Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172601) jano_77 válasza zozyk (#172594) üzenetére


jano_77
nagyúr

Leírhatnád hogy hogyan csináltad lépésről-lépésre, hátha másnak is tudnál segíteni, mert itt többünknek nem sikerült, nem fogadta el a Twitch Prime csatlakoztatását. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172602) Pete55555 válasza Chris0321 (#172600) üzenetére


Pete55555
addikt

Igen, erre gondoltam. Csak feleslegesen áll ott, mert nem szeretek vele játszani.

Mindenesetre adok neki még 1-2 hónapot, hogy bizonyítson :D

Angol TD legénység húzásra mondjuk jó lehetne, de ahhoz ugye jó lenne vele szeretni játszani :D

:R

A TOGII-re is gondoltam, hogy becserélem, aztán látom már nem is lehet kapni. Na mondom akkor marad.

Egyébként tényleg nem nagy üzlet ez a csere-bere. Amennyit kapsz a régi tankért, annyival olcsóbban meg tudod venni az adott tankot 1-1 leárazáskor.

(#172599) Barret001

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet. Mind1, annyira nem zavar. :R

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#172603) kchryss válasza Pete55555 (#172602) üzenetére


kchryss
addikt

VGA drivert frissítsd, akkor elvileg megoldódik a fatörzs probléma.
T28HTC-vel nehezen fogsz angol td legénységet húzni, ugyanis amerikai tank. :)

(#172604) ChristianID válasza jano_77 (#172601) üzenetére


ChristianID
tag

Én vagy 10x próbáltam... de nem megy.. mindig ua. a hibaüzenet fogad, mint neked... pedig kipróbáltam dombornyomott mastercardot és simát is... csak vonogatja lefelé a casht (utána stornozgatja), de mindig megakadok az adott (@#&##@&) hibaüzenetnél... feladtam... pedig email jött, hogy az amazon és twitch account összekötve, amazon video prime megy, stb... kész.

szerk: a régiónál persze az othert választottam.... a végén meg US, UK, DE... ua. :(

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#172605) fradi81 válasza Pete55555 (#172602) üzenetére


fradi81
veterán

Elég egyedi tank, és megfelelően használva pattint is rendesen főleg ha nem tier9-ben van, néha azért jó elővenni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#172606) jimmy74 válasza Pete55555 (#172602) üzenetére


jimmy74
őstag

akkor inkább a tog…htc nem olyan rossz főleg ha saját tierjébe rakja én megyek vele előre(nem malinovkán :D ) minél közelebb az enemihez persze fedezékbe,a 2 oldal púpját jól ellehet dugni igy takarásban hála a jó löveg kitérithetőségének akkor lehet jókat mókázni vele...

WoT:jimmbo

(#172607) Simulacrum válasza jano_77 (#172586) üzenetére


Simulacrum
senior tag

T55A-val toltam most pár kört, de régen is gyengének tartottam, mindenképp kellett neki buff.

(#172608) jimmy74 válasza jano_77 (#172586) üzenetére


jimmy74
őstag

legalább nem lesz az a felső is4-es lemez gyengéje bár kevesen lövik ott....
t55a-nak a lövedék sebessége sajnos marad ahogy látom...

WoT:jimmbo

(#172609) jano_77 válasza ChristianID (#172604) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én vagy félórát - hanem többet - chateltem a supporttal, de vagy nagyon értelmetlenül fordított a Google, amit mondani akartam vagy direkt tettették a hülyét - ez utóbbira tippelek -, de vagy 3 supportossal beszéltem, mert az első feladta, hívott másikat, de egy idő után az sem tudta, hogy mi a prücök és hívta a harmadikat. Az meg végül angolosan faképnél hagyott. :U
Persze lehet, hogy azért, mert nem igazán értettük meg egymást - főként én nem őket - mert folyamatosan azt hajtogatta a harmadik, hogy adjak meg egy Magyarországi bankkártyát az amazon oldalán. Mondom kettőt is felregeltem, de ennek ellenére nem fogadja el. Ekkor hagyott ott ez is. :O
Szal most már tényleg nem tudom mit csinálhatnék másként. :(
Annyit legalább elértem, hogy a sok ide-oda kattintásból beélesített teljes Prime előfizut törölték és elindították a visszautalást. Remélem tényleg meg is kapom a pénzt. :U
Kezdem feladni végleg, pedig a csajszi legénységi tag és az álcafestés nagyon jó lett volna és a kredit sem jött volna rosszul a tankokért. No meg a Somua SM-et is szívesen teszteltem volna. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172610) kchryss válasza jano_77 (#172609) üzenetére


kchryss
addikt

Én feladtam az ál bankkártyával való trükközést. Pedig működnie kéne, mert régebben többször is megcsináltam vele.
Végül megadtam a saját adataimat, valós otp - mastercard kártya és nekem is ugyanazt a hibát dobta, mint a többségnek. :D

A probléma abból fakad, hogy teljes amazon prime csak néhány nagyobb országban van: US, Mexico, Canada, Italy, France, Germany, Belgium, Austria, Spain, Japan, Singapore, Netherlands, United Kingdom or Australia
A többi országban (így Magyarországon is) ha twitch prime-ot akarnak akkor nem a 30 napos teljes amazon prime-ot kell élesíteni hanem a 7 napos prime video trial-t és azzal összekötni a twitch fiókot.
Részletes guide képekkel: Option 4 I am neither an Amazon Prime member nor Amazon Prime Video member, and I DO NOT live in the US, Mexico, Canada, Italy, France, Germany, Belgium, Austria, Spain, Japan, Singapore, Netherlands, United Kingdom or Australia

Nem a WG-t kell szidni emiatt a rendszer miatt. Ugyanezen a rendszeren megy a többi játékban is a "loot"-olás ugyanezekkel a hibákkal. Sőt a wot még nem is rendelkezik olyan nagy játékosbázissal, hogy hirtelen leterheltek lennének ettől a szerverek. Fortnite-hoz is volt nemrég promóció azt 100x annyian játsszák, mint a wot-ot. A twitch sem okolható, ez az amazon rendszere, ők meg egy elég komoly vállalat szóval megérthető ha szigorúan ellenőrzik a dolgokat.

Amazon-on Help menüben Contact us és így kell ezzel kapcsolatban segítséget kérni tőlük:

Most várom, hogy leteljen a 30 perc várakozási idő amit javasolnak. Aztán ha nem működik a twitch prime akkor elkezdek csetelni velük. Bármikor lehet nekik írni, gondolom többezer indiai vendégmunkásuk van akiket csak ezért tartanak, hogy epekedve várják, hogy írjon valaki nekik. :DDD

(#172611) frame>24 válasza wwenigma (#172542) üzenetére


frame>24
addikt

(bocs, hogy még én is hosszabbítom a listát)

Jól látom, hogy 10-12 óra átfutási idő is lehet?
Nekem már egy korábbi hasonló akció (wows) miatt volt linkelve a Tw. prime a WG acc.-al, tehát az maradt úgy. Az akkori prime trialt le is mondtam a loot beérkezése után.
Most vissza-aktiváltam, le is vett a kártyáról, és engedte elfogadni az ajánlatot (korona ikon a twitchben), de kb. 7-8 órája semmi.
Ki-be loggolás mindenhol megvolt. (az Amazon részen viszont nem prime a státusz, de elvileg nem ott kell, ha jól értem)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#172612) fradi81


fradi81
veterán

Játszhatatlan ma, sok 4x nem lesz :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#172613) Viktoár


Viktoár
addikt

Nálunk a 9 éves fiam játszogat a halloween-i eventtel, kb nekik is van kitalálva. A kérdés ha kihagy egy napot akkor ugrott a jutalom álca?

Üdv:Viktor

(#172614) jano_77 válasza kchryss (#172610) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezzel csak annyi a gond, hogy én már azon is túl vagyok, hogy a 7 napos trial verzát aktiváltam a Más régióval, de úgy sem kaptam mást mint előtte. Pedig minden más "elvileg" rendben volt. Szal nem értem. :(

(#172612) fradi81: sajnos tapasztalom én is, amit írsz. Pedig nagyon jól lehetne most farmolni szakaszban az XP-t, de hát ahhoz nyerni kellene ugye. :U Na ez az, ami nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172615) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hát ez is megvan. :)

(#172616) Imilenni válasza kchryss (#172610) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem azt modnta fizetni kell a szolgáltatásért, hogy aktiválni lehessen a Twitch Prime-ot :W

Press "F" to pay respects.

(#172617) ChristianID válasza jano_77 (#172614) üzenetére


ChristianID
tag

Üdv!

Nekem épp most válaszolt egy indiai nevű emberke... de sztem nem vette le a problémát (pedig angolból nincs problémám, és bemásoltam a 10-szer megkapott hibaüzenetet is)... szal azt írta, hogy ne aggódjak, a levont 1,31 USD-ket vissza fogom kapni... holott marhára nem ez volt a bajom, hanem ugyanaz , mint itt sokaknak... megadtam két különböző dombornyomott MC-t is (ami mindenhol a világon yoo)... először az újabb próbálkozásoknál a már előzőleg törölt kártyáról vonogatta le a pénzt, majd kb félóra után kezdte el a másikról... kb. 10 perc után jött is rá STORNO, azaz feloldották a lefoglalást... de továbbra is azt írja, hogy probléma van a credit carddal (csak tudnám, mi?)... az Amazon is alkalmazhatna egy jobb rendszert... mégha nem is mi vagyunk a világ közepe számukra...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#172618) Emu


Emu
őstag

Érdekes ez a Prime...sokan próbálkoztok betéti kártyával, nekem munkahelyi ártalom miatt van hitelkártyám is, gondoltam azzal hátha egyszerűbb lesz. Amazon prime-ig minden rendben volt, elindult a 7 napos trial, majd amikor linkelni szerettem volna twich-t:

ki érti ezt....olyan hely nem volt eddig, ahol nem fogadták el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#172619) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ma esti QB kód: gjceywtc

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172620) Pete55555 válasza kchryss (#172603) üzenetére


Pete55555
addikt

Ránézek.

Igen...amerikai :U :W

(#172605) fradi81 és (#172606) jimmy74

Na ezaz, hogy eddig csak T9-ben voltam vele :D
Szóval ez is olyan tank, hogy ha jó a tier, és jó a pálya, és jó ütemben jönnek mennek a csapattársak, és az ellenfél, akkor nagyon jó. Remek :D Na pont ezért nem tetszik.

Na mondjuk a TOG is ilyen...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#172621) Emu válasza Emu (#172618) üzenetére


Emu
őstag

Update: amazonon eltűnt a 7 napos trialom, pedig fél órája még megvolt:

:U Érdekes ez a rendszer :D

(#172622) Injun


Injun
aktív tag

STG-vel van valakinek tapasztalata?Megéri a pénzét?

(#172623) Emu válasza Emu (#172621) üzenetére


Emu
őstag

Bocs a spam-ért, de ezt már tényleg nem értem. Ezt nézzétek:

Aktiváltam 7 nap free trial-t, megjött róla a mail. -> hozzá akartam kapcsolni twicshez hibát ír ki -> ettől függetlenül hozzá kapcsolja és törli a 7 napos free prime-t. Ki érti ezt?

(#172624) jano_77 válasza Emu (#172623) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért mondom, hogy ott kell legyen a hiba, mert ennyien nem lehetünk helikopterek. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172625) kchryss válasza jano_77 (#172624) üzenetére


kchryss
addikt

Épp most csetelek egy indiaival én is. Próbálom sarokba szorítani. ;]

(#172626) jano_77 válasza kchryss (#172625) üzenetére


jano_77
nagyúr

sok sikert hozzá....ha sikerült megmagyaráznod Neki, hogy náluk van gond és mi is az igazi probléma, majd azért oszd meg velünk a megoldást please :R ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172627) kchryss válasza jano_77 (#172626) üzenetére


kchryss
addikt

Addig baszogattam az ürgét kb fél órán át amíg kénytelen volt megoldani. :D
Valamiért a trial-lal nem működött. Írtam neki, hogy nem lehet baj a bankkártyámmal és hogy több ismerősömnek sem működik a dolog különböző kártyákkal.
Végül arra jutottunk hogy törli a trial-omat, előfizetek pénzért a prime video-ra, kipróbálom úgy a twitch prime-ot aztán majd visszautalja a pénzt amibe a prime video kerül. :D
Pénzes előfizetéssel simán működött a dolog. Legalábbis twitch prime-om már van, már csak a wot-tal kell összekötnöm, de az már csak nem lesz bugos.

(#172628) kchryss válasza kchryss (#172627) üzenetére


kchryss
addikt

Na sikerült, meg is kaptam a csajt a játékban. Jó gyorsan ment. :)

(#172629) jano_77 válasza kchryss (#172628) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó Neked.....gratulálok
De akkor válasszak rendes előfizetést vagy mi!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172630) kchryss válasza jano_77 (#172629) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy törlöd a free trial-t, előfizetsz primevideo-ra, asszem 2-3 euró és megpróbálod úgy. Vagy te is kihisztized nekik, hogy ők töröljék a trial-t és csak akkor veszel pénzért simát ha visszautalják utána az árát. ;]

(#172631) Emu válasza kchryss (#172627) üzenetére


Emu
őstag

Nyaljanak sót, nekem ennyit nem ér kb. 1000 ft értékű ajándék :D

(#172632) jano_77 válasza kchryss (#172630) üzenetére


jano_77
nagyúr

megpróbáltam újra a chaten kierőszakolni, hogy kapcsolják össze maunálisan, de arra hivatkozott, hogy tudnak a problémán és dolgoznak rajta. Próbáljam meg 2 óra múlva, akkor már jó lesz. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172633) jano_77 válasza jano_77 (#172632) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy nézem, nekem annyit intéztek csak el a balfékek, hogy az Amazon Prime tagságom megszüntették, tehát törölték az ingyenes próba időszakot. Most ha újra Prime tag szeretnék lenni, akkor az élest kell aktiváljam, mert már nincs opció a free trial-ra. :( kocsogok :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172634) kchryss


kchryss
addikt

Holnaptól nov. 2-ig 30%-os leárazás a tier 6-10 cseh tankokra. Plusz egy küldetés cseh tankokhoz amivel lehet nyerni pár finomságot. Ez nagyon jókor jött küldetés nekem, mert így pont kihúzom vele a 10-es cseh tankot és még meg is vehetem nagy akcióban. :)
Csehszlovák függetlenség - Hétvégi ajánlat (10.27-11.02)

(#172635) wwenigma válasza kchryss (#172634) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Már megvan mind. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172636) Jokerdapro válasza zozyk (#172594) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért én a hajós kappa kapitánynak jobban örültem volna mint ennek a spinének, #kappa azért mégis csak epic. :DDD

(#172637) jano_77 válasza jano_77 (#172633) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintetek ma reggelre megoldották a problémát és működik a csatlakozás dolog a Twitch Prime-hoz!? Hát persze, hogy nem! :(
Amazon Prime trial verzióját hogyan lehet elindítani - a teljeset nem szeretném - mert ugye azt elérték a majom supportosok, hogy a trial verziómat törölték és nem az accomat. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172638) zozyk


zozyk
addikt

Én 1 dologra tudok gondolni ennyi kártyahibánál...
Hogy mindenki beírja szépen a magyar címet...

Én az amazon szerint itt lakom, a kártyám meg egy sima dombornyomott Mastercard

Próbáljátok meg nem magyar címre regelni.
UK Address Generator

[ Szerkesztve ]

(#172639) frame>24 válasza frame>24 (#172611) üzenetére


frame>24
addikt

Érdekes, nálam az segített, hogy unlinkeltem a WG acc. management oldalról a Tw accountot, majd újra link. Játék logout-login és egyből ott volt.
Azért a 3x 100% skill elég sok idő, ezért buktunk rá ennyien...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#172640) zozyk válasza frame>24 (#172639) üzenetére


zozyk
addikt

Illetve az 1 havi kredit/xp szorzó se szar...

(#172641) Warton


Warton
őstag

A 11. 10-es médium. :DD

És még maradt lóvé a Spagettóra is. :C

(#172642) jr1994 válasza Warton (#172641) üzenetére


jr1994
addikt

Grat!

Végre valami ami nem tviccsprájm :U

A 430U-t is szerezd be mindenképp ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#172643) Warton válasza jr1994 (#172642) üzenetére


Warton
őstag

430-am van,de most autoreloados időszakomat élem, úgyhogy még tolom egy kicsit a skodával, aztán tevepatával..

(#172644) jano_77 válasza zozyk (#172638) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom, hogy ez Neked hogy sikerült, de nekem egyből kidobta, hogy probléma van az utcanévvel, telefonszámmal és az irányítószámmal is :F Hol adtad meg ezeket az adatokat? Mert ha a magyar kártyádat adtad hozzá a Prime Video regedhez, akkor nem fog stimmelni a kártya szám és a hozzá kapcsolódó adatok!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172645) zozyk válasza jano_77 (#172644) üzenetére


zozyk
addikt

Ment Pü. ;)

(#172646) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

megjott a suna, de valamiert azt irja ki h kaptam egy lowet, meg egy japan tigrist is :F ilyenrol volt szo egyeltalan? mindkettom volt mar igy a garazsban nem latok valtozast, kredit, meg gold se jott

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172647) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#172646) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tudomásom szerint kapsz bérletre, de majd jól megerősít valaki aki már megcsinálta.;)

[ Szerkesztve ]

(#172648) zozyk válasza BÁ Nutrition (#172646) üzenetére


zozyk
addikt

Mert csak 10 napra kapod őket, gondolom, ami megvan, azt már nem kapod meg 10 napra megint.
Nekem odaadta a Tigrist, az Eagle-t meg a Somua-t...

[ Szerkesztve ]

(#172649) echterion


echterion
nagyúr

Nekem is megjött minden, tök simán ment, angol amazonon csináltam meg a prime trialt, mert az amcsit már ellőttem egyszer. Annyit csináltam előtte, hogy a postacímet átállítottam angolra, mielőtt aktiváltam volna a trial-okat. Így simán ment minden.
És én is kaptam az értesítésben pár napra Löwe-t, meg még pár tankot, azok ott is vannak a garázsomban. Szerintem a kulcs a postacím átállítása még a trial aktiválás előtt.

Azért jó biznisz volt így, kaptam egy misi kreditet, 2 nap prémet, meg a csajszit. A hétvégén letolok jó sok csatát szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#172650) BÁ Nutrition válasza zozyk (#172648) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az eagle meg soma az jott, de akkor most 3 vagy 4 jarna?
vagy mindegy, majd arra kell odafigyelni hogy ha lejart a premelofizetes a twitch/amazonon ne keruljon maniba, elore is le lehet mondani vagy meg kell varni a 30 napot es utana kell lemondani?
ill ez magatol automatice valt at fizetosre vagy le kell majd okezni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.