T49 és mehet a móka. Próbáld leszarni, ha valami nem jön össze.

Semper fi!

(#198730) Dobi 562 válasza #38742016 (#198727) üzenetére


Dobi 562
addikt

Remelem en is, hogy ki leszel tiltva orokre az aimbotoddal egyutt!

(#198731) #38742016 válasza inferno88 (#198729) üzenetére


#38742016
törölt tag

Próbáltam én már mindent, pár hét szünetet tartani, Pz I C-vel trollkodni, artyzni kizárólag gold ammoval, nem segítenek. :( Ráfüggtem arra, hogy jobb legyek minden áron, de a játék ezt nem hagyja, így el kell engednem.

(#198730) Dobi 562:

Direkt ezért szedtem le, de ~20 csata alatt semmit se kaptam érte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198732) Dobi 562 válasza #38742016 (#198731) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szanalmas... En csak szimplan talalok mas elfoglaltsagot mikor raunok a WoT-ra, nem kezdek el csalni, hogy kitiltassam magam.

Nem vagyunk egyformak.

(#198733) po1son válasza e-newsee (#198701) üzenetére


po1son
addikt

Igen, meg kettő fekete piac ajánlat lesz, holnap reggel lesz az utolsó. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#198734) Pug válasza #38742016 (#198727) üzenetére


Pug
veterán

Szóval mivel neked szarul megy a játék, ezért másokét is elcseszed, neked nem ez a játék nem való, hanem a civilizált társadalomban történő létezés. Remélem repül a ban hammer. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#198735) Thrawn válasza #38742016 (#198727) üzenetére


Thrawn
félisten

Felesleges rágörcsölni, nincs ráhatásod egy meccsen 29 másik emberre, úgyis mindenki úgy játszik ahogy tud, vagy ahogy akar.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198736) Macka válasza Pug (#198734) üzenetére


Macka
veterán

Nem nagyon értem ennek az aim bot-nak a lényegét. Magamból kiindulva, épp a játék élvezeti értékét veszi el részben azzal, hogy helyetted céloz.
Szerintem egy jó játékosnak egyáltalán nem segítség, mivel az RNG-t úgysem tudja kiküszöbölni ez sem.

(#198737) Pug válasza Macka (#198736) üzenetére


Pug
veterán

Pl erre jó, mozgásban lévő tankomra mozgó tankból az egymást követő 3 találat nyomait láthatod, mind a 3 lövés modult vitt magával:

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#198738) #38742016 válasza Pug (#198734) üzenetére


#38742016
törölt tag

Sehol se írtam, hogy használtam is a botot arra, hogy más játékát elrontsam. ;] Szimplán csak beraktam a mod mappába, ez is elég, hogy érzékelje a WG, mod nevek alapján megy a jelentés.
Na mindegy, nem akartam ezzel vitát indítani, peace.

(#198739) popey37 válasza #38742016 (#198738) üzenetére


popey37
addikt

és te azt hiszed, hogy a wg nézegeti a mappáidat? kicsit el vagy tévedve, sőt nem is kicsit.
szerintem töröld le a wotot és töröltesd az accod, igy mindenki jól jár.
az aimbottal csak magadat baszod át, mást nem, a 2. lövésnél minden normális játékos levágja, hogy csaló modot használsz és otthagynak a fenébe az ellennek.
rosszabbik esetben elküldi valamelyik a supportra a replayt és soha nem wotozol többet.
ha nem megy abba kell hagyni pár napra, hétre. keress másik elfoglatságot, de ne hergeld itt a jónépet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198740) Macka válasza Pug (#198737) üzenetére


Macka
veterán

Ezek mind saját magukat basszák át. :W
Bár nem vagyok programozó, de ha annyira meg akarná szüntetni a WG a csalás lehetőségét, simán meg kellene szüntetnie az egész moddolhatóságot, ami pedig értelmes és hasznos mod, azt beépíteni a játékba.

(#198741) Raidon


Raidon
őstag

1220 Goldot megért :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#198742) Eugene Roe válasza Macka (#198740) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Akkor fizetni kellene a moddereknek valamit, azt a wot pedig nem fog. Bár nem olvastam az eula modokkal kapcsolatos részét.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#198743) nanus válasza #38742016 (#198727) üzenetére


nanus
senior tag

Ne aggódj egy hét azt jöhetsz vissza. Minden elismerésem hogy ezt így itt elmondtad,gondold el hányan vannak rajtad kívül akik csalnak csak nem beismerik hanem a mellüket verik hogy milyen prók.De ez itt tabu téma,NEM CSALÁS CSAK MOD meg különben sem segít,meg te is használhatod stb .............................igen ez volt itt a vélemény ,amíg a wg el nem kezdte leírni mi a csalás szerinte .... tehát ami nem tilos azt lehet....erkölcs meg a béka picsája alatt :D

(#198744) popey37


popey37
addikt

skill megjött de a többi cucc nem, mi van ilyenkor?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198745) e-newsee válasza #38742016 (#198731) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem lehet, hogy azért nem tudsz jobb lenni, mert elérted a határaidat? Csak kérdem.

(#198741) Raidon:
Nem, nem érte meg. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198746) peterson79 válasza popey37 (#198744) üzenetére


peterson79
őstag

Milyen többi cucc? A festést, meg emblémákat már menet közben odaadták. Még más is van?
Amúgy van hangja?

[ Szerkesztve ]

(#198747) e-newsee válasza nanus (#198743) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg úgy gondolod, hogy a csalástól pro lesz valaki? :F
"...vannak rajtad kívül akik csalnak csak nem beismerik hanem a mellüket verik hogy milyen prók."

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198748) Raidon válasza peterson79 (#198746) üzenetére


Raidon
őstag

Van első csatában nem volt semmi másodikban már megeredt a nyelve :DD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#198749) nanus válasza e-newsee (#198747) üzenetére


nanus
senior tag

Nem, csak a látszat lesz az. :D

[ Szerkesztve ]

(#198750) lacibacsi válasza Raidon (#198741) üzenetére


lacibacsi
addikt

561 gold nem nyert. Mondjuk annyira nem is vágytam rá. A Skill-féle álcafestés jobban mutat rajta... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.