Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198751) Jadro válasza lacibacsi (#198750) üzenetére


Jadro
veterán

Az igazi troll. :D Tedd be mellé Skill-t is parancsnoknak és hátha valamikor sikerül egy csapatban harcolni vele. Tuti szívinfarktust kap ha meglát. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#198752) lacibacsi válasza Jadro (#198751) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C
Csak azért nem teszem be Skill-t parancsnoknak, mert a mostani parancsnokom skillesebb Skill-nél... :B
(Hiába, öreg motoros klikker vagyok én már... ;] )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198753) HellGreg


HellGreg
őstag

Szép lett az Obj 261, 1500 goldért beletömködve pár gally és a csövére rácsavarva valami hínárszerű cucc :(((

(#198754) ollie válasza e-newsee (#198715) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kapnak elite státuszt, mert továbbra is ki kell majd rájuk fejleszteni a nagyobb löveget, tornyot, stb. Olyan meg nem lesz , hogy egy komplett tier hiányozni fog a fából.

***

(#198755) ollie válasza Jadro (#198751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki sem látja, hogy a többi játékosnak milyen legénység van a tankjában.

***

(#198756) Jokerdapro válasza lacibacsi (#198752) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áhh ne is mond, igazi GE©I vagyok én is. Nemrég néztem a 3-4soros spg legénységemet. :DDD :DDD Azt kell mondanom kellemes látvány. :K

(#198757) Pug válasza ollie (#198754) üzenetére


Pug
veterán

Sandbox alapján de, legalábbis a T71 DA, igen...

Plusz magasabb crew xp és szabadon pakolható legénység bele, mint a prém/reward tankok esetén.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#198758) ollie válasza Pug (#198757) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De neked már megvolt a T71DA, nem? Mert pont azt írja WG, hogy azokra is ki kell fejleszteni mindent.

Itt írják, de most nézem, az csak a tier 1-5-ösokre vonatkozik.

***

(#198759) popey37 válasza peterson79 (#198746) üzenetére


popey37
addikt

hát nekem az álca nincs, még az elején vettem kettőt és annyi is van a garagéban. a plecsnik meg az emblémák megvannak, de az álca nincs

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198760) ollie válasza popey37 (#198759) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az álcát akkor tudtad kérni, amikor elérted a 10-es szintet.

***

(#198761) peterson79 válasza popey37 (#198759) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, azt az alsó soron adta...de elvileg most meg kellett volna kapnod, mert amikor beadta az animációt, akkor ott mutatta mi mindent kaptunk.
Nézd meg az álcáknál és szűrj le a garázsban lévökre. Ha nincs küldj ticket-et, legfeljebb kettő lesz belőle...vagy nemtom

(#198762) popey37 válasza ollie (#198760) üzenetére


popey37
addikt

a lényeg: akkor mindenkinek kettő van aki vett goldért is álcát.
az egyikben van fehér minta is a másikban nincs.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198763) KisApám


KisApám
addikt

Valaki le tudni írni, hogy eddig milyen Black Market tankok voltak?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#198764) Argh! válasza KisApám (#198763) üzenetére


Argh!
aktív tag

Itt van a forumon [link]

(#198765) lacibacsi válasza Jokerdapro (#198756) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valóban kellemes. :DDD

A legkisebb szovjet artyban kezdték. Most 2886 csata van "bennük"... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198766) Lunky88


Lunky88
tag

Egy érdekes hír. Lehet hogy ezzel csempészik be az utolsó BM ajánlatot? :P

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#198767) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tier 8 prémium EBR licit, 10000 goldról indul.

***

(#198768) kchryss válasza ollie (#198767) üzenetére


kchryss
addikt

Fene egye meg őket a sok "aranyos" ajánlatukkal.

(#198769) Derron válasza kchryss (#198768) üzenetére


Derron
aktív tag

Mennyit érhet meg?

(#198770) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na legalább megmarad a normál tankokra a pénzem :))

(#198769) Derron Nekem például semmit, vagyis fele ennyit esetleg adnék érte

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198771) MZsoltee válasza Derron (#198769) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem lesz sok, legalább a dupláját.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#198772) e-newsee válasza ollie (#198767) üzenetére


e-newsee
addikt

Még több kerekes g€ci... gratulálok... :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198773) ollie válasza Derron (#198769) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A light tankok nem szoktak többe kerülni 5-7000 aranynál.

***

(#198774) HellGreg válasza ollie (#198773) üzenetére


HellGreg
őstag

Ráadásul ezt szokták árulni néha, ki adna érte többet mint amennyit ér? Nagyon kíváncsi leszek, mennyiért fog elmenni legalsó áron.

(#198775) Derron válasza ollie (#198773) üzenetére


Derron
aktív tag

Mondjuk ez jutalom tank volt, de attól még elég ritka szerintem. 14000gold körülre gondoltam, de mivel csak 5900db van belőle lehet az is kevés lesz.

(#198776) kchryss válasza Derron (#198769) üzenetére


kchryss
addikt

7000 arany a hivatalos értéke. Annak megfelelő összegért szokták árulni a shop-ban amikor épp bent van.
Annyira nem nagy ritkaság, hogy ilyen drágán adják. Ingyen meg lehetett szerezni maratonnal (nekem onnan van meg) és azóta is többször volt már vehető.
Én nem látom az EU szerveren, hogy mennyi készlet van belőle, mert nekem meg van a tank ezért nem mutatja. Ha sok van belőle akkor szerintem minimum licitnél nem fog sokkal feljebb menni, talán el sem adják mind mivel a minimum licit is túlárazottnak tűnik nekem.

(#198777) ollie válasza HellGreg (#198774) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem még csak egyszer árulták, amikor betették a játékba, 1 évvel ezelőtt, kb 1 hétig. Vagy máskor is volt a shopban?

***

(#198778) HellGreg válasza ollie (#198777) üzenetére


HellGreg
őstag

Adventiben is volt ha jól rémlik, bár nem biztos...

Erősen gondolkodom rajta, a lightos küldetéseket egyszerűen képtelen vagyok csinálni mert minden csatában van 1-2 ilyen szar és mindenhova hamarabb érnek mint én a hagyományos lighttal. Fejlesztési ágon meg sehol sem vagyok még.

Bár olyan 16 ezer aranyból ki tudnám húzni a kilencest, ugyanannyiért itt nem biztos hogy meg tudom venni, 5900 darab nagyon kevés.

[ Szerkesztve ]

(#198779) Stigma.HC válasza HellGreg (#198778) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Adventiben nem volt, tudom mert lestem minden nap :DDD

Egyszer biztosan árulták már a maraton óta.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198780) sutyi^ válasza kchryss (#198776) üzenetére


sutyi^
senior tag

Csináltam creditet néhány porosodó Tier 10-es gépből.

Eddig a Lansen-en és a 3db-os direktíva csomagon kívül amiket megvettem, nem érzem úgy hogy kimaradtam volna bármiből is...

10k gold induló egy light tankkért? LOL.

Holnap reggel az utolsó dealt megnézem, azért felkelek hátha lesz valami ami megéri.

Nagyon nem bánom, hogy nem keltem fel reggelente...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#198781) h1mpi válasza ollie (#198777) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én megvettem pár hónapja ha jól emlékszem karácsonykor, de lehet hogy már előbb.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#198782) Pug válasza ollie (#198767) üzenetére


Pug
veterán

Én egy 10K-t adnék azért, hogy kivegyenek párat a játékból... :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#198783) h1mpi válasza Pug (#198782) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem sosem zavartak, egy 1357-el sokkal jobban tudom idegesíteni az ellent mint egy kerekessel. Eleve már sokkal jobban hozzászoktak a játékosok és tudják, hogy hova kell célozni, hogy betaláljon.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#198784) Stigma.HC válasza h1mpi (#198783) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Engem egyedül frontlineban. Ott azért ha csak egy minimális esze volt aki vezette, főleg szakaszban akkor nagyon tudtak aratni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198785) Pug válasza h1mpi (#198783) üzenetére


Pug
veterán

Eleve már sokkal jobban hozzászoktak a játékosok és tudják, hogy hova kell célozni, hogy betaláljon.

Te így látod. Értsünk abban egyet, hogy nem értünk egyet... ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#198786) kchryss válasza Pug (#198782) üzenetére


kchryss
addikt

Nap kommentje. :C
Még én is fizetnék egy kerekesek nélküli mm-ért. :)

(#198787) palfitom válasza Pug (#198782) üzenetére


palfitom
félisten

:K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#198788) Macka


Macka
veterán

Értelmes ajánlat nem volt eddig creditért, gondolom holnap sem lesz. Szépen kivonják a goldot, ami a dobozokból jött.

(#198789) Jokerdapro válasza Macka (#198788) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Értelmes alatt mire gondoltál? (Volt svéd, német közepes , amcsi HT, halál csillag. ) :F

(#198790) MZsoltee válasza Jokerdapro (#198789) üzenetére


MZsoltee
veterán

"német közepes , amcsi HT"

Ezek mind olyanok, amik egyáltalán nem meta tankok. A legjobb az elsőnapos svéd volt. A többi fölös kategória.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#198791) kchryss válasza lacibacsi (#198718) üzenetére


kchryss
addikt

"Én vagyok olyan WOT-Guru, mint mondjuk kchryss"

Mindig mondtam, hogy túl sokat szerénykedsz. Vagy olyan WOT-Guru mint itt a többi régi motoros. Végre te is bevállalod ezt a státuszt. ;] :D

(#198714) BloodRay "Ja és egyik kivett tank sem lesz prémium."
Most ezt mondják, de én ismerem őket annyira, hogy ezt ne higgyem el nekik.

(#198715) e-newsee
"És akkor hogy jutsz el mondjuk egy 4-es tanktól a 6-os tankig, ha az 5-ös kikerül?"

Nyilván lyukak nem lesznek a fejlesztési fában. Pár példa az új fejlesztési fára: [uk] [ger] [ussr] [usa] [fr]

Lista a kivett és megváltoztatott tankokról: All Removed Tanks, Tank Changes and New Tanks
Szegény crusader személyiség zavaros lehet a sok változtatástól. Régebben light volt aztán med lett, most meg megint light lesz és még tiert is vált. :D

Egy érdekes összegzés a változtatások jelenlegi állásáról: New Balance Review
Fontosabb dolgok belőle:
1) A sebzést jobban növelték mint a HP-t, pont fordítva kellett volna - FAIL
2) A repesz sebzését konzisztensebbé és jobban kiszámíthatóvá kívánták tenni, ezzel szemben sokkal kiszámíthatatlanabb lett - FAIL
3) Azok a tankok amik eddig op-k voltak és csak prém lőszerrel lehetett őket sebezni még erősebbek lettek, a balansz nevet viselő patch éppen hogy nagyobb kiegyensúlyozatlanságot hoz - FAIL

Megoszlanak a vélemények. Vannak pozitív dolgok is, de összességében elég nagy a káosz és inkább visszalépésnek mint előrelépésnek tűnik ez az egész.
Még azt is el tudom képzelni, hogy le fogják fújni az egészet és azt mondják, nem is olyan rossz a játék jelenleg, látjátok lehetne sokkal rosszabb is. ;]

Nekem személyesen egyébként elég nagy csalódás ez eddig. Szépen leírták mik a fő problémák(balansz hiánya a tankok között, prém lőszer, kevés hp gyors halál, gyors csaták), egyet is értettem velük. Erre ahelyett hogy ezeket a problémákat megoldnák, csak tovább mélyítik őket. Komolyan onyan érzésem van, mint ha nem játszanának a saját játékukkal és alapvető logikai összefüggéseket nem látnának.

(#198792) ooloo válasza kchryss (#198791) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már sárkány .. a nyomodba sem ér egyik sem ! A tudásodnál már csak a szerénységed nagyobb. Te egy élő wot lexikon vagy !! :C :R :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198793) kchryss válasza ooloo (#198792) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg nem tartom magam kompetensebbnek csak tudom, hogy az ellenkezőjét akarta írni és így elég vicces volt olvasni. :)

(#198794) jano_77 válasza kchryss (#198791) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ők csinálják, pontosan tudják mekkora fos lett mára! Miért játszanának egy szar játékkal? :F ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198795) ollie válasza kchryss (#198791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt észrevettétek, hogy tier 5 alatt nincsenek artyk a fában?

***

(#198796) kchryss válasza ollie (#198795) üzenetére


kchryss
addikt

Nem, de jobban örülnék ha fordítva lenne és felette nem lennének. :DDD

(#198797) Jokerdapro válasza MZsoltee (#198790) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Értem, tehát ami nem meta tank az már nem is prèm tank. :C (Ne felejtsük el hogy itt még mindig játék pénzért tudtunk venni olyan tankot amiért eddig rendes pénzt kelett fizetni.) Tudom én hogy sokan ingyen NERFendert vártak, de sajna ez nem az a buli volt. ;] Kicsit nézzünk már túl a dolgokon és ne mindig a rosszat lássuk, eddig ez se volt most van de mégsem jó . :(

Ollie: hoho megveszem az összeset, én leszek a low tier spg királya. ;] ;] ;]
lacibácsi hagyok neked is! :P

[ Szerkesztve ]

(#198798) ollie válasza kchryss (#198796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én is. Amúgy nem olyan rossz, hogy tier 6+ tankok a fából egyfajta reward tankok lesznek, mert akkor felszabadulnak azok a legénységek, és át lehet képezni őket más tankokba.

***

(#198799) Flash Gordon válasza jano_77 (#198794) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ha ők nem is játszanak , de "amíg szar van addig veréb is van", ugye...amit az itt jelenlévő napi szinten felháborodó és enne ellenére napi több órát beletoló mazochista stathuszárok jól példáznak, slusszpoénként csak megemlíteném, hogy az új peccsel repül az évek óta fényesítgetett wnyócc is, ezzel a wg egy újabb megbocsáthatatlan bűnt követ el ezen játékosok ellen, úgy hogy kapára, kaszára.... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#198800) kchryss válasza ollie (#198798) üzenetére


kchryss
addikt

Amúgy ha tényleg így lesz és nem lesznek arty-k a fában 5 alatt az elég nagy pozitívum lenne a kezdő játékosok számára. A hp-t is arányaiban jobban növelik azon a szinten. Ezzel a low tier játékélmény jelentősen javulna ami nagyon fontos lenne az utánpótlás szempontjából. Nagyon sok kezdő játékost elriaszt az ami jelenleg az alsó szinteken fogadja és ezért abbahagyja a játékot.
A low tier rendbetétele például egyike a pozitív dolgoknak, de ezt már évekkel ezelőtt meg kellett volna lépniük.

(#198799) Flash Gordon
Bárcsak eltűnne a wn8, de nem fog. Automatikusan számolódik recent szerver statisztikákból, így pár hét alatt be fog állni az új értékekre. A totál wn8 helyett meg a recent lesz jelezve.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.