Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198951) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#198935) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Remelem olyan lesz mint a multkor az fv td eseteben.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#198952) kchryss


kchryss
addikt

Nagyon alacsonyan van az ász határ:





Ikertesóval lehoztuk, össze is jött a riggelt bajtársak medál a tankrewardshoz.
Magáról a tankról 5 csata alapján:
Rohadt gyors, megy mint egy rakéta, viszont marha lassan fordul, sokszor elakadtam vele házak között, mert nem tudtam megfordulni. Átütése nagyon kicsi és elég vaksi is, ennek ellenére nekem bejön. Sokat viszont nem fogok vele játszani, mert kinőttem az alacsony szintű csatákat. Arra jó, hogy néha szórakozzak.

(#198953) ooloo válasza kchryss (#198952) üzenetére


ooloo
őstag

"Sokat viszont nem fogok vele játszani, mert kinőttem az alacsony szintű csatákat. Arra jó, hogy néha szórakozzak."

Helyes!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198954) lacibacsi válasza kchryss (#198952) üzenetére


lacibacsi
addikt

És a -4 fokos csőlehajlásról még szót sem tettél... Többször volt, hogy lőttem volna, de hiába toltam az egeret az asztal túlsó feléig, akkor sem akart a cső lefelé nézni... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198955) kchryss


kchryss
addikt

Iyouxin csinált egy bokor ismertetős fészek építős videót. Érdemes megnézni.
Olyan bokrokat és fákat mutat benne amiről sokan nem tudják, hogy milyen hasznosak tudnak lenni. Eléggé szituáció függőek, csak bizonyos helyzetekben működnek, de akkor ezek ismerete átfordíthatja a vesztes csatát győztesbe.

I BET YOU NEVER HEARD ABOUT THIS BUSHES IN WORLD OF TANKS
Elég részletesen elmagyaráz mindent. Amit kiemelnék:
- 24:18-nál prokhorovkán repesszel kilőni a pályán kívüli fákat úgy hogy a pályára beessenek annyira 200 IQ-s taktika, hogy nekem soha eszembe nem jutott volna :D
- 33:08 overlord-nál annyira egyértelmű annak a fának a kidöntése, hogy verem a fejem a falba, hogy eddig én nem jöttem rá magamtól. Eddig állandóan felspotoltak ott az E4-ben lévő lightok és medek. Kis érdekesség, hogy miután megnéztem ezt a videót iyouxin-tól, néztem egy kicsit skill4ltu-t, pont overlordon játszott, pont ebbe a pozícióba ment és első dolga volt kidönteni a fát. Eddig nem tűnt fel, hogy ezt szokta csinálni és hogy miért csinálja, de most jót mosolyogtam rajta. Ez egyébként a másik oldalról is hasznos tudás, meg kell nézni, hogy ki van-e döntve ott a fa és már mehet is a blind.

Ezt az videót pedig Janó figyelmébe ajánlom, hogy ha nem mennek a társak az erdőbe murovankán akkor mit érdemes csinálni egy felderítővel ahelyett, hogy felállsz a domb tetejére, pingelgetsz a térképre ezerrel és szidod a csapatot a cseten: Everyone should know this bush! AMX 13 57

Mivel ez a két oktató jellegű videója elég nézett lett, így azt mondta tervezi még ilyenek készítését.

(#198956) BÁ Nutrition válasza kchryss (#198955) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

33:08at kb egy honapja lattam skilltol. Okos dolog csak neha a tarsak mar bedontik a masik iranyba.
A masik oldalon kozepen a szikla mellett meg az zavaro h kamu bokrok vannak es insta spotra kerulsz
Fishermans baynel a varosban a sarkon detto

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#198957) palfitom válasza kchryss (#198925) üzenetére


palfitom
félisten

Tényleg jól néz ki! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#198958) Thrawn


Thrawn
félisten

Itt most mit is kaptam tulajdonképpen?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198959) Ispy válasza Thrawn (#198958) üzenetére


Ispy
veterán

Kisérleti modulokat. ;] :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#198960) Thrawn válasza Ispy (#198959) üzenetére


Thrawn
félisten

És azokat hol is találom? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198961) Ispy válasza Thrawn (#198960) üzenetére


Ispy
veterán

Garázsban? Mindig kiírja kis piros számok formájában, ha kapsz valamit, ha nem, akkor passz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#198962) Thrawn válasza Ispy (#198961) üzenetére


Thrawn
félisten

Nincsenek piros számok a garázsban sehol :(

szerk: ah, csak Global Map-en vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198963) peterson79 válasza Thrawn (#198962) üzenetére


peterson79
őstag

Azta, micsoda számokat írnak. 30% plusz a fő képzettségre minden legénységi tagnál? Az durva

(#198964) ollie válasza kchryss (#198955) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bullshit!

Mindenki tudja, hogy a jó játékosok csak azért jó játékosok, mert a WG csal a javukra! Még hogy gondolkodni játék közben, hogy jobban menjen... Ilyet csak a háttérhatalom talál ki.

;]

***

(#198965) ooloo válasza ollie (#198964) üzenetére


ooloo
őstag

Ne kever a szezont a fazonnal ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198966) Macka válasza ollie (#198964) üzenetére


Macka
veterán

Mert ott is Soros György emberei ülnek... :W :DDD

(#198967) galervin93 válasza Macka (#198966) üzenetére


galervin93
őstag

De csak közvetlenül a gyíkemberek mögött. :) Valahol a sorosban meg ott vannak a WG emberei is, nyomogatják a nagy piros gombot néhány topiklakónak. :N

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198968) Stigma.HC válasza galervin93 (#198967) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

A fizetett wg bérenceknek? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198969) galervin93 válasza Stigma.HC (#198968) üzenetére


galervin93
őstag

Nem, azoknak a ződet nyomassák. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198970) Thrawn


Thrawn
félisten

Azt a leborult szivarvégit: [link]
Jó kis WoT csatorna :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198971) Swinegod


Swinegod
őstag

Meg tudja valaki mondani, hogy mégis hogy a herébe lehetséges, hogy -1 killed legyen úgy, hogy nincs csapatsebzés? Mondjuk az is érdekelne, hogy lehetséges, T10-es tankként hogy csinálsz 0 dmg-et T8-ban, de sajna tudom mi a válasz

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#198972) hemaka válasza Thrawn (#198970) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amikor a random generátor eldönti hogy te márpedig nem nyersz. 😂

(#198973) Thrawn válasza Swinegod (#198971) üzenetére


Thrawn
félisten

Ütközéssel :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198974) Swinegod válasza hemaka (#198972) üzenetére


Swinegod
őstag

Mondjuk pár meccsel ezelőtt 389hp-ba kerül az, hogy egy 15%-os lowrollt lőttem és nem halt meg az IS ágyús T-44, később pedig meghaltam abban, hogy mögöttem az artyt felspotolták és sikerült telibe az enemy T-10 és az arty között lennem, így mondhatjuk elestem legalább 390dmg-től és egy killtől

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#198975) ollie válasza Swinegod (#198971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy, hogy pl. vízbe vagy szakadékba löktél egy csapattársat.

[ Szerkesztve ]

***

(#198976) Met


Met
nagyúr

Várható mostanában valami sátoros ünnep amire le akciózzák a felszereléseket?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#198977) ooloo válasza Swinegod (#198971) üzenetére


ooloo
őstag

Vagy az oldalára , hátára fordítasz egy csapattársat . Nekem pár hete volt egy ilyen afférom.. a Heavy tankomnak csapódott egy könnyű tank , és olyan szerencsétlenül pördült meg , hogy a hasát az égnek mutatva maradt . Az ellen hamar likvidálta és én kaptam a -1 kill-t .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198978) jano_77


jano_77
nagyúr

Skill parancsnok végül hány skill-el kaptuk meg? Most léptem csak be, még egyelőre nem tudom hová tegyem, de ahogy rámentem az egérrel csak egy 6-ik érzéket és még egy + jelet mutatott!? Nem úgy volt, hogy 6-ik érzék és még 3 további skill lesz? Vagy annyi van csak a toborzás előtt annyit nem mutat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198979) ooloo válasza Macka (#198966) üzenetére


ooloo
őstag

Ne keverd bele sorost ... egy talpig becsületes igaz magyar ( származású ) ember . Minden utolsó centjét becsületes , tisztességes eszközökkel szerezte . Ezt a felhalmozott vagyont már jó ideje a köz szolgálatába állította . Számtalan civil alapítványt támogat , ahol olyan tehetséges fiatalokat képeznek , akik később minden ember szebb és jobb jövőjéért küzdenek . Lásd azorbán . Mit gondolsz ... a hecckampánnyal , ami ellene irányult - de tulajdonképpen egy jó biznisz - , azon hányan tömték tele a zsebüket közpénzzel ? Tessék békén hagyni sorost...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198980) e-newsee válasza ooloo (#198979) üzenetére


e-newsee
addikt

Soros (tök mindegy, hogy jó, vagy rossz) mára a hétköznapi szleng része lett. Annyit hallottuk az utóbbi időben a nevét, hogy akarva akaratlanul is viccek, mondások központi alakjává vált. Nem kell ennyire berágni, ha valaki elsüt egy Soros poént. Ez csak egy poén. Nem hiszem, hogy bárki ebből a csoportból megváltoztatná a véleményét róla a fent elhangzott poén miatt.

Mindenkinek:
Tessék békén hagyni a politikát! Annak itt semmi helye! Egyik oldalról sem! Ebben a csoportban kurvára legyen mindegy, hogy ki melyik oldalhoz húz!
Maradjunk a WoT talaján!
Keep calm, and make love! Vagy lóvé. Vagy Löwe. Peace! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198981) jano_77


jano_77
nagyúr

Tankrewardsos szakaszos küldiknél a dinamikus szakaszt nem veszi figyelembe ez a szar!? Csak akkor, ha szakaszban lépek a csatába? :F
Most volt egy csatám, ahol szakaszban - igaz dinamikus, tehát a csata indulás után hívtam meg vkit - és benne voltam az első 10-ben vastagon, de nem kaptam meg a tokent!? :( :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198982) kchryss válasza jano_77 (#198981) üzenetére


kchryss
addikt

De figyelembe veszi. Én így szedtem az előző napokban 200+ pontokat. Kétszer sikerült bajtársak medált is összehoznom így és azt a tokent is megadta.

Alap kérdés, nyertetek? :)

[ Szerkesztve ]

(#198983) ollie válasza jano_77 (#198981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Figyelembe veszi.

***

(#198984) jano_77 válasza kchryss (#198982) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor itt vajon mi lehet a gond szerintetek - mert hogy én is így tudtam!?


és nem, még nem volt kész ez a küldi:

?!? :F

szerk: és a Titkos hódoló küldit sem adta meg, pedig az is Nyerj egy csatát és legyél az első 10-ben XP alapján Random csatában!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198985) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki az imént rám köszönt a Kínai nagy falas pályán - Leo1 volt - de nem tudtam vissza köszönni, mert chat banon vagyok. bocsi, nem bunkóságból nem köszöntem! Jó fos csata volt sajnos. :U :(((

Szerintetek a tankrewards-os dolog miatt írjak a supportnak!?
Láthatóan minden feltétel teljesült, mégsem kaptam tokent!? Vajon miért? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198986) kchryss válasza jano_77 (#198984) üzenetére


kchryss
addikt

A titkos hódító csak 2-8-as tankokhoz van. Legjobb 5-be pont nem kerültél be. A szakaszos top10-es is 2-8-as tankokhoz van.

Ez van amikor a játékon belüli küldetés kiírás egy trágyadombbal egyenlő. Mire kiigazodsz a feltételeken elmegy a kedved a játéktól. :)

Kb így kéne kinéznie a kiírásank és akkor mindenki értené:
10 pont: győzelem, top10 xp, tier 2-8 tank
20 pont: győzelem, top10 xp, tier 2-8 tank szakaszban
20 pont: győzelem, top5 xp, tier 6-10 tank
40 pont: győzelem, top5 xp, tier 6-10 tank szakaszban
50 pont: kritikus együttműködés vagy bajtársak medál tier 6-10 tank

[ Szerkesztve ]

(#198987) jano_77 válasza kchryss (#198986) üzenetére


jano_77
nagyúr

Így akkor már világos. Ismét köszönöm a felvilágosítást. Sajnos tényleg elég fos lett ez a küldetés felület, régebben sokkal egyértelműbb, világosabb volt. :R :(((
Így akkor tényleg nem teljesült sajna. :N

Esetleg a SKILL parancsnokos kérdésre is tudod - hát persze hogy tudod :K ;) - a választ? Hogy hány skill-el kapjuk pontosan a 6-ik érzéken felül? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198988) kchryss válasza jano_77 (#198987) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel még nem toboroztam így nem tudom, de úgy kell lennie ahogy írtad. 6. érzék és további 3 skillt kiválaszthatsz.

(#198989) ooloo válasza e-newsee (#198980) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kéne a körzeti megbízottat adnod még akkor sem , ha egyébként igazad van . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198990) galervin93 válasza ooloo (#198989) üzenetére


galervin93
őstag

Jaj már, neked meg nem kellene az udvari bolondot játszanod... Bár szó se róla, jól áll. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198991) ooloo válasza galervin93 (#198990) üzenetére


ooloo
őstag

Vegyél vissza ... messzire mentél ! :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198992) ollie válasza jano_77 (#198987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig csak 1 plusz jelet fogsz látni, akárhány skillt is tudsz választani.

***

(#198993) popey37


popey37
addikt

hát, hajnal kettőtől reggel hatig 29 csata, egyet sem nyertem. jó ez a wot, szeressük. :DDD

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198994) jano_77


jano_77
nagyúr

EZT a listát láttátok már? Szerintetek ez igaz lehet? Mert ha igen, akkor szépen lehet kreditet és goldot is "nyerni"!? :F [link]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198995) e-newsee válasza ollie (#198992) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez nem igaz, mert megjelenik mellette egy pici szám is a sarokban, hogy mennyi választható skill van.
Pölö:

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198996) e-newsee válasza ooloo (#198989) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már a helyi körzeti megbízott nem szólt bele, akkor gondoltam, még mielőtt elharapódzik az adok-kapok. :)
Kevés téma van, amitől kiráz a hideg, de a politika ilyen. Eleve hitvita az egész, senki sem tudja, melyik politikusnak mik a valódi motivációi, és annak mennyi köze van ahhoz, amit kifelé mutat. Aki meggyőződéses bármelyik irányban is, azt úgyse fogja meggyőzni senki a másik oldalról. Innentől kezdve nagyjából felesleges vitatkozni róla. Kb olyan téma, mint a konteók. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198997) Pug válasza e-newsee (#198995) üzenetére


Pug
veterán

Toborzas elott nem :N

(#198998) Jadro válasza jano_77 (#198994) üzenetére


Jadro
veterán

Ez így túl szép hogy igaz legyen.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#198999) e-newsee válasza Jadro (#198998) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem is gyanús. Nem hülyék, tudják, hogy mindenki be fog vásárolni ezekből a tankokból, mert mindegy, hogy 20k kreditet kapsz érte, akkor is nettó haszon. A goldosok meg pláne.
Szóval, vagy az lesz, hogy bevállalják, mert ugye egyszeri alkalom, utána úgysem tudod megint megjátszani ezt a "biznict", vagy pedig az eladási ára mindegyiknek kredites lesz, de lesz, amit goldért tudsz csak venni. Vagy még esetleg olyan is lehet, hogy ha a garázsodban lesz a változtatáskor, akkor első alkalommal az eredeti áron tudod eladni, csak akkor lesz az új ára, ha az új rendszerben vetted. Bár ez utóbbira kicsi az esély. Inkább arra tippelek, hogy venni arany, eladni kredit.
Ha mégis fel lehet majd halmozni így némi goldot, akkor meg tuti, hogy lesz utána egy Black Market. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199000) Thrawn válasza jano_77 (#198994) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha ez igaz akkor neki kell állnom kreditet farmolni és kihúzni a francia medeket is. Azért van bennem némi kétség, hogy a goldba kerülő tankokat majd goldért is el lehet adni :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.