Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171701) Jokerdapro válasza Ispy (#171700) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Huhh hát amikor 3db m44/lefos van vagy esetleg kis fv azért az elég szőnyegbombázás jellegű történet...( az én véleményem is az hogy max 2 arta elég lenne).

(#171702) Viktoár válasza Ispy (#171700) üzenetére


Viktoár
addikt

Legyél te az egyikben. :DDD

Üdv:Viktor

(#171703) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Replay elemzéshez jól emlékszem hogy van valami freecamera mod? Eszembe jutott hogy megnézném a tegnapi meccsem a polák pályán amikor az ablakon keresztül lőttem be artyval. :DDD :DDD :B

szerk:
Ispy: olyan ez mint a borsó főzelék, áhh sz@r ez, nem is annyira rossz, hmm ez finom:DDD

[ Szerkesztve ]

(#171704) Ispy válasza Viktoár (#171702) üzenetére


Ispy
veterán

Egyszer próbáltam még régen, nekem uncsi. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171705) jr1994 válasza kchryss (#171651) üzenetére


jr1994
addikt

Csak egy tier 7-es heavy létezik, és az nem a T29, hanem a Tigris :D

Off: én már két hete csak overwatchozok ;] gyertek ti is ma még meg lehet szerezni akciósan a humblebundle.com-on. 12 dolcsit megér, aztán meg soha többet nem kell fizetni érte.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171706) jano_77


jano_77
nagyúr

Malinovkán is van egy MÁGIKUS bokor, ahol a Grillét kb 100m-ről sem spottolta ki se Cent AX, se Obj.268.4 :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171707) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ez az ász nem adta könnyen magát. Brutálisan jó ez a tank. Még a rossz meccsek is élvezetesek vele.

(#171708) Veatta


Veatta
aktív tag

Mit hoz a mai patch?

(#171709) Jokerdapro válasza jano_77 (#171706) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azon az erdős részen búkó végjátékba még egy pár lövést el lehet engedni... szerintem van ott másik hasonló bokor is.:)

(#171710) wwenigma válasza jano_77 (#171706) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a varázserdő, az olyan. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171711) lacibacsi válasza Veatta (#171708) üzenetére


lacibacsi
addikt

:F Nincs ma patch.... Előtöltés van annak, aki engedélyezte...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#171712) CirrMee válasza lacibacsi (#171711) üzenetére


CirrMee
addikt

Ahh, akkor azért volt ma kettő... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#171713) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Szovjet ágon szeretnék fejleszteni. Két kiszemeltem van. Az egyik az nyolcas tierrű IS-3, a másik az ST-I. Tudom, hogy mindkét gép nagyon jó. Mégis dilemmázok, hogy melyik legyen?

Az ST-I még mindig egy erőgép? Olvastam róla régebbi teszteket. Azokban írták, hogy elképesztő páncélzata van. De eltelt pár év, és nyilván, ezek a tankok "megkoptak".
Érdemes az IS-3al, vagy az ST-I-vel foglalkozni?

Köszönöm a segítséget!

TL

(#171714) kchryss


kchryss
addikt

Daki kilépett a FAME-ből. :Y

(#171715) Emu válasza TOTAL LOKI (#171713) üzenetére


Emu
őstag

IS3 fénye eléggé megkopott mióta megjelent a Defender. Jól használható még mindig, de sajnos már szinte mindenki tudja hol kell lőni.

STI (vagy ST1, ahogy tetszik) egy teljesen más állatfaj. A teste egyáltalán nem kemény, több weak spot is van rajta szemből, de nem is ez miatt szeretik, hanem a szinte belőhetetlen tornya miatt. A löveg oroszosan kancsal rajta, és elég lassú. T30-on nem gondolkodtál? Az is tornyozós fajta, kicsit kancsal löveggel, viszont eszement pennel, és 750 alfával...

(#171716) h1mpi válasza kchryss (#171714) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A FAME szétesett...lassan elmegy minden aktív jó player ahogy látom

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#171717) jano_77


jano_77
nagyúr

Begurult a 36-ik tier 10 tank is a garázsban az Obj.705A személyében. Nem bántam, hogy épp akciós. :B

Tudja esetleg valaki, hogy ez milyen küldetés?

Párszor azért benne voltam ma az első 10-ben, de egyetlen csatát sem számolt bele, tehát nem tudom, hogy mi ez, mikortól él, mert infót se láttam róla sehol!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171718) sequator válasza jano_77 (#171717) üzenetére


sequator
senior tag

Csak német tankkal játszva él a mission.

sautia

sequator

(#171719) kchryss válasza jano_77 (#171717) üzenetére


kchryss
addikt

Ha rámentél volna a jármű kiválasztására, akkor láthattad volna, hogy ez a küldetés csak német tankoknak van.
Németország újraegyesítése alkalmából van a küldetés okt. 3. és 9. között.
Németország újraegyesítése - Speciális ajánlat és küldetések (10.03-10.09)

Hétvégén jön majd mellé még pár küldetés, szintén német tankokkal: Németország újraegyesítése - Hétvégi ajánlat és küldetések (10.06-10.09)

Ma pedig szakaszos küldetés volt, 15 csata szakasztban és 7500 xp ajándékba: Baráti péntek - Speciális küldetések (10.05-10.06)

Vagyis aki ügyes az egy német tankra 17500 xp-t tud összeszedni ajándékként. Jól fog jönni nekem az rhm húzásában.

(#171720) BÁ Nutrition válasza kchryss (#171719) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szakaszosnal nem irta h nemet tanknak kell lennie de ja.
amugy azt is szamolja ha csata kozben lepsz be szakaszba?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171721) kchryss válasza BÁ Nutrition (#171720) üzenetére


kchryss
addikt

A szakaszos az más téma, az nem német tankos. Jó a dinamikus szakasz is, most próbáltam ki. Csak az a baj, hogy mindig elfelejtem amikor kezdődik a csata, hogy meg kéne hívnom mindenkit. A csata végén meg sokan nem fogadják már el a meghívást.

(#171722) jimmy74 válasza kchryss (#171714) üzenetére


jimmy74
őstag

Előbb kellett volna annak az elmebeteg droidnak elmenni onnan és nem megvárni hogy mindenki kilépjen.

WoT:jimmbo

(#171723) kchryss válasza jimmy74 (#171722) üzenetére


kchryss
addikt

Az az elmebeteg droid tartotta össze a FAME-et már évek óta és neki köszönhették, hogy egyeduralkodók voltak az európai szerveren. Majd figyeld meg milyen gyorsan szét fog esni a ROIDS ahova most mentek a top játékosok.
Stílusában lehetnek kivetni valók, de parancsnoknak, vezetőnek és fc-nek tökéletes volt. Pótolhatatlan a maga nemében.

(#171724) TOTAL LOKI válasza Emu (#171715) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Köszönöm válaszod. Nem gondolkodtam rajta. Elsősorban olyan tier 8-9 tankban gondolkodok, aminek a panceljaban megbizhatok,de emellett az agyuja is tűrhető. Ezért agyaltam pl. az ST-I-ben.

TL

(#171725) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Látom a WN8 értékek még mindig össze vissza vannak. 277-el 3200 dmg 1600-as wn8 :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#171726) jr1994 válasza Emu (#171715) üzenetére


jr1994
addikt

Az IS3-nak egy problémája van, a tier8-as MM. Amúgy még mindig az egyik legjobb tank a szintjén.

A FAME-et pedig sajnálom, mindig is ők voltak az etalon, öröm volt nézni ahogy együtt játszanak. Emlékszem egy csatára ellenük, nem voltak meg csak 13-man, de esélyünk sem volt. Pedig akkor magyar szinten már komolynak számított az MBZ.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171727) Gyuri27 válasza jr1994 (#171726) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annak is az a baja mint minden kis penes lassan célzó pontatlan tanknak.
Jöttek a svéd trollok, a britt trollok, németek is kaptak, japók is troll páncélt.
Az a kevéske páncél meg a prem és troll skulók ellen nem véd.
Tierjében jó. +1-ben lehet használható. Ennyi.

Ma agyhalott siemka nap van. 3-5 perces csaták 30% wr.

Amd - Radeon - Ryzen

(#171728) jano_77


jano_77
nagyúr

Sikerült gurulnom E25-el egy igazán jól sikerült csatát. Nagyon jó ez a fenevad még mindig! :K
7 kill, 4.156 dmg, Top Gun, Szárnysegéd, Nagy kaliber, Pascucci - Tank ÁSZ (1747 base XP)


REPLAY (ha esetleg érdekel vkit)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171729) Ispy válasza jano_77 (#171728) üzenetére


Ispy
veterán

Csak az a baj vele, hogy nagyon csapatérzékeny joszág, szóval nem egyszerű vele jó kört futni, szvsz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171730) jano_77 válasza Ispy (#171729) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy láthatod a csapatról most sem lehet azt mondani, hogy oda tették magukat. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171731) Ispy válasza jano_77 (#171730) üzenetére


Ispy
veterán

Hát az ellennél is voltak nagy spíperek. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171732) Emu válasza jr1994 (#171726) üzenetére


Emu
őstag

Nekem is nagy kedvenc volt az IS3, de már nem tudok egyetlen olyan tulajdonságát sem kiemelni, ami OP lenne.
Régen a páncélja is jó volt, ma már szinte minden szembejövő tank átlövi még a felső lemezt is. Meg ott vannak a HE-t köpködő japánok, akik célzás nélkül vágják beléd ugyanazt a sebzést, amit te célozva...szóval nem leírni akartam, de sajnos eljárt felette az idő...

(#171733) jr1994 válasza Emu (#171732) üzenetére


jr1994
addikt

A kiégésem előtt, szóval kb egy hónapja játszogattam vele, és nem értek egyet. Ezen a tankon tényleg érződik a Sztálin faktor, rengeteg kapáslövés bement vele, a páncélja meg tudjuk milyen, tornyozni kell vele úgy oké.

Amúgy igen, a japán szarok is zavartak, persze persze a legnagyobb gond továbbra is a tüzér szarok, de az rng-ből is elegem lett. Ja meg az MM-ből. Nyomi csapatok minden játékban vannak.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171734) Simulacrum válasza Emu (#171732) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ledöbbentem tegnap, mikor a tank összehasonlítóban mellé tettem a 8-as lengyel tankot, mert az minden paraméterében jobb.

(#171735) kchryss


kchryss
addikt

LeBwa az egyik legjobb wot játékos és még az ilyen unikumok is tudnak így bénázni: [link]
Nem elég hogy felborult még véletlenül pofán is lőtte magát. :DDD

(#171734) @Simulacrum:
Érdekes, mert az előző napokban sok 8-as cw-n játszottam és 8-as lengyellel nem is találkoztam, ellenben is-3 az volt dögivel.

(#171736) kchryss


kchryss
addikt

Ha már megnézegettem őket, itt egy kis válogatás a hét wot-os twitch klipjeiből:
Az arty szereti az új német td-t (Scheff): [link]
Az arty szereti az új német td-t (skill4ltu):[link]
PaPaPawian rage: [link]
A hd pályák modellezéséről már volt szó, ez a szikla nagyon bugos ott, már skill4ltu-tól is láttam itt átlőni rajta, most SirFoch csinálta meg: [link]
2 blind kill SirFoch-tól egymás után: [link]

Korábban volt téma a blokkolós küldetés. Itt egy csata ami jól bemutatja SirFoch stílusban milyen skill kell hozzá: [4ó48p22mp-től érdemes nézni]

(#171737) wwenigma válasza kchryss (#171736) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szép lapos a teteje és 10mm, alap. :) Egyebkent szep blind volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171738) Simulacrum válasza kchryss (#171736) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szuper, ilyet máskor is!
Én skillt láttam játszani egyszer Maussal, hihetetlen volt. Arannyal se tudták belőni sokszor. Hihetetlen jól forgatta a testet és a tornyot egyaránt. Akkor döntöttem el, hogy nekem is kell a Maus.
Bár lassú tankokkal nem vagyok hajlandó játszani, egy kemény dög azért legyen meg nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#171739) jr1994 válasza Simulacrum (#171738) üzenetére


jr1994
addikt

Bármi, amivel Skill játszik, jó tanknak tűnik :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171740) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#171739) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem meg ez a patkany fosgeming mar megint elcsalja a meccsket, kar h nem rugdoshatom fejbe valamelyik ferget, meg fizetnek is erte

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171741) BÁ Nutrition válasza kchryss (#171736) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jo ezeket a videokat nezni, megsem vagom fel az ereimet :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171742) Simulacrum válasza jr1994 (#171739) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez persze igaz, de érdemes megnézni a Maus és Type 5 statisztikáját. Szerintem egy átlag játékosnak Type 5-el jobb a statja (ti is azt ajánlottátok nekem itt a fórumon). Túlélés, sebzés, de neki sokkal jobb Maussal.

(#171743) Chris0321 válasza Simulacrum (#171742) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem az ágyúk miatt van? A Type 5 He ágyújával gondolom könnyebb többet sebezni egy gyengébb játékosnak is mint a Maus E-75 ágyújával. Ha jól emlékszem 1:1-ben ugyan az az ágyú.

(#171744) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A ruszki-kínai pattintós küldit mivel kellene megcsinálni?
Pattints 2x annyit mint a hp-d.

Amd - Radeon - Ryzen

(#171745) Viktoár


Viktoár
addikt

Artyval kicsaptam a fiút 1151 hp-ról majd csata végén ezt kaptam....

"Random2k_SUPREME (12:28:09) A büdös kurva anyádat te clicker geci"

Egy ilyen jó játékostól szerintem már elvárható hogy el tudjon vonatkoztatni a játéktól. :U

Üdv:Viktor

(#171746) ooloo válasza Viktoár (#171745) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan ... ezek a játékosok tudják a legkevésbé elfogadni , hogy hiba csúszott a számításukba . Én is kaptam már hasonló üzenetet , hasonlóan jó játékostól . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171747) Chris0321 válasza ooloo (#171746) üzenetére


Chris0321
addikt

Olyan lelkesen tudnak panaszkodni az arty fókuszra. Bezzeg ha az ő csapatában lévő arty nem igyekszik kiszedni az ellenfél jobb játékosait akkor pedig arra panaszkodik.

(#171748) wwenigma válasza Viktoár (#171745) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazából félreérted, arra gondolt hogy :

"Szép és szerencsés lövés volt barátom, remélem legközelebb egy csapatba kerülünk mert jól játszol!"

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171749) Jokerdapro válasza wwenigma (#171748) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szerintem is mindenképp erre gondolt! :DDD :DDD

(#171750) Viktoár válasza wwenigma (#171748) üzenetére


Viktoár
addikt

:DDD :K

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.