Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198601) HellGreg válasza kchryss (#198595) üzenetére


HellGreg
őstag

A 777 kredittermelő prém lesz, azokat nem szokták nyereménynek betenni, vagy volt már olyan?

(#198602) kchryss válasza Gyuri27 (#198598) üzenetére


kchryss
addikt

(#198593) Thrawn linkelte a cikket. Azt írták akinek megvannak ezek a tankok azoknak megmaradnak. A többieknek meg később lesz még lehetőségük valahogy megszerezni őket.

(#198597) Stigma.HC
Ja ezt is akartam még írni a 3 mutzhoz, hogy mekkora retardáltság, hogy ugyanaz a tank és 3 tankként szerepel a játékban 3 külön stattal.

[ Szerkesztve ]

(#198603) Gyuri27 válasza Argh! (#198599) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ok és egyesével kimazsolázom.
Csak jobb lenne egy kép vagy lista.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198604) po1son


po1son
addikt

a nagy ajánlat 3 darab tier 10-es 3D skin??? :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#198605) jano_77


jano_77
nagyúr

fogalmam nincs mi ez, de nem WTE100!

Бланки приказа Первой кампании
x3
1.500 arany
Balra:

po1son: ezek teljesen hülyének néznek minket! Mármint a hatalmas nagy ajánlatra gondolok, mert amúgy én bírom a skineket.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198606) Macka válasza po1son (#198604) üzenetére


Macka
veterán

Beszarok... elmennek megint az orosz k...{@&#{#}} :W

(#198607) kchryss válasza po1son (#198604) üzenetére


kchryss
addikt

Át lettünk verve Béláim!

(#198608) po1son válasza Macka (#198606) üzenetére


po1son
addikt

Várj, nem tudok oroszul, az is lehet 3 darab WTE100 csak különböző skinekbe... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#198609) mormota79


mormota79
tag

google fordito: Első kampányrendelőlapok x3

(#198610) e-newsee


e-newsee
addikt

fordítás :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198611) jano_77 válasza po1son (#198608) üzenetére


jano_77
nagyúr

Legalább lehet tudni, melyik tankokra?

e-newsee: és az mi a tököm!? :F most látom, hogy parancsok az első kampányhoz. Erre nincs szükségem azt írja

Még ha a másodikhoz lennének, akkor lehet én is vennék. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198612) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Vinni fogják ezt is mint a cukrot :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198613) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Szíjjanak gázt!
alt="" title="" !

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198614) kchryss válasza jano_77 (#198611) üzenetére


kchryss
addikt

Első személyes kampány vagyis az obj260 és társaihoz parancsok. :D

(#198615) ChristianID válasza mormota79 (#198609) üzenetére


ChristianID
tag

3 db parancs "Rég nem várt utánpótlás" kampányhoz...
Én vettem, még nincs meg az első kampány...

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#198616) xFreex


xFreex
aktív tag

3db parancs a rég vár utánpótlás kampányhoz 1500 aranyért.... pffffffff....

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#198617) jano_77 válasza kchryss (#198614) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem Ivánéknál most ez van!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#198618) e-newsee válasza ChristianID (#198615) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is beruháztam, neem is híján vannak a küldik. Ennyit egyszer megért. Nekem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198619) kchryss


kchryss
addikt

Végül is abban igazuk volt a szivárogtatóknak, hogy speciális ajánlat lesz, mert ilyen még tényleg nem volt. ;]
Rohadt nagy troll idén a WG ezzel a fekete piaccal.

Nekem egyetlen célom volt a fekete piaccal kapcsolatban. Minimum 1 db 8-as prém tank beszerzése kreditért ruszki szerverre. Na ez még nem valósult meg sajnos és kezdek aggódni, hogy nem is fog. :(((

(#198620) Lunky88


Lunky88
tag

Ha belegondoltok ez azoknak a szembeköpése akik vért hugyoztak hogy megszerezzék a 260-at. Mindegy, biztos van aki ennek is örül.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#198621) ChristianID válasza Lunky88 (#198620) üzenetére


ChristianID
tag

Ha ez a 3 parancs segít abban, hogy ne kelljen artyval mennem, már megérte...
Egyébként egy eventes premium 8-as tank kreditért árulása sem különb ennél...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#198622) Thrawn válasza Lunky88 (#198620) üzenetére


Thrawn
félisten

Engem nem vettek meg ezzel, igaz még csak a T55A-t kezdtem el pár napja és eddig nem lőttem el egy parancsot sem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198623) dethroner


dethroner
veterán

Szovjet-Kínai ágról melyik tankkal a legkönnyebb megcsinálni a pattintós kampányokat?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#198624) Argh!


Argh!
aktív tag

Sandbox-on:
Ugye van normal ammo damage buff, hp buff és HE lövedéknek már nincs pen.
Csak azt nem értem hogy majdnem annyit sebez a HE mint a premium ammo xD
TX medeknek volt HE 288-492
Szóval már az armor ennyit sem fog érni mint most, most már HE ammoval is simán szétspammolnak majd :D :D :D

(#198625) HellGreg válasza dethroner (#198623) üzenetére


HellGreg
őstag

Egyikkel se, én azzal kínlódom hónapok óta, és ha nem tudnak átlőni, repeszrombolóval csipegetnek 30 hp-kat de az pont elég ugye hogy ne pattanjon... ezt az ágat ki fogom váltani.

Amúgy ha van 10 orderem, akkor 2 komplett ágat ki tudok váltani az 1-14 köüldetések teljesítése nélkül, vagy ahhoz hogy ki tudjam váltani a 15-öst, meg kell csinálni az előző 14-et?

(#198626) Gyuri27 válasza Lunky88 (#198620) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha fortuna úgy akarta, meg megvolt hozzá a tank állomány és a tudás akkor t55a során szerezhettél 20 parancsot.
Azaz 4 ágat kitudsz lőni. Egyet kell végig tolni. Nagy vérhugyozás. Ez a 3 parancs semmit nem segit. 4 segitett volna. Mert akkor egyik ágat se kellett volna tolni 260-ért.

Ha valakinek lesz konkrét listája mi lesz az a 92 tank az ne tartsa magába.
Mert itt a bm-en nem veszünk semmit. Megnézzük és megvesszük a leendő prém tankokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198627) Stigma.HC válasza Gyuri27 (#198626) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én is ebben gondolkodok most már :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198628) inferno88 válasza xFreex (#198616) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem jól jött. Ha letudom mondjuk a 260 med vagy td sorozatát, akkor meg is lesz a tank.

Semper fi!

(#198629) jr1994 válasza Lunky88 (#198620) üzenetére


jr1994
addikt

Már a második. Az első a küldetések könnyítése, és a parancsok behozása volt. Egy pont hiányzott volna, a TD15 csak kitüntetés nélkül volt meg, aztán meg hirtelen a korábbi sorozatokból hozott paranccsal kiválthattam. Nem volt így a 260 megszerzése olyan kielégítő, mint lehetett volna.

Persze annak aki pl egyáltalán nem artizik, jól jön.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#198630) Argh! válasza Gyuri27 (#198626) üzenetére


Argh!
aktív tag

[Ha valakinek lesz konkrét listája mi lesz az a 92 tank az ne tartsa magába.]
Tessék, ott vannak fent a képek, keresd ki mi hiányzik :D

(#198631) ollie válasza dethroner (#198623) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a SU100M1-gyel csináltam meg (a tier 7 TD), de alapvetően szerencse kell hozzá, hogy arty ne téged lőjön, az ellenfelek ne HE-vel lőjenek, lehetőleg cső pálya legyen, ma meg top tier legyél. Ja, és se te, se a csapattársaid ne lőjék ki az ellenséget. Szóval retardált módon kell játszani (WG logika).

***

(#198632) Gyuri27 válasza Stigma.HC (#198627) üzenetére


Gyuri27
félisten

Okosabb megoldás. Igy egy prem 10 kijön 6 misiből.
Egy nyolcas 2,4-2,6. A kilences meg 3,5.
És máris jó vétel volt a halálcsillag 22 misiért. :DDD
Konkrétan arcul van köpve mindenki aki a bm-en goldot, kreditet költ.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198633) kchryss válasza Argh! (#198624) üzenetére


kchryss
addikt

Nem véletlenül írtam anno, hogy hatalmas retardáltság ami a sandbox-on megy. Mint akkor írtam azt hazudták, hogy azért dolgozzák át a repesz lőszert, mert agyatlan miközben az egyetlen skilles dolgot benne a penetrációt elvették tőle cserébe páncéltól függetlenül mindenbe sebez. Vagyis még agyatlanabb lőszer lett mint volt.

Az a helyzet, hogy a játékosbázis nagy része gyenge játékos és nekik kedvez a WG ami üzleti szempontból teljesen érthető. Nekem viszont másak az igényeim én azt szeretem ha gondolkodni kell és a gondolkodásnak eredménye is van sikerességben.
Elég nagy esélyt látok rá, hogy ha elkefélik ezt a balanszolást akkor abbahagyom a játékot.

(#198634) wwenigma válasza kchryss (#198592) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pont most haborodtam fel, ha a garázsban van akkor megmarad neked, kell egy lista nagyon gyorsan....

KV-2-höz legalább nem nyúlnak....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198635) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez a fekete piacos parancs vásárlás korlátlan? Vagy ebből is X darabot adtak el? Még nem vagyok otthon, nem tudom megnézni, és jó lenne kihagyni artys küldetéseket.

***

(#198636) Stigma.HC válasza ollie (#198635) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Korlátlan számban elérhető.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198637) Gyuri27 válasza wwenigma (#198634) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K

Amd - Radeon - Ryzen

(#198638) Argh! válasza kchryss (#198633) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az a vicces ahogy elnéztem tényleg kaliberre számolják a HE sebzést, 60 TP 16sec töltéssel alig sebez többet HEvel mint a TX med tankok. :D Ez zseniális, nagyon várom ezt. :C

(#198639) peterson79 válasza dethroner (#198623) üzenetére


peterson79
őstag

Az a pattints, sebezz, szenvedj el 1000 vagy nemtom mennyi HP-s küldetés?
Nekem az IS-7-el lett meg a 12000--es, de talán még az Obj.705A is adja, nagy az alfája. Ne sajnáld a premium lőszert.

(#198640) kchryss válasza Argh! (#198638) üzenetére


kchryss
addikt

Amíg nem próbálom ki én is addig nem mondok konkrét véleményt. Minden esetre szoktam látni skill4ltu adásaiban, hogy milyen szuperteszterek vannak a játékban. Ruszki szerveren rendszeresen összefut velük, majd rakok be róla pár klipet. Jellemzően 45% győzelmi arányos piroskák tesztelik az új tankokat és az ő visszajelzésük alapján balanszolják a tankokat.

Mire ez éles szerverre kerül az még szerintem pár hónap. És még addig változhatnak a dolgok. Volt már rá példa, hogy elképesztő marhaságot próbáltak behozni a játékba, de a játékosok visszajelzései alapján törölték(3x kaliber szabály eltörlésének kísérlete a sebezhetetlen svéd td-kkel).

(#198641) Lunky88 válasza wwenigma (#198634) üzenetére


Lunky88
tag

KV-2-t is csak azért hagyják békén mert van belőle prémium változat. Ha csak a prémhez nem nyúlnak abból felháborodás lenne.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#198642) Argh!


Argh!
aktív tag

Aki akarja probálhatja [sandboxot] . Prémium napokat is adnak tesztelésért. :K

(#198643) Thrawn


Thrawn
félisten

Mentem KV-2-vel pár kört, az utolsóban 5 lövésem volt közvetlen találat, ebből az első négy konkrétan nullát sebzett, az 5. meg 56-ot. More ebbű' baj lesz....

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198644) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#198626) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

t55a-t befejezve 3*5 parancsot szerzel nem? vagy hogy jon ki a 20?

egyszer volt mar hogy vagy ajandekba vagy valami kuldi miatt kaptunk 1 db parancsot, ehhez jon hozza ez a 3 ez 19re jon ki nalam.

20al amugy a obj 260 teljesen kivalthato mivel 4 kell agankent

en a t55a ht pattintos kuldivel "szenvedek" semennyire nem jutottam vele

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#198645) Thrawn válasza Thrawn (#198643) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy néz ki valami gond volt a tesztszerveren, most már sebez újra ahogy kell. ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198646) Warton válasza Lunky88 (#198620) üzenetére


Warton
őstag

Jelen. Persze még így sem lesz meg a 260, mert 11 parancsom van és 14 kéne. Vagy az SPG-s vagy az LT küldetést kéne megcsinálni és akkor kész vagyok. De az LT-stől nagyon messze vagyok, az SPG-s-től még messzebb. A TD-s teljesen reménytelen, ott még két alap küldit is meg kéne csinálni. Az 5szörös dmg-t meg a 4000dmg + 3 nehéztank +15.

(#198647) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] a WG sose csal áááá. RHM 3x jön ki elém láthatatlanul. ugyan ugyan ugyan

(#198648) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#198644) üzenetére


peterson79
őstag

Most átnéztem a küldiket és nem nagyon értem mi van, de nekem 11 elérhető parancsom van - 3-at ugye most vettem - és 4 van beváltva a T55A TD-15-ös küldijére.
A Stug és T28 HTC-nél az összes 15-ös küldetés kitüntetéssel van meg, az 10 parancs elvileg. A T55A LT-15 küldetést is megcsináltam kitüntetéssel, azzal lesz 11, de 4-et beváltottam , marad 7..most vettem 3-at és van 11 parancsom :C :)

jaaa, megvan, a kiváltott TD-15-nél is megadja a parancsot, ha azt sikerül megcsinálni, akkor lényegében 5-öt ad vissza. Legalábbis most ezt mutatja...

Melyik küldivel szenvedsz?

(#198649) Argh!


Argh!
aktív tag

Sandboxon probáltam ezt a HE dolgot pen nélkül.

Kranvagn: 198-332 damage
Löttem vele: 57, 52, pár 140 körülit.
Akkor most hogy van 198-332 között?

Nekem ez már magas :D

(#198650) peterson79 válasza Warton (#198646) üzenetére


peterson79
őstag

hali.

Az 5-szörös damage-re azt hiszem az SU-100 a legjobb, de ajánlják még az ISU-152-őt is.

[link] Itt nézd meg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.