Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198851) ollie


ollie
MODERÁTOR

A mostani szerver leállással kiszedték a BB-s tankokat, más változást nem láttam.

***

(#198852) e-newsee válasza ollie (#198851) üzenetére


e-newsee
addikt

És a felszerelések? Le lettek szedve?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198853) ollie válasza e-newsee (#198852) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, nem használtam azokat.

Mostani ajánlat:

BT-SV, ha minden igaz, tier 3-as orosz prémium tank.
Licit, induló ára 10 millió credit

[ Szerkesztve ]

***

(#198854) kchryss válasza ollie (#198853) üzenetére


kchryss
addikt

Tier 3-as tank minimum 10 millió kreditért? Hülyének is megéri! :DDD

(#198852) e-newsee
Festéseket leszedte. Felszerelést nem tudom mert azt én már leszedtem magamnak. Legénységet átnyomta a barakkba, rúgdoshatom ki őket onnan.

[ Szerkesztve ]

(#198855) ollie válasza kchryss (#198854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez egy orosz UFO: [link]

:DDD

38 specific power, 62-es végsebesség, ez teljesen szét fogja cseszni a tier 3-as csatákat.

[ Szerkesztve ]

***

(#198856) sutyi^ válasza sutyi^ (#198780) üzenetére


sutyi^
senior tag

Holnap reggel az utolsó dealt megnézem, azért felkelek hátha lesz valami ami megéri.

Na b+...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#198857) Stigma.HC válasza sutyi^ (#198856) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert ez nem éri meg? :DDD T-22 Meg WTE-100 hogyneeee, megérte várni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198858) kchryss válasza ollie (#198855) üzenetére


kchryss
addikt

Kevés tank van amiről nem tudok semmit ez azok között van.

Annyit találtam róla, hogy elég ritka, régebben a pz2j és su76i mellett lehetett megszerezni valami gift box-ból. Azóta csak néha bukkant fel és jellemzően 100$ értékű csomagban lehetett venni.
Wot wiki azt írja, hogy az egyik legszórakoztatóbb tank a játékban: "one of the most fun tanks in the whole game."
Viszont a wot wiki leírás szerintem baromi régi és nem nagyon releváns már.

Ezek fölött a low tier szutykok felett nagyon eljárt az idő. Ráadásul jön majd a nagy újraegyensúlyozó patch ami után ki tudja milyen lesz az élet azokon a szinteken. A tier limit már nem előny a többi 3-assal szemben, mert minden 3-as limites lett.

[WoT Wiki]

Is it worth it? - BT-SV Review (2016-os videó)

Egyébként mivel vége a fekete piacnak és jön majd a frontline és maradt még egy rakás kreditem így eu szerveren licitálok rá. Úgysem kell a kredit semmire. :)

[ Szerkesztve ]

(#198859) ollie válasza kchryss (#198858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenesetre én nem bánom, hogy ezt adják, legalább megmarad a maradék creditem, elég lesz 2 tier 10-es tankra.

***

(#198860) kchryss válasza ollie (#198859) üzenetére


kchryss
addikt

Plusz lehet tartogatnod a következő fekete piacra. Szinte biztos vagyok benne, hogy még idén lesz még 1 valamikor a nyáron. Túl korán jött ez a mostani az évben. Csak azért csinálták, hogy gyorsan leszippantsanak a karácsonyi aranyból. Majd valamivel ellensúlyozniuk kell a frontline miatt felhalmozódó kreditet is.

Azt nagyon sajnálom, hogy ruszki szerverre nem sikerült beszereznem egy prém tankot sem. Így utólag már bánom, hogy nem raktam fel mindent a mutz-ra liciten, mert azzal meglett volna. Nem a legszórakoztatóbb prém tank, de arra tökéletes lett volna, hogy frontline-ban farmoljam a kreditet és free xp-t.

[ Szerkesztve ]

(#198861) CirrMee válasza ollie (#198859) üzenetére


CirrMee
addikt

Tavaly 60 millát szórtam el, most nullát. Mondjuk idén inkább golddal vártam a blekit, de csak a lefety artista jött volna be, ha nem lett volna totál káosz az a pár másodperc (művelet nem hajtható végre, aztán ki is fogyott).

Na majd jön a frontlány, a kredit meg megy a lengyel 60 -as tapírra... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#198862) Gyuri27 válasza kchryss (#198860) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hiába lesz bm. Bacchatod.
Az első jó volt, mindenki elégedett volt. Kivéve a wg.
Erre csináltak egy lehúzós licites, goldos, gold licites bm-et.
Szóval ha lesz is akkor talán ha egy tank lesz benne (nem örült elszállt árakon).
Sajna ez megint a wg féle adunk nektek lehetőséget ,hogy lehuzhassunk benneteket ficsör volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198863) ooloo


ooloo
őstag

Gyönyörű ...

Csak sikerült nekik a black market utolsó ajánlatával feltenni az i-re a pontot .
Egy rahedli aranyat hagytak a játékosoknál . Igaz , annak az ellenértéke már a wg zsebét húzza . Egyébként is ... akik tetemes nemesfém tartalékkal rendelkeznek , azok ritkán költenek aranyra . Sőt ... a prémium tankokból is már megvették , ami kellett nekik . Szóval . Ha most elköltették volna velük az aranykészletet , akkor sem biztos , hogy szaladnának a shop-ba rendes pénzért vásárolni . Ha decemberig nem fogy el az árány ( dikk mán gázsi ) , akkor is ládázgatni fognak , nem kis pénzekért . Azt hiszem magasról szarik a wg , hogy kinél mennyi arany van . Nekem ez jött le erről a vérszegény fekete piacról .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198864) h1mpi válasza ooloo (#198863) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nálam ez egy plusz pont a WG-nek, hogy nem tette be WTE-t és egyéb OP tankot. Pozitív csalódás :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#198865) e-newsee válasza ooloo (#198863) üzenetére


e-newsee
addikt

Jól írod, akik tetemes mennyiséggel rendelkeznek, azoknál mindegy. Azok úgyis fizetnek. De akik viszonylag újak, vagy nem sok prémium tankjuk van, épp csak bevásároltak a ládákból, és lett 20-30k gold a zsebükben, azok azt jó eséllyel fel is élték, és újra fognak venni, mert kell a leszerelésre, képzésre, XP váltásra. És akkor rájönnek, hogy basszus, elvertem a BM-en, most vehetek megint.

Amúgy a felszereléseket is leszerelték, mert én újan vettem töltésgyorsítót, meg ventit a bérelt WZ-re, és most mindegyikből van 1-1db a raktárban. Hogy a goldot levonta-e, azt nem tudom, nem emlékszem pontosan, mennyi volt előtte.

És így, hogy nem jött semmi jó tank kevés goldért, megvettem a prém Progi stílust. Szerintem baromi jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198866) h1mpi válasza e-newsee (#198865) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol lehet megvenni a prém stílust? Shopban nem látom

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#198867) e-newsee válasza h1mpi (#198866) üzenetére


e-newsee
addikt

Ott van az előre összeállított stílusok között 2500 goldért.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198868) Pug válasza h1mpi (#198864) üzenetére


Pug
veterán

Fully agreed! :K

(#198869) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Nem rossz kis tank ez a BT-SV...

Nem rossz vétel így kreditért, ahhoz képest, hogy valamikor volt ez 100 eurós csomagban is...

Tegnap a kerekes sz@rra rálicitáltam az alap licittel. Gondolom 10 ezer goldért nem lehetett elvinni (nincs is a garázsomban), de a licitem sem jött vissza... Most akkor WTF?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198870) e-newsee válasza lacibacsi (#198869) üzenetére


e-newsee
addikt

Hááát... Az alakjából arra következtetnék, hogy lepattintja a csillagokat is az égről, de azért annyira mégsem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198871) lacibacsi válasza e-newsee (#198870) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tier 3-ban, jó kezekben nem lehet az annyira rossz. 1-2 "nullás" T8-10 csata után megnyugvás lehet vele menni egy-két kört... ;]
De nem favorizálom tovább, mert aztán jön majd a sealclubber, statpadder, lowtiertroll és egyéb jelzők hada... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198872) Eugene Roe válasza ooloo (#198807) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Kezdőként 9 hónapig semmit se költöttem rá, aztán a következő 12 hónapban 25-30 ezret (2 prém, 180 nap + 2000g felszerelésre) és ennyi. Csak Total Warra és Wowra költöttem ennyit az életemben...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#198873) e-newsee válasza Eugene Roe (#198872) üzenetére


e-newsee
addikt

A Total War-ra totálisan megérte! ;]
Én is kipróbáltam, nekem nem jött be. De legalább nem vesztettem sokat. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198874) egyedülülő válasza Eugene Roe (#198872) üzenetére


egyedülülő
őstag

A Total War Warhamerre én is elköltöttem egy vagyont. Megvan minden kiegészítő ami megjelent a két részhez.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#198875) palfitom válasza h1mpi (#198864) üzenetére


palfitom
félisten

Én is így gondolom.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#198876) e-newsee válasza egyedülülő (#198874) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, nem a WG féle Total War: Arena-ról van szó?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198877) dualface válasza ooloo (#198863) üzenetére


dualface
tag

Hát én pont nem így látom. szerintem egész jó leszívták az emberektől a goldot/ creditet ráadásul olyan tankokkal amik nem fognak tartós károkat okozni a metában. Itt most főleg a kis tankokra gondolok Su-76i, Minimaus, meg ez az utolsó BT-SV. Ezek kifejezetten OP tankok, de elég keveset adtak el belőle, és akiknek erre volt pénze az nem fog ezekben a tierekben 5000 csatát lejátszani....néha előveszi 1-2 csatára és hello. Ráadásul piszok drágák voltak, csak azért mert ritkák...Aztán ott a Type-59Fux edition. A mostani tier 8ban inkább gyenge, szerintem szarul is néz ki, de nevetséges áron elvitték mindet.
Aztán Chrysler, Mutzika tipikusan gyenge tankok, amiket licitért látatlanba tettek be, így a lehető legtöbb pénzt kiszedve az emberekből.
Egyedül két olyan ajánlat volt, amik szerintem tényleg megérős volt játékos oldalról:
LancenC, ami egy jó féle 8as med, amivel ha játszol 200-300 csatát már vissza is hozta az árát, ergo lett egy ingyen 8as tankod. A másik pedig a lefety arty, ami valamiért hihetetlen jó áron volt (2 garázshely ára). De itt se volt hülye a WG, mert nagyon keveset adott csak el, ezért szerver szinten nem nagyon lesz több belőlük mint eddig.

Azt tudja valaki, hogy az EBR-t mennyiért lehetett elvinni??? Szerintem az is elképesztő áron volt a 10k induló gold licittel. Arra pl creditért tuti pályáztam volna 10-12 millióig.

Free2play játékosként, sajnos a Lancenről lemaradtam, így csak a Mutz-ot vettem meg, lehet majd egyszer becserélem valamire. A tavalyi BM jobban kedvezett a játékosnak, az ideit már sokkal jobban csinálta a WG (a saját nézőpontjukból).

(#198878) Pug


Pug
veterán

Hmm, egészen érdekesnek tűnik ez a magasabb HP pool, magasabb standard lőszer sebzés páros, (talán páran visszaszoknak a normál ammo-ra :DDD )

(#198879) popey37 válasza kchryss (#198841) üzenetére


popey37
addikt

ez igaz, viszont a jpz 1 méterrel magasabb, tehát arra a lemezre nem lát rá., amugy a frontlemezt lőte be

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#198880) Pug válasza Pug (#198878) üzenetére


Pug
veterán

Viszont Sanbox alapján a HE az kb useless...

Szóval tányérsapkás muszkák előre... :U

[ Szerkesztve ]

(#198881) Eugene Roe válasza e-newsee (#198876) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nem, az összes megvan a three kingdomson kívül, szinte minden dlc-vel, kivéve az Attilát :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#198882) e-newsee válasza Eugene Roe (#198881) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor nem szóltam. Csak itt a WoT-os topikban Total War-t emlegettél a WoWs-al együtt, és félrevitt. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198883) dualface válasza Pug (#198880) üzenetére


dualface
tag

Tegnap én is kipróbáltam a sandboxot, egyelőre a HP növelést inkább jónak érzem mint rossznak, magas tierben viszont ugyanúgy 2 másodperc alatt párolgott el aki hülye helyre mert, és volt is sok ilyen.

Alacsony tierben főleg cruiser 4-el mentem, és a kevés játékos miatt mindig tier 4-5-6 ellen kellett menni ahol a normál AP már tier 5 ellen sem elég, tier 6ban pedig esélytelen.
Az AP és "gold" lőszer paraméterei szerintem tankonként nincs még jól belőve, pl Cruiser 4 esetén alap lőszer 60/60 (dmg/pen) gold lőszer 50/101, szóval az átütés majdnem a duplájára nőtt, a sebzés pedig csak 6%-al csökkent. Nem tudom hogy a többi tanknál hogy van ez.
Alacsony tierben pl az összes howitzer ágyú elveszti a normál funkcióját (alap HE lövedék) és csak HEAT lőszert érdemes lőni velük, pl.h M4 sherman, PZ4, hetzer.
Teljesen agyament és hasztalan a HE lőszer ebben a formában. Ahogy korábban kchryss is leírta, pont a HE lőszer használatához a jelenlegi formájában kell tudás a játékos részéről, mert az alacsony pen miatt nagyon jól kell tudni a tankok páncélját, gyengepontokat, 3 kaliber szabályt, stb. Így hogy nulla pen, semmi sebzés tök értelmetlen, cap reseten kívül semmire se jó.

Artyval is mentem pár kört, meg kaptam is az áldást. Szerintem itt sem rossz ötlet hogy szét lett választva a stun meg a nagyobb sebzés. Bár sebzésben nem éreztem túl nagy különbséget, viszont az AP nem lesz túl életképest a jelenlegi szórásképpel. Nekem OBJ 261 van, ami elvileg pontos arty, de olyanokat lő mellé, hogy öröm nézni. MAx közelharcban lehet értelme az AP-nak. Mivel én szar vagyok artyval így ezt majd aki tapasztaltabb elmondja.

Annyiból szerintem pozitív, hogy a jó játékosok, akik tényleg sokat akarnak sebezni annak valós opció a normál lőszer, és a "gold spam" potenciálisan sebzés csökkentés. Ennek igazából örülök, csak az arányokat kell jól belőni.

(#198884) e-newsee válasza dualface (#198883) üzenetére


e-newsee
addikt

Az egész HE lőszer revíziót nem értem. Nem volt velük komoly gond szerintem. Kb ha 10 tank van, aminél a HE valós előnyt jelent a one hit lehetősége miatt. Ezeknek a tankoknak viszont kb ez az egyetlen előnye. Egy KV-2 nem sokat ér úgy önmagában, a japán heavyk a nerf óta szintén. Mindenki tudta, hogy azokkal vigyázni kell, nem szabad kiszaladni eléjük, de azt is, hogy ha egyszer ellőtték magukat, akkor le lehet őket flankelni. (már ha egyedül vannak)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198885) Pug válasza dualface (#198883) üzenetére


Pug
veterán

A HP pool noveles low tierben mindenkeppen dicseretes. A loszer tipusok kozotti balanszot en is ad-hocnak erzem kicsit. A HE vonalat kb teljesen elhibazottnak velem.

Plusz azert azt sem tartom szerencsesnek amikor egy TP60-as 1K-t durrant bele az Egerbe.

(#198886) ollie válasza h1mpi (#198864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaja, ez nekem is eszembe jutott.

***

(#198887) Flash Gordon válasza h1mpi (#198864) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

WTE-re várni teljesen felesleges volt, csodálkoztam is, hogy mennyien ültek fel a hype vonatra vlmi kretén miatt, aki az elején valahol elhintette.
Valószínübb volt az obj 277, de abból sem lett semmi.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#198888) Thrawn


Thrawn
félisten

A sandboxos prémium napokat mikor írják jóvá?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198889) Zizi123


Zizi123
senior tag

Azzal a problemaval fordulok hozzatok, hogy igy 8 ev jatek utan (tobbszor hagytam mar abba, de meg mindig ujrakezdtem) sem ertek dolgokat a jatekban, hogy hogy mukodnek.
Most, hogy a youtube-on, es kulonbozo stream oldalakon napi 24 oraban tudja nezni az ember az ugyesebbnel ugyesebb jatekosokat, azzal az alapveto problemaval szembesultem, hogy nem ertem, hogy hogy mukodik a celzas, pontosabban a talalati pontossag.
Dobbenettel nezem ezeket a videokat, hogy pl. 32 loves, 32 talalat, es ebbol x atutes. (erre, hogy ezeknek a nagy resze meg at is ut, erre most nem ternek ki)
Konkret peladnak okaert nezzek MrScheff tegnapi videojat:
Link

Na tehat ebben a videoban van mindenre szituaciora pelda.
Lo tavolra, lo maximalis sebesseggel valo szaguldas kozben, lo fedezek mogul, lo fedezek mogott levo tankra, stb... A dobbenet nekem laikusnak, hogy mindig talal. (A sebzes most annyira nem lenyeg)
Ez a video, ha en jatszottam volna, akkor ugy nezett volna ki, hogy szetlovok mindent a kornyeken, csak a tankokat nem talalom el. A 19 lovesbol teljes szukules mellett is 3 valahogy a foldbecsapodik, 3 elmegy az egfele, es fold koruli palyara all, a tobbi talal.

Ezt a statisztikat teljes szukules mellett siman tudom hozni. Ha van a celkornek olyan resze, ami a tankon kivul esik, akkor 3-bol 1-et tuti oda fog loni.
Ez 1 allo tanknal, de meg 1 AFK tanknal ami ertelemszeruen nem mozdul 300-400m-rol is igy van. A Pantera 3 lovesebol max 2-vel talalom el, mert 1 atut, 1 letalpalja, 1 pedig elmegy valahova. BC 25t AP-val sem kell 4 lovesnel tobb talalattal szamolni, mert nem fog talalni.

Ugyanezt elotudom adni a jatek legpontosabb agyujaival is (pl 0,34-es szoras) adni. Mig ekozben a mellettem allo, vagy a pont szemben velem allo KV-2 a troll gunnal ugyanonnan talal.
Tehat ebbol az egeszbol azt szerettem volna kihozni, hogy valamit rosszul csinalok, es nem birok rajonni, hogy mit.

Az elmult par honapban volt 1 nap, amikor megtapasztaltam azt, hogy milyen ugy jatszani, hogy a tank odalo, ahova celzok. (Azon a napon oromomben 100 csatat nyomtam le, mert nem akartam elhinni, hogy van ilyen, es azon a napon duplaja volt a WN8-am, mint atlagban, siman lila voltam)
Nem tudom, hogy mi tortent, de a lovesek a celkereszt kozepere mentek, es ekkor jottem ra, hogy mennyivel egyszerubb ugy jatszani, hogy oda megy a loszer, ahova celzol!!!!

Nem igazan tudok ra magyarazatot, hogy miert van ez.

A kovetkezo korulmenyek kozott jatszom:
A jatekban mindent ugy allitottam be, ahogy MrScheff javasolta az egyik videojaban. (celkereszt, vizualis megjelenites, opciok ki illetve bekapcsolasa, stb...)
A tankokban a legenyseg 3-4 full skillesek, tehat nem kezdok, nem azert lovoldozok melle, mert 75%-on vannak.
Nem nagyon vagy ritkan vallalok be olyan lovest, ahol minimalis a talalati esely, tehat nem lovoldozok ossze-vissze, talan tulon tul biztosnsagra is megyek. (ezert nem ertem ezt a sok miss-t.)
Jo a pingem 30-55-ig ingadozik.
Jo a pc-m . (i5-9600k, 16GB RAM, GeForce 2070 Super, 27" 144Hz monitor, gamer eger, gamer bill.) Mar mergemben csak fullHD-n jatszom, hogy nagyobb legyen a kep, hogy hatha a kezem remeg, vagy a szemem sz@r, de ez sem segit...
Egesz nap szamitogep elott ulok, es nincs gond az egerkezelessel, es a szememmel sem :D

FPS jatekokban nincs ilyen jellegu problema ugyanezen a gepen, ott el tudom talalni a joval gyorsabban mozgo joval kisebb ellenfeleket. Siman headshot lovok 1 ugrabugralo par pixel nagysagu jomunkasembernek, a 190t-s allo MAUS-t pedig nem talalom el????

Tehat en ugy gondolom, hogy a technika adott, a problema velem lehet. De mi?????
Mit csinalok rosszul?
Otlete valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#198890) Eugene Roe válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A legpontosabb az 0,28 :P de nekik szinte mindig van pót-ellátmány, ami -0,2 pontosság magában is. Meg nyilván nem minden játék kerül fel nekik se youtube-ra.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#198891) Argh! válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ha ilyen komoly a probléma biztos van valami. Esetleg egy replayt dobhatnál egy nagyon gáz csatáról.

(#198892) peterson79 válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


peterson79
őstag

Legjobb lenne 5 Replay, aminél érzed, hogy nem stimmel valami. Adott szitut csak akkor tudunk értékelni, ha látjuk nagyjából mi történhetett. Nem érdekes, hogy jól sikerült vagy sem, egyszerűen látnunk kellene mit, hogyan csinálsz.

(#198893) Thrawn válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


Thrawn
félisten

FPS jatekokban nincs ilyen jellegu problema ugyanezen a gepen, ott el tudom talalni a joval gyorsabban mozgo joval kisebb ellenfeleket.

Azokban a játékokban nincs RNG, itt meg van, ott tűpontosak a fegyverek, itt meg minden lövegnek van szórása.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198894) 3 válasza Thrawn (#198888) üzenetére


3
senior tag

A sandbox befejezése után.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#198895) e-newsee válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


e-newsee
addikt

Te vagy az első ember, akinek egy ilyen írás végén nem az a konklúziója, hogy a te csatáidat elcsalja a WG, Scheffet meg segíti, mert streamer. Jó látni az ilyet, őszintén.:R
Ha folyamatosan követnéd bármelyik streamert, aki jó játékos, akkor tőlük is láthatnál rengeteg bukó szériát. A különbség annyi, hogy amikor melléjük áll a szerencse, akkor azt ki is tudják használni. Illetve jobban képesek kompenzálni az RNG negatív hatását, mint egy átlag játékos. Scheff pár hete nem bírt két lövésnél többet leadni valami tankkal, már nem emlékszem, mi volt az, de több csatán keresztül szopott vele, csúszott a tank kérésekkel is, mert nem hagyta nyugodni. Pedig ő is azért karcolja a 4000 e-penist, de mondhatnám akár skillt, dakit, Mailandet, vagy QB-t is. Mindnek vannak olyan időszakai, amikor nem jön össze semmi.
Ne aggódj szerintem, ilyen az RNG.
Azt már csak félve jegyzem meg, hogy a 3-4 skill még nem garancia a jó legénységre, simán félre lehet képezni őket, de mivel írtad, hogy hoztál sok csatán keresztül lila statot, ez az indok nálad szerintem nem releváns.
A másik pedig, hogy van egy olyan mondás, hogy az az igazán profi, aki úgy csinál különleges dolgot, hogy a külső szemlélő számára a világ legegyszerűbb, legkönnyebb dolgának tűnik. Szóval csak nekünk tűnik úgy, hogy ők alapból ilyen mákosok, hogy nekik a WG fogja a kezüket, pedig nem, csak ehhez a játékhoz van érzékük.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198896) 3 válasza e-newsee (#198895) üzenetére


3
senior tag

Eclit. Anonimizálót használók esetében sehogyan sem merülhet fel a penis.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#198897) Ispy


Ispy
veterán

Az lenne a kérdésem, hogy nekiálltam kampányolni és az LT vonalon a 700/700-as küldetést próbálom lenyomni a WG torkán, de az istennek nem megy. Egyrészt gondolom noob vagyok, másrészt ha nem, akkor t5-ös tankkal van egyáltalán erre reális esély, ha nem vagy LT specialista? Igazából nem is tudom mióta játszok ezzel a játékkal, de sohasem mentem LT-vel eddig nagyobb mennyiséget. Most éppen AMX Elc Bis-szel játszok. Arra már rájöttem, hogy a 90-es ágyúval és a nem forduló csővel esélytelen vagyok (béna), de a kisebbik ágyúval elég fun ez a tank, de vagy a sebézés vagy a spot nem elég.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#198898) ollie válasza Ispy (#198897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 6 a minimum a kampány küldetéseknél. Vagy ez még a Stug-os?

***

(#198899) Ispy válasza ollie (#198898) üzenetére


Ispy
veterán

Jaja, stugos.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#198900) Zizi123


Zizi123
senior tag

Azert en sem ugy kezdtem, hogy en vagyok a hibas, hanem a kocsog WG :D :D :D
Par hete elhivtam 1haveromat, aki sokkal jobb jatekos, mint en, es dobbenettel neztem, hogy az en gepemen milyen csodakat muvel az en accountommal. Innen kezdve nincs kifogas, hogy nem bennem van a hiba... :D
Dobbenettel figyeltem, hogy iszonyat rossz szogbol, lehetetlen szituaciokban is ralott tankokra, amikor mar a domb mogul mar csak a tank felso pixelsora latszott ki, es: BEADTA, BEADTA.
Azt hittem lefejelem. :D

Ilyenkor mindig az orosz favago vicc jut eszembe:

Lehet, hogy en valami alapveto dolgot nem tudok, ami annyira alap, hogy sehol nem irjak le? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.