Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172551) Chris0321 válasza jim bcs (#172550) üzenetére


Chris0321
addikt

Rakj fel egy replay-t.

(#172552) jim bcs válasza Chris0321 (#172551) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

De minek? A túloldalról szedtem ki ellen artyt, lőttem orszot és kínait is, meg mindent ami mozgott, egy árva másodperc kábítást nem ad. Csupán egy ötlet kéne hol van a hiba mert én nem jövök rá.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#172553) wwenigma válasza jim bcs (#172550) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

6-os orosz arty masodik agyujaval 7,15-11mp kabitasi ido van, a kicsivel nincs.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172554) Chris0321 válasza jim bcs (#172552) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért, hogy lássam mi történik a csatában. Ha megölsz valakit akkor nem biztos, hogy van kábítás de a sebzésnél biztos.

(#172555) jano_77 válasza Bobyjack (#172546) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megadtam egy másik kártyát, erre most azt írja hogy Szerver hiba, valami rosszul ment végbe (500)! WTF :F
Ez mekkora szar! :W :o

(#172556) Bobyjack: hogyan lehet kártyát törölni, mert azt az opciót nem találtam meg, csak hogy újabbat hozzá rendeljek!? :U :F Megleltem. Most már csak azt nem értem, miért bod egyfolytában Szerver hibát mikor el akarom indítani a WOT-os promót!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172556) Bobyjack válasza Jokerdapro (#172547) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Az a fura, hogy mind a kettő Visa. Sőt az első kártya dombornyomott hitelkártya, ezt kéne leginkább elfogadja mégse jött össze. A második csak egy Visa Electron dombornyomás nélkül, de azzal bezzeg működött...

A Tiger 131/Heavy no VI kombót már ki szerettem volna próbálni, Somuát szintén. A csaj pedig jó lesz a lengyel ágba. Nagyon örülök ennek az akciónak, remélem mások is sikerrel járnak.

(#172548) wwenigma: Este belépek a játékba és meggyőződöm róla, hogy minden megjött. Aztán törlöm az előfizetéseket, de elsőnek a bankkártyát az Amazon fiókból és akkor nincs miről levonjon pénzt. De állítottam emlékeztetőt a jövőhétre ha nagyon kimenne a fejemből, akkor is lemondjam.

(#172557) jim bcs válasza wwenigma (#172553) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ahhhham, itt lesz a kutya elásva, akkor a 152-essel lesz, most a 122-es van. A fene se gondolta volna, nem akartam rá költeni mert úgyis eladom és megyek egyel előrébb. Köszi :R

szerk.:
Valóban ott volt, szépen kábít :R

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#172558) ako001 válasza jano_77 (#172534) üzenetére


ako001
aktív tag

Nálam ugyan ez van.
Mondjuk a twich-en sem tudok előfizetni MrCiff-re,már hónapok óta. Ott is valami errort ír.
Vásárolni meg tudok bárhol,sehol nincsen gond a kártyával.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#172559) jano_77 válasza ako001 (#172558) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam sem volt még gond a kártyával és most már direkt a rendes kártyám adtam meg, mert az internetest nem minden oldal fogadta el már korábban sem. :U :F
Én most írtam egy levelet az Amazon Prime-nak, hátha írnak vmi biztatót. :U

Kaptam én is egy "csúcsszuper" 30%-os kupont a kedves WG-től.

Hurrá......de ugye mire is?!? :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172560) ako001 válasza jano_77 (#172559) üzenetére


ako001
aktív tag

Vegyél olyan tankot ami megvan,és megkapod a teljes árát aranyban,de 30% olcsóbban,és még egy potya garázst is kapsz :)

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#172561) jano_77


jano_77
nagyúr

Az fontos, hogy az Amazon regisztráció és Twitch regisztráció ugyan azzal az email címmel legyen, mint a WOT regisztráció? Nem tudom ez a bibi-e, de most ezt is megkíséreltem kiküszöbölni és megváltoztattam az email címemet a WOT account management-en belül. :U Most mindhárom ugyan azzal a címmel van.

(#172560) ako001: igen erre gondoltam már, de mondjuk a garázshely az nem nagyon hiányzik. Annyi van, hogy ha lehetne el is adnék belőle. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172562) Gubu0101 válasza jano_77 (#172561) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem igen,másképp nem tudod összekapcsolni :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#172563) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#172474) üzenetére


peterson79
őstag

Ha azt kérdezed, hogy E-100-at, akkor igen. Ha esetleg még mást is akkor nem értem.

(#172564) jano_77 válasza Gubu0101 (#172562) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na jó most már tényleg nem értem mi a szar baja van!
Megadtam a WOT-nak is ugyan azt az email címet, ami a másik kettőnél van, újra hozzákapcsoltam a Twitch-t a WOT-hoz, Amazonon megadtam a rendes kártyámat és mindent kitöltöttem, elfogadott, megpróbálom elindítani az Ingyenes próbaidőszakot és csak ezt dobja: :O :(((

Nincs több ötletem. Ha esetleg vkinek van, ne kíméljen, ossza meg kérem! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172565) peterson79 válasza ako001 (#172560) üzenetére


peterson79
őstag

Ez tényleg működik? így lenne értelme venni "goldot"..közvetve. bár akkor már érdemes utánaszámolni sima gold vásárlásnál mit ad :)

(#172566) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja valaki, hogyan lehet Amazon reget törölni?! Sehol nem találok ilyen opciót. :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172567) Bobyjack válasza peterson79 (#172565) üzenetére


Bobyjack
senior tag

vJokka pár napja vett így Revo-t és megkapta a goldot + a garázshelyet is, tehát működik még a trükk.

(#172566) jano_77: Elvileg ezt a leírást követve lehet törölni, de nem csak két kattintás, hanem chatelni is kell az ügyfélszolgálattal, tehát nem egyszerű.

(#172568) peterson79 válasza Bobyjack (#172567) üzenetére


peterson79
őstag

hú, akkor ezt meg kellene gondolni..nekem is van kuponom vagy 4 napig él még...

(#172569) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Na, ez egy jó négyszerező volt és még abban is mákom volt, hogy jól választottam társat játék közben. Erre tényleg jó lehet az xvm esetleg, mert én teljesen vakon választok, de most bejött, mert bár Mr. Új nem is annyira nagy ász, aztán mégis szépen játszott.
Nem szeretem ezt a térképet, de már sokadik ászom ezen és mindkét oldalról több ászom van innen. Valahogy mindig itt jön össze.


(#172570) jano_77 válasza Bobyjack (#172567) üzenetére


jano_77
nagyúr

Közben google barátomat segítségül hívtam és én is találtam egy leírást, ami végig vezet 12 lépésben. Még nyelvtudás nélkül is egészen világos, érthető. Nem feltétlenül kell chatelni, választható - sőt az van ajánlottként megjelölve - email is. Ekkor egy üzenet megy az Amazonnak és 12-24 órán belül válaszolnak. Elvileg egy link lesz, amire bökve megerősíthetjük a törlési kérelmünket. Remélem gyorsak lesznek. :U

Amúgy ha törlik a regisztrációmat és neki veselkedem az újnak, akkor milyen régiót kell kiválasztani az elején, ahol nincs Magyarország - de még csak Hungary sem. :( :F
Ilyenek vannak:
USA
Kanada
Mexikó
Egyesült Királyság
Németország/Ausztria/Belgium/Luxemburg/Hollandia
Franciaország
Olaszország
Japán
Spanyolország
Szingapúr

Ennyi a lehetőség :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172571) jano_77 válasza jano_77 (#172570) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na, ez gyors volt. Már meg is jött a válasz, hogy törölték a regisztrációmat és biztosítottak róla, hogy bármikor visszatérhetek. :B Ha tudnák, hogy milyen gyorsan fogok is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172572) jano_77 válasza jano_77 (#172570) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meg tudná mondani valaki, hogy melyik amazon-os oldalra kell regisztrálni? Mert a com-ra akartam másodjára, de ott még a Prime sem indult el mondván, hogy nem stimmel a megadott régió és a pozícióm szerinti régió. :((( :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172573) inferno88


inferno88
őstag

Defender, bitches!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#172574) kchryss válasza jano_77 (#172572) üzenetére


kchryss
addikt

Én mondtam, hogy nagyon trükkös lesz. :D

1 évvel ezelőtt hearthstone promóció miatt napokig szenvedtem vele.
Az email cím az tök mindegy, lehet mind a 3 dologhoz(amazon, twitch, wot) másik email címed azt nem nézi, felesleges volt megváltoztatnod.

Amire nagyon kényes az a régió és a bankkárya.

Mivel Magyarország nincs a felsorolásban így nyilván az egyébet kell kiválasztani.

Nekem volt, hogy csak úgy sikerült aktiválnom ha amerikai címet adtam meg amazonon, amerikai ip-ról csináltam a regisztrációt és a régiónál is USA-t választottam. Tegnap fake kanadai adatokkal próbálkoztam a kanadai amazon-on, de nem jött össze. Ma megpróbálom némettel. :)

Ja akinek sikerült aktiválnia a twitch prime-ot az ne felejtsen el feliratkozni a kedvenc streamer-éhez vele. Havonta 1 alkalommal ingyenes a feliratkozás a twitch prime-mal rendelkezőknek. Az ingyenes trialt aktiválóknak is van tehát egy ingyen feliratkozásuk. Neked nem kerül semmibe a feliratkozás, a streamer akihez feliratkozol viszont kap érte egész szép pénzt!

[ Szerkesztve ]

(#172575) kchryss válasza Rick3D (#172512) üzenetére


kchryss
addikt

Hatalmas grat!
Ezt a tankot én a jelenlegi tudásommal biztos nem tudnám 3 markolni. Gyönyörű a csövön a 3 jel.

(#172576) jimmy74


jimmy74
őstag

Lemaradtam egy kicsit itt a fórumon...
Ez a 30%os kupon tényleg működik ha olyan prémium tankot veszek ami már megvan és nem kerül semmibe ha jól értem de megkapom goldban a -30%-kal kevesebb arany jön a számlámra mint az ára?? :U

WoT:jimmbo

(#172577) kchryss válasza jimmy74 (#172576) üzenetére


kchryss
addikt

Nem jól érted, legalább 3 dolgot kevertél össze.
30%-kal olcsóbban veszed meg a teljes árú tankot a kuponnal, de a teljes tank árát kapod meg aranyban ha olyan tankot veszel ami már ott van a garázsban. Vagyis kb 30%-os akcióban tudsz aranyat venni.

(#172578) wwenigma válasza kchryss (#172574) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanmar, nekem van .com (jatekokhoz) és .de cimem is ebbol a .de-n vettem az 1 eves prime-ot meg ami kell es jo aron van onnan jon, csak jo cim kellett hozza. :) Meg egy visa electron kartya.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172579) jimmy74 válasza kchryss (#172577) üzenetére


jimmy74
őstag

Ezt akkor csak pénzért bírom megvenni hogy így működjön?
Értem arra hogy a tech fán nem tudom megvenni goldèrt úgy hogy beváltsam a kupont ha jól sejtem?!

WoT:jimmbo

(#172580) jano_77


jano_77
nagyúr

Hmmm....EZT láttátok már!? Lehet kuporgatni ámberek! :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172581) Dr.Én válasza jano_77 (#172580) üzenetére


Dr.Én
veterán

Meg várhatná a fizut 😄 szóval egyenlőre nálam nem lesz vétel

WOT: kissio

(#172582) Imilenni


Imilenni
addikt

Itt említette valaki hogy levon egy kis összeget amikor aktiválni akarjuk, hát nekem sehogy sem fogadja el. Gondolom azért mert mindenhez SMS-ben kéne hozzájárulnom (utalás). Ilyenkor mit lehet csinálni?

Press "F" to pay respects.

(#172583) Gubu0101 válasza Imilenni (#172582) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kártyás fizetésnél nem kell,az utalós a megint más.Itt csak ráterheli azt az összeget meg vissza adja.Fel vannak sorolva milyen kártyák a jók(visa,mastercard) viszont aszem kártya szerződésben is engedélyezni kell,hogy vásárolhass ilyen módon. :U

Én se tudom megcsinálni mert mind 2 kártya maestro,hiába van rajta :((

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#172584) Imilenni válasza Gubu0101 (#172583) üzenetére


Imilenni
addikt

Mindegy, neten már vásároltam így.

Gáz az egész, hamis adatokkal elsőre ment, igaziakkal meg nem jó. :W

Press "F" to pay respects.

(#172585) jano_77 válasza Gubu0101 (#172583) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem MasterCard van és mégsem jó valami!?
Már csináltam új Prime Video tehet új emaillel, ahol már addig eljut hogy kiírja hogy van előfizetés, rányomok a 7 napos próba verzióra majd ismét semmi! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172586) jano_77


jano_77
nagyúr

T55A és Obj.260 BUFF

Az Istennek nem sikerül a Twitch fiókomat hozzárendelni az Amazon Prime Video-hoz! Ez az utolsó lépés mindig elbukik. Nem értem mi lehet a gond, mert nem nagyon ír róla semmi bővebbet sajnos. :( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172587) jano_77


jano_77
nagyúr

Fasza....haza érve megnéztem a netbankomat és eltűnt 1700 Ft az internetes számláról! :W :U
Kezd tele lenni a hócipőm ezzel a szar ALPHA csomaggal, mert elcsesztem az egész napomat, munkámmal nem haladtam semmit és még csak nem is sikerült ez a szar sem. Miért kellett ezt ennyire túlbonyolítaniuk?!? (persze nem is WG lenne) Mondták volna meg inkább, hogy 1000 vagy 2000 Ft és akinek kell kifizeti. Ennyi időt elcseszni rá, már a pénz is jobban megérte volna. :O

(#172588) ako001: lehet, hogy Nálad van ilyen ok, de én sosem vettem még semmit Twitch-en, de még csak nem is renitenskedtem. Nézni is alig néztem eddig. Szal nem értem mi a rákfenéje!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172588) ako001 válasza jano_77 (#172585) üzenetére


ako001
aktív tag

Nekem is az van,és nem megy.De van egy olyan sanda gyanúm,hogy minket a twich tiltott meg valami miatt.
Nekem volt régebben egy esetem,hogy a fiam meg a haverja összekattintgatott 2 élőfizetést valahogyan.
Korrektek voltak,visszautalták a pénzt,és valószínű letiltották a kártyámat,hogy ne fordulhasson elő többet.
Valószínű ez miatt nem tudok előfizetni MrCiff-re sem.
Ezt kapom folyamat: 3032: Sorry, the payment cannot be completed now. Please try again later or contact Xsolla customer support.
majd 1x irok nekik.
Szerintem a kettőnek köze van egymáshoz.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#172589) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Jo ez a kis 9es fhancia heavy, bar ketlem hogy ezt a statot hozni fogom vele. :DDD Szegenyek full pirosak voltak. :(

Kis Somua SM (sadomazo) hozott ma vagy 4milla kreditet, franc se var learazasra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172590) zozyk válasza jano_77 (#172586) üzenetére


zozyk
addikt

Ha be vagy lépve az Amazon oldalon, nézd meg hogy ott Prime tag vagy e.

Nekem simán engedte az Amazon/Twitch prime előfizut, most a WG hez nem tudom a twich profilt linkelni. :D

(#172591) Imilenni válasza jano_77 (#172587) üzenetére


Imilenni
addikt

Jah nekem is emelt le a kártyáról, ilyenkor ezzel mi van? :C

Press "F" to pay respects.

(#172592) jano_77 válasza zozyk (#172590) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel semmi gond nem volt, rendben volt. Addig kattintgattam már, hogy a végére már a Free Trial is eltűnt a Prime mögül. Most emiatt is aggódom, hogy nehogy még a teljes havidíjat is leemeljék. :U :o
Amúgy a WG-hez írtó egyszerű hozzá rendelni a Twitch profilodat.
Legjobb, ha kilépsz a Twitchből előtte. Utána a Worldoftanks.eu oldalon belépve a nevednél az Account Management alatt az első rész jobb oldalán lesznek a közösségi profilok, amik Neked vannak. Csak rá kell bökni a Twitchre és a felugró ablakban megadni a regisztrált email-t és jelszót.

AMAZON: gondolom most hétfőig ne nagyon számítsak, hogy az Amazontól választ kapok ugye!? Vagy van support hétvégén is?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172593) zozyk válasza jano_77 (#172592) üzenetére


zozyk
addikt

"Legjobb, ha kilépsz a Twitchből előtte."

Ez volt a gond, tudtam hogy hol kell linkelni az accountot, csak nem csinálta meg.
De köszi a tippet, be is zsebeltem a szajrét.
Amúgy esélyes, hogy ha nincs ott a Prime (Free Trial) , akkor valahogy előfizettél rá.

(#172594) zozyk


zozyk
addikt

Van rá elég idő, hogy a ribit beültessük valahová. :D

(#172595) wwenigma válasza zozyk (#172594) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Áprilisban jön az új nemzet, confirmed! ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172596) Chris0321 válasza wwenigma (#172595) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen új nemzetet fognak behozni?

(#172597) Kelvin válasza Chris0321 (#172596) üzenetére


Kelvin
őstag

Magyarokat :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#172598) Pete55555


Pete55555
addikt

Yo!

Nemrég tértem vissza a játékba.

2 kérdésem lenne:

1: Miért nem látom a fák törzsét? Valami ismert hiba, vagy csak nálam van?

2: Meglett a T28HTC. Más is úgy gondolja, hogy egy rakás fos? Gondolkozom, hogy becserélem valami normálisra...

...Szeretem leracsniztatni...

(#172599) Barret001 válasza Pete55555 (#172598) üzenetére


Barret001
addikt

Több embernél van ez a hiba,driver probléma.

(#172600) Chris0321 válasza Pete55555 (#172598) üzenetére


Chris0321
addikt

2. Ha elcseréled nem tudod majd visszavenni ha meggondolod magad. Nekem is megvan a garázsban, csak pár csatát mentem vele de ha már megszenvedtem a megszerzésével nem adom el. Plusz a becserélés sem túl jó üzlet, sokat kell ráfizetni így nem biztos, hogy megéri.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.