Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198901) ooloo válasza Zizi123 (#198889) üzenetére


ooloo
őstag

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198902) ollie válasza Ispy (#198899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenesetre a light tankonál a látótávot és a camot is ki kell maximalizálni, az ELC-nél kifejezetten nehéz ez, mert ha jól emlékszem csak 2 fős a legénység. Szóval kezd inkább az amcsi lightokkal.

[ Szerkesztve ]

***

(#198903) e-newsee


e-newsee
addikt

Ezt láttátok már?
Expedition 2020

A lényege:
Lesz idén az első félévben 4 Frontline szakasz, a második félévben 4 Steel Hunter szakasz.
Minden szakaszban lehet szerezni 3 tokent. Az egész évben így összesen 24-et.
12 tokenért ki lehet váltani egy tankot ezek közül (tehát összesen max 2-t):
- AE Phase 1
- Obj. 777 v2
- Char Futur 4
Az, hogy milyen kombinációból jön össze a 12 token, tök mindegy.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198904) e-newsee válasza ooloo (#198901) üzenetére


e-newsee
addikt

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198905) ollie válasza e-newsee (#198903) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

B@sszák meg, arról volt szó, hogy elég csak ez egyik eventen részt venni, hogy megkapd az összes jutalmat.

***

(#198906) Warton válasza e-newsee (#198903) üzenetére


Warton
őstag

A Char Futur 4 mit tud?

szerk.: közben megnéztem a linket.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198907) peterson79 válasza e-newsee (#198903) üzenetére


peterson79
őstag

Most akartam linkelni, de gyors vagy:)

Azt sajnálom csak, hogy nem felváltva jönnek, és az Április elég sűrű lesz, két Frontline szakasszal.
Mit tudunk a két új tankról?

(#198908) Ispy válasza ollie (#198902) üzenetére


Ispy
veterán

Van t37, csak gyík benne a legénység, ebben legalább van egy 3 skilles mikulás (bia, 6 érzék, álca). Lassan a sofőtnek is meglesz a bia.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#198909) dualface válasza Zizi123 (#198900) üzenetére


dualface
tag

Nos első körben nézd meg a saját statisztikádnál a hit ratio értékedet (nem tudom magyarul hogy írja a játék. Találati arány?)

Valamint ajánlanám Quickybaby Highlights videóját amit néhány héttel ezelőtt rakott fel. Egy csatában fullra beszűkülve mentek mellé a lövései és mellé látszik milyen fejeket vág.

Elég valószínű hogy random. Az is hogy az általad linkelt videóban minden bejött Scheffnek, meg az is hogy neked néha úgy érzed minden mellé megy.

Ha főleg pontos tankokkal játszol, és úgy ahogy írtad 70-75% fölött kell lenni a hit ratio-nak és ez így rendben is van szerintem. Ha jóval kevesebb akkor érdemes ezt a problémát tovább elemezni.

(#198910) jr1994 válasza Zizi123 (#198900) üzenetére


jr1994
addikt

Van néhány tank, aminél rá lehet érezni, hogy megállás után milyen mértékű szűkülésnél lehet elengedni a lövést hogy az nagy valószínűséggel betaláljon. Csak ugye, nem tudom így a játéktól távol összeszedni, hogy melyik tanknál érzem ezt :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#198911) galervin93 válasza jr1994 (#198910) üzenetére


galervin93
őstag

Hát nem tudom, az biztos, hogy a CDC-nél nincs ilyen. :DDD :W Próbálom a 3. jelet összekaparni rá, valahol 92%-nál járok, de hihetetlen, mennyire fos tank lett belőle, totál beszűkülve is hugyozik össze-vissza, ha meg nem várja ki az ember, inkább ne is lőjön... Pedig mekkora jó kis gép volt ez anno, gyors mint a villám, jó átütés (1300 csatáig egy goldot sem használtam benne!), látótáv... Sic transit gloria mundi...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198912) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki 20k goldot tett az Obj 261 skinre, mert azt hitte, hogy az artyt kapja meg a skinnel együtt. :D

[link]

***

(#198913) ooloo válasza galervin93 (#198911) üzenetére


ooloo
őstag

Ha ilyen vacak az a tank , akkor hogyan jutottál el 92%-ig . Azért az nem kis teljesítmény .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198914) ollie válasza ooloo (#198913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig az utolsó 5% a legnehezebb, a 2. mark a legtöbb tanknál nem nehéz.

***

(#198915) ooloo válasza ollie (#198914) üzenetére


ooloo
őstag

Ja.. :-/

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198916) galervin93 válasza ollie (#198914) üzenetére


galervin93
őstag

Egyezik. Ezért nincs nekem sok 3 markom, mert valahol 85-90% körül mozgok a gépekkel, aztán azt hiszem meg tudom ugrani, de mégsem. :DDD
Akadnak azért pillanatok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198917) galervin93 válasza galervin93 (#198916) üzenetére


galervin93
őstag

Skillel voltam egy csapatban, ő 4000+-t lőtt, én meg soványkát, de 2k+ kimbinált is elég volt a topxp-hez.

#jobbvagyokmintskill :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#198918) kchryss válasza ooloo (#198863) üzenetére


kchryss
addikt

"Egy rahedli aranyat hagytak a játékosoknál ."

Ezzel nem értek egyet. Rohadt sok aranyat kiszedtek a játékból. Én úgy láttam, hogy szinte az összes ajánlatnál vitték a cuccokat mint a cukrot. A licitálás pedig zseniális húzás volt. Voltak sokan akik több mint százezer aranyat adtak kvázi egy festésért. :D
Attól még hogy te okos voltál és nem haraptál rá a csalira, mások megtették ezt. WG szempontból sikeres volt ez a fekete piac.

(#198869) lacibacsi
Én megvettem a BT-SV-t. Legalább elmondhatom magmaról, hogy 14 millióért vásároltam egy 3-as tankot, mert megtehetem, ahogy Dez mondta múltkor. :DDD
(#198877) dualface
EBR nyerő licitek:
Quantity of Tanks: RU – 20.000, EU – 5.900;
Starting bid: 10.000;
Winning bids: RU – 13.001 Gold, NA- 13.500 Gold, EU – ~12.000 Gold.

Vagyis eladták az összes EBR-t ráadásul minimum licit felett több ezerrel. A top licitek biztos itt is jóval meghaladták a minimumot. Pedig szerintem jóval értéken felül árulták.

Itt ki van számolva mennyi aranyat vontak ki a játékból: World of Tanks 2020 – Black Market is Over (How much money did Wargaming make?)
Kb 30 millió eurónyi értékű aranyat és kreditet szedtek ki. :Y :C

(#198889) Zizi123
Látatlanban nehéz mit mondani, de könnyen lehet, hogy nincs semmi gond a találati arányoddal csak bebeszéled magadnak. Magadnál felerősíted a negatív tapasztalatokat amikor másokat nézel akkor meg azok pozitív rng-jét miközben valójában ugyanúgy akpod te is a negatívat mint a pozitívat.

(#198887) Flash Gordon
Mennyivel fogadnál arra, hogy nem jön 2020-ban a WTE100? ;]

[ Szerkesztve ]

(#198919) Gyuri27 válasza kchryss (#198918) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd - Radeon - Ryzen

(#198920) dualface válasza kchryss (#198918) üzenetére


dualface
tag

Köszönöm az infót.
Az EBR szerintem is vicces volt ilyen áron. Kuponnal ennél olcsóbban meg lehet venni csak simán a shopból is.

A 30m€ egy hét alatt pedig igen szép szám. (nyilván ezt a játékosok valódi pénzben hosszú távon töltik vissza a WG zsebébe, de akkor is)

(#198921) ooloo válasza kchryss (#198918) üzenetére


ooloo
őstag

Megteheted , hogy nem értesz egyet ...
Érdekes lenne tudni , hogy összesen , az aktív felhasználóknál mennyi volt előtte és utána az aranykészlet . Ezt a 30 milliót globálisan érted?

Az én aranykészletemnek a 70%-a megmaradt . Az elkótyavetyélt 30%-nak csupán a 7%-a ment bele a feketepiaci bizniszbe . A kreditet most ne számoljuk , mert az könnyen pótolható és nem kell a bukszát nyitogatni miatta . Ha okosabban csinálják , akkor az összes aranyamat elszedik ... sőt még további arany vásárlására is rászedhettek volna .

Kíváncsi lennék , hogy a topiktársaknál mi a helyzet "nemesfém" ügyben .

A tróger témához ...

"Mennyivel fogadnál arra, hogy nem jön 2020-ban a WTE100? " Benne lesz a játékban , ez már biztos . Viszont , ha a wg nem hülye , akkor a shop-ban lesz elérhető valódi fizetőeszközért és nem zsetonért , aminek az ellenértéke már a zsebében van .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198922) wwenigma válasza e-newsee (#198903) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csesszék meg akkor a nyomorul steel hunterüket ami egy hulladék játékmód. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198923) lacibacsi válasza e-newsee (#198903) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elég szomorú, hogy a csalóknak kedvező Steel Hunter módot belekeverik a tankszerzésbe... :(((

(#198918) kchryss: Basszus! 14 milla elég volt rá?!?!? Én 21210210 kreditet tettem rá. 7 milla kidobva az ablakon... :(( De nekem így is megérte! :D

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198924) dokee78 válasza Warton (#198906) üzenetére


dokee78
félisten

(#198925) kchryss válasza lacibacsi (#198923) üzenetére


kchryss
addikt

Nem 7 millát dobtál ki, hanem 11-et. ;]
Ha jól tudom nem fogyott el mind, vagyis az alap 10m licitért vihető volt.

Én nem sajnálom a 14 milliót amit tettem rá. A legcukibb tank a játékban a csiga szemeivel és az orrocskájával.
Kínai eventnél bemákoltam a játék szerintem legszebb festését az "Ad astra"-t. Csodálatosan áll rajta.

(#198926) lacibacsi válasza kchryss (#198925) üzenetére


lacibacsi
addikt

:W :W

De így sem bánom. Ritka jószág, és ahogy mondod: "cuki". Kellett és kész. Most nem maradt csak 30 millám... Nem tudom elég lesz-e az E4-re. ;) Most csak az várja, hogy megvegyem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198927) magyargyerek


magyargyerek
tag

Legutolsó csata (2-15) után végignéztem mind a 30 játékosnak a statját. Így már egyáltalán nem is csodálkozom az eredményen. Nálunk tele 42-47-ig játékosok garmadájával, míg odaát a legyengébb játékosnak is 48 százalékos mutatói voltak. Elmondtam már ezerszer nem hibáztatom a csapattársaimat. Azt az élet rendezi ki milyen adottságokkal rendelkezik. Minden hiba az aránytalanul összerakott csapat összerakás miatt van.Képtelenek összeállítani megfelelő arányban jó és rosszabb játékosokat, valahogy igazságosan elosztva. Nem erre nem törekszik a Wg hanem törekszik arra hogy mindenféle módon, vegyél...vegyél...tankot. Majdnem az elejétől játszom a játékot de ami most van az egy vicc. Régen volt 5-6 különleges, prém tank amit el lehett érni, megvenni. Most meg be se lehet lépni a játékba mert pofámba nyomja folyton az ilyen-olyan megvehető tankok sorozatát. Erre gyúrnak nem a játék játszhatóságán a hangsúly.

(#198928) CirrMee


CirrMee
addikt

Skill parancsnok megszerzésének mi volt a feltétele?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#198929) Pug válasza CirrMee (#198928) üzenetére


Pug
veterán

10-es szint összehozása az eventben.

(#198930) ooloo válasza magyargyerek (#198927) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a játék is olyan , mint egy lufi ... dagad-dagad , aztán kipukkad . Ha egy vállalkozás nem termel folyamatosan növekedő profitot , akkor lehúzhatja a rolót . Nincs ezen mit csodálkozni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198931) CirrMee válasza Pug (#198929) üzenetére


CirrMee
addikt

Akkor pótkérdés:
érkezett "egy egyedi harzkocsizó / 2020.05.25 időpontig", miért kaphattam?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#198932) Pug válasza CirrMee (#198931) üzenetére


Pug
veterán

Pótválasz:

Nem tudom, barakban a toborozható legények között milyen kép fogad?

(#198933) ooloo válasza CirrMee (#198931) üzenetére


ooloo
őstag

A kínai event hozadéka .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198934) Pug


Pug
veterán

Látszik, hogy kiosztották a prém kerekest, sandbox-on az összes ruszki azzal rohangászik...

(#198935) dokee78


dokee78
félisten

Nem tiszta teljesen a ki kerülő tankok sorsa az esetemben.

Megvolt régebben,de el van adva a T-62A!
Érdemes vissza venni?
AMX 30 B csak ki van fejlesztve,de nem vettem meg.

Valami jár a bele fektetett XP-ért?

(#198936) e-newsee válasza kchryss (#198925) üzenetére


e-newsee
addikt

Úgy néz ki, mint egy kifordított panoptikum.:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198937) kchryss válasza dokee78 (#198935) üzenetére


kchryss
addikt

Ezen még korai agyalni. Szerintem minimum 2 hónap mire lesz belőle valami ha egyáltalán lesz. Addig még sok minden változhat.

(#198936) e-newsee
Nem inkább planetárium? :)

[ Szerkesztve ]

(#198938) Pug válasza dokee78 (#198935) üzenetére


Pug
veterán

Ha szeretnéd, hogy meglegyen a fából való kikerülése után, akkor érdemes megvenni. Én most ezért húzom ki előbb a T-62A-t a 140-es helyett.

XP kompenzációra szerintem felesleges számítani.

(#198939) dokee78 válasza kchryss (#198937) üzenetére


dokee78
félisten

Addig meg össze is farmolok annyit bőven.

T-62A-t szeretném vissza venni.

(#198940) e-newsee válasza kchryss (#198937) üzenetére


e-newsee
addikt

De, bazz, tényleg! :B
Ráfoghatnám a telóra (vagy a WG-re;] ), de inkább azt mondom, hogy benéztem, és noob voltam.

Ui.: esetleg plane...árium? (South Park):D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198941) Pug


Pug
veterán

Amúgy a Sandbox-on jelenlevő orosz játékos állomány alapján nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy nem egy szerveren kell velük tengetni a mindennapokat...

(#198942) Swinegod


Swinegod
őstag

Szerintetek a T28 Protoval inkább heavyzni érdemes vagy TDzni? Mind2 módszerrel egész nice meccseket megyek, de valahogy mindig sikerül fél lövésnyi damagenek hiányoznia a küldihez és érdekel melyik menjen inkább

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#198943) Greentea válasza Swinegod (#198942) üzenetére


Greentea
senior tag

Saját tierjében sztem nyugodtan mehetsz vele előre a megfelelő támogatással, t9ben már inkább óvatosabban, t10ben meg td.

2x2 néha 5

(#198944) inferno88 válasza Swinegod (#198942) üzenetére


inferno88
őstag

Imádtam azt a tankot. Igazából annak függvényében változtattam a stratégiát, hogy milyen volt az MM. 8 és alatti tankok esetén mindig heavy stílus, jobb 9-esek és 10-esek pedig TD.
Melyik küldetést nyomod? Én a nagy sebzésű TD-seket a T30-cal csináltam.

Semper fi!

(#198945) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Honnan lehet kötvényt szerezni nagyobb tételben? Egyedül szezon vagy mi a zsák alatt?

Amd - Radeon - Ryzen

(#198946) Swinegod válasza inferno88 (#198944) üzenetére


Swinegod
őstag

Még csak a T28 HTC 15-öset, 3k dmg, már igazából kész lett Jpantherrel is, de kéne az extrás fele is, csak valahogy nagyon nem jön össze, hogy legyen 3k dmg, 3 kill és nyerjek is, ezen utolsó az ami általában hibádzik, viszont ez a legnagyobb TDm, a sima T28-al egyetemben
Saját tierben szoktam heavy gameplayt tolni főleg, egész addig működik is amíg az ellenfél rá nem jön, hogy a lövegpajzs mellette részek zsírpapírból vannak hajtogatva. A TDzés meg nem szokott mókásan elsülni 0.35-ös szórással. Nem egy Su100Y féle hajtépés de mégis

Greentea: Yeah, az a baj az elég random szokott lenni, ha a kupolákat lövik meg a lövégpajzsot tök jó, mikor rájönnek az utóbbi mellett rögtön 2 dög nagy gyengepont is van, akkor már annyira nem mókás, gyorsan visszavonulni meg nem ezzel fogok

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#198947) ollie válasza Gyuri27 (#198945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 10-ben játszol sokat + ranked + időnként különleges események.

[ Szerkesztve ]

***

(#198948) kchryss válasza e-newsee (#198940) üzenetére


kchryss
addikt

Itt volt a fejemben a plane-árium, de nem jutott eszembe honnan. :D

Amúgy ez az Ad astra stílus eu szerveren volt már kapható? Annyi stílus van már hogy nagy részét azt sem tudom mikor miért kaptam. Neten annyit találtam, hogy amerikai szerveren volt érte küldetés: [link]
Csillagrombolón is nagyon jól áll.
Redditen olvastam, hogy sokaknak tetszik és hogy mérgelődtek, hogy a kínai eventen ezt szerették volna megkapni, de random adott a rendszer 4 festés közül és sokaknak nem adta be. Nekem legénység nem kellett ezért választottam a festést és elsőre beadta pont az ad astra-t.

(#198949) ollie válasza kchryss (#198948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen all in camo csomagban lehetett csak kapni, de az volt legalább 50 euró.

***

(#198950) jr1994 válasza kchryss (#198948) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem sem adta be :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.